New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Brennan J. G.
TémanyitásBrennan J. G.
Brennan J. G. EmptyVas. Márc. 12 2017, 22:32

Brennan Jeremy Groves

Tudod, Jancsi szivem, örömest kimennék,
Ha a mosással oly igen nem sietnék;


Karakter típusa: saját
Teljes név: Brennan Jeremy Groves
Becenevek: János vitéz
Születési hely, idő: 2000. február 12.
Kor: 17 év
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: in a relationship with himself
Csoport: diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tanuló
Ha dolgozik// Munkahely: Walton High School
Hobbi: verseket írni
Az ember elfogult saját magával kapcsolatban és csak szépíteni akar a dolgokon. Mint mindenki más, én is ilyen vagyok. Nagy fejtörés kell, hogy el tudjam mondani milyen tulajdonságokkal rendelkezem. Miért nem azokat kérdik, akik a legjobban ismernek?
A barátaim szerint egy kibaszott jó fej fasz vagyok, aki benne van minden trágárságban. A társaság központjában állok és én parancsolok. Általában az van, amit én akarok.
A szüleim mogorvának és visszahúzódónak tartanak. Gyakran ordítják le a fejem a hülyeségeim miatt és váltig állítják, hogy miattam fognak megőszülni. Apám szerint elég nehéz eset vagyok, pedig ő nap, mint nap lelkileg beteg emberekkel beszélget munkája révén. Hát nem értek egyet velük, de ha így gondolják, akkor egészségükre.
A testvérem biztosan önzőnek tart, mert sosem osztom meg vele a dolgaim és általában bajba kerül miattam, de ilyen a testvéri szeretet. Nem igaz? Szeretem húzni az agyát és minden hülyeségbe belerángatni, de nem mindig vevő a dologra, mivel a teljes ellentéten.
A tanáraim tudják, hogy okos vagyok és a jegyeim is erről tanúskodnak, ám kicsapongónak és bunkónak tartanak. Általában csendben ülök az órákon és nem szólalok meg.
A lányok, akik valaha kapcsolatba kerültek velem pöcsfejnek tartanak, mert mindig lelépek, ha megkaptam, amit akartam, pedig ez nem feltétlenül van így. Eddig csak nem sikerült megtalálni a megfelelő lányt.
A suliban sok mindent mondanak rólam, pletykák keringenek, melyeknek a fele sem igaz, ám nem érdekel semmi sem annyira, hogy megerősítsem vagy megcáfoljam őket.



Sietek, mert másképp velem rosszul bánnak,
Mostoha gyermeke vagyok én anyámnak.


A feszültség érződik a teremben, a legtöbben izgulnak, hogy a tanár őket hívja ki a táblához felelni, de én magasról tojok az egészre. És akkor mi van, ha kapok egy szar jegyet? Majd kijavítom, ha lesz időm tanulni, addig meg elviselem azt az egyest a többi között. Másoknak is ilyen logikájának kellene lennie, a falra mászok attól, amikor valaki tanult és majd kidől a padból az izgalomtól, mert azt állítja, hogy szart sem tud. Hülye képmutató picsák…
Emlékszem, mikor kisebbek voltunk vagy amikor új helyre kerültünk a tesómmal ezerszer eljátszottuk az iker trükköket, de ez már nem lehetséges. Hiába nézünk ugyanúgy ki én vékonyabb vagyok és helyesebb. Már nem tudjuk eljátszani, hogy a másik helyett írunk meg dolgokat vagy felelünk.
- Brennan Jeremy Groves - szólít fel a tanár. Ezt éreztem. Egyáltalán a helyettesítő tanárok feleltethetnek?
- Passzolnám eme nagyszerű lehetőséget valaki másnak – mosolygok rá az idősödő tanárnőre, s kacsintok is mellé egyet. Annyiszor megkaptam már, hogy miért nem tanulok, így sosem leszek olyan, mint apám. Ki mondta, hogy olyan akarok lenni? Talán sosem lesz belőlem pszichológus és sosem fogok annyit keresni, mint ő, de különösebben nem izgat a dolog. Csak egy boldog életet akarok.
- Ez nem lehetséges, gyere biztosan tudsz valamit – próbál győzködni a tanár, akinek egyébként még a nevét sem tudom, viszont ezer közül is megismerném. Az a bibircsók az arcán a pápaszem alatt nem túl vonzó, ha tippelnem kellene, akkor egy vénlány próbál nekünk – mit is tanítani? Konkrétan azt sem tudom milyen órán ülök.
- Miből kellene felelnem? – kérdezem, mire az egész osztály hangosan felnevet. Hát nem lehetek mindig képben.
- Anyagcsere folyamata – néz rám összehúzott szemöldökkel. Már nem tartja poénosnak és nem is próbál noszogatni. Azaz igazság, hogy eddig sem viccelődtem bármit is hisznek a többiek, én csak egyszerűen ilyen vagyok.
Nyugiban nyugtázom magamban, hogy biosz órán ülök, és egy kicsit elhúzom a számat. Nem szeretem a bifost és ez nem túl vonzó téma. Valamiért sosem mozgatott az meg, hogy olyan dolgokat elemezzek ki, mint az anyagcsere.
- Szívesebben felelnék Napóleonból, az lehetséges? – kérdezem halálosan komolyan. Végül is ez a nő csak helyettesít, akkor töriből is feleltethet, nem?
- Te most szórakozol velem? – kérdez vissza hatalmas, vörös fejjel. Attól félek, hogy úgy fog járni, mint a Harry Potterben Marge néni, így úgy határozok, inkább abbahagyom. – Ez a viselkedés tűrhetetlen! Azonnal fáradj fel az igazgatóiba.
Elégedett fejjel kapom fel a cuccom és nézek rá a tesómra, aki mérgesen pillant rám. Mindennap ez van, felküldenek az igazgatóiba, s ahelyett, hogy odamennék, kisétálok a suliból, s már nem jövök vissza többet aznap. A suli előtt előveszek egy szál cigit és rágyújtok. A mennyben érzem magam.>
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brennan J. G.
Brennan J. G. EmptyHétf. Márc. 13 2017, 01:15

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Brennan!
Én azzal kezdeném, hogy ne foglalkozz mások véleményével, hogy mit gondolnak rólad és milyennek látnak, egyedül az számít, hogy mit gondolsz magadról és milyennek látod önmagadat. Mások rólad alkotott véleményéén lehet változtatni, de ha te elkönyveled magad valamilyennek, azon már sokkal nehezebb.. Nekem elég szimpatikus karakter vagy, talán benned látom magamat, mint user, nem tudom megmondani pontosan miért, egyszerűen szimpatikus vagy te és a stílusod. Azért remélem egyszer megtalálod azt a lányt, akit keresel, megtalálod a tökéletest.
Olyan jók ezek a mindennapi életből kiragadott jelenetek. *-* Teljes mértékben átérezem azt, amit te, mert én is rühellem, ha valaki azt mondja, hogy nem tud semmit, de amint kimegy felelni csodálatos módon mindent tud.. sok képmutató pöcs.. De te nem vagy ilyen és szerintem eléggé vicces, ahogyan a tanárnak feleseltél, azonban bajba kerültél és nekem, mint felnőttnek nem biztatnom kéne téged, hanem megmondani, hogy nem helyes az, amit csinálsz, de kérlek.. ki nem volt kamasz és tini? Én is tudom, hogy milyen ez az időszak és teljesen felesleges koptatnom a számat, úgy sem foglak jobb belátásra bírni.
De eleget tartottalak már fel *jól seggbe rúgja, hogy a játéktéren kössön ki* már csak foglalózz, aztán tied a terep öcskös! *kiálltja még oda*


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Brennan J. G. 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Brennan J. G. Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Brennan J. G. Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Brennan J. G.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brennan x Ruben
» Callie Brennan
» Joanna D. Brennan
» Brennan&Faith //Walton High School

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: