New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Li'l bit unexpected
TémanyitásLi'l bit unexpected
Li'l bit unexpected EmptyKedd Május 10 2022, 22:58

- Szóval így kéne értelmezni - csapom be a könyvet, mire a hallgatóság felrezzen. Szisszenek egyet. - Áruló. Lehetett volna jelezni is, hogy nem érdekel, s akkor nem tépem rojtosra a számat - meredek a macskára, aki, fogalmam sincs, most éppen melyik szomszédé. Az meg nyújtózik egyet, karmai ki-be, a kárpithuzatom meg tropa.
Elejtem a könyvet, ott ahol van. Megugrik, de aztán csak néz rám.
- Most mit nézel rám, nem láttál még embert? Inkább a másik bajszos bandát kergetnéd. A múltkor is megrágták a könyvem. Fészket akartak rakni. Marcus Aureliusból! Igazán áttehetném már ebookba a többi könyvet is... - állok fel, csípőre tett kézzel, majd mutatóujjam rázogatom, ahogy mászkálok.
A fekete ördög pedig csak a hátára pördül, s onnan néz rám, tekintetét felfelé emelve, mivel neki éppen úgy állok.
Kopogás hallatszik az ajtón. Ami fura, mert amúgy nem szoktak kopogni rajta. A csoda viszont megtörténik, mivel már tudom, ki is áll az ajtó előtt. A macska gazdája, mivel a fekete ördög egyből felpattan, és az ajtó elé megy.
- Te nem a gazdi vagy - rántom ki az ajtót, a huzat mindent is szétlibbent a fejemen, még egy pillanatra be is hunyom a szemeim, reflex. A macska viszont eltűnik, valahol a folyosó végén.
- Á, mindegy, hagyjad, éppen Miss Picsát játszik. Nem érdekelte Marcus Aurelius véleménye a háborúról - vonok vállat, s közben már állok is félre, hogy bejöjjön a páciensem.
Nem az első alkalom hogy eljött, és már elgndolkodtam azon ugyan, hogy a caravant fogom fogadó helyiséggé nyilvánítani, de a sznobizmus, kéremszépen olyan lyukat ütne a munkámon, hogy az Ego szégyellné el magát.
Ujjal lököm be az ajtót. Vannak nehéz esetek. Azok mindig vannak, én meg nem hiszek a nehéz esetekben. Nem azért, mert Szent Teréz Anya férfi mása volnék, hanem mert szerintem mindenkit kenterbe verek.
A fekete egyenöltözetem alapján, és főleg a fekete bőrgatya láttán senki nem gondolná, mivel foglalkozom. Hol érdekel? Nem a nadrágom és a pólóm dolgozik, és még csak nem is az éppen szélrózsa minden irányába álló hajam.
Felé nyújtom a cigis tálcámat.
- Nyugi, EZ most tuti nem füves - a második találkánál összekevertem, de sebaj, megoldottam, a másik is a táskában volt. - Sört nem adok, mert a végén szopránban mesélnél.
Ha vesz ki cigit, akkor becsapva a doboz tetejét, előveszem az öngyújtómat, s neki is adok lángot.
- Szóval - állok meg, felé fordulva, kezeim összetéve tenyérrel egymásnak. - Mi is a mai móka trágya? Tárgya?
Habókos lennék? Á, ugyan! Az olyanoknak például semmi keresnivalójuk nem lenne a katedrán. Ja, ezért sem szoktam a pulpitus mögé állni. Az túl... komoly.
elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Li'l bit unexpected
Li'l bit unexpected EmptySzer. Május 11 2022, 17:47
Peter & Willa
Mikor az első golyó elsuhan a fejed felett, a politika egyenesen az ablakon repül ki.

Láttam felkelni a napot, a nagy ablakon amin beszűrődtek az első sugarai. Utálom a napfelkeltét. Azt jelenti, hogy túlvállaltam magam, és az egész rohadt éjszakát végigdolgoztam és ismét egy szem hunyásnyit sem aludtam, legjobb esetben is csak bámultam a plafont. A lakásom a reggeli napfényben mindig elszomorítóan vidám és fehér. A frissen glettelt falak túl vakítóak voltak, mindenképp sötétebb színt kell felvinnem majd rá. Valami jó vastag függönyöket kell beszereznem. Olyat ami a legragyogóbb napot is hűs éjszakává változtatja. Akkor talán elviselhető lesz. Még csend volt az utcákon, ilyenkor mindig az volt, mondhatni a nap legmagányosabb órája. Még csak most ébredeznek az emberek. Egyedül a közeli kikötőből hallani néha egy – egy hajó kürtöt, de azokat már megszoktam. Ahogy a kanapén fekszem, csak a mennyezeten lustán forgó ventilátor lapátjait figyeltem. Néha egy – egy pillanatra meg mintha máshol lettem volna. Mintha a lakás eltűnt volna körülöttem az eget sűrű fekete füst borította, mindenfelé robbanások és lövések zaja hallatszott. A levegőben vér és égett hús szag terjengett a lőpor és az égő üzemanyag mellett. A füstön keresztül egy helikopter száguldott el, talán egy Sikorsky nem vagyok benne biztos nem látom rendesen. Csak azt tudom, hogy körülöttem a rotor szele felkavarta a port és a füstöt. De mire kettőt pislantottam ismét a lakásomban találtam magamat. Csak nagyot sóhajtva ültem föl és megdörzsöltem az arcomat.
– Remek… Már nem csak alvás közbe zaklatnak az emlékképek? – Morogtam feltápászkodva. Úgy gondoltam már elég volt a heverészésből, jobbnak láttam elkezdeni a napot. És mivel kezdődhetne jobban mint egy kis száguldással, amíg ki nem nyit az első kávézó elvégre még a konyhám sincs berendezve. Szinte minden a bútorokkal együtt a garázs egyik sarkában áll letakarva nehogy baja legyen. Úgy ahogy voltam tornacipőben a szakadt farmerben és fekete trikóban elindultam a garázs felé, hogy kocsiba pattanjak és elhúzzam a csíkot. Csak egy farmer kabátot vettem fel út közben, hogy takarjam a vállamon és a hátamon lévő horzsolásokat. A szakadt és véres nadrág szárra nem is fordítok nagy figyelmet, munka közben megesik az ilyen. Este útban volt egy pár méter szögesdrót egy kerítés tetején nagy dolog.
Pár órával és legalább két kávéval később álltam meg a legújabb terapeutám ajtaja előtt. Két pohár kávé volt nála, ha már megint itt kell rontanom a levegőt, akkor már legalább rendes kávé legyen kéznél. Ahogy megálltam, bentről azt hallottam, hogy fennkölt hangon megy a szöveg. Valakinek nagy felolvasást tartott. Szántam a tagot, mert a legelső alkalommal mikor a dokim ide küldött nem voltam valami együttműködő. De megtanultam nyitott szemmel aludni ami még a seregben sem ment olyan jól. Majd össze rezzentem mikor a könyvet becsapta, majd tovább szövegelt. Én meg nagyot sóhajtottam, mert ha most ilyen felpörgött volt akkor engem sem fog kímélni. Végül, hogy a bent lévőt megmentsem kopogtattam. Nem is kellett sokat várnom mert a prof feltépte az ajtót hátrébb léptem pláne mikor egy fekete macska robogott el fejvesztve mellettem. Én meg hitetlenül pillantottam a férfira. Komolyan egy macskának tartott felolvasást? Pislogtam majd nagyot sóhajtottam. De őt látva már nem is szégyeltem annyira a kócos hajam és szakadt ruhámat.
– Nem, gyanítom nem én vagyok a gazdi – válaszoltam majd a macska után pillantottam. – Csóró macska. – Ingattam meg a fejemet.
– Megtudom érteni én Szun – Ce és Hannibál párti vagyok – vontam vállat ahogy bementem. Majd leraktam az ő kávéját ahogy helyet foglaltam. – Hoztam kávét bár elfelejtettem, hogy iszod, szóval hoztam némi cukrot és tejszínt is a kávézóból. – Pakoltam ki a felső zsebből azt a pár adag cukrot meg tejszínt. Én mindig üresen ittam a kávét, majd felvont szemöldökkel pillantottam rá. Legutóbb rá faragtam. De végül elvettem egy szálat mikor biztosított róla, hogy nem füves cigi mint a legutóbb. Majd a gyújtó lángjához hajoltam, hogy meggyújtsam a cigarettát. Végül ahogy kifújtam a füstöt hátra dőltem.
– Múltkor majdnem rá faragtam a füves cigi miatt. Pont a rendőrségen volt dolgom, de tegyük hozzá, hogy utána két napig csak kajára tudtam gondolni – vontam vállat. – Nem iszom már mondtam. Még egyszer nem. – Ingattam meg a fejem. Majd mikor megkérdezte mi a helyzet csak vállat vontam.
– A szokásos. Aláírod, hogy itt voltam nekem a dokim lenyugszik és egy ideig békén hagy. Ha meg akarod könnyíteni a saját helyzeted, a többit is csak aláírod én meg itt sem vagyok. Én csak meg akarok szabadulni a pszicho dokimtól semmi más. – Válaszoltam halál komolyan.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Li'l bit unexpected
Li'l bit unexpected EmptyCsüt. Május 19 2022, 21:36

- Háhá! Csóró? Havonta több zsozsesz üti a mancsát, mint nekem az éves. Így én is tudnék Miss Picsa lenni - tudom, hogy mire értette, én meg direkt félre. Amúgy király egy macska, de egyszer tuti ki fogja valaki vasalni, mert éppen a kanapén szundizik. Vagyis annyira nem, mert horkol.
El is lépek az ajtótól, nem foglalkozva azzal, hogy kifejezetten "belemosolyogtam a kamerába, hátszéllel", nézek ki. Úgyis mindig úgy áll, ahogy akar.
- Sun Tze, Hannibal... - sóhajtok egyet, leengedve a vállaim. - Pedig Sun Tzevel nagy haverok lett volna, Marcus. Ó, tényleg? Hashajtóval, vagy altatóval? - vigyorgok rá, s elveszem a poharam. - Ú, a kedvenc kávézómból, gondolatot olvasol, köszönöm. Dobd le magad. Hozzak neked kanalat? - bemasírozok a konyhába, méz és tejpor kombó híve vagyok, annál nincs fenségesebb ízkombináció. - Kérsz fahéjat, vagy valami port rá? Neeem ooolyaaatt - mielőtt még másra gondol.
Elteszem a tárcát, magamnak is veszek ki egy szálat, s az első pöfékelés után válaszolok.
- Jajmár, előírtam terápiás kezelésnek. Addig is, irodában tök jól ellettél volna. Na jó, a második nap se menj terepre. Még a végén krokodilt fogsz látni felkúszni a tetőre. Pedig nem is Ausztráliában vagyunk.
Hogy nem alkoholizál, ráhagyom, csak intek rá, hogy vettem, s meg is jegyzem. Másrészt teszt volt, s azért elég jól átment rajta. Teljességgel.
- Neeemáááár - dőlök hátra, kezem a tarkóm alá téve engedem ki a füstöt a számon.- Nem is vagy kíváncsi a feljebbvalód humorára? Szerintem zseniális humorod van - merthogy az is ő, csak kicsit nagyobb fókuszpontból lát önmagára.
Tök jól eldumáltunk, sok mindent elmondott, annyira nem, ugyanakkor voltak részek, amiket kért, ne mondjak el neki, mert még nincs felkészülve rá, és ismer már engem, hiszen minél több mindenkivel dumálok így, annál jobban elterjed az ő rádiójukban. Márpedig nagyon ajánlott észnél lenni, mert a bizalom fontos dolog. És mert értem is, miért nem kell Willa-nak még tudnia. Majd megtudja, amikor itt az ideje.
- M - fújom ki a füstöt ismét, majd előrehajolva az asztalhoz, iszok a kávéból, kiengedem az élvezet hangját, aztán komolyan folytatom. - Vagyis azt akartad mondani, hogy most már nem csak álmodsz - a terápia egyik hatása, hogy ezek a blokkok kezdenek leomlani, vagyis hát a cuki kis ego lesz egyre szemtelenebb, s így akarja uralni. Meg még mit nem! - Ráncba akarod szedni, megszűntetni, és visszatérni terepre, vagy inkább leszel idegbeteg munkanélküli? Mindegyik megoldásban benne vagyok, nem az én döntésem. Te is tudod, hogy ez csak ideig-óráig fog működni.
Felgyűröm az ingujjam, mímelve a munkának nekikezdést.
- Fekve, vagy ülve? - a vigyorom mutatja, hogy ez mind ugratás. Kivéve a munka részét. Persze, ha nem akarja, akkor ez volt az utolsó találkozásunk, és nem írok alá semmit.
elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Li'l bit unexpected
Li'l bit unexpected EmptyHétf. Május 23 2022, 14:46
Peter & Willa
Mikor az első golyó elsuhan a fejed felett, a politika egyenesen az ablakon repül ki.

Csak a szemeimet megforgatva ingattam meg a fejemet egy félmosollyal. Sejtettem, hogy direkt értette félre. Néha fárasztó volt még nézni is, mennyire képes volt pörögni. Guta ütést kapok azoktól az emberektől, akik békében élnek önmagukkal. Hogy van pofájuk, miközben én intenzíven szenvedek? Szegény én.
Szerencsére ő sem volt patent állapotban ami a külsőjét illette, így már én sem szégyelltem kócos sörényemet amit csak hanyagul összefogtam indulás előtt
- Biztos haverok lettek volna... – hagyom rá a dolgot majd leraktam a kávéját az asztalra. – Arzénnal! – válaszoltam a kérdésére ami a kávéra vonatkozott. – Bár lehet az altató jobb ötlet lett volna. – Teszem hozzá, majd leültem a kanapéra.
- Szerintem, jobb ha nem vagyok gondolat olvasó, mert akkor már sok ember halott lenne, bár a melót megkönnyíteni az biztos – vonok vállat majd csak megráztam a fejemet utalva a kanál meg egyéb porok említésére. Tényleg fárasztóan pörgős volt. – Pedig belőled még ki is nézném az egyéb porokat. - Majd mikor megkínált cigivel biztosított róla, hogy nem füves mint a legutóbb. Na az érdekes két nap volt. A főnök szerint állítólag közlékenyebb voltam mint szoktam, valamint többet vigyorogtam meg minden vackot megkajáltam amit elém raktak, még az áfonyás pitét is ami furcsa, mert az áfonyával ki lehetne kergetni a világból is annyira utálom, már csak a szagát is.
- Texasban és Miamiban is előfordulnak krokodilok nem kell húszezer mérföldet utazni értük. – Majd csak vállat vontam ahogy hátra dőltem, és nyugodtan cigarettáztam. Az alkoholra természetesen nemet mondok, Nem akarok megint a saját magam kreált csapdába esni. Még egy nyomorult aszpirint sem vagyok hajlandó bevenni, ha nem muszáj.
- Rengetegen nem értik a humorom. Ha egy kicsivel bizonytalanabb lennék, azt gondolnám, hogy nem jók a vicceim. – Vonok ismét vállat. Bár kicsit zavaró, hogy ez a túlpörgött tanárbácsi, olyan dolgokat is ki tud húzni belőlem amit még a pszicho mókus sem. Meg kell hagyni hatásosak voltak a módszerei még ha én az ellenkezőjét is állítottam. Majd csak nagyot sóhajtottam.
- Igen elég gyakran elő törnek az emlékek és nem csak ha alszom. Pár napja igazoltattak, mert a kocsival reflex szerűen kikerültem egy út szélén lévő dobozt mert azt hittem egy bomba van benne. Ők meg azt hitték részeg vagyok. Totálisan olyan érzésem volt, mintha megint Irakban lennék – magyaráztam neki bár a ma reggeli képek sem voltak túl szívderítőek. Bár fogalmam sincs melyik bevetésről származtak. Ki tudja. – Van melóm és ugyan úgy terepen vagyok. A doki csak attól tart, hogy vagy ámokfutásba kezdek mert bekattanok, vagy épp csak szimplán főbe lövöm magam – mondom teljes nyugalommal. – Bár hozzá kell tennem utóbbira több az esély mint az előbbire. – Teszem hozzá egy ártatlan mosollyal. Mondtam, hogy fura a humorom. Majd láttam, hogy neki gyürkőzött a '' munkának '' én meg felhúztam az egyik szemöldökömet.
Ülve... – sóhajtottam végül majd letettem a kávémat nehogy magamra borítsam. Volt egy sejtésem nem szabadulok olyan könnyen ha nem működök együtt.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Li'l bit unexpected
Li'l bit unexpected EmptyPént. Május 27 2022, 09:37

Macsaktéma letudva, pedig egyszer tutifix, hogy Willa fel fogja tüzelni az érdeklődését, aztán kaphat a buksijára praclipofonokat, ami a "héte, figyimán, há velem foglalkozzál!". Tök vicces nézni a kommandóját olyankor, mert meglepi szinten képes megtenni.
Á, hogy a fülem kihallja a ráhagyást, én meg ezt hagyom rá. Mert aki erre rácuppan, az sült bolond. Nem foglalkoztatja se Marcus, se az a kiejthetetlen nevű kínai (de, ki tudom, de sosem helyesen), akkor nem vele fogom megtárgyalni a sztoicizmus remek mintapéldányait, meg azokat is, akik nem azok. Mert mást képviselnek. Beszélem rojtosra a kíntornán időnként magam, szóval itt most ebben agyipihi van.
- Arzén? - dugom ki a fejem a konyhaajtóból, felé. - De hiszen, ha kis adagban adod, azzal hozzá lehet szoktatni a testet. Szóval remélem, extra adagot tettél be, hogy csak úgy csorogjon a nyálam tőle. Ó, igazán kedves, hogy altatót ajánlanál - mutatok rá a szabad kezemmel, majd eltűnök a konyhában, s úgy folytatom. - de akkor sajnos meg kéne ismételni a szerelmetes találkozásunkat, és te láthatóan nem rajongsz a kanapémért. Pedig direkt neked készíttettem!
Az már lényegtelen kérdés, hogy  az altatót én ajánlottam fel, mint kérdés.
- Ó - állok meg halál komolyan és döbbenettel, kezemben a papírpohárral, ismét az ajtóban. - Szóval te csak a gondolatolvasásra gondoltál, mint gondolat. Kár. Rrengeteg sok más lehetőséget is választhattál volna. Igaz, némelyik visszafordíthatatlan.
A drogok egyik csodálatos tulajdonsága, hogy ha ledobott már valamit az egodról, és a szemedről, nincs visszaút. Akik használják, ebbe szoktak beleőrülni, tőle vagy érte, tök mindegy. A test is imádja, de az elme az, akire most értettem. Amire! Amire! Ja, azért az is személyiség.
- Van, ahol legális - jegyzem meg. Csak úgy. És egészen véletlenül a kirándulásaim is odavezetnek.
Döbbenettel nézek rá.
- Ne máááár, s ezt csak most mondod? Mindjárt visszamondom a repjegyemet. - ha itt is lehet aligátorokat lesni az ereszcsatornán napozni, nem dobok ki annyi pénzt. Ja, de akkor se sámán túra, és azért ha kellően beporcukroztam, akkor itt is lehet látni. Még King Kongot is, s nem csak a moziban!
- A tiedét nem is - mutatok rá, majd felfelé biggyesztem a mutatóujjamat. - Ellenben a másik, kicsit feljebb. Na, ő már döfi. Tanulhatnál tőle humort, neked is jól jönne.
Pár másodpercig elgondolkodom a válasza után.
- Várható volt, amint jeleztem. Az elméd próbál kapaszkodni a múlt emlékképeibe, ezért pörgeti le már nappal is - azt nem teszem még hozzá, hogy azért, mert az agy furcsán van huzalozva: szereti a verklit, s az emberek ezért vergődnek mindig ugyanabban a szarban. Plusz ajándékként odadobja még az érzelmeket, aztán bumm, csá, máris ott van a PTSD fincsisége. Általában bonyibban adják elő az okos mókusok, de a mókusok csak menjenek szépen a fára, kis mogyoróikkal. Meg a naggyal is.
- Az utóbbi az egy elég gyors és hatékony - nézek rá arra, hogy főbe lőné magát. - csak megoldatlanul hagyja benned ezt a témát.
S szépen viszi magával szép kis batyuként a kövi megállóba, ahol meg gőze sincs, miért is van ez. Jaaa, hogy az előző életéből? Bocsiiii!
- Ja, hát ha az agyad kattan a ravasz helyett. Földrajzi kérdés csupán - kortyolok bele a kávéba, elégedetten hümmögve. Persze, előre dőlök, mert ahogy kényelmesen helyet foglaltam, úgy az arcom két oldalán folyna le a nedű, a szám helyett.
Kaptam már meg kritikának, hogy nem veszem komolyan a pácienseim gondjait. Rájuk hagyom, mert pont a rossz oldaláról közelítik meg a dolgokat. Ha nem venném komolyan, s azt sem, hogy tudok segíteni, akkor nem csinálnám. Én sem gondoltam vagy tizenöt éve, hogy helló, ez nekem megy, ha nem ültem volna be az egyik asrami elvonulás alkalmával egy ilyen hipnózisra, és az állam leesett. Aztán meg az oktatóé, amikor beiratkoztam a tanfolyamára, és csett, ment. Én is éreztem magamon a változást, az elme kibaszott trükkjeit, azóta szépen csendben megértette, hogy e-e, nem-nem, mindenkinek megvan a helyecskéje és feladata, tessék csak azzal foglalkozni. S másokon is látom. Bár időként szikrát is, meg szivárványt is hány a szemem, amik felfedik magukat. Könyv is készülőben van, a második, az elsőhöz most találtam meg a kiadót, aki saját magam, mert nem hajlandóak vele foglalkozni.
- Okééé - kortyolok megint a kávéból. -Akkor úgy ülj le, hogy a fejed ne tudjon előre vagy hátra bukni - a test annyira elernyed, hogy a törzs marad, nem dől el, ellenben a feje.... és nem szoktak hinni nekem. Párna is van, tudja használni.
Már a korábbi szavaimban is kiadtam pár kulcsszót, ami jelezte az agyának, hogy félre fog majd vonulni, és ennek nem tud ellenállni (mert ellenállhatatlan vagyok). Eljuttatom arra a pontra, ahol még az ego van, s a fentebbi énje sugallatokat tud küld neki. Aztán majd úgyis jön a bratyizás a másik részével.
- Menjünk vissza arra a pár nappal ezelőtti esetre, amikor kikerültél egy út széli dobozt. Mit látsz, kik vannak körülötted?
Előzetesen elmondtam neki, már hipnózisban, hogy biztonságban van, semmi baja nem eshet.

elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Li'l bit unexpected
Li'l bit unexpected Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Li'l bit unexpected
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the unexpected guest
» the unexpected encounter
» Unexpected journey - Melrose & Darick
» Unexpected trip to Peekskill
» unexpected visitor - BlueBell & Joe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: