New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Adrian James Skyberg
TémanyitásAdrian James Skyberg
Adrian James Skyberg EmptySzer. Május 03 2017, 18:48

Adrian James Skyberg

now that I know what I’m without
you can't just leave me
breathe into me and make me real
bring me to life


Karakter típusa: saját
Teljes név: Adrian James Skyberg
Becenevek: Adrian, AJ
Születési hely, idő:Vancouver, 1982. 08.15.
Kor: 34
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: szerelmes, mint a nagyágyú
Csoport: munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Yale - építészmérnöki kar
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Saját építészeti vállalkozása van, tervezőmérnök, művezető
Ha dolgozik// Munkahely: Skyberg Corporation Inc.
Hobbi: snowboard, szexisnek lenni
Ha jellemezni kéne magam, elég nehezen tudnék őszintén nyilatkozni. A kinézetemet tekintve persze nem lenne gond, hiszen elég csak tükör elé állnom, és máris sorolhatom, ha magától nem látszana, de hogy én milyen vagyok?
De menjünk sorjában. A magasságom több, mint százkilencven centi,így elmondhatom, igencsak kitűnök a tömegből. Hála a genetikának, a fantasztikus munkámnak és hobbijaimnak testem nincs hátrányban ezzel a magassággal, kilencvenkét kilónyi tömör izom jár vele szálkás időszakomban, ha kicsit elengedem magam, akár lehet több is. Igen edzett vagyok, amit köszönhetek a sok sportnak, ugyanis imádok snowboardozni, síelni és persze a konditermet sem vetem meg, és a munkámnak. Én ugyanis ha megtervezek egy házat, szeretek tevékenyen részt venni az elkészítésében is, nem csak a háttérből dirigálok. Ott vagyok az első ásónyomtól az utolsó csempe letisztításáig, a kulcsátadásig. A sok cipekedés, kalapálás pedig szintén megedzi az embert. Az arcom igazán markáns, arcélem férfias, szám szépen ívelt és azt mondják, ha mosolygok az angyalok táncolni kezdenek. Hajam szőkésbarna, vagy szőke, napsütéstől függően, általában rövidre vágatom, kivéve amikor nem jutok el fodrászhoz, és megnő, bár nekem még az is jól áll, Isten tudja miért. A legfeltűnőbb rajtam mégis a szemem. Szomorkásnak ható, komor pillantásom olyan kék szivárványhártyából sugárzik, hogy ha egyszer rám néz valaki,jóformán nincs ember aki valaha elfelejtené ezt a pillantást. Hiszen a szemem színe az egészen világos, élénk Karib-tenger kék színben pompázik. Számtalan nőről olvasztottam le a bugyit csupán néhány pillantással már, és ezért én mindig hálát adtam az égnek. Ruházatomat tekintve sokféle szerelés megtalálható a ruhatáramban, a sima, egyszerű fehér trikótól kezdve a kockás ingen át az elegánsabb ruhadarabokig. Szeretek kényelmesen de sportosan elegánsan öltözni, de ha munka van, a kutya se tudna megkülönböztetni bármelyik melósomtól, nem egyszer futottam már bele abba, hogy a cégem tulajdonosát keresték egy építkezésen, és amikor azt mondtam, én vagyok, kiröhögtek és nem hitték el.
S hogy milyen vagyok én magam? Akik ismernek azt mondják: vérbeli aranyifjú. A betörhetetlen csődör. Az örök agglegény. Minden buliból más csajjal megyek el, vagy akár kettővel, és mindegyik meg akar fogni. De egyik sem érdekel igazán. Szerelmes? Talán tiniként volt pár futó kalandom, amikor még érzelmeket is belevittem, de aztán valahogy elmaradtam ezektől. A haverok sorra házasodtak, csinálták a porontyokat, aztán váltak el, már a főiskolán is, és ez engem teljesen elriasztott a tartós kapcsolatoktól. Nem érdekelt, nem akartam lekötni magam. Nem akartam mást, csak tenni azt, amit szeretek. Alkotni, kiélni a kreativitásomat, és szabadidőmben annyit dugni, hogy belegebedjek. És ez a felfogás nagyon jól bevált. Apám elindított egy vállalkozást a testvérével még fiatalabb korában, aztán elkezdtem nála dolgozni, mint tervezőmérnök, és szépen fokozatosan kitanított mindenre. Amikor pedig úgy érezte, már eleget tudok, kilépett, és átadta nekem. Persze eleinte nehezen ment, de végül csak belejöttem a dologba. Felfejlesztettem, modernizáltam, és mára már az egyik legmenőbb építészeti vállalkozás Seattleben és környékén. Exkluzív házakat teremtünk, egyedi kivitelezéssel, és mivel nevünk van, aki megengedheti magának, minket választ. Persze csinálunk általános dolgokat is, pályázatokat, karitatív projektekbe is belevágunk, és mondhatom, hogy sosem unatkozom. Nappal meló, szabadnapokon aktív sportolás vagy lustálkodás, családlátogatás, kedvenc unokaöcsémmel valami program, éjjel pedig maratoni alvás vagy szex valami dögös macával, akinek másnapra már a nevét is elfelejtem.
Igen, ez az életem. És szeretem, így, ahogy van. Nem akarok változtatni rajta, anyám hiába gyötör, hogy komolyodjak meg, apám hiába int, hogy annak idején ő is ebben a korban ismerte meg anyámat, és tekerte az ujja köré, így vetve véget a Don Juan korszakának, én nem hiszem, hogy ez velem megtörténhet. Szeretem magam, baromi büszke vagyok arra, aki vagyok és amit elértem. Kifizettem a cégem, megfizettem apámnak, pedig nem kérte. Beledöglöttem a tanulásba, a melóba, hiszen gyerekkorom óta az építkezések rabja voltam, előbb fogtam kalapácsot, mint ceruzát, megdolgoztam azért amim van. Haverok jöttek mentek, barátom, aki közeli igen kevés akad, de amennyi kell, annyi van, és szeretem őket. A csajok pedig eszüket vesztik értem. Hiszen alapvetően erőteljes, határozott személyiség vagyok, a melóban olykor durva, az üzletben kegyetlen ellenfél, igazi stratéga, de egyben jófej, kedves, és tényleg segítőkész. A nők terén pedig verhetetlen vagyok, nálam jobban senki nem tud udvarolni. Tudjátok mi az érdekes? Ezt egyik haverom sem hiszi el, pedig eskü, hogy így van. Hogy bármelyik csajt is döntöm meg, egyik sem haraggal búcsúzott, hiába egy éjszakás kalanddal végződött a számukra ígéretesnek ígérkező közös jövő. Tudjátok miért? Mert én egy igazi Casanova vagyok. Amíg velem vannak, nem létezik más, és nálam odaadóbb szerető kevés van a világon, ezt pedig minden nő értékeli. A figyelmet, a kedvességet, a becézgetést, és az orbitális, gerincszaggató többszörös orgazmust...Szóval, igen, ez vagyok én. Mit akarhatnék még? Amíg minden úgy történik, ahogy én akarom, miért akarnék változtatni? Nincs igazam? Carpe Diem!


frozen inside without your touch
Without your love, darling
only you are the life among the dead



Before Cornelia



Kalapálás, vésés, fúrás hangjai verik fel az erdő csendjét. Madarak trillái vegyülnek a munkálatok zajai közé, ahogy a Madison birtok felújításán dolgozunk az embereimmel. Nejlonok, takarófóliák lógnak mindenhonnan, vezetékek csupasz kábelei lengedeznek az enyhe szélben. A tervrajzok felett állva teljesen belemélyedek a számításokba, fejemen a sárga védősisak, kezemben pedig kalapács leng, fehér pólóm feszül széles mellkasomon, szürke koszfoltok éktelenkednek a vakítóan fehér anyagon. Szenvedéllyel szeretem a munkámat, minden egyes tervem édes gyermekem, épp ezért szeretek mindent én magam felügyelni, és részt venni a megvalósításban is.
- AJ, hé, AJ!
Becenevem hallatán felkapom a fejem, átható kék tekintetem a válaszfal túloldalán integető Robert felé kapom. Hevesen gesztikulál a zajban, sárga sisakja alatt szürke szemében türelmetlenség. Megkerülöm az asztalt, és közelebb lépek hozzá.
- Mondd, Rob, mi van? - kérdezem, majd hirtelen eszembe jut valami fontos. - Majd lesd már meg a tervrajzot, szerintem a 120mm-es lécekből kellene rendelni még, mert nem lesz elég. - mondom, mire csak bólogat.
- Jó, jó, megnézem, de menj, mert telefonon keresnek, és a nő...
- A nő? - vonom fel a szemöldököm, mire az rosszallóan megcsóválja a fejét. Rob általában véve gyenge idegzetű, a legkisebb komplikáció is a frászt hozza rá, a munkaidőben történő magánügyi dolgokat pedig egyenesen sértőnek találja, de mivel ő a művezetőm, és nem a főnököm, nekem igazán nem szólhat semmit.
- Igen, a nő, aki tízpercenként telefonál és az őrületbe kerget vele. Szóval a nő, téged keres, a telefon a kocsiban van. És igyekezz, mert még át kell beszélnünk a vasalatokat a Cooper háznál, ma kell leadni a rendelést azokra is. - hadarja feszesen, majd látva könnyed, pimasz vigyoromat, gyorsan elszelel, hogy menet közben lecseszve két kőművest és egy villanyszerelőt, a feladatai után nézzen. Kíváncsian sétálok ki a zöld pázsiton keresztül a terepjáróhoz, majd behuppanok az ülésre. A benti őrült zajhoz képest itt csend van, és nyugalom, bár aki nincs hozzászokva annak ez is maga lenne a dobhártyaszaggató ricsaj. A telefon után nyúlok és lazán a fülemhez emelem.
- Igen, tessék? -szólok bele mély hangon, mire izgatott mocorgást hallok.
- Mr. Skyberg, a Skyberg Corporation tulajdonosa?
- szólal meg a kedves, izgatott női hang a vonal túlfeléről. Ezer közül felismerném a fekete hajú, igen dekoratív pályázati felelős mézédesen tüzes hangját, akivel az elmúlt hetekben igen szoros kapcsolatba kerültem munka szempontjából. Egyelőre, csak munka szempontjából. Férjes asszony a drága, de ez persze engem cseppet sem feszélyezett abban, hogy csapjam neki a szelet. Mereven elutasított, de én láttam rajta, hogy ez csak a gyűrűjének szól, hiszen ha meglátott, remegni kezdett a keze, a hangja, és a tekintete szinte sóvárogva falta a látványom. Én pedig odavagyok a kihívásokért.
- Igen, és a gyönyörű hang mögött kit tisztelhetek, drága hölgyem? - búgom a készülékbe, mintha nem tudnám ki az, mire édes kis kuncogás hallatszik, majd torokköszörülés.
- Mr. Skyberg, a nevem Mrs. Elena Shelton, és azért kerestem, mert örömömre szolgál, hogy  tudathatom, hogy az Ön cége nyerte meg a Virginia Mason Hospital felújításának pályázatát. A tervezet kapcsán mikor tudnánk leülni és egyeztetni a részleteket?
Elégedetten sóhajtok és morranok fel, kezem szórakozottan markolássza a kormányt, és kék lélektükreim a távolba meredve máris a megvalósítandó feladat tervrajzát készíti lelki szemeim előtt. Baromira örülök, mert vért izzadtam azzal a pályázattal, még külön kurzusra is elmentem, hogy egy kórház felújítása hogyan is zajlik törvényes keretek közt. Aztán visszatérek a valóságba, és a telefonba mosolygok.
- Á, igen, Mrs. Shelton, a kedves, elragadó és bájos Elena Shelton...- sóhajtom ábrándosan, majd elgondolkozva hallgatok pár másodpercig. Aztán folytatom az ostromot. - Drága hölgyem, mondhatnám azt, hogy ma délután öt körül beugrok az irodájukba, és megbeszélhetjük kutyafuttában, de azt hiszem, amennyi segítséget öntől kaptunk, a minimum az, ha hálám jeléül meghívom vacsorázni, és ott tárgyaljuk meg a részleteket.
A vonal túlfeléről hezitálást vélek felfedezni.
- Én...én nem tehetem...- nyöszörgi, és ekkor már tudom, hogy a markomban van. A férje elutazott egy hónapra üzleti útra, a kis virágszálat öli a féltékenység, mellékesen nem alaptalanul, első kézből tudom, hogy a mocsok férje egy egész hétvégét tölt Vegasban egy Mandy nevű stewardessel. Tudom, mert Mandyt épp két hete húztam meg egy átmulatott éjszaka után, és dicsekedett vele.
- Ó, sajnálom, mennem kell, már várnak rám, akkor fél nyolcra önért megyek, a címe még megvan, kedves. A Six Sevenbe foglaltatok asztalt. Viszlát. - mondom a hebegést elnyomva, majd kinyomom a telefont, és vigyorogva megyek Rob elé, hogy tovább intézzük a házat.
Este pedig, pontban fél nyolckor, frissen, illatosan, elegánsan felöltözve leparkolok Elena házának kapujában, illedelmesen vacsorázni viszem, hangsúlyozva, mennyire szakmai csupán ez a megbeszélés, hogy a kezdeti munka után a desszertig már el se jussunk. Nem kell több, csak másfél óra...és a nő úgy tépi le rólam az inget, és térdel elém, mintha fizetnének neki érte. A tulajdon előszobájukban kezdünk neki élete egyik - ha nem ténylegesen a legjobb - éjszakájának, a segítségemmel átélve végeláthatatlan mennyiségű orgazmus csodás, szívszaggató gyönyörét. S a falon, az esküvői képük keretéről, ahol boldogan mosolyognak a közös, biztos jövő felé a férjével, ott lóg a nyakkendőm, a mellette felfüggesztett díszes, saját két kezemmel beszerelt lámpájukról pedig Elena izgatóan szexis csipkés tangája. Na, ezt nevezem én sikeres napnak.



After Cornelia


Ez volt az életem addig a napig, míg megismertem Cornelia Jonest. Amint ő belépett az életembe, mintha kihúzták volna a lábam alól a talajt. A nő megmérgezett, kiszipolyozott, mint egy kullancs, s aztán hagyott megdögleni. Nem szó szerint, de akár így is nevezhetném azt, amit művelt velem. Azóta pedig az Adrian, aki voltam, mintha elszürkült volna, vagy át lehetne nézni rajta, mint a frissen mosott ablaküvegen. Nem érzem teljesnek magam. Nem értem, mi folyik körülöttem, és nem tudom igazából mit érzek, mert a bennem dúló kettősség lassan az őrület határára sodor. Annyira szeretem, hogy az már gyűlölet, és annyira gyűlölöm, hogy megbolondulok a hiányától a minden percében az életemnek, de nem tudom, mikor és hogyan volt képes így magába bolondítani. Nem látok tisztán. Már nem tudok előre gondolkozni, és minden lépésemtől rettegek. Egy száguldó vonaton ülök, amin nem találom a féket. De egyben biztos vagyok: nem vagyok jól. Hazudok, mosolygok, mikor erre van szükség, de nem. Nem vagyok jól. Kibaszottul nem vagyok jól, mert a nő, akit szeretek a pofámba vágta, hogy hónapokon át vetített nekem, és nem mondta el, hogy a méhében növekvő magzatok tőlem vannak, és nem attól a seggfejtől, akihez hozzáment, miután szerelmet vallott nekem, és én is neki. Kibaszottul nem vagyok jól, mert egy másik nőt majdnem elvettem, de ahogy megtudtam, hogy Cornelia tőlem terhes, az eljegyzést, ami meg sem történt hivatalosan, azonnal felbontottam, és a csaj most perrel fenyeget és nagyjából elásná a hullámat egy rózsabokor alá, ha nem hiányoznék túl sok embernek. Kibaszottul nem vagyok jól, mert el kellett jönnöm New Yorkig, miután a nő, aki a pofámba vágta hogy egy hónap múlva nagyjából ikrek apukája leszek, se szó, se beszéd, egyetlen szó nélkül lelépett. Nem, rohadtul, eszeveszettül nem vagyok jól. Konkrétan az ideg-összeroppanás szélén táncolok, és nagyon, nagyon belefáradtam már abba, hogy mindig én legyek az, akit félre lehet hajítani. Kibaszottul nem vagyok jól, mert jelenleg azt sem tudom, hogy a nő, akit annyira szeretek, hogy meg tudnám fojtani egy kanál vízben él-e még, vagy sem. Ahogy a fiaimról sem tudok semmit, és arról sem, hogy holnap mihez fogok kezdeni, ha reggel kinyitom a szemem. Nem. Nem vagyok jól. Kurvára nem vagyok jól. De egyet garantálhatok: Cornelia Jones most csinált belőlem hülyét utoljára. Mert többé nem bújok el a sötétben, nem rejtőzködök az árnyékban, nem asszisztálok a színjátékaihoz. Elég volt. Szóval, nem, rohadtul nem vagyok jól. De épp ezért, még talán sosem éreztem nagyobb erőt, hogy harcolni tudjak azért, ami fontos. Vissza fogom szerezni a fiaimat. Cornelia pedig dönthet, mit akar kezdeni az életével, aminek könyörtelenül a részese leszek most már halálomig. Mert többé nem rázhat le magáról, mint a kutya a vizet. Harcra fel, drágám!



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adrian James Skyberg
Adrian James Skyberg EmptyPént. Május 12 2017, 00:27

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Adrian! Very Happy
Elmnézésedet kérem, hogy ilyen sokat kellett várnod az elfogadásra, de remélem megérted és nem haragszol, sajnos a 14. hét szépségei alaposan előjöttek most nálam a suliban, de ez most nem fontos, hanem az, hogy te milyen szexi vagy, annál inkább rátérjek a lapodra, az igen Razz
Nagyon örültem, mikor megláttam, hogy mérnök leszel, ráadásul építészmérnök... Oh, hogy én mennyire irigylem őket a menő rajzóráik miatt... :pls: Szóval igen, már ott kilóra megvettél Adrian James Skyberg 3874598021
Szerintem egyébként nagyon jó, hogy nem csak a tervezési folyamatokban veszel részt, hanem ténylegesen kiveszed a részedet minden munkádban. Ez igazán dicséretes dolog, nem sokan tennék ezt meg a te helyedben. Persze a jellemedben azért te sem vagy tökéletesnek mondható, mert hát nem szép ennyire félvállról venni a nőket, nem gondolod? Talán jobb is a hölgyek számára, hogy Cornelia teljesen a feje tetejére állította az életedet, kíváncsi vagyok mi fog kisülni a kapcsolatotokból :garfield:
Szaladj foglalókat látogatni, ha még nem tetted volna, aztán építs házat a játékaidnak! Adrian James Skyberg 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Adrian James Skyberg 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Adrian James Skyberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adrian Seong
» Adrian Cooldstone
» Adrian Stoltz
» Adrian Cooldstone
» Adrian & Erin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: