New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aurelia H. Wellington
TémanyitásAurelia H. Wellington
Aurelia H. Wellington EmptySzer. Jan. 01 2020, 22:31
Aurelia Hinedra Wellington

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Aurelia Hinedra Wellington
Becenevek:
Lia, Relia, Hercegnő
Születési hely, idő:
Manhattan, 1998. november 3.
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
rövid ideig még hajadon
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia - magántanuló
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
lovaglás, tenisz, jótékonykodás
Play by:
Vladislava Evtushenko

Jellem

A lázatos: tisztában van vele, hogy apjának köszönheti mindenét, ami van, soha nem is titkolja, mennyire felnéz rá
U tál: mindenkit, aki a nevét hallva, beteszi egy skatulyába és elítéli anélkül, hogy egy árva szót is váltottak volna.
R agaszkodó: van egy nyaklánca, amit még a nagymamájától kapott, azt maximum letéphetik róla, és ragaszkodik azon kevés emberekhez, akik tényleg szeretik őt, és akiket ő is szeret.
E ngedelmes: soha, még egyszer sem szegült ellen szüleinek, a lázadó kor nála tartott talán két hétig, de az is annyiban merült ki, hogy nem ment a szobájába, mikor odaküldték, vagy épp beszökött a konyhába nasizni, mikor nem szabadott volna.
L eleményes: sose láttad még őt unatkozni, minden pillanatban helyzetben feltalálja magát, és a lehető legjobbat hozza ki belőle.
I gényes: főleg a hajára, de a környezetére is, és bizony nem áll távol tőle, hogy visszadobja az autódba a szemetet, ha te épp a piros lámpánál gondolod azt, ideje kidobni.
A karatos: talán ez az egyetlen olyan tulajdonsága, amire nem túl büszke.

H ideg: sokkal jobban szereti, mint a forróságot.
I ndia: szinte függője az indiai ételeknek, és feltett szándéka eljutni Indiába.
N agymama: a halála után hetekig nem tudtak kiszedni belőle egyetlen szót sem, mígnem ezt megelégelve, egy terapeuta segítette át a gyászon.
E ljegyzés: a huszonegyedik szülinapi ajándéka, egy vőlegény.
D oktori: még két év, és a zsebében lesz, de az orvostudomány helyett, a jog felé orientálódott.
R eflektorfény: nem igazán szereti, mert az neki olyan, mintha egy nagyítón keresztül keresné benne rengeteg ember a hibát, és mielőtt nyilvánosságra lép, napokig készül rá, hogy tényleg ne rontson el semmit, és ne hozzon szégyent a családjára.
A rchibald: az apjával olyan bensőséges viszonyt ápolnak, hogy a férfi már azelőtt tudja, mit szeretne, mielőtt még ő kimondaná, ő pedig tűzbe menne érte.

W ashington: volt a fehér házban, azóta oda akar költözni.
E gyetem: papíron a Columbiára jár, de magántanuló, és csak egyszer volt alkalma végigjárni.
L ovaglás: hobbi, szenvedély, minden… ha egy kicsit ki akar kapcsolni, lóhátra ül, és csak vágtat a semmibe.
L evegő: asztmás, bár próbálja ezt az aprócska hibát elrejteni az emberek elől.
I sabell: a legjobb barátnője gyerekkora óta, és a kúriájuk lakója, mivel a lány édesanyja bejárónő.
N agynap: még nem sikerült kitűzni a dátumot, de már előre retteg tőle, mert fél attól, rossz feleség lesz.
G olf: a másik szerelme, és tizennegyedik szülinapjára az apukájától egy golfpályát kapott.
T estőrök: rengetegen vannak, nyilvános eseményekkor a közvetlen közelében, alapjáraton meg megadva neki a kellő szabadságot, valahol a közelben bújkálnak.
O rvos: annak szánták, de valahogy összeférhetetlen volt vele, így letettek róla.
N év: legtöbbször egy átoknak tartja a nevét, de sose mondaná ki ezt hangosan.


Múlt

- Miért? Miért most mondod ezt? Ma? Miért kellett vele eddig várnod? – arcomon patakoznak a könnyek, és hisztérikusan kiabálok az öreg cseresznyefa alatt, tekintetemmel pedig meg tudnám ölni őt. Mert nem teheti ezt velem. Nem a születésnapom előtti estén, egy nappal azelőtt, mikor az életem örökre megpecsételődik egy olyasvalaki oldalán, akiről fogalmam sincs, ki lehet.
- Elkéstem – éri el a felismerés, és még a sötétben is látom, ahogy az arca egyre fehérebb árnyalatot vesz fel, ahogy eléri a felismerés. Nem teszek, nem mondok semmit, hisz én tudom, hogy nem késett el, soha nem is ért volna célba ez az egész, de mégis… annyira csodás volt, az az édes kis titok. Nem tudtam, hogyan miként fogok ennek véget vetni pont ezen az estén, de megkönnyítette a dolgát.
Szemeimben akkor is számonkérés tükröződik, mikor belül tudom, hogy akkor se változtatna a helyzeten, ha napokkal, hónapokkal ezelőtt ejti ki azt a bűvös szócskát, ami olyan könnyednek tűnik, bennem mégis elnehezít mindent.
- Tudod, hogy amúgy sem változtatna semmin. Hiába állnál a szüleim elé azzal, hogy szeretsz és el akarsz venni, képen röhögnének és elküldenének játszani – tudom, hogy fájnak a szavak, nekem is fájnak, de ez a kegyetlen tény. Életem ezen részébe nem lehet beleszólásom és nincs is, de még ha lenne se tudnám azt garantálni, hogy az előttem állóval kötném össze az életem, hiába a kellemes perceknek. Én érzem, hogy nem vagyok szerelmes, nem úgy, ahogy ő, de még ha az is lennék, akkor is. Wellington vagyok, és ez nem csak egy név. Ő is tudja, nem egyszer igyekeztem megértetni vele. Apámnak meg alanyi joga van ahhoz, hogy rendelkezzen a vagyona felett, és eldöntse, kinek adja majd át mindazt, amit szinte a semmiből épített fel. Mert ez sem titok.
- Holnap lesz a partim… akkor látom meg a…. férjem – akárhányszor ki kell mondanom ezt a szót, elakad a nyelvem. Nem attól, hogy én ezt nem akarnám, akarom, akarnom kell, egyszerűen csak nem érzem azt, hogy én erre készen állok. Anya és apa is azt állítja, ketten pedig nem lőhetnek mellé, mégis, ha csak belegondolok megborzongok, és a gyomrom diónagyságúra zsugorodik.
- És velünk mi lesz? – kerekedik el a szeme, mire az én tekintetembe is megütközés csillan, mert egyszerűen nem értem a kérdést, vagyis nem elsőre. Ahogy lassan tudatosodik bennem, mit ért velünk alatt, nagyot sóhajtva hunyom le a szemem, és lassan fordítom a fejem jobbra, majd balra.
- Olyan, hogy mi… Ian sose volt – nyugodtan és lassan ejtem ki a késnek ható szavakat, és szinte fizikailag érzem, ahogy belé szúrom őket. Összeomlik, előttem, a szemeim előtt, kellően bebizonyítva nekem azt, hogy nem is lesz olyan, hogy mi. Ő nem lesz benne az életemben, nem lehet a férjem, ha csak ennyitől szinte összerogy.
Hátat fordítva neki, lassan tipegek vissza a már kastélynak titulálható házunkhoz, miközben folyamatosan fülemben zengenek apám szavai:
- Hercegnőm, hagynám én akár egy percig is, hogy szenvedj? – ebben az egyben bízok, meg apám ítélőképességében. Nem hadakozok, egyszer nem fordult meg a fejemben az, hogy eléjük álljak azzal, hogy én ezt nem akarom. Gyerekkorom óta készítettek a holnapi napra, és most mégis… egy aprócska részem azt kívánja, bár ne ébredne fel.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aurelia H. Wellington
Aurelia H. Wellington EmptyCsüt. Jan. 02 2020, 11:03
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves  Aurelia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Úristen, de gyönyörű vagy! Aurelia H. Wellington 3874598021  Aurelia H. Wellington 1404455205  Aurelia H. Wellington 3874598021  Ez volt a legelső amit gondoltam, mikor az avatárképed megláttam. Meg azt is gondoltam, hogy az én csélcsap fiammal azonnal lecsapok rád, de az ő szívét már elrabolta egy másik gyönyörű lány, és hát van elég bajom így is, minek tetézni azzal, hogy beleszeretek egy másik nőbe is. Aurelia H. Wellington 3673325056  Mert hát beléd aztán nagyon beléd lehet. Mindazokon túl, hogy csodaszép vagy, mellette még egy csodás lélekkel is rendelkezel, ami visszaköszön az írásodból is. Aurelia H. Wellington 2451935670

Mindig szerettem az efféle jellemábrázolásokat, ezt a kezdőbetűs megoldást, de a tiéd talán azért volt különleges, mert annyira emberközeli volt, annyira engedtél bepillantást a kis hétköznapjaidba, ami nem különbözik más lányoktól, talán csak annyiban, hogy téged egy szép kis aranykalitkába zárt az élet. Aurelia H. Wellington 2624752903  Olyan mintha szabadon hoznál döntéseket, de valójában az utolsó gondolatodat is meg kell válogatnod. Nem könnyű, szerintem. Az egyszerűségében rejlik a jellemed szépsége, és az apróságokban, amiket megosztottál velünk. Nekem így karácsony után az adventi kalendáriumok jutottak eszembe róla, amikor kinyitok egy kis ablakot és mögötte találok valamit. Aurelia H. Wellington 560292900  Bár India az én szívemhez nem áll közel de a névben való átkot néha én is érzem, mondjuk az én nagyapám nem olyan ismert mint a te apukád, de előfordul, hogy találkozom olyannal aki ennek alapján ítél meg. A ragaszkodásod egy nyaklánchoz és a nagyid emlékéhez pedig olyan érzékenységre vall, ami szerintem a legszerethetőbb benned. Aurelia H. Wellington 690269075  Aurelia H. Wellington 1471401822

Hjajj a történet részed engem nagyon szíven ütött. Aurelia H. Wellington 1130496352  Nem lehet könnyű annak a fiúnak, de az is igaz, hogy ezzel talán tisztába kellett lennie amikor belédszeretett, hogy egy napon majd máshoz kell hozzámenned. Az ember azt gondolná, hogy az ilysmik már kimentek a divatból, vagy nem létezik kényszerházasság, pedig az elég vagyonos körökben, vagy a politikailag befolyásos körökben ez bizony még mindig így megy és valószínű így is fog. Rolling Eyes  Dícséretes az az alázat, ahogyan hozzáállsz az egészhez, hogy megadod magad neki, de ezzel talán boldogtalanságba taszítod magad egy életre, pedig még olyan fiatal vagy, és annyi mindent kipróbálhatnál az életben. Mert hiába a pénz, a legtöbb dologhoz inkább bátorság kell, és egy csöpp akarat. Aurelia H. Wellington 1159569709  Kíváncsi vagyok van e kívánságlistád, olyasmi, amit az ember szokott vezetni, hogy mi mindenre vágyik….szóval, hogy túl ezen a steril és szépen elrendezett életen, te valójában mire vágynál. Ez úgy bennem maradt kérdésként mire a történeted végére értem. Aurelia H. Wellington 2075961653

Édes vagy, tündéri és imádnivaló, a történetvezetésed pedig magávalragadó, szerethető. Aurelia H. Wellington 4142114136

A Tara-Plecsnit egy apró kis hercegnő babával adom most át. Színt admin ad majd neked.    

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Aurelia H. Wellington
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lux Wellington
» Esther Wellington
» Jade Wellington
» Altair & Aurelia - first day....
» Angelína Aurelía García

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: