New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Peter Panborne
TémanyitásPeter Panborne
Peter Panborne EmptySzer. Jan. 18 2023, 11:31
Peter Panborne
Never is an awfully long time.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Peter Panborne
Becenév
Peter
Születési hely
New York, Brooklyn.
Születési idõ
2002.02.16.
Kor
20.
Lakhely
Brooklyn.
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális.
Családi állapot
Egyedülálló.
Tanulmányok
Gimnáziumi értettségivel rendelkezik.
Foglalkozás
Motoros pizzafutár, beugró szakács.
Munkahely
H Kapitány Pizzériája.
Hobbi
Gitár, videó játékok, gördeszka, fotózás.

Csoportom:
Munkások.

Jellem
Szeretnél egy hősi eposzt hallani egy legendáról, aki megrengette az egész bolygót? Akkor rossz helyen jársz. Nem vagyok se különleges, se kiemelkedő.. csak egy srác vagyok Brooklynból.
Ha pro és kontra listán kellene felsorolnom a tulajdonságaimat valószínűleg a kontra rész fölényesen győzedelmeskedne. Például sosem voltam jó tanuló.. nehezen viseltem az iskolai rendszert, nem érdekelt a tantárgyak túlnyomó része és ha valami nem érdekel, akkor egyszerűen leszarom. Emiatt próbálták rám nyomni a figyelemzavaros bélyeget, de anyám kivizsgáltatott és az eredmények alapján a lustaság még nem számít mentális problémának. Úgy kb 16 éves koromig éltem haltam a sportokért. Baseball sztárok posztereivel volt kitapétázva a szobám, de az az igazság, hogy közel sem voltam elég jó, hogy egyetemi csapatokról beszéljük pláne nem profi karrierről. Ahhoz, hogy ez egy kellemes időtöltés maradjon túl sok időt és energiát emésztett fel, így abbahagytam. Igen.. ezt is jó tudni rólam.. ha nem megy valami a maximumon akkor nem csinálom. Sosem voltam hajlandó feleslegesen pocsékolni az érdeklődésemet. Ez alól talán csak a gitározás kivétel.. az az egyetlen dolog az életemben, amit sosem akartam kimaxolni megelégedtem egy kellemes szintű tudással.. valószínűleg azért, mert lekötötte az agyamat a szobám falai között  és senki nem próbált meg versenyt csinálni belőle.
Apám lelépett, amikor 8 éves voltam. Ez főleg az indulatkezelési problémáimon látszik. Meglehetősen nyugodt embernek tűnhetek, mert egy fokig remekül titkolom az érzéseimet, de amikor felkerül az i-re a pont.. akkor vége. Az is megkapja a véleményemet mindenféle finomítás nélkül, aki nem is kérdezte.. főleg az, aki nem kérdezte.
Szűk a baráti köröm. Rettenetesen fontos számomra az első benyomás, és ha valaki elbukik egy kézfogásnál, az nehezen kap második esélyt. Ennek ellenére vannak olyan emberek, akikkel egyből klappol minden... mintha ezer éve ismerném őket. Ne kérdezd.. nem tudom megmondani, hogy ez miért van.
Sok ember baszott már át életem során, így arra hiába vár valaki, hogy önszántamból tartsam a kapcsolatot.. ha nem emeled fel a telefont, akkor szinte biztos, hogy én sem fogom. Ha ezt nem veszed a lelkedre, akkor hónapok után összefuthatunk úgy, mintha 2 órával korábban beszéltünk volna.. ha ezen megsértődsz.. akkor ez van.. nem kifejezetten érdekel. Talán okkal nincs hely számunkra egymás életében.
Féltékeny vagyok, de önző nem. Néhány párkapcsolatomnak biztosan az előbbi vetett csúfos véget.. viszont, ha valaki túljut a dióhéjon akkor bármit megfogok tenni érte.
Látod.. még mindig a kontra listában trappolunk.
A 'jól van az úgy' egyik fekete öves nagymestere vagyok. Semmivel sem foglalkozok a kelleténél többet.. viszont ha valami beakad az agyamba az már akkor is késő, ha tegnapra elkészül... mondtam már.. anyám kivizsgáltatott... orvosilag semmi bajom..
Na jó.. valamit idebiggyesztek a pro oldalra.
Anyámnak mindig igyekeztem jó fia lenni. Egyedül maradt két gyerekkel és mindig próbáltam a lehető legkevésbé megnehezíteni az életét. Jó, nem akarom túlszépíteni a dolgot biztos rengeteg álmatlan éjszakája volt miattam... de bármire megesküszöm.. nem szándékosan táncolok az idegein.

Avataron:
Ash Stymest.

Múlt
Egy másik életben fotográfus lettem volna. Egy olyan életben, amiben megtehettem volna bármit, amit csak akartam... de most itt ülök Brooklyn egyik pizzériájában, a lábam feldobva egy székre, napszemüveg takarja enyhén karikás szemeimet. Szeretem az esti műszakokat... több a fizetés, több a borravaló, jobb a forgalom. Az egyik hátulütője, hogy a nap első sugarai vakítónak tűnnek az éjszakai fények után a fáradt szememnek. H kapitány hirtelen csapja le elém a fizetés borítékot az asztalra. Összerezzenek. Baszki... ez mikor ért ide? Lehet, hogy elaludtam egy pillanatra?
-Húzz haza kölyök.. el ne aludj a motoron hazafelé.. nincs kedvem új futárt keresni..-biccentek neki és a kabátom belső zsebébe süllyesztem a borítékot. A többi futárral ellentétben én nem robogóval járok. Nekem egy ütött-kopott cross motorral, amit legalább ötször mentettem már meg a halálból és bütykölgettem addig, amíg újra be nem indult. Mondanám, hogy szentimentális vagyok... de igazából sajnálom a pénzt egy másikra..
Leparkolok a brooklyni bérház előtt és egy fához láncolom a motort. Szeretném este majd ugyanott találni. A lépcsőn felcaplatok a 3. emeletre. A lift már akkor sem működött, amikor 4 éve ideköltöztünk és azóta sem jött senki, hogy megjavítsa. Baszki. Szinte kiköpöm a tüdőmet mire felérek. Talán illene eljárnom edzeni néha.. de inkább a munka utáni fáradtságra fogom az állóképességem hiányát.
Lenyomom a kilincset és lépnék be, de csak vállal nekimegyek az ajtónak, ami meg sem mozdul.
-Ne csináld..-rálökök még egyet vállal, de meg se mozdul. Hátrébb lépek és már készülök rárúgni az ajtóra, amikor anyám kinyitja belülről egy könnyed mozdulattal.
-Már annyiszor mondtam, hogy csak meg kell emelni, Peter...-egy megbocsátó mosollyal néz rám.
-Emeltem.-morgok egyet az orrom alatt miközben besétálok.
-Ha emelted volna, akkor kinyílt volna..
-EMEL...khm..-gyorsan megállítom a hangomat. Megköszörülöm a torkom és veszek egy mély levegőt.
-Igazad van.. ne haragudj.-lejjebb hajolok, hogy megpuszilhassa az arcomat miközben lerúgom a cipőmet. Köntösben van, de a szemei olyan fáradtak, mint az enyémek. Ő is éjszakás volt. Nővérként dolgozik a kórházban heti 6 napot vagy éppen éjszakát. A hátam mögött nyílik az ajtó. Hát tényleg én vagyok az egyetlen a családban, aki nem képes bejutni ide normálisan.
-Csá család..-nővérem érkezik egy miniruhában, cipőivel a kezében, mezítláb, elfolyt sminkkel.
-Jézus! Te hogy nézel ki?-veszem le a napszemüvegem. Rám fintorog, de nem válaszol. Szóval másnapos.. vagy még ki sem józanodott. A nővérem a szöges ellentétem. Gyakran gondolkozom, hogy vajon tényleg ugyanaz-e az apánk.
-Peter! Hagyd békén!-szól ki anyám a konyhából. A nővérem ösztöndíjjal jutott be az egyik elit egyetemre. Brutál okos, bár ezt sosem mondanám a szemébe, nagy céljai vannak és több, mint biztos vagyok benne, hogy el is éri őket. Ezzel szemben én éppen áthasaltam az érettségin és minden továbbtanulási cél nélkül elkezdtem dolgozni. Összeborzolja a hajamat miközben elsétál mellettem.
-Héé!-morgok és lépnék utána, de a vállam beleütközik valakibe, akit észre sem vettem, mert közvetlen a nővérem mögött sétált.
-Reggelt , öcsi.-vigyorog rám a nővérem legjobb barátnője, aki hasonló állapotban volt, mint a testvérem csak neki valahogy... még ez is jól állt. A mutatóujjával az állam alá nyúl és felemelve becsukja a számat, amit észre sem vettem, hogy tátva maradt.
-Peter.. ne legyél creepy.. -néz hátra a nővérem mielőtt eltűnne a szobájában.
-Jössz már?-kiabál ki a barátnőjének.
-Igen. Szia Mary!-köszön be anyámnak amikor elsétál a konyha bejárata előtt.
-Jó pihenést, Peter..-pillant vissza rám még egyszer.
-Jó éjt!-csúszik ki a számon, így reggel 7 órakor.
Felnevet.
-Jajj ne szopasd már... tudod milyen nyomi...-húzza be a nővérem a szobája ajtaján mielőtt becsukná.
Anyám kilép egy bögrével és nekitámasztja a vállát az ajtófélfának. Ha nem ismernem biztos azt gondolnám, hogy kávézik, de tudom, hogy éppen lefeküdni készül, így bor lehet abban a bögrében ha tippelnem kellen. Nem tudom, hogy minket vagy magát akarja nyugtatni azzal, hogy bögréből issza.
-Tudod ő kedves lány elhívhatnád..-kezd bele.
-Jó éjt anya!-vágok a szavába gyorsan és a lehető legrövidebb úton távozok a szobámba.
Amikor mindenki más nekiindul a napnak.. mi akkor fekszünk le aludni.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Peter Panborne Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Peter Panborne 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Peter Panborne 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Peter Panborne 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Peter Panborne 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
TémanyitásRe: Peter Panborne
Peter Panborne EmptyCsüt. Jan. 19 2023, 23:05
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Peter!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hiába az éjszakai műszak, a fáradtság és a vörösödő szemek, amelyek hosszú ébren töltött órák után már nem akarnak rendesen működni, azt hiszem mégis olyan dinamikus jelenetet hoztál nekünk a családi életedből, hogy élvezet volt olvasni. Azt mondják, hogy New York is azon városok közé tartozik, amely soha nem alszik... Nos, talán épp azért, mert vannak hozzád - vagy épp a nővéred, vagy az édesanyád - hasonló emberek, akik éjszaka is pörgésben tartják azt. Egészen más életmód a reggeli nap sugaraival ágyba menni, majd olyankor felkelni, amikor mások már bőven túl vannak az ebéden is. De az is igaz, hogy a fiatalság ezzel jár, átmulatott éjszakákkal - remélem a szabadnapjaidat azzal töltöd! -, hosszú műszakokkal, kissé önpusztító életmóddal, az utunk keresésével. És ez így van rendben. Peter Panborne 3673325056
Tudod nekem az a tapasztalatom, hogy sokan szeretik elhallgatni annak a pro és kontra listának a kontra részét... Igen, mindenkinek vannak hibái, de elismerni őket, vagy azt mondani, hogy ezek velük járnak. Na, azt már nem. Ellenben Te nagyon is olyan embernek tűnsz, aki nem csak hogy tisztában van ezekkel a kontra személyiségjegyekkel, de elfogadod, hogy így van. Miért izguljunk valami olyasmin, ami talán soha nem változik, mert a génjeinkbe van kódolva? Húsz évesen igazából miért is izgulnál bármin? Nem volt könnyű gyerekkorod, ez pedig megtanít bizonyos dolgokra, mondhatni azt adod vissza, amit a környezetedtől kapsz. Ezt szokták karmának is hívni, én pedig úgy gondolom azok, akik nem keresnek téged, meg is érdemlik, hogy ne te fuss utánuk. Tetszik a könnyedséged, az életfilozófiád és kíváncsian várom mikor szánod rá magad, hogy ne menekülj édesanyád szavai elől, hanem tegyél az ügyben és ne a nővéred barátnője szédítsen, hanem épp fordítva, Te őt. Very Happy
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Peter Panborne Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Peter Panborne Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Peter Panborne 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Peter Panborne 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Peter Panborne 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Peter Panborne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Panborne vs Panborne. Hale & Peter
» ... Panborne. My sweet sis.
» Hale Panborne
» Peter Marchand
» when it's just the two of us... - Peter & Wendy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: