New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Spencer & Toni - It's really complicated
TémanyitásSpencer & Toni - It's really complicated
Spencer & Toni - It's really complicated EmptyVas. Júl. 16 2023, 22:55

spencer & antonia
I wanna be somebody to someone
someone to you
Louis Altman hivatalos kiköltözésének napján ünneplés gyanánt pezsgőt bontottam, majd odaadtam a szembe szomszédunknak, mert nem tudom elviselni az ízét. Ugyan az igazi okáról nem beszéltem Francescanak, még akkor sem amikor furán méregetett engem, majd az üveget.
- Azt hittem kedveljük egymást. - jegyezte meg.
- Mert ez így is van!
- Akkor miért akarsz megmérgezni?
Mondjuk úgy kellett egy tíz perc meg egy kóstolás, hogy meggyőzzem őt az ellenkezőjéről. Az pedig hogy miért bontottam ki ha nem is szeretem, meg még több kérdést hozott magával, melyekre a válaszadás lehetőségét igyekeztem kikerülni. Mégsem mondhattam, hogy Altman elköltözését ünneplem, hiszen Francesca kedvelte az öreget és valószínű ő volt az egyetlen ezen a véleményen. Már csak azért is kampányolt mellette, mert így többet láthatta Theodort, aki Fran létezéséről sem tudott sokszor. De legalább egy lényeget levontam az egészből: többet nem ajándékozom meg a szomszédaimat. Ez az elmélet persze abban a pillanatban megdőlt, hogy Spencer beköltözött mellém, mi meg Nikkivel lelkes és segítőkész csapatként működtünk közre már amikor időnk és lehetőségünk is úgy engedte. Ma viszont kedd van, ami egyet jelent a szabadnapommal, így amíg Nikki az iskolába van, én megígértem Spencnek, hogy besegítek még neki a festésben a kora délután folyamán. Már nincs sok munka vele, de előtte muszáj pár órát pihennem az éjszakai műszak után.
Az óra mutatója alig kúszott át a fél kettő felett amikor átléptem hozzá egy hideg sörrel, magamnak meg energiaitallal.
- Készen állsz a végső menetre? - érdeklődök Spencertől, miközben laza kontyba kötöm fel barna tincseimet, hogy ne zavarjanak. Az alvás miatt energikusnak érzem magamat, de azért felpattintom az italom nyitófülét is, mert magamat ismerve ez egy-két órán belül változni is fog, ha nincs valami koffeines segítségem.
Az utolsó simításoknál tartunk amikor a folyosóról hangzavar szűrődik be. Először nem is fogom fel, hogy miért ennyire ismerős, de aztán meghallom azt a nevet, ahogy csak Robert hívott.
- Mabeeee. - újabb kiáltás, amitől minden érzékem sikítani tudna. És nem a jó értelemben.
- Ilyen nincs. - fejcsóválással sóhajtom a szavakat, aztán Spencer felé fordulok. - Ne haragudj, ezt el kell intéznem! - az ecsetet lepakolom, majd megindulok az ajtó felé, hogy szembenézzek múltam egy mérgező szeletével.
Robert - így hívják az illetőt. Úgy másfél éve lehetett, hogy Stacey kitalálta menjünk el az egyik kollégája szülinapi bulijára. Nyitott esemény volt, mert egy szórakozóhelyen tartotta, aztán kisebb győzködések árán csak összekaptuk magunkat, amíg Nikki az egyik osztálytársánál aludt. Robert is éppen ott volt. Sosem jött szóba honnan ismeri Valeriet, mint kapcsolódási pont, egyszerűen csak mindketten egyszerre keveredtünk a pulthoz egy újabb italért. Emlékszem, hogy sokat beszélgettünk aznap este és egy roppant humoros fickónak találtam őt akkor. Már jó ideje nem nevettem annyit, mint az ő társaságában és bevallom, ez nagyon is a kedvemre volt. Azután számot cseréltünk és bár nem haladtunk gyorsan, mégis azon kaptam magamat, hogy már egy párként könyvelnek el minket. Aztán jött a szállodai állásinterjú, én meg elnapoltam miatta a találkozónkat Roberttel. Jobb is, hogy így alakult, mert legalább kiderült, hogy nem csak engem szédít. Nem esett nehezemre búcsút inteni tőle, de legalább a munkára engem választottak. Azóta időnként megjelent amikor senki se hitte már el a szövegét, én pedig újra meg újra elküldtem a fenébe. Úgy tűnik a mai is egy olyan nap, amikor unalmában eszébe jut a létezésem, pedig azt hittem legutóbb értelmesen elmondtam neki, hogy többet látni sem akarom. Ezek szerint négy hónap sem volt elég neki ahhoz, hogy az információ eljusson a tudatáig.
- Nem megmondtam, hogy látni sem akarlak? - csörtetek ki Spenc ajtaján, szavaimat egyből Robertnek címezve. Nem változott túl sokat, talán a haja lett egy kicsit hosszabb. Áltathatnám magamat azzal, hogy nem tudom mi tetszett benne, de még ma is egyértelmű. A humorán kívül Rob jóképű srác, de a hűtlen felfogása mellett eltörpül eme előnyös tulajdonsága.
- Mabe. - felélénkülve ölelne magához, de ellököm a karját.
- Megmondtam, hogy ne hívj így! Mit akarsz már megint? Nem maradt már más akit hülyíthetsz? - tőlem magasabb és muszáj felnéznem rá. És bár ez régebben tetszett, de most utálom még ezt is benne.
- Mab..Antonia. Már nem csinálok ilyet. - tartja fel mindkét kezét megadóan én meg elröhögöm magamat.
- Jézusom Robert.. - hitetlenkedve ejtem ki a nevét majd kikerülöm őt. - Most hogy elújságoltad az újabb hazugságodat már ki is kísérheted magadat. Nyomás! - fejemmel a lépcsők irányába biccentek és elállom a lakásomba vezető utat.
- Nem lehet. - tiltakozik.
- Mi az, hogy nem? Elfelejtettél járni, kihagy a memóriád vagy mi akadályoz ebben? - érdeklődök, de már egyre dühösebb vagyok.
- Csak öt percet kérek, aztán itt sem vagyok. - éppen válaszolnék, de aztán Spenc jelenik meg a folyosón, én pedig egyből felé fordulok ahogyan Robert is.
- Nemsokára visszamegyek. - szólok oda nyugodtabban.
- Ő az új barátod? - tereli a szót Rob, de nem, nem fogom ezt vele csinálni.
- Semmi közöd hozzá és két percet kapsz. Szóval beszélj! - bármi is legyen az amit mondani akar, könnyebben szabadulok tőle hogyha végighallgatom.




mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Spencer & Toni - It's really complicated 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Spencer & Toni - It's really complicated E30d3144f1ee51c8605ff52f97f706a2764ce627
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Spencer & Toni - It's really complicated Ffb847100a4160d66e3031408ae84837203dd110
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Spencer & Toni - It's really complicated 5909a9b9521353950c409aa432522668f16f4ad1
TémanyitásRe: Spencer & Toni - It's really complicated
Spencer & Toni - It's really complicated EmptySzomb. Júl. 22 2023, 10:05

Toni & Spenc
"who is he?"


Végre, hosszas kínlódás és elbaszott lépések után sikerült kitörnöm abból a közegből, mely visszahúzott és meggátolt abban, hogy normális életet éljek. Talán a sors szánt nekem egy újabb lehetőséget, de Antoniának is sokat köszönhettem, hisz ha ő nincs, akkor erre a lakásra sem találok rá, s most nem lehetnék az új lakója.
Mondhatnám, hogy azóta kicseréltek, költözött egy kis élet belém, sokkal aktívabb lettem és lelkesen kezdtem kikeverni a festéket, miután már egy hete pakolásztuk a holmijaimat. A dolgok egy része a helyén volt, már csak a nappali várt festésre, de ezzel a kihívással se kellett egyedül megbirkóznom, ugyanis Toni megígérte, hogy segít.
Éppen befejeztem a szín kikeverését, mikor meghallottam felcsendülni a hangját, s ahogy oldalra néztem, már a mosolygó arca is feltűnt előttem.
- Naná, de várj…csak nem? Mi az ott a kezedben? - böktem mutatóujjammal a behűtött sör irányába, miközben felegyenesedtem a földről, s mosolyogva lépdeltem közelebb hozzá.  
- Én kapom? - egy kis csábító mosoly is befigyelt, míg meg nem kaptam a sört, aminek aztán az oldalát össze is koccintottam az energiaitalos dobozával, s kortyoltam belőle. Jól eső, kellemesen kesernyés íz volt a jussom, na meg egy csodálatos segítség, aki a munka közben alkalmanként el is vonta a figyelmem, mert szívesebben néztem őt, mint azt, hogy mennyire precízen vonja végig a festőhengert a falon.
- Te aztán tehetséges vagy - jegyeztem meg, mikor már majdnem végeztünk, megfordult a fejemben, hogy lezárásként egy picit kipingáljam az arcát, s már épp arra készültem, hogy megbökjem az ecsetemmel, amikor felcsendült, vagy inkább bemorajlott a folyosóról egy őrült kántálás.
- Hé, azt mondtátok, hogy az a dínó nem kel életre a szobám falán - jegyeztem meg színlelt morcossággal, persze viccből, de Antonia már közel sem tűnt olyan jókedvűnek, mint a munka elején.
- Oké - haragudni nem haragudtam, inkább csak néztem utána, s közben azon agyaltam, hogy mégis mi történhetett, ki lehet ez az ordibáló fazon. Nem hagyott nyugodni a dolog, kíváncsi is voltam, meg persze aggasztott is az, amilyen állapotban távozott Toni. Hallgatózni nem volt szép dolog, nem is voltam olyan típus, mégis ahogy utánuk eredtem, hallottam egy-egy hangfoszlányt, s ahogy kiértem a folyosóra, meg is láttam a pasast Toni mellett.
- Minden rendben? - azonnal rákérdeztem Toninál, miközben pillantásom a nőről a fickóra vetült, hogy felmérjem, ki is okozza itt a problémát. Ránézésre nem tűnt zűrös alaknak, anno tipikusan ilyen haverjaim voltak, míg a gazdagok világát éltem, a viselkedése viszont azonnali unszimpátiát váltott ki bennem. Újra visszapillantottam Tonira, elég lett volna egyetlen jelzés a részéről, hogy neki iramodjam, és kipattintsam a csávót a helyéről, de Toni szavaiból úgy éreztem, hogy egyedül is tudja intézni a dolgot, ezért visszaléptem a lakásomba. Az ajtót viszont nem csuktam be, s bár hallgatózni tényleg nem volt jó dolog, ennek ellenére most már füleltem.
Robert kezdett feszült lenni, nem kétség, hogy Antonia válasza nem felelt meg, ennek ellenére mégis visszafogta indulatosságát, azon viszont nem tudott túllépni, hogy a nő ilyen elutasító vele.
- Engedj be és beszéljük meg Mabe, meg akarok változni, tényleg! Te se tagadhatod le, hogy ami köztünk volt, az milyen jó volt és még mindig szeretlek - mindent bevetve próbálkozott közelebb férkőzni, előre lépett és két kézzel támaszkodott Toni ajtajának úgy, hogy ezzel a nőt jóformán sarokba szorította. Mindezt már én is láttam, hisz ekkor fordultam ki újra a folyosóra, s ez a pillanatkép elég is volt ahhoz, hogy tudjam, nem hagyhatom a nőt magára ezzel az alakkal. Meg is iramodtam irányukba, gyors lépteimmel hamar oda is értem hozzájuk, s szinte közéjük vetve magam, tenyeremmel toltam hátrébb az alakot.
- Hé, nem tanítottak jó modorra? Mit szegezed őt a falhoz, mi? - felhúztam magam, dühösen fúrtam pillantásom a csávó tekintetébe, kedvem lett volna leverni, s talán még Toni is érezhette a feszültséget. Viszont nem akartam elcseszni azt, hogy az új életem tönkre vágja egy ilyen paprika jancsi miatti balhé, ezért türtőztetnem kellett magam, hisz még sem mutatkozhattam be úgy a szomszédok előtt, mint valami vandál, aki csak tör és zúz.
- Toni, inzultál ez a fickó, szeretnéd, hogy kikísérjem? - kérdően fordultam hátra , hogy csekkoljam a nőt, s így nem tudtam figyelni Robertre.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Spencer & Toni - It's really complicated
Spencer & Toni - It's really complicated EmptyCsüt. Júl. 27 2023, 16:59

spencer & antonia
I wanna be somebody to someone
someone to you
Sok módon jellemeztek már az életem során: kedves, lobbanékony, hibbant, de a pasifaló nem volt közöttük. Volt pár sikertelen próbálkozásom amiknek végül mindig kudarc lett az eredménye, de ezek sem egyik napról a másikra alakultak így. Mégis ebben a szűk körben is akadnak olyanok, akiknek nehéz a felfogási képességük és Rob pontosan ez a kategória. Úgy gondoltam egy nyugodt délutánt eltölthetek Spencerrel meg a lakása dekorálásával. Minden annyira adott volt. Az alvással eltöltött óráim száma, a társaság, a hangulatom és a behűtött energiaitalom. Erre jön Robert, mint a nyári zápor amikor nincs nálad esernyő. Bevallom, ebben az esetben az esőnek jobban örültem volna. Ha valamit nem tudok elviselni az a hűtlenség. Egyetlen kifogás vagy ésszerű magyarázat sem tudja újraépíteni azt a bizalmat, ami a másik iránt elveszett. Valakinek talán ez nem nagy bűn és túl lendül rajta, de én nem ilyen vagyok. Robert pedig ezt nem tudja elfogadni. Rövid pályafutásunk alatt volt lehetőségem megismerni azt a felfogását, amit leginkább az 'idő mindent megold' elv hajt. Vagyis, ha rosszat csinál akkor vár. Heteket, hónapokat, ötletem sincsen milyen rendszer szerint működik, aztán bepróbálkozik. Ő már túl van az egészen, esetleg nem kezdődhetne minden elölről? Úgy tesz mintha nem történt volna semmi és ennek a gondolkodásnak a következményei csak akkor érzékelhetőek amikor már próbálsz megszabadulni tőle. Lehet, hogy az elején vicces meg jó srác volt és úgy nincs is vele gond. Mármint nem az erőszakos típus, de elég nagy baj az, hogy az ezen tulajdonságok hiányából keletkezett űrt annyi nagyszerű dolog közül a teljes sötétség töltötte ki. A mai nap nem számítottam arra, hogy majd megjelenik. Egy naiv elgondolás miatt úgy éreztem elfelejtett engem, de elég csak meghallanom a folyosó falai között megrekedt hangját ahhoz, hogy minden reményem kártyavárként dőljön össze bennem. Bosszús sóhajomat a Spencer lakásából kiviharzás követi, majd ugyanazzal a lendülettel és lélegzettel a számonkérés sem marad le sokkal. Az első alkalom után még tűrtem és hittem, hogy majd felfogja, de mostanra tudom, hogyha most nem állítom le, akkor sosem szabadulok tőle.
Eleinte össze-vissza magyaráz. Azt emlegeti fontos, beszéljük meg, de a korábbi indokai miatt ezt kevésbé tudom elhinni.
Megpróbálhatnánk újra Mabe? Már nem ugyanaz vagyok..
Válaszomat egy előtte becsapódó ajtó formájában kapta meg.
Hibáztam akkoriban, de...
A válaszom ugyanaz. Mi az, hogy de..? Nincs semmi 'de'. Még a végén hozzon ki engem hibásnak amiért megcsalt. Senki sem tartotta fogva túszként, így bármikor elhúzhatott volna ahelyett, hogy a hátam mögött csapta a szelet másoknak.
Most csak azért nem sikerül ez a művelet, mert máshol voltam és eszem ágában sincs a lakásomon belülre engedni. Már attól is színtiszta dühöt érzek, hogy itt látom őt, nemhogy még leüljünk teázgatni egymással és kibeszéljük hol rontottuk el. Én valószínű abban, hogy akkoriban beszélni kezdtem vele.
Körbe-körbe haladó beszélgetésünket Spencer megjelenése függeszti fel és akkor kérdésére egy nyugtató bólintással reagálok, de azután kezdenek abszurd és nevetséges formát ölteni Rob szavai. Kényelmetlenül érintő közelsége ellenére elröhögöm magamat és az állát fogom kezem közé, hogy egy szemkontaktusba kényszerítsem bele.
- Te beszedtél valamit? Szeretsz?! Mégis miről beszélsz? - nem látom nyomát annak, hogy ne lenne józan, szóval szimplán csak nem normális. Spencer azonban eddig tűrte Rob szenvedését, mert mire észhez térek, többé már nem én leszek aki csapdába érzi magát.
- Teljesen ártalmatlan, ne aggódj. - kezemet Spenc karjára simítva veszem fel vele a szemkontaktust, hogy ezzel is jelezzem őszinteségemet. - Előbb fogom én őt megcsapni, ha nem kezd el beszélni. Mit műveltél? - utoljára teszem fel a kérdésemet Robertnek, de azért Spencer mellett maradok. Kezd nem jót tenni az idegeimnek ez a helyzet és még azelőtt szeretném lezárni ezt mielőtt Nikki hazaérhetne.
- Azt hazudtam a nővéremnek, hogy még együtt vagyunk. - vallja be végül.
- Te nem vagy normális. Akkor beszélj vele és mond azt, hogy pillanatnyi elmezavarod volt vagy unalmadban barátnőket találsz ki magadnak. Nem tudom, nem is érdekel csak hagyj ki ebből. - komolyan megbolondulok tőle.
- Ez nem ilyen egyszerű. Találkozni akar veled..velünk ma. - élesebben szívom be a levegőt a kelleténél, majd csak ezután szólalok meg.
- Akkor fog is, és elmagyarázom neki az egész helyzetet mielőtt két hét múlva már az esküvői meghívónkkal állítasz be. Eljössz velem? - pillantok fel érdeklődésem közben Spencerre, de természetesen mondhat nemet is.
- Miért én? Nincs elég plusz barátnőd? - a lakásomba megyek a kocsikulcsért, majd bezárom magam után az ajtót.
- Nem állnak velem szóba. - feleli.
- Nem is értem miért. Na haladj előttem gyors lépésben. Én vezetek. - kezemmel mutatom neki az utat, mert még véletlenül se szeretnék a szükségesnél több időt eltölteni vele.




mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Spencer & Toni - It's really complicated 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Spencer & Toni - It's really complicated E30d3144f1ee51c8605ff52f97f706a2764ce627
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Spencer & Toni - It's really complicated Ffb847100a4160d66e3031408ae84837203dd110
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Spencer & Toni - It's really complicated 5909a9b9521353950c409aa432522668f16f4ad1
TémanyitásRe: Spencer & Toni - It's really complicated
Spencer & Toni - It's really complicated EmptySzomb. Szept. 23 2023, 19:46

Toni & Spenc
"who is he?"


Tonival rengeteg mindenről beszélgettem már, amióta ismerem, tényleg sok témát körberágtunk azóta, hogy először ültem be hozzájuk egy kávéra, de valamiért ezek az igazán mély, intim témák kimaradtak. Például fogalmam sem volt arról, hogy volt-e már jegyese, volt-e férjnél, vagy miféle kapcsolatok tarkítják a múltját. Csak azt sejtettem, hogy a jelenben nem lehet senki mellette, mert az már ennyi idő alatt rég feltűnt volna. Szóval nem, határozottan nem emlékeztem arra, hogy lenne bármilyen pasi az életében, legfőképp nem egy ilyen tróger, aki jóformán rátöri az ajtót.
Az elején nem akartam közbeszólni, hagytam, hogy Toni intézze, ahogyan szeretné, fél füllel közben azért hallottam ezt-azt, nem volt olyan távoli az a folyosó, hogy ne halljam, hogyan próbálja visszakönyörögni magát a gyökér. Mert feltételezem, hogy az volt, ha Antonia láthatóan ennyire nem volt rá kíváncsi. Mit ne mondjak, elég kellemetlen volt ezt az egészet végig hallgatnom, s a végén már a faszi megütötte azt a szintet, aminél én magam éreztem úgy, hogy közbe kell lépnem. Nem is igazán érdekelt, hogy kiféle-miféle, csak azért, mert hátra volt nyalva a haja, még nem viselkedhetett seggfejként. Ha rajtam múlt volna, azon nyomban kipenderítem, Toni viszont megnyugtatott, hogy ártalmatlan a fazon, és ne aggódjak. Persze, ilyenek ezek a nők, főleg Antonia. Mindenkiről a jót feltételezi, még rólam is, pedig ha tudná a múltamat, akkor talán soha a büdös életbe nem állt velem szóba, nem hogy átjön a kislánnyal megfesteni a falamat. Ez volt az a pillanat, amikor először merült fel bennem a gondolat, hogy talán majd ha alkalmam adódik, lehetnék őszinte a nővel és mesélhetnék neki magamról, meg felnyithatnám a szemét, hogy nem kéne mindenkivel ilyen kedvesnek lennie. Főleg nem ezzel a tahóval, akiről csak azért emeltem le a kezem, mert Toni olyan gyengéden jelezte, hogy nincs gond, megoldja egyedül is. Bár nem örültem, hogy ad esélyt egyáltalán beszélgetésre is egy ilyen fickónak, azért bólintottam, és hátrébb léptem. Mondjuk kicsit feszült voltam, annyira ellenszenves volt a fickó, és annyira meg akartam ütni. Ám legyen, hagytam őket tovább diskurálni, de most már nem mozdultam, nehogy a kretén még meggondolja magát és megint erőszakosabb legyen a kelleténél.
- Hogy mi?? - Tonival együtt horkantam fel erre a képtelen kijelentésre, úgy tűnt, hogy a nőt is kiakasztotta ezzel a pasas. Sok kreténnel volt már dolgom az életben, de ilyen mentálisan hibbant fickóval még nem találkoztam. Nem tetszésemről árulkodott a fejrázásom is, s bár a tökömnek volt kedve meglátogatni a pasi nővérét, nem akartam elengedni Antoniát egyedül ezzel az alakkal.
- Persze, elkísérlek - biccentettem, aztán még gyorsan ráfordítottam az ajtóra a kulcsot, majd gyors léptekkel beértem őket a lépcsőfordulóban, ahonnét aztán meg sem álltunk Toni autójáig.
- Hátra barátocskám - szóltam rá, mielőtt bedobta volna magát az anyósülésre, ahová most én foglaltam helyet. Most kedvem lett volna vezetni, de azt hiszem, hogy Toniban is épp elég feszültség volt ahhoz, hogy a gázra taposson.
- Te tényleg ezzel a kreténnel jártál? - kérdeztem rá a nőnél, s talán most először érezhette hangomból a nemtetszésem jelét. Igaz, nem volt közöm hozzá, hogy kikkel találkozgat, pláne nem a múltjához, de azért ég és föld volt a különbség Antonia és Robert közt.
- Amúgy egy valamit nem értek, miért olyan fontos az, hogy mit hisz az exed nővére? Vagy házasok voltatok, vagy mi van? - csak győzött a kíváncsiság, így Toni felé fordulva kíváncsian tettem fel kérdésemet, miközben a számomra ismeretlen nőci háza felé vettük az irányt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Spencer & Toni - It's really complicated
Spencer & Toni - It's really complicated Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Spencer & Toni - It's really complicated
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Too complicated
» last of the real ones // toni & chad
» dakota & toni
» Toni Maier
» Spencer & Toni - Don't ask, don't tell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: