New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Lux Wellington
TémanyitásLux Wellington
Lux Wellington EmptyKedd Ápr. 19 2022, 15:28
Lux Wellington
A valóság súlyosabb és igazabb, mint az elképzelés vagy a tudat.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Lux Wellington
Becenév
Kösz nem
Születési hely
Anglia, London
Születési idõ
1996.Június.16
Kor
25
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszex
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
középiskolát végzett, egyetemre nem járt
Foglalkozás
Model
Munkahely
Wilhelmina Models
Hobbi
Ivás, bulizás, drogozás

Csoportom:
Média, mûvészet és sport

Jellem
Lux, vagy is a fény. Mikor megszülettem egy szőke kislányként két fekete hajú szülőtől édesanyám ezt a nevet adta nekem. Soha nem gondoltam, hogy inkább a sötétség leszek, mint a fény.
Olasz temperamentumom anyámtól örököltem, aki maga is olasz. Gyakran balhézom, ami sjanos sokszor nem válik előnyömre. Fotózásokon még csak azért nem rúgtak ki, mert profi vagyok.
Imádom költeni a pénzt, és leginkább drogokra, és piára. Remek támogatom, van, aki remek cucot hoz nekem. Nincs annál mámorítóbb, amikor felszívom a napi csíkomat.
Kedves is tudok lenni, ha akarok ám nem igazán jellemző rám.
Nyers, és képtelen tartani a száját. Általában így jellemeznek engem. Világ életemben csúfoltak a vezetéknevem miatt, de megtanultam jó alaposan beverni a képüket.

Szeretek mozogni, futni, vagy éppen bokszolni. Ez a másik ami kitud engem kapcsolni. Egy természetes örömforrás a szex mellett.
Mióta megtudtam, hogy a lányok is érdekelnek, és néha jobban is apám és anyám borzalmas szemmel pillantanak rám. Leszarom! Én életem, s annyit keresek egy fotózással, amit ők soha nem tudtam egész életükben.
Halasnak kellene lennem? Nos, vagyok is néha, néha pedig nos…nem.
Anglia messze van, nem tudna rólam semmit sem, csak ami a tvben vagy a magazinokban van.


Avataron:
Cara Delevingne

Múlt

Tik..tak..tik..tak
Csend kúszik a szobába, ahol törökülésben ülök, egy igen kényelmes kanapén. Ő csak meredten nézz rám, és a tollával babrál. – Akkor nem fog beszélni? – Tette fel a kérdést. Ajkamba harapok erősebben, mint kellene ugyan is már is érzem a vérem ízét, azt a vas utóízt. – Talán igen, talán nem – Mondom neki.
Nagyot sóhajtott, éreztem a gyűlöletet abban a sóhajban. Újra elhelyezkedem, most másik lábam teszem fel, megcserélve a két lábam az ülésben. – Akkor sokáig itt leszünk – Jelenti ki nekem.
Megvonom a vállam, és a pohárért nyúlok, ami az asztalon pihen.
Beleiszom, csak víz az. Közönséges, klóros víz. Hiába a hírnév, ha az elvonón még egy rendes palackos vizet sem adnak. – És most mi lesz? Mit vár tőlem? – Kérdeztem, amire ő halványan biccentette oldalra a fejét.  – Magától függ – Tőlem? Nem én akartam elvonóra jönni. Az ügynökség kényszerített, k###a szerződés, lebuktam. Nem zavarta őket a folyamatos kokózásom, csak amikor már rendesen a földön fekve találtak rám, drámai picsák! Csak pihentem. – Most azt várja, hogy mondjam: „Hibáztam, és nem kellett volna a földön szunyókálnom?” – Pillantok méregzöld szempárba, amihez vörös haj párosul. Komolyan, egy Írrel kell megbeszélnem a gondjaim. – Magától függ –Uramisten, de rohadt idegesítő vagy. – Valóban, hibáztam – Jelentem ki, és felpattanok.
Talán egy pillanatra a rémület ült ki arra a bárgyú képére. – Üljön le Miss Wellington – Utasít. – És mi van, ha nem? Lelő? – Kérdeztem vissza, majd felkapom azt tetves üveg asztalt, és összetörőm a bögrével. A nő ekkor feláll, és hátra lépve egy gombot nyom meg. – Biztonságiak! – Ordít, már sipákol. – Tetves Ír! – Vágom neki, majd lehajolok az egyik szilánkért. Olyan lassan vonszolják magukat az őrök, hogy képes vagyok rá, hogy az egyik szilánk, ami az üvegasztalból származik a csuklómon lévő erekhez tartsam, és úgy vágjam bele azt, mélyen. Mosolygok, mint egy eszelős. Tartom a kezem, s figyelem, ahogyan a vörös vér lassan csorog le, majd csöppen a fehér szőnyegre.
Ekkor már belépnek ketten. Rám vetik magukat, de nincs szükség erőszakra, már a karjaikba omlok, elájulok. Nem látok már, csak a feketeséget, ahogyan az körül vesz. Minden olyan nyugodt, és békés.
tik..tak..tik..tak..hallom utoljára az órát.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
avatar
Média
ranggal rendelkezem
★ :
[img]/img]
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ foglalkozás ★ :
Model
★ play by ★ :
...
★ szükségem van rád ★ :
Elvonóra
★ hozzászólások száma ★ :
2
TémanyitásRe: Lux Wellington
Lux Wellington EmptyKedd Ápr. 19 2022, 23:01
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Lux!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem semmi jellemed van, azt hiszem az ilyen jelenségeket szoktak megosztóként felcímkézni. Nagyszájú fiatal nő vagy, elég nyers és temperamentumos. A szőke angyali arc tényleg nem olyan belsőt takar, amilyet az ember első blikkre képzelne. A lapodban is eléggé szókimondón fogalmaztál szinte végig és a stílus, amit megragadtál ezt csak tovább fokozta, szóval abszolút átjött a karakter jelleme.  Lux Wellington 560292900
Fú, hát nem vagy egyszerű helyzetben. A sikeres modell, akinek súlyos drogproblémái vannak. Mondjuk ki: függő vagy. Sajnos az ilyen dolgok egy pillanat alatt ketté tudják törni az embernek nem csak a karrierét, de az életét is. Ha a rossz döntések halmozódnak és halmozódnak, egy idő után már nincs visszaút. Te most úgy éled meg, hogy mindenki ellened van, mégis miért kellett téged ebbe belekényszeríteni, a hátad közepére sem kívánod az elvonót. Megértem, de később még hálás leszel érte, hidd el. Ha már tiszta fejjel nézel vissza a mögötted álló időszakra, szerintem el fogsz borzadni a drogos éneden. Nem semmi jelenetet lerendeztél, azt meg kell hagyni. Nagyon remélem, hogy sikerül összeszedned magad és kilábalnod ebből a helyzetből, hiszen még nagyon fiatal vagy, előtted az egész élet. Ha most még össze tudod kaparni magad és van hozzá segítséged, akkor egyenesbe jöhetsz.  Lux Wellington 560292900

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de addig is szabad előtted a pálya. Lux Wellington 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lux Wellington Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Lux Wellington Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Lux Wellington D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Lux Wellington Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Lux Wellington
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aurelia H. Wellington
» Esther Wellington
» Jade Wellington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: