New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Gabriel Castro-Vega
tollából
Ma 8:52 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 8:46 pm-kor
Jonathan Danvers
tollából
Ma 8:27 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 8:11 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 8:00 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 7:42 pm-kor
David Gallardo
tollából
Ma 7:41 pm-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 7:32 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 7:09 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Chloe G. Duarte
TémanyitásChloe G. Duarte
Chloe G. Duarte EmptySzer. Márc. 09, 2022 7:32 pm
Chloe G. Duarte

Karakter típusa:
keresett & saját
Teljes név:
Chloe Giana Duarte
Becenevek:
cica
Születési hely, idő:
Boston, 1997. augusztus 3.
Kor:
25
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
munkás
Munkabeosztás:
hostess
Hobbi:
szelfikészítés, pénzköltés
Play by:
Carla Guetta Cohen

Jellem

Chloe

A nagymama szerint rá hasonlítok a legjobban, de lehet, hogy csak azért ennyire elfogult velem kapcsolatban, mert az ő középső nevét örököltem. Szerinte a francia vér miatt lettem az, aki és az arcom is azért ennyire szépen szimmetrikus, vagy legalábbis annak látszódó, illetve rendelkezik jó vonásokkal.
Hát, az igazság az, hogy egyet tudok érteni vele és ezt nem azért mondom, mert annyira önelégült lennék. Sokan persze ezt állítanák, egoistának neveznének és olyan embernek, akinek csak a külsőség számít. De ugyan már, azzal szerintem mindenki tisztában van, hogy a mondás ellenére nemcsak az emberi természet a mérvadó, bármennyire is próbál az ember aszerint élni.

Giana

Anya talán a legátlagosabb személy a családban, mármint, mindenféle rossz szándék nélkül, de tényleg ő az egyetlen, aki félig amerikai származásúként a rokonság szíve és lelke.
Azért egy kicsit hasonlítok rá, legalábbis akkor, ha egymás között vagyunk vagy amikor a kapcsolatunk elején Tommyval egymással töltöttük majdnem minden percnyi szabadidőnket. Ők azok az emberek, akik abba a különösen szűk körbe tartoznak, ahol olykor még képes vagyok megmutatni a személyiségem kedvesebb, lágyabb volumenű oldalát is.
A nagyapa már inkább egy kicsit átlagon aluli jellem. Nem sokszor szólal meg, viszont, ha megteszi, akkor az felér egy ideál szavával: mindenki rá figyel, kizárólag neki szentel figyelmet és igyekszik úgy felelni, alakítani a válaszát, hogy az teljes mértékben megfeleljen neki. Hát, én a személyiségéből valószínűleg semmit sem örököltem, de az biztos, hogy a higgadtsága nagyon is hiányzik belőlem.

Duarte

Szerintem apa örülne a legjobban annak, ha a vérmérsékletemet is az amerikai-francia származású nagyszüleimtől kaptam volna ajándékba, csakhogy a minimális spanyol vér azért rendesen dolgozik bennem és a viselkedésemben, szóval ebben a tekintetben nem is hasonlíthatnék rá jobban. Pláne olyankor, amikor valaki elfelejti, hogy ki is vagyok én, illetve, hogy kivel áll szemben, ha nem teljesen ért velem egyet, vagy ha valami nem az éppen aktuális igényem-kedvem szerint alakul, ami azért elég gyakran előfordul.
Azért néha a temperamentumnak is megvan az előnye: mondjuk olyankor, amikor más emberek a saját akaratukat és igazságukat akarják rád erőltetni, te pedig határozottan állsz ki magad mellett és egy másodpercig sem hagyod, hogy eltántorítsanak attól, amit gondolsz vagy teszel.

Múlt

Szerdán rózsaszínt hordunk.

Talán még kilencéves sem voltam, amikor a nővérem születésnapi pizsamapartiján először láttam az idézethez forrásként funkcionáló filmet, ami rögtön megragadta a figyelmemet. Titokban néztem, lényegében a nappali ajtó fájához húzódva, hiszen anya akkor már vagy másfél órája ágyba parancsolt és valószínűleg rendesen kiakadt volna azon, ha megtalál a lányok között az éjszaka kellős közepén, miközben a szétnyitott kanapén csokoládét és popcornt majszolok vacsora után. A képernyőn éppen aktuális jelenet végignézéséről nem is beszélve.
Azt azért nem állítom, hogy Regina George miatt lettem olyan ember, amilyen. De az egyszer biztos, hogy nagy nyomot hagyott bennem az ikonikus mondat és attól kezdve egész életemen át olyan lány akartam lenni, mint a főszereplő volt. Kár, hogy lényegében minden téren különböztem tőle, csak egy dolog volt bennem, ami a szőke lányban is: a természetes szépség, amit senki és semmi nem vehetett el tőlem.
A család pénzügyi helyzetével kapcsolatban viszont már voltak gondok. Apa egyáltalán nem keresett jól, anya pedig gyereket nevelt és nem is szerette volna feladni a háziasszony szerepét egy eladói munkáért cserébe. A nővérem sem volt sokkal idősebb nálam, a diákmunka pedig, amit évekkel később kezdett űzni, nem igazán járult hozzá a családi kassza javulásához.
Amikor anya nem tudta megvenni nekem azt a felettébb csinos blúzt, amit a SoHo egyik, nem is annyira drága üzletében kinéztem magamnak, akkor döntöttem el, hogy ideje lesz a saját kezembe venni legalább a saját életem irányítását. Nevetséges, de pont akkor múltam tizenhárom éves.

Klaró... akarom mondani baró, csak beakadt a klasszba.

Nem mondanám, hogy Tommy már az első találkozásunkor felkeltette az érdeklődésemet. Egy teljesen átlagos, a kortársainál kicsit... hogy is mondjam, farsúlyosabb gyerek volt, aki jól elvolt a pár barátjával és nem igazán fordított figyelmet olyan dolgokra, amikre például én: látszólag ugyanis nem érdekelte sem a pénz, sem pedig a társaság milyensége. A tanulás viszont annál inkább.
Mrs. Hill volt az a személy, aki miatt mégiscsak közelebb kerültünk egymáshoz egy hétfői délután során, plusz még a kémia, ami neki elég jól, nekem viszont egyáltalán nem ment, bármennyire is próbálkoztam. Mondjuk, annyira túlzásba nem vittem, de lényegtelen. Szóval, iskola után, a rajtunk kívül üres szertárban ülve ébredtem rá, hogy Tommy nem az a végtelenül unalmas stréber, akinek valami oknál fogva mindig is láttam meg tartottam.
Talán először tényleg csak egy kis szórakozásnak indult az egész, amikor teljesen véletlenül a nadrágjára öntöttem azt a sóval telített löttyöt, majd igyekeztem a két kezemmel és pár papírzsebkendővel minél alaposabban eltüntetni a nedves foltot jóval a combja felett, de aztán, amikor már a korrepetálással töltött órák alatt önkéntelenül is elnevettem magam a frappáns beszólásain, amiket a tantárgyhoz kötődve osztott meg velem két kémiai kísérlet között, akkor tudtam, hogy nemcsak a barátnős pletykaforrás miatt kreálok még több szabadidő eltöltési lehetőséget a fiúval. Ellenkezőleg; az elejétől a végéig élveztem a vele együtt eltöltött időt minden egyes percét és nem is olyan sokkal később be kellett, hogy lássam: szerelmes lettem. Beleszerettem Tommyba, egy olyan fiúba, akit talán normális esetben észre sem vettem volna. Vele mégis kivételt tettem.
Persze, nem ő volt az első személy az életemben, aki a barátom volt, megcsókolt, sem pedig az, akivel először töltöttem együtt az éjszakát, viszont ennek ellenére szinte mindent, amit csak tudott és amit a lehetőségei is megengedtek neki, megtett nekem és értem.

Olyan a szagod, mint egy szajhának.

Az egyetlen probléma a kapcsolatunk alatt csak az volt, hogy egyszerűen képtelen voltam megmaradni mellette anélkül, hogy ne lettem volna az a lány, aki egészen addig voltam, amíg össze nem jöttünk egymással.
Meglehet, hogy a családom, majd a szerelmünk komolyabbra fordulásával párhuzamosan Tommy is látta, ismerte és tisztában volt Chloe Giana Duarte aranyos, kedves és felettébb normális énjével, viszont azért csak ott rejtőzött a felszín alatt az a szociálisan örökké éhes, végtelen vágyérzékkel rendelkező lány, akit a világ rendszerint a társasági eseményeken észlelt igazán. Gyorséttermes összeülések, tinédzser születésnapi partik és minden egyéb, már a szórakozás kategóriájának keretei közé eső esemény, amik a jelenlétem és a részvételem nélkül nem igazán valósulhattak meg, legalábbis a saját szerény véleményem szerint.
Mondjuk, ezekkel talán még nem is lett volna akkora probléma, ha a gyakran egymásba fonódó alkalmak által nem kezdek el ismerkedni; fiúkkal többnyire. Az eleinte szimpla barátkozásnak indult beszélgetés kezdeményezések nem is olyan sokkal később kezdtek egy teljesen más irányt venni, majd személyes találkozások formájában megvalósulni és kiteljesedni.
Nem szépítem: megcsaltam Tommy-t, nem is egyszer. Viszont ennek ellenére tényleg igazán szerettem, csak kellett az életembe az a bizonyos izgalomfaktor.

Ha mást ledagadtozol, nem leszel karcsúbb.
Ha butának nevezel másokat, attól nem leszel okosabb.

Meg is kaptam. Csak nem teljesen úgy, ahogy azt vártam.
Azon a bizonyos napon, amikor amatőr módon sikerült lebuknom Tommy előtt és a délutánt a szakításunk ténye árnyékolta be elég jelentőségteljesen, sok minden megváltozott bennem és körülöttem is. Hiába nem vallottam be akkor még magamnak sem ezt.
Tommy nemcsak a kapcsolatunknak vetett véget, de az életemből is távozott: maga mögött hagyta a múltját és eltűnt minden ismerőse szeme elől. Egy darabig úgy viselkedtem, mintha annyira nem is érdekelne, hogy nincs már mellettem. Látszólag ugyanis nem hiányoltam, a barátainál sem érdeklődtem arról, hogy vajon merre-hol lehet és mit csinálhat, de aztán szépen-lassan egyre nagyobbá vált az üresség bennem, amit a hiánya hagyott maga után.

Mégis megtanultam vele együtt élni: muszáj volt.
Elvégeztem a középiskolát, de nem tanultam tovább. Bár a szüleim nem igazán támogatták ezt az elhatározásomat, mégsem tehettek ellene semmit sem, ahogyan az ellen sem, amikor amellett döntöttem, hogy a nővérem után New Yorkba költözök.
Alig múltam akkor 19 éves, lehet, hogy tényleg fiatal voltam egy ekkora kaliberű döntéshez, mégis úgy éreztem, hogy Bostonban már nem igazán tudok semmit sem tenni magamért, sem pedig a jövőmért. Viszont egy akkora város, mint a Nagy Alma igen sok lehetőséget rejtett magában még egy olyan lány számára is, aki lényegében semmiben sem volt kiemelkedően jó vagy tehetséges, csak a saját szépségét tudta felmutatni a külvilág részére.
Szóval, lényegében így kerültem Staten Island egyik átlag kerületébe, ahol eleinte a nővérem bérelt lakásában éltem, majd, amikor a saját lábamra állva hostessként kezdtem el dolgozni, átköltöztem egy apró kis garzonba, ahol végre már egyedül láthattam neki annak az életnek, amit egykor elképzeltem magamnak.
Vagyis, csak részben egyedül. Egy idő és pár alkalmi kapcsolat után már egyre inkább kezdett frusztrálni, hogy nincs egy biztos személy mellettem, ezért hirtelen döntésként regisztrálram egy társkereső oldalra, ahol név és arc nélkül ismerkedhettem más, talán pontosna ugyanolyan kapcsolatra vágyó emberekkel. Az első öt ember hatalmas kudarc volt, viszont a hatodik... Mintha megtaláltam volna a tökéletes férfit. Kedves volt, figyelmes és még interneten keresztül is rendkívül jó volt vele beszélgetni. Meg hát, nemcsak társalogni, ugyanis pár hét után egészen más kapcsolatot kezdtünk el egymással ápolni és a puszta tereferén túllépve már az intimitás modern formája is szóba került köztünk képek és videófelvételek formájában.
Most pedig, tulajdonképpen ebben a pillanatban is éppen arra várok, hogy ezzel a bizonyos illetővel a hónapok óta tartó diskurzusok után végre személyesen is tudjak találkozni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chloe G. Duarte
Chloe G. Duarte EmptyVas. Márc. 13, 2022 4:17 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Chloe!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem véletlenül született meg az a mondás, hogy nem tudjuk milyen értékes valami egészen addig, amíg el nem veszítjük azt végleg. Nem kell, hogy egy konkrét tárgyról legyen szó, nagyon is igaz ez az emberekre is, legyen szó barátokról, családtagokról, vagy történetesen szerelmekről. Gondolom Te is valami nagyon hasonlót éltél át, amikor a kezdeti ürességet felváltotta annak az egy személynek a hiánya, a Tommyval való szakításotok után. Chloe G. Duarte 2624752903
Persze ahol két ember kapcsolatáról van szó, ott mindig van helye ellentéteknek, kisebb nagyobb összekapásoknak, az emberek jelleme pedig egyébként sem passzol csak úgy, eredeti formájában teljes mértékben össze. Hogy valami jól működjön, ahhoz mindkét félnek csiszolódnia és formálódnia kell a másik mellett. Talán fel is kell ahhoz nőni kicsit, hogy néha ne szóljunk vissza, hogy türelmesebbek legyünk és hogy jobban értékeljük a kapcsolatot amíg még megvan, mintsem hogy utólag kólintson bennünket fejbe a valóság. A környezetváltozással viszont talán Te magad is változol és úgy alakítasz ki kapcsolatot másokkal, mint talán korábban sohasem. Nekem viszont van egy olyan megérzésem, hogy a társkereső oldalon talált illető profilja mögött ismerősebb személy rejtőzik, mint bármelyikünk is számítana rá. Vajon igazam lesz? Chloe G. Duarte 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Chloe G. Duarte Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Chloe G. Duarte Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Chloe G. Duarte 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Chloe G. Duarte 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Chloe G. Duarte 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Chloe G. Duarte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloé Wilson
» Chloe Seymur
» Chloe Bellevue
» Savannah Chloe Farrow
» Tommy & Chloe (II.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: