New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy
TémanyitásRe: Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy EmptySzomb. Feb. 10 2024, 20:48
lita and tommy
“Family shit show.”
Ez mindkettőnknek szenvedés lesz, ehhez kétség sem fér. Főleg anya fog minket savazni, apró darabokra cincálva a 'hibáinkat' amiket mi valószínűleg sosem látnánk annak. Tehetünk ellene? Nem. Csak jó pofát kell vágnunk, kivárnunk és tűrnünk, akkor szabadulunk a lehető leggyorsabban és a legkevesebb sérüléssel, bár erre sosincs garancia csak reménykedni tudunk. Ilyenkor még mi is kérdés nélkül félretesszük az esetleges ellentéteinket a húgommal és jó testvér módjára igyekszünk tompítani az ütéseket, amiket a szüleink bevinnének.
Ahogy int, hogy bemehetek a szobájába szélesebbre nyitom az ajtót és belépek, hogy céltalanul tegyek egy kört zsebre tett kezekkel a kis szentélyében és kivételesen nem basztatok semmit, mert még ahhoz sincs kedvem, hogy ezzel felbosszantsam. Van elég bajunk mindkettőnknek.
-Csak nyugodtan.-vonom meg a vállaimat, hiszen én sürgetni biztosan nem fogom. Akár elkésünk akár nem valamivel úgyis belénk fognak kötni szóval gyakorlatilag mindegy és a forgalomra még mindig foghatjuk a dolgot, bár akkor is jönne az 'ezért kellene időben elindulni' kioktatás, amihez anya szeme rendszeresen villámokat szokott szórni akkora ügyet csinálva néhány percből, mintha minimum a temetésünkről késtünk volna el.
-Hmm? Ja.. kösz. Te is csinos vagy. Bár anya bele fog kötni, hogy a melled félig kint van oldalt, de most már át ne öltözz.. megölnek minket. Meg egyébként is jól nézel ki szóval... mindegy.-ingatom meg a fejemet egy lemondó sóhajjal, miközben igazítok egyet a zakómon.
-Persze...-nevetek egyet kínomban a belső zsebből éppen annyira kihúzva a laposüveget, hogy láthassa majd vissza is csúsztatom a helyére.
-Erre nem lehet felkészülni. Még akkor is találnak fogást, ha az ember minden lehetséges óvintézkedést megtett. Szóval ezt baszhatjuk. De nem baj legalább kajálunk egy jót.-régen nem is sokat tudtam enni az ilyen estéken, mert gyomorgörccsel ültem a szüleink társaságában. Mostanság már nem mozgat meg annyira a dolog, hogy egy jó vacsora lehetőségét így engedjem elúszni. Ha más nem akkor az alkohol belazít annyira, hogy a rendelt étel lecsússzon a torkomon.
-A lelkesedésed látszatát ne felejtsd itthon.-vigyorgok rá, hogy egy kicsit oldjam mindkettőnk feszültségét miközben kifelé sétálok, ő pedig közvetlenül mögöttem halad.
Ha nem félnék, hogy kiszagolják a cigifüstöt még biztosan megkérném Lita-t, hogy bújjunk el öt percre, amíg rágyújtok, de így ez későbbre marad, szóval az épületet magunk mögött hagyva nyitom ki neki az ajtót, hogy beszállhasson a kocsiba majd megkerülve az autót ülök be a másik oldalra hátra.
-Akarsz fogadni, hogy mibe köt bele anya először?-kérdezem egy cinkos mosollyal rápillantva.

|| I wear this.
mind álarcot viselünk
Thomas A. Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy 0e8386d3aa6431c3b67c1e0cd24114a93e08fa17
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy 118cfee6eb24f7750f26190940d7dc5de0c033bb
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
The Problem.
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy 03a77c603684282da3cef84e0fc5b5e09bbf3c00
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy E2c40f5ba3d606ce3cc7d61e2825969b2df6d736
TémanyitásRe: Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy EmptyVas. Nov. 05 2023, 11:21

- Tommy & Lita-

Már haramdszor veszem át a ruhámat, miközben egyre türelmetlenebb vagyok. Valmiért – pontosan tudom miért – a szüleimmel közösen töltött este gondolata is a frászt hozza rám. Leginkább mostanában, amikor a pályaválasztás a téma és én még nem mertem előhozakodni azzal, hogy más célom van az életben, mint amit ők kiszemeltek nekem. Apa talán a legkisebb gond, ő minden figyelmét annak szenteli, hogy egy szem fia a nyomdokaiba lépjen, velem sokkal engedékenyebb, de anya...hát elképzelésem sincs, hogy mennyire ki lesz borulva ha megtudja, a fotózás több mint egy hobbi számomra. Szinte hallom fülembe csengeni vádló szavait, amint megkérdőjelezi az épelméjűségem és a józan eszem. Tommynak pontosan ugyanolyan szenvedés ez az este, mint nekem, a mindig laza testvérem rendszerint befeszül ilyenkor. A hétköznapokban nincs olyan nap, hogy valami ostobaság miatt ne ugranánk egymás nyakának, de amikor igazán kell, akkor ott vagyunk egymásnak és azt hiszem, hogy ez az ami igazán fontos. Minden idegesítő tulajdonsága ellenére szeretem a tök fejét és örülök, hogy ő a testvérem.
Gyors mozdulatokkal fésülöm ki a csomókat a hajamból, hogy hajam laza kontyba foghassam a fejem tetején. Tudom, hogy sürget az idő, én mégis viszonylag ráérősen készülődök. Titkok nyomják a vállam. A szüleim előtt titkolom a tanulmányaimmal kapcsolatos terveimet, Tommy elől pedig...mindazt ami Eddie és köztem van. Könnyebb lenne szembenézni az igazsággal, de azt hiszem, hogy mindkét esetben gyáva vagyok hozzá. A feketével mellé lőni nem lehet, úgyhogy remélem drága jó anyám nem talál semmi kivetnivalót a ruhámban. Elegáns, kellően hosszú, nincs kint nem kívánt testrészem és nem kihívó. Minden kritériumnak megfelel, amit Evangeline Kershaw megjegyezhet. A kopogásra, majd közvetlenül utána Tommy felbukkanó fejére az ajtó irányába fordulok. Nagyon is jól látom rajta, hogy ő is feszült és ideges. Mindketten azt akarjuk. hogy minél előbb és minél zökkenőmentesebben túllegyünk az egészen. Felsóhajtok és kezemmel intek, hogy lépjen bennebb.
- Két perc és mehetünk, csak előkeresem a táskámat. azzal a lendülettel lépek is a gardróbomhoz, hogy elővegyem az aprócska, fekete retikülöm, aminek mélyére most csak egy csomag zsebkendőt, a telefonomat és a szükséges smink cuccokat csúsztatom be. Ezután fordulok csak ismét a testvérem irányába.
- Nagyon jól nézel ki. szavaim őszintén csengnek. Magához képest és általánosan is nagyon jól néz ki ma este. Jól áll neki az elegáns viselet, kár, hogy csak akkor veszi magára, ha anyák a torkát szorongatják.
- Készen állsz egy újabb Kershaw rémálomra? mert ennél kedvesebben nem lehet felcimkézni ezt a ” kellemes ” vacsorát.
- Menjünk, ne várakoztassuk meg őket. veszem hátamra a kis tavaszi kabátomat, majd Tommy nyomában kilépek a szobából. Egy újabb este, amit túl kell élni.

- xxx szó /  Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy 1471401822  / dress -






Thomas A. Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy SCfgl

Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy SFsUe
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Take my hand
Take my whole life, too
For I can't help falling in love with you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy SFsUJ
★ idézet ★ :
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes, I wish someone out there will find me
'Til then, I walk alone
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ hozzászólások száma ★ :
163
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy SF9Bo
TémanyitásStuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy EmptyHétf. Aug. 28 2023, 13:44
lita and tommy
“Family shit show.”
Még egy utolsó pillantást vetek magamra a tükörbe és még egyszer végigsimítom a zakómat, mintha csak el akarnám tüntetni róla a nem létező gyűrődéseket. Azt gondolná az ember, hogy minél idősebb annál kevésbé ad a szülei véleményére és idővel talán még a megfelelési kényszer is elkezd csökkeni, de azt hiszem mi vagyunk rá az élő példák, hogy ez nincs így. Lita szerintem ugyanilyen görcsösen készülődik a saját szobájában annak ellenére, hogy nincs másról szó, mint egy családi vacsoráról a szüleinkkel. A Le Bernardin a város egyik legdrágább étterme, hónapokkal előre kell asztalt foglalni, de természetesen számunkra mindig találnak szabad helyet, ha apám titkárnője felhívja őket.
A laposüveget az asztalról a zakóm belső zsebébe süllyesztem. Ez csupán óvintézkedés, semmi más, mert már most azt súgja valami, hogy nem fogom szín józanul kibírni azt a körülbelül másfél órát amiben a szüleink kultúráltan elénk tárják a havi beszámolót, amiben kielemzik azokat a pontokat, amikben még mindig nem felelünk meg teljesen az ő elvárásaiknak. Vetek egy pillantást a telefonomra és írok egy sms-t Millsnek, hogy mi most fogunk indulni, így ne lepődjön meg, ha egy ideig nem fogok tudni visszaírni neki. Bár nem mintha a lelkére venné, de jobbnak éreztem, ha biztosra megyek és így az én lelkem is nyugodtabb. Főleg ha utána egy pöcs leszek mert a szüleink elcsapják az agyamat. A faszom az egészbe..
Ha nem félnék, hogy anyja egyből kiszagolja rajtam a piát még most levernék vagy három felest, hogy jobb arcot tudjak vágni ehhez az egészhez. Kilépek a szobámból és csak behajtom magam mögött az ajtót.
-Tommy. A sofőr lent vár bennetek.-szól a házvezetőnk és bíztatóan megveregeti a vállamat miközben elsétál mellettem. Pontosan tudja, hogy mennyire nem megy ez nekünk könnyen. Csak hálásan biccentek neki egyet majd Lita szobájához sétálok. Kopogok néhányat majd benyitok és bedugom a fejemet, hogy fel tudjam mérni a bent uralkodó állapotokat.
-Kész vagy? Itt van a kocsi, indulnunk kellene...-a hangom egészen csendes önmagamhoz képest. Kivételesen nem sürgetni akarom vagy éppen kiborítani. Ilyenkor mindig egészen furcsa érzés kerít hatalmába és minden könnyedségem, lazaságom mintha soha nem is létezett volna egyszerűen. A torkom szorít, a tenyerem már most izzad, pedig van még vagy fél óránk mire szembe kell nézni a szüleink ítélkező tekintetével. Ráadásul eredetileg az lett volna a célom, hogy a figyelmüket magamon tartsam ezzel megkímélve a lehető legtöbb szarságtól Lita-t. Jutott neki abból bőven elég mostanában, nincs szüksége még erre is ráadásnak.

|| I wear this.

Melita Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas A. Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy 0e8386d3aa6431c3b67c1e0cd24114a93e08fa17
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy 118cfee6eb24f7750f26190940d7dc5de0c033bb
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
The Problem.
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy 03a77c603684282da3cef84e0fc5b5e09bbf3c00
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy E2c40f5ba3d606ce3cc7d61e2825969b2df6d736
TémanyitásRe: Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Stuck between idk, idc and idgaf. Lita & Tommy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carlos x Lita x Tommy
» someone to lean on. Lita & Tommy
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy
» donovan vs. west || stuck in the middle with you
» You got me stuck on the thought of you ♡ Demian & Maëlys

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: