New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dee & Rora | don't rain on my parade
TémanyitásRe: Dee & Rora | don't rain on my parade
Dee & Rora | don't rain on my parade EmptySzomb. Okt. 28 2023, 16:20
Yindee & Aurora

Miután megérkezett a felkérés - vagy előzetes felkérés, nevezzük ahogy akarjuk -, Yindee részéről, legszívesebben a bátyám orra alá toltam volna azt, hogy véglegesen és örökre befogjam a száját azzal kapcsolatban, hogy akkor végső soron van-e értelme a francia szakon szerzett diplomámnak vagy sem. Philip határozottan állította, hogy nyelvszakot választani lustaságra vall, mert idegen nyelvet az iskolarendszeren kívül, saját szórakoztatásra is lehet tanulni. Én hiába hoztam fel neki a józan ész határán belül és kívül minden érvet azzal kapcsolatban, hogy miért nincs igaza, ő hajthatatlan maradt. Én pedig megtanultam elengedni a dolgot. Részben mert a fizikumom közel sem elég jó ahhoz, hogy leüssem őt, vagy megpróbáljam elásni. Előbb fáradnék bele az ásásba, mintsem hogy sikerrel járjak. Végső soron pedig nem az ő elismerésére vágytam. Kaptam elegendő támogatást azoktól, akik napi szinten, vagy épp a karrieremben támogattak engem. Ez a mostani felkérés csak még inkább megerősített engem abban, hogy nem szabad lekicsinyelnem azt a tudást, amit egyszer megszereztem, végső soron pedig hogy hasznos, ha tényleg szinten tartom azt, vagy épp újra meg újra leporolom.
Végső soron a humán tárgyak és a művészetek pártján állok, ezért mint magam is a művészetek egy formájának aktív művelőjeként nem mondhattam nemet Dee-nek. Csak úgy, mint a színház mentor programját, így hasznosnak tartottam minden olyan kezdeményezést, ami a fiatal, vagy kezdő művészeket támogatta abban, hogy magabiztosak legyenek a döntésükben, abban, hogy amit csinálnak, az összességében megéri. Művészetek nélkül egysíkú, szürke életünk lenne. Nem élhetnénk másnak, pusztán annak, hogy valamilyen módon fenntartsuk a gazdaságot, naphosszat irodákban üljünk és olyan problémákat oldjunk meg, amelyeket nem tudunk elengedni. Engem taszított ez az életforma és minden nap képes lettem volna hálát adni azért, hogy színésznő lehetek, vagy hogy szimplán megvan a lehetőségem arra, hogy bemenjek egy múzeumba, vagy meglátogassak egy kiállítást.
Bíztam benne, hogy ez olyasmi lesz majd, amit reklámozhatok az ismerőseimnek is, csak hogy emeljék a látogatottságot és megtapasztaljanak valamit, amiben nincsen minden hétvégén részük. Öröm ült hát az arcomon egy mosoly formájában, ahogy megközelítettem Yindee-t a kávézóban. - Köszi! - A tanácsát megfogadva elfoglaltam egy helyet mellette, majd megszabadultam a vállamon nyugvó táskámtól, és végül a dzsekimtől is. Elég kellemesnek bizonyult a kávézó ahhoz, hogy ne kelljen attól félnem, hogy esetleg megfázom.
- Szuper! Magam sem tudom mikor jártam utoljára Bronxban és nem tudtam ideérek-e időben. A színház miatt Queens a felségterületem - jegyeztem meg halkan nevetve. Nem voltam egyike azon embereknek, akik fennhangon hangoztatták, hogy Bronx mennyire veszélyes környék. Voltak pontjai, amelyeket én kifejezetten szerettem, s ezeknek épp egyike volt az itteni operaház.
- Bármikor képes lennék kávét inni - jegyeztem meg mosolyogva. Egyesek szerint ez már függőségnek is minősülhetne, és... Nos, ami azt illeti voltak napok, amikor én is egyetértettem velük. Ettől függetlenül még képes voltam este hétkor is egy jó kávéra vágyni, amit gyakran nem is tagadtam meg magamtól. Főleg akkor nem, amikor próbáink voltak a társulattal. - Tetszik a hely hangulata, szóval lehet, hogy visszajövök majd máskor is. Főleg ha tudnék még veled találkozni. - Nem pusztán udvariasságból akartam ilyeneket mondani neki. Ha pusztán futó ismeretség lett volna közöttünk, akkor talán kapásból nemet is mondtam volna arra, hogy most itt legyek vele. Azt hiszem Dee és én többnek mondhattuk magunkat egyszerű egyetemi ismerősöknél.
A pincér érkezését követően nem gondolkoztam sokat a választásomon. Erős kávét és répatortát kértem. A cukortól ódzkodtam, tudtam, hogy csak ideiglenesen érzem úgy tőle magamat, mintha energiát adna, a sugar rush elmúlását követően viszont annál nehezebb belecsapódni a valóságba és abba, hogy mennyire nem kamatozik a testem a nem megfelelő ételektől.
- Igen, erre emlékszem. Hogy tetszik a tanítás? - Finoman oldalra billentettem a fejemet, a rövidre vágott tincseim a nyakamat birizgálták. - Van elég időd alkotni is a PhD mellett? - Volt, amikor kifejezetten jót tett volna, mégis képtelenség volt úgy élni az életemet, hogy ne kövessem a közösségi médián az ismerőseimet - és a rólam szóló híreket.
- Köszönöm, illetve köszönjük. Kedves tőled! - Mosoly kúszott az arcomra, a pillantásom pedig néhány másodperc erejéig az ujjamra simuló gyűrűkre siklott. - Az elmúlt időszak inkább magánéleti jellegű dolgokkal telt, de hamarosan újra
műsorra kerülök egy darabban és megkezdődnek a próbák.
- Valójában élveztem azt az időszakot, ami az esküvőig várt rám és azt követően is, ahogyan Kai és én berendezkedtünk egy  újfajta életbe immár férj és feleségként, még ha úgy is gondoltam, hogy a tény, hogy összeházasodtunk, nem változtatja meg alapjaiban mindazt, ami a kapcsolatunkat jellemzi.
- Egész sokáig ráérek, szóval mesélj nekem minél részletesebben - kértem őt egyszerűen. Olyan volt ez, mintha a találkozónk lenne az a kutatómunka, amit egy-egy szerephez is hozzá kell tenni a hitelesség érdekében. Most pedig Yindee volt a fő forrásom. - Persze, kezdjük csak el. - Bólintottam, az egyetértésem jelenként, s közelebb húztam a székemet Dee-hez, hogy jobban lássam, amit mutatni akar nekem.

| 781 | szervusz, nőszemély szemöldök | öltözék |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade KxLwe2
Dee & Rora | don't rain on my parade V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade V5Kks9
TémanyitásRe: Dee & Rora | don't rain on my parade
Dee & Rora | don't rain on my parade EmptySzer. Dec. 14 2022, 07:09

Aurora & Yindee
Az én helyzetem nem olyan volt, mint a legtöbb volt szaktársamé, akiknek eszükbe sem jutott volna phd-t csinálni az egyetemen. Sokan mondják azt, hogy egy művésznek leginkább a tehetségére és az alapvető tudására van szüksége, de a második elhanyagolható. Manapság már bárki lehet festő vagy szobrász, ha megvan a kellő kreativitása, és fel tudja kelteni az emberek figyelmét. Nyilván tanárként én is azt támogatom, hogy az emberek legalább az alapok szintjén értsenek ahhoz, amit csinálnak, de ettől függetlenül képes voltam meglátni mások alkotásaiban azt, ami abban az esetben is ott volt, ha hiányzott a kellő ügyesség és háttértudás arról, hogy bizonyos árnyékokat hogyan kell rajzolni, vagy egy ember vázlatát miként készítjük el. Hittem benne, hogy a rajzolás vagy éppenséggel a festés elsősorban olyan dolog volt, aminek örömet kellett okoznia nekünk, ezt pedig nem lehetett minden esetben szakmázással megoldani. Mint mindenhol, úgy az NYU-n is akadtak tanárok, akik elég szigorúak voltak a diákokkal. Nekem inkább az volt a célom, hogy azok, akik hozzám jártak, megtalálják a saját stílusukat és ennek fényében csináljanak alkotásokat.
Mivel én jelenleg nem állítottam ki saját műveket, leginkább az kötött le, hogy a diákjaim minél hamarabb átélhessék azt, hogy milyen egy saját galériában beszélni az alkotásukról. Erre már hónapok óta készültünk fel, alapvetően az alkotási folyamatot egy előszűrés előzte meg, ahol az egyetem polgárai megtervezhették, majd bemutathatták azt, hogy milyen alkotásokat terveznek az emberek elé állni. Alapvetően együtt döntött a testület és az volt a terv, hogy a szobrászokkal nem fogok összedolgozni, de a diákjaim között túl sok bizonytalan fél volt, akiket inkább segíteni állítottunk be annak érdekében, hogy egy-egy mű tényleg tökéletesen elkészülhessen. Mivel nem akartam, hogy rosszul érezzék magukat, felelőtlenül megígértem nekik, hogy hasonlóra lesz majd még lehetőségük, nem ez az egyetlen alkalom. Annak ellenére, hogy évente egyszer béreltünk ki egy galériát a diákjainknak. Valahogy majd meg kell oldanunk, hogy végül azok se maradhassanak ki, akiknek most nem sikerült megugrani az elvárásainkat.
Nyilvánvalóan pont azért, mert tisztában voltam azzal, hogy a volt szaktársaim mit csinálnak a saját kiállításaikon, szerettem volna, hogy éles helyzetben tesztelhessék magukat azok, akik végül bekerültek a kalapba. Voltak nyilvánvalóan olyan hallgatók is, akik nem elsőévesként vettek részt, de attól még bárki izgulhat egy ilyen alkalom előtt. Mindenesetre mi kiküldtük a meghívókat egy francia társegyetemnek, akiknek mind az oktatói, mind a diákjai el fognak látogatni hozzánk, így elsősorban szükségünk volt egy tolmácsra. Talán érdemes lett volna az egyetemről szerezni valakit, de nem akartuk a véletlenre bízni a dolgot és mivel ismertem valakit, így ezt rám bízták.
- Szia – viszonoztam a mosolyát, majd a kezemmel intettem a hely felé, ami mellettem volt – Foglalj helyet.
Talán egyszerűbb lett volna leültetni magammal szemben, de mivel neki is látnia kell azt, hogy pontosan miből kell felkészülnie, úgy gondoltam, hogy talán az a legkönnyebb, ha egyikünk sincs vakon a társalgás közben.
- Én is tíz perce érkeztem, de a közelben volt dolgom – mivel nem tanítottam, gyakorlatilag átléptem otthonról a kávézóból, miután Jad már kiverte a fejéből a gondolatot, hogy lenyúzza rólam a bőrt is, mert éppen most olyanja volt, hogy rám akart ragadni. Néha, amikor senki sem volt otthon, akkor passzív agresszív módon eldöntötte, hogy neki szeretetre van szüksége. Egyszer képes volt ezért bezárni a lakásba.
- Most már kijönnek – miután eltekertem az asztalon található hívó gombot az egyik ujjammal finoman ráböktem az itallapra – Ha nem innál kávét, akkor a limonádéik nagyon finomak. Főleg a levendulás. A kávék nagyjából olyanok, mint bárhol máshol.
Én jobban szerettem a karakteres ízű, kissé fűszeres kávékat, ami miatt egy ilyet választottam magamnak, egy nagyon édes süteménnyel. Ha további kérdései lesznek Aurorának, akkor szívesen mesélek neki arról, hogy mit érdemes választani, de nem akartam felsorolni az egész felhozatalt.
- Jól vagyok, köszönöm – elég régóta nem beszéltünk egymással, mert én a sűrű teendőim miatt talán egyetlen alkalommal voltam színházban Noah-val, ami azt eredményezte, hogy hamar le is léptünk, mert nem akart összefutni az öccsével – Az utóbbi időben lefoglal a phd-m megszerzése és tanársegédként dolgozom az egyetemen, de ezt tudhatod, mert ezért is találkozunk most részben. Veled mi a helyzet? Olvastam a hírekben, hogy megházasodtál, gratulálok.
Teljesen őszintén jelentettem ki ezt, mivel tényleg boldoggá tudott tenni az, ha egy ismerősöm megtalálta a helyét a világban. Mivel én a magam részéről egyáltalán nem is vágytam férjre, úgy voltam vele, hogy nincs okom másokra irigykedni, vagy ferdén nézni szimplán azért, mert boldogok voltak.
- Mennyire sietsz? Mert el is kezdhetjük, ha gondolod. Nekem ma csak négytől lesz egy dupla gyakorlati órám, szóval igazodok hozzád – alapvetően ez volt a minimum azok után, hogy szóba állt velem. Mivel nem sok elméleti tárgyat tanítottam és a félévnek egy békésebb szakaszában voltunk, egyelőre nem kellett a zh-k és beadandók tengerében elvesznem.
771 szervusz  Dee & Rora | don't rain on my parade 1404455205   lauren sanderson - girl from the internet   ruha


In my civilization, you're the king and the queen
I'm praying at your altar, if you know what I mean, everything I've been missing, you've been serving up in your kitchen, no, I'm not even superstitious, but I'm feeling you're something vicious, it's automatic, you know I just gotta have it, I'll make your body a habit, you know there's some kind of magic

Aurora Dubois-Cabot imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Yindee N. Amarin
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade FsrhDww
Dee & Rora | don't rain on my parade XiXWk0a
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Maybe I'll just be fucked up forever
Should have figured myself out by now, and I don't want to tear myself open, no, but it's hard to care when you bleed out, so won't you break me down, break me down, make me get better, I confess I'm a mess, some kind of error, well, maybe I was destined to disappear
★ családi állapot ★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade MvaJ3d9
It was a bad idea, calling you up
Was such a bad idea, I'm totally fucked, it was a bad idea, to think I could stop, was such a bad idea, I can't get enough, it was a bad idea, needing you so late, was such a bad idea, 'cause I can't think straight, it was a bad idea, to bring you back home, was such a bad idea, I need to be alone
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade UoF7zxI
★ foglalkozás ★ :
tanársegéd - pincérnő
★ play by ★ :
kitty chicha amatayakul
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade IoRNWde
TémanyitásDee & Rora | don't rain on my parade
Dee & Rora | don't rain on my parade EmptyHétf. Okt. 31 2022, 17:45
Yindee & Aurora

Egészen sok olyan dolog van a munkámban, ami miatt nem lennék hajlandó lemondani róla. Kezdve például azzal, hogy lételemem a szereplés már egészen gyerekkorom óta, és soha nem okozott nekem problémát, hogy színpadra kell állnom, más emberek előtt. Kedvelem azt a gyomorgörcsöt okozó érzést, ami minden alkalommal elfog egy premier előtt és izgatottan várom az alkalmakat, amikor a jelmeztervezővel kell egyeztetnünk, vagy épp amikor ének próbám van. Bevallom, még az is szórakoztat, amikor valaki más elfelejti a szövegét a színpadon és súgni kell neki.
Emellett azonban van egy másik dolog is, amit nem mindenki engedhet meg magának. Ez pedig nem más, mint az, hogy az én munkámnak nem kell pusztán valamelyik színház falai közé korlátozódnia. Bőven van lehetőségem kamatoztatni a tehetségemet és az ismeretségeimet más platformokon is. Ugyanez a platform pedig egyfajta elérést biztosít nekem olyan dolgokban is, amelyekkel felhívhatom bizonyos dolgokra más emberek figyelmét. Legyen az épp politikai, vagy társadalmi felelősségvállalással kapcsolatos tartalom. Elismerem, hogy lehetnék még ennél is nagyobb figyelemmel arra, hogy kihasználjam azt, hogy több emberhez elérnek a posztjaim, mint egy átlagos állampolgáréi. Ugyanakkor soha nem azért csináltam ezt, hogy online jóemberkedjek. Valójában nem is hiszem, hogy bárki is megvádolna azzal, hogy mennyire jó ember vagyok, mert sosem igyekeztem elnyerni mások szimpátiáját. Szerintem felesleges olyanokra pazarolni az energiánkat, akik előtt másnak kell mutatnunk magunkat, vagy akik nem értékelik, amit teszünk értük.
Yindee projektjébe sem azért mentem bele, mert azt akartam, hogy ő, vagy bárki más aki részt vesz az egészben jófejnek tartson miatta. Igazából nem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam. Inkább csak a munkám adta szabadság kihasználása volt ez az egész. Elvégre vannak olyan időszakok, amikor éppen előadás szünet van, nem készülünk semmire és van időnk más projektekbe fektetni némi energiát.
Összességében tehát még izgatott is voltam azt illetően, amit mutatni készült nekem. Részben mert értelmet nyert volna a diplomám és a tény, hogy felsőfokon beszélek franciául. Mondjuk egyébként is bolondulok a francia zenéért - egyes gasztronómiai húzásaikért kevésbé -, így már nem tartottam értelmetlennek, hogy megtanultam a nyelvet.
Ismeretlen voltam a környéken, ezért száz százalékban a taxisofőrre hagyatkoztam, aki még így is szimpatikusabb volt, mintha a tömegközlekedést kellett volna igénybe vennem. Általában a bátyám, vagy Kai voltak azok, akiket könyörtelenül kihasználtam, ha arra vágytam, hogy valahová elvigyék a hátsómat. Egyesek szerint a taxisofőrökben egyébként sem lehet megbízni. Az egyetlen dolog, ami miatt én mégis szívesebben választottam őket, mint a közösségi közlekedést, az nem volt más, mint a tény, hogy akármilyen kicsi az esélye, hogy megtörténjen, de még mindig felismerhetnek engem az utcán - és mint ahogyan adott esetben saját bátyámhoz sem, úgy teljesen idegen emberekhez sem volt mindig kedvem.
A kávézóba belépve nem felejtettem el egyrészt köszönni a dolgozóknak a pult mögött, a pillantásom ugyanakkor már az asztaloknál helyet foglaló emberek között cikázott, keresve az egyetemről ismerős arcot. Amit egyébként viszonylag hamar sikerült is megtalálni, így határozott léptekkel indultam a nő felé.
- Szia! - Begyakorolt mosollyal fordultam felé, amikor odaértem, közben pedig finoman megérintettem a vállát. Nehezen tudtam elhagyni ezeket a szokásokat - gondolok itt a mosolyra -, amikor nagyjából mindig tisztában kellett lennem azzal, hogy hogyan nézhetek ki egy kívülálló számára.
- Régóta vársz? - Reméltem, hogy nincs így. Utálok késni bárhonnan és utálom azokat az eseményeket is, amikor szándékosan nem kezdenek időben. Ha van egy adott menetrend, akkor kövessék, ne játsszanak más emberek drága idejével. - Kijönnek a rendelés miatt, vagy nekem kell odamennem a pulthoz? - Feltételeztem, hogy ez számára nem ismeretlen hely. Helyet foglalni viszont nem szerettem volna, ha a kérdésem második fele igaz.
- Mi újság, hogy vagy? - Ezt már viszonylag nyugodtabban kérdeztem tőle. Ugyan nem csak egy baráti csevegés miatt futottunk össze, de nem éreztem volna magamat komfortosan, ha a formalitásoknál maradunk és nem ejtünk néhány szót arról, hogy mi minden történt a másikkal azóta, hogy utoljára találkoztunk. Ezért is fordultam egészen kíváncsian Dee felé.

| 629 | szervusz, nőszemély szemöldök | öltözék |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it

Yindee N. Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade KxLwe2
Dee & Rora | don't rain on my parade V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Dee & Rora | don't rain on my parade V5Kks9
TémanyitásRe: Dee & Rora | don't rain on my parade
Dee & Rora | don't rain on my parade Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dee & Rora | don't rain on my parade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea
» There is nothing you dont know
» Kai & Rora | chapter one
» chapter two | Rora & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: