New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

so complicated ~ Archie & Dem
TémanyitásRe: so complicated ~ Archie & Dem
so complicated ~ Archie & Dem EmptyHétf. Márc. 25 2024, 14:30

Archie & Demian
Az embereknek van egy képe a fejükben az orosz neveltetésben, ami sok esetben tényleg olyan, mint ahogy leírják azt. Igen, az előkelőbb családokban előfordulnak a nevelőnők, nekem is volt egy. Igen, a szülők inkább konzervatívak és tradicionálisak, talán pont ez az oka annak, hogy én egy identitászavarban szenvedő, időzített bombaként nőttem fel. Anyám ágáról nyilván voltak rokonaim még, bár nem túl sok, de voltam Thaiföldön és én baromira nem tudom elképzelni azt, hogy miben nőhetett fel az anyám, mert csak érintőlegesen láttam belőle dolgokat. Azt tudom, hogy az ottani élet eléggé más, mint az ő idejében volt. Őszintén nem tudom, hogy anyám és apám hogyan estek szerelembe egymással, mert tökéletes állampolgárai a saját országuknak. Míg anyám melegszívű és kedves, szelíd nő, addig apám vaskalapos és tradicionális orosz, szóval összességében el tudom képzelni, hogy egymás tulajdonságait vonzónak tartották, de összességében nem lepődnék meg azon, hogy ha a romantikus szerelmi történetük életszagúbb lenne és csak azért maradtak volna együtt, mert én a képbe kerültem és már késő volt az abortuszra. Mindenesetre nem bánom annyira, hogy megszülettem és valójában nem igazán értem meg az apámat, de mindenképp értékeltem, hogy elengedett egy olyan országba, ahol tiszta lappal indíthattam… Még ha a testőrei fel is basztak olykor. Már egészen jól beidomítottam őket, ami miatt jó ideje pénzben fogadunk és kártyázgatunk, ha unatkozom. Viszont a mai programra határozottan nem voltak meghívva.
Az, hogy kicsi korom óta zenét tanulok nem volt túl meglepő. A szüleim mindenképp odafigyeltek arra, hogy kipróbálhassam magam mindenben, ami miatt a kosárlabda karrieremet elég hamar feladtam, ellenben a zene az velem maradt. Már egy ideje sikerült megértetnem velük, hogy hiába játszom jól több hangszeren is, nem érdekel annyira a klasszikus vonal, és pont az általuk rám ragasztott totális identitászavar, meg a római-katolikus, buddhista zavargás miatt lettem ennyire elbaszott. Szerencsére ennek ellenére is nagyon könnyen kijövök a kortársaimmal, ami miatt a mai programom sem volt túl meglepő. Meg kell tanulnia Archie-nak rendesen vezetni, mert nekem is sikerült.
- Még nem döntöttem el, hogy egyáltalán el merem-e mondani – halkan nevettem el magam annak ellenére is, hogy egy zenésszel állok szembe. Valószínűleg pont Archie lett volna az az ember, akinek nem kell megmagyarázni, hogy miért drágák a hangszerek, főleg, ha az ember professzionális módon zenél. Szerencsés vagyok, amiért olyan tanáraim voltak, akik mind át tudták adni a tudásukat és mellé a kreativitásra is ösztönöztek, ezért most ilyen széles látókörűen tudok tekinteni a zenére. Nem misztifikálom túl a dolgot, tudom, hogy tehetséges vagyok, de ettől függetlenül azzal is tisztában vagyok, hogy ez egy készség, amit bárki elsajátíthat egy bizonyos szintig. A zene varázsa pedig nem abban rejlik, amit kihoztak belőle az emberek, hanem sokkal inkább több millió évvel korábban kereshető, amikor a rítusokhoz használták fel. Szerintem az ujj eltartós, egy stílusban mozgó emberek azok, akikből idővel nem lesz semmi, mert képtelenek megújulni.
- Persze – vontam meg a vállam mosolyogva – Háromezer dollárt fogsz most a kezedben. Ennek a fényében próbálgasd.
Egyértelmű volt, hogy csak ugrattam. Alapvetően egy zenészről van szó, aki hozzám hasonlóan tisztelte a hangszereit, ezért szinte biztos voltam benne, hogy az enyémmel sem fog állat módjára bánni. Alapvetően pedig hiába vigyáztunk rájuk, attól függetlenül még használati tárgyak voltak és megsérülhettek ugyanúgy, szóval fel voltam készülve rá, hogy két hét múlva már össze lesz fogdosva és talán megütődik itt-ott a szállítás közben. Az más más kérdés volt, hogy a barátnőim kezébe már nem szívesen adnám ugyanezt.
- Azért, hogy olyan problémával semmiképpen se kelljen szembesülnünk, hogy idő előtt fogy el a sör – mosolyodtam el, mert tisztában voltam, hogy ha ennyit megiszunk egy éjszaka alatt, akkor valószínűleg egy komlóültetvény is kihajt bennünk – Valamit annak idején tanultam arról, hogy miért nem lehet lefagyasztani a sört. Te erre emlékszel még?
Mondjuk az én középiskolás éveim mindenképp közelebb voltak, mint neki, de más kérdés volt az, hogy mivel töltöttem a tanulásra szánt időt. Voltak egészen jó időszakaim, amikor dicséretre méltó volt a teljesítményem az iskolában, de alapvetően inkább az volt a jellemző, hogy a hanyagságom miatt minden mással elfoglaltam magam, ami nem az órához kapcsolódó dolog volt.
- Hát, szórom a pénzemet még – vigyorodtam el – Ez az egyetem elég nehéz dolog. Egy csomó időt elvesz tök feleslegesen, de megígértem apámnak, hogy nem hozom szégyenbe, és lediplomázom. Most emiatt minden második nap lehetek részeg és mondhatom ezt, hogy stresszkezelésről van szó.
Lehetne itt azzal jönni, hogy ez egyenes út az alkoholizmusba, de valójában még túl fiatal vagyok ahhoz, hogy ne éljek. Legalább nem olyan ember leszek, aki hetvenévesen azokra a dolgokra gondol vissza, hogy miket nem tett meg soha. Mondjuk úgy összességében nem igazán hittem, hogy leszek valaha ilyen öreg.
- Inkább neked kellene mesélned valamit – egyelőre a fejemmel az anyós felé intettem, mert most beküldeni a forgalomba valószínűleg öngyilkosság lenne – Felszedted már a lakótársad? Ha nem csinálod meg ezt rövid időn belül, akkor rányomulok.
Nyilvánvaló volt, hogy nem tenném meg, de attól még ösztökélhettem őt drasztikus módszerekkel. Pont ezért is, miután biztonságban tudtam a gitáromat, egyszerűen beültem mellé – Szerinted bejönnék neki?
820 || öltözék || szemtelenkedek veled so complicated ~ Archie & Dem 1842050612    || chanmina - love face || autó ||


I am pleasant by the things I find
Deep inside my broken mind, I am haunted by the things I find, and it creeps on me like a sunrise, and it swallows me into black skies, back to dusk, take me to the dark, take me to my sorrows, and the shadows I'll face it, take me from the dusk, and of all the things I left behind, I am haunted by the things I didn't try, and it creeps on me like a moonrise, and it swallows me into blue skies, back to dawn, I'm on my way, spreading the sunlight, I'm on my way, take me from the dark, take me from my sorrows, and the shadows I'll face it, take me to the dawn, deep inside my complex mind
mind álarcot viselünk
Demian I. Dragun
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
so complicated ~ Archie & Dem QIeWmuK
so complicated ~ Archie & Dem XXdqbgf
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Losing that part of my soul
Keep your head low, bound to the money they own, I was invited into the party of the silence, be what they're like and be quiet, I'm in my black tie, are you all satisfied?, sipping the red wine, just like your black lies, lalala lalala lalala lies
★ családi állapot ★ :
so complicated ~ Archie & Dem DoQcYhB
The rose you gave me's dead and dry
Losing one petal at a time, just like the memories in my mind, I'm almost over you, you're in my bones, under my skin, I found the note in the pocket that you left it in, a sketch of us, a penciled face, we didn't know that things would all end up this way
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
so complicated ~ Archie & Dem Ls7z4tH
★ idézet ★ :
* It's frozen now, you didn't fix it well -
Nick, o.f.

* Come, let me fix it for you -
Boston, o.f.
★ foglalkozás ★ :
diák, zenész
★ play by ★ :
Jeff Satur
★ szükségem van rád ★ :
so complicated ~ Archie & Dem DhBQbs2
Yeah, อีกไม่นานและมันก็เช้า let you go, and wе go another round with the flow, I got some dopе, you better know, man, I got demon in my soul
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
so complicated ~ Archie & Dem E9JT0An
TémanyitásRe: so complicated ~ Archie & Dem
so complicated ~ Archie & Dem EmptyVas. Okt. 30 2022, 00:44
Demian & Archie
Az ember meglepően sok kapcsolatot tud kialakítani, amikor nem is próbálkozik igazán. Amikor New Yorkba jöttem, valójában nem arra vágytam, hogy új ismeretségeket szerezzek és bővítsem a baráti körömet. Valaki olyanra volt szükségem, aki eléggé ismer engem és aki ideig óráig hagyja, hogy a sebeimet nyalogassam. Ezt a két dolgot történetesen mind megkaptam Kaidentől, akivel elég jó barátok vagyunk ahhoz, hogy akár kritikát is elfogadjak tőle. Valljuk be, szükségem is volt rá. Van egy pontja a gyásznak, amikor már nem fulladhatunk bele a saját magunk által kreált - vagy inkább kimélyített - érzelmi mocsárba. Nyilván nem éltem teljesen céltalanul az életemet, ugyanakkor a New Yorkba érkezésemet következő hetekben valószínűleg több alkoholt fogyasztottam és többször ébredtem új helyen, mint az egyetem alatt összesen. Pedig akkor sem fogtuk vissza magunkat túlzottan. Ellöktem magamtól bizonyos embereket, másokkal pedig túl sok időt töltöttem, egészen addig, amíg rá nem ébredtem, hogy vannak fontosabb dolgok annál, mint hogy magamat hibáztassam olyan dolgok miatt, amelyeken nem tudok változtatni.
Őszintén szólva a Demiannal való megismerkedésem kicsit sem volt tudatos. A zenéléshez való visszatalálásom annál inkább. Oké, nem lehet rám fogni, hogy valaha is igazán abbahagytam volna, mert akármennyire is menekültem Ausztráliából, a gitárom azért velem együtt érkezett. Mégis hálás voltam azért, hogy volt, aki nem csak egy sörözés erejéig volt velem jófej.
- Hová mentek? - A kérdést történetesen úgy szegeztem az öcsémnek, hogy közben én voltam az, aki már az előszobában toporgott, indulásra készen. Lay csak megemlítette nekem, hogy Alice-el közös programot terveznek, én pedig tudni akartam, hogy mi a tervük. Én vagyok az idősebb, épp ezért nekem kell némi felelőséget vállalnom értük.
- Moziba. - Olyan ártatlanul felelt nekem, hogy szinte kényszert éreztem arra, hogy összeborzoljam a haját, ami miatt most ki is nyújtottam a kezemet, hogy a tenyeremet az öcsém fejére tehessem.
- Te nőttél? - Igazából ha nemet mondott volna, akkor sem hittem volna neki, mert határozottan élt az emlékeimben a kép, hogy hogy nézett ki pontosan ugyanaz a mozdulat, amit most megejtettem. - Ne legyél magasabb, mint én, jó? Értem, hogy így még jobban tetszel a kis barátnődnek, de attól még hallgass rám is, rendben? - Nevetve veregettem meg a vállát még utoljára, mielőtt jó szórakozást kívántam volna neki - nekik - és kiléptem volna az ajtón.
Valójában egészen ráérősen indultam Demian lakása felé. Egyébként sem arról voltam híres, hogy túlságosan kapkodtam volna valaha is eddigi életemben. Alapból az, hogy elkészüljek általában több időt vett igénybe, mint egy átlag nő esetében, ami bár nem túl erény, attól még én vagyok. Legalább a srácnak nem lesz panasza arra, hogy hogyan is nézek ki, ha már együtt mutatkozunk. Végül még arra sem kellett vennem a fáradtságot, hogy jelezzek neki a megérkezésemmel kapcsolatban, mert ő is tisztában volt a korábban megbeszélt időponttal és hamarabb megjelent, mint hogy szólni tudtam volna neki.
- Helló. - Én magam is felé nyújtottam a kezemet, de a figyelmem már határozottan az időközben a kezembe is nyomott gitárra összpontosult, amiről végül felpillantottam Demianra is, némi kíváncsisággal az arcomon.
- Kurva jól néz ki. Mennyi volt? - Lehet, hogy illene tudnom, de ennyi információt még én sem tudnék észben tartani. Ha meg amúgy is tegnap vette, akkor nem felejthette még el az árát. - Ugye most egyúttal engedélyt adtál a kipróbálására is? - Volt némi játékosság a hangomban, amikor feltettem neki ezt a kérdést, a hangsúly mellé pedig egy elég jelentőségteljes pillantás is társult.
- Nem igazán tudom elképzelni, hogy miért pakolnak ennyi sört a csomagtartódba. - Őszintén szólva eddig teljes mértékben igazat mondtam. - Szóval felvilágosíthatnál. - Kértem jókedvűen, miközben egy féloldalas mosoly jelent meg az arcomon. - Mire készültél? - Megmondom én; apokalipszisre. Vagy inkább világvégére, amit túl akar élni végtelen mennyiségű sörrel egy atombunkerben. Tök reális opciók, nem?
- Egyébként mi a helyzet? Azon kívül, hogy a pénzedet szórod? - jókedvű nevetés tört elő belőlem, amit rövid úton el is akartam hallgatni. Nem volt célom elítélni őt a pénzköltési szokásai miatt, elvégre csupa hasznos dolgot vásárolt belőle. Mondjuk azt a csodaszép gitárt, amivel leginkább futni lenne kedvem, hogy a magaménak tudjam.


| 663 | mi az hogy mivan?  so complicated ~ Archie & Dem 3719483937 | öltözet |

Demian I. Dragun imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Archie D. Yim
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
so complicated ~ Archie & Dem 254e227343fdb0b4b846fcc201bfff86f8492ac5
so complicated ~ Archie & Dem 3b8b51ed006a09d16ec8e179716daf87158bcd5f
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Coming back home again today
Why does it remain like this If you can't expect anything tomorrow How the hell I am supposed to do it I guess I fall everytime
★ családi állapot ★ :
so complicated ~ Archie & Dem Aa5c5bf5b575992ca082da2129b2214997bd769b
The time cant stop it when the season changes
Where no regrets are left This time aflame followed by a blooming spring Remember this time Never let it fade away
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
so complicated ~ Archie & Dem B700f787acc0d47e1e9f51f679b80badf0e5b15c
★ idézet ★ :
The summer’s burning sunlight within me I’m hoping at least it won’t die For all my life let it be summer
★ foglalkozás ★ :
singer & bassist
★ play by ★ :
Kang Young-hyun
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
so complicated ~ Archie & Dem 6974c7ccb98e779efd4a366cd8a313977759f4fc
Témanyitásso complicated ~ Archie & Dem
so complicated ~ Archie & Dem EmptyHétf. Aug. 08 2022, 11:11

Archie & Demian
A ma kitalált ötletem talán nem életem legjobbja volt, ezt pedig lényegében akkor realizáltam, mikor lementem beszélgetni a házunk előtt állomásozó testőrcsapattal. Három kétajtós szekrény orosz férfi volt az, akik elég meglepetten néztek rám, amikor konkrétan megkocogtattam az ablakot és vigyorogva hajoltam be nekik az általam vásárolt BigMac menükkel. Gondoltam már megéhezhettek, mivel ma nem mentem be az egyetemre – sokkal érdekesebb volt festeni például – és egész nap a kocsiban kellett maradniuk. Csak akkor volt még kevesebb a bűntudatom, mikor megláttam a hátsó ülésen felhalmozott ételmennyiséget. Ettől függetlenül én nem szimplán gondoltam a nagyfiúkra, hanem olyan szolgálatot tettem meg értük, ami egyáltalán nem volt kötelező. Éppen ezért gondoltam egyet és úgy döntöttem, hogy talán hasznosíthatják magukat és eljöhetnek velem a kisboltba, ahol összesen négy rekesz sört terveztem elhozni, meg akkor már letudtam a bevásárlást is, mert kongott a hűtő az ürességtől.
- Fiatalúr – a szemem sarkából érzékeltem, ahogy az oroszos akcentusra felkapják a fejüket a nénik a boltban, bár valószínűleg a megnevezésem jobban izgatta őket. Megbeszéltük a srácokkal, hogy egyszerűbb, ha mind angolul folytatjuk le a társalgást, mert a mostani helyzet miatt egy orosz számára nem túl biztonságos ez az ország. Alapvetően én jó voltam az akcentusom elrejtésében, mivel több nyelven is beszéltem, de az oroszok jellemzően az oroszon kívül nem voltak hajlandóak más nyelveket megtanulni, ha nem volt muszáj.
- Mondjad csak – éppen valami mogyoróvaj kalóriatartalmát akartam kitalálni, ami kicsit sem volt érdekes, szimplán csak annyira nehéznek tűnt ez a krém, hogy felfordult a gyomrom attól, hogy mennyire nehéznek nézett ki maga a krémes állagú cucc. Talán túl finnyás vagyok, ezt elismerem, főleg orosz létemre, akik köztudottan kurva szarul főztek.
- Biztos, hogy ezt mind meg akarja inni? – teljesen biztos voltam benne, szóval bólintottam. Az egyértelmű volt, hogy nem egyedül fogom, mert azért tartottam magam ahhoz, hogy csak a szamarak isznak magukban, nekem pedig volt egy barátom, akinek hálával tartoztam rengeteg minden miatt. Éppen ezért is rendeltem magamhoz Archiet este hatra, és ígértem meg neki, hogy megtanítom balkormányos kocsival vezetni. Sokat voltam Thaiföldön, emiatt én is tudom, hogy milyen az, amikor az embernek át kell szoknia az egyik oldalról a másikra. Mindezt persze a testőrök társaságában terveztem elkövetni, apától pedig a múlt héten kaptam ajándékba egy autót, amit valójában még nem vezettem, mert szerettem a deszkámat és az itteni tömegközlekedést.
Ettől függetlenül az autó nyilván hasznos volt, főleg akkor, amikor Loretta előtt akartam valamivel flexelni, én pedig határozottan úgy képzeltem el, hogy jól nézek ki a volán mögött. Egyébként Archie-nak nem terveztem túl nagy készülődést, mindössze dobtam egy zuhanyt, meg összeszedtem némi kaját, mivel a négy rekesz sört nem feltétlenül akartam megtartani. A hajam még nedvesen tapadt a tarkómhoz, mikor elcsomagoltam az új gitáromat, majd annak a szíját a hátamra vetettem, aztán ismét leszaladtam a testőreimért, akiket gyakorlatilag csicskának terveztem használni a cipekedésben. A gitáron kívül mindössze a mobilomat raktam el a zsebembe, aztán a lift felé indultam és intettem a srácoknak is, hogy nyugodtan kövessenek. Nem lepődtem meg túlságosan, amikor láttam, hogy a srác már lent vár.
- Szia – nyújtottam oda neki a szabad kezem a másikkal a gitárt szorongattam, de a kézfogás után egyből a kezébe is nyomtam azt – Megnézed? Tegnap vettem.
Ez pont annyi előnyt adott nekem, hogy a sörökkel érkező testőröknek ki tudjam nyitni a kocsi csomagtartóját, ők pedig bepakolhassanak. Pontosan tudom, hogy ettől elég gyanúsnak tűntem, de pont ez volt a lényeg – Érdekel, hogy mit fogunk ma csinálni, vagy megbízol bennem?
A második lehetőség egyértelműen rossz döntés lenne, mivel sok esetben csináltam butaságokat, jelenleg is hasonlót terveztem. Szerintem, ha apa tudná, hogy miben sántikálok, akkor eléggé kilenne.
592 || öltözék || mivan te  Wink   || aimyon - naked heart || autó ||


I am pleasant by the things I find
Deep inside my broken mind, I am haunted by the things I find, and it creeps on me like a sunrise, and it swallows me into black skies, back to dusk, take me to the dark, take me to my sorrows, and the shadows I'll face it, take me from the dusk, and of all the things I left behind, I am haunted by the things I didn't try, and it creeps on me like a moonrise, and it swallows me into blue skies, back to dawn, I'm on my way, spreading the sunlight, I'm on my way, take me from the dark, take me from my sorrows, and the shadows I'll face it, take me to the dawn, deep inside my complex mind

Archie D. Yim imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Demian I. Dragun
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
so complicated ~ Archie & Dem QIeWmuK
so complicated ~ Archie & Dem XXdqbgf
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Losing that part of my soul
Keep your head low, bound to the money they own, I was invited into the party of the silence, be what they're like and be quiet, I'm in my black tie, are you all satisfied?, sipping the red wine, just like your black lies, lalala lalala lalala lies
★ családi állapot ★ :
so complicated ~ Archie & Dem DoQcYhB
The rose you gave me's dead and dry
Losing one petal at a time, just like the memories in my mind, I'm almost over you, you're in my bones, under my skin, I found the note in the pocket that you left it in, a sketch of us, a penciled face, we didn't know that things would all end up this way
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
so complicated ~ Archie & Dem Ls7z4tH
★ idézet ★ :
* It's frozen now, you didn't fix it well -
Nick, o.f.

* Come, let me fix it for you -
Boston, o.f.
★ foglalkozás ★ :
diák, zenész
★ play by ★ :
Jeff Satur
★ szükségem van rád ★ :
so complicated ~ Archie & Dem DhBQbs2
Yeah, อีกไม่นานและมันก็เช้า let you go, and wе go another round with the flow, I got some dopе, you better know, man, I got demon in my soul
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
so complicated ~ Archie & Dem E9JT0An
TémanyitásRe: so complicated ~ Archie & Dem
so complicated ~ Archie & Dem Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
so complicated ~ Archie & Dem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Too complicated
» Spencer & Toni - It's really complicated
» Archie Yim
» Blayze & Archie
» last piece; Archie & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Utcák és parkok-
Ugrás: