New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Lucas Ryder
TémanyitásLucas Ryder
Lucas Ryder EmptyKedd Ápr. 27 2021, 09:07
Lucas Ryder

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Lucas Ryder
Becenevek:
Lucas
Születési hely, idő:
New York, 1990. május 17.
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Institute of Culinary Education
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Szakács
Ha dolgozik//Munkahely:
Lucciola Italian Restaurant
Hobbi:
Sütés-főzés, társasozás a húgával, úszás, mélyebb beszélgetések, nyugodt reggeli a teraszon.
Play by:
Dylan O'Brien

Jellem
Kamaszéveim végéig mindig én voltam a vicces srác, akinek szinte a hobbija volt, hogy mindenki arcára mosolyt csaljon. Nem mondom, hogy azóta kevésbé lennék humoros, de egy időre eltűnt a mosoly az arcomról, hogy egészen más irányba sodorjon az élet, olyat finomságokkal megismertetve, mint a felelősség, a kiskorú húgomról való gondoskodás, a nappal iskola, éjszakába nyúlóan pedig munka. Hamar más ember lett belőlem, pillanatok alatt lettem kajla kamaszból megfontolt, előre gondolkodó felnőtt, hiába voltam még én magam is nagyon fiatal. Azt hiszem, noha előtte sem adtam fel semmit egykönnyen, de ez azért alaposan megturbózta a kitartásom, állhatatosságom és állóképességem. Évekig nem aludtam 4-5 óránál többet, és mire elvégeztem a sulit, addigra már a teljes kimerülés szélén állhatott a szervezetem, viszont elkezdhettem szakácsként dolgozni, és kicsit könnyebb lett. Már nem kellett egyensúlyozni a tanulás, a húgom iskolába és hazajuttatása, plusz ellátása, és a munka között. Fellélegeztem, és kicsit elkezdhettem megint élni. Szó sincs arról, hogy egy pillanatig is kötelességemnek éreztem volna, a húgom iránti szeretet olyan dolog az életemben, ami valóságos szivárványszínben ragyogó szálakkal szövi be azt, minden, ami ő, az egyszerűen csodálatos volt mindig, olyan szinten kedves, szerető, gyengéd lélek, hogy csak imádni lehet. S mindent megtenni azért, hogy neki jó legyen. Ez a múlhatatlan célom már régóta, közben kicsit mindig háttérbe toltam önmagam, de én legalább nem kilenc évesen lettem árva, mindig úgy gondoltam, hogy neki rosszabb, és a magam módján próbáltam enyhíteni rajta.
Ha eddig nem lett volna egyértelmű, a húgom a legfontosabb az életemben, és bármit megtennék érte, de úgy hiszem, ez kölcsönös. Nincs ember a földön, aki képes lenne két pillanat alatt megnyugtatni, és akinek a közelébe egyszerűen minden csendes és nyugodt. Ő az én menedékem. Csak ne csesztetne folyton azzal, hogy össze kellene szednem valami nőt már végre. Igazság szerint, nem tudom, akarok-e majd valaha gyereket. Én már ezt a történetet végig csináltam, és bár fiatal vagyok még, lehetne gyerekem, de őszintén megvallva, számomra most a karrierem az első, és nem hiszem, hogy ez jó darabig változni fog. Éppen ezért nem látom értelmét lekötni a korombeli nőket, akik már ott tartanak, hogy családot szeretnének, tán már a biológiai órájuk is csilingel, nekem meg ez egyszerűen sokadlagos szempont az életemben. Most csak egyszerűen élvezni szeretném, és learatni az utóbbi kemény évek babérjait.


Múlt
- Úristeeeeeeeen… Lucaaas, beválogattak!
Sikított a húgom nagyjából három centiről a fülembe, holott ugyanazt a képernyőt néztük, ugyanazt az e-mailt olvastuk végig. Az én szám szegletében lusta, elégedett mosoly húzódott, és öleltem meg a nyakamba ugró fruskát, aki a világom közepe volt már tizennyolc éves korom óta. Ha ő nincs, sosem kezdek olyan korán munkába, sosem kamatoztattam volna édesanyánk szerinti páratlan tehetségemet. Mindig azt mondta, hogy ilyen érzéke neki sosem volt a különböző fűszerekhez, az egyedi megoldásokhoz, ahhoz, hogy még egy egyszerű rántottát is úgy feldobjak, mint előtte soha senki. Nyilván a számára. Mit is mondott volna, az anyukám volt.
Mikor Lucille megszületett, 9 éves voltam, akkoriban nem vártam, jó volt nekem egyedül, mondtam is anyának, hogy csinálják vissza, mert nekem nem kell tesó. Ez az érzés egészen addig lakozott bennem, amíg meg nem született, és a kezembe nem adták. Onnantól kezdve úgy vigyáztam rá, mint a szemem fényére, és rendes bátyóhoz méltón gondoskodtam róla, sokat segítve a szüleimnek. Tökéletes lett vele a családunk, holott előtte azt sem gondoltam, hogy egyáltalán valami hiányzik belőle. Mégis, akkor lettünk egész, amikor megszületett.
S akkor váltunk fájdalmasan csonkává, mikor anya 40. szülinapi bulijáról igyekeztünk haza. Én 18 voltam Lucille 9. Csak egy vacsora volt négyesben, amivel apa igyekezett meglepni anyut, hogy ne mindig otthon üljünk. A sors azonban aznap este nagyon kellemetlen irányba fonta életünk szálait. Egy szerencsétlen baleset okán két lélek eltávozott. A mai napig beleégett az emlékezetembe, ahogy ahogy kinyitom a szemeimet, a kezem, karom végig véres, amint kivágódott a milliónyi darabra tört ablaküvegen, alig tudom mozdítani, és csak a vért látom, olyan lüktető fejfájással, mint még soha. Hallom a húgom sírását, és csak azt hallom, hogy apa… apa… a tudatom nem engedte, hogy akkor oda nézzek, már csak azért sem, mert láttam a szélvédőn kirepült mozdulatlan édesanyámat. Csak annyira voltam képes, hogy Lucille felé nyújtsam a kezem, és megszorítsam. A mozdulat ereje, amivel a kis keze az enyémnek feszült, legalább arról meggyőzött, hogy ő jól van. S abban a pillanatban tudtam, hogy már csak mi ketten vagyunk egymásnak, és nagyon sürgősen fel kell nőnöm egy olyan feladathoz, aminek még abszolút nem lett volna itt az ideje.
- Anya és apa nagyon büszkék lennének rád, de biztos nem jobban mint én, Te vagy a legjobb!
Kaptam vagy száz puszit nagy hirtelen, noha nem rajongtam az ilyen érzelmes pillanatokért, de Lucille más volt, érte bármit megtettem és bármit eltűrtem volna. Most voltam 31, ő pedig 22. Nem mondom, hogy egyszerű volt, és nem kellett megküzdenem minden egyes napunkért évekig, de az, hogy nem vették el tőlem, és nem szakítottak szét bennünket, minden fáradtságos pillanatot megért. S most… most talán eljön az a pillanat, hogy elkezdhetem megvalósítani az álmomat, és talán egyszer tényleg lesz esélyem megnyitni a saját éttermemet. Csak meg kell ragadnom ezt az esélyt, és hírnevet szerezni magamnak, ami talán támogatókkal, befektetőkkel is járhat majd, nem beszélve azzal, hogy a híres Rivera házaspár egyik tagja az egyik mentor séf. Egy ilyen műsorban ki lehet tűnni, megmutathatom a tehetségemet, és talán nem csak egy szakács leszek a sok közül. Nem gondolom, hogy bármivel is egyszerűbb lesz, de őszintén, szerintem valaki előtt, aki 13 éve egyedül neveli a húgát, nincs lehetetlen. Valamit azért csak jól csináltam, ha ez a fiatal nőszemély ennyire szeret, nemde? Én azért így gondolom, és bár nagyon hiányoznak a szüleink, de legalább egymásnak itt maradtunk.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Lucas Ryder
Lucas Ryder EmptyKedd Ápr. 27 2021, 15:29
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lucas!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tudom, nem igazán tartozik ide, de ahogy ezt a play by-t megláttam, ennyi idő után is, még mindig a Teen Wolf humoros tini kölyke ugrott be. Szinte hihetetlen, hogy ő is már felnőtt, azóta 30 éves, de valószínűleg ott a hiba ebben, hogy user is hasonló korosztály, és néha még magamat is egy kamasznak látom.  Lucas Ryder 3673325056 A lényeg: a karakter is hasonló felvezetést kapott a jellemzés első soraiban, a mindenki jókedvéről gondoskodó "vicces srác" volt. És aztán ezt olyan szépen tovább gyúrtad, formáltad, hogy a végére teljesen bele tudom képzelni ebbe a komoly és nagyon felelőségteljes szerepbe. Lucas Ryder 560292900

Azt gondolom, már-már emberfeletti, amit véghez vittél. Tizennyolc évesen (gyám)szülővé válni, és felelősséget vállalni magadon kívül még egy kiskorú emberi lényért; mindent megadni, megtenni azért, hogy a helyzethez mérten gondtalan gyerekkora legyen, és közben a saját életed megalapozásáról sem feledkezni meg... Nagyon sokan nem lettek volna képesek erre, és akik esetleg mégis megvannak áldva efféle kitartással, elszántsággal, szeretettel és lemondással, én őszintén, tiszta szívből csak csodálni tudom. Teljesen megértem, hogy mindezek után a gyermekvállalás a közeljövőben nem lesz a napirenden. Tényleg kijár neked most a szabadság, és hogy élvezhesd az eddigi kemény munkád gyümölcsét. Lucas Ryder 2624752903

Ugyanakkor... ez már csak saját vélemény, de szerintem ne vond meg magadtól a lehetőségét annak, hogy találj magad mellé valakit, hasonló elképzelésekkel, célokkal. Hiszen New York annyira sokszínű város, minden értelemben, biztosan találnál nem egy olyan nőt, aki társad lenne abban, hogy csak kötetlenül élvezzétek az életet. Jó, persze, ezt leírni biztos egyszerűbb Smile de sok szerencsét kívánok, ehhez is, és minden máshoz! Lucas Ryder 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lucas Ryder Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Lucas Ryder 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Lucas Ryder 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lucas Ryder 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Lucas Ryder 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Lucas Ryder
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucas Thunder
» Lucas & Savannah
» Lucas Wang
» lucas rowe
» Lucas & Amara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: