New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

William & Larisa • The Lion's Cave
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásWilliam & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptySzomb. 16 Ápr. - 19:15


william and larisa

Két végtelenül hosszú hónap telt el azóta amióta Willaim Doherty belépett az életembe. Hazudnék ha azt mondanám, hogy akár csak egy nap is úgy telt volna el, hogy nem gondoltam rá és az ő ajánlatára. Bogarat ültetett a fülembe és ha másra nem is volt jó ez az egész akkor erre igen. Agyafúrt és előrelátó kis dög volt ez a férfi, aki beleférkőzött az agyad legmélyebb gondolataiba és nem eresztett. Az agyam tudta, hogy minden amit ettől az embertől kaphatok az törvénybe ütközik, de a szívem és a megnyugvás amire évek óta vártam ott volt az ő kezében. Akarhat valamit az ember amit tudja, hogy törvénytelen és akár a karrierjébe is kerülhet? Azt hiszem igen.
Az utolsó találkozásunkkor a kabátzsebembe kötött ki a száma és egy telefon amelyet most olyan lassúsággal forgattam a kezemben mint aki még sosem látott ilyet. Őrülten őrlődtem magamban és amióta tudtam, hogy a megfigyelése alatt állok igencsak üldözésmániás is lettem. Maximálisan rányomta a bélyeget a találkozó az életem minden szegletére és úgy döntöttem, hogy ezen az estén véget vetek mindennek, vagy így vagy úgy.
Fel s alá járkáltam a nappalim közepén és a beütött számot hol tárcsáztam és lenyomtam rögtön hol csak bámultam a kijelzőt. Végül mély levegőt vettem s addig tárcsáztam még egy mély férfias hang bele nem szólt. Innen már nincs visszaút.
A taxiból kiszállva még megálltam a ház előtt és a fejembe húztam a kapucnimat. Rettegtem, hogy meglát valaki, hogy felismernek és akkor még azelőtt vége lesz mindennek, hogy akár csak elkezdődhetett volna. Őszintén megvallva nem tudtam mitől félek jobban, attól, hogy akkor mehetek a parancsnokságra vagy attól, hogy akkor sose zárhatom börtönbe – vagy lőhetem le, részletkérdés – a húgom gyilkosait.
Mély levegőt vettem és közelebb léptem az ajtóhoz. A szívem minden bizonnyal kiugrani készült a helyéről, a lábaim remegtek és úgy kezdtem érezni magamat mintha az első randim előtt lennék, holott csak a létező összes szabályt készültem megszegni amire felesküdtem a munkám során.
Felemeltem kezemet és olyan halkan kopogtattam az ajtón, hogy egyáltalán nem voltam abban biztos, hogy hallotta bárki is aki odabent van. A kapucnit még mélyebben húztam a fejembe miközben a szememmel az utcafrontot pásztáztam.
Minden mozdulatom és tettem arról árulkodott, hogy még így két hónap elteltével se voltam biztos semmiben. Mint mikor az egyik válladon az angyal a másikon az ördög ül. Pont ezt a kettősséget éreztem magamban én is.
Az ajtó végül nyílt én pedig elfelejtettem pár másodpercig levegőt venni. Végül hatalmasat sóhajtottam és tágra nyílt szemekkel mértem végig az előttem állót a lába ujjától a feje búbjáig.
- Doherty! – csúsztattam kissé hátrébb a kapucnit a homlokból s pihentettem meg a szemeimet az ő arcán, de tudatosa elkerülve a szemkontaktust. A legőrültebb, legidiótább ötleteim egyike az, hogy önként jövök az oroszlán barlangjába. Az angyal a jobb vállalom hangosan sikított és a homlokára csapott, az ördög meg csak tenyerét dörzsölgette komisz mosollyal a szája szélén.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyHétf. 18 Ápr. - 12:43

Közel két hónap telt el, mióta felajánlottam az FBI-ügynöknek egy visszautasíthatatlan lehetőséget. Én legalábbis így gondoltam. Ennek ellenére ő nem keresett, nem próbált elérni, de még csak a nyomomba sem eredett, hogy legalább engem lebuktathasson. Nem tudom, hogy mit érhettem el nála azzal a találkozással, de ahogy a helyzet is mutatja, nem sokat. Ő folytatja a maga nyomozását, és én is így teszek. Egy ideig még türelmes is voltam, de hamar rá kellett jönnöm, hogy nem várhatok örökké a hívására. Ahogy már akkor is megígértem magamnak, vele vagy nélküle, de le fogom zárni ezt az egészet.
Az idő azonban ellenem dolgozott. Sorra sikerül elkapnunk a terrorszervezet tagjait, de minden egyes nyom legalább három elágazást hordoz magával, miközben az üzletnek sem szabad leállnia, mégis kellő prioritással kell kezelni a tolvajokat. Nem könnyű, annyit elmondhatok. Minden alkalommal, mikor úgy érzem, már szinte karnyújtásnyira van a megoldás, újabb komplikációk adódnak. Jól jönne Ambani segítsége, vagy legalább a sajátos nézőpontja, mert akkor lehet én is hatékonyabban tudnám elosztani az embereimet, és gyorsabban haladhatnánk.
Sokszor nagyon közel jártam ahhoz, hogy újra felkeressem, de a makacsságom, illetve a testvérem mindig észhez térített. Ha újra felkeresem, azzal azt fogom sugallni, hogy elveszett vagyok, és szükségem van a segítségére. Jól jönne, az tény és való, a szükség szót viszont túlzás lenne állítani.
A hívás váratlanul érkezett, mégis örömmel telve fogadtam. Megbeszéltük a találkozó helyét – ami nem más, mint a házam -, az idejét, és innentől kezdve nem volt más teendőm, mint várni.
Épp a zuhany alól léptem ki, mikor meghallottam a csengőt. Tudtam, hogy ki van az ajtó másik felén, szóval éppen készen lettem volna gyorsan felkapkodni magamra a ruháimat, mikor… elkapott a kíváncsiság. Az eredeti tervem helyett csak rátekertem magamra a törölközőt, és még egy kisebbel a kezemben, a hajamat törölve nyitottam ki az ajtót, és mosolyodtam el. Nem kerüli el a figyelmem, hogy úgy mér végig engem, mint ahogyan én tettem azt vele két hónappal ezelőtt. A szemeimbe azonban nem néz. Ez frusztrál.
- Ms Ambani! Mindig öröm látni egy ilyen szépséget egy ehhez hasonló, esős éjszakán! - miért van az, hogy mi nekünk mindig vagy eső után, vagy eső közben kell találkoznunk? - Fáradjon csak beljebb! - azzal együtt félrelépek az ajtóból, és beengedem magam mellett.
- Mégis meggondolta magát az ajánlatommal kapcsolatban? - érdeklődök, ahogy kattan a kulcs a zárban, és a közelébe lépek.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyHétf. 18 Ápr. - 17:02


william and larisa

Ha valaki egy pár évvel ezelőtt azt mondja nekem, hogy ez az egész meg fog történni akkor valószínűleg hangosan nevettem volna körbe. Ez külön-külön is őrültség volt együtt pedig egyszerűen hihetetlen, hogy itt vagyok egy bűnöző háza előtt azzal a szándékkal, hogy üzletet kössek vele, mégpedig azért, hogy megölhessek legalább egy terroristát és védjem a hátát egy gazembernek az FBI előtt.
Még álltam az ajtó előtt várva a beinvitálásra átfutott az agyamon minimum kétszer, hogy inkább hátat kéne fordítanom ennek az egésznek és utána csak úgy csinálni mintha nem történt volna semmi, hisz még nem is történt. Nem tettünk ígéretet egymásnak, csak egyik gyenge pillanatomban azt gondoltam, hogy tényleg ez a férfi lehet a megoldás minden gondomra. De az ajtó végül nyílt s nem volt már menekvés.
Ahogy a kapucnimat hátrébb csúsztattam s szemeim szabadok lettek végig mértem meztelen lábfejét, a vádliját, a csípőjére tekert törölközőt ami egy dudorral jelezte, hogy férfiasságát takarja, hasfalát aminek két hónappal ezelőtt a pisztolyom feszült neki, mellizmait s végül ádámcsutkájáról csúszott fel tekintetem arra az apró mosolyra az arcán ami rettenetesen zavarba ejtett. Hatalmasat nyeltem a látványtól s kislányos zavaromban próbáltam valahol megpihentetni a szemeimet ami nem ő volt.
- Talán mást várt? – köszörültem meg a torkomat miközben meredten néztem befelé a házba, hogy lehetőség szerint ne botoljak fel a küszöbben vagy akár a saját lábamban is. Éreztem, hogy ez az egész nekem szólt és az volt a cél, hogy zavarba hozzon – amit nem mellesleg egészen jól csinált -, de próbáltam minden nőies vágyamat félre rakni és arra gondolni, hogy ez az egész most nem erről szól. A húgom miatt voltam itt és amúgyis, hogy az ördögbe lehetne rám bármilyen hatással is egy bűnöző?
Lecsúsztattam a kapucnit a fejemről s kissé vizes hajamat kisöpörtem az arcomból ahogy beléptem a házba. Körbe néztem az előszobában keresve bármit ami gyanús, de apró jele se volt annak, hogy ez itt egy bűnöző háza. Bár mire számítottam? Gépfegyverekre az előszoba falon, fekete kesztyűkre és különféle nevekre szóló útlevelekre a komódon vagy vérfoltra a tökéletes szőnyegen? Ha bármelyik ezek közül meg is található a házban azt valószínűleg nem az én fogadtatásom alkalmával fogja előtérbe helyezni, legalábbis bolond lenne s ahogy én ismertem őt – természetesen nem a személyes találkozónkból – egyáltalán nem volt annak mondható.
Ahogy kattant a kulcs a zárban lehunytam a szememet, mély levegőt vettem s szembe fordultam vele. Egy másodpercre akadt össze a szemem az övével, de azonnal el is kaptam onnan. Igazából féltem, hogy ha belenézek az ő lélektükreibe azonnal megtalálom benne azt amitől rettegtem, az igazságot, hogy őrültséget csinálok.
- Bármennyire is fáj beismernem az hiszem az utóbbi találkozónk alkalmával elhamarkodottan döntöttem. – éreztem ahogy kiszárad a szám és a testem minden egyes porcikája vadul ellenkezik aziránt, hogy ez az együttműködés létrejöjjön.
- Gondoltam adnunk kéne ennek még egy esélyt, kevésbé túlfűtött helyzetben. – megnyaltam az ajkaimat miközben akarva akaratlanul újra az ágyékára tévedt a tekintetem. Ez olyan mint amikor látsz egy balesetet és nem akarsz odanézni mert irtózol a vér látványától mégis keresed a megfelelő helyet ahonnan mindent láthatsz.
- Megtenné, hogy felöltözik? Vagy kereshetünk egy másik időpontot is ha Önnek más elfoglaltsága adódott. – kerültem ki a közelemben álló férfit s léptem az ajtóhoz. Ujjaimat a kilincsre helyeztem jelezve, hogy akár távozhatok is.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyHétf. 18 Ápr. - 17:59

Nem tartottam attól, hogy ha elhívom a házamba, akkor azzal magam alatt vágom a fát. Ez a bejelentett lakcímem, amit a szövetségiek is ismernek – és amit pontosan ezen okból használok szigorúan csak lakhatási célzattal. A piszkos üzelmeimet csak akkor hozom ide, mikor feltétlenül szükséges, és akkor sem hosszú ideig. Keresgélhet ő itt, amit csak akar, úgysem fog találni semmit, csak egy átlagos, középmodern, mégis minimalista házat. Nem az átlagosság látszatát akarom ezzel növelni, csupán nem vagyok kimondottan a fényűzés híve.
- Nem, Ms Ambani, pontosan magácskát vártam - kimondottan jót szórakozok a zavartságán, még ha ennek csak a töredékét is mutatom ki nyílten. Lám-lám! Ki gondolta volna, hogy a hetekkel ezelőtti elhatározott, magabiztos ügynök mégiscsak rendelkezik emberi érzésekkel, földi vágyakkal? Már kezdtem azt hinni, hogy szigorúan a munkának él, a férfiak pedig hidegen hagyják. Nem szeretek tévedni, de ez az információ még számomra is örvendetes.
- Pontosan ezért adtam a mobilt - mondanám, hogy már akkor is öt lépéssel előtte jártam, de ezzel még magamnak is hazudnék. Nem tudtam, hogy fel fog hívni, csupán reménykedtem benne, hogy előbb-utóbb észhez tér. Mint azt a helyzet mutatja, sokat kellett gondolkoznia rajta, de végül csak engedett a csábításnak.
- A kevésbé túlfűtöttel szerintem máris elkéstünk - felelem ugyanazzal a sokatmondó mosollyal, amivel az eddigi rövid ittléte alatt folyamatosan fogva tartottam. Nem egy hatalmas diadal, amit most tapasztalok rajta, de határozottan olyasvalami, amit akár még fel is használhatok – vagy ha más nem, szórakozhatok vele egy kicsit. Természetesen nem kerüli el a figyelmemet egyetlen félrepillantása sem, de még egyelőre nem reagálok rá semmit. Ez viszont hamar meg fog változni, mert még én is tudom, hogy nem maradhatok így sokáig.
- Ha el akar menni, ahhoz a kulcs sem ártana - amit a szavaim befejeztével, az ujjamon megcsengetve lengetek meg előtte, mielőtt összezárulna körülötte az öklöm. Ahelyett, hogy engednék a kérésének, tovább játszadozom vele, úgy kezdek el körülötte körözni, mint a ragadozó, aki épp a prédáját próbálja becserkészni. Tekintetemet hol az arcán, hol egyéb testtájékain pihentetem, mondván megtehetem, hisz így leszünk egálban.
- Tényleg szeretné, hogy felöltözzek? Ne áltassa magát, Ms Ambani, látom én, hogyan néz rám, és csak sejtem, milyen gondolatok járhatnak a fejében. Elgondolkozott azon, hogy ha nem rólam lenne szó, akkor már rég levetkőzte volna a gátlásait, és leszedte volna rólam ezt a fene törölközőt, hogy aztán egy kis időre elfeledhesse minden búját. Tévednék talán? - a szavaim befejeztével éppen előtte állok meg, két kezemet az ajtóra helyezve, a testem és a bejárat közé szorítva az ügynököt. Sokat sejtető tekintettel pillantok le rá, és nyalom meg az alsó ajkamat. Nem sokáig tartom bezárva, és néhány pillanattal később már távozok is az aurájából.
- Ne aggódjon, csak szórakozom. Részben - vonok vállat egyszerűen, majd végre egy kis komolyságot húzok az arcomra. - Foglaljon helyet a nappaliban, jövök mindjárt - a célomat már sikerült elérnem az előbbi kis színjátékkal, minden mást pedig meghagyok a maga idejére.
Alig egy perccel később már vissza is érek nadrágban, illetve egy könnyed anyagú, szürke rövidujjú ingben, amelyet a helyzet ellenére sem gombolok össze. - Mivel kínálhatom meg, Ms. Ambani? Egy kis vízzel, üdítővel, esetleg valami ütősebbel? - kérdezem, ahogy egyre közelebb érek hozzá. Ha kér valamit, megkapja, ha nem, akkor csak egymagamban, kezemben egy pohár vízzel térek vissza és foglalok helyet a kanapén.
- Mondanám, hogy térjünk rá a tárgyra, de előtte szeretnék megbizonyosodni arról, hogy nincsen bedrótozva. Sosem lehetünk elég biztosak, nemde? - halványan elmosolyodom, lábamat keresztbe rakom, mindezek ellenére azonban teljesen komoly vagyok a kérésemben. - Ráadásul így fair. Én már megmutattam, és még most is mutatom, mit rejteget a felsőm anyaga, most magácskán a sor - nyilván nem azt kérem tőle, hogy vetkőzzön le előttem, de azt viszont neki is meg kell értenie, hogy a biztonságom, és a szabadságom érdekében ennek egy szükségszerű lépésnek kell lennie.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyHétf. 18 Ápr. - 19:36


william and larisa

Még magamat is megleptem azzal, hogy ennyire zavarba hozott. Máskor ez nem volt rám jellemző és most is csak annak tudtam ezt be, hogy nem vártam erre a fogadtatásra. Azt gondoltam, hogy ezekhez a játszmázásokhoz még nem ért el a kapcsolatunk, de ha harc hát legyen harc.
Leengedtem kezeimet a kilincsről ahogy megláttam az ujja körött táncoló kulcscsomót. Kissé előrébb léptem ő pedig ezt zavar nélkül kihasználva kezdett el körülöttem járkálni. Hatalmas levegőt vettem ahogy megcsapta orromat a friss tusfürdő illata s szinte mámorítóan hatott elmémre ahogy dorombolni kezdett mint egy kismacska. Minden egyes szavával muszáj voltam egyetérteni de meg se szólaltam csak csöndesen tűrtem a préda szerepét mindaddig amíg testével az ajtóhoz nem szorított. Szemeim pont vízszintbe kerültek ajkaival miközben az enyémek szétnyíltak s csak néztem ahogy ő megnyalja övéit. Én automatikusan követtem mozdulatát.
- Ne játsszon velem Doherty. – leheltem az arcába s mikor eltávolodott tőlem feltöltöttem a tüdőmet levegővel, azzal ami addig kimaradt amíg a falhoz szorított. Úgy álltam ott hátrahagyva, egyedül, hogy érezni kezdtem teste melegének hiányát az enyémen. Ez az érzés fájón emberi volt és félelmetes is egyszerre.
Ennek az érzésnek nem szabadott teret hagynom vagy félő volt még jobban eszemet vesztem. Célokkal jöttem ide, olyan célokkal amit nem ronthattam el egy szex-el. Ez kőkemény munka volt.
Végül mikor egyedül hagyott az előszobába hátra dobtam nedves tincseimet és felszívva magam elszántan indultam meg a nappali felé. Néztem a tárgyakat, a bútorokat, de semmi személyest nem véltem felfedezni. Letisztult volt minden és modern, de semmit nem árult el magáról a lakójáról. Se egy kép, se egy CD, se a kedvenc könyvek, semmi amiből megismerhettem volna Willaim Dohertyt. Épp az egyik komódon lévő szobrot emeltem fel s néztem azt meg mikor a beszélgetőpartnerem visszatért a szobába. Visszahelyeztem a tárgyat a helyére s szembe fordultam vele. A szemeim megpihentek mellkasán és apró mosolyra húzódott a szám széle látva, hogy nem sikerült összegombolni az anyagot.
- Whisky azt hiszem jöhet. – néztem ahogy kiszolgált majd a kezembe nyomta a poharat én pedig olyan hevesen húztam le annak a tartalmát, hogy még én magam is meglepődtem rajta. Fintor ült ki az arcomra az ízétől hisz igazából utáltam a whiskyt, de kellett valami ami hamar a fejembe szállt.
Oldara biccentett fejjel hallgattam a mondatait s néztem a szája szélén megbúvó mosolyt. Most már biztos voltam benne, hogy a bolondját akarja járatni velem s én vagy felültem erre vagy hagytam, hogy úgy játsszon velem ahogy ő akar. Így végül letettem a kezemben lévő poharat a mellettem lévő komódra s két lépést közelebb tettem hozzá, pont annyira, hogy a combommal neki dőlhessek a kanapé karfájának. A szemeit még mindig nem akasztottam össze az övéivel, de hasán majd mellkasán pihentettem meg azokat. A kabátom ujjából lassan kezdtem el kihúzni a kezemet s mikor megszabadultam attól lehelyeztem a mellettem lévő ülőgarnitúrára. A kapucnis pulóver cipzárját is hasonló lassúsággal kezdtem lehúzni majd a kabátom mellé tettem azt. Az íriszem végül csak akkor fúrtam bele övébe mikor a pólót felhúztam hasamon végig mellem vonaláig levéve végül az is. Ott álltam egy szál melltartóban tőle pár lépésre. A nedves hajam hozzátapadt a hátamhoz aminek érzésétől kirázott a hideg s libabőrös lett az egész felsőtestem.
- Kíváncsi még valamire Doherty? – emeltem fel kissé az államat miközben elindultam felé és karnyújtásnyira álltam meg előtte. Előre nyúltam ingje gombjaihoz s azt bebújtattam a helyére.
- Tudja mit gondolok? Kurva szar a tárgyalási módszere… - simítottam végig hasfalán a mutatóujjamat majd az utolsó gomb is a helyére került.  Szemeimmel követtem mozdulataimat s csak akkor pillantottam fel rá mikor befejeztem a műveletet.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyKedd 19 Ápr. - 7:14

Őszinte leszek, mikor a helyszín gyanánt a saját lakásomat jelöltem meg, eszem ágában sem volt, hogy így fogadjam, vagy hogy az üzletet bármilyen más irányba elvigyem. Hirtelen jött ötlet volt, hogy közel egy szál semmiben nyissak előtte ajtót, és megnézzem, ez vajon milyen hatással van rá. Nem vagyok eltelve magamtól – talán egy kicsit -, az adottságaimmal azonban teljes mértékben tisztában vagyok, melyek fenntartásáért napi-kétnapi szinten dolgozom. Nem állítanék igazat, ha most azt mondanám, ezt egy-egy ügyfelemnél sem használtam még ki korábban. Na de mit ad a Sors, még egy FBI ügynökkel is?
Elvigyorodom a reakcióját látva, és a szavait hallva. Parancsolni akar nekem, de közel sincs már meg az az él, az a határozottság, vagy magabiztosság, amit a legutolsó találkozásunkkor tapasztalhattam. Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg ez lenne a vágya, és nem csak magát akarja ezzel valamennyire visszaterelni a földre. A szétnyíló ajkak, a menekülés hiánya, a megbabonázott tekintet, amivel engem figyel… mit ne mondjak, ez még nekem is imponál.
Nem állt szándékomban ugyanolyan módon folytatni az előbbi kis színjátékot, mint ahogy azt az imént tettem, de tudtam, hogy az előbb tapasztaltakat még meg fogom említeni, illetve ki fogom használni. A felsőmet is valami ilyen indokból hagyom begombolatlanul. Látom ám a mosolyát, és hogy merre is tekint a szemeivel – bár hogy ez szándékos, vagy ösztönös-e, azt nem tudom kivenni.
Kiöntöttem hát neki a whiskyt, és még helyet sem tudtam foglalni, mire ő végzett az adagjával. - Jobb lesz, ha idehozom az üveget is - nevetek fel halkan, röviden, majd pár pillanattal később már a behűtött whiskys üveg talpa koppan a dohányzóasztalon. Lerakom a saját italomat, a kupakot lecsavarom, és öntök még egy pohárral az ügynöknek.
Szokatlan kérés, vagy sem, de annál szükségszerűbb, amit a következőkben igénylek tőle. Nem várom el, hogy levetkőzzön, bár hazudnék, ha azt állítanám, nem lenne kedvemre. Várnám az ellenkezést, vagy hogy hátat fordítson nekem, és arra hivatkozva távozzon valami úton-módon a lakásomból, hogy ez milyen rossz ötlet volt. Mindezek ellenére meglep, hogy csendben elfogadja, mi több, még kifejezetten közel is kerül hozzám. Kíváncsian, de továbbra is rezzenéstelen arccal figyelem az arcát, egészen addig, míg el nem kezd megszabadulni a felsőtestét takaró ruhadaraboktól. Nocsak-nocsak! Sok mindenre számítottam Ms Ambanival kapcsolatban, de erre abszolút nem! Hogy hidegen hagy-e a látvány, ami fogad? Pont annyira, mint amennyire őt az én fedetlen felsőtestem.
A szemébe nézek először, de aztán dicsérő tekintettel, és egy megerősítő hümmögéssel szalad lentebb a tekintetem a dekoltázsára. Nem semmi idomokkal van megáldva, annyi biztos. Az előbb még nem akartam tőle semmit, de most?
Ezzel szemben nem teszek semmit. Hagyom, hogy begombolja az ingemet, és csak akkor szólalok meg, miután végre az íriszeimbe fúrja a sajátjait. Nem engedem, hogy eltávolodjon, helyette belekarolok a derekába, és a váratlanságot kihasználva húzom közelebb magamhoz, egészen pontosan az ölembe. - Ó, Ms Ambani, magának viszont nagyon is jók a módszerei! - szólalok meg vigyorogva, ahogy óvatosan, szinte éppen csak hozzáérve simítok végig a gerince vonalán, ajkaimmal alig pár centiméterre az övéitől. - Ne legyen semmi rossznak az elrontója. Egyértelmű, hogy nem hagyjuk hidegen egymást, hát miért ne használnánk ki ezt a szokatlan vonzalmat, mielőtt rátérnénk az üzletre? Nem csak szomjas volt, érzem én, hogy ki is van éhezve! Mellesleg… - a következő pillanatban már a melltartója csatjánál van az egyik kezem, amit gyakorlott, gyors mozdulattal oldok ki. - Van még pár pont, ahol el lehet rejtve az a mikrofon. Szeretek biztosra menni - duruzsolom az ajkaiba, arcomon továbbra is kaján vigyorral lehelve aztán egy lágy csókot az állkapcsára, egyik tenyeremmel felszabadítva a nyakát a nedves hajától, amibe szintén rezzenéstelenül csókolok bele. A kezeim mindeközben az oldalán simítanak végig, egészen a combjáig, ahol aztán megpihennek.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyKedd 19 Ápr. - 18:25


william and larisa

Egészen hosszú percekig nem fogott el a bűntudat érzése, sokáig nem jutott el a tudatomig az, hogy miért is vagyok itt. Pár pillanatra megszűntem FBI ügynöknek lenni egy bűnszervezet fejével összezárva. Nem értettem azt a vonzalmat ami ilyen hirtelen kapott lángra, de engedtem neki még akkor is ha tudtam, hogy őrültség. Igazság szerint az utóbbi időben a szexuális életem igencsak gyér volt, érzelmektől és szenvedélyektől mentes. Ahogy jöttek úgy mentek és egyiknek sem vágytam igazán az érintésére.
S ami azt illette látni akartam ennek a férfinak a tüzet a szemében, azt a vadállatias ösztönt amikor nem kapja meg azt amit akar, amikor én vagyok az amit megszerezni szeretne s az én kezemben van a vágyai forrása. Mint mikor minden nő azt gondolja na majd ő megszelídíti a rossz fiút… én csak azt akartam, hogy mindennél jobban akarjon, hogy aztán nemet mondhassak. Legalábbis az volt a terv az előszobai incidens után aztán valahol a bejárat és a nappali között elhagytam a józan ítélőképességemet.
Ahogy befejeztem a gombokkal való bajlódást már indulni készültem volna, de keze visszatartott. Engedtem a húzásnak s lábaimat övéin átvetve térdeltem a kanapéra. Tenyeremet mellkasának támasztottam amely alatt szívének dobogását éreztem.
Az érintése égette a bőrömet és beleborzongtam a gerincem mentén végigfutó simításba. Olyan közel volt hozzám, hogy orromba kúszott a friss tusfürdő némi parfümmel és a saját illatával összekeveredve. Orromból az agyamig kúszott és beférkőzött kitöltve minden rést pont úgy ahogy doromboló szavai és lehelete az ajkaimon.  
A melltartóm pántja esetlenül csúszott végig a vállamon majd a karomon végül megakadva kezem hajlatában. Néztem a ruhadarab útvonalát majd vissza pillantottam a férfira aki közben apró csókkal illette állkapcsomat majd nyakam vonalát. Lehunyt szemmel élveztem minden mozdulatát minden simítását, az apró csiklandozó levegővételeit. Zsigeri volt a vágy amivel kívántam őt és bár megrészegített a lénye nem engedhettem ennek az emberi érzésnek, nem hagyhattam, hogy egy legyek a sok közül akit megfektet s aztán talán azért hiúsul meg az üzlet. A farkánál jóval fontosabb kívánalmaim is voltak - még ha az jelen pillanatban háttérbe is szorult -.
- Előbb a munka, aztán a szórakozás. – nyúltam a lecsúszott melltartómért és csatoltam össze a hátamon azt. Beszívtam alsó ajkam sarkát, hogy egy mosolyt elrejtsek, s miközben éreztem, hogy a vágy kissé engedett szorításából az alkohol hatása viszont közelebb vont magához.
Átemeltem lábamat az övé felett s elindultam a másik kanapé felé ahol a felső ruházatomat hagytam közben magamhoz véve a dohányzóasztalra elhelyezett üveget. A pólómat sietve húztam magamra és kifújva a levegőt összeszedtem mindent amit az előbbi közjáték szétbombázott bennem. A komódon hagyott poharamba újabb adag alkoholt töltöttem és még pár másodpercig szemeztem vele majd végül ezt is felhajtottam pont olyan hirtelen mint az előzőt.
- Noss… – fintorodtam el ismét az íztől, de éreztem, hogy a fejem megszédült s ettől könnyebb lett minden. - …múltkor azt mondta, hogy Önnek is útban van a banda. Miért? – tettem fel az első kérdést, de nem fordultam meg, hogy szembe nézzek vele. Nem is akartam. Félő volt, hogy bármelyik pillanatban elvesztem a fejemet.
- Ha rábólintok erre az egész őrültségre akkor mit kell tennem? Mi lenne a haszna belőlem? – jött az újabb kérdés és egy újabb pohárka az aranyszín italból. Az ajkamhoz emeltem, de végül nem húztam meg. Józannak kellett maradnom ha már az ő jelenléte ilyen mértékben részegített meg.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyKedd 19 Ápr. - 20:34

Még engem is meglep, hogy mennyire felcsigázta a fantáziámat Ms. Ambani jelenléte. Kész lennék félredobni az üzletet, és még a saját biztonságomat is egy egy felejthetetlen éjszaka reményében, akármennyire is tudom, hogy jobban eszemnél kellene legyek. Vágytam rá, hogy további felesleges szócséplés helyett rögtön egyről a kettőre lépjünk, amiről egyszerre tettek tanúbizonyosságot az érintéseim, és a csókjaim, amikkel őt illettem.
Épp ezért ér váratlanul, mikor az eddigi találkozásainkkal ellentétben végre ő lesz az, aki erősebbnek, és akaratosabbnak bizonyul. Talán egy pillanatra kiül az értetlenség az arcomra, de ez hamar átfordul egy játékos vigyorba, mikor felmerülnek bennem a folytatással kapcsolatos  lehetőségek. Ha macska-egér játszmát akar játszani, én állok elébe!
- Vigyázzon, mert a szaván fogom! - engedek a távozásnak, arcomon továbbra is kaján mosollyal figyelve a távozását. Ha most nem is történt semmi, erősen kétlem, hogy ennek ne lenne később folytatása. Hogy ez a mai estét jelenti, esetleg az elkövetkezők valamelyikét, az nem számít. Az egyetlen dolog, ami igen, az az, hogy kell nekem. Ismerni akarom végre Larisát is, a civil, átlagos nőt, nem csak Ms. Ambanit, a karakán FBI-ügynököt.
Hátradőlök a kanapén, az egyik lábamat újra ráhelyezem a másikra, és csendben figyelem, ahogy a fedetlen felsőtestet újra ruhák kezdik borítani. Valamilyen szinten elszomorít, hogy nem sikerült elérnem a kitűzött célomat, de ez nem fogja a kedvemet szegni egy pillanatra sem.
Hallgatom a szavait, a figyelmemet azonban egy pillanatra sem kerüli el, hogy mennyire próbálja kivonni magát az előbbiek hatása alól azzal, hogy nem is nekem, hanem a falnak beszél. Hümmögök egy sort, mielőtt megszólalnék.
- Akár elhiszi, akár nem, a múltkor már többé-kevésbé elmondtam mindent, amit tudnia kell - mert azt biztosra veheti, hogy nem fogom az orrára kötni az ellopott fegyverszállítmányt, ami a fő prioritásom ebben az ügyben. Egyelőre még nem tart itt a kettőnk közötti bizalom, és valószínűleg sosem fog. Fent hagyom a hangsúlyt a mondatom végeztével, ezzel is jelezve számára, hogy folytatni fogom még a gondolatmenetemet, de nem azelőtt, hogy felállnék ültömből, és odalépnék Ms Ambani elé, hogy végre ne a hátával kommunikáljak. Ha továbbra sem néz fel a szemeimbe, akkor én leszek az, aki mutató-, és hüvelykujja közé csippenti az állkapcsát, majd magára emeli a tekintetét. - Máris jobb! - mosolyodom el lágyan, a kelleténél pár pillanatnyi idővel tovább pihentetve rajta az ujjaimat.
- Elismétlem a két hónapja elhangzottakat. Útban vannak, mert érzem, hogy készülnek valamire, ami nem csak az üzletemre fog súlyos kihatással lenni, hanem valószínűleg ártatlan emberek, és gyermekek életére is. Maradjunk annyiban, hogy nem akarom megvárni, vajon igaznak bizonyulnak-e a megérzéseim - legnagyobb reményeim szerint ezt még időben meg tudjuk előzni. Közösen. - Hogy mi hasznom lenne magácskából… azt még egyelőre én sem tudom. Azon túl, hogy lepattintja rólam az FBI-t, ad egy újfajta megközelítést is a tettesek előkerítésével kapcsolatban. Átbeszéljük, hogy mire jutottunk, és aztán közösen döntünk amellett, hogy melyik nyom mekkora prioritást élvez. Jobban ismeri ezt a bandát, ezt még nekem is be kell látnom. Továbbá ezáltal én is jobban szét tudom osztani az embereimet, míg mi ketten közös erővel leszámolhatunk ezekkel a terroristákkal. Röviden és tömören erről lenne szó - igazából ennél több információt megosztani vele felesleges szócséplés lenne. Mindennek el fog jönni az ideje, de egyelőre abban kell biztosnak lennem, hogy ténylegesen bele akar-e vágni ebbe.
- Tudom, hogy nehéz dolgot kérek, de ehhez elsődleges lesz, hogy ha másért nem, de a közös cél, és külön-külön mindkettőnk érdekét szem előtt tartva megpróbáljunk valamiféle bizalmat kialakítani egymás iránt. Én nem vájkálok tovább az életében, cserébe magácska igyekszik az FBI-t minél távolabb tartani tőlem - hogy ezt miként teszi meg, az már nem az én dolgom. - Mindezek mellett, ha úgy döntene bármikor, hogy ki akar lépni a törvénytisztelő polgár szerepéből, és engedni akar a ravasz csábításának, azt sem fogom felhasználni maga ellen. Nem mondanám feltett szándékomnak, hogy romba döntsem az életét, hisz tudom, milyen érzés végre bosszút állni azokkal szemben, akik… - nem, itt még nem tartunk, hogy a nejemről, és a gyermekeimről beszéljek neki. Lenyelem a szavakat, és úgy teszek, mintha mi sem történt volna.
- Ha megfelelnek ezek a feltételek, akkor… - elnyúlok a whiskys üveg, és a poharam felé, majd miután a vízzel végeztem, mindkettőnk poharát megtöltöm egy jó adag alkohollal, aztán koccintásra emelem a sajátomat. -… egészségünkre! - kitartva elé fogom a poharamat, várva, hogy az üvegek összeérintése megindítsa ezt a szokatlan kapcsolatot, ami az elkövetkezendő időszakban fog ránk várni.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptySzer. 20 Ápr. - 9:32


william and larisa

Próbáltam elterelni a gondolataimat az előző kis közjátékról s bár igazán nehezen sikerült, a testi vágyaim mellé beférkőzött a kötelességtudat is. Márpedig én azért jöttem, hogy szimpla üzleti beszélgetésben vegyünk részt amiért amúgy is maró lelkiismeret-furdalásom volt. Bár kissé bántott, hogy nem próbált visszatartani, de így legalább megkönnyítette a helyzetemet hisz így is minden erőmet össze kellett kaparnom ahhoz, hogy megvonjam magamtól az érintéseit. Az alkohol viszont jó búűzőnek bizonyul így végül amit eddig csak figyeltem a pohár alján azt most le is húztam. Éreztem, hogy a gyomrom égni kezdett és marta a nyelőcsövemet is. Lehunyt szemmel próbáltam összeszedni magamat s bár a fejem már kóválygott mikor a férfi ujjai az állam alá csúsztak egészen magabiztosan tudtam kinyitni szemeimet és néztem övéibe. Ez csak egyet jelenthetett: még egy pár pohárkáig beszámítható voltam.
- Megérzés? Tehát egy megérzésre építkezünk? - akartam tudni a piszkos kis ügyeiről, hogy pontosan miben is veszek részt mert akármennyire is tudtam, hogy az ördöggel készülök kezet fogni azért az távol állt tőlem, hogy a húgom gyilkosai miatt akármiben társtettes legyek. Így is ezer ponton készültem megszegni a törvényt, az eskümet és mindent amire feltettem az életemet. Rengeteg veszítenivalóm volt, a munkám, a hitelességem, a magamba vetett hitem mégis olyan csábító volt többet tudni és az a gondolat, hogy bármit megtehetek ezekkel az emberekkel hisz a velem szemben álló tartani fogja a hátát. Nekem csak annyi lenne a dolgom, hogy pár jelentést elfelejtek megírni, pár nyomot megsemmisítek. Ezzel nem ártok senkinek. Legalábbis ezzel próbáltam áltatni magamat.
- Ha azt akarja, hogy bízzak magában legyen őszinte. Miért fontos magának ez a banda? Mi az amit el kellene tusolnom az FBI elől? - pengeélen táncoltam. Tudtam, hogy kétféle képen érhet véget ez az este. Vagy elküld a francba, hogy ne turkáljak az ő életében sem a piszkos kis üzleteiben vagy valóban koccintunk és egy tökéletes együttműködés veheti kezdetét. Nekem viszont ahhoz, hogy mélyen elnyomjam magamban a vágyat, hogy bilincset rakjak a csuklójára tudnom kellett, hogy miben is veszek részt. Ezt vagy megérti vagy nem.
A fülemet megütötte, hogy mondatát félben hagyva tereli el a szót az alkohollal. Figyeltem ahogy a poharam újra megtelt, de eszem ágában sem volt azt felemelni. Pár csöndes másodpercig csak kémleltem az arcát, a vonásait, az apró ráncokat.
- A húgom 10 éves volt amikor meghalt. Alig élt. Gyönyörű és bájos kislány volt. Az anyámék már eltervezték az egész életét. Megvolt a férje, a jövőbeli háza és szerintem még a gyerekei nevét is kitalálták. India kurva szar hely egy lánynak. Tudja amikor meghalt Chandra az anyám idegösszeroppanást kapott, az apám pedig hónapokig meg sem szólalt. Megváltás volt eljönnöm Mumbaiból mert féltem, hogy én is megbolondulok. - vettem egy mély levegőt és kortyoltam bele a kiöntött alkoholba. - Tudja most ezt miért mondom el még akkor is ha pontosan tudom, hogy mindez ismert volt Ön előtt? Hogy tőlem is halljon valamit.  Mert ez a különbség kettőnk között. Ön tud rólam mindent az én akaratomon kívül én viszont semmit nem tudok azon kívül, hogy egy márkaszerviz mögé bújtatott bűnszervezetet irányít. És pont ennyi az amit Ön láttatni akar. - reméltem, hogy világossá válik a számára, hogy ezt így ebben a formában lehetetlen lesz fenntartani mert nem voltak egyenlőek az erőviszonyok. Ő csak becsöppent az életembe és csak azt tudtam róla amit ő szeretett volna, hogy az FBI tudjon. Én pedig nyitott könyv voltam az életem minden sötét foltjával együtt.
- Én mindent feltettem egy lapra azzal, hogy itt vagyok Doherty. Most magán a sor. - nyeltem le a pohárban maradt kortyot és vissza helyeztem a poharat a komódra jelezve ezzel, hogy nem... egyelőre még nincs egyezség.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptySzer. 20 Ápr. - 12:16

- Igen, egy megérzésre építkezünk. Egy nyomós megérzésre, ami abból indult ki, hogy már több, mint két hónapja a városban tartózkodik egy terrorszervezet, akiknek legalább egy, de lehet két terrorcselekmény is a nevükhöz fűződik - felelem egy nagy sóhajtással, mielőtt normálisan is válaszolnék a kérdésére. - De ha ez nem elég, akkor illő lenne megemlítenem, hogy egy-egy rajtaütés során fegyvereket találtunk náluk. Ezt fűszerezze meg azzal, hogy néhány tagot elkaptunk, és kellően sok mindenre fényt derítettünk általuk. És nem, nem kell attól tartania, hogy hazudtak - erőteljes éllel vágom oda neki az utolsó szavakat, ezzel jelezve számára, hogy nem fogok erről többet beszélni. Nem fogom az orrára kötni az információszerzés részleteit, és valószínűleg ő sem akarja tudni. - A problémám is ebből eredeztethető, ami azt illeti. Elmondtak pár dolgot, amivel közelebb kerültünk a szervezet felleléséhez, de van, amit még az egyszerű gyalogok sem tudnak. Tisztában vannak vele, hogy valami nagy dobás lesz az ittlétük megkoronázása, de részleteket nem tudtunk kiszedni belőlük. Az a jobbik eset, ha még a vezetők is csak a tervezés fázisában vannak - mert ha már az előkészületeknél járnak, az jócskán lerövidíti a rendelkezésünkre álló időt.
- Elmondtam már, és akár hisz nekem, akár nem, ez az igazság. Sokakkal üzletelek, és az egyik bizniszemből sem hiányzik, hogy az ügyfeleim kihulljanak egy ilyen katasztrófa miatt - ezzel ugyan nem hazudok, de nem is mondok el neki mindent. - Mit kellene eltusolnia? Kérem, hát nem egyértelmű? Bármit, ami visszavezethet hozzám, mert azzal egyenes úton kerül a kereszttűzbe magácska is. Nem várom el, hogyha meghúzom a ravaszt, akkor segítsen a nyomok eltávolításában, az nekem is megy. Egyszerűen kattanjanak le rólam a szövetségiek, és hadd csináljam a dolgomat anélkül, hogy velük kelljen foglalkoznom, és hogy mikor kapnak megint idegösszeomlást, majd visznek be valami mondvacsinált, rám sem bizonyítható indokkal - félő, hogy előbb-utóbb ki fog derülni az ellopott fegyverszállítmány, de arra mérget vehet, hogy nem én fogom neki elmondani. Legalábbis nem most, nem addig, míg az üzletet nyélbe nem ütöttük. Nem fog papírformára sor kerülni, az én munkakörömben a szavak, és az ígéret is felér egy szerződéssel. Nem véletlen, hogy ilyen kevés dokumentumot hagyok magam mögött, és azokat is a megfelelő helyen tárolom.
Várom, hogy hozzám hasonlóan koccintásra emelje a poharát, de miután elkezd mesélni, rá kell jönnöm, hogy ez még nem most fog bekövetkezni. Leeresztem a karomat, és figyelmesen iszom a szavait, még ha a whiskyt nem is. Nem tudhatja, hogy a szavai milyen mélyre hatolnak a szívemben, és igyekszem is ennek bárminemű jelét eltitkolni. Sejtem, hogy mire megy ki a játék a hirtelen, semmiből érkezett monológjával, és nagyon nem tetszik a kitűzött út. - Sajnálom. Borzasztó lehetett megélnie ezt ilyen fiatalon - nem sokszor hagyok helyet az empátiának, de ez most az a helyzet, ahol úgy érzem, illő megengednem magamnak. Sóhajtok a szavai végeztével, és a pohara mellé helyezem a sajátomat is, mielőtt karba tett kézzel állnék meg előtte.
- Rendben van, mesélek én is magamról, nehogy azt mondja, unfair vagyok - próbálok a lehető legdiplomatikusabban viselkedni, de ha jól figyel, végre felfedezhet bennem valami… emberségeset is. Nehezemre esik erről a témáról beszélni, amit mi sem mutat jobban, minthogy az elkövetkezendő fél percben csendben próbálom a szavakat találni, amivel belekezdhetek a történetembe. Sóhajtva pillantok aztán Ms. Ambanira.
- Tizenegy éve még nagyon más személyiség voltam. Nem vágytam erre az életre, de az akaratomon kívül is az ölembe hullott. A bátyám, Mickey már jó ideje benne volt a sűrűjében, de próbált minden erejével távol tartani tőle. Egészen addig, míg… hogy fogalmazzak… a számomra fontos személyek rosszkor voltak rossz helyen. A feleségem, a lányom, a fiam, és a húgom, hogy pontosabban fogalmazzak. A gyerekek, mint ahogy a gyerekekhez illő, elszaladtak, és játszani szerettek volna, míg az anyjuk megtankolja az autót, de túlságosan messze kószáltak. Egy szó, mint száz, haza már egyikük sem érkezett, a következő útjuk a hullaházba vezetett. Le voltam törve, dühös voltam, és másra sem vágytam, minthogy elégtételt vegyek az elkövetőkön. Szükségem volt a testvéremre, aki mindenben támogatott, és segített megtenni az első lépéseket, hogy azzá váljak, aki ma vagyok - idegesen fújom ki az orromon a levegőt, majd szemeimet lehunyva veszek pár mély lélegzetet, mielőtt újra a nőre emelném a tekintetem. - Mint ahogy látja, tényleg nem vagyunk mi olyan különbek. Mindketten átéltük a magunk életének tragédiáit, amelyek aztán két külön irányba indítottak el minket - lemondóan nyúlok az üveghez, és töltöm meg a komódon pihenő poharát, majd a kezébe adom, és én is markomba szorítom a sajátomat.
- Meg van elégedve? - kérdezem, ahogy újra megemelem a poharamat. Kevésbé ünnepélyesen, csöppet sem játékosan, de annál melankólikusabban, üzletiesebben.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptySzer. 20 Ápr. - 15:23


william and larisa

Próbáltam a felvenni a fonalat, ami nekem dobott, de mivel egyáltalán nem voltam egy bűnözőnek való és képtelen is voltam azzal a fejjel gondolkodni így kissé nehezemre esett. Éreztem az élt a szavai mögött, azt, hogy baromira nem tetszik neki a kíváncsiskodásom, hogy többet akarok tudni. Egy darabig csak hallgattam őt, erősen beszívva alsó ajkamat ezzel is megakadályozva azt, hogy kitörjek, mint a vulkán.
- Tisztázzunk valamit Doherty. Vagy megtanul partnerként kezelni vagy akár el is engedhetjük ezt... - mutattam kettőnk közé a levegőbe -... ezt az egészet. - csattantam fel végül én is. Azt éreztem úgy beszél, mint egy gyerekkel, mint valakivel, akit nem tud egy lapon említeni magával. Mélyen beszívtam a levegőt mielőtt folytattam volna.
- Értem én, hogy a személyemben nem feltétlenül erre számított, de ezt kapta és jó ha tudja, hogy én nem vagyok bolond. Nem bólintok rá valamire, amiről nem tudom mi is az pontosan. Ha frusztrálja, hogy be kell engednie a színfalak mögé akkor lehet nem én leszek az embere. - vontam meg a vállamat mintha nem számítana, hogy azt mondja a viszont látásra. Tudtam, hogy az, amit kértem tőle azzal az életét adta voltaképp a kezembe, de én is azt tettem így azt gondoltam ez így fair.
S végül meg is történt az, amitől úgy éreztem magamat, mint akit gyomorszájon vágtak. Megtántorodva dőltem neki a komód szélének és szétnyílt ajkakkal figyeltem őt. Úgy beszélt mintha nem hatná már meg a dolog az arca viszont egészen másról árulkodott. Megrezzentek vonásai, lágyabbá váltak és egyszerre kezdtem azt érezni, hogy mindjárt átölelem, mint egy kisgyereket, akit vigasztalni kell és azt, hogy lekeverek neki egy hatalmas pofont azért, hogy hogy csúszhatott el így az élete.
Nem tudtam Őt elképzelni ahogy a kertben játszott a gyerekekkel majd átölelte a feleségét, aki a konyhában készítette a vacsorát. Olyan volt ez, mint ha másik univerzumba csöppentem volna.
- Én... - nyeltem le a gombócot a torkomban. - Őszintén sajnálom. - rebegtem. Valóban nem különbözött a tragédiánk sokban, kivéve, hogy mind a ketten máshogy és más módszerekkel próbáltunk meg bosszút állni.
Csak követtem szemeimmel mozdulatát ahogy újra felemelte a poharát és én most követtem. Az enyém lassan, csöndesen koccant az övéhez majd húztam le annak tartalmát. Nem néztem már a szemébe még a koccintás pillanatában sem bármennyire is úgy illet. Kicsit úgy éreztem magamat, mint egy betolakodót, mint valaki aki túl sokat akart s mikor azt elé dobták már nem tudott vele mit kezdeni. Csak szerettem volna csöndben maradni, véget vetni az egésznek. A tragédiák ilyenek. Nem tudja az ember a kapott információt a megfelelő polcra tenni. Kétélű fegyver az ilyen. Felhasználhatják ellened jóra és rosszra is.
Végül megtörve a csendet a kanapé felé sétáltam, hogy annak karfájára ülhessek le, mert kezdtem érezni, hogy fejbe ütött a sokadik pohár whisky, amit lehúztam egymás után. Kitúrtam az arcomba hulló hajat, ami mindaddig amíg egy hullámvasúton ültünk meg is száradt.
- És azt gondolja most jó helyen van? - kérdezem tőle halkan.  Kérdésem mögött megbújt minden más is, de nem akartam egyenesen azt kérdezni, hogy mit gondol büszke lenne-e rá a felesége és a gyerekei.
- Mármint ezt az utat választotta volna akkor is, ha még élne a családja? - Ez már csak puszta kíváncsiság. Nincs köze az üzlethez egy másodpercig sem. Ha szigorúan vesszük ez is csak arra volt jó, hogy azt érezzem komolyan gondolja az együttműködést és most már mind a kettőnk kezében van valami, ami miatt a másiknak muszáj bíznia.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptySzer. 20 Ápr. - 17:00

Frusztrál az akaratossága, amivel ennyire tudni akar mindent. Értem, hogy honnan jön ez a fene nagy tudálékossága, de azt neki is meg kell értenie, hogy itt olyasmi témákat akar feszegetni, amelyek nemhogy a törvény, de még az etikusság szabályait is erőteljesen felrúgják. A tabukról nem is beszélve. Nem vagyok rá büszke, és nem is élvezem – csak néha -, de a cél érdekében közel bármit képes lennék megtenni. Ha velem tart, ezt ő is megláthatja. Borzadjon csak el, ahogyan akar, nem a szimpátiájára van szükségem, hanem az eszére, és a talpraesettségére.
- Be fogom engedni a színfalak mögé, és meg fogja ismerni minden titkomat, minden piszkos kis részletet, melyek az FBI-nak kész aranybányának számítanának, de! Nem várhatja el tőlem, hogy biztosíték nélkül mondjak el minden kényes részletet. Annyit azonban megígérhetek, hogy ha ebbe belevágunk, akkor idővel mindenbe be fogom avatni, amibe csak szükséges - felelem hűvösen, mégis a lehető legnagyobb diplomatikussággal. - Ha nem felelnek meg ezek a feltételek, akkor még mindig tudja, hogy merre van az ajtó. De figyelmeztetem, Ambani! Ha kimegy azon az ajtón, mielőtt kezet fognánk, azzal véglegesen elveszti ezt a lehetőséget. Nem lesz második esély. Nem fogok segíteni magának, és ugyanazon a ponton fog megmaradni, amin az elmúlt hónapokban - ez nem fenyegetés, és nem is annak próbálom beállítani, hanem egy ígéret.
Nem örülök neki, hogy be kellett avatnom az életemnek egy ilyen kényes részletébe, de kár lett volna mást állítanom, minthogy igaza van. Ha a kettőnk viszonya, és ez az üzlet működőképes akar lenni, akkor muszáj lesz megbíznunk egymásban. Én mindent tudok róla, neki viszont lényegében egy üres könyv vagyok. Ismeri az aktámat, ismeri, hogy mikkel szoktak vádolni, de mindezek pontos részleteiről halvány fogalma sincs. Onnan merem ezt bizton állítani, mert sikerült már betekintést nyernem ezekbe a dokumentációkba, még ha a lehetőség csak egy felületes átfutásra is volt elegendő. Az a része még engem is meglepett, hogy mennyire kevés információjuk van a bűnbe lépésem előtti életemről – de ez is csak azt támasztja alá, hogy mennyire jó munkát végeztünk Mickey-vel.
- Nem szükséges sajnálnia. Ami történt, megtörtént - felelem hidegen, kimérten. Megkapta, amit akart, betekintést nyerhetett a pszichémbe, és a múltam egy apró töredékébe. Azt viszont nem fogom hagyni, hogy gyengének tűnjek, és a témát sem szándékozom a számomra kényelmet, és biztonságot nyújtó pontnál tovább feszegetni.
Hamarabb érte el a saját célját, mint én az enyémet. Az üvegek csilingelése az, ami felteszi az i-re a pontot, és bebetonozza ezt az átmeneti szövetséget, amely mindkettőnk érdekében köttetett. Innen már nincs visszaút, bár valószínűleg nem is akarjuk, hogy legyen.
Nem iszom ki a pohár tartalmát, csupán egy kisebb kortyot gurítok le a torkomon. A minőségi whiskyt eleve pazarlás úgy kezelni, mint egy egyszerű partipiát, amit sorra húz le az ember fia, hogy minél hamarabb elérhesse vele a hatását. Másrészről ez egy jól működő, még ha nem is feltétlenül etikus módja annak, hogy a másik józan ítélőképességét befolyásolhassuk. Míg ő már a harmadik, vagy negyedik pohárnál tart, addig én a vízen kívül még az elsőt sem fejeztem be. Most azonban, hogy megköttetett az üzlet, már én is szabadabban engedhetek az alkohol csábításának.
Míg ő karfára ül le, addig én az előtte lévő dohányzóasztalon foglalok helyet, hogy továbbra is közvetlenül közel maradjunk egymáshoz. - Nem egészen értem, mire kíváncsi - nézek rá értetlenül, miután megszólal. Hamar pontosítja, hogy mit akar tudni, amire én csak egy újabbat kortyolok az italból, mielőtt válaszolnék.
- Biztos vagyok benne, hogy nem. Sőt, ha élnének, akkor valószínűleg a lehető legtávolabb maradtam volna a testvérem üzelmeitől. Ha másért nem, már pusztán azért is, mert nem akartam volna, hogy veszélybe kerüljenek miattam, miattunk. Ha élnének, akkor… - hirtelen ér el a tudat az agyamig, és ül ki az arcomra egy hatalmas megvilágosodás. Felsóhajtok, ahogy a pohár tartalmát nézem, és körbe-körbe forgatom az üveg falán, mint valami vízörvényt. Megnyalom a hirtelen kiszáradt ajkaimat, mielőtt halkan horkantva pillantanék fel Ambanira. - Akkor valószínűleg épp az egyetemet próbálnám elintézni az ikreknek, mintsem terroristákra vadásznék - ha még képes a sokadik pohár után számolni, nem nehéz rájönnie, hány évesek lehettek a gyermekeim, mikor meghaltak. Fiatalabbak voltak, mint az ő testvére, csupán hét esztendősek.
- Arról beszélt, hogy előbb jön az üzlet, és csak utána a szórakozás. Áll még az ajánlat? - nem úgy kérdezem ezt, mint korábban, nem azzal a játékossággal, pajkossággal, amivel még az ölemben illettem. Megviselt, hogy erről kellett beszélnünk, jobban, mint ahogy azt a felszínre engedek, de ettől függetlenül is kézzel tapintható a rám kiülő feszültség. Úgy érzem, abból már semmi jó nem sülhet ki, ha tovább bolygatjuk ezt a témát, és hogy a kelleténél hosszabb ideig igyekszik szóval tartani. Húsz perce még én beszéltem arról, hogy próbáljuk meg együtt elfelejteni Ms. Ambani összes búját – most azonban úgy érzem, nekem is ugyanolyan szükségem lenne erre.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptySzer. 20 Ápr. - 20:48


william and larisa

Csak hallgattam, csöndben, megfontoltan még akkor is ha ordítani lett volna kedvem. Nem akartam ennyire függeni valakitől és akármennyire is fájó volt bevallani most nekem nagyobb szükségem volt ő rá mint neki rám. Eddig ő megvolt nélkülem is, eltusolt mindent éveken keresztül hisz az FBI a mai napig nem tudott pár gyorshajtáson kívül mást rábizonyítani én viszont nem tudtam egyről a kettőre jutni pedig minden -legális- követ megmozgattam.
- Felesleges a keménykedés. Maga is tudja, hogy nem fogok elmenni és én is pontosan tudom, hogy szükségem van a segítségére. Csak ahogy Önnek is biztosíték kell úgy nekem is. Ezt hívják patthelyzetnek. - vontam meg a vállamat. Tisztán látszott, hogy egyikünk sem enged  a saját igazából, a saját elveiből így jobbnak láttam annyiban hagyni a témát. Ha benne vagyunk már a közös "munkában" akkor úgyis több lehetőségem lesz belelátni mindenbe és jobban megismerni az ő, illetve a terrorista csoport szervezetét is. Nem voltam abban biztos, hogy mindezt a tudást mire is fogom felhasználni.
- Ne adja elő úgy mintha ez egy normális dolog lenne. - szisszentem fel és nem tudtam mi bosszantott fel jobban, az, hogy ennyire elbagatellizálta annak tényét, hogy egy egész családot irtottak ki vagy az, hogy a ennyire érzelemmentesen beszélt a feleségéről és a gyermekeiről. Nem akartam, hogy valaki emléke ennyire elhalványuljon. Nyilván szerette ha feleségül vette és két gyermekük is lett, akkor hogy lehet csak ennyi mondani, hogy már megtörtént. Lehet csak bennem volt túl friss az élmény és még én csak most voltam ott ahonnan ő már rég eljött.
Kicsit előre dőltem a karfán, hogy közelebb kerüljek az aurájához miközben vártam a választ. Néztem őt olyan kíváncsisággal mint még soha senkit. Amikor kihallgattam odabent az embereket akkor pont ezzel az átható nézéssel próbáltam az emberek lelkébe látni most mégis meglágyult a tekintettel pásztáztam őt és csak próbáltam megérteni, próbáltam valami megfelelő helyre tenni őt, kiismerni.
Ahogy beszélt róluk egyszerre vált számomra világossá, hogy ez csak az álarc, hogy azt mutatja őt már nem érdekli, hogy ne tűnjön gyengének, hogy ne tudják ellene fordítani épp ahogy azt én is tettem. Az egész beszélgetésünk alatt most láttam a legemberibbnek, a legsebezhetőbbnek és a legőszintébbnek egyszerre. Fura volt látni azt, hogy van szíve, hogy vannak érzelmei és ebben a pillanatban úgy éreztem ezer éve ismerem. Nem tudtam, hogy mi a jobb ha tovább bolygatom ezt a dolgot vagy ha békén hagyom. Én magam se tudtam sokszor eldönteni, hogy az esik-e jobban ha beszélek mindarról ami fáj vagy inkább megtartom magamnak. S nos, ha jobban is esett volna beszélnie erről az biztos, hogy nem pont velem tenné mindezt.
Felsóhajtottam én is ahogy rájöttem, hogy a gyerekei sokkal fiatalabbak voltak mint Chandra, ráadásul ikrek.
- Ne kérdezzek többet, igaz? - zártam végül rövidre a témát mert nem akartam tolakodónak tűnni még akkor sem ha ezernyi egyéb kérdés cikázott az agyamban.
A kérdésére oldala biccentettem fejemet és egy fájó mosoly húzódott a számra.
- Valóban ez az amire most vágyik? - álltam fel a kanapéról s bár ekkor kissé megszédült a fejem a sokadik pohárkától még mindig meglepően egészen jól éreztem magamat. Talán az adrenalin, a rengeteg koncentrálás észnél tartott. Olyan közel sétáltam hozzá, hogy hasam vállának érjen. Óvatosan szántottam végig ujjaimmal a haját majd hajoltam le, hogy orromat tincsi közé dugjam és magamba szívjam mindazt amit háta hagyni készültem.
- Azt hiszem, hogy mos jobb lesz ha elmegyek. - Szóltam olyan lágyan mint ahogy rövid ismeretségünk alatt még sosem majd egyenesedtem fel, hogy magamra kanyarítsam a kabátomat.  Ez mélyvíz volt mindkettőnknek.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyCsüt. 21 Ápr. - 7:41

Örömömre szolgál, hogy végre a belenyugvás jeleit láthatom rajta. Be kell látnia, hogy akármennyire is megkérdőjelezhetők a módszerem, pont annyira hatásosak is. Olyan információk birtokában vagyok, amelyeket az FBI a beszűkült látásmódjuk, és a szabályaik miatt képtelen lenne megszerezni. Mint ahogy azt a helyzet is mutatja, Ambani pont ezen indokból döntött végül a felkeresésem mellett. Állok rendelkezésére abban, hogy beszélgessünk, és próbáljunk meg valamiféle bizalmat kialakítani, de azt azért ne higgye, hogy bármiféle követelései lehetnek velem szemben.
- Ó, drágám, nem látott még igazi patthelyzetet, ha úgy gondolja, ez most az - sokkal több minden van az én tarsolyomban, mint azt ő gondolja. Higgyen, amit csak akar, de az aduászok továbbra is nálam vannak, csupán még nincsenek kiterítve az asztalra. Ritkán kerül sor arra, hogy én idő előtt felfedjem minden kártyámat, ez viszont nem egy olyan alkalom.
- 11 év nagyon hosszú idő, Ambani - csupán ennyit válaszolok a felszisszenésére. Ennyi idő tökéletesen elég volt arra, hogy ha el ne is feledkezzek róluk, de megbékéljek a gondolattal, hogy ők már nincsenek többé. Visszahozni nem tudom őket, a bűnösökkel már végeztem. Túl kell lépnem rajtuk, mert ha tovább emésztem magamat az elvesztésükön, azzal egy olyan ördögi körforgásba sodornám magam, amelyet a jelenlegi üzleteim mellett nem engedhetek meg magamnak. Fókuszáltnak, stabilnak kell maradnom, különben egyet pillantok, és minden összedőlhet.
Kiváltságosnak érezheti magát Ambani, mert olyan énemet mutatom most neki, amelyet normálisan csak a választott egyének láthatnak, és ismerhetnek meg. Legnagyobb meglepetésemre azonban, még a szövetségünk megköttetése után is témánál maradunk, amit én elhessegetés helyett tovább boncolgatok. Nem kerüli el a figyelmemet a kíváncsi, érdeklődő tekintete, de túlzás lenne azt állítanom, hogy meghat vele. Nem szeretek erről beszélni, és nem szeretem, ha ezt mások hallják – és szerintem mindkettőt jogosan is gondolom.
- Örülnék neki, igen - felelem egyszerűen, talán-talán még kicsit hálásan is, mikor egyetért a döntésemben a téma napolásával kapcsolatban. De akár teljes mértékben feledésbe is merülhet, melyet én sokkal inkább preferálok.
Lehunyt szemmel élvezem azt a fura érzést, amit kivált belőlem a kérdését követő pár pillanatban, és meglep, mikor véget szakít ennek. Apró sóhajtás hagyja el az ajkaimat, ahogy a szokatlan gyengédségét követően végül szót is ad a távozási célzatának. Nem tagadom, igazán üdítő lenne, ha most kapna a szervezetem egy kis dopaminlöketet, de annyira azért nem vagyok se magam alatt, se kétségbeesve, hogy könyörögjek Ambaninak. Ha ténylegesen úgy döntene, hogy kilép azon az ajtón, hát tegye meg nyugodtan, én nem fogom erőszakkal visszatartani. Ahogy ő elhagyja a telkemet, én is hasonlóképpen fogok tenni, csupán másik irányba indulva. Így vagy úgy, de meg fogom kapni, amire a testem, és az elkormosodott lelkem vágyik.
Az lenne a legjobb döntés, ha büszkén hagynám, hogy ténylegesen magára vegye a kabátját, de valami oknál fogva úgy döntök, adok még egy esélyt ennek. Ha továbbra is úgy véli, hogy számára ez egy olyan út, amire képtelen rálépni, akkor azt elfogadom, és elraktározom magamban. Bár hogy mivel rosszabb ez, mint egy bűnözővel szövetséget kötnie, azt nem az én tisztségem megmondani.
Utána nyúlok hát, és kiveszem a kezéből a kabátot, amit aztán visszaejtek a kanapéra. Hátulról közelítem meg, és simulok hozzá a testemmel, kezeimmel az oldalát, és a hasát cirógatva, arcomat pedig a hajába fúrva, és hozzá hasonlóan beszívva az illatát. A felsője alá csúsznak a tenyereim, hogy ne a póló anyagát, hanem a bőrét érinthessem. Az egyik lassan lefelé, a másik lassan felfelé indul meg, ahogyan először a nyakába csókolok bele, majd a füle mögötti területre.
- Igen, valóban ez az, amire most vágyok - ha nem tapasztalok tőle elhúzódást, a kezeim tovább folytatják az útjukat a megfelelő irányokba. - Kötöttségek, érzelmek nélkül. Mint két átlagos ember. Mint William és Larisa, nem mint Doherty és Ambani - duruzsolom a fülébe, mielőtt lágyan, jelzésértékűen megkaristolnám fogaimmal a fülcimpáját. Utolsó próbálkozás gyanánt a lehető leghatásosabb akarok lenni a tetteimben, amivel vagy elérem azt, amit minden bizonnyal mindketten akarunk, vagy nem. A csókok sorozata nem áll le, és ellenkezés hiányában a tenyereim elérik céljaikat, egyik a nadrágja alá, de még a fehérneműn kívülre, másik a melltartója anyagát fogja kézre. - Felajánlom az alternatívát. Elmehet, Ambani, de ezt vagy az ajtón keresztül teszi meg, vagy a kezem alatt.  Biztosíthatom róla, az utóbbit sem fogja megbánni. A döntés azonban a magáé - amit való igaz, erőteljesen próbálok befolyásolni jelen pillanatban.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyCsüt. 21 Ápr. - 13:59


william and larisa

Felnőtt tartalom.

Nem kívántam tovább maradni, mint ami amúgy is szükségessé vált. A terveim azonban hamar keresztül lettek húzva. A kezdeti szenvedély, majd az őszintesége. Bár a foglalkozás elérte célját s az üzlet szavak nélkül is megköttetett mégis sokkal több impulzust kaptam ettől a találkozótól, mint amit vártam. A kótyagos fejembe azt éreztem nem fér több információ, hogy pihenésre vágyik, hogy elengedje minden gondját. Annyi kérdés, annyi gondolat, annyi felvetés körözött bennem, hogy félő volt szétrobban ezek hatására.
Indulni készültem hátrahagyva őt a saját gondolataival s jómagamat is a sajátoméval. Elterveztem, hogy veszek egy forró fürdőt, kijózanodom, átöltözöm és alszom addig amíg fel nem ébredek ebből az őrületből. Az elhatározásomat azonban újabb megvétózás követte. Hagytam magam, hagytam mert ezután az érzelmi hullámvasút után erőm sem volt ellenkezni s ami azt illette nem is akartam. Égett a bőröm minden pontja ahogy hozzám ért s csak lehunyt szemmel élveztem minden érintését, minden mozdulatát. Nekifeszültem testének miközben a kezei felfedezőútra indultak. Simultam azokba, mint egy kismacska és vágytam arra, hogy folytassa. Oldalra biccentett fejjel engedtem utat a csókjainak és beleborzongtam ahogy lehelete végig csiklandozta az apró pihéket a nyakam vonalán.
Ez kellet az én meggyötört agyamnak, a teljes elengedés és biztos voltam benne, hogy ő is pont emiatt tette mindezt. Felejteni akart, elviselhetőbbé tenni a gondokat és milyen érdekes, hogy pont abba kapaszkodtunk, aki szétrepített bennünk mindent. Kihasznált én pedig hagytam magam s tettem vele pont ugyanezt.
- Hát akkor minden vágya így teljesüljön... - suttogtam magam elé lehunyt szemmel s pár másodpercig ízlelgettem magamban a nevét amit ő hamarabb ejtett ki. - .... William.-
Egyik kezem hátra nyúlva mart oldalába még másikkal megkerestem a mellemen pihenő kézfejét és kulcsoltam ujjaimat övébe.
A csókjai ostroma másodpercek alatt lökött vissza abba a mámorba, ahonnan kezdtük az egészet, de most már nem akartam szabadulni se ellenkezni. Szembe fordultam vele s kissé lábujjhegyre állva csókoltam a szája sarkába tudatosan elkerülve a csókot hisz ő mondta... érzelmek nélkül.
- Akkor ne bánjam meg, hogy maradtam. - leheltem az ajkaiba miközben ujjaimmal óvatosan kezdtem el kibújtatni azokat a gombokat amiket az előbb még olyan gondossággal raktam a helyükre. Ahogy mellkasa szabaddá vált csókkal illettem nyaka vonalát egészen a meztelen felsőtestéig. Kezeim cirógatni kezdték a hasfalát, az oldalát végül megpihenve nadrágjának vonalában. Mélyen magamba szívtam az illatát majd államat kissé felemelve néztem a szemeibe.
- Tisztázzuk, hogy ez most egy egyszeri alkalom és soha többet nem említjük meg. - csúsztattam ujjaimat a nadrágja alá kibújtatva a gombot a helyéről majd simítva végig a csípőcsontját.
Nem akartam tovább bonyolítani az amúgy is bonyolult kapcsolatunkat egy szexel, de a vonzalom kettőnk között kézzel tapintható volt. De ez volt az első és utolsó, utána a célnak kell, hogy lebegjen a szemünk előtt és nem elterelnünk egymás gondolatát. Legalábbis ez is egy terv volt, ami vele kapcsolatban az eddigi tapasztalat alapján sose jött be.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyCsüt. 21 Ápr. - 14:57

Felnőtt tartalom

Kíváncsi lennék rá, hogy vajon az alkohol miatt ilyen engedékeny a közeledésemmel, és az érintéseimmel kapcsolatban, vagy anélkül is ugyanezeket a reakciókat tudnám kiváltani belőle. Érdekel, hogy vajon mi járhat a fejében, mikor az egyik kezem a nadrágja, másik pedig a felsője alá csúszik – vajon mennyire undorodik magától amiatt, amire most készülünk? A legelső találkozásunk alkalmával, még ha nem is mondta ki konkrétan, de láttam, éreztem a belőle áradó gyűlöletet, undort, amit felém táplált, és mindazért, amit képviseltem. Most mit érezhet? Egyáltalán miért érdekel ez engem?
- Alig várom, hogy ne csak ezen keresztül érezhessem őket - szólalok meg játékosan, miután a kezét az enyémre helyezve csak még jobban belesimult a melle, még a melltartó anyagán keresztül is.
Mertem remélni, hogy nem fogja félreérteni azt, amit mondtam neki, a kíváncsiságom azonban túl erős volt, minthogy ne hagyjam érvényesülni. Mikor céltudatosan megáll az ajkaim előtt, elmosolyodom. Nem ez az első rodeója neki sem, abban már most biztos vagyok.
- Igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni ennek érdekében - nem mintha bármi kétségem lenne a teljesítményem, vagy a készségeim felől. Biztosra veszem, hogy ha rajtam múlik, akkor nem fog innen kielégületlenül távozni. Mélyen szívom be a levegőt, mikor végre enged a csábításnak, és hozzám hasonlóan csókokkal kezdi el bombázni a testemet.
- Úgy lesz - felelem egyre szélesebb mosollyal az arcomon, ahogy kisegít a nadrágom gombjának szorításából. Nem mondanám kifejezett célomnak, hogy pont egy FBI-ügynökkel osszam meg egy-két alkalomnál többször az ágyamat, egyszerűen nem hiányzik az életembe az ilyesfajta bonyodalom, mikor így is milliárdnyi dologra kell egyszerre odafigyelnem. Vannak pillanatok, mikor még én is el tudok gyengülni, és képes vagyok leereszteni a védelmemet - és most pont erre készülünk Ambanival.
Kibújtatom a felsőből, hogy aztán a testemmel együtt irányíthassam a lépteit egészen addig, míg a feneke nem találkozik a kanapéval. Az ingemet gyorsan lehámozom magamról is, mielőtt újra belemásznék az aurájába. Csókokkal illetem a nyakát, a kulcscsontját, és ha az eddig takarást nyújtó fehérneműtől még nem szabadult volna meg, akkor én leszek az, aki most eltávolítja, hogy a többi ruhadarab közé ejthessem. A csókok közben kibújtatom a nadrágja gombját, majd a cipzárt is lentebb húzom, hogy még könnyebben férhessek hozzá. Ujjaimat megnedvesítem a nyelvemmel, hogy aztán körüljárást nélkülözve csúsztathassam be azokat a fehérneműje alá, és gondosan megismerkedhessek az ismeretlen területtel. - Próbálhat álltatni engem, a teste nem hazudik - szólalok meg, mielőtt mozgásba nem lendíteném az ujjaimat a legérzékenyebb pontján. Nem szokásom mindenféle felvezetés nélkül egyről a kettőre lépni, annál sokkal jobban szeretem, ha van benne egy kis előjáték.
Ahogy az ujjaim odalent ingerlik, ajkaimmal a melleit találom meg, amelyekre először szenvedélyes csókokat lehelek, később pedig a nyelvemet is bevetem a halmokon, még feszesebbé, még peckesebbé téve őket. Ha a kezeinek éppen nem lenne dolga, akkor máris feladatot biztosítok számára azzal, hogy csuklójára fogva vezetem be azt a boxerem alá. Ahogyan őt, úgy engem is elárul a testem, és hogy mennyire is vágyok erre a légyottra.
Miután nem túl sokáig, mégis kellő ideig ízlelgettem, elszakadok tőle, és ellentmondást nem tűrve húzom le róla a nadrágját. Épp következne a fehérneműje is, mikor… megcsörren a telefonom. - Ezt nem hiszem el! - csattanok fel mérgemben, és nyúlok a whiskys üveg nyakáért, hogy feszültséglevezetés gyanánt belekortyolhassak a bódító nedűbe, miközben Ambanival mit sem törődve lépek el a csengés irányába. Az a telefonom szólalt meg, amin a piszkos üzelmeimet szokásom végezni, és pont ebből is tudtam, hogy mennyire fontos dologról van szó.
Alig egy perccel később érkezek vissza hozzá, és nyúlok a ruháiért, hogy aztán odaadhassam neki. - Ezt most el kell napolnunk, fejlemények vannak az ügyünkben - nehezemre esik ezt kimondani, ahogy most végig pillantok rajta, de érezhető a hangomból, hogy ez most kifejezetten sürgős, és nem tűr halasztást.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyCsüt. 21 Ápr. - 19:47


william and larisa

Felnőtt tartalom.

Minden porcikám üvöltött érte, az érintéséért a csókjaiért az illatáért. Olyan volt mint egy rossz drog ami megszédít, de másnap rosszul vagy tőle. Olyan érzékien vágytam rá, hogy beleremegett a testem és az agyam teljesen kiürített magából minden gondolatot átadva magát a teljes szenvedélynek.
A pólóm a földre esett és én engedtem, hogy irányítson a kanapé felé. Testem végnyúlt az ülésen s miközben figyeltem, hogy fölém magasodik kezeim simították mellkasát, derekát, bordája vonalát. Lejjebb toltam ingét vállán jelezve, hogy szabaduljon meg attól s mikor ennek eleget tett megelégedve mértem végig felsőtestét. Alsó ajkamat beharapva szívtam tele levegővel a tüdőmet ahogy szája különböző pontokon talált meg. Nem érdekelt semmi már csak az, hogy magamban tudhassam és az orgazmusig vezető út. Megszűnt létezi az együttműködésünk, a felesége, a húgom, a problémáink az, hogy ő éles ellentét volt az életünkben, hogy ő volt a vad én pedig a vadász.
A melltartóm is hamar a pólóm sorsára jutott és én nem ellenkeztem. Ahogy ujjait megéreztem magamon a hátam meggörbült s halk sóhaj hagyta el számat. Mély tónusa még jobban feltüzelte amúgy is forró testemet s úgy nyomtam csípőmet kezének mintha az életem múlna rajta.
Sajátjaim sem tétlenkedtek, felfedőző útra indulva testén toltam lentebb csípőjéről a nadrágot amit ő oly előrelátóan cipzározott már ki szabad utat biztosítva a számomra. Ujjaim először csak óvatosan simították végig alsónadrágja vonalát majd hatoltak be a vékony ruhadarab alá, hogy aztán megtalálják azt ami vágyairól árulkodott. Mosolyra húzódott a szám és óvatos harapással sújtottam a nyaka és válla találkozását miközben ujjaim körbefonták a férfiasságát.
Miközben a nadrágomtól is megszabadított felegyenesedtem, hogy fölé kerekedhessek, de a telefon csörgése belerondított minden jövőbeli tervembe.
- Mi? - szisszentem fel s mire feleszméltem már csak a távolodó alakját láttam ahogy a telefonért indult. Szemeim kitágultak, ajkam szétnyílt és megdöbbenésemben azt sem tudtam mit mondhatnék. Fájd a bőröm érintésének hiányától, a kielégületlenségem ordítani tudott volna.
- Most ez komoly? - torzult el az arcom és megszégyenülve nyúltam a ruháimért. Másodpercek leforgása alatt vettem vissza magamra mindent és most már a kabátom is magamra kanyarítottam indulásra készen. Úgy éreztem magamat mint valami prosti akinek nem tartottak igényt a szolgálataira.
"Napolja a faszom." gondoltam magamban, az orrára nem kötve, hogy ez volt az a vissza nem térő alkalom amikor a fejemet elveszítve bármire képes lettem volna érte. Összehúzva magamon a kabát cipzárját, felemelt állal néztem rá. Szememben nem volt már megtalálható az a lágyság vagy szenvedély ami még előbb ott pihent. Elsötétült tekintetem és a haragtól üvölteni tudtam volna.
- És? - köptem oda, hogy ha már lerázott mint holmi örömlányt most már mondja mi volt olyan fontos, pláne ha a "mi" ügyünkről van szó.
- Ajánlom, hogy használható információ legyen, mert ez kurvára nem szerepelt a terveim között. - jött elő belőlem a cseppet sem nőies énem. Ellenben minden ami az előbb még nem volt az agyamban most egyszerre zúdult rám nyomasztóan hatva a pszichés állapotomra. A francba.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyPént. 22 Ápr. - 14:48

Felnőtt tartalom

Eleve nem mondanám mindennapi szövetségnek a miénket, de az még engem is meglep, hogy ilyen könnyedén hajlandó levetkőzni a gátlásait, és átadnia magát nekem. Számomra nem ismeretlen, és sosem volt probléma, hogy valaki olyannal kerüljek vízszintesbe, akit amúgy zsigerien gyűlölök – de akinél a kisugárzás, és az ágyban nyújtott teljesítménye több, mint rendben volt, annál nem volt nehéz eltekintenem az alapvető érzéseimtől. Ambanit nem gyűlölöm, nem undorodom tőle, és ugyan más utakat járunk, de el nem ítélem érte, se nem lesz rossz a szájízem, ha arra gondolok, mire is készülünk. Ő számomra a szükséges rossz – vagy inkább a szükséges – egy olyan célért, amit mindketten el akarunk érni. Az, hogy mellette ilyen vonzó, és ennyire készségesen, hálásan simul bele a tenyerembe, a csókjaimba, az már egy másik dolog. Ez olyasvalami, amit ki akarok használni, de mindenekelőtt ki akarok élvezni. Ha már az előjáték során ilyen élénken reagál az érintéseimre, mi lesz itt később, mikor már nem fognak a ruhák sem közénk állni?
Akaratlanul is felsóhajtok, ahogy megérzem az ujjait a már készen álló férfiasságom köré fonódni. Hagyok időt annak, hogy mindketten ingerelhessük egy kicsit a másikat, még tovább fokozva az egymás iránt érzett vágyakozást, a türelmem ennek ellenére kifejezetten hamar elfogy.
Kész lennék továbblépni, és elmerülni benne annyiféleképpen, és addig, amennyire csak lehetőségünk adódik ezen a borús éjszakán - mikor megszólal a telefonom. Miért akkor kell valaminek közbejönnie, mikor végre ezt a pontot is kihúzhatnám a bakancslistámról, hogy egy szövetségivel szeretkezzek?
Mérgesen, ingerülten kapom fel a telefont, azonban hamar szükségszerűvé válik, hogy rendezzem a soraimat, és visszatérhessek a magára hagyott nőhöz, aki elég… értelemszerűen a tudtomra adja, hogy mennyire nem tetszett neki az előbbi művelet. Felsóhajtok a szavaira, mielőtt lemondóan megszólalnék.
- Használható, igen. A kocsiban elmondom - és már kész lennék elindulni, mikor valami megtorpanásra késztet, illetve arra, hogy visszaforduljak hozzá. Kezemet a felkarjára simítom, és úgy nézek a szemébe, hasonló őszinteséggel pillantva bele a lélektükreibe, mint mikor a családomról volt szó.
- Őszintén sajnálom, Larisa. Nekem sem volt a terveim között egy késő esti akció. Legalábbis nem ilyen - sóhajtok fel, csak pár másodperccel később realizálva, hogy a keresztnevén szólítottam, nem az eddig megszokott módon. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy már nem vagyok az előbbiek hatása alatt, mert nagyon is élénken bennem élnek a nemrég tapasztalt képek, érzések, amiket kiváltottunk egymásból. Biztosra veszem, hogy ha nem szólal meg a telefonom, akkor egy olyan szenvedélyes, vágytól túlfűtött estében lehetett volna részünk, ami kétségessé tette volna, hogy ebből az egy alkalomból ténylegesen csak egy alkalom lesz. Nem tudom, mit tettem volna, ha sokkal előrehaladottabb állapotban lettünk volna, mikor megcsörren a készülék; de erősen valószínű, hogy hidegen hagyott volna. Nem kellett volna ehhez más, mint csupán két-három perc. Lehet, hogy egy nagy lehetőséget szalasztottunk volna el emiatt, de akkor legalább nem lennénk ilyen túlérzékeny állapotban, mint amilyenben most vagyunk.
- Mondanám szíves örömest, hogy ne aggódjon, visszatérünk még erre, de elég világosan fogalmazott, mielőtt belevágtunk volna - beszélek hozzá tovább, ahogy mindketten elkészülünk az öltözködéssel. A kabátomért nyúlok, aminek a zsebéből kiszedem a fegyveremet, ellenőrzöm a tárat, és hogy van-e a csőben töltény, majd visszacsúsztatom a helyére.
- Remélem van magánál is pisztoly, nem kizárt, hogy szükségünk lesz rá - sóhajtok fel, mielőtt magamra venném a már kézbefogott ruhadarabot. - Próbáljon azért rájuk, ne rám célozni - nem is jöhetett volna ez rosszabbkor. Én bennem még nem dolgozik annyira az alkohol, és a testarányaim miatt eleve jobban bírom, de Ambani már legalább három poháron túl van. Vagy négy volt az? Remélem, mire a helyszínre érünk, a hűvös, esős levegő kitisztítja a fejét.

- Vele megyünk, úgy gyorsabban odaérünk. Ne aggódjon, nem először vezetek kissé ittasan - bár még egyszer sem kapcsoltak le emiatt, most pedig, hogy egy FBI-ügynök van az oldalamon, nem is fognak. Ki gondolta volna, hogy ilyen előnyökkel jár, ha egy szövetségi ül az oldalamon?
Miután beülünk a kocsiba, és beröffen a motor, sebesen útnak is indulunk. - A helyzet a következő: Az embereim Brooklyn sarkáig, pontosabban a kikötőkig követték az egyik terroristát. Egy bizonyos, mindentől és mindenkitől távol elhelyezkedő raktárhelyiségben két fegyveres őr fogadta az úriembert, és ahogy közelebb mentek a srácaim, egy kisebb csoportosulást pillantottak meg odabent, köztük pár ismert arccal. A csapatom mozgósítva, és éppen úton vannak a raktárhelyiség felé. Ahogy odaérünk, akcióba lendülünk, és megpróbáljuk a vezetők közül a lehető legtöbbet vagy elfogni, vagy megölni. Van esetleg bármi kérdése? - nem pillantok a nőre, mert most fokozottan szükséges minden figyelmemet az útnak szentelnem, nehogy valakibe véletlenül beleütközzek. Nem hajtok őrült módjára, és a közlekedési szabályokat is igyekszem minél jobban betartani, de a gyorsításnál nem kímélem a járgányt.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyPént. 22 Ápr. - 18:26


william and larisa

Hiszek a sorsszerűségben. Hiszek abban, hogy minden ami az életünkben történik okkal történik és mindenkit aki az utunkba kerül az céllal van ott. Most is ezzel nyugtattam magamat, hogy az a telefon talán a legjobb pillanatban szólalt meg keresztül húzva mindent amit a mai estére terveztünk. Talán pont életem egyik legrosszabb döntésétől mentett meg és a telefon zúgása volt a STOP tábla. Igazság szerint soha nem voltam ennyire eszetlen és szétszórt. Hazudnék ha azt mondanám, hogy hidegen hagyott Doherty, de egy sármos arc, kockás has, pár csábos pillantás és egy gyönyörű mosoly nem szokott meghatni. Talán a segítőkészsége vagy a lelki hullámvasút amire felültetett a feleségével és a gyerekeivel, talán az egymást szorosan követő poharak vagy minden együtt robbantott bennem úgy szét mindent, hogy fejemet vesztve voltam képes a karjaiba rohanni mint valami idióta tizenéves picsa. Akartam őt érezni, ismerni és nem is értettem, hogy miért, de az érzelmek sokszor nem jó tanácsadók ezt már meg kellett tanulnom a szolgálati éveim alatt. És mivel Doherty „csak” egy munka volt az érzelmeimet olyan mélyen kellett -volna- eltemetnem, hogy soha többet felszínre se törjenek. Na de majd most.
- Hagyjuk ezt, mindennek oka van Doherty. Amúgy sem volt jó ötlet. – Húztam vissza magamra a szívtelen ügynök álarcát s mutattam azt, hogy nem ért el a lelkemig az érintése ahogy megsimította a karomat vagy az, hogy a nevemen szólított. Kezeimet a kabátom zsebébe dugtam ahol a pisztolyom helyezkedett el, óvatosan köré fontam az ujjaimat és kapaszkodtam abba mintha valami erőt várnék a tárgytól.
Csak figyeltem őt ahogy beszélt és közben öltözött. Halk hümmögés hagyta el a torkomat helyeselve a mondatára, hogy elég világosan fogalmaztam. Valóban, nem kívántam erre visszatérni, legalábbis jelen pillanatban minden porcikám erősen tiltakozott.
- A feltételezés is sértő. – emeltem ki a kabátom zsebéből a fegyveremet. Bár békés szándékkal érkeztem az otthonába őrült lettem volna pisztoly nélkül jönni egy bűnöző házába. Ehhez őrült, de ahhoz nem, hogy lefeküdjek vele. Nevetséges.
Láthatatlanul megrándult a szám a mondatára és élesen fúrta magát az emlék a gondolatomba amikor a raktárban ő rá fogtam a fegyvert és akkor még nem gondoltam volna, hogy most együtt megyünk valahova ahol a húgom gyilkosaihoz közelebb kerülhetek. Igazság szerint ekkor tudatosult csak bennem, hogy hova is megyünk és ez úgy vágott fejbe, hogy neki tántorodtam a kanapénak. Annyit vártam arra, hogy végre előre tudjak lépni az ügyben, olyan sok álmatlan éjszakám volt és annyit sírtam amiatt, hogy nem haladok egyről a kettőre és most hirtelen itt volt az a pillanat amire vártam és nem tudtam mit is kezdjek vele.

Fejemet oldalra biccentve mértem végig az autót amivel közölte, hogy menni fogunk. Hirtelen nem is gondoltam végig, hogy ivott inkább az járt a fejembe, hogy mennyibe kerülhet egy ilyen. Nem az én pénztárcámnak volt az biztos. Az én kis K12-es Nissan Micrám eltörpült emellett.
Amikor felhívta a figyelmemet arra, hogy ő amúgy pont ugyanúgy alkoholt fogyasztott mint én csak felsóhajtottam megadóan.
- Vegyük úgy, hogy ezt most meg sem hallottam. – Igazság szerint kisebb gondom is nagyobb volt az ittas vezetésénél. Be se kötöttem magamat csak meredtem magam elé. Basszameg, mit fogok csinálni ha szembe kerülök azzal aki megölte Chandrát vagy legalábbis a részese volt a merényletnek? Erre nem volt forgatókönyvem. Pontosan tudtam, hogy milyen nyomon induljak el, hogy mikre figyeljek, hogy mik a fontosak, hogy hogy ne bukjak le… mindenre, de arra nem, hogy mit fogok tenni ha szembe találom velük magamat.
A hangja rántott vissza a valóságba. Összerezzentem és lassan fordítottam oldalra a fejemet élesen magamba szívva a levegőt.
- Megölni? – suttogtam inkább magamnak mint neki. Megvan az az érzés amikor az esküvő előtt a vőlegény azt érzi, hogy mégsem biztos a dolgában, hogy még előtte van az egész élet és hány nőt tudna még megdugni, de innentől élete végig egyet kell? Na az én esküvőm most közelített felém. Úgy éreztem magamat mint valami újonc aki sose volt még bevetésen, aki nem fogott még fegyvert és nem ölt még embert. Többnyire mi lecsukni próbáltuk őket és az első gyilkosságom mély nyomot hagyott, de ez mindig benne volt a pakliba. Most mégis azt éreztem, hogy bármilyen hibát képes lennék elkövetni amit eddig soha, mert ezek nem csak emberek voltak a tömegből hanem a húgom gyilkosai és az érzelem mint már mondta sosem jó tanácsadó.
- Doherty én FBI ügynök vagyok nem maffiózó. Azt amit én tudok nem biztos, hogy az amit maguk. Csak lövöldözünk majd mint az idióták ész nélkül? Ez így elég szar tervnek tűnik. – csattantam fel hatalmasat sóhajtva. Éreztem, hogy kiszáradt a szám, hogy a gyomrom összeszűkült és rázott a hideg. Össze kellett szednem magamat mint egy istenverte FBI ügynök vagy biztos voltam benne, hogy én leszek az első akinek a homlokát keresztbe lövik. Belecsöppentem valamibe ami nem az én világom volt ami maximálisan kilökött a biztonságos közegemből és mindezt egy olyan emberrel kellett átélnem akiben amúgy nem is bíztam, tervek nélkül. Legalábbis neki lehet voltak, de előttem azok nem voltak ismertek és az, hogy „akcióba lendülünk” nem biztos, hogy egyet jelentetett nála és nálam.
Lejjebb húztam az ablakot, hogy friss levegőt kapjak, kijózanodjak minden téren ahogy csak szükségem lehetett rá. A fényeket néztem ahogy cikáztak az utca szélén és arra gondoltam, hogy milyen rossz ötlet volt ez az este.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyVas. 24 Ápr. - 18:15


Ha belegondolok, lehetséges, hogy éppen ezért nem tudok, és nem is akarok hosszabb távú kapcsolatokat fenntartani. Számomra a munka mindig, minden esetben előrébb való lesz a magánéletemnél. Régen épp ennek az ellenkezője voltam. Ami időt csak tudtam, együtt töltöttem a családommal, a szeretteimmel, és sosem hagytam, hogy a kereskedés a velük kialakított kapcsolatok rovására menjen. Egyetlen alkalom volt, mikor képtelen voltam úgy szervezni az időbeosztásomat, ahogyan azt szerettem volna, és kénytelen voltam utolsó pillanatban a munkámat választani, ha meg is szerettem volna azt tartani. Ez az egy alkalom egy kirándulás kihagyásával járt, és a szeretteim halálával. A kocka valahol itt fordult meg.
- Nem, valóban nem. Remek ötlet volt - csak nem tudom megállni, hogy ne legyek ugyanaz a tenyérbemászó, simulékony semmirekellő, mint aki az előbb már majdnem levarázsolta a törvénytisztelő, makacs szövetségi alsóját. A fenébe! Össze kell szednem magamat, és arra fókuszálnom, ami most fog következni, nem rágódhat a végtelenségig azon, hogy mi történhetett volna. Ha az élet is úgy akarja, akkor lesz még rá lehetőségünk pótolni az elmulasztottakat – ha nem, akkor pedig megtartom szép emlékként ezt a keveset is, ami ténylegesen megtörtént.
A kérdésem körülbelül hetven százalékban volt költői. Itt Amerikában eleve bolondság fegyver nélkül elindulnia egy szövetséginek akárhová, nemhogy még célzottan egy bűnszervezet fejéhez. Pont ugyanígy lett volna nekem is őrültség, ha az előző találkozónk alkalmával nem csúsztattam volna be az egyik kabátzsebembe a sajátomat, és tartottam volna rejtve a bemutatkozónk végéig, néha-néha kicsit szorosabban ráfogva a markolatára, mikor megpillantottam a szemében a kisördögöt, aki azt suttogta neki: „Fenébe a következményekkel, lődd már le! Kész hős leszel a hivatalban!” Ő viszont minden erejét meghazudtolva maradt meg inkább az észszerűség határain belül. Pont ahogy arra számítottam.


Elmosolyodom a tekintetét látva, amivel végigméri az autómat. Mégiscsak a Chevrolet márka az, amivel elsődlegesen foglalkozunk, így aligha meglepő, hogy én nekem is díszíti egy-két darab a garázsomat. Van még egy régi, sötétpiros 2010-es Chevy Equinox SUV-m, amit nem sokkal azelőtt szereztünk meg, mielőtt az az ominózus tragédia megtörtént volna. A munkába, és mindenhova azzal járok, a ’17-es Camarót csak akkor használom, ha tényleg szükségem van a sebességre, és az alattam nyerítő lovak százaira. - Szép darab a kicsike, ugye? - teszem fel a kérdést, ami hasonló arányban költői, mint a korábbi, fegyverével kapcsolatos érdeklődésem. Teljesen legálisan van a tulajdonomban, minden papírja eredeti, és gondosan odafigyeltem arra, hogy még a tisztára mosott pénzhez se nyúljak, hanem a színtiszta üzletemből származó profitomat forgathassam bele a kocsiba. Hogy a színjátékot még jobban fenn tudjam tartani, egy kisebb hitelt is vettem fel rá, aminek a törlesztője október környékén fog lejárni. Számomra a látszat a legfontosabb, és hogy minél kevesebb fogást találhassanak rajtam a hatóságok.
Váratlanul érint a hirtelen érkező megszeppenése. Úgy néz ki, mégsem sikerült teljes mértékben tudatosítania magában, hogy ezzel az alkuval mi is köttetett meg valójában. Legjobb tudomásom szerint nem ők lennének az első skalpok, amiket elejt, és épp ezért sem értem a hirtelen jött megtántorodást.
- Nem ez az elsődleges cél, de ha választhatnék, hogy mi, vagy ők, akkor elhiheti, magunkat fogom választani. Remélem hasonló véleményen van - szólok hozzá nyugtatólag, nem pusztán azzal a szándékkal, hogy a lelkiállapotát rendezzem, hanem mert tényleg ez az igazság. Elkapni akarjuk őket, kivallatni, és minél több információt kiszedni belőlük. A keresztül-lőtt fejükkel nem sokra megyünk magában.
- Hah! Kérem! Ennél azért kifinomultabb vagyok! - halkan felnevetek már a puszta feltételezést is sértőnek vélve, mielőtt vigyorogva fordítanám rá pár pillanatra a mosolygós pofámat. Nem kell aggódnia, szándékosan olyan úton teszem ezt meg, ahol forgalom semmi, de még járókelők is alig akadnak a járdákon. Kiváltságosnak érezheti magát Miss Ambani, mert nem sokaknak adatik meg a lehetőség az embereimen kívül, hogy A) hallja a tervemet, és B), hogy még részt is vegyen egy ilyen akcióban. Most fogja csak igazán látni azt a rendet, ami a szervezetemre jellemző. Premier plánban tudatosulhat benne, hogy miért is nem tudtak minket elkapni a szövetségiek, akárhogy is próbálkoztak.
- Nagy vonalakban az a terv, hogy vagy megvárjuk, míg vége a megbeszélésüknek, vagy valahogyan rájuk ijesztünk, hadd széledjenek szét minél jobban. A priorizált célpontok, ahogy mondtam, a főnökök lesznek. Ha a legfrissebb információink nem csalnak, akkor hárman vannak. Az egyik a kopasz körszakállas férfi, aki úgy néz ki, mint John Travolta a Párizsból szeretettel című filmben. A második fél szemére vak, és ugyanazon oldalon a homloka közepétől az állcsúcsáig húzódik egy elég terjedelmes seb. A harmadik meg az a kis nyuzga copfos. Tudja, kikről beszélek, vagy kell a vizuális megerősítés? - nem tudom, hogy hol jár a nyomozásában, és hogy ezekről a részletekről mennyire van tudomása, ezért biztosra kell mennem.
- A legjobb eset, ha mindhárman egy kocsiba ülnek, a legrosszabb, ha külön járatokkal indulnak az útjukra. Ebben az esetben a miénk lesz Travolta, és őt fogjuk követni addig, míg egy kellően elszigetelt részhez nem érkeznek. Ott a srácaim elállják az útjukat, bekerítjük őket minden járható utca felől, és ha minden jól alakul, akkor a fegyverekre sem lesz szükség - a tűzpárbaj az most valahogy nekem sem hiányzik a mai napomból. Pont elég, hogy belerondítottak egy csodálatosnak ígérkező estébe.
- Egyelőre most megállunk. Egyeztetem az emberemmel a részleteket, és azonnal visszajövök - nem várom meg, hogy ellenkezzen, már ki is kötöm az övemet, és kiszállok a járműből. Nem megyek messze, alig pár lépést teszek meg az autótól, hogy megkapjam a helyzetjelentést O’Connorstól. Miután minden rendben találtam, és reményeim szerint Ambani is a formás fenekén maradt, akkor alig két perc múlva már vissza is ülök mellé.
- Most pedig várunk. Ha túlságosan elhúzódna, tehát még fél óránál tovább, akkor az embereim nekilátnak az ijesztgetésnek. Addig… nos, addig ülhetünk csendben, vagy beszélgethetünk is. Ahogy jónak látja - ezzel a mondatommal pedig át is adom neki a döntés lehetőségét. Én mindkét véglettel ki vagyok elégedve – feltéve, ha nem a családomról akarunk megint csevegni.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyHétf. 25 Ápr. - 18:22


william and larisa

Az FBI jó munka annak  aki szereti az adrenalint, a változatos munkát, az izgalmakat, nem fél feláldozni az életét és nem retten vissza egy-egy hulla láttán, de borzalmas munka annak aki szeret pihenni, szeretne önálló életet vagy szeretne piszkosul gazdag lenni. Nem panaszkodom mert a fizetésem bőven több volt mint amit egy átlag ember keresett Amerikában, mégsem volt sportkocsikra pénzem, de lehet ez csak az én gazdálkodási képességeim hiánya miatt volt így. Persze amikor eldöntöttem, hogy szövetségi leszek nem a pénz lebegett a szemem előtt hanem sokkal inkább Chandra és az, hogy elégtételt vehessek. Zsigerien utáltam a bűnözőket, a terroristákat és rosszabb voltam mint egy kopó ha szagot fogtam. 2 éve minden pillanatomat kitette az, hogy vártam. De várni rendkívül kimerítő és rettenetesen fáj.
- Hmm. – dünnyögtem az orrom alatt miközben hallgattam a monológját arról, hogy inkább ők mint mi. Helyesbítettem volna szívesen, hogy pont nem érdekel, hogy az ő „csapatából” hányan esnek el mert itt nem volt olyan, hogy jó fiúk és rosszak. Itt csak rosszak voltak én meg a közepén álltam az egésznek.
Igazság szerint nem tudtam lerendezni magamban, hogy mi bánt jobban. Az, hogy olyan emberekkel kell együtt dolgoznom akiket legszívesebben betuszkolnék egy hatalmas furgonba és befurikáznám őket az irodára, az, hogy nem biztos, hogy sikerül előrébb jutnunk vagy az, hogy nem tudtam mit akarok. Ha megöljük őket akkor sose kapok válaszokat, de ha arra vágyom, hogy megkínozzam, bántsam és lássam a félelmet a szemében legalább csak egynek akkor azért rossz ember vagyok?
Az autó fejtámlájának vetettem a fejemet és oldala fordítottam azt, hogy lássam Doherty mimikáját miközben mondja a tervet. Meglepett, hogy ennyire benne voltak a sűrűjében hogy ennyire előrehaladottak voltak. Mosolyra húzódott a szám ahogy az egyiket Travoltához hasonlította.  
- Nem láttam a filmet, de azt hiszem megismerem őket. – Ismert volt az FBI előtt is jó pár arc akik a csoporthoz tartoztak, de a vezetőkig nem jutottunk, jutottam el. Legalábbis Travoltáig nem.
Ezernyi kérdésem volt még, de ő hamar belém fojtotta a szót és állt félre, majd szállt ki az autóból. Még néztem egy darabig ahogy távolodott az alakja, de nem kívántam kiszállni. Kellemes meleg volt, friss levegő az én fejem pedig annyira tele volt mindenféle gondolattal, hogy megmozdulni se volt kedvem. A térdeimre könyököltem és arcomat tenyerembe temetve vettem mély levegőket.
Az ajtó nyílt én pedig kiegyenesedve túrtam bele a hajamba, hogy azt kisöpörjem arcomból. Felé fordítottam tekintetemet és kérdeznem sem kellett, hogy mi a helyzet ő máris tudósított. Úgy éreztem magamat mint egy bábut akit madzagon rángatna.
- Talán jobb mindenkinek ha csendben maradunk. – fordítottam el tőle az arcomat és bámultam ki az ablakon. Zavart voltam és dekoncentrált és úgy éreztem, hogy ha nem szedem össze magamat akkor minden eddig tett törekvésem egy pillanat alatt válhat semmivé.
Percek telhettek el így, hogy csak a lélegzetünk hallatszott az autóban. Végül mikor kínossá kezdett válni a csönd szóra nyitottam a számat, de arcomat nem fordítottam felé.
- Ha bárhová mehetne a világon mi lenne az? – meredtem ki az utcára és a kérdésem inkább volt költői mint komoly. Valójában csak a gondolataim elterelésére volt jó a mellettem lévő férfi. Szinte meg se várva a kérdésre adott válaszát válaszoltam én meg saját magamnak.
-  Én a Bahamákra. Úszni a malacokkal. - fordítottam végül felé a fejemet és ahogy szemem össze találkozott az övével olyan őszinteségi roham törté rám, hogy még saját magamat is megleptem vele vele.
- Rossz ember vagyok ha azt gondolom, hogy a halál túl kegyes lenne számukra? Ha azt érzem, hogy bántani akarom őket, hogy csak egy kicsit átérezzék az a fájdalmat amit a húgom? Amit én? - szúrtam bele a szememet övébe olyan mélyen ahogy csak lehetett, el nem engedve azokat, hogy lássam azt ha hazudik, ha megrezzen.
- Mondja meg Doherty, rossz ember vagyok én? - nyomatékosítottam a kérdésem fontosságát. Pont a legrosszabb embertől kérdeztem mindezt, de szükségem volt visszajelzésre, hogy azt a mérhetetlen dühöt és fájdalmat amit a kezdeti sokk után éreztem azt valaki a helyére tegye bennem.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyCsüt. 28 Ápr. - 21:17


Számomra sem mindennapi szituáció ez, amiben most ülünk Ambanival. Vettem már részt az ilyesfajta akciókon, de az esetek túlnyomó többségében ezt meg szoktam hagyni másoknak. Ahogy az embereim szokták mondani, én vagyok a szervezetünk agya, Mickey bátyám pedig az ökle. Mindketten jók vagyunk mindkettőben, de míg nekem a beszélőkém az erősségem, addig a fivéremnek a… sajátos meggyőzőképessége. Csak azokban esetekben lépek közbe, mikor már olyan komolyak a tétek, hogy egyetlen ember hiányát sem lehet megkockáztatni. Azokban az esetekben, mikor szükség van egy vezetőre, aki az erőn túl az eszét is használni tudja, ha a helyzet rosszra fordulna. Ez a mai éjszaka egy ilyen eset.
- Ha odaérünk, megmutatom őket - nem mondanám kifejezetten meggyőzőnek a válaszát, ezért jobb ötletnek tartom, hogy még az akcióba lépés előtt tisztázunk egy-két dolgot. Nem volt túlságosan leíró az általam ismertetett küllemrajz, főleg akkor nem, ha nincsenek a szemei előtt a terrorszervezet ismert, és kevésbé ismert arcai. Felesleges kockázatot pedig nem szándékozok vállalni azzal, hogy rossz embert céloz meg a pisztolyával, annál azért jóval körülményesebb vagyok.
- Szolgálja ki magát! - vonok vállat, aztán hátra dőlök a székemben. Rövid ideig még rajta tartom a figyelmemet az épületen, de miután rájövök, hogy ennek az esetemben semmi értelme nincs – lévén megvannak rá az embereim, akik azonnal jeleznek nekem, ha megindult a tömeg -, inkább a fejtámasznak vetem a tarkómat, és lehunyt szemmel pihenek. Nem félek a mellettem ülő Ambanitól, hisz tisztában vagyok vele, hogy miután kellően megismerkedett velem, háromszor is meg fogja fontolni, hogy valami butaságot csináljon – addigra pedig már én is ébren leszek.
Kinyitom a szemeimet, mikor a mélynémaságot megtöri a hangja. Felé fordítom a tekintetemet, és felvonom a szemöldökömet a kérdését hallva. - Hogy…? - magam sem tudom, hogy mire akarok visszakérdezni, de a „hogy mi van?” opció messze a lista legelején áll. Még ezt a félkérdést sem tudom neki feltenni, mert a feleletemet sem várva meg válaszol a saját nevében.
Úgy gondoltam eddig, hogy az abszurditás határát már megléptük azzal, hogy majdnem egymásba gabalyodtunk, de ez még nekem is új. Ritkán tudják belém fojtani a szót, de most neki sikerült. Annyi mindenre rákérdezhetne, annyi mindent megtudhatna tőlem, rólam, bármiről, ami csak az alvilággal kapcsolatosan érdekli őt, erre ő mit kérdez: hova mennék el legszívesebben nyaralni? Értetlenül, szótlanul, felvont szemöldökkel nézek rá, készen állva valami válaszféleséget adni neki, de egyelőre nem jön ki semmi a számon. A hirtelen témaváltáson már nem kéne meglepődnöm – mégis így történik. Mi van ezzel a nővel? Ennyire megborítottam volna a hormonjait a házamban történtekkel?
- Ennek megválaszolására lehet nem én vagyok a legmegfelelőbb ember… - szólalok meg végül, egy nagy sóhajt megengedve magamnak. Csendben kellene maradnom, én azonban mégis a folytatás mellett döntök. - De ha tényleg kíváncsi a véleményemre, akkor nem, emiatt nem lesz rossz ember. Lehet, hogy Chandra jár a fejében, ha rájuk gondol, de kétlem, hogy figyelmen kívül tudná hagyni a többi gyermeket, akik áldozatául estek ezeknek a terroristáknak. Bármilyen szülő, vagy bármilyen normális értékrenddel rendelkező ember ugyanezen a gondolkodásbeli síkon mozogna, mint maga, Ambani - még ha nem is lehetek benne százszázalékig biztos, én határozottan, kétségek nélkül kiállok a véleményem mellett. Nem hiszem, hogy sokan lennének, akik a gyermekgyilkosságot jó szemmel néznék. Ez olyasvalami, amire se magyarázat, se bocsánat nincs. - Véleményem szerint ott kezdődik a különbség, hogy valaki ezt csak gondolja, vagy meg is teszi. És őszintén, Ambani: Ha ott lenne maga előtt bármelyik is, képes lenne felvenni azt a kést, és elmondhatatlan kínokat okozni neki? Nem a technikákról van szó, hanem hogy képes lenne-e megtenni? Nézzen mélyen magába, és gondolkozzon el ezen a kérdésen - mert én igen, képes lennék. Nem tudnám tiszta szívvel azt mondani, hogy élvezem, de hazugság lenne azt is állítanom, hogy nem vagyok jó benne. Ha valakiből információt kell kiszedni, arra én vagyok a szervezetemen belül a legjobb ember. Minden felgyülemlett feszültségemet, és dühömet ki tudom élni ezeken a rászolgáltokon, viszont ez egy percig sem jelenti azt, hogy helyes lenne, amit csinálnék, vagy az információszerzés legjobb módja. Nem az. Csupán számomra a leghatékonyabb.
- Ők lesznek azok, akikről beszéltem. És ő az, aki után fogunk eredni - veszem elő végül a telefonomat, és adom át neki, hogy megmutathassam a vezetők arcait. Nem sietem el, hagyom, hogy elraktározza magában a részleteket.
- A Bahamák egy jó úti cél - szólalok meg, fejemet újra a fejtámlának vetve, halványan elmosolyodva. - De én inkább valami skandináv országot választanék. Mikor Svédországban voltam azon a konferencián pár éve, nagyon megtetszett az egész közeg, az ottani népek. Vagy ha melegebb éghajlatra vágyok, akkor snassz, vagy sem, de Hawaii - felelek végül a korábban feltett kérdésére, akármennyire is volt az költői, vagy komoly. Nem akarom, hogy azon rágódjon, amit az imént mondtam neki a terroristák kínzásával kapcsolatosan. Ambani tiszta fejére van most szükségem, nem arra, aki kétkedni kezd magában, bennem, ebben az egész hadműveletben.
- Tényleg nem bánja, hogy nem történt végül semmi? - a szavaim kezdetekor még a szélvédőn tekintek ki, a végére érve azonban már felé fordítom az arcomat. Komolyságot követ vidámság, vidámságot követ ismételt komolyság. Nem hinném, hogy magyarázatra szorulna, mire gondolok a kérdésem feltételekor.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyPént. 29 Ápr. - 20:36


william and larisa

Frusztráltak a saját gondolataim, az, hogy össze vagyok zárva saját magammal. Kb. bármire képes lettem volna azért, hogy ebből az őrjítő börtönből valami kirángasson és a kérdésem is ennek volt köszönhető. Jobban belegondolva érdekelt is volna a válasza ha nem itt és nem ilyen körülmények között vagyunk együtt. Vicces eljátszani a gondolattal, hogy mi lenne ha ő nem az alvilág feje lenne és én nem szövetségi. Ő elhívna randira, én beadnám a derekam majd bort kortyolgatnánk amit amúgy mind a ketten utálnánk, de úgy illik. A másik hobbijáról kérdeznénk és próbálnánk megismerni egymást. Aztán mikor már kellőképpen fejünkbe szállt az alkohol esküvőről, gyerekről és közös nyaralásokról beszélgetnénk mintha lehetne az egésznek folyatása. Aztán egy fránya szex után ő megígérné, hogy felhív én azt mondanám, hogy alig várom, de titkon azt remélném, hogy ez sosem következik be, majd végül nem találkoznánk soha többet. Most mégis olyan körülmények között érdeklődtem a pihenési célállomásáról amilyen körülmények között nem szokás. Bár szokás egyáltalán egy FBI ügynöknek a maffiafőnökkel közös munkába bonyolódni? Na ugye.
Azonban nem tudtam sokáig elrejteni, hogy ez szimplán figyelemelterelés, az igazi problémámat a következő kérdésem takarta.
- Igen, ebben egyetértünk én mégis most magát kérdezem. – erősítettem meg abban, hogy bármennyire is én is úgy gondolom, hogy a legrosszabb embertől kérdezem, hogy mi a jó is mi a rossz most mégis ő volt itt velem és kellett a visszaigazolást, hogy tudjam mennyire járok jó úton. És sikerült is neki ha más nem is azt, hogy elgondolkodtasson. Monológja után pár másodpercig csak ez járt a fejemben, hogy képes lennék-e? A ő szavai mögött egyértelműen azt éreztem, hogy szerinte nem. Ez kétes érzéseket váltott ki belőlem. Az egyik gondolatom az volt, hogy tényleg jó embernek lát ha szerinte nem tudnám bántani a húgom gyilkosait, a másik viszont az, hogy elég hitvány ügynöknek tarthat ha szerinte a lelki világomat meghatná az ha levágnék egy-két ujjat, kinyomnék egy szemet vagy átlőnék pár létfontosságú szervet várva, hogy elvérezzen.
- Nem a képességeimmel vannak gondok, hanem azzal, hogy ezek mennyire összeegyeztethetőek azzal amire felesküdtem. Félek, hogy rossz ember leszek azért mert végre azzal törődők, hogy én mit akarok… még ha ez az is, hogy bántsak valakit. Azt akarom, hogy könyörögjenek… nekem, kérjenek arra, hogy hagyjam őket életben és lássam a félelmet az arcukon, azt a félelmet ami Chandra arcán is ott ült még akkor is amikor a hullaházban megnéztem őt. – sóhajtottam fel. Fájdalmas, őrjítő őrlődés ez amelyben azt érzed a személyiséged, az önazonosságod mind kezd meghajlani és megadni magát valami rémisztő sötétségnek.
A telefont a kezembe véve méregettem a férfiak arcát és egyszerre tört rám a megvilágosodás, hogy elgondolkodnom sem szabadna azon, hogy mennyire vagyok rossz ember. Ezek itt előttem embereket öltek, többet is, nőket és gyerekeket, védteleneket, akiknek még fegyverük sem volt, hogy szembe szállhassanak velük. Az elhatározás bennem makacsul gyökeret vert, hogy legalább csak egynek pont olyan fájdalmat okozzak mint amit ők tettek a húgommal és több száz emberrel.
Csak pörgettem magamat, elképzeltem ezer meg egy megközelítését a találkozásunknak. Az rántott csak vissza, hogy a témát más mederbe terelte a mellettem üllő amiért végtelen hálát kezdtem érezni.
- Igen, Stockholm biztos gyönyörű, de ha már skandináv országok akkor én Norvégiát választanám a hegyeivel és a sarki fénnyel. – csúsztattam be a telefonját a váltóhoz, miközben egyetértettem vele a skandináv országok tekintetében és amennyire furcsa volt ez a beszélgetést pont annyira volt üdítő is a számomra. S bár szívem szerint inkább beszélgettem volna vele Hawaiiról is, de ő visszatért a házába és a majdnem szexünkre.
Ezernyi dolgot tarthatunk vonzónak egy emberben. Az apró szarkalábakat a szem sarkában, a heget az orr hegyén, a sebet az ajkakon, a dülledő ereket a kézen, a formás szemöldököt, a szeplőket, de a belső tulajdonságok se lehetnek elhanyagolhatók, a humor, a kedvesség, az intelligencia. Én most mégis ahogy oldalra néztem és a lámpafény megvilágította az arcélét az aggódó ráncokat a homloka közepén tartottam a legszexibbnek.
- Nem. – dehogynem – Tiszta fejjel belegondolva mindenkinek így a legjobb. Zavaró körülmény volt az alkohol és a túlzott kémia kettőnk között. De nyilvánvaló, hogy ez csak hátráltatta volna  közös munkánkat. Ön lehet, hogy előszeretettel keveri a szexet és a munkát, de nekem nem szokásom. Jobb ha mindenki a saját határain belül marad. – magyaráztam olyan komolysággal, hogy szinte én is elhittem. Hátráltatta volna a közös munkát? Nevetnem kellett volna a saját hülyeségemen amit kipaszíroztam a számon, de az arcomra mérhetetlen közöny ült ki.
- Mert ön talán bánja? – kérdeztem vissza miközben újra kinéztem az ablakon, de rögtön fel is emeltem a mutatóujjamat, hogy bele fojtsam a szót.
- Áh! Inkább ne válaszoljon. Nyilvánvalóan bánja, hisz egyel kevesebb a rubrika. Az, hogy egy szál semmiben fogadott egyértelmű jele volt annak, hogy provokálni akar. Nő vagyok, aki évek óta a munkájának él így tisztában volt azzal, hogy elvesztem az eszemet néhány kocka, csábos pillantás és érzéki simogatás után. Tudta azt is, hogy nem fogok nemet mondani a története után. Szörnyű az amikor valamit eltervezünk és nem úgy alakul, nem igaz? – vetettem még rá egy pillantást majd a szememet az előttünk magasodó épületre emeltem. Nem voltam benne biztos, hogy várom a válaszát, hogy biztos erről kellene-e beszélgetnünk vagy csak inkább elfelejteni és arra koncentrálni ami miatt itt ülünk.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyKedd 3 Május - 8:25


Megadtam neki a lehetőséget, hogy csendben maradjunk, és így várjuk az elkövetkezőket – Ő viszont úgy döntött, nem bírja ezt a síri némaságot. Meg tudom érteni, és éppen ezen indokból tartom szóval, amennyire csak tudom. Gyorsabban telik az idő, ha nem csak bambán bámulunk kifelé a szélvédőn, várva-várva, hogy mikor lesz végre akció. A téma ennek ellenére meglep. Nem gondoltam volna, hogy ilyen kemény, sötét dologról akar velem beszélni, de nem terelem el a témát, helyette beavatom a saját véleményembe. Egy részem el akarja lökni ennek csupán a gondolatától is, a másik azonban nem akarja visszafogni. Hasonló cipőben jártam egykoron, így teljesen meg tudom érteni az álláspontját. Talán nálam jobban senki nem tudja.
- Én nem fogom megállítani semmiben, Ambani. Ha úgy érzi, hogy erre van szüksége, akkor meg fogom adni ennek is a lehetőségét - mert miért ne tenném meg? Alig egy órája köttetett meg az üzletünk, de már így is annyi mindenbe engedtem neki betekintést, amiért másoknak hosszú hetekig, hónapokig kell küzdenie, és még akkor sem fedek fel előttük mindent. Nem várom el, hogy kedveljen, se azt, hogy egyetértsen a módszereimmel, a döntéseimmel, csupán fogadja el. Ez vagyok én, így működök én, és így működik a szervezetem. Nem fogom magamat szentnek beállítani, mert tudom, hogy nem vagyok az, és nem fogom megmagyarázni a tetteimet, mert tudom, hogy nincsen rá magyarázat. Ambani biztosan tisztában van azzal, hogy a repertoáromba beletartozik a kínzás is, de ha esetleg nem így lenne, a lehetőségét abszolút nem zárhatja ki. Ha arra van szüksége, hogy megkínozza ezeket az elkövetőket, én nem fogok az útjába állni, sőt, még segítek is neki. Akkor és ott majd eldől, hogy milyen fából faragták az ügynököt.
- Norvégia, mi? Nem is olyan rossz választás - ha a munkánk végeztével mindketten életben maradunk, és egyikünk sem fog rács mögé kerülni, talán még meg is lepem őt egy párnapos vakációval. Nyilván egymagában, vagy azzal, akit vinni akar magával – szépen is venné ki magát az FBI-nál, ha látnák, kivel utazik ilyen messze, miután szokatlan módon eltűnt egy terrorszervezet a Föld színéről.
Csendesen hallgatom végig a szavait. Halkan felhorkantok, és megrázom a fejemet az érezhető tagadását tapasztalva. - Miért ne lehetne keverni a kettőt? Nem szerelmi vallomást készültünk tenni egymásnak, csupán két vonzó ember ki akarta engedni a benne tomboló vágyakat, és egymásban tökéletes partnerre találtunk ebben a célban. Mi rossz van ebben? A szexnek nem kell érzelmekhez kötődnie. Az esetemben pedig kifejezetten rossz ómen, ha a kettő keveredik - a következő kérdésére nem válaszolok. Egyrészt nem tudom, hogy mit válaszoljak, másrészt pedig mert belém fojtja a szót.
- Hm… és én még úgy gondoltam, hogy a ma estével kezdve őszinték leszünk egymással - első körben csak ennyit felelek a szavaira, nyilvánvalóan adva a tudtára, hogy mennyire nem hiszem el azt, amit mond. Nem szólalok meg az elkövetkezendő egy, talán két percben, de végül csak nem bírom magamban tartani a gondolataimat. Felé fordítom a tekintetemet, az egész testemet, tenyeremet pedig a combjára helyezem, valahol középtájon.
- Abban meg tudom erősíteni, hogy kicsit húzgálni akartam a bajszát, mikor úgy nyitottam ajtót, de akár elhiszi, akár nem, elöljáróban egy pillanatig sem fordult meg a fejemben, hogy ennek bármilyen folytatása lesz. A családomról sem azért meséltem, mert ellenszolgáltatást vártam volna érte. De azt egyikünk sem tudja tagadni, hogy hatással voltunk a másikra. Nem kihasználni akartam, nem egy újabb strigulát akartam behúzni ezzel egy képzeletbeli könyvben, csupán szerettem volna, hogy mindketten jól érezzük magunkat, és hogy legalább egy kis időre elfelejtsük az életünk fájó, nehéz pontjait. Ez olyan nagy bűn lett volna, Larisa? - többségében igaz, amit mondok, egyedül a strigula rész az, amiben van egy kis füllentés. Nem ez a cél vezérelt, de azért bennem volt a gondolat, hogy végre egy szövetségivel is összeszűrhetem a levet. Imponált a gondolat, de nem ez vezérelt. - Vagy ez talán már nincs Önre hatással, hogy kicsit lecsillapodtak a kedélyek, és már egyikünk sincs abban a gyenge állapotában? - ezzel a kérdésemmel egyetemben pedig közelebb hajolok hozzá, és nyomok egy-egy érzékibb csókot a füle mögé, illetve a nyakára.
- Szerintem badarság túlgondolni az ilyesmit. Nem vagyunk már gyerekek, vagy álmodozó fiatalok, akik csak úgy képesek elengedni magukat, ha szoros érzelmek fűzik a másikhoz. Miben lett volna különb, ha a nyílt találkozás helyett először egy bárban közelítem meg, és kerülünk ugyanabba a helyzetbe, amibe nálam? Azon kívül, hogy akkor még hazudtam is volna azért, hogy a bugyijába kerüljek, most viszont kitártam a lapjaimat, amennyire csak tudtam - kérdezem tőle, ismételten átütő pillantással tekintve a szemeibe, vagy az arcára, attól függően, hogy mennyire van a feje felém orientálva, vagy továbbra is kitekintve a távolba.
mind álarcot viselünk
William Doherty
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_mv9imvJbw21r2x5hgo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
Klikk
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Ea9b32891b45bd6aaaadad3eecd9c4cb8e4852e2
★ foglalkozás ★ :
Márkaszervíz tulajdonos; bűnszervezet feje
★ play by ★ :
Henry Cavill
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
William & Larisa • The Lion's Cave Tumblr_n0x4kcs6O51sxwyufo5_r1_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave EmptyKedd 3 Május - 20:09


william and larisa

Csak biccentettem. Mindig ezt csináltam amikor nem figyeltem. Önkéntelen reflex volt, ezzel nem lehetett mellé lőni bármit is mondott a másik, vagy kérdezett. Ha pedig nem eldöntendő volt a kérdés hát majd újra felteszik. Másodpercekig valahol máshol jártam, gondolataimba elmerülve töprengtem azon, hogy mit is fogok tenni azokkal akikkel szembenézni készülök. Nagy teher volt ez, túl nagy, hogy azt érezzem most hirtelen ezzel meg tudok birkózni. Épp ezért volt tökéletes téma az utazás.
- Igen, Norvégia. – helyeseltem miközben apró mosoly húzódott a számra. Sose jártam még ott és jobban belegondolva sose volt álmom vagy vágyam, hogy ott legyek, de most, hogy felhozta jó úti célnak tűnt. Igazából nem bírtam a hideget, hamar fázni kezdtem ami érthető is az Indiában, különösen Mumbaiban uralkodó szárazságot és meleget tekintve.
„A szexnek nem kell érzelmekhez kötődnie. Az esetemben pedig kifejezetten rossz ómen, ha a kettő keveredik.” Ez a két mondat befészkelte magát a fülembe és visszhangzott benne újra és újra, mint egy lemez ami beakadt és ugyanazzal a monotonitással untatta hallgatóját.
- A szexben semmi rossz nincs, Önben annál inkább. – rántottam meg kissé a vállamat előrébb hajolva az ülésben, hogy kinézhessek a szélvédőn az első pár esőcseppre ami csöpögni kezdett az égből. Olyan nagyon figyeltem azt mintha számítana a kocsiban ülve, hogy elkezdett esni, ezzel próbálva jelentőség nélkül hagyni a mondatomat.  
- És én őszinte is voltam. – füllentettem megint, de tettetett felháborodásomat egész meggyőzően próbáltam előadni. Szemeimet ráragasztottam egy esőcseppre és követtem annak útját egészen addig amíg le nem ért a motorháztetőig. Ez a verseny mentett meg a síri csöndtől ami beállt pár percre közöttünk.
Hallottam ahogy mocorogni kezdett ülésében mégis váratlanul ért kezének érintése. Hogy lehet két ember között olyan erős a vonzalom, hogy szinte szikrákat szór? Hogy lehet az, hogy belebizsereg érintésébe még gyomrom is és hogy vonzhat ennyire mélyen valaki akit nem is ismersz, akit igazság szerint utálnod kellene? Élesen, lassan szívtam magamba a levegőt mintha nyugtatni akartam volna magamat, mintha ezzel bármit elérhettem volna.
- Nem tartozik nekem magyarázattal. Ismerem a játszmákat tekintve, hogy jómagam is része voltam már párnak. – fújtam ki pont ugyanolyan kimérten a levegőt ahogy az előbb beszívtam.
Óh basszameg. Alsó ajkam megremegett ahogy ajkai forró bőrömre simultak. Lehunytam a szememet és minimálisan oldalra biccentett fejjel próbáltam magamat ott tartani abban az autóban összezárva egy bűnözővel.
- Nem, ez rám nincs semmilyen hatással. – hazudtam még úgy is, hogy testem elárult. Talán könnyebb volt azt mondani amit érezni szerettem volna, talán így könnyebb volt a lelkemnek mintsem bevallani, hogy zsigerien vonz valaki akinek taszítania kellene. Na de persze nincs rá írva a rossz fiúkra, hogy rossz fiúk és attól, hogy valaki az még nem jelentette azt is, hogy rondának, ráncosnak és görbe lábúnak kell lennie. Na de, hogy valaki ennek ennyire az ellentéte legyen? Ez legális? Adhatnak valakinek tökéletes arcot és testet ahhoz, hogy azt borzalmas dolgokra használja? Lehet ezzel visszaélni ilyen szinten?
Minden akaraterőmre és elszántságomra szükségem volt, hogy combomon pihenő kézfejének csuklójára csúsztassam kezemet és szorosan fonjam körbe azt ujjaimmal. Arcomat felé fordítottam miközben bilincsben tartottam kezét.
- Ha egy bárban találkoztunk volna sose álltam volna szóba magával, először is mert nem fekszem le olyannal akinek nagyobb a bűnlajstroma mint a cipőim száma, másodszor mert borzalmasan sápasztja az egérszürke színű ing az arcát, harmadszor pedig… - hajoltam közelebb hozzá először száját kémlelve majd felpillantva a búzavirágkék szemekbe - …nem az esetem. – billentettem oldalra a fejemet és még színpadiasan le is biggyesztettem kissé az alsó ajkamat nyomatékosítva ezzel azt amit mondtam. Én egy újabb hazugság. Az elmúlt 10 percben azt hiszem ez volt negyedik, de ki számolja. Akármennyire is az őszinteséget tartottam a legfőbb erényemnek most nem éreztem volna helyénvalónak. Egy párhuzamos univerzumban a következőt válaszoltam volna a mondataira: „Igaza van, nem vagyunk gyerekek és pont kéznél vagyunk egymásnak szóval akkor akár le is tolhatná a nadrágját megkönnyítve a dolgomat és addig lovagolok magán amíg vagy újra meg nem csörren a telefonja vagy verejtékezve arra kérlel, hogy most már hagyjuk abba mert ránk világosodik.”
Szám széle megrezzent és arcomat enyhe pír öntötte el a gondolattól. És vajon azt bünteti a törvény, hogy ilyen piszkos gondolatokat ébreszt bennem?
- Nem telt még le a fél óra várakozási idő? – dőltem vissza az ülésembe eleresztve végül szemeit. Ez már mindig ilyen lesz? Ennyire vágyakozó ennyire kínzó? Mert akkor jobb lesz minél hamarabb lezárni mert felőröl… engem legalábbis biztos és a céljaimat nem téveszthettem szem elől egy percre sem még William Doherty kedvéért sem.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: William & Larisa • The Lion's Cave
William & Larisa • The Lion's Cave Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
William & Larisa • The Lion's Cave
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Larisa & William - Part 3
» william & larisa • First meeting with the devil
» JJ & ZZ - Collector Cave Bookstore
» Larisa Ambani
» Angelo & Larisa • Drinking too much

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: