New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Lita Kershaw
TémanyitásLita Kershaw
Lita Kershaw EmptySzomb. 13 Aug. - 19:15
MelitaKershaw
"...Lassú a hajnal, megint arannyal festi az álmot..."

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Karakter teljes neve
Melita Kershaw
Becenév
Lita
Születési hely
New York
Születési idõ
2005. 09. 26
Kor
16
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Kapcsolatban
Tanulmányok
Trinity School, Manhattan - elit magániskola
Foglalkozás
Diák, örök álmodozó, művészlélek, még keresi a saját útját
Hobbi
futás, csellózás, színjátszás, zene, írás, környzetevédelem, ébredező feminizmus
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem

Melita:

A név, ahogy a szülei szólítják, a név, ami tele van elvárásokkal, fegyelemmel. A nevet hordozó lány a Kershaw család legkisebb gyereke ( 5 egész perccel ), a lány, akinek fogantatása pillanatában eldőlt a sorsa. A név kötelez. A név, amitől jó lenne megszabadulni. Melita eminens tanuló, mindig időben elkészül a feladataival, keményen tanul, tovább képzésekre jár, odafigyel magára, nem ellenkezik, nem kérdőjelezi meg a szülei akaratát. Ő mindig az elvárásoknak megfelelően viselkedik, mosolyog ha kell és hallgat amikor arra kérik. Mégiscsak úrinőnek nevelik. Nehéz ennek a névnek megfelelni, nem könnyű felnőni hozzá, de ha egyszer sikerül rabigába hajt.

Lita:
A név, ami szabadságot ad, ami tele van élettel, energiával, vidámsággal. A nevet viselő lány örök álmodozó, lelke szárnyalni vágyik, elméje fejlődni, testével átélni. Lita kedves és vidám személyiség, nem mutatkoznak rajta a sznobság jelei, bár néha elragadtatja magát. Imád csellózni, szaladni a napfelkeltében, miközben a harmatos fű szerelmesen öleli át csupasz bokáját. Eddig szunnyadozó feminin énje egyre jobban a felszínre kívánkozik, nem viseli el az elnyomást, a megkülönböztetést. Lelkes minden iránt, amihez elkötelezi magát. Lelkes környezetvédő, gondolkodás nélkül nyakon vág bárkit ha szemetelni látja. Egy éve vegetáriánus. Lita, nem szereti ha kordában van tartva, éppen ezért érzi, hogy a számára kijelőlt út járhatatlan. Ő utazni szeretne, fotózni, megörökíteni minden pillanatot, a szépet és a fájdalmasat is. Alapveten nagyon jószándékú lány, de hamar fel lehet bosszantani, haragtartó és igencsak lobbanékony. Litára sok esetben mondaná az anyja, hogy közönséges, csak azért, mert nem érti őt. Egyetlen ember kivételével senki nem érti őt.  


Sydney Sweeney
arcát viselem

Múlt
A nap sugarai lustán leselkednek be a lehúzott redőny rácsai között. Már legalább másfél órája forgolódom az ágyamban, a plafonról lógó holdat bámulva. Ma valahogy nincs kedvem kimozdulni itthonról, legszívesebben egész nap csak aludnék. Tegnap este a kortárs kiállitás után, amit az iskola kiálitó termében tartottak még elmentem egy bizonyos házibuliba Rick-el. Nem volt kedvem hozzá, de nagyon ragaszkodott hozzá, azt hiszem jól jött neki egy józan ember, aki hazafuvarozza az idióta barátaival. Ritkán fogyasztom alkoholt úgyhogy általában én vagyok a parti mami, már ha egyáltalán elmegyek bulizni. Valahogy sokkal jobban szeretek a szobám magányában ülni, vagy legalábbis a kikapcsolódás számomra teljesen mást jelent.
Néhány hónappal ezelőtt adtam be a derekam Ricknek és lettem a barátnője, de igazából lassan én sem értem már, hogy miért tettem. Ha én vagyok az ég, ő a föld, ha én vagyok a tűző nap sugara akkor ő a hullámok habja. De minden különbözőség ellenére azért tud aranyos lenni és figyelmes ha akar.
- Miss Kershaw a reggeli már asztalon van. hallom a házvezetőnönk nyugodt hangját a halk kopogás után. Fejemre húzóm a takarót.
- Jövök mindjárt! hangom kissé hisztérikus, már most gyűlölöm ezt a napot.
A lehető leggyorsabban veszek egy gyors zuhanyt, majd azt követően belebújok a frissen vasalt egyenruhámba. Mivel ma kifejezetten nincs semi kedvem bármivel is foglalkozni, szőke fürtjeimet egyszerűen csak lófarokba fogom. Szerencsére a mai napunk a legrövidebb úgyhogy pár óra múlva már itthon is lehetek tovább szenvedni.
Kettesével ugrom át a lépcsőfokokat az étkezőbe vezető ódon stílusú lépcsőn. Meglepő módon Tommy már a pofáját tömi valamiféle sonkával.
- Fúj, hogy vagy képes ilyen jóízűen zabálni szegény állatok maradékából? foglalok helyet vele szemben a vörös bársonyhuzatos párnán és magma elé veszek egy piritóst, hogy megkenjem egy kis vajjal. - Hogy sikerült a tegnapi buli? érdeklődöm. Az én drága ikrem természetesen egyetlen partiról sem hiányozhat.
- Megpróbálhatnál néha te is kikapcsolódni. néz rám két falat tojás eltüntetése között.
- Köszi a tanácsot, de pontosan tudom hogy mi a jó nekem, tökfej. nagyon sok mindenben különbözünk Tommyval, de soha nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Ő a másik felem, az életem szerves része. Bármikor számíthatok rá ahogyan ő is rám, tudom. Akkor is, ha erről nem beszélünk, ez annyira természetes mint a reggeli fogmosás.
- Ha teletömted lekvárral a csinos pofidat induljunk jó? Eddiet is össze kell még szedni, ma velünk jön. törli meg ajkát a szalvétába és már fel is pattan a székről. - Ja, és ma te vezetsz. dobja felém a slusszkulcsot majd hátizsákját hanyagul a vállára dobva távozik a hátsó kijáraton. Hirtelen olyan picire zsugorodik össze a gyomrom, hogy egyetlen harapást sem tudok leerőltetni a torkomon. A maradék kenyeret visszadobom a tányérra.
Lehet ez a nap ennél is pocsékabb? A tesóm nyomába eredek, kezemben lógatva a táskát. A pultról még elcsórok kát gyönyörű piros almát. Egyet magamnak és egyet Eddienek. Tudom, hogy szereti.
- Gyere már Lita, mi van veled? Csigát reggeliztél?
- Fúúúúj, tudod hogy sosem ennék csigát. vágom nyakon játékosan, majd elfoglalom a kormány mögötti ülést, hogy a gázra taposva Eddie felé induljak.


livin' in new york

Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Lita Kershaw SCfgl

Lita Kershaw SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Lita Kershaw E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lita Kershaw SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Lita Kershaw SF9Bo
TémanyitásRe: Lita Kershaw
Lita Kershaw EmptyVas. 14 Aug. - 9:00
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Melita!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon nehéz lehet megfelelni a rengeteg családi elvárásnak, a szüleid miatt "Melitának" lenni, azaz valaki olyannak, aki igazából, a lelked mélyén nem te vagy, miközben tele vagy vágyakkal és álmokkal, tervekkel, amik talán nem passzolnak bele a neked kikövezett útba, mégis azoktól érzed igazán, hogy élsz, és azok tehetnének boldoggá.
Valószínűleg a következő években komoly harcok várnak rád, csak azt kell eldöntened, hogy a szüleiddel harcolsz azért, hogy engedjenek öngamadnak lenni, megvalósítani mindazt, amiről álmodozol, vagy pedig saját magadat harcolod le, nyomod el, és az ő elvárásaiknak teszel majd eleget. Hisz a kettő üti egymást, és nehéz köztes utat találni. Mindenesetre én drukkolok neked ahhoz, hogy a számodra legmegfelelőbb úton indulhass majd el a nagybetűs életbe. Nos, akárhogy is lesz, legalább nem vagy egyedül ebben a küzdelemben, hiszen ott az ikertestvéred is, akivel az ellentétek ellenére is mondhatni elválaszthatatlanok vagytok, és remélem, ez az egy így is marad. Lita Kershaw 2624752903 Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lita Kershaw Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Lita Kershaw 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Lita Kershaw 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lita Kershaw 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Lita Kershaw 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Lita Kershaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eddie & Lita SMS
» Lita és Jayce
» Eddie & Lita
» Carlos x Lita x Tommy
» please forgive me - Lita és Eddie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: