New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 7:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 8:17 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 8:05 am-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 5:33 am-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 12:26 am-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 11:55 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:53 pm-kor
Joseph Brewster
tollából
Tegnap 11:52 pm-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 10:04 pm-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 8:16 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Miss Honey
TémanyitásMiss Honey
Miss Honey EmptyCsüt. Nov. 03, 2022 9:43 am
Miss Honey
Stoppolt

Play by
Nincs megkötés, beszéljünk róla. A kép csak illusztráció (Gigi Hadid)
Születési hely
amit szeretnél
Kor
26-28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
hajadon/elvált
Csoport
oktatás
Történetünk

Nagyjából egy évvel utánam kerültél ebbe a gimnáziumba, még pályakezdőként. Mivel a tanári kar többsége jóval idősebb nálunk, természetes volt, hogy a beilleszkedés során jó barátokká váltunk. Gyakran beszélgettünk, sőt, még közös kirándulásra is vittük a diákjainkat múzeumokba vagy épp tanulmányi sétára a városban. Te vagy az, akit a kollégák közül barátomnak tartok, és mérhetetlenül hálás vagyok azért a kedvességért, amit tőled kaptam. Csak, hogy néhány dolgot említsek, amiben támogattál: Te beszéltél rá, hogy adjam be a regényemet egy kiadó pályázatán, és Te beszéltél rá arra is, hogy vágjak bele, legyen a főállásom az írás. Mikor másfél éve lezajlott a gyermekelhelyezési per első köre, egy téli sulibál után neked öntöttem ki a szívem arról, hogy mi történt, mi történik, hol és mit rontottam el az életemben. A sok aszott múmiával szemben nem tartottál rossz embernek, amiért annak idején hagytam az életem szétesni, és nem ítéltél el, amiért eleinte nem volt erőm küzdeni a lányomért. Tanúskodtál a bíróságon is mellettem, és ennek biztosan nagy szerepe volt abban, hogy most már rendszeresen találkozhatok Ninával. Sőt, ti is találkoztatok már, mert elkísértél minket a cirkuszba. Azt mondtad, hogy kislány korod óta nem láttál ilyesmit, és kíváncsi vagy az attrakciókra.

Az energiád, a kedvességed és ez a pozitív életszemléleted az első pillanatban megragadott, akaratlanul is keresem a társaságod. Ha nem félnék annyira, hogy minden ballépésemért a bíróságon fizetek majd, már rég randira hívtalak volna. Talán már az első héten, még akkor is, ha munkatársakként helytelen lett volna. Azonban, ahogy a dolgok állnak, úgy tűnik, hogy már nem sokáig leszünk kollégák, hiszen egyre több időmet veszik el a dedikálások és az új regény írása is; legalább ez az akadály nem lesz már előttünk. Vajon ha sikerül rendeznem a dolgaimat, lenne esélyem nálad? Egy kisebb csodával Nina elválaszthatatlan része lesz a mindennapjaimnak, és bár azon a délutánon úgy tűnt jól kijöttök, de tartok tőle, hogy talán nem szívesen nevelnéd más valaki gyermekét. Nehéz helyzet ez, és nem csak a visszautasításodtól tartva nem léptem még feléd, hanem az egyéb körülmények miatt is. De tudjuk még kerülgetni a forró kását, vagy előbb-utóbb a fejünkre borul? Amennyire bizsereg érted minden porcikám, amikor kettesben vagyunk… már alig várom, hogy néhány hónap múlva pont kerüljön a bírósági ügyem végére, és végre eléd állhassak egy csokor virággal meg egy roppant indiszkrét vacsora meghívással. Addigra majd kiderítem azt is, hogy mi a kedvenc virágod, azt már tudom, hogy a kávédat hogyan fogyasztod. Dióhéjban itt tart a barátságunk/kapcsolatunk.

Amennyit eddig tudok rólad az elég kevés, a múltadról ritkán beszélsz, mintha neked is lenne olyan fájdalmas emléked, amit még nem dolgoztál fel. Azt hiszem, azért vagy te magad is óvatos, mert rossz tapasztalatod volt a kapcsolatok terén, de mérget azért nem vennék rá. Segítenék ebben, ha hagynád, de úgy tűnik még nem szeretnél ennyire megnyílni előttem. Vagy csak úgy gondolod, hogy nem rám tartozik, egyelőre.

A karakterről:
A Hölgy múltját, származását és előző kapcsolatait tekintve szabad kezet adok, formáld őt kedved szerint. Az biztos, hogy jó barátság van Arrawn és a Tanárnő közt, ezt szeretném megtartani, kibontani a játékok során. Remélem, hogy a vonzalom kétirányú lesz, és hosszabb távon kialakulhat köztük egy másfajta kapcsolat is, már a kis Ninával kiegészülve (Ninát NJK-nak szánom, nem tervezem meghirdetni fiatal kora miatt). Az avatar terén nagyon rugalmas vagyok, csak annyit kérek, hogy legyen a karakterhez illeszkedő, bájos és nőies. Nem ígérek gyors játékokat, de eltűnni biztosan nem fogok, és bármikor kapható vagyok egy jó kis plotolásra, egyeztetésre. Szeretettel várlak!


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Miss Honey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Honey Moor
» Lyn & Ben - Welcome Back Honey
» honey boo | Bray && Clary
» Bluebell & Joe ~ Honey i'm home ~
» life is sweet as honey ~ Lay & Alice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: