New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Abigail Rogers
TémanyitásAbigail Rogers
Abigail Rogers     EmptyVas. Nov. 26 2017, 20:25

Abigail Rogers

Ide jön az idézet


Karakter típusa: saját
Teljes név:Abigail Emma Rogers
Becenevek: Abby
Születési hely, idő:Manhattan, 1990.12.20.
Kor: 27
Lakhely:Bronx
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Szingli
Csoport: Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Ha dolgozik// Munkahely:
Hobbi: Életben tartani másokat
mi először szembe tűnik rajtam, hogy a sötét barnahajam kiemeli a szinte ragyogó kékszemeimet. Mindenki a csodájára járt, hogy, hogy lehet két barna szemű embernek kék szemű gyermeke, először a legrosszabbra gondoltak, hogy talán nem apám az apám. De tévedtek. Igen, képesek voltak tesztet csinálni, ami kicsit ciki, hogy ennyire ingatag a kapcsolat a szüleim között. Aztán karcsú alakom, ami miatt mindenki aggódik, de hát, ha látnák, mennyit tudok enni, még sem hízok egy kilót sem. Ja, nem beszéltem róla, hogy szemüveges vagyok, persze sokszor van rajtam kontaktlencse, mert a látásom borzalmas, de azért van, mikor felkapom a szemüvegemet.
A belsőm, hát, amolyan alamuszi nőszemély vagyok, félek a férfiak közeledésétől, ha valaki beszédbe elegyedik velem, mindenről tudok locsogni, csak, nehogy feltegyen bármi kérdést. Elképesztő, van olyan, hogy fóbiám van a férfiaktól? Azt hiszem ennyi lenne a fontosabb dolgok.


Ide jön az idézet

I'm on my way;
Alig múlt el úgy pillanat, hogy ne a telefonon lógnék. Minden pillanatban várom, hogy írjon, hogy ment a felvételi. Annyira lelkes volt, még is jobban féltem, mint Ő. Tudtam, hogy mi lesz a sorsom. Életerős lány, mindent tud. Persze én sem vagyok más. Én is örömmel veszem az akadályokat, sőt izgatottan várom, hogy a következő elém kerüljön.
Talán ezért is nem menekültem el, úgy éreztem, hogy a terror alatt, ahogy apám bánt vele jobban teljesítettem. A vágy, hogy megfeleljek csak úgy buzgott bennem. Pedig tisztában voltam vele, hogy rohadtul nem fog ez bekövetkezni. Sosem fog megölelni és azt mondani, hogy büszke vagyok rád. Helyette csak egy üres sörös üveg tört darabokba a fejemen és ezzel örökre nyomott hagyott bennem. Pedig csak azt mondtam, hogy talán nem kellene meginni a tízedik sört. Talán így kezdődött egy kislány hatalmas álmai. Mikor a kórházban feküdt és a szivárgó vért lassan, még is kapkodó kezek próbálták elállítani. Egy pillanatra sem inogtam meg. Vagy a félelemmel sem kellet harcolni. Csodálkozva figyeltem minden mozdulatot. Most ez a kislány arra vár, hogy a legjobb barátnőjével kilépjenek a csodásnak nevezhető nagyvilágba. Ahol a rendőre és az orvos tudományával védik és mentik a város lakóit. Összedolgozva. Kéz a kézben.

Big girls don’t cry;

Ott álltam a patológia előtt. Nem akarok ott lenni. A mélységes szégyen és a félelem elöntött. A kezem remegett, a fonendoszkópot a zsebembe dugva eltettem a névtáblámat. Nem kell látni mindenkinek, hogy doktor vagyok. A klór és a fertőtlenítő marta a tüdőmet és úgy éreztem, hogy megfulladok. De mentem, a lábaim egyenesen vezettek és a pulthoz érve egy helyes hölgy rám mosolygott. Majd elkomorodva részvétet nyilvánított. Én pedig csak csendben biccentetem. Nem érdemli meg, hogy a könnyeimmel mossam el az emlékeit.
Nem tudtam elengedni, mindig is kíváncsi voltam, hogy igaz-e minden. A sérülések, nem csak a testi, a lelkiek sajogtak és a fejemhez kapva néztem, ahogy a tepsit kihúzva, felfedik a lepedő alatt heverő férfit. Ő volt.
Apám hideg, merev teste. Megfogta a vállamat a patológus és közölte, hogy túladagolás. Meredten néztem a semmibe révedő szemeket. Annyi fájdalom és gyötrődés után megszabadultam tőle. Nem éltem vele, az Egyetem alatt elköltöztem, de várható volt, hogy egy mocskos aluljáróban fognak rátalálni. Jas szólt, hogy találtak egy holtestet és apám az. Addig nem hittem el, míg magam nem láttam. Most pedig itt állok, szemem olyan száraz, mint a sivatag. Bár apám mindig azt hajtogatta, hogy a nagylányok nem sírnak. Talán ez az egyetlen olyan tanácsa, amit megfogadtam és minden pillanatban jól jön. Főleg mikor a hozzátartozókkal kell közölni, hogy meghalt a szerettük. Én most még is úgy állok itt, mintha egy idegen lenne. De hiszen Ő az apám. Vagyis, volt.

She says that she is never afraid;
Nevetve állt előttem, hogy mennyire élvezi a munkáját és büszkén fogta a jelvényét. Hogy végre ő is rendőr lett. Emlékszem mennyire féltünk a felvételitől. De ő már rendőr, nekem pedig már csak pár évem van, hogy szakorvos legyek. Fáradt voltam, a második ügyeleti napomat töltöttem. Minden gyorsan történt. Csörgött z ügyeletes telefon. Egy fiatal lány, lőtt sérüléssel. Kell egy érsebész. A többiek a műtőben voltak. Döntenem kellet. Mély levegőt vettem és közöltem, hogy úton vagyok, készítsék elő, vért biztosítsanak, és a műtőben találkozunk.
Nem néztem ki volt, a takaró alatt, csak a sebre koncentráltam. A golyó roncsolta a szöveteket és eltalálta az aortát. A percek csak úgy peregtek, a hűs műtőben melegem volt. A szike és a tű is olyan biztosan állt a kezemben, hogy magam is meglepődtem. Az utolsó öltés volt vissza. Mikor megjelent a főorvos és közölte, hogy befejezi. Az érzés ami akkor elkapott nem lehet szavakba önteni. Hagytam, hogy elvegye az eszközöket. De az alkohol megcsapott. Ivott. Mérhetetlen düh kapott el, és ekkor megtörtént, aminek megkellet. Elvágta az aortát, és elvérzett a beteg. Hiába próbáltam tamponálni, vagy nyomást gyakorolni. A szív az utolsó dobbanással búcsút mondott.
Ki mondtam a halál időpontját. Olyan ridegen, hogy nem ismertem meg a hangomat. De aztán jött egy név.
A műtő padlóján összecsuklottam, a vér mindenemet beterítette. A sikítás és a fájdalom olyan egyszerre jött, hogy nem tudtam kivenni, hogy ez most tényleg az én torkomból szakadt fel. A mellkasomban űr keletkezett. Jas volt az. Megmenthettem volna az életét, de nem tettem. Megöltem. A legjobb barátnőm a kezeim közt halt meg.

Blow a kiss, fire a gun;
A lakásból kilépve egyedül a gyásszal és az egyedülléttel küzdve elmentem szórakozni. Azt mondták, hogy mindennek mag van a maga módszere. Mindent kipróbáltam, amit eddig kilehetett. De nem ment. Nekem ő olyan volt, mint egy testvér, akit sosem kértem csak megkaptam. De már nincs többé. A vér bűzős, erős szaga még ott volt az orromba, ahogy a maszk alatt feltört és az elmémbe égette a történteket.
A hely tele volt, már fullasztó meleg és a tömeg is zavart, de annyit ittam a felejtésre, hogy nem foglalkoztam vele. A férfiak és nők tömege szinte egy testként hullámzott. Én pedig egyedül elveszve a tánctéren csak kikapcsolódásra szomjazva táncoltam. De természetesen nem kellet sokat várnom. Egy idegen társult oda hozzám. Nem kellettek szavak, éreztem, hogy pulzál a testem és forr a vérem. Megőrültem és a vadság, a hirtelen jött szabadság megmámorított.
Aztán egyszer csak megcsókolt, a kék szemek és a rosszfiús külső mögött olyan csókot ajándékozott, amitől a lábaim megremegtek. A csók szakadtával hátra lépve eltűntem a tömegbe. Ez nem én vagyok. Bármennyire is tetszett a történet és a férfi. Nem szabadott volna nekem ezt megtenni. Doktornő vagyok, nem pedig egy alkoholista tinédzser, aki így viselkedik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Abigail Rogers
Abigail Rogers     EmptyVas. Nov. 26 2017, 21:12

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Abigail!  Abigail Rogers     4146035580

Egy bájos lányt hoztál nekünk, aki minden nehézségére ellenére is kitartott a célja mellett, majd végül el is érte azt, mégsem élvezhette teljes mértékben. Tetszett, ahogyan a két lány barátságát felépítetted, a kitartásukat egymás mellett, még ha a végén sajnos minden rosszra fordult. Sad Nehéz olyankor nem magadra venni a történteket, amikor teljes mértékben a részese vagy. A rengeteg mi lett volna ha? kérdés, mely ugyan nem változtat semmin, mégis könnyedén esünk bele a hibába, hogy az elszalasztott lehetőségeink kivesézésével töltjük el az időt. Főleg ez akkor nehéz, mikor olyasvalakivel történnek rossz dolgok, kivel szoros kapcsolatban álltál. Idő kell, hogy feldolgozd mindezt, és magad is rájöjj, hogy nem vállalhatod magadra azt, amit nem te tettél, hiszen a végső tettek más emberhez fűződnek. Ez egy lassú folyamat, ami közben sokszor leszel mélyponton, ugyanennyi rossz érzést tapasztalva, de úgy gondolom a végén megtalálod azt az utat, ami a helyes irányba sodor majd. Talán ez a véletlen találkozás is hozzájárul mindehhez, hiszen sosem lehet tudni.
Járd végig a szokásos köröket, majd hódítsd meg a játékteret. Jó szórakozást! Abigail Rogers     4146035580



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Abigail Rogers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam Rogers
» Audrey Rogers
» Abigail Roux
» Stella A. Rogers
» Abigail & Clementine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: