New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Lucine Ryder - My sweet sister
TémanyitásLucine Ryder - My sweet sister
Lucine Ryder - My sweet sister EmptyVas. Május 30 2021, 13:45
Lucine Ryder

Play by:
Kiernan Shipka (tipp, de ha találsz szimpatikusabb 21 körüli pb-t, egyeztessünk)
Születési hely:
New York
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
A te döntésed
Családi állapot:
A te döntésed
Csoport:
A te döntésed
Történetünk:

Javaslom az et-m elolvasását, nagy részben rólad/rólunk szól. Az biztos, hogy a mi kettőnk testvéri kapcsolata nagyon szoros és szeretetteljes. Nincs, amit ne tennénk meg egymásért. Egyelőre együtt élünk, te még nem repültél ki a "családi" fészekből. Ettől függetlenül, ha úgy szeretnéd alakítani, lehet kialakulóban lévő akármid, de az fontos, hogy engem mindenbe beavatsz, és én is téged. Nem csak tesók vagyunk, de nagyon jó barátok is.
Te felnézel rám, hisz gyakorlatilag én neveltelek fel, és rajongásig imádsz, de én is bármit megteszek, ami csak a kis fejedben megfordul. Nincs más ember, akiért végigjárnám Manhattan utcáit nyitva tartó gyógyszertárért, ha épp "meg akar halni" valami okból kifolyólag az éjszaka közepén.
Nyilván a szüleink halálából kifolyólag ilyen szoros a kapcsolatunk, de mi csak egymásnak voltunk. Nyilván lassan itt lesz az ideje, hogy ez megváltozzon, mert nőiességed megélésének határán állsz, a felnőttkor küszöbén, nyilván ki kell, hogy táguljon a világod, de mivel pozitív, csacsogós, vidám csaj vagy, szerintem bármilyen akadályt képes vagy megugrani. Smile
Ami lényeges még, hogy nagyon szereted a divatot, rendszerint te állítod össze a ruháimat, ha valami olyan helyre megyünk, ahová szerinted a póló-farmer nem dukál. Van rá esély, hogy ezen a vonalon tanulsz/tanulnál tovább, de az is lehet, hogy ez csak egy hobbi, és más irányba indultál el az életben. Okos, értelmes fiatal hölgy vagy, igazság szerint bármi belefér. (Az elzüllés nyilván nem ez az irány.)
Mostanában a fejedbe vetted, hogy összehozol valami nővel, mert szeretnéd, ha lenne valakim, és nem akarod meghallani, hogy ez nekem jelenleg abszolút nem képezi fontos részét az életemnek.

//Várlak nagyon, Húgi!  Lucine Ryder - My sweet sister 1471401822  Lucine Ryder - My sweet sister 3874598021  Lucine Ryder - My sweet sister 1987965242
Az et-mben Lucilleként vagy emlegetve, utána láttam, hogy van már ilyen nevű karakter, ezért a változás.//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lucine Ryder - My sweet sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~ Sweet lil' Sister/Miss Adler
» Elit squad: My best friend, my honey, and my sweet sister
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» Ryder ✫ Flor
» Lucas Ryder

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: