New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

we all deserve second chances - Eddie & Gabe
TémanyitásRe: we all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe EmptyVas. Ápr. 28 2024, 20:52

“I wasted all of these days and nights. Trying to chase all these empty highs. But I had go to my worst so. I know that I just needed you. As I look out at the morning sun. There's no escape from the things I've done. And out of everything that I've lost. Now I know that I just needed you”

Mivel az életének nem voltak részei ismerős arcok, mióta eljött a szülővárosából, és maga mögött hagyta ezzel a családjának a távozása kisebb botrányát, nem is nagyon volt lehetősége őszintén elgondolkozni az ott töltött évein. Sosem gyűlölettel gondolt azonban rá, hiába az apja, és a családjuk helyzete, mert sohasem hagyta, hogy az örege határozza meg azt, hogy ki is ő valójában. Reméli, hogy ezt sikerült lezárnia magában akkor, amikor eljött, azonban most, hogy nem szinte újraélheti a kosárral és ezzel a beszélgetéssel az ott eltöltött idejének egy szeletét, feltöltődik egy nagyon különös energiával, amit hirtelen talán nem is tud hová tenni.
Egyszerre biztosítja arról ez az érzés, hogy nem csak most halad jó úton, de a szíve régebben is a helyén volt, illetve erősíti meg őt abban, hogy nem volt értelmetlen az első tizennyolc éve, és az élete nem akkor kezdődött el, amikor elkezdte az egyetemet elvégezni, hogy megvalósítsa az álmait.
Bólintással fogadja a szavakat, és mélyebben nem is megy bele a témába, mert bár nem ismeri annyira a mai fiatalokat, neki annak idején ciki lett volna, ha a szülei végeláthatatlanul akarták volna a tini fejének romantikusan elmesélni a találkozásukat, vagy a szerelmüket. Esélye sem lett volna ilyesmire, lévén az alkoholista apja mellett az anyját a félelem és a szégyenérzet minden árú elkerülése tartotta, de ciki lett volna, az biztos.
- Szép volt. - Kapja magához a felé pattanó labdát, miután kettő-kettőre módosul az állás, és kicsit belekényelmesedik a lelke abba, hogy beszélgetnek, és még van három kosár addig, hogy végül elinduljanak enni. Mostanra maga sem érti, hogy lehet férfiként nem akarni megélni olyasmit, amit most ők ketten is megélnek, és ha nem is egy tökéletes, éveken keresztül felépített pillanat ez, akkor sem fogja elfelejteni sosem.
- Néhány akkord szerintem nem okozna gondot, de ebben úgy gondolom, te tudnál tanítani engem. - A következő kosár kegyetlen, mert most ő használja ki, hogy a fia a zenére koncentrál, nem pedig feltétlenül arra, merre mozdul. Nem zavarja, ha végül a kosarak száma, a "bőr" érintése, vagy a nyerés fontossága háttérbe szorul, amennyiben megtudhat még dolgokat a másikról.
Nem siet szerencsére sehová, és nem is akar úgy tenni, mintha majdnem tizennyolc évet vesszőfutással be lehetne hozni. De ez nem jelenti azt, hogy nem fog kérdezni.
- De a kreativitás nagyon fontos az építészetben is, így nem meglepő, hogy a zene is feltölthet úgy, mint egy jól sikerül tervrajz. - Passzolja vissza a labdát a fiának vigyorogva, hiszen megeshet, hogy az ő elméje annyira elborult, hogy feltöltse egy kész terv látványa, de letagadja sohasem fogja, hogy így van. Ez az élete, és csak most kerülnek változások egy olyan rendszerbe, amiről úgy gondolta, tökélyre fejlesztette az évek során.
De ezt egyáltalán nem bánja.
- Szoktatok játszani valahol? - Ha közben Eddie mozdul, finoman cselez vagy hárít, de már nem olyan fontos a folytonosan benne tengő versenyszellem, sokkal jobban összpontosít a fiára, mint bármi másra. És persze nem meghívatja magát, csak a komolyságát vizsgálná a zenélésnek, aminek egyébként kifejezetten örül.  
Eddie & Gabriel


Perla Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

we all deserve second chances - Eddie & Gabe 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: we all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe EmptyVas. Feb. 18 2024, 13:46
Gabe and me
A kezdeti feszengés után, amint eldől, hogy akkor ezt nem nyugdíjas tempóban fogjuk lejátszani, egész könnyen bele is lendülünk a játékba, illetve a versengésbe. Ami nekem nagyon is tetszik, hisz izgalmasabb így, hogy van egy kis tétje is, és kevésbé érezzük a nyomást magunkon, hogy beszélnünk kéne. Ami így végül is elindul magától is.

Megvonogatom a vállam, miközben próbálok visszaemlékezni, hogy miket is mesélt anya San Diegoról – ahol valójában én magam is születtem – de őszintén szólva jelenleg nem sok konkrétum ugrik be a történeteiből. Amúgy sem sztorizott túl sokat arról az időről. Így utólag már érthetőbb is, miért nem.

- Mondott ezt-azt, de most igazából nem jut eszembe semmi konkrét – válaszolok, de közben már ismét arra koncentrálok, hogy kicselezzem Gabrielt, és újabb pontot gyűjtsek. Ami végül egész könnyen össze is jön, amint ő jobban belemerül a beszédbe. A kosárra dobás után visszapasszolnám neki a labdát, de megállok a mozdulatban pár pillanatra, és némi értetlenséggel ráncolom a homlokomat, és vágok egy kisebb grimaszt, ahogy őt hallgatom. Úgy beszél arról az időről, a saját gyerekkoráról, mintha az őskorban élt volna. Nekem legalábbis ez nagyon úgy cseng. Most komolyan... tizenöt-húsz évvel ezelőtt San Diego volt a világ vége? Jó, nyilván eddig is tudtam, hogy sem a mobiltelefonok, sem az internet nem volt ilyen mértékben elterjedve a szüleim tini korában, csak kicsit fura ezt így hallani.

- Aha... - bólintok azért az elhangzottakra, hisz tulajdonképpen van értelme. - Hát... nem tudom. Mármint persze, vannak, akik még szívesen kosaraznak itt az órák után. Akad nekem is egy-két haverom a sulink kosárlabda csapatából, akikkel lejövök néha... - És vannak olyanok is, mint Rick, Lita exe, aki ha megjelenik a közelben, inkább azonnal lépek is innen a búsba, mint hogy újra balhézzunk egymással. De persze ez most nem ide tartozik. - Bár ez tényleg nem mindennapos, mert én inkább zenélni szoktam a szabadidőmben. A legjobb haverommal, Tommyval, van egy rock bandánk, a Bright Friday. Én vagyok a basszeros. - Osztom meg ezt az információt magamról, majd kíváncsian várom, hogy mit gondol el erről. Vajon ő is szeret zenélni? Egyáltalán van érzéke hozzá? Lehetséges, hogy tőle örököltem a zenei érzékemet? Csak mert az eddigi tudásom és tapasztaltaim szerint anyámnak nem sok jutott belőle, de ki tudja? Az elmúlt napok után már meg sem lepne, ha kiderülne, hogy amúgy anyám kamaszként hárfaművész volt, és épp csak ideje nem volt még ezt a tehetségét megcsillogtatni előttem.

Strange Days
we all deserve second chances
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Perla Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: we all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe EmptyHétf. Nov. 06 2023, 19:56

“I wasted all of these days and nights. Trying to chase all these empty highs. But I had go to my worst so. I know that I just needed you. As I look out at the morning sun. There's no escape from the things I've done. And out of everything that I've lost. Now I know that I just needed you”

Lelkes vigyorral az arcán válaszol a fia által feltett, szinte költői, vagy inkább provokáló kérdésre, és bár próbálja, nem sikerül ezúttal kicseleznie a másikat, mielőtt egy-egy lesz az állás. Elismerően bólint, ahogy visszakapja magához a labdát, és átgondolja a mozdulatait, mielőtt megindul ismét, hogy kosarat szerezzen. Eddie nem tudja még róla, de amikor Gabriel annyira koncentrál, mint ahogyan most is teszi, képtelen két felé figyelni; ilyen az is, amikor éjszakába nyúlóan ül a tervezőprogram előtt, és ráfókuszál minden vonalra, minden centire, és teszi ezt olyan mélységekben, hogy néha a telefonja csörgését sem hallja meg. Az ő elméje így működik, de nem bánja, hiszen így egyértelmű, hol jár éppen, és soha senkinek nem kellett még megkérdeznie tőle, mi jár a fejében.
Az egyik lépésnél a kezével tereli arrébb a másikat, a következőnél a hátával taszít annyira finoman Eddie-n, hogy azért hátra ne essen, de szabad legyen előtte az út egy következő kosárra. Nem fog olyan mértékig belelendülni, hogy veszekedés kerekedhessen belőle, de ahol ő felnőtt, ennél durvább dolgokat is alkalmaztak a nyerésre, és sohasem volt köztük emiatt semmiféle ellentét. Lehet innen a versengés, amit most úgy él újra, mintha fiatal lenne, mert hát hiába is érzi magát annak, tudja jól, hogy öregszik. És azt is tökéletesen látja, mennyire fontos szerepet játszik ebben az állandó munka, amit képtelen egyelőre elengedni.
Visszapasszolja a labdát, és ő is blokkoló testtartást vesz fel, mielőtt válaszolna.
- Mennyit mesélt édesanyád a környékről, ahol felnőttünk? - Kérdezi ugyanazzal a halványabb vigyorral az arcán, mert eszébe jut, mennyit játszotta a fejét azokon a meccseken, amikor Perla is ott volt a nézőtéren, és ő attól a pillanattól imponálni akart neki, hogy először meglátta az iskolájukban. Ez sokkal több nosztalgiával tölti most fel, mintha csak a haverjaira és barátaira gondolna, akikkel együtt dobálták a bőrt annak idején.
- Nekünk ez volt az egyetlen szórakozásunk. Telefonunk nem volt, az internetet felejtsd el, a könyvekhez meg túl hormonálisak voltunk. Így vezettük le a sok feszültséget, úgyhogy egy időben napi szinten, ahogy emlékszem. De mióta eljöttem, szinte alig. - Ha közben kihasználja Eddie, hogy sokat beszél, nyugodtan megteheti, igyekszik hárítani, de mivel most a beszédre koncentrál, könnyen cselezhetővé válik. Amíg egyenlő az állás ez nem zavarja majd, ha esetleg a fia oldalára billen a mérleg, majd belehúz kicsit jobban.
- Divat még ez? Vagy mivel ütitek el az időt? - Rá kell jönnie, hogy semmit sem tud a mai fiatalokról, pedig rengeteg unokaöccse és unokahúga van. Őket viszont nem tudja olyan jól megismerni, mint ahogy szeretné, hiszen kevés rokon tartja vele a kapcsolatot azóta, hogy eljött otthonról, hátrahagyva mindenkit.
Eddie & Gabriel


Perla Rivera and Eddie Rivera imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

we all deserve second chances - Eddie & Gabe 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: we all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe EmptyVas. Nov. 05 2023, 18:16
Gabe and me
Vártam, tényleg vártam ezt a találkozást, volt bennem némi izgatottság, hogy együtt fogunk kosarazni, de ahogy megérkezem, mégis kezd rám törni valamiféle bizonytalanság és szorongás. Mert nem tudom, mit mondhatnék, mit vár tőlem, hogyan kellene viselkednem a közelében. Elgondolkodom, hogy vajon könnyebb lenne-e a helyzet, ha a szüleim nagy bejelentése előtt egy kicsit jobban megismerhettük volna egymást Gabriellel? Mármint nem csak így futólag, nem csak főnök és beosztott szerepekben, hanem úgy általánosságban is. Ha tudnám, milyen, mit szeret, ha tudhatnék bármit a családjáról, a múltjáról... Ha nem érezném még mindig - most is - ennyire idegennek őt. Ha anélkül kerülhettünk volna közelebb egymáshoz, hogy érezném ezt a bizonytalanságot és a nyomást magamon, hogy meg akarjak felelni neki. Mintha attól félnék, hogy ha nem fog kedvelni, végül majd újra eltűnhet az életemből anélkül, hogy egyáltalán esélyt kaptam volna, hogy a fia legyek. Ami hülyeség, tudom... több okból is. Mert egyrészt ha újra el is tűnne, valójában ugyanott lennék, mint előtte, azelőtt hogy felbukkant volna. Végül is már felnőttem apa nélkül, szóval ennél már úgysem lenne nagyobb szívás. Másrészt olyan gyerekesnek érzem ezt a félelmet, és magam sem tudom, miből fakad. Hiszen itt van, azt mondta, szeretne velem kapcsolatot kialakítani, alapvetően nem is ő tehet arról, hogy eddig nem volt velünk. Úgyhogy az aggodalmaim mondhatni alaptalanok. És mégsem tudok tőlük szabadulni.

Mindenesetre még én is érzem magamon a visszafogottságot, ahogy belevetem magam a kosarazásba, úgyhogy abszolút nem is lephet meg, hogy Gabriel azonnal zsákol is. Kicsit megrázom magam, hogy lerázzam magamról a sok felesleges, feszkós gondolatot, és jobban a játékra tudjak koncentrálni, de valójában Gabriel szavai ráznak csak fel igazán, és izzítják be a versengőbb oldalamat.

- Oké, szóval vegyük komolyan? Rendben, csináljuk rendesen - válaszolok félig nevetve, ahogy elkapom a felém passzolt labdát, aztán tényleg összekapva magamat gyorsítok a korábbi tempómon, és labda pattogtatások közepette megkerülöm az apámat, hogy ezúttal én dobhassak egyet kosárra. Őszintén szólva tetszik, hogy provokál, hogy nem csak lötyögünk itt a pályán. Ahogy a labda visszakerül hozzá, azonnal úgy is helyezkedem, hogy blokkolhassam a következő próbálkozásait, és ne tudjon újra zsákolni, legalábbis semmiképpen sem egyszerűen. - Gyakran szoktál kosarazni? - kérdezem közben, bár korábban az irodában nem olyan embernek tűnt, aki túl gyakran csinál ilyesmit, a magával hozott labdája korából sem lehetne erre következtetni, de azért az mégis egyértelmű, hogy nem először lát kosárpályát. És amúgy ez elég biztonságos kérdésnek tűnik ahhoz, hogy így menet közben is feltehessem.

Strange Days
we all deserve second chances
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Perla Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
TémanyitásRe: we all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe EmptyVas. Szept. 24 2023, 12:55

“I wasted all of these days and nights. Trying to chase all these empty highs. But I had go to my worst so. I know that I just needed you. As I look out at the morning sun. There's no escape from the things I've done. And out of everything that I've lost. Now I know that I just needed you”

Emlékszik, volt egy professzora az egyetemen, aki annyira imádta a részleteket kidolgozni, mint most maga Gabriel is; ő azt mondta, kis lépésekkel, türelmesen lehet csak építkezni, mert ha valakinek csak és kizárólag a nagy végeredmény lebeg a szeme előtt, akkor elengedi maga mellett az összes lehetőséget, amitől a project kiemelkedő lehetett volna, és így középszerű marad majd csak.
Ő ráhúzta az egész szemléletet azután az előadás után az életére, és maga is a megfontoltság híve lett. Így sokkal türelmesebben tudja kezelni, bármilyen akadály lebegjen a szemei előtt, és ráfókuszálva a lényegre általában meg is oldja őket gyorsan és effektíven.
Persze mindez remekül működik, ha élettelen épületek és elméleti problémák várják a segítéségét, mindjárt más terep az érzelmek területén építő jelleggel alkotni, és figyelni a részletekre, mert ezen a terepen annyira nem mozog biztonságosan. Igyekszik persze mást mutatni, mindig határozottan a kezébe venni az irányítást, és mindenkit a megoldások felé terelni, de megküzdeni a saját lelkével olyan folyamat, amivel nem törődött szinte sosem. Feldolgozatlan akadályok lehetnek az útjában, most viszont, ahogy a saját fia pattintja felé a labdáját, szinte lényegtelennek tűnik a múlt összes részlete, és csak a jövő lebeg már Gabriel szemei előtt.
Megértette, még mielőtt idejött volna, hogy sem rossz, sem jó mondat nem lehet kettejük között, ezért nem fél önmagát adni; attól, ha jobbnak akar tűnni, vagy másabb gondolatokat akar megfogalmazni, mint ami ő maga, csak azért, hogy szimpatikusabb legyen, nem ér el hosszútávon semmit. Eddie azt fogja látni tőle, aki, és az a Gabriel egyetlen játékban sem hagyná őt győzni, akkor sem, ha a saját fia, hiszen elég nagy már hozzá, hogy ha nyerni akar, tegyen érte. Kisfiúként pedig, hogy ezt hogyan kezelte volna, nem tudhatja senki, abban viszont szinte egészen biztos, hogy akkoriban hagyta volna nyerni őt, hogy lássa őt őszintén örülni a saját sikerének.
Úgyhogy nem várja meg, amíg Eddie kicsit magához tér a furcsa helyzetből, mert attól nem mozdulnak előrébb, és a helyzet sem lesz kevésbé furcsa. A bemelegítő mozdulatai után kicselezi a még bizonytalan fia kezei közül a labdát, és mivel ez olyan, mint a biciklizés, hamar zsákol is egyet, hagyva a földre esni és pattogni a labdát.
Mielőtt megszólalnja, széttárja a karját.
- Ez így sima lesz, Eddie. - Minimálisan lehet, hogy hergelni akarja őt, hátha nekilendül majd ő is, és vagy legyőzi a zsákolásban, vagy megered a nyelve. Gabrielnek mindkettő szimpatikus lenne, mondjuk veszíteni alapvetően nem szeret.
- Megy ez jobban is. - Mondja vigyorogva, felvéve a labdát a földről, átpasszolva a másiknak, hogy mutassa meg, mennyivel jobban megy. És igazából, amit az egésszel el akar érni az az, hogy koncentráljanak a játékra, aztán, ha már van egy nyertesük, beszélhetnek bármiről, ami csak az eszükbe jut.
Eddie & Gabriel


Perla Rivera and Eddie Rivera imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

we all deserve second chances - Eddie & Gabe 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: we all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe EmptyCsüt. Szept. 21 2023, 11:26
Gabe and me
Az apámtól érkező üzenetek elhallgattak a tanítási nap hátralevő részére, de a gondolataim nem. Pedig az elmúlt egy-két napban már végre sikerült elcsitítani őket valamennyire, és most megint ott tartok, hogy nem tudok koncentrálni az óráimra, vagy épp a barátaimra a szünetekben. Bár ez most legalább nem egy teljesen negatív dolog. Egy részem nagyon is izgatott a rám váró találkozás miatt. A terveink miatt, hogy együtt kosarazunk majd. Ez olyasmi, amit apák és fiúk csinálnak egymással néha, nem igaz? De az izgatott örömöt mégis beárnyékolja a gondolat, és az azzal járó érzés, hogy hány ilyen lehetőségtől estünk el anyám miatt, mert távol tartott bennünket egymástól. Egyszerűen nem tudok napirendre térni az érzéseim kettősségén, mintha ketté akarnék szakadni. Szeretnék egyszerűen örülni, hogy végre megkaptam azt, amire egész életemben vágytam, amire mindennél jobban vágytam az elmúlt tizenpár évben, mióta csak képes voltam ésszel felfogni, hogy egy átlagos, normális gyereknek általában két szülője van. Végre nekem is van apám, ráadásul olyasvalaki, akire már hosszabb ideje felnézek. De bárhogy is szeretném, nem tudom elnyomni magamban a csalódottságot, az elárultság érzését, a haragot, ha arra gondolok, mennyit veszítettem csupán egyetlen, mégis mindent meghatározó döntés miatt.

Igazából valószínűleg nem egyetlen döntés volt... Egyszerűbb volna a haragomat egyedül anyámra kivetíteni amiatt, hogy mindenki helyett határozott a sorsunkról. De nem felejthetem el azt sem, hogy Gabriel viszont sosem akart apává válni. Persze ettől csak még összetettebbek és vegyesebbek az érzéseim.

Azt hiszem, abban reménykedem, ha miután találkozunk, eltöltünk egy kis időt együtt, valami majd változik. Valahogy könnyebb lesz. Közben meg tartok attól, hogy az ellenkezője fog történni. Jóval egyszerűbb volt elbújni a Kershawk lakásán, hagyni, hogy másra tereljék a figyelmemet, mint ezekbe a dolgokba mélyebben belemenni.

Nem szoktam saját kosárlabdával felszerelkezve érkezni a suliba, és nem vagyok a Trinity kosárlabda csapatában, viszont van néhány haverom, akik igen, és ilyen esetekben, tőlük szoktunk labdát kölcsönkérni. Vagy olykor személyesen az edzőtől, aki szerencsére ebből sosem csinál gondot. A pálya egyébként is tényleg közel van, csak néhány épületre az iskolától. Szóval most is egy kölcsön labdával a hónom alatt érkezem, valószínűleg pár perccel korábban is, mint a lebeszélt időpont. Aztán befutva látom, hogy Gabriel még így is hamarabb megjött, és már a pályán dobál. Arra készülök, hogy megszólítsam, de ő végül még azelőtt kiszúr, és üdvözöl, hogy megszólalhatnék.

- Szia – biccentek én is, bár nekem még mindig baromi fura ennyire közvetlen hangot megütni vele, elvonatkoztatni attól, hogy ő a főnököm. Azt hiszem, ehhez még kelleni fog egy kis idő. A szavaira bólintok, aztán felé pattintom a labdát, amit magammal hoztam. - Nekem oké, játszhatunk ezzel. - Közben ledobom a táskámat és a dzsekimet egy közeli padra. Végül közelebb sétálok, de még mindig nem tudom, mit és hogyan kellene beszélnem vele, és ez kicsit feszélyez. Remélem, a kosarazás segít majd valamennyire feloldódni.

- Rendben, ez jól hangzik – bólintok a kiszabott játékfeltételeire, és még el is mosolyodom. Látom, hogy máris előre gondolkodik, későbbre is tervezve, de nem bánom. Amúgy is esélyes, hogy megéhezem, mire végzünk, úgyhogy ez így egész jó alkunak tűnik. Ennek ellenére nem igazán tudom megtalálni a hangomat továbbra sem, pedig úgy érzem, legbelül akadna bennem néhány kérdés és mondanivaló, amit a felszínre kéne hoznom, de sajnos egyelőre én sem igazán tudom, mit akarok, úgyhogy inkább végzek pár bemelegítő mozdulatot, aztán jelzem, hogy részemről kezdhetjük.

Strange Days
we all deserve second chances
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Perla Rivera and Gabriel Castro-Vega imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
Témanyitáswe all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe EmptySzer. Szept. 06 2023, 10:37

“I wasted all of these days and nights. Trying to chase all these empty highs. But I had go to my worst so. I know that I just needed you. As I look out at the morning sun. There's no escape from the things I've done. And out of everything that I've lost. Now I know that I just needed you”

A napjának átszervezése kicsit tovább tart, mint gondolta volna, de végül sikerül időben elindulnia haza, hogy átöltözhessen, aztán elinduljon a pályára, amit a google térkép segítségével percek alatt megtalált még a délelőtt. Arra nem nagyon számít, hogy hazaérve lesz egy minimális szóváltása emiatt Sierrával, akinek nem feltétlenül tetszik, hogy az egész napját kosárlabdázás miatt átalakítja, amibe ő is beletartozik, hiszen vacsorázni mentek volna. Hiába ígéri, hogy megejtik máskor, és ez most egy szinte soha vissza nem térő alkalom, vacsorázni pedig bármikor lehet, a menyasszonya nem feltétlenül ért vele egyet.
A lelke valahol már ácsingózna némi megértés után, minden oldalról és minden résztvevőtől, de ahogy mindig, most sem látszik rajta semmi, ahogy végül kocsiba ül, és a régi kosárlabdájával, amit fiatalkorában hozott fel a városba megindul a pályára, hogy legalább az életüknek az egyik, ha nem a legfontosabb aspektusát megpróbálja rendbehozni, és biztosítani Eddie-t arról, hogy nincs minden veszve a tizenhét év kihagyás miatt. Gabriel nem tudná megmagyarázni, hogy miért, de nincsenek rossz érzései a jövőre nézve, már ami a családjukat illeti, azt viszont tudja, hogy sok kitartás és türelem kell majd mindenki részéről a következő néhány hónapban. Ezzel viszont nincsen semmi problémája.
A pálya mellett parkol, mert nem akarja húzni az időt azzal, hogy odébb keres parkolóhelyet, nehogy véletlenül kifusson az időből - mindig attól tart, hogy elkésik valahonnan, pedig nála pontosabb ember nem biztos, hogy létezik -, így viszont hamarabb is érkezik, ahogy általában. Ezért dobálni kezd párat az üres pályán, várva Eddie-t, élvezve, hogy egy tíz percre maga lehet, és rendezhet néhány gondolatot a fejében.
Rengeteg kérdése van jelenleg, amiket úgy érzi, nem tud kivel megbeszélni, hiszen Sierra nem feltétlenül vevő a témára az elmúlt napokban, mióta a Perlával való kapcsolata szóba került, illetve az éles váltást sem tudja hová tenni, miszerint Gabriel sosem akart apa lenni, most pedig mindenáron az akarna lenni. Ezeket esetleg Perlával megvitathatná, de vele sem egyszerű most a telefonbeszélgetés miatt a történet, így nem akarja elmélyíteni a továbbiakban addig, amíg nem tudja, mit szeretne pontosan.. ami így, hogy az esküvője rohamosan közeledik, nem a legszerencsésebb helyzet.
Annyira elmerül a gondolataiban, hogy néhány tempós zsákolás után veszi észre, hogy Eddie már ott áll és őt nézi, ő pedig elmosolyodik, ahogy hagyja leesni néhány dobbannással a labdát a földre.
- Szia. - Köszön, miközben a labdáért indul, és ahogy a kezébe veszi igyekszik néhány lépést lopni a köztük lévő távolságba.
- Ez egy őskövület, de gondoltam kipróbálom, mit tudhat még. - Mondja, aztán pattogtatni kezdi a labdát, ami még nem puffad egyik irányba se, úgyhogy nem kell sokat korrigálni a mozdulat közben.
- De talán a tiéddel jobban járunk. - Eddie-hez is ezer meg egy kérdése lenne, de nem érzi úgy jelenleg, hogy azonnal a nyakába kellene zúdítania mindent. Szeretné, ha ő is akarna kérdezni tőle, ahhoz pedig idő kell most is, meg majd később is, hogy fel tudjon oldódni a környezetében, ehhez pedig most tökéletes eszköz lesz a játék. Ezért ő erre koncentrál, nem arra, hogy azonnal megoldást találjanak ketten arra, hogyan tovább. Nem titkolt célja, hogy hazavigye Eddie-t majd az aggódó édesanyjához, de semmit nem fog erőltetni, nem csak azért, hogy a fia jó oldalára kerüljön, hanem azért sem, mert nem gondolja egyáltalán megoldásnak hosszútávon.
Szeretné látni most, hogy mi jön kettejükből természetesen.
- Öt kosár. Aki nyer az választ kaját. - Mutatja is az ujjaival, pontosan hány kosarat kell bevinnie a győztesnek, és ebből például rögtön kivehető, hogy Gabriel versengő típus, és szeret is nyerni, illetve előre vetíti, hogy ha végeztek, szívesen állna egy vacsorát a fiának, akár együtt, akár elvitelre, ha már a menyasszonyával nem sikerült megbeszélni, hogy tegyék későbbre, vagy másik időpontra.
Eddie & Gabriel


Perla Rivera and Eddie Rivera imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Gabriel Castro-Vega
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7b1iVFg81twd62e_500
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pt7x5xfaav1twd62e_540
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Keep going, keep growing
★ családi állapot ★ :
And I'm so far underwater
But then I feel your hand
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 0c779f2db5e71dab28bac1ff23624829df4e1899
Will you be the one to save me?
Oh tell me that you can
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :

we all deserve second chances - Eddie & Gabe 88a9711dc841e0b443b9cdf00fd9bc6761aa802a
Take me to the stars above,
cause I can't go on feeling heartless
★ foglalkozás ★ :
Cégtulajdonos, építész
★ play by ★ :
Jay Hernandez
★ szükségem van rád ★ :
♡ little sister
we all deserve second chances - Eddie & Gabe 2ae3edaec2e3f9f92f1272111c189eb58485daf6
I'll be anything you want me to be,
but how could we rebuild
when you ignore me?
★ hozzászólások száma ★ :
149
★ :
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Tumblr_inline_pph23krYuW1twd62e_400
TémanyitásRe: we all deserve second chances - Eddie & Gabe
we all deserve second chances - Eddie & Gabe Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
we all deserve second chances - Eddie & Gabe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» an oops won't be enough - Eddie & Perla & Gabe
» one step closer - Eddie & Gabe
» Lynn & Silas ~ Forgive others, not because they deserve happiness, but because you deserve peace
» I'm so scared ~ Gabe & Mir
» Millie && Gabe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx-
Ugrás: