New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
TémanyitásRe: It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] EmptyCsüt. Ápr. 25 2024, 15:31

Sora & Chan

Sokszor tapasztaltam már meg, hogy amikor valójában szomorú voltam és sírni lett volna kedvem, vagy éppenséggel kicsattantam, és a saját lelkesedésemet kellett egy kicsit visszaszorítani, akkor az működött a legjobban, ha egy pillanatra lehunytam a szemem és próbáltam nem a szívem szerint cselekedni… Vagy, ha éppenséggel erre készültem, akkor előtte kíváncsi voltam arra is, hogy az eszem mit súg nekem. Elvégre nem azért van mesterdiplomám, hogy teljesen elfelejtsem azt használni.
Mindenesetre elkeserített a tény, hogy én, aki annyira a hagyományok és szokások híve, most másként kell ünnepelnem, mint az évek során bármikor. Amikor édesapámmal tojástekercseket kimbapot és hínárlevest készítettünk ebédre, majd az egész napot együtt töltöttük, ami általában azzal telt, hogy Pohangnak olyan pontjait próbáltuk meg felfedezni, amiket még eddig nem ismertük. Ez New Yorkkal nem működött volna annyira jól, illetve Szöulban is nehéz dolga volt az embernek, mert a hangsúly az a nyugalom megtalálásán volt. Alapvetően nagyon szeretem a tengert, akárcsak nézni és a partján sétálgatni, de a mai nap folyamán nem igazán tudtam eldönteni, hogy pontosan miként kellene megünnepelnem a szülinapom. Mégsem rángathatom ki a tengerhez Sorát, mert lehet, hogy ő nincs is annyira odáig érte. Szóval összességében annyi volt a tervem, hogy megint a szívemre hallgatok és önkényesen megünnepeltetem vele a születésnapomat. Talán túlságosan el lettem kényeztetve és ritkán hallottam nemleges választ valakitől és azért lettem ennyire kapzsi felnőttként. Elhittem, hogy ha elég kedvesen kérlelek valakit arra, hogy tegye meg azt, amit szeretnék, már elég.
- Szia Nyúl Úr – hiába volt neve az állatnak, gyakran szólítottam így, miközben egy vigyor költözött az arcomra, leguggoltam hozzá, hogy ki tudjam deríteni, hogy szeretne-e kézben lenni. Ilyenkor általában még pihenni szokott, ezért csak párszor végigsimítottam a hátán, és békén hagytam. Bár nem volt egyszerű feladat, mert nagyon aranyos volt, ahogyan a nyakát behúzva összegömbölyödött a padlón – Mindjárt felkeltem az anyukádat! Addig viselkedj rendesen.
Mivel gondoskodtunk arról, hogy időben kapjon ételt, csak a vizét ellenőriztem le, mielőtt bementem volna Szoszóhoz és lehúztam volna a takarót annak érdekében, hogy felkelthessem. Amúgy nem aggódtam az alvási szokásai miatt, mert este láttam, ahogy pizsamában volt, meg amúgy se olyan nőnek tűnt, aki meztelenül aludt volna, de a tekintetem ennek ellenére követte a kezeit, miközben megigazította a felsőjét. Nyilván férfi vagyok, de nem időztem pár másodpercnél tovább ott, inkább megint a szemébe néztem, mert egyáltalán nem volt a terveim között az, hogy már korán reggel behúzzanak nekem a szülinapomon. Az ilyen kiskezű lányok szerintem nagyon nagyot tudnak ütni. Ennek ellenére mégis úgy kaptam fel, mintha nem tartanék attól, hogy ezt szexuális zaklatásnak veszi, holott igyekeztem udvariasan kizárólag a térde alatt és a lapockájánál fogni őt. Annak ellenére is, hogy nagyon puhának hatott a bőre. Ha nem tudnám, hogy pár hete még rendőrként dolgozott, akkor képtelen lennék elhinni, hogy ez a törékeny nő falhoz tudna vágni egy akkora férfit, mint amilyen én magam is vagyok.
- Értem – elmosolyodtam, a tekintetemet véletlenül sem fordítottam el az arcáról. Ő volt a legszebb ebben a házban, miért akarnék máshová nézni? – Csak akkor teszlek le, ha megígéred, hogy nem állsz bosszút rajtam. Megijeszt, hogy megfelelsz a fizikai követelményeknek.
Innentől tényleg minden lépésemre kell figyelnem, mert egy időzített bombával élek együtt, aki bármikor szarrá verhet. Ha ezt valakinek elő akarnám adni, és közben mellettem lenne ez az apró nőszemély, akkor minden bizonnyal csak magamból csinálnék hülyét. Talán pont az tetszett benne ennyire, hogy törékenynek és visszafogottnak tűnt, és volt egy oldala, amit képtelen lettem volna elképzelni, mégis erőssé tette őt.
- Sosem lehetsz szomorú – a pillantásom ellágyult, kedvem lett volna végig simítani az arcán, de emlékeztettem magam arra, hogy éppen hazudok neki elég sok mindenről. Valószínűleg nem kellene érdeklődnöm iránta, mivel ki fog vágni az otthonából amint megtudja, hogy nagyon sok mindenben nem mondtam igazat. Nem gondolom, hogy enyhítő körülmény lett volna az, hogy pontosan mi a munkám, és pont én voltam az, aki azért választotta őt, mert megint nem az eszemmel gondolkoztam. Hanem a lenti szívemmel.
- Csak ne rajtam mutasd be ezt kérlek – mosolyodtam el. Nyilván nem volt kérdés az, hogy edzőterembe járni, meg olyan munkát végezni, amihez komoly fizikai erőnlétre van szükség, nem ugyanaz. Hozzáteszem, hogy soha életemben nem ütöttem meg senkit úgy igazán, alapvetően az volt a stratégiám, hogy ne bukjak le a munkám során. Ha megtörtént, akkor pedig futni kellett.
- Mindjárt megtudod – jól esett húzni az agyát, meg amúgy se akartam a szoba közepén álldogálni vele az örökkévalóságig. Nem volt nehéz, de attól függetlenül nem mondom azt, hogy egész nap tudnám így tartani őt.
- Köszönöm szépen – mosolyodtam el, miután realizálta azt, hogy pontosan miről van szó, ő pedig velem fog ünnepelni – Megígérem, hogy az leszek. Te pedig mellettem maradsz, hogy lásd ezt?
Határozottan flörtöltem vele, valójában sokszor csináltam hasonlókat. Nem hinném, hogy sok esélyem lenne nála, talán pont ezért mertem megengedni magamnak. Sora nem tűnt olyan típusnak, aki évekkel fiatalabb fiúk iránt érdeklődne, hiába jött zavarba attól, amikor így viselkedtem vele. Mondjuk még egy csávót se hozott haza, szóval nem igazán tudtam, hogy milyen lehet az esete. Ennek ellenére elmosolyodtam, amikor megpuszilt és bár szinte megfeszültem, de nem viszonoztam azt.
- Olyat, ami a Tazza-ban van – nagyon büszke voltam a zsákmányra, mert New Yorkban nyilván nem volt olyan egyszerű találni – Láttad a filmet?
Ha nem, akkor el kell magyaráznom a szabályokat, illetve lesz egy randink, mivel egy kifejezetten jó filmről van szó, amit mindenképp érdemes lenne megnéznie. Mondjuk valószínűleg akkor a kanapé két végébe kell ülnünk majd.
- Mivel készültél volna nekem? – én is éreztem, ahogy felcsillant a szemem attól a gondolattól, hogy gondolt volna rám – Általában le szoktunk menni a tengerhez, vagy fel a hegyekbe, ha szülinapom van. Lehet ez a kettő abszurd ötlet. Van olyan hely New Yorkban, ami különleges neked? Elvihetnél oda.
Ruha 941 szó foglalkozz velem  Wink  


Whatever you say or do, I’ll come closer
Want to be with you, anywhere we’re alone, whatever you say or do, I’ll stand by your side, run to you anytime, anywhere we’re alone, Dive Into, my head is full of you, everyday, stay up all night, want to draw together, have been waiting for tonight, getting deeper and deeper, falling for you, can’t control my mind
mind álarcot viselünk
Cha Yi An
Média
ranggal rendelkezem
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] H3zcLfN
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] E4fxS0n
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Time spent astray, I was lost like a child
I finally saw the truth, yeah, and I feel so alive, growing pains all over my body, feels like I'm on fire, though it hurts a little, burn and fall like a shooting star
★ családi állapot ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Zn3byKU
The last image I’ll remember is when we were together, the last image is when you gazed at me tender, the image of you, I’ll hold dear, still beautiful year after year
You’re in my heart always
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 2c8ICLe
★ idézet ★ :
Happiness is like a butterfly, which when pursued, is always beyond our grasp, but if you will sit down quietly, may alight upon you.
Park Jae-eon
★ foglalkozás ★ :
oknyomozó újságíró
★ play by ★ :
Song Kang
★ szükségem van rád ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Wn1rAVl
can I ask of you, to treat me soft and tender
Love me hard and true, keep my heart from building walls, so high, you can't get through, treat me soft and tender, can you love me like that?
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] FoX1EtJ
four billion miles, that's nothing between us
Even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, me, you, us, even I can't see it, I can feel it
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Bbvf5ID
like the toys that I received by begging you
when I was a child, as if it was mine, I thought it was natural to receive your love, now I will give it back to you
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] JDEZ2tS
TémanyitásRe: It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] EmptyVas. Ápr. 16 2023, 18:08

Chan & Sora

Más biztosan úgy ítélné meg, hogy megőrültem, amiért annyira a múltban ragadtam. Ha az időnek mindent meg kellene szépítenie, akkor az én életemnek is könnyebbnek kellene lennie már, mert hosszú évek teltek el a szüleim halála óta. Az ő emléküket viszont épp úgy képtelen lennék elengedni, mint ahogyan azt sem, hogy megtaláljam a bátyám. Valójában az az őrültség, ha azt kérjük valakitől, hogy csináljon úgy, mintha nem lenne jogos a traumája és mellé még vágjon is jó képet a szenvedéséhez, csak mert másnak ismeretlen és kellemetlen a szomorúság. Mind másképp dolgozunk fel bizonyos dolgokat, de attól még nem jogos, ha a saját reakciónkat rá akarjuk erőltetni másra. Megbarátkoztam az életemmel úgy, ahogyan jelenleg éltem, mégsem kívántam senkinek, hogy olyan csendesen és magányosan kelljen élnie, mint nekem. Az igazság az, hogy szükségem volt olyan emberekre, mint amilyen Chan is, akire nem találtam még jobb szót annál, mint hogy egy igazi napsugár. Az ő lelkesedése képes volt rám is átragadni, a nevetése pedig biztosan mindenkit mosolygásra késztethetett.
Nem kérdezősködtem gyakran a barátait illetően, mert nem volt célom a magánéletében turkálni annál jobban, mint amennyit megosztott velem. Nem volt jogom kikérdezni és azután, hogy elbocsátottak a munkahelyemről, tulajdonképpen alapom sem volt erre. Nehezen lehetett volna fenntartásokkal kezelni őt, mert az, ahogyan másokkal bánt és amilyen nyílt volt velem, vagy épp ahogyan lelkesedni tudott Oreo nyusziért, csak eloszlatták ezeket az egyébként sem stabil alapokon álló kételyeket. Nem fogok úgy csinálni, mintha Chan tökéletes lenne, vagy épp egy földre szállt angyalka, mert egyetlen ember sincs a világon, akire ezeket őszintén lehetne mondani. Mind rendelkezünk hiányosságokkal és követünk el hibákat. Chan társasága azonban kellemes volt és szórakoztató, a gondolkodása és talpraesettsége vonzó, a beszélgetések könnyedek és jólesőek. Nem gondolom, hogy kellene ennél több egy jó emberi kapcsolathoz.
- Héé... - Utána nyúltam ugyan a takarónak, de ő gyorsabb volt nálam és lehúzta azt rólam. Nem törődve a bőrömön kirajzolódó enyhe libabőrrel, a helyére igazítottam a pizsamafelsőmet, amin talán változtatnom kellett volna, ha nem akartam, hogy kipirosodjon az arcom, ha csak belegondolok, hogy nem számítottam senkire ilyen korán - korán van egyáltalán? - a szobámban.
Már éppen javasolni akartam, hogy prezentálhatóbb külsőt varázsolok magamnak, ha van ideje a fiúnak, helyette azonban csak a meglepettségemnek tudtam hangot adni, amikor felkapott engem, egyenesen az ágyból. A kezeim rögtön a nyaka köré csúsztak és pár pillanatig még a szemeimet is csukva tartottam, egészen addig amíg már biztos voltam benne, hogy nem ejt ki a karjaiból - még ha egyébként láttam is már a bicepszeit egy póló alatt feszülni. Csak amikor megszólalt nyitottam ki újra a szemeimet és rögtön meg is illetődtem kissé a közelségétől.
- A súlynak nincs jelentősége, amíg valaki képes megfelelni a fizikai követelményeknek. - Finoman megvontam a vállamat, miközben magyaráztam neki. Nem kellett túl hangosan beszélnem ahhoz, hogy értse, amit mondok.
Fürkészve pislogtam rá, amikor az irántam érzett aggodalmáról beszélt, de végül képtelen voltam nem elmosolyodni és lehajtani valamelyest a fejemet. - Én pedig szomorú leszek, ha miattam kell aggódnod. Vigyázni fogok magamra, megígérem. - Hiányzott a munkám, és bevallom kissé csalódott is voltam, amiért nem végezhettem azt. Büszke voltam magamra, amikor eljutottam odáig, hogy nyomozó legyen belőlem, mert bár Channak ezt épp nem említettem, de valamilyen szinten biztosan nehezebb dolgom volt másoknál a fizikai erőnléti teszteknél és feladatoknál. Azt az állapotot pedig fenntartani sem volt könnyű. - Azért nem vagyok olyan reménytelen, mint gondolod. - Képtelen voltam rosszallóan nézni rá, helyette mosoly feszült az arcomon.
- Micsoda? - A kíváncsiságom felülkerekedett rajtam, de nem voltam abban a helyzetben - szó szerint -, hogy vallatni tudjam. Valószínűleg egyébként sem ijedt volna meg tőlem, sem a termetem, sem a súlyom alapján.
Amint kilépett velem a szobából, még tovább csúszott a kezem a vállán, s bár az ingjének anyaga simult az ujjaim alá, képtelen voltam nem arra gondolni, hogy vajon milyen tapintása lehet a csupasz bőrének. Ettől pedig még inkább úgy éreztem, hogy égni kezd az arcom. Szerencsém volt, amiért lerakott engem, én pedig körbe tudtam pillantani a helyiségben.
- Születésnapod van? - A hínárleves egyértelmű jele volt annak, hogy így van. - Chan! - A korábbinál szélesebb mosollyal pillantottam rá. - Boldog születésnapot! Legyél mindig egészséges és boldog. - Ez utóbbit a nagymamám mondta mindig nekem és a bátyámnak, én pedig annyira aranyosnak tartottam ezt, hogy szerettem volna továbbadni mindenki másnak, akinek a születésnapját ünnepeltük. Hezitáltam valamelyest, amikor a szülinapi puszit emlegette, a szemeim is megrebbentek, végül pár másodperc gondolkodás után odahajoltam, hogy megpusziljam az arcát. Elvégre ez az ő napja, én pedig nem készültem neki ajándékkal.
- Nem, nincsenek - finoman megráztam a fejemet, amitől néhány tincs előre bukott a vállamon. - Tényleg? Milyen kártyát? - A földön támaszkodtam ugyan meg, de a vállam még így is finoman az ő karjának súrlódott, amitől újfent zavarba jöttem.
- Ha elárultad volna, hogy ma ünneplünk, készültem volna neked valamivel. Mivel szeretnéd tölteni a születésnapodat? - Ismeretlen érzést keltett a mellkasomban, amikor arra gondoltam, hogy velem akarja megosztani az ételét és a különleges napját és pont ezért szerettem volna megkérdezni tőle, hogy tényleg csak az én társaságomra vágyik-e. Mégis csukva maradt a szám.

öltözék 833 szó minden figyelmem a tiéd It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 2624752903


I'll only tell you who give me a stare
I'vе been quite happy since I met you, I'll convey these words to you who hugged me tight, I've been quite happy since I met you, at the end of a long journey, we're faced by the beginning, 'cause we loved each other, it was beautiful 'cause we're together

Cha Yi An imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sora Ryu
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] C8c3d275e2ff66d4771df3580ecb7e34fc2c8b96
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Bf93941d456f16f8ff1b7862b6598089710049eb
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
When the tower collapses I’m afraid of turning into ruins So how about I build a fence around it
My heart is hardening, somebody help
★ családi állapot ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 063eaa86d1c8999c74597ede6f67824497172c72
Like drinking a cup of coffee in the morning Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you
yeah I'm gonna I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 10b946c07a820b629213a384cef99bd630cdc79e
★ idézet ★ :
You know what I regret the most? Not knowing my own feelings. No, pretending not to know.
★ foglalkozás ★ :
(ex)detective
★ play by ★ :
Han So Hee
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 038d301843edfb3c552ab6ad5469fd38b5889651
TémanyitásRe: It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] EmptyPént. Jan. 20 2023, 22:39

Sora & Chan

Ha visszagondoltam a korábbi életemre, akkor gyakorlatilag olyan érzésem volt, mintha megéltem volna azt, de mégis külső személőként vettem volna részt abban, ahogy az események megállíthatatlanul pörögtek. Mindez talán nagyon drámainak hangzott, de összességében igaz volt. Amikor anyával töltöttem az időm nagy részét, akkor általában nem igazán éreztem azt, hogy miről szól a család. Gyakorlatilag mondhatjuk úgy, hogy a családmodell érméjének egyik oldalát megtapasztaltam, amiről egyáltalán nem merem azt állítani, hogy tetszett volna. Nyilvánvalóan kaptam különböző utalványokat és pénzt azoktól a rokonaimtól, akikhez nem sok vérségi kapcsolat kötött, ezeknek a nagy része pedig a mai napig nem lett felhasználva. A másik részük a gimnáziumi barátaim zsebében landoltak, mivel általánosságban mindenem megvolt, amire szükségem van. Akkoriban nem olvastam túl sokat, csak a balett érdekelt és az, hogy híres táncos lehessen belőlem. Jó voltam benne, de nem eléggé ahhoz, hogy lehetőséget kapjak mondjuk Oroszországban, felnőttfejjel visszagondolva pedig szinte biztos voltam abban, hogy amúgy el sem engedtek volna.
Apánál a születésnapjaim azok mások voltak. Meghívta a szomszédokat, mindig sütött nekem valaki süteményt és állandóan kaptam hínárlevest az egyik nénitől. Azt mondta nekem, hogy sok egészséges ételt kell ennem, hogy magas férfi legyen belőlem, a zöldségevés pedig idővel meg fog térülni. Nem tudom, hogy pontosan mikor jön el a pillanat, de összességében már egészen meg is szerettem azokat az ételeket és én is úgy gondolom, hogy egy jó köret alkotóelemei lehetnek a zöldségek. Emiatt is néztem boldogan a hínárlevesre, amit, ha nagyon akarnék, meg tudnám enni egyedül. Viszont az alvó Sora sokkal jobban érdekelt annál, hogy csak úgy magamban akarjak lenni a szülinapomon. Ha őszinte voltam magammal, akkor senki sem érdekelt annyira, mint ő.
- Igen, unatkozom – óvatosan húztam le róla a takarót, a tekintetemet pedig az arcán tartottam, mert én sem vagyok egy bunkó paraszt. Így véletlenül se láttam azt, ha a pizsamája nem úgy állt rajta, ahogy az illedelmes lett volna. Viszont tudatosítani akartam Sorában, hogy itt az ideje kimászni az ágyból, éppen ezért is vártam pár másodpercet, hogy rendbe szedhesse magát, majd előzetes figyelmeztetés nélkül nyúltam a térdei alá és a lapockájához, hogy kiemelhessem az ágyból.
- Sokkal nehezebbnek képzeltelek – határozottan ez már nem volt egy kedves megjegyzés a részemről, mégis egy édes mosoly jelent meg az arcomon – Hogy lehet egy ilyen törékeny nő rendőr? Ha visszamész dolgozni, rettegni fogok attól, hogy valaki összetör és nélküled kell tovább élnem az életem, Szoszó.
Én is éreztem azt, ahogy ellágyulnak a vonásaim csak azért, mert vetettem rá egy pillantást. Egyáltalán nem volt kedvem letenni, ebben a pillanatban csak arra tudtam gondolni, hogy jobban illik a karjaimba, mint ahogy azt elsőre gondoltam. És zavarna az, ha egy másik férfi így érintené meg. Ez mondjuk nem jelentette egyelőre azt, hogy Sorától bármi komolyat akarnék, mivel én sem tudtam, hogy mennyire vagyok kész arra, hogy valakinek odaadjam a szívem. Bunkóság, amit most csinálok, mert gyakorlatilag az agyát húzom, mégis képtelen voltam arra, hogy ne akarjam őt elcsábítani.
- Történt bizony! El sem hiszed, hogy mi – direkt nem mondtam semmit, egyszerűen csak elindultam vele kifelé a nappaliba, ahol előzőleg már kipakoltam az ételt, amit hoztam. Kicsi és szeretetteljes konyhánk volt – mert már szívesen említettem a helyiséget a sajátomként is – meg alapvetően közösségi helyiségben akartam elkölteni a születésnapomra szánt ebédem.
- Most már tudod, hogy milyen alkalom van? – a dohányzóasztal elé helyezett, puha párnára ültettem le, majd lelkesen folytattam a magyarázást – Az apukámtól mindig kaptam születésnapi puszit, de ő most nincs itt.
Talán pofátlan dolog volt az arcomat felé nyújtani, miután törökülésben elhelyezkedtem mellette, de alapvetően nem erőszakoltam volna ki belőle azt, hogy olyat tegyen, amit nem szeretne. Mégis kíváncsi voltam arra, hogy bele tudom-e zsarolni a szituációba, mert akkor talán el kellene gondolkoznom azon, hogy más szintre emeljem a kapcsolatunkat.
- Vannak terveid mára? – reménykedtem venne, hogy nincsenek – Szereztem kártyát. Játszhatnánk miután ettünk.
Ruha 626 szó foglalkozz velem  Wink  


Whatever you say or do, I’ll come closer
Want to be with you, anywhere we’re alone, whatever you say or do, I’ll stand by your side, run to you anytime, anywhere we’re alone, Dive Into, my head is full of you, everyday, stay up all night, want to draw together, have been waiting for tonight, getting deeper and deeper, falling for you, can’t control my mind

Sora Ryu imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cha Yi An
Média
ranggal rendelkezem
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] H3zcLfN
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] E4fxS0n
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Time spent astray, I was lost like a child
I finally saw the truth, yeah, and I feel so alive, growing pains all over my body, feels like I'm on fire, though it hurts a little, burn and fall like a shooting star
★ családi állapot ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Zn3byKU
The last image I’ll remember is when we were together, the last image is when you gazed at me tender, the image of you, I’ll hold dear, still beautiful year after year
You’re in my heart always
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 2c8ICLe
★ idézet ★ :
Happiness is like a butterfly, which when pursued, is always beyond our grasp, but if you will sit down quietly, may alight upon you.
Park Jae-eon
★ foglalkozás ★ :
oknyomozó újságíró
★ play by ★ :
Song Kang
★ szükségem van rád ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Wn1rAVl
can I ask of you, to treat me soft and tender
Love me hard and true, keep my heart from building walls, so high, you can't get through, treat me soft and tender, can you love me like that?
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] FoX1EtJ
four billion miles, that's nothing between us
Even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, me, you, us, even I can't see it, I can feel it
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Bbvf5ID
like the toys that I received by begging you
when I was a child, as if it was mine, I thought it was natural to receive your love, now I will give it back to you
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] JDEZ2tS
TémanyitásRe: It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] EmptySzomb. Szept. 03 2022, 11:34

Chan & Sora

Azt hiszem jóval könnyebb életem lehetne, ha nem vennék annyira a szívemre bizonyos dolgokat. Vagy ha lenne valaki, akinek nyíltan el tudom mondani mindazt, ami bánt. Igazság szerint nem is túl hosszú a lista. Leszámítva a szüleim elvesztését, azt hiszem kifejezetten szerencsésnek érezhetem magamat azért, amilyen életem volt. Vézna kislány voltam, de a bátyám miatt soha nem bántottak, vagy néztek ki az iskolatársaim. Egyébként is keveset beszéltem, azokkal szerettem megosztani a véleményemet és a saját kis világomat, akik igazán közel álltak hozzám. Azt hiszem azóta igazán nehéz az életem, hogy elvesztettem ezeket az embereket. Nem volt senki aki jobban megértett volna, vagy elfogadott volna engem úgy ahogy vagyok, mint a szüleim és a testvérem. Azt mondják, hogy az idő nagy segítségére van a fájó szívnek, én mégsem gondoltam, hogy jobb életem lesz majd, ha megpróbálom elfelejteni, vagy feldolgozni a szüleim halálát és a bátyám eltűnését. Ha elengedtem volna ezeket az emlékeket, egyszerűen még üresebbnek éreztem volna magamat.
Akármennyire igaz, hogy az ember társas lény, nekem még az is furcsa volt, hogy van egy lakótársam. Határozottan jobb élmény volt Channal lakni, mint azt eredetileg gondoltam volna, mert ahelyett, hogy minden az enyémtől különböző szokásával idegesített volna, mindig azon kaptam magamat, hogy örülök neki, ha hazaér, vagy olyasmire kér, amire egyébként én nem vállalkoztam volna egyedül. Kétség kívül szükségem volt rá - a társaságára -, amit ilyen formában nem lenne illendő bevallani neki, elvégre fogalmam sincs pontosan hogyan fogadná, vagy hogy venné ki magát.
Néha nem tudtam eldönteni, hogy ő mit gondol arról, hogy egy lakásban lakunk, vagy hogy pontosan mit gondol velem kapcsolatban. Elvégre fiatalabb nálam, az ő élete még egészen más dolgok körül forog, mint az enyém... Habár most, ahogyan ez a gondolat ilyen formában megfogalmazódott a fejemben, egészen nagy hazugságnak is tűnik egyben. A korom ellenére egyáltalán nem vágytam jelenleg olyan dolgokra, mint saját család, vagy gyerekek. Úgy érzem túl sok elvarratlan szál van még, aminek a végére kell járnom, hogy annyira teljesnek érezzem magamat, hogy ilyeneken járjon az eszem. Különben sem volt senki, akivel bevállaltam volna jelenleg a családalapítást. Akkor tehát végső soron lehet, hogy Chan és én nem is vagyunk annyira különbözőek, ha az életszakaszunkat vesszük figyelembe.
Magam sem tudom pontosan, hogy Chan vajon az álmaim közé is belopta magát, vagy azért gondoltam rá ébredő pillanataimban is, mert egészen pontosan miatta keltem fel... Mindenesetre tudatosul bennem, hogy jobban érzékelem már a valós környezetet magam körül, a padló nyikordulása és a matrac finom benyomódása pedig még inkább magamhoz térítettek. Álmos sóhaj bukott ki belőlem, amikor Chan ujjai félresöpörtek néhány tincset az arcomból, a szavaira pedig a szemeimet is igyekeztem kinyitni. Pár másodpercig az arcát figyeltem, aztán lassan elmosolyodtam.
- Unatkozol? - Finom nevetés tört ki belőlem röviden, talán hangja sem volt igazán, mert azt még nem találtam meg eléggé. Az egyik kezemet a szememhez emeltem, amit most finoman megdörzsöltem. - Történt valami? - Mindkét kezemet a fejem fölé nyomtam és nyújtóztam egyet még a párnák között, közben pedig a hátamra fordultam. Nem tudott zavarni a lakótársam jelenléte a saját szobámban, mert bár biztosan lett volna olyan helyzet, amikor elszégyelltem volna magam, de túl vagyok egy kiképzésen, ahol többségében férfiak vesznek részt. Az pedig, hogy Chan bejött a szobámba és pizsamában lát, közel sem volt azokhoz a helyzetekhez.
- Mit szeretnél csinálni? - tettem fel a kérdést, majd nagyot sóhajtva fordultam újra az oldalamra és néztem továbbra az Ő arcát.

öltözék 556 szó minden figyelmem a tiéd It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 2624752903


I'll only tell you who give me a stare
I'vе been quite happy since I met you, I'll convey these words to you who hugged me tight, I've been quite happy since I met you, at the end of a long journey, we're faced by the beginning, 'cause we loved each other, it was beautiful 'cause we're together

Cha Yi An imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sora Ryu
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] C8c3d275e2ff66d4771df3580ecb7e34fc2c8b96
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Bf93941d456f16f8ff1b7862b6598089710049eb
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
When the tower collapses I’m afraid of turning into ruins So how about I build a fence around it
My heart is hardening, somebody help
★ családi állapot ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 063eaa86d1c8999c74597ede6f67824497172c72
Like drinking a cup of coffee in the morning Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you
yeah I'm gonna I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 10b946c07a820b629213a384cef99bd630cdc79e
★ idézet ★ :
You know what I regret the most? Not knowing my own feelings. No, pretending not to know.
★ foglalkozás ★ :
(ex)detective
★ play by ★ :
Han So Hee
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 038d301843edfb3c552ab6ad5469fd38b5889651
TémanyitásIt's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] EmptyVas. Júl. 10 2022, 20:34

Sora & Chan

Soha nem voltam annak a híve, hogy a születésnapomat erőszakosan ünnepeljük meg, azonban kedvesen fogadtam azokat az embereket, akik hajlandóak voltak ezen a napon megemlékezni rólam. Most egy kicsit mégis más volt a helyzet, hiába beszéltem apával éjfélkor, kaptam már meg Elle-től az autót, amit kinéztem. Pofátlanul drága volt, gyakorlatilag nem számítottam rá, hogy tényleg megérdemelnék egy olyat. Hiába éltünk Brooklyn egy jobb részén, egyszerűen nem mertem megállni vele a ház előtt, szóval gyakorlatilag egy Queensben bérelt garázsban tartom azt. Ma reggel könnyes szemekkel vettem át a futártól az ajándékot és a virágot, amit apa küldött nekem, mivel soha nem felejti el ezt a napot. Képes volt megrendelni nekem a hínárlevest és gyakorlatilag egy hadseregre elegendő kaját. Nem akartam benyitni Szoszóhoz, mivel baromi sok olyan helyzetben lehet jelenleg, amikor mindenre vágyik, csak az én hülye férfi tekintetemre nem. Mondjuk engem kevésbé zavarna az, ha félpucéran látnám. Egyértelmű volt, hogy nincs elhízva, de a múltkor pont előttem ment fel a lépcsőn, én pedig véletlenül lemaradtam, szóval sok mindent volt szerencsém megtekinteni rajta. Esküszöm, hogy ha nem mögötte lettem volna, akkor úriemberként viselkedek és nem a fenekét bámulom, de hát… Úgy voltam vele, hogy ilyen lehetőség még egy nem adódik majd az életben.
Mindenesetre, mivel semmiképpen se szerettem volna a mai nap folyamán Elle-t zaklatni, Henryvel pedig egyáltalán nem ismertük még annyira egymást, hogy őt kezdjem el megtalálni a magányommal, Sora volt az a személy, akinek el kellett viselnie azt, hogy ünnepelni akarok. Nem állítom, hogy bármi bajom lenne a lánnyal. Valójában soha senkivel nem találkoztam, akinek maga a létezése ennyire aranyos lenne, emiatt nem akartam az agyára menni. Viszont nagyon sok mindent kell megtennie csak azért, hogy elsősorban ne érezzem magam teljesen egyedül. Ha félelmet kellett volna választanom, az enyém határozottan a magány lett volna.
Tisztában vagyok azzal, hogy ivással indítani a napot nem túl jó dolog, éppen ezért csak valami lónyál üdítőt vettem reggel, délutánra tartogattam a sört és a sojut. Szerettem volna rendesen megünnepelni a mai alkalmat, emiatt szóba se jöhettek holmi vodkák, meg egyebek. Pont ezért, miután felértem a szatyrokkal, ahelyett, hogy az asztalon kezdtem volna kitálalni a még meleg ételeket, a földre raktam azokat a tálcáinkat, amiknek voltak lábai, hogy ott tudjunk enni. Összeszedtem még pár díszpárnát, amik tökéletesek voltak ülőalkalmatosságnak, és csak ezek után kopogtam be a lány szobájába. Miután nem kaptam választ, résnyire kinyitottam az ajtót és úgy pislogtam be. Hamar megpillantottam a sötét tincseket a párnán, emiatt egy kicsit fellélegezve löktem be az ajtót. Örültem neki, hogy nem éppen meztelenül állt a szoba közepén, mert akkor soha életemben nem mostam volna le magamról a zaklató jelzőt.
- Szoszó, ébren vagy? – nyilvánvalóan nem volt, én pedig azzal a céllal lopakodtam be hozzá, hogy felébresszem, mégis csak suttogtam a szavakat és néztem őt az ajtóból. Mikor nem volt semmi reakció, akkor a lépéseimre odafigyelve sétáltam közelebb, de a parketta így is megreccsent a súlyom alatt.
- Ne aludj már ennyit, hát unatkozni fogok – az ágy mellé guggolva egyszerűen csak felraktam az alkarom a matracra, az ujjaimmal pedig óvatosan simítottam ki a tincseit az arcából. Pont olyan volt a tapintása, mint ahogy elképzeltem – Ha nem kelsz fel magadtól, ki foglak vinni. Szórakoztatnod kell ma.
Ruha 527 szó foglalkozz velem Wink


Whatever you say or do, I’ll come closer
Want to be with you, anywhere we’re alone, whatever you say or do, I’ll stand by your side, run to you anytime, anywhere we’re alone, Dive Into, my head is full of you, everyday, stay up all night, want to draw together, have been waiting for tonight, getting deeper and deeper, falling for you, can’t control my mind

Sora Ryu imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cha Yi An
Média
ranggal rendelkezem
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] H3zcLfN
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] E4fxS0n
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Time spent astray, I was lost like a child
I finally saw the truth, yeah, and I feel so alive, growing pains all over my body, feels like I'm on fire, though it hurts a little, burn and fall like a shooting star
★ családi állapot ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Zn3byKU
The last image I’ll remember is when we were together, the last image is when you gazed at me tender, the image of you, I’ll hold dear, still beautiful year after year
You’re in my heart always
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] 2c8ICLe
★ idézet ★ :
Happiness is like a butterfly, which when pursued, is always beyond our grasp, but if you will sit down quietly, may alight upon you.
Park Jae-eon
★ foglalkozás ★ :
oknyomozó újságíró
★ play by ★ :
Song Kang
★ szükségem van rád ★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Wn1rAVl
can I ask of you, to treat me soft and tender
Love me hard and true, keep my heart from building walls, so high, you can't get through, treat me soft and tender, can you love me like that?
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] FoX1EtJ
four billion miles, that's nothing between us
Even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, me, you, us, even I can't see it, I can feel it
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Bbvf5ID
like the toys that I received by begging you
when I was a child, as if it was mine, I thought it was natural to receive your love, now I will give it back to you
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] JDEZ2tS
TémanyitásRe: It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan] Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
It's not only me. Nevertheless... [Sora & Chan]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nevertheless; Chan & Sora
» There's no such thing as fate. Nevertheless... [Sora & Chan]
» ( come as you are ) Chan & Chriselle
» Jessica Hien Chan
» almost paradise [Stacie & Chan]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: