New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 117 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 102 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:30-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:24-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 17:55-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 17:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:40-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Mission Impossible - Willa & Angelo
TémanyitásMission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo EmptySzomb. Május 07 2022, 15:59


Willa & Angelo
"Sheep can befriend a hungry wolf only for briefly."

Lépteim hol dühösen csattannak a betont áztató tócsákban, hol pedig kiábrándultan fodrozzák a talpaim a felszínüket. Dühös vagyok, mert valami faszszopó egyszerűen csak megfújta az én kicsikémet, amiért legszívesebben elvágnám a torkát, s kiábrándult vagyok, mert csak pár hete érkeztem New Yorkba, s ahelyett, hogy nyugalom lenne, egyre több minden szar jön össze. Jelentettem a lopást a rendőrségen, de igazából magasból szarnak az egészre, s mielőtt még hangosabban fejtettem volna ki a véleményem, inkább fogtam magam, s leléptem. Most pedig akkora vörös köd ül az agyamon, hogy képtelen vagyok tisztán gondolkodni, ezért az utam egyenesen az edzőterembe vezet ezekben az esti órákban, hiszen ilyen idegállapottal szerintem még aludni sem fogok tudni, úgyhogy muszáj lesz levezetnem valahogy a felgyülemlett feszültséget.
Manhattan egyik szűkebb utcájába vezet az utam, ahonnan viszont egy egészen nagy térbe érkezem. Nem először járok ebben az edzőteremben, így miután felmutatom a bérletem, már megyek is az öltözőbe. Nagyjából öt perc múltán térek vissza egy térdig érő fekete edzőnadrágban és egy ujjatlan, hasonló színű felsőben. Kezemben egy literes fekete kulacs díszeleg, amit egyből ráhelyezek a futógép tartójára. Kezdetnek egy kis cardio, aztán jöhet a többi...
Fél óra elteltével már kellően érzem, hogy az izmaim bemelegedtek, de ez köszönhető annak, hogy magasabb fokozatra állítottam a gépet. Az idegzetem még akkor sincs topon, mikor a kulacsommal együtt átszelem a termet a többi gép felé, de hát majd erre visszatérünk egy óra múlva, amikor már a gyomrom is sikítani fog valami vacsoráért.
Épp valahol középen járhatok, mikor váratlanul minden egyes lámpa pislákolni kezd erősen, majd egy nagyobb kattanás után hirtelen kialszik minden. Engem meg ahogy vitt a gyors lendület, épp akkora hévvel megyek neki vállal valakinek, hiszen a lábaim nem tudnak időben megállni a sötétben. A termetem nem éppen kicsi, így benne van a pakliban, hogy az illetőt sikerült a földre küldenem, ezért azonnal kapok is telefonom felé, majd annak lámpájával világítok a hölgyemény irányába. Így azért még cikibb az egész, hogy nem egy hülye kis seggarcnak mentem neki.
- Bakker, jól vagy? – ha esetleg szegényt sikerült a földre küldenem, akkor egyből nyújtom neki a kezem. Ha nem, úgy bocsánatkérően a vállára helyezem a tenyerem.
- Bocs tényleg, nem láttalak, nagyon nem erre járnak a gondolataim. – fekete tincseimbe szabadkozva túrok bele, bár nem tudom, mennyit láthat belőlem ebben a félhomályban. Hallottam már panaszkodni az embereket erről a helyről, de én még nem tapasztaltam semmit. Eddig legalábbis.
- Gyakran van itt áramszünet? Már ha többször jársz ide. Még nem láttalak. – kezdeményezek valami beszélgetést, már ha nem koptat le azonnal.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Mission Impossible - Willa & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Mission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo EmptyHétf. Május 09 2022, 18:48
Angelo& Willa

A legtöbb ember azzal tölti az életét, hogy menekül az elől, amitől fél.

Nagyot sóhajtva másztam le a létráról, hogy újabb adag glettért. Mióta kiderült, hogy a keresztlányom, ide akar jönni fősulira és nálam óhajt lakni főiskola alatt nem halogathattam tovább a felújítást, hisz a régi raktár tényleg csak annyira volt jó állapotban, hogy legalább nem a csillagos ég alatt aludtam. Néha még a meleg víznek is híja volt. Egyedül a garázsnak és egyben műhelynek leválasztott rész volt patent állapotban. Ebből is látszik, hogy a kocsimat többre tartottam magamnál. De a hírek alaposan megrázóak volta, így roham tempóban kezdtem neki befejezni a felújítást. Csak nem fogadhattam a keresztlányomat, egy romhalmazban, sőt még külön szobát is kialakítottam neki fürdővel együtt. Ez nekem is könnyebb lesz mert akkor senkivel nem kell osztoznom a fürdőn. Közben meg sajgott mindenem a legutóbbi meló miatt. Egy tag meglépett a bíróságról, és be kellett gyűjteni, csak, hogy egy Godzillának is beillett volna. Jól helyben hagyott. Teli voltam horzsolásokkal és zúzódásokkal és igen csak megviseltek. A horzsolásokat mindenki alábecsüli. Pedig fájnak. És még jobban fognak fájni, ha alszom rájuk egyet. Semmi sem fogható ahhoz, mint amikor egy derekas verés után reggel fölébredünk. Olyan, mint egy az egész testre kiterjedő másnaposság.
Ahogy a vödörből kikapartam a maradék glettet a ’’ nappali ’’ szerűségre pillantottam ahol három tábla volt felállítva ami rogyásig volt információkkal a speciális célpontomról. Őt semmi esetre sem vehettem félvállról hisz könnyen rajta veszthettem, elvégre egy tökéletesen képzett katona volt akár csak én. A táblára ragasztva papírok is voltak, aminek többsége vörös fonállal voltak össze kötve. Különböző bűntények áldozatok adatai és mind a célponthoz vezettek, hisz feltételezhetően ő követte el őket. Micha Dupont az egykori Francia idegenlégiós majd a GIGN kommandó üdvöskéje aki éppenséggel megkattant és rossz útra lépett. Sokan otthagyták a fogukat az üldözése során és nem óhajtottam beállni a sorba. Végül csak folytattam a munkát, hisz lassan sötétedett. Jobbnak láttam mára befejezni, hogy ma még az edzőterembe is lejussak, mert formában kellett maradnom. Bár ehhez az alvás is jól jött volna, de az elég ritkán jött össze bogyókat meg nem voltam hajlandó szedni ez ügyben. Egyszer bőven elég volt.
Miután végeztem és elpakoltam magam után, Majd egy gyors zuhan után átöltöztem, hogy elinduljak az edzőterembe. Ilyen későn már elég kevesen szoktak lenni, ami nekem előny. Nem szeretem a tömeget, mondhatni rossz beidegződés ez nálam. Miután bepattantam a kocsiba nyugodtan indultam el Manhattanbe hisz mivel úgy is a legtöbb időmet a környéken töltöttem a meló miatt így itt kerestem edzőtermet is, néha meló után jól jön a feszkó levezetés, pláne ha a drága Federico nem fizet eleget egy – egy húzósabb meló után. Az öreg imádta a pénzt és hajlamos volt tőlem is lecsippenteni nem is ritkán. Amint találtam egy parkolót, már pattantam is ki és a táskámat megragadva, lezártam a kocsit, és befelé vettem az irányt. Mikor beléptem, csak felmutattam a bérletem, és robogtam is az öltözőbe. Egy fekete trikót, meg egy hosszú szárú leggingset vettem fel gyorsan, majd megindultam kifelé. Úgy gondoltam bemelegítésnek jó lesz egy kis idő a futópadon majd utána püfölöm kicsit a zsákokat. Épp a csuklómra tekertem fel a bandázsszalagot, hogy később ne kelljen vele foglalkozni mikor a lámpák pislákolni kezdtek, majd teljesen sötét lett én meg ösztönösen hátra fordultam, mert sose lehet tudni mi történik épp. De látszólag ez volt jelenleg a hiba mert valaki, nagy lendülettel csapódott nekem és abból ítélve, hogy elterültem mint a gyalogbéka jóval nagyobb lehetett nálam. Amúgy is megviselt voltam de ez most nem esett jól, majd a hátamra fordulva próbáltam felmérni a helyzetet.
– Ja, semmi baj. – Válaszoltam, majd a felém nyújtott segítő kezet elfogadtam, hogy feltápászkodjak.
– Ugyan spongyát rá megesik az ilyen. És én sem figyeltem. Tényleg igaz a mondás, ha túl sokat tekingetsz hátra előbb utóbb kitöröd a nyakad. – Válaszoltam, majd végig mértem. Már amennyit láttam belőle. Abban igazam, volt, hogy jóval nagyobb darab volt nálam, mind magasságra mint széltében. Az én százhatvan centimmel kicsinek éreztem magam mellette.
– Előfordult már máskor is, ideje lenne a rendszert is felújítaniuk. Elég sokszor megfordulok erre, de leginkább csak az esti órákban. Akkor kevesebben vannak. Bár én se láttalak még erre, szóval eddig biztos elkerültük egymást. – Válaszoltam, és körbe pillantottam a félhomályban, nem szerettem a nem belátható helyeket, ösztönösen üss vagy fuss reakciót képesek kiváltani belőlem a hasonló dolgok, bár jelenleg nem éreztem, hogy veszélyben lettem volna.
– Remélem, hamar megcsinálják, jól jönne egy kis edzés feszkó levezetésnek. – Majd végre feltekertem a szalagot a kezemre. Éreztem, hogy körülötte is csak úgy vibrált a levegő, ő sem nyugodt állapotban lehetett, bár lehet csak a kialakult helyzet miatt.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo EmptySzomb. Május 14 2022, 16:57


Willa & Angelo
"Sheep can befriend a hungry wolf only for briefly."

A szerencsétlen véletlenek undorítóan képesek átszőni az ember életét. Amikor már azt hisszük, hogy ennél nem is lehetne rosszabb, akkor mindig érkezik egy temérdek apróság, amik csak rontanak a helyzeten. A hangulatom amúgy is eléggé gyász a motorom miatt, de ha ez nem lenne elég, az áramszünet következtében úgy lökök le valakit a földre, hogy szerencse, ha nem sérül meg. Ilyen az én formám. Elefánt a porcelánboltban.
- Vagy előbb utóbb más nyakát töröd ki... - teszem hozzá a másik szavaihoz, mikor felsegítem a földről. Azért lássuk be, az ilyesmi nekem mindig is kurva kellemetlen volt, hiszen az elveim közé tartozik, hogy egy nőnek mindig védelmet kell nyújtani. Erre tessék baszdmeg.
- Igazából én pár hete érkeztem csak New Yorkba, de nagyjából ez a harmadik edzőterem, ahol jártam. Nem voltam még itt olyan sokszor, de hát eddig nem éppen a legjobbak a tapasztalatok. Meg valahogy túl sok itt a magamutogatós köcsög, bár lehet azért, mert drágább hely, és elvileg jobb, mint a többi. Ahhoz képest baszakodik az áram, érdekes. - érezhetően a hangulatom nincs épp túlságosan jó állapotban, és ez az eset sem éppen segít. Szerencsémre nincs harag, amiért a földre küldtem ezt a leányzót.
- Na, én is pontosan ezért jöttem ide, hogy levezessem kicsit a feszültséget. Hallod, síkideg vagyok, valami nyomorult fasz ellopta az én gyönyörűségemet, és a kibaszott rendőrség nem képes lépni az ügyben baszki. Tudod milyen idegállapotban vagyok? Komolyan felrobbanok. - dörzsölöm meg mérgesen az arcom. - Ja, egy motorról van szó. - telefonomat kézbe kapom, majd egy pillanat alatt keresek róla egy képet. Csillogó és mattfekete keverékű Yamaha, eléggé egyedi darab.
- Ha teljesen véletlenül látsz valakit ezen a szépségen, aki nem én vagyok, nem rúgnád le onnan? Eskü, megfizetném. - magamra erőltetek egy szerencsétlen mosolyt, de láthatóan nagyon bánt a lopás. - Na mindegy. - legyintek lemondóan. - Mit szólnál ahhoz, ha bocsánatkérésként meghívnálak egy kávéra, amíg megcsinálják az áramot? Tudom, este van meg minden, de kit érdekel? Addig elmesélhetnéd, te miért vagy ilyen feszült. Nem tűnsz te sem túlságosan nyugodtnak. - biccentek felé. Lehetséges, hogy félreértelmezem a pillanatnyi jeleket, de hát én szívesen meghallgatom bárki problémáját, főleg most, hogy még a kondi sem akar összejönni. Lehet egy beszélgetés segítene most inkább az idegrendszeremen, meg egy kurva nagy kávé, amíg ezek baszakodnak az árammal. Igazából én is meg tudnám nézni, mert értek hozzá, de hát faszom, nem azért vagyok itt, hogy ilyenkor is melózzak. Különben is, most épp a sértődés fázisában vagyok, hogy még ez az edzőterem is el akarja baszni a napom. De hát talán még nincs minden veszve.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Mission Impossible - Willa & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Mission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo EmptyHétf. Május 16 2022, 12:44
Angelo& Willa

A legtöbb ember azzal tölti az életét, hogy menekül az elől, amitől fél.

Hogy a feszültséget levezessem, úgy döntöttem, hogy legjobb hely erre az edzőterem, de látszólag jelenleg ez meghiúsulni látszik, mert nem sokkal, azután, hogy kiléptem az öltözőből elszállt az áram, én meg reflex szerűen hátra fordultam menet közben, azt figyelve, hogy nem e támadni akar valaki. Ez van a rossz beidegződések. És a fene gondolta volna, hogy nem hátulról hanem pont szemből fognak belém rongyolni, vagy én voltam a ludas már nem tudom valószínűleg inkább mindketten hibásak voltunk.
– Ugyan, ahhoz kicsit több kell, hogy én megsérüljek, se cukorból se porcelánból nem vagyok. – Válaszoltam vállat vonva. És tényleg ha az lennék nem is lennék képes végig csinálni a melóimat. Ez meg csak egy kis seggre esés volt semmi több. Majd figyelmesen hallgattam őt. Tényleg nem volt a legjobb passzban, és már értettem is miért. A teremmel meg egy véleményen voltunk.
– Igen fura egy hely ez. De jelenleg, jobbat még nem találtam. Nem volt időm keresgélni – majd arra terelődött a szó, hogy jelenleg mindketten a feszültséget akarta levezetni. Tényleg csak úgy vibrált körülötte a levegő olyan ideges volt. – Megtudlak érteni. Ha valaki a kocsimhoz csak egy újjal is hozzá érne tuti kicsinálnám – válaszoltam majd elgondolkoztam kicsit ahogy a képet figyeltem a mociról. Meg kellett hagyni szép jószág volt. Egyedi motort meg nehéz elpasszolni valószínűleg még a tolvajnál lehetett. A környéken meg nem sok bontó volt. – A helyi zsarukról meg van a véleményem. De hála nekik amiért ilyen tetű lusták és balfék a legtöbbjük bőven akad melóm. – Vontam vállat.
– Ha gondolod körbe szimatolhatok a motorod után. Ismerek pár embert akik látnak és hallanak ezt azt. Talán közelebb vihetnek hozzá. – Tettem még oda majd felajánlotta, hogy igyunk egy kávét. És úgy látszik rajtam is meglátszott a nem túl nyugodt hangulatom.
– A bocsánatkérésre semmi szükség, de a kávét azt elfogadom. Ó, én bármikor képes vagyok kávét inni még víz helyett is. – Majd kicsit a hajamba túrtam.
– Tudod, katona voltam elég hosszú ideig. Úgy hogy a PTSD eléggé megnehezíti a mindennapokat. Meg persze a főnököm sem segít a helyzeten mikor eláraszt munkával. – Válaszoltam. Bár igaz nem tudtam ő erre mit fog reagálni. Sokan már csak akkor megrettennek mikor megtudják, hogy katona voltam. Ha még a betegségről is szó esik, egyből úgy pillantanak rám mint valami időzített bombára aki a következő pillanatban bekattan és mészárlásba kezd.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo EmptyCsüt. Május 19 2022, 19:14


Willa & Angelo
"Sheep can befriend a hungry wolf only for briefly."

- Na azért ilyet ritkán hallani egy nőtől. Szimpatikus válasz. - mert bár nincs problémám a “hercegnőkkel”, azért mégis csak kellemes kemény és határozott szavakat hallani egy nőtől. Nem sok ilyen akad azért, lássuk be, főleg nem aki így reagálna azután, hogy lényegében levállaltam őt a földre. Legalább megszüntette ezzel a felfogással a bűntudatomat.
- Na végre valaki osztja a véleményem! Tudod, hányaktól megkaptam, hogy miért reagálom ennyire túl?! “Csak egy motor.” Mondták. Hát amit éveken át szépítgetsz, javítgatsz, vigyázol rá, és az életed részévé válik, az nem “csak” egy motor. - komolyan már sóvárogtam a megértő fülekért, amiket meglepő módon egy áramszünet hozott el nekem egy idegen képében. Kevesen tartják ilyen fontosnak a járművüket, mint én, vagy a hozzám hasonló kissé megszállott egyének.
- Bőven akad melód? - na ezen ponton annyira felcsillannak a szemeim, hogy kis híján csillagokat szórok a másik felé. - Miért, mit dolgozol te pontosan? Magánnyomozó vagy talán? - kérdem őszinte érdeklődéssel. Még jó, hogy lecsapok erre az ajánlatra!
- Fizetek is érte, van pénzem. Csak legyen eredménye! - biztosítom őt arról, hogy természetesen semmit sem várok el ingyen, jófejségből. Bárkit megfizetek, ha képes megtalálni az én kicsikém. A “bárki” alatt pedig tényleg bárkit értek, ezért is hallgatom végig rezzenéstelen arccal a kis történetét. Illetve majdnem rezzenéstelenül, hiszen megint megjelenik egy enyhe csodálat a tengerkék szemeim mélyén.
- Katona? Hát ez nem semmi. Mi vezérelt arra, hogy katonának állj? - kezdek bele az óvatos kérdezősködésbe. Őszintén érdekel, ha már így összehozott minket a sors. Azért női katonával nem mindig akad össze az ember, ezt lássuk be. Alaposabban elnézve őt azért meglátszanak rajta a seregben szolgált évek, hiszen valóban nem tűnik egy törékeny hercegnőnek. Szívós és kemény leányzónak tűnik.
- PTSD... Egy trauma miatt tetted le a fegyvert? Kemény lehetett. Teljesen érthető, ha nem boldogulsz túlságosan könnyen azóta. - a telefonommal ekkor a kijárat felé világítok. Bőven akad még olyan hely a környéken, ami ilyen kései órában is nyitva van, és csak le tudnak főzni két nyomorult kávét. Legalábbis nagyon remélem.
- Akkor indulhatunk? Ha visszajön az áram, azért vezessük még le a feszkót. - ha benne van a másik, akkor részemről megindulhatunk kifelé. Nem ismerem még túlságosan a környék minden zegét és zugát, így odakint megkeresem az első helyet, ahol felfedezek embert, és afelé veszem az irányt.
- Amúgy Angelo a nevem. És neked? - kérdem tőle séta közben. - Milyen kocsid is van pontosan? - kanyarodok vissza a témához, hiszen most már érdekel, milyen járgányt védelmezne ennyire.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Mission Impossible - Willa & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Mission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo EmptyHétf. Május 23 2022, 10:42
Angelo& Willa

A legtöbb ember azzal tölti az életét, hogy menekül az elől, amitől fél.

Úgy láttam tetszett neki, hogy nem az a fajta nő voltam, aki azon is hisztizik ha beszakad a körme. Mondjuk, akkor a fronton sem lett volna helyem. Majd rá tértünk a motorjára, ami látszólag nagyon a szívéhez nőtt, amit megtudtam érteni, hisz nekem is a kocsim volt a mindenem. És igen kellemetlen lehet neki, is mikor azt hallja, hogy ez csak egy motor
- Ezek az emberek nem értik ezt a fajta kötődést. Hisz miközben építed javítgatod és szó szerint ez idő alatt szó szerint a részeddé válik, és az én meglátásom szerint egy ilyen gépnek lelke van, mondjon bárki bármit. – Értettem vele egyet, hisz akár kocsi akár motor, nem két perc ráncba szedni, és például én a szerelés minden percét élvezem, hisz ellazít, és teljesen megnyugtat. És végül mikor elkészülök, jöhet a végtelen száguldás. Majd megkért, ha véletlenül látnám a motorját, és azt aki ellopta tőle, hogy csapjam le az illetőt, mire nekem azonnal beindultak a fogaskerekek. És felajánlottam, hogy körbe járom a dolgot, hátha megtalálom a szeretett mociját. Így el is kanyarodtunk a munkám felé. Persze mikor másoknak is felajánlom a segítségemet, száz százalékig mindenki a magán hekusra asszociál amit megtudok érteni.
- Nem, egy kicsit kötetlenebb a melóm. Fejvadász vagyok de balkézről a tiédhez hasonló ügyeket is bevállalok. Sóher a főnököm. – Válaszolom és már indoklom is miért vállalok be olyan melókat is mint amit sima mezei nyomozókra szoktak bízni.
- Tudod mit? Majd ha megtaláltam a mocidat, majd utána megbeszéljük a részleteket, nem akarok feltételezésekbe és ígéretekbe bocsátkozni, hiába vannak jó eredményeim a munkában. – Mondtam komolyan. Lehet fejvadász voltam, de nem az a fajta aki csak a pénzre megy. Amúgy is jó fejnek tűnt a srác nem akartam hamis reményekbe ringatni, hisz sose biztos semmi csak a halál.
- Igen, katona voltam – válaszoltam és meglepett, hogy ennyire érdekelte. – Nos a családból szinte mindenki a katonai pályafutást választotta, szóval nekem is az első utam a West Pointra vezetett onnan meg a frontra. – Vontam vállat és bevallottam neki a PTSDt is amiért nem árt a feszkó levezetés, nehogy elszabaduljanak a kezemből a dolgok. Jobb szeretem, kontrollálni a dolgokat amennyire csak lehetséges. Még ha ez néha lehetetten is volt.
- Igen valami olyasmi bár néha nem vagyok biztos benne, hogy a katonaság tette volna be a végső kaput. Pár évig dolgoztam a terrorelhárításnak ott sem volt sokkal lazább mint a seregben. Sőt talán még rosszabb a bürokrácia egy undorító dolog. – Teszem hozzá, majd láttam, hogy telefonnal kezdett világítani. Na igen így jár aki este jár edzeni, és nem nappal mint a normális átlag emberek.
- Persze mehetünk, egy kávéra sose mondok, nemet ahogy az edzésre sem. – Bólintittm, majd utána mentem, követve a telefonja fényét, lehetőleg anélkül, hogy megint földre kerüljek vagy valamibe bele rúgjak. Még jó, hogy nem a futópadon ért az áramszünet. Csúnya pofára esés lett volna belőle. Majd útközben bemutatkozott.
- Én Willa vagyok – mutatkoztam be én is. Majd rákérdezett a kocsimra. Majd csak a nem messze az egyik lámpa alatt parkoló fekete csoda felé intettem. – Egy 1969 Dodge Charger mikor rátalált a nagybátyám, csak az alváz és a kaszni volt meg. Az is egy merő rozsda szóval alaposan megszenvedtem vele, de amondó vagyok, hogy megérte. Most meg már kilencszáz lóerő van benne. – Válaszoltam elégedetten hisz nagyon büszke voltam erre a fenevadra.
- És a te motorod? Hogy jött a nagy szerelem? – Kérdeztem tőle ahogy haladtam mellette.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo EmptyCsüt. Jún. 02 2022, 18:00


Willa & Angelo
"Sheep can befriend a hungry wolf only for briefly."

- Ezzel egyetértek. Hiába egy gép, attól még lelke van. Mondjuk azért eléggé ritka, ha egy nő így gondolkodik... Viszont nagyon is tetszetős. - ismerem el egy halovány kacsintás közepette. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hány olyan nővel volt dolgom, akik szenvedéllyel fordultak az autójukhoz vagy éppen a motorjukhoz. Mondjuk olyanhoz már volt szerencsém, aki csak előadta magáról ezeket, hogy imponáljon a férfiaknak... A velem szemben álló viszont egyáltalán nem olyan kaliberűnek tűnik, mint aki ilyen ostoba hazugságokkal próbálna bevágódni.
- Fejvadász? - pislogok nagyokat, mert hát ilyet azért biztosan nem osztana magáról egy valódi fejvadász, bérgyilkos, vagy bármi hasonló. - Mármint ilyen üzleti dologra kell érteni? Talán biztosítás? Vagy... A szó szoros értelmében kell venni? - utolsó kérdésemnél azért egy enyhe mosoly az arcomra telepedik, ami bővel vegyül egy rakás kíváncsisággal is. Üzletet így első pillantásra kicsit sem tudnék hozzá elképzelni, de hogy nyakakat metsszen el, gerinceket törjön ki, golyót repítsen koponyába, na, azt annál inkább!
- Rendben, megegyeztünk, ez is sokkal több, mint amire eddig jutottam itt New Yorkban. Elérhetőséget adjak? - lengetem a még elemlámpaként funkcionáló telefonom a levegőben. Nagyon kíváncsi leszek, hogy jut-e egyáltalán valamire, vagy a motorom egyelőre szépen lassan még messzebb úszik tőlem. Amit persze nem fogok hagyni.
- Na és miért keveredtél te is a katonaságra, mert szívből ezt akartad, vagy azért, mert a családod miatt nem nagyon volt más választásod? - őszintén érdekel ez a téma, de ez az enyhén megcsillanó tengerkék tekintetemből is nagyon jól kivehető. Nem túlzott személyeskedő a kérdésem, sokkal inkább érdekel ennek az egésznek a lelki háttere, főleg egy nőnél.
- Akkor eléggé sok izgalmat megéltél eddig. Nem hiányzik az a mindennapos adrenalin, ami a katonaságnál és a terrorelhárításnál volt? Nem érzed magad üresnek? - ezt már akkor kérdezem tőle, mikor kifelé igyekszünk az edzőteremből egy kései kávészünetre. Úgy látszik, ilyenkor is rá lehet bukkanni érdekes egyénekre, úgyhogy annyira már nem is bánom ezt az átkozott áramszünetet.
- Ejha! - pillantok az autó felé. - Úgy látom, nagyon szereted a férfi munkákat. - állapítom meg az elhangzottak után. Nincs ezzel semmi baj, nem lehetünk egyformák szerencsére, különben halálunalmas lenne a világ.
- Tizenéves koromban jött a szerelem, azóta motorbuzi vagyok. Hamar meglett a jogsim, azóta volt alattam pár motor, de az én gyönyörűm húzta eddig legtovább. Eddig... - forgatom meg a szemeimet. - Szerinted hol lehetne keresni? Nemrég jöttem csak New Yorkba pár hete, és nagyon nem vagyok itt ismerős. - és bár izzítani tudnám a bátyámat, aki teljesen biztosan előbb vagy utóbb visszaszerezné az én drágám még onnan Rómából is, de túlságosan büszke vagyok ahhoz, hogy őt riasszam. Jobb, ha nem is tud róla. Közben megérkezünk a kávézóhoz, ahol ezekben az esti órákban már alig vannak. Gyér fény járja át a helyiséget, érezhetően nem sokkal lehetünk a zárás előtt, talán egy fél óránk van hátra. Találomra letelepedek az egyik ablakmenti kétszemélyes asztalhoz, majd a hozzánk igyekvő pincértől egy jó erős kávét kérek egy cukorral és tejszínnel.
- Szóval Willa... Miért hagytál magad mögött ilyen súlyos melókat? Eleged volt már? - kanyarodok kicsit vissza hozzá, mert tényleg érdekel a története.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Mission Impossible - Willa & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Mission Impossible - Willa & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
318
★ :
Mission Impossible - Willa & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Mission Impossible - Willa & Angelo
Mission Impossible - Willa & Angelo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Mission Impossible - Willa & Angelo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mission impossible
» Mission Impossible - Lucas & Shelley
» Luciano&&Matteo - Mission Impossible...
» Ben & Nora | undercover mission
» Willa Hunter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: