New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 148 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 138 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kellin James Holloway
TémanyitásKellin James Holloway
Kellin James Holloway EmptyVas. Márc. 12 2017, 22:22

Kellin James Holloway

Look what you've done


Karakter típusa: saját
Teljes név: Kellin James Holloway
Becenevek: Kellin
Születési hely, idő:UK, London - 1992.06.28
Kor: 25
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Komplikált
Csoport: Kutatás és oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Cambridge-i egyetem
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Angol irodalomtanár
Ha dolgozik// Munkahely: Uncommon Schools Excellence Girls Charter School
Hobbi: Éneklés
Kellin egy kellemetlen, arrogáns alak, akinek nem fontosak a körülötte lévő személyek érzései, dolgai… legalábbis ilyen is lehetne az úriember, de szerencsére nem ilyennek nevelték. Ugyan akadnak pillanatok mikor türelmetlen, szeszélyes és néha a hócipője tele van mindennel, de amúgy egy rettentően szerethető, és kedves fiatal felnőtt.
Imádja a pezsgést, pörgést az életében azt, ha nem kell otthon ülnie hanem mehet a feje után, és csinálhatja amihez kedve szottyan. De nem csak menni szeret, komolyan is tud viselkedni, és ha a kötelességekről és kötelezettségekről van szó, akkor nagyon odateszi magát. Határozott személy, aki küzd az álmainak eléréséért és feltett szándéka gondolkodásra bírni a diákjait.
Koffein függő, imádja az állatokat és a zenét, sokszor jár fesztiválokra. A gyors sportkocsikért odavan, nem szereti a hatalmas reflektorfényt, néha tömegiszonya van de majd leküzdi. A lányokat kedveli, a szép, hosszú barnahajúakat és kékes szeműeket hosszú lábakkal.


I'm a motherfuckin' starboy

Különös érzések kavarognak bennem már napok óta, keresem, hogy mi okozhatja ezt a zavartságot bennem, de nem tudom eldönteni. Talán az elmúlt hónapok történései váltják ki belőlem ezt az idegen érzetet, a tudat, hogy ebben a lakásban minden megvan, amire az elmúlt időben nem volt szükségem. A laptopom is ugyanott áll, ahol kicsivel több, mint félévvel hagytam és be kell látnom, hogy mindez már nem számít többé. Amiket én láttam, átéltem teljesen megváltoztatta a perspektívámat, már nem úgy látom a dolgokat, mint régen. Már nem veszem természetesnek, hogy az a mozzarella darab ott kell legyen a hűtőmbe, ha véletlenül megéhezem rá.
Megborzongok, ahogy végighúzom az ujjamat a gardróbban lévő ruhákon. A seregben egyetlen ruhád volt, a terepmintás, hogy minél jobban eltudj rejtőzködni minden elől. Ezt kell hordanod, ha esik, ha fúj és még akkor is, ha meleged van annyira, hogy már leolvadna rólad az egész hacuka. Az egész borzasztó élmény volt, bár voltak benne kellemes részek is de nem mennék vissza. Még jó, hogy hazaküldtek…
Sóhajtok, majd zsebre teszem barátom bilétáját és kibújok a lakásból. Eltelt másfél hét mióta hazajöttem, mégis minden olyan furán új, már máshogy tűnik még az út az iskoláig is. Az iskoláig, ahol annyira jól éreztem magam és sok barátot szereztem, a hely, ahol ott van Ő…. Hazel. Sajnáltam, hogy szó nélkül mentem el, de muszáj volt meglépnem különben beleőrülök ebbe az egészbe, ráadásul a szüleim, ajh… Most viszont újra munkába kell állnom, mert nem mehet tovább így a dolog még akkor sem, ha elegendő pénzem lenne életem végéig munkanélkülinek maradni. De nem akarok.
Ha egy dolognál többet nem is tanultam meg, de egy biztos a munka az becsülendő dolog, az önfeláldozás az juttat el minket egy ennél szebb helyre, remélhetőleg. Legalábbis bennem ez tartotta a lelket, a tény, hogy Peter egy jobb helyre került… mégis mintha még most is hallanám a bombát robbanni.
Összerezzenek.
Izzad a tenyerem és tompán zúg a fülem miközben az igazgató ajtaja előtt állok. Próbálom összezárni a kezemet, hogy kopogásra bírjam de nem sikerül, helyette a pánik, a félelemérzet és a hőség járja át a testemet, mintha újból a gödröknél lennék a zsákok körül és futnánk a golyózápor elől, majd az a pillanat, mikor aknára lép az ember és elkezd minden lepörögni az orra előtt. Érzem, hogy elkezd folyni a halántékomnál a víz és menekülnöm kell, de a lábaim a földbe gyökereztek, nincs kiút… Ekkor egy női hang üti meg a fülemet, halk egy bombarobbanáshoz képest, de mégis eléggé erős, hogy kihozzon a délibábomból.
Lassan fordulok hátra, reménykedve abban, hogy nem az, akire gondolod, de nem jön be. Előttem áll a világ leggyönyörűbb lánya, akivel nem szabadna még csak beszélgetnem se nem tanulmányi ügyekről, nem hogy mást csinálni… nagyot nyelek.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kellin James Holloway
Kellin James Holloway EmptyKedd Márc. 14 2017, 01:07

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Kellin! Very Happy
Muszáj megosztanom veled azt a vicces esetet, amit a napokban láttam a Facebookon. az egyik kedvenc együttesem rakott fel egy selfiet és az egyik ismerősük belinkelt egy gifet a te pb-dről, ami azért vicces, mert én csak 10 perc után jöttem rá, hogy nem is az énekes van rajta, hanem Harry Styles. Mondtam is magamban, hogy azta, erre föl megláttalak ugyebár a regisztráltak között és azóta vigyorgok mint egy óvodás, ha meglátom az arcodat Very Happy
DE nem pofázok többet fölöslegesen, hanem rátérek a lapodra, amit élvezet volt olvasni a témaválasztás ellenére. Szívesen olvastam volna még többet, igazán gördülékenyen fogalmazol. A jellemed is szimpatikus, biztos nagyon jó fej tanár lehetsz és a diáklányok is biztos élvezik az óráidat khm khm Very Happy Azonban a csodásmesés jellemedet olvasva nem gondoltam rá, hogy ilyen szerepjáték példával rukkolsz elő. Teljesen lenyűgöztél, bevallom beleborzongtam néha a történetedbe. Biztos nem volt könnyű átélni ezt az egészet, a katonaságot, a háborút és ha jól vettem ki, az egyik barátod elvesztését. Ez mint nagy teher lehet és nem csodálom, hogy nehéz visszaszoknod a régi dolgokba. Kívánom neked, hogy mielőbb épülj fel lelkileg, mert szükséged lesz rá egy ilyen városban, egy ilyen munkakörben.
Látogasd meg a foglalókat, aztán már mehetsz is játszani, Hazel már biztos nagyon vár téged Very Happy


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Kellin James Holloway 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Kellin James Holloway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Courtney Holloway
» Logan St. James
» James F. Richter
» James Marring
» Adrian James Skyberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: