New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 102 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Bethany Wesley
TémanyitásBethany Wesley
Bethany Wesley EmptyKedd Júl. 04 2023, 21:43
Bethany Wesley
Az idő változik, de az emberek nem.

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Bethany Emmaline Wesley
Becenév
Beth
Születési hely
San Diego
Születési idõ
'88.02.02.
Kor
35
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
párkapcsolatban
Tanulmányok
University of San Diego
NYU Tandon School of Engineering
(mindkettővel végzett)
Foglalkozás
IT asszisztens, mérnök
Munkahely
JetRockets
Hobbi
#tanulni újat és ismeretlent #utazgatás #belekotnyeleskedni valamibe, ami nem rá tartozik #jóga #latin tánc #kimozdítani másokat és eszement dolgokat űzni

Csoportom:
Munkások

Jellem


Ki vagyok én?

Nos, szeretnéd tudni? Én is. Nagyon-nagyon... Nem tudom magam jellemezni, a megismerésem az, amit tudok ajánlani. Egy alapot tudok adni, ugyan van benne igazság, de nem mindenben. Találtam egy igencsak érdekes dolgot internetes böngészés közben, ami mondhatni igaz reám. Sok csillagjegy elemzést olvastam már, de talán ez az, ami én vagyok:

Kettős jellem

Különleges kettősség jellemzi a Vízöntőt: egyfelől félénk és csendes, másfelől különc és energikus is tud lenni, ha a szituáció úgy hozza. Azonban bármelyik arcát is mutatja, minden esetben egy mély, intellektuális vívódás áll mögötte, mert szeret saját magában mindent átgondolni. Szüksége van arra, hogy olykor egyedül, mindentől és mindenkitől távol legyen, hogy kiadhassa magából a feszültséget. Ilyenkor nem szabad zavarni, amint ismét készen áll, hogy visszatérjen az emberek közé, úgyis jelentkezik. Szabadság utáni vágya egyébként is rendkívül erős, legyen szó mozgás- vagy éppen szólásszabadságról, mindig arra törekszik, hogy kiszakadjon a béklyókból. Idealizmusa sem ismer határokat, állandóan azon van, hogy az emberiség életét jobbá tegye. Azt szokták mondani, hogy a csillagjegy szülötte hideg és érzéketlen, de ami mások számára megközelíthetetlenségnek tűnik, az valójában csak egy védekezési mechanizmus nála, a bizalmát ugyanis nem adja könnyen.

Összességében tehát elmondható róla, hogy:
• erősségei közé tartozik a függetlenség, az empátia és az eredetiség
• gyengeségei között tartható számon, hogy temperamentumos, nem ismer megalkuvást és zárkózott típus
• szeret másokkal beszélgetni, jó hallgatóság és mások megsegítésére is mindig gondol
• a korlátozásokat, a magányt és az unalmas embereket ki nem állhatja.

Ebből igaz minden, de ismerj meg inkább.



Avataron:
Kat Dennings

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bethany Wesley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bethany O'Brien
» Bethany Edenbrooke
» Viola Bethany Raph
» Devon Wesley
» Bethany&Marcello - break the rules

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: