New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 11:31 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:24 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 10:36 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 10:32 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 10:25 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:14 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:09 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 9:50 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

William Wesley
TémanyitásWilliam Wesley
William Wesley EmptySzomb. Okt. 14, 2017 11:55 pm

William Wesley

A boldog ember túlontúl elégedett a jelennel ahhoz, hogy sokat gondoljon a jövőre.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: William Aaron Wesley
Becenevek: Liam
Születési hely, idő:1978. augusztus 06., Kansas City, MO
Kor: 39
Lakhely:Queens
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: válófélben
Csoport: üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Columbia Egyetem, Építészmérnöki BSc, végzett; Pratt Institute, Építészmérnöki MSc,Településtervező mérnöki BSc és Építési menedzsment BS - végzett és SES MSc - folyamatban (levelező)
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tervező építészmérnök, projektmenedzser
Ha dolgozik// Munkahely: DEW Planning, Design & Construction - résztulajdonos
Hobbi: városnézés, Central Park kacsáinak etetése és elnevezése, kosárlabda, McKinley kocsmája, Noreen pesztrálása, tervezés, kalligráfia, történelmi dokumentumfilmek, vitorlázás
Ha nem állna az utamba a fizika, a rendfenntartó erők, meg a bürokrácia útvesztője, megállíthatatlan lennék.
Sokan sokat reméltek Liamtől, például azt, hogy talán majd' negyven éves korára megjön az esze, lenyugszik, és nem csak beleolvad az ötödik sugárút színtelen öltönyöseinek sűrűjébe, magáénak is vallja a felelősségteljes emberek komor mértékletességét. Nos, ezekkel az emberekkel azóta nem igen tartja a kapcsolatot. Habár ahhoz kétség sem férhet, hogy munkáját, apai szerepét komolyan veszi, nem tartozik a begyöpösödött aktakukacok közé. Talán irodája van, egy tucat lakkcipője, és sikereinek nagy részét tárgyalótermekben, magabiztos kézfogások és megnyerő mosolyok bűvkörében éri el, semmit sem szeret jobban, mint kiszabadulni a mókuskerékből. Érezni, ahogy a szellő összeborzolja a haját, és senki s semmi sem állhat az útjába.
Az alvás az internetelérés nélküli embereknek való.
Magabiztos, határozott és rámenős, szereti a tréfát, a szórakozást és lazulást, olyannyira, hogy néha megkérdőjelezik, ő neveli-e a lányát vagy fordítva. Nála nem tabu a tejszínhabos fagylalt reggeli gyanánt, és a bizalomelvű nevelés híve – nem szab takarodót, és nem zaklat senkit a házi feladatai miatt, mindaddig, míg ők maguk rendben tartják az életüket. Épp eleget felügyelősködik az irodában, amelynek hét évvel ezelőtti megalapítása óta nehezen jut csak el szabadságra; akárhányszor megpróbálta, összedőlni látszott a világ. Nem esik nehezére felvállalni a kezdeményező, vezető szerepet, sőt, kifejezetten nehezen szorítja magát teljesen a háttérbe; a csapatmunkát ellenben igencsak előnyösnek tekinti.
Az együtt délutáni szundizás az álom-randevúm.
Habár sokan első, második, vagy akár harmadik pillantásra is elkönyvelik őt simabeszédű szépfiúnak, gödröcskés mosolyai és Axe-tusfürdős, illatos bűvkörén túl nem csak tehetség lapul, intelligencia is. Alapvetően kifejezetten logikus gondolkodású, földhöz ragadt, praktikus, aki nem követi meredten a szabályokat, ha lát egy kerülőutat mellettük. Imád tanulni és újat tapasztalni, már maga is kezdi úgy érezni, hogy sohasem fog leállni a diplomák halmozásával; a gyakorlati értékükön túl, szinte már hobbi. Szereti és igényli a mozgást, de majdnem ugyanennyire a szívéhez tud nőni egy-egy hétvégére a kanapé és egy barbacue foltos melegítőnadrág is. Professzionális környezetén túl, megesik, hogy nyűgös, vagy kifejezetten gyerekes lesz, ha olyanra akarják rávenni, amit nem akar, az pedig kifejezetten birizgálja az agyát, ha nem sikerül elérnie, amit kinézett magának.
Ha két rossz közül kell választanod, válaszd azt, amelyiket még nem próbáltad.
Szereti a kihívásokat, mind az életben, mind emberek terén, és aki egyszer kivívta a lenyűgözöttségét, azt nehezen engedi el;ragaszkodó, kényelmes típus, aki nem szereti az érzelmi hullámvasutakat, a stabilitást keresi. Miután a feleségével megromlott a viszonya, mintha tíz évet öregedett volna;ehhez már csak amolyan extra habfeltétként érkezett a testvére és sógornője halála. Mindent megtesz, hogy a hiány ne érződjön az életükben, de az ősz hajszálai is bizonyíthatják, mennyire nehéz is egyedül nevelni két tinédzser lányt; akkor is, ha épp jól neveltek.  
Csak akkor vitatkozom, ha igazam van, szóval mindig.



Hogy hívják a szomorú kávét? Depresszó.

Ha egy turista New Yorkra gondolt, sok dolog eszébe jutott; főleg az Empire State Building („Az Empire State Building tetején akar találkozni velem… Valentin napon!”), a Time Square, a szürke autók tömegében felvillanó sárga taxik és a Szabadság-szobor. Megszámolni sem tudom, hányszor igazítottam útba embereket erre vagy arra; ó, hogy a szobor egy külön szigeten van? Ki gondolta volna! A Golden Gate híd San Fransisco-i? Ejnye! És a legtöbbeknek egyetlen Cary Grant-momentum sem ér annyit, hogy három órát álljon sorba az ominózus épület előcsarnokában, pedig az arany- és homokszín márványcsoda majdnem olyan jó háttere lehetne a profilképeknek, mint a város láttere – főleg, mivel a legtöbbször egyébként is köd és felhők borítják. Az eső, erre valahogy nem számítanak az emberek;nem beszélve a téli időszakról, amikor az első hó napokra lebénítja a közlekedést, hiába készülnek rá hetekkel korábban.
Én is meglepődöm, ahogy kilépek a Citigroup Center posztmodern előcsarnokából, és a szemben lévő épület üvegpaneleiről visszatükröződő gyér őszi napfény egy pillanatra elvakít. Nem sokkal múlt négy óra, a közelgő munkaidő végével a mostani tömegnyomor valóságos káosszá válik, ahogy mindenki egyszerre sietne haza. Bal kezem rászorul az aktatáska markolatára, ahogy elgondolkodom, merjek-e még élni a taxi leintésének luxusával, ám végül elvetem az ötletet. Az idő az égbenyúló felhőkarcolók árnyékában épp kellemesen hűvös, a derekam pedig üvölteni kezd a gondolatra, hogy ismét egy órán keresztül üljek. A Boston Properties huszonhetedik emeleti tárgyalójának méregdrága bőrszékei sem tudták csillapítani a három órás megbeszélés gyűrődéseit, hiába tartottunk egy kávészünetet is. A lényeg mégis a győzelem; mi kaptuk meg egy alsó-manhatteni generálkivitelezés A, B és C szakaszainak tervezési és építési jogait is, amitől jóleső sóhajtás hagyja el a számat.
Ahogy ruganyos léptekkel lesietek a fényesre csiszolt kőlépcsőkön, már tárcsázom is Dalton számát. Három búgás után kapcsol a vonal. – Miénk a meló – felelem köszönés nélkül. Már legalább tizenhét alkalommal beszéltünk a nap folyamán, csak telefonon; legutóbb épp azelőtt, hogy a tárgyalást megelőzően Eileent vittem volna a terápiájára. – Nem, az E részre egyelőre nem ruháznak be, a D pedig félig kész. Az energetikai részére majdnem sikerült rávennem őket; még puhítani kell az igazgatót. Küldj nekik egy doboz fánkot, vagy valamit, de mogyoró nélkül, Steve allergiás rá. A Roseberg-projekt hogy áll? Még mindig nem mondtak le a kandallóról? – Megforgatom a szemem, ahogy megállok az útkereszteződésben, várva a lámpa zöld jelzésére. Újgazdagok; nem voltak hajlandóak elfogadni, hogy ha a queensi kertesházuk teljes telkét kaviccsal akarják befedni, hogy ne kelljen füvet nyírni, kintre is vehetnek egy légkondit, mert nyaranta abban a kertben még egy sárkány is hőgutát kapna. A végén feljelentik őket egyszemélyű ózonréteg-rongálásért;de legalább a köveken süthetik majd a reggeli tükörtojást. – Hogy? Ál-kandallót? Ugye tudják, hogy léteznek gázkandallók is? – Az egyetemen egyetlen dolgot sosem tanítanak meg – hogy úgysem az kerül ki a kezeid közül, amit te akarnál. A megrendelő szava szent; akkor is, ha te sokkal jobban tudod, és összerándulsz a gondolatra, hogy ehhez add a neved. Mégis, nem tudtuk elutasítani őket; jó ajánlást adhatnak az ismerőseiknek rólunk, és a szabadpiac megkövetelte, hogy a PR legalább olyan hangsúlyos legyen, mint a művészeti és műszaki munka maga. Nem véletlenül hordtam olyan drága, személyre szabott öltönyt, amiből Arizonában házat is lehetne venni. Már ha bárki hajlandó volna Arizonába költözni. A professzionalizmus kulcs – mindenki mindig a legjobbat és legmegbízhatóbbat akarja, a biztos sikert, a kellő fennhéjázással. Fiatal cégként esélyünk sem lett volna Dalton családi kapcsolatai nélkül; többek között ezért is döntöttük el még az alapítás elején, hogy kihasználva kedvező piaci helyzetünket, nem csak a jól bejáratott emberekkel működünk együtt, de esélyt adunk a feltörekvő újoncoknak is, az innováció, a vérfrissítés jegyében. Ezt a tendenciát követtem a magánéletemben is; Starbucks helyett évekig kerestem a legjobb kis kávézót, hogy törzshelyemmé váljon, és a hírhedt bulinegyedeket elkerülve, egy félreeső queensi társasházas utcában találtam rá a McKinley’sre is. Ott volt a Marco’S Pepperoni pizzázó is, egy családi biznisz, ami a város legfinomabb sajtospizzája mellett a legjobb marhabordát is árulta; a legjobbat, amit csak Kansas óta ettem.
Ezért adtam esélyt egy olyan pszichológusnak, aki alig rendelkezett tapasztalattal;mert láttam benne a lehetőséget, és valami mást is.
Amikor ma találkoztam vele – csak köszönés és udvariaskodás – már majdnem megkérdeztem, hogy ha visszajövök Eileenért, nem lenne-e kedve eljönni egy kávéra. Aztán Noreen felhívott, hogy csőtörés volt az iskolában, így majd ő eljön az unokatestvéréért és hazakíséri; talán beülnek megnézni valamit a moziba. Apaaaa, ugye tudod, hogy szeretlek? Sosem tudtam nemet mondani erre a felvezetésre, sőt, szinte már rögtön nyúltam a pénztárcám után.
Ahogy elhaladtam, nem messze a Chrysler Buildingtől, a távolban pedig megcsillant a Queensboro híd homokszín acélmerevítőin a napfény, megint eszembe jutott az a film. A szerelem hullámhosszán; Eve valamiért nem szerette, és mindig inkább a Félévente randevút nézette meg velem, mondván, abban sokkal több a dráma és a romantika, még ha modern szemmel nézve néha giccses is. Nem szerettem, de megnéztem vele; mert Őt szerettem. Húsz év után ki tudsz egyáltalán szeretni valakiből? Reméltem. Akartam. Úgy sokkal könnyebb lett volna az a találkozó is, a válóperes ügyvéddel, ahová épp siettem, és a gondolatra hidegség hatolt, egészen a csontomig. Csak azt akartam, hogy végre vége legyen; de hosszú harcnak ígérkezett.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: William Wesley
William Wesley EmptyVas. Okt. 15, 2017 4:20 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves William! Very Happy
Szerintem már tudod, hogy mennyire örülök az érkezésednek, így elmondhatom azt is, hogy imádlak William Wesley 3874598021 Nagyon tetszik, ahogyan megálmodtad a keresettemet és "életet adtál neki", jobb kezekbe talán nem is kerülhetett volna az úriember William Wesley 2624752903
Jellemzésedet olvasva már rendkívül szimpatikussá váltál, mert ilyen apukát/bácsikát akarhat szerintem minden tinilány William Wesley 1404455205 Komoly vagy a munkád végett, de jól tudod, hogy mit jelent az a bizonyos határ a munka és a magánélet között, így a lányokkal is úgy viselkedsz, ahogy azt legjobbnak látod, nem pedig egy szabálymániás üzletemberként. Úgy érzem, hogy Eileennek pont erre van szüksége mostanában, hogy ne legyen annyira megkötve az élete, hogy kapjon elegendő teret William Wesley 2624752903
Nagyon tetszik egyébként a munkaválasztásod is, mert élek halok azért, amit az építészmérnökök csinálnak, szóval már akkor kilóra megvettél, mikor felhoztad ennek az ötletét William Wesley 4146035580 Nagyszerű csapatotok van, hogy ennyire sikeresek lettetek, és ez nem is jöhetett volna létre azon bizonyos ismeretségi kör nélkül, de hát látod, hol vagytok most William Wesley 690269075
Amúgy meg remélem nem tétovázol sokat a pszichológus kisasszony esetében, ha már a feleséged elment világot látni, mert te is megérdemelnéd azt a bizonyos love storyt és happy endet William Wesley 2624752903
Foglalókat még mindenképp látogass, aztán pedig vesd bele magad a játéktérbe, már nagyon vártunk téged :öribari:


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
William Wesley 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
William Wesley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noreen Wesley
» Noreen D. Wesley
» Devon Wesley
» Bethany Wesley
» Noreen Wesley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: