New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23 am-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52 am-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 10:56 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:51 pm-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 10:37 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 10:14 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Callie Brennan
TémanyitásCallie Brennan
Callie Brennan EmptyCsüt. Jan. 24, 2019 4:51 pm
Callie Brennan


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Callie Brennan
Becenevek:
Maradjunk csak a Callie-nél
Születési hely, idő:
Baltimore, 1984. október 25.
Kor:
34
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
bűnüldözés (és elhárítás)
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
DEA Training Academy - Quantico, NYPD Police Academy
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
DEA ügynök, elemző
Ha dolgozik//Munkahely:
DEA
Hobbi:
kártyajátékok (addikció jelenléte nélkül), görkorcsolyázás, palacsintasütés
Play by:
Marina Squerciati

Jellem
Némi elemzés magamról:

Hihetetlenül önfejű vagyok, erősen kitartok a végsőkig, nem fordulok el, ha valami nem sikerül elsőre. Mindent újra és újra próbálok, ha falakba ütközöm. Hibáztam már, fogok is. Lehet magabiztos és okos vagyok, de ez sem akadályozza meg, hogy hibát vétsek.  Higgadt, türelmes személyiségem elbűvöl másokat, jól kezelem a felbukkanó rossz dolgokat, de van, ami engem is idegesít, felrobban bennem valami, azonban nem tör ki belőlem vulkánként. Kissé rendetlen vagyok nő létemre, abszolút az a típus vagyok, aki a káosz közepén érzi jól magát, mindent megtalálok olyankor. Idegesítő és pimasz is tudok lenni, meg persze, mindezt mosolyogva teszem. Nehezen tudok megnyílni, ez kihatással van arra, ha valakivel összejövök, sokszor én rontom el azt, ami már jó lenne.

Családi kötelékek:

A gyermekkorom nem volt felhőtlen, de rossz sem volt. Jó nevelést kaptam, a nővéremmel együtt megtapasztalhattuk az igazi szeretetet annak ellenére, hogy a szüleink többet vitáztak, mint nem. Anyánk halála után apa próbálta betölteni a két szülő szerepét, nem volt túl sikeres, ezért a testvéremmel segítettünk neki, amiben csak tudtunk. Nővérem, Agnes épp, csak betöltötte a huszonegyet, amikor Európába ment dolgozni, élni. Ritkán látjuk egymást, a beszélgetéseink, amiket azelőtt naponta tartottunk, mára elfogytak. Szeretném, ha átölelhetném őt, vágyom arra a testvéri szeretetre. Mondhatni mára már egyedül maradtam. A munkám az, ami legerőteljesebben jelen van életemben.  

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Callie Brennan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brennan J. G.
» Brennan x Ruben
» Callie L. Harding
» Callie & Adrian - Hello Again
» Dante & Callie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: