New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Brennan&Faith //Walton High School
TémanyitásBrennan&Faith //Walton High School
Brennan&Faith //Walton High School EmptySzer. Márc. 22 2017, 15:14

The headmaster's office is...
Brennan & Faith
where the rebels meet!

Olyan szinten elegem van már az iskolából, hogy az fáj. Minden napom ugyanúgy néz ki: felkelek, elkészülök, benyomok egy gyors -és többnyire egészségtelen- reggelit, majd elindulok az iskolába, ahol a hátralévő napom jó részét töltöm. Sokan mondják, hogy az iskolának márpedig igen is nagy szerepe van az életünkben, mert ezáltal okosodunk. Ezt el is hinném, ha nem az lenne, hogy beülünk az órákra, ahol elmondják az anyagot, majd hazamész és ott megtanulod. Ezért járok be!? Hogy majd otthon megtanuljam? Véleményem szerint az iskolában kellene tanítani és otthon beszélgetni, de biztos velem van a baj most is, mint mindig. Igazából nem is értem miért háborgok. Mintha történne emiatt bármi változás is. Azok az emberek, akik tehetnének az oktatási rendszer ellen süketek az olyanok szavára, mint én. Viszont az fix, hogy nekem marha jól esik kiadni a dühömet vagy így, vagy úgy.

Unottan lépek be az iskola kapuján, ahol a szokásos pom pom lányok tekergetik magukat a fiúk nagy tiszteletére. Gyűlölöm őket. Szem-forgatva lépkedek tovább a szokásosnál is hosszabbnak tűnő folyosón, ahol egy nagy kupacban ülnek a stréberek, akik máris az egyik dogájuk anyagát nézik át -valószínűleg századjára, de lehet keveset mondok. Hova kerültem... Hatalmas sóhajjal vágom be a teremajtót, majd foglalom el dicső helyemet az utolsó sorban. Ez az, ahová én tartozom. Nem törődve a szabályokkal pakolom fel a lábam az asztal tetejére. Az ablakon beszűrődő fény tökéletesen megvilágítja a bakancsomon lévő tegnapi sárdarabokat, amiket már nem volt kedvem lemosni. A napfényben a porszemek úgy táncolnak, mint a balerinák és ma különösen élvezem bámulni őket. Kíváncsi leszek miként alakul a mai nap a tegnapi után, ugyanis kémia órán szándékosan elcsesztem egy kísérletet a tréfa kedvéért, ám ezt az egyik iskolai szekrény bánja, ami hát...öhm, egy kicsit megperzselődött. Fészkelődve figyelem, ahogy a többiek elfoglalják szokásos helyüket. Nem szólok senkihez. Nem igazán bírom az ittlévő embereket. Gondolataimat a tanár megjelenő alakja szakítja félbe és első mondata, ami hozzám szól:
- Ms. Haynes, vegye le a lábát az asztalról, de tüstént! - emeli fel a hangját én meg büszkén mosolyogva, lényegében ledobom őket a földre, amik így hangos koppanás árán érik el talajt. - Akkor kezdjük is az órát - folytatja, majd kezdd bele anyagába, ám én innentől nem figyelek. Elmerülök gondolataimban és azt tervezgetem, hogy mégis hová csináljam a következő tetkómat. Újabb gondolatmenetemet az szakítja félbe, amikor egy diák lép be és közli, hogy az igazgató nagy szeretettel vár az irodájában. Na végre! Legalább történik ma valami izgalmas is az iskolában.

Amint felérek az irodához az asszisztens leültet azzal a vezényszóval, hogy csendben várakozzak. Épp egyik kedvenc zeném ritmusát ütöm a fotel karfáján, amikor egy nálam fiatalabb srác lép be a váróba -mintha kórházban lennénk- ravasz mosollyal az arcán. Ugyanolyan mosollyal nézek vissza rá és rohadtul remélem, hogy végre lesz valaki, aki boldogít az ittlétem alatt.
- Hahó Lázadó! Üdv a klubban. Mi járatban erre? - nézek bele szemeibe, majd megpaskolom a mellettem lévő helyet. Könyörgöm ne légy dögunalmas és nagyon jóban leszünk.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brennan&Faith //Walton High School
Brennan&Faith //Walton High School EmptySzomb. Márc. 25 2017, 19:49



Lázadók klubja


Miért nem tudsz olyan lenni, mint a testvéred?
Miért kell állandóan balhéba keverednek?
Miért van bagó szagod, Brennan?
Miért voltál megint az igazgatóiban?
Miért nem tudsz megülni órán a seggeden?
Miért akarod magaddal rántani a testvéred?
Miért lógsz a suliból állandóan?
Miért ilyen rosszak a jegyeid?
Még sorolhatnám tovább, de gondolom senkit sem érdekel, hogy milyen kérdések záporoznak engem minden egyes este iskola után édesanyám irányából, amikor hazaérek. Általában figyelmen kívül hagyom, elsétálok mellette és felmegyek a szobámba. Olyankor jön mindig a rosszabb része, mert képes addig ütni az ajtóm, míg be nem engedem, de ez engem egy kicsit sem érdekel.
Előre érzem, hogy ma este is ugyanez fog történni. Az igazgatói iroda már ismerős hely számomra, heti egyszer feljövök ide, amikor felzavar valamelyik tanár. Túl feltűnő lenne, ha mindig ellógnék, így van néhány kivételes alkalom, mint a mai is. Igazából nem gondolom, hogy olyan dolgot tettem volna, amiért megérdemlem ezt a nyeremény utat drága igazgató urunkhoz és ezt neki is ki fogom fejteni.
Van egy új tanárnőnk, még most végezhetett az egyetemen, tippre 24-25 évesnek mondanám, van vagy 40 kiló, elég anorexiás szegényke, hidrogénezett szőke haja és nagy, zöld szemei vannak. Azt mondtam neki, hogy Natalie, amin felhúzta magát, mert szerinte nem adom meg neki a kellő tiszteletet. Utána megkérdeztem, hogy „Ugyan Natalie, miért ne adnám meg?”. Itt már elvörösödött a feje és egy kisebb ordibálás keretein belül felküldött ide, ahol vagyok. Nem értem miért kellene magáznom.
Mikor felérek a váróba egy fekete hajú, vékonyka lányt pillantok meg. Már láttam korábban is, felettem jár azt hiszem egy évvel. Igen meleg fogadtatást kapok tőle, így rávigyorgok.
- Helló ártatlanság – ülök le mellé. – Óh te ha azt tudnád! Egy nagyon csúnya dolgot tettem, az ilyen törékeny lányok, mint te jobb, ha nem hallják, még valami bajuk lesz tőle – dőlök hátra. – Viszont én nagyon szívesen meghallgatnám a te sztorid. Mit keresel itt? Nem neked való ez a hely, gyorsan magyarázd ki majd magad, aztán sipirc vissza órára.
Mindent mosolyogva mondok neki, s közben azon kattog az agyam, hogy mielőtt feljöttem kimehettem volna cigizni egyet, de már mindegy.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brennan&Faith //Walton High School
Brennan&Faith //Walton High School EmptySzomb. Ápr. 01 2017, 15:08

The headmaster's office is...
Brennan & Faith
where the rebels meet!

Gyakran tűnődök el azon, hogy hogyan jutottam idáig. Hogy lett egy jó származású családnak olyan gyereke, mint én? Kiskoromban még én voltam maga a megtestesült tökély aztán felnőttem és megismerkedtem a világgal, ami a szüleim számára a problémákat okozta, nekem viszont a szabadságot hozta. Régebben sosem gondoltam volna, hogy én valaha is vad bulik részvevője leszek és, hogy majd gyakran iszom le magam a sárga földig. A szüleim mindig azt mondogatták nekem, hogy majd nagyszerűen elvégzem a középiskolát, illetve az egyetemet és majd teljesül a nagy álmom, ami nem más, hogy átvehetem a családi céget. Nos, ebben csak egy bökkenő volt. Ez nem az én álmom, hanem a szüleimé. Eleinte belém tudták beszélni, hogy tényleg ezt akarom és az egész általános iskola alatt azt hajtottam a tanáraimnak, hogy én leszek majd a cégünk jövendőbeli vezetője. Mindenki mindig büszke mosollyal fogadta, hogy ennyire tevékeny akarok lenni az életemben. Aztán jött egy pont, amikor megtudtam, hogy nem csak az az egy munka van a világon, és amikor rájöttem, hogy engem más szakma ezerszer jobban vonz. Amikor  összeszedtem a bátorságom és elmondtam a szüleimnek az újabb terveket a szemembe röhögtek. Úgy néztek rám, mint egy hülyegyerekre, aki nem tudja mit akar. Azt hitték, hogy majd továbbra is táplálhatják bennem a szikrát, ami egyszer majd csak lángra robban és újra észbe kapok, hogy nekem a családi cég kell. Mondanom sem kell, ez nem így történt.

Nem igazán tudom azt megmagyarázni, hogy mit élvezek annyira abban, hogy törvényt szegek és ellenszegülök mindenféle szabályzatnak, ami csak létezik, de mára már annyira a részemmé vált, hogy semmi pénzért sem hagynám abba. Egy időben az volt a mániám, hogy tiltó táblák előtt végeztem el azokat a feladatokat, amiket nem engedtek. Például „Dohányozni  tilos!” táblák előtt cigiztem (ilyenekből van vagy 500 képem), avagy „Fűre lépni tilos!” tábláknál szaladgáltam a füvön (és virágokon), illetve „Ebbe a boltba fagylalt nem hozható be” tábláknál vettem két gömbös fagyit, majd beléptem, mire kiküldtek én pedig bosszúból a kirakatra nyomtam a fagyimat, majd teljesen szétkentem azt és elfutottam. Életem legboldogabb percei közé tartoznak. Bármenyire is nem szívleltek akkor az emberek nem éreztem irántuk gyűlöletet. Ám utána kezdetét vette az a korszakom, amikor elkezdtem magam tele varratni. Amíg csak szétszórva volt található egy-kettő a testemen nem volt semmi baj, de amikor már a nagyközönségnek is látható volt, akkor már ítélkezni kezdtek felettem. Akkor már semmit sem kellett tennem ahhoz, hogy ítélkező és durva pillantásokat kapjak. Az volt az a pillanat, amikor az emberiségbe vetett hitem, illetve szeretetem megszűnt létezni. Viszont bármennyire is utálom az ítélkezést, ez minden emberben benne van. Sajnos még bennem is, viszont mindenkiben másképp. Amikor megláttam Brennant az volt az első gondolatom, hogy egy ilyen srác mégis mit keres az igazgatói irodába, hacsak nem valamiféle oklevelet jött átvenni? Semmi tetkó, semmi piercing, semmi olyan dolog, amiből az ember arra következtethetne, hogy az illető valami rosszban sántikál. Viszont tapasztalataimból tudom, hogy az embernek nincs szüksége tetkókra, vagy piercingre, ahhoz hogy rosszat csináljon.  Az első pillanatban még nem nagyon tudtam, hogy miként viszonyuljak Brennanhoz, de amikor megjelent az a bizonyos mosoly az arcán, tudtam, hogy rengeteg közös van bennünk és máris megkedveltem a gyereket.
- Ártatlanság – ismétlem el a megszólítását gúnyos mosollyal. Tudtam, hogy csak viccel, mivel látszik rajtam, hogy nem vagyok az a beszari típus, de azért megyek az árral. Közelebb hajolok hozzá, majd a fülébe súgom:
– Az ilyen törékeny kislányok fél perc alatt csavarják ki a nyakadat anélkül, hogy észrevennéd – nevetek fel halkan a végén.  - De természetesen megértem, ha nem akarod elmondani. Tudom, hogy mindenki  nagy dobra veri a rossz tetteket és gondolom nem akarsz beégni előttem a tieddel, ami valójában semmiség – mosolygok rá és szinte előre tudom, hogy hallani fogja majd benne a szarkazmust. Gyűlölöm azokat, akikkel nem lehet viccelődni, mert mindent a szó szoros értelmében vesznek és rögtön mellre szívják az egészet.  - Nos, az én förtelmes tettem egy szándékosan elcseszett kémiai kíséret, amit az egyik szekrény bán – nevetek fel  ismét, immár hangosabban, mire az asszisztens rögtön lepisszeg.  Gyűlölöm azt a nőt. - Egyébként Faith vagyok – nyújtom oda kezemet, és remélem, hogy ez a kézfogás a barátságunk legelső jelképe.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brennan&Faith //Walton High School
Brennan&Faith //Walton High School EmptyCsüt. Ápr. 13 2017, 22:23



Lázadók klubja


Nem újdonság nálam, hogy itt kezdem, az igazgatóiban a mai napot. Bárcsak lenne itt egy kávéautomata, mert szegény testem csak úgy szívná magba a koffeint. Emlékszem egy évvel ezelőtt már a szagától is öklendezni kezdtem, de aztán meg jött egy nehezebb időszak az életemben, amikor minden megváltozott. Igazából nem kell nagy ördöngösségre gondolni. Belőlem nem szabad semmi komoly dolgot kinézni. Mindössze kijött az egyik kedvenc videójátékom legújabb része és hát természetes módon nem tudtam elszakadni éjszaka tőle. Az energiaitaltól csakúgy vert a szívem és nem bírtam már egy idő után, így átszoktam a kávéra. Mostanra már egész finomnak tartom.
Már várom, hogy bemenjek az igazgatóhoz, legszívesebben neki is elmondanám a véleményemet arról, hogy az új, fiatal, mindössze maximum öt évnél idősebb tanárokat miért kell magáznunk. Sokkal jobb kapcsolat alakulna ki a tanárok és a diákok között, ha a kellő tiszteletet az életkoruknak megfelelően adnánk meg.
- Az ilyen törékeny kislányok, mint te rettentően erősnek hiszik magukat – nevetek rá. Kívülről ugyan törékenynek tűnik, ám a tetoválásai és a durva stílusa, na meg persze az, hogy az igazgatóiban kuksol korán reggel pont az ellenkezőjéről árulkodik. Érdekes ez a világ, mi? Eléggé torz minden. – Óh kedveském én nem égnék be, János vitéz sosem ég be – vigyorgok rá ezer wattosan. Sokszor furán néznek rám, ha az előbb említett becenevemen hívnak vagy rosszabb esetben úgy emlegetem magam. Már azt sem tudom, hogy mikor adta ezt nekem a tesóm, de különösebben nem is érdekel. A mai napig használom és egészen megkedveltem, az sem érdekel, ha kikacagnak miatta.
- Szurkolok, hogy ne fizettessék ki veled a szekrényt. Amúgy menő dolog direkt elcseszni egy kísérletet, tavaly volt egy hasonló próbálkozásom, de mielőtt végbe vittem volna a tanárnak feltűnt és felküldött eme szent helyre, amit már lassan az otthonomnak tartok. Neked is Mr. Lancaster tartja a kémiát? – kérdezek rá. Azt a vén barmot sosem szerettem, legszívesebben küldeném a máglyára, de sajnálatos módon mára már az inkvizíció nem lehetséges. Talán létre kellene hoznom egy szektát.
- Brennan Jeremy Groves szolgálatodra – hajolok meg a leányzó előtt, majd leülök mellé. – Tündérország boldog fejedelme – mosolygok még mindig.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brennan&Faith //Walton High School
Brennan&Faith //Walton High School Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Brennan&Faith //Walton High School
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» high school memories #1
» Bridget High School
» #abraham lincoln high school || #baeandhermother
» Back to school ~
» charlie & bae┃new day, new school

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: