New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall)
TémanyitásRe: can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall)
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) EmptySzomb. Jún. 11 2022, 16:01

Jade & Isabel

Hiába voltak már középiskolás koromban is egyetemista ismerőseim, egyáltalán nem tudtam elképzelni milyen különbséget fog jelenteni, ha már nem a gimiben vagyunk, hanem a felsőoktatásban. Kezdetben meglepett az a fajta szabadság, amivel egy alapképzésen megajándékozzák az embert, holott a sport miatt mondhatjuk, hogy eddig is egyéni tanrenddel rendelkeztem, tehát nem kellett volna nagy meglepetésnek érnie, amikor ellógtam egy-egy órát. A furcsa az volt az egészben, hogy egyes esetekben nem kellett senkinek beszámolnom arról, hogy pontosan hol voltam és mit csináltam - mióta abbahagytam a szinkrot egyébként sem foghattam arra, hogy versenyre készülök, vagy éppenséggel azon veszek részt, mert egyszerűen nem lett volna igaz. Sokat vacilláltam azon, hogy csatlakozzam-e az egyetemi úszó csapathoz, vagy próbáljak-e ki más sportot, amiben örömömet lelhetném, ha az igazat megvallva élveztem, hogy kicsit elengedem magam és nem kell görcsösen koncentrálnom a megfelelő energiabevitelre, edzéstervre és beosztásra. Sőt, biztosan lenne a környezetemben - mondjuk a húgom, vagy a szüleim, vagy bármelyik barátom -, aki arról számolna be, hogy az első évemben mutatott viselkedésem alapján visszakézből vágtak volna ki bármilyen sportcsapatból.
Részben azért, hogy másoknak, részben pedig amiatt, hogy magamnak is bizonyítsak, ennek a tanévnek már egészen másképp ugrottam neki. Mindig igyekeztem az egyéb elfoglaltságaim mellett jól tanulni, mert kicsi korom óta tisztában voltam vele, hogy egyszer a sportnak is ugyanúgy vége lesz számomra, mint végső soron minden másnak is az életünkben - gyakorlatilag az életünkkel együtt is, de nem érzem úgy, hogy a halálon kellene jártatnom a gondolataimat. Ahelyett, hogy az ellógható órák száz százalékából százat ellógtam volna, idén próbáltam mindenhol jelen lenni, és nem csak azért, mert meggyőződésem, hogy ha elég energiát fektetek bele, akkor bármilyen reál tárgyban megmutathatom Finnek, hogy okosabb vagyok nála... Vagy legalább ugyanolyan jó a számokkal, mint ahogyan ő tartja magáról. Azt már megtanultam, hogy a reál-humán szakosok közötti ellentét olyan örök velejárója az életnek, hogy még akkor is jelen lehet, ha történetesen mindketten reál szakon tanulunk.
- Isa, nincs véletlenül jegyzeted stratégiaalkotásra? - Dean hátulról böki meg a vállamat, miközben a macbookomat próbálom elsüllyeszteni a táskámban, már az óra végeztével. Finoman előre tolom az alsó ajkamat, miközben elgondolkodom, végül mosolyogva pillantok a srácra.
- Megnézem. De írj még rám, hogy ne felejtsem el, jó? - Előre tudom, hogy öt percen belül már baromira nem a stratégiaalkotás zh-ra fogok gondolni, vagy arra, hogy Dean megkért bármire is.
- Zseniális, kösz - nevetve int, aztán a hátára kapja a táskáját és rövid időn belül elveszítem őt a kifelé tartó diákok sűrűjében. Ezekben az esetekben mindig felrovom magamnak, hogy nem nőttem csak egy kicsivel magasabbra, hogy könnyebben megtaláljak másokat a tömegben, akkor viszont lehet, hogy nem hordanék olyan magassarkú cipőket és csizmákat, amiket manapság elég sokat lehet látni a lábaimon. Ebből a szempontból megvan az előnye, hogy már nincs közöm a szinkronúszáshoz, mivel nem volt ritka, hogy egy-egy edzésről gyakorlatilag törött lábujjal értem haza. Manapság legalább elmondhatom magamról, hogy minden lábujjam annyira rendben van, hogy bátran mutogathatom bárkinek.
Mindenesetre ha magasabbra növök - vagy csak másik cipő van rajtam -, talán hamarabb is sikerült volna kiszúrnom Jadie-t a campuson lebzselő diákok között. A mosoly, ami az arcomra költözött, amikor végre megpillantottam őt, mégis olyan széles volt, hogy valószínűleg már tíz méterről is látta. Gyorsítottam a lépteimen, mire olyan távolságba értem, hogy ölelésre is nyújtsam a karjaimat, tulajdonképpen már kocogásnak is lehetett volna nevezni, amit műveltem. - Sziaa! - Ölelés közben finoman egyik oldalról a másikra dőltem. Ötletem sincs mikor volt, hogy utoljára személyesen is láttuk egymást, de most úgy tűnt, legalább ezer évről volt szó.
- Hűű, egy igazi gondolatolvasó vagy! Meg akartalak kérdezni, hogy nem vagy-e éhes, mert nekem totál kiszívta az agyamat a marketing. - Jókedvűen magyaráztam neki, mintha csak ismerné a tanárt és maga is ott lett volna az órán. Nem tartottam titokban előtte, hogy mi folyik az egyetemen, mert korántsem arról volt szó, hogy ő ne jutott volna be. A saját döntése volt az a képzés, amit választott, ami miatt boldog voltam helyette is, hiszen olyasmit csinált, amit igazán szeretett volna és nem rákényszerült egy olyan pályára, ami nem ő lenne, ha folytatja.
- Nem bántam meg, hogy itt tanulok - nevetve vontam meg a vállaimat, majd lendületesen karoltam bele a barátnőmbe, hogy így sétáljunk tovább, valami helyet keresni, ahol kényelmesen leülhetünk és elfogyaszthatjuk, amit hozott. - Állítólag minden képzésen a második év a legrosszabb, szóval erről majd jövőre is kérdezz meg kérlek. - Nyilván ennek a kijelentésnek az igazságtartalma csak vizsgaidőszakban, vagy épp utána fog kiderülni, de már én magam is szembesültem vele, hogy jóval többet várnak el a tanárok, mint az előző félévekben, ahol többségében alapozó tárgyakkal találkoztunk.
- Tavaly ősszel sokkal rosszabb volt. Tele volt az órarendem statisztikával és közgazdaságtannal. - Fintorogva ráztam meg a fejemet, hogy éreztessem a nem tetszésemet. - De ha nincsenek azok a tárgyak, akkor most nem versenyeznék Finnel, hogy melyikünk a menőbb reál tárgyakból - újabb nevetés tör ki belőlem, mert lehet ugyan versenynek nevezni, ami közöttünk megy, de mégiscsak inkább volt az incselkedés, ami gyakran fulladt valami egészen másba. - Na és neked hogy tetszik a saját képzésed? Milyenek az emberek, akikkel együtt vagy? - Kíváncsian pillantottam a lányra, hátha olyan történettel áll elő, amit nem beszéltünk még meg üzenetben. Szomorú volt elveszíteni egymást a gimi után, de sosem állítanám, hogy teljesen lemondtunk a másikról, mert attól Jade ugyanúgy a legjobb barátnőm maradt, mint előtte.
- Mit szólsz ahhoz a helyhez? - Egyenesen előre mutattam, egy füves terület felé, aminek a szélén padok voltak elhelyezve, némelyik mellett kőből faragott asztalokkal együtt. Valamiért hittem benne, hogy egyikünk sem azzal a vággyal öltözött fel reggel, hogy villantson egyet az egész Columbiának, csak mert szoknyában a fűben akar üldögélni.
926 | öltözék | hogy ééén? tévedééés can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) 491470528 |


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
Témanyitáscan't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall)
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) EmptyKedd Jan. 18 2022, 11:07
Isabel & Jaden
Onnantól kezdve, hogy sikerült teljesítenem a követelményeket arra a képzésre, amit annyira szerettem volna és még gyakornoki helyet is találtam, egyszerűen kiment belőlem az izgalom ezt illetően. Boldog voltam, hogy most már valamennyire sínen voltam, ugyanakkor megrémisztett a tény, hogy vizsgáznom kell és minden héten a lehető legjobbat kihoznom magamból. Valójában az eddigi életemben soha nem küzdöttem még komolyan semmiért, leszámítva a szurkolócsapatot. Emiatt volt bennem aggodalom azt illetően, hogy mennyire leszek képes leülni és megtanulni olyan dolgokat, amiket egyszerűen muszáj tudnom annak érdekében, hogy esküvőszervezőként tudjak majd dolgozni. Nyilvánvalóan a hosszútávú célom az volt, hogy a saját lábamra álljak, és valakivel – vagy akár egyedül – csináljak majd egy saját vállalatot, hogy eljussak az üzletben egy ilyen szintre. Egyelőre nem tudtam, hogy ez mennyire megvalósítható, szóval minden, amit tehettem az annyi volt, hogy örültem, amiért a legszimpatikusabb helyre bekerültem. Mindenekelőtt talán elég lett volna mondjuk arra gondolni, hogy jó lenne kihozni magamból a maximumot és megtartani azt a pozíciót, amibe most kerültem… Akár azután is, hogy hivatalosan esküvőszervező lettem.
A mai nap folyamán csak sulim volt, de mivel nem dolgoztam a héten, az esti óráim előtt még gyorsan elugrottam kávéért és gyrosért, mivel az óraközi szüneteimben volt esélyem beszélni Isával. A nyáron nem sokat tudtunk találkozni, mert ő időközben egyetemista lett és nyaralgatással töltötte az idejét. Tudtam, hogy neki most fontos az, hogy megismerkedjen mindenki mással, ezért adtam időt arra, hogy ezt meg tudja tenni. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem barátkoztunk, inkább csak nem haragudtam rá, amiért most nem feltétlenül én voltam neki az első. Mindennek ellenére ugyanannyit beszéltünk, mint korábban, de sokkal nehezebb volt összehangolni azt, hogy pontosan ki hogyan ér rá. Amikor nekem edzésem volt, akkor neki lett volna aktuális, mikor én értem rá, neki voltak órái. Érthető módon én valamennyire távol maradtam a buliktól egy időre, de most már újra éreztem, hogy elmennék szórakozni, ha arról van szó.
Jobb híján most csak két dobozos kólával és némi ebéddel tudtam készülni, amíg vártam rá az épület előtt, ahova járt. Nem mondom, hogy könnyű volt mondjuk megtalálni, de szerencsére eleget kavarogtam a környéken ahhoz, hogy valaki segítsen. Még így is bőven időben ideértem. Egészen eddig a telefonommal voltam elfoglalva, a nővéremmel beszéltem arról, hogy miként kellene minden kívánságomnak valóra válnia. Mondjuk nem feltétlenül erről akartam beszélni a lánnyal, mert minden bizonnyal neki volt a legnehezebb az egész pasi kérdés, de ha feljött volna a téma, akkor egyáltalán nem tereltem volna a témát. Én se nagyon tudtam hova tenni ezt az egészet magamban.
Mikor megpillantottam a lány közeledő alakját, azonnal elmosolyodtam és közelebb sétáltam hozzá, hogy megölelhessem. Ezer éve nem találkoztunk már így, szóval boldog voltam, amiért kaptunk együtt pár órát, mielőtt vissza kellene mennem a suliba.
- Szia – köszöntem neki jókedvűen, aztán feltartottam a fehér színű zacskót a kezemben – Nézd mit hoztam. Jó idő van, szóval valahol kint megehetnénk.
Én voltam a legboldogabb, amiért már nem szorultam rá a kalóriaszámolásra és a salátákra, de ennek ellenére igyekeztem nem túlnassolni magam. Mindenesetre már láttam magamon, hogy valamennyit sikerült híznom amióta leérettségiztem, de egyelőre még nem zavart a dolog.
- Hogy tetszik így egy év után az egyetemi élet? Még mindig úgy érzed, hogy szükséged van a diplomára? – halkan nevettem el magam. Sok történetet hallottam arra, hogy az emberek nagy része már nem tartja annyira jó ötletnek ezt az egészet miután komolyabban belevágott a tanulmányaiba – Sok unalmas órád van?
Minden bizonnyal mondjuk azért tanulja azt, amit mert érdekli. Ennek ellenére nem tudom mennyi alapozással járt a dolog a számára, ami nem a legkellemesebb. Nálunk is volt egy két olyan dolog, ami abszolút nem érdekelt, vagy nehézséget okozott nekem. Ilyen volt mondjuk a közgazdaságtan is.

603 szó - kis ruhácska - te vagy a valódi ördög  can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) 1261330843 -


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) Px9jziS
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall) 3RK91XH
 
can't help myself ✧✦ Isa & Jade (2021 fall)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amszterdam, 2021 tavasza
» First Impression - 2021.február
» We're just two ghosts swimming in a glass half empty •• Stacie & Pavel (Los Angeles, 2021 summer)
» Over and over, over and over I fall for you
» Catch me if I fall...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: