New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 143 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 131 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Noreen Wesley
TémanyitásNoreen Wesley
Noreen Wesley EmptySzer. Márc. 22 2017, 20:02

Noreen Wesley

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Noreen Susanne Wesley
Becenevek: Noor
Születési hely, idő:NYC, 22. 01. 2000.
Kor: 17
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Single
Csoport: Diák
Hobbi: Fotózás
Mint a hópelyhek. Olyanok vagyunk. Egyediek, különlegesek, összetettek; gyönyörűek. Ezek lennénk. Kiszámíthatatlanok. Badarság? Nem vagyunk olyanok. Mindössze pár ócska bemenet divatjamúlt kimenetele. Kiszámíthatóak, csupán logikusan gondolkozva, a fontos bemeneteket szemügyre véve rájöhetünk, kiismerhetjük. Önmagunkat? Nem. Másokat? Talán. Ostobaság? Butaság az embereket ennyire lealacsonyítani? Matematikai egyenletként tekinteni minden hópehelyre? Talán. De, ha rá is jövünk a képlet kulcsàra, hogy mit kellene megváltoztatni, még mindig ott a legnagyobb kérdés. Mennyire? Mennyit változtassunk, hogy olyan tökéletes hópelyhekké váljunk, amilyenekké válni szeretnénk? S, mi van, ha az egyenlet hibás? Ha bárhogy küzdesz, minden ugyanolyan marad. Vagy rosszabb lesz. Mert az emberek... gyarlók? Kiszámíthatatlan elmèletek, spekulációk, akik gyakran azt sem értik kik ők? Ha önmagadat nem sikerül megfejtened, hogy mersz arra vállalkozni, hogy egy másik, bonyolult ember megfejtéséhez kezdj? Talán elhiszed, hogy kiismerted önmagadat, hogy minden hibádat látod, elfogadod, és hozzájuk mérten viselkedsz. De, az, hogy ez mikor következik be, annyira változó. Annyira, elmondhatatlanul, s leírhatatlanul emberfüggő. Én nem ismerem önmagam. Szeretném hinni, hogy igen. Hinni, hogy az arc, amit mutatok másoknak, és amit magamnak mutatok, az  az arc, valóban annak a lánynak az arca, aki bennem él. De, túl sok mindent nem fedeztem még fel magamban. Tudom milyen mikor szeretnek, de fogalmam sincs milyen, ha én szeretek. Tudom, hogy önző, és makacs vagyok  de nem tudom lesz-e valaki, akinek nem pont ezek fognak megtetszeni? Mi van, ha a kulcs az egyenlethez mélyen eltemetve bennünk van, s olykor felbukkan, vagy talán mindig a felszínen van, hisz az a legjobb búvóhely. Kiszúrja a szemünket, mégsem találjuk? Nézünk, de nem látunk? Ezernyi módon ki lehetne fejezni.
Több ezernyi csodaszép dolog van odakint. A legapróbbtól a legnagyobb csodáig, a természet sok mindent ad, s megannyi mindent elvesz, s ezeket egyetlen fotó sem adja vissza. Én mégis próbálkozom. Mert ez az egyetlen dolog, amit még anyutól kaptam. Az a kis régi kamera, aminek a fókusza már pocsék, én mégis szeretem. Érzelgős? Talán ez lehetne egy újabb pont a nem létező naplóm, nem létező lisáján, amin gyermeki módon szinte leltárszerűen sorba szedtem, milyen is vagyok. Önző, makacs, érzelgős, barátságos (?), kedves (?), bunkó, érzéketlen, hisztis, mohó. Ütik egymást, mégis együtt járnak, kéz a kézben. Összetartoznak, mert az emberek titokzatos, és ellentmondásos lények. S, talán, ha ez a napló valóban létezne, más is írhatna bele. Rólam. Rólunk. Önmagáról. Vagy csak pár unalmas matematikai egyenletről.


Be kind. Always.

Gyilkos. S, mégis csodálatos. Gyönyörű, kiszámíthatatlan. Olyan végtelen a vize, s mégis szomjan halsz. A hullámok csak a lábadat húzzák ki alólad, eltökéltek, kínoznak, míg meg nem fulladsz. Egészben nyel le, s aztán ki ad magából. Téged megvisel. Ő észre sem veszi, hogy benne voltál. Mert az óceán rideg, s halálosan veszélyes. Talán ettől is olyan gyönyörű. Anyával imádtuk az óceánt. Minden napszakban teljesen másként fest. Megunhatatlan, és utánozhatatlan. Mint a természet maga. Egy naplemente sem ugyanolyan. Egyetlen napkeltét sem lehet kétszer ugyanúgy megélni, mert az univerzum változik, s ahogy körülöttünk minden, magunk is változunk. Még akkor is, ha nekünk ez nem tűnik fel. Az óceán önmagad végtelen része. Sejtetted, hogy ott van, de talán sosem ismered meg.
Csokoládét olvasztok. A piros alapon fehér pettyek díszítik a két hatalmas bögrét, amibe a forró, édes folyadék csordogál. Lassanként áll össze. Lépésről lépésre, szinte matematikai pontosággal kiszámítva szórom a tejszínhab tetejére a fahéjat. Máskor talán rajzolnék rá. Mosolygós arcot, szívecskét. Bármit, ami apu mosolyogásra kényszerítené. De nem ez a megfelelő este. Ma csak a kanapén kuporgunk, és unalmas, karácsonyi filmeket nézünk, amik már az ő gyerekkorában is régi, klasszikus filmeknek számítottak. De, nem bánom. Az én mindig mosolygós, vidám, erős hősömnek támogatás kell. Hogy újra erős lehessen. Hogy tökéletes támasz lehessen. Percek alatt akarja legyűrni a gyászt.

"Átlagosan hétévente lecserélődik az összes sejtünk. Sőt, bőrünk felső rétegét kéthetente váltjuk. Ha ugyanezt az összes sejtünk megtehetné, halhatatlanok lehetnénk. De sajnos vannak sejtek, amik nem újulnak meg. Elöregszenek.
Ennek fényében a bőröm már nem emlékszik. Nem emlékszik anya utolsó csókjára, amit az arcomra nyomott, sem az ujjainak utolsó érintésére a kézfejemen. Az agyam azonban megteszi. Emlékszik arra, ahogy kisétált az ajtón. Azt mondta lemegy a boltba, hogy hozzon egy kis édességet, mielőtt apa hazaér. Ezt mondta. Most pedig, két hét múltán, a vajszínű kanapén ülünk apával, a kezemben egy képeslappal. Az első képeslappal, amit anya küldött. Hawaii. Röhejes. Kiábrándító. Undorító. Csalódott voltam. Apa mosolygott. Legalább boldog. Ezt mondta. Kitűzte a lapot a konyhában. Mosolyog, mikor rá néz. Soha nem fogom megérteni őt."


- Szomorú vagy? - vállat von. Nem néz rám. Tekintete a képernyőre tapad. Megbököm az oldalát, mire lassan felém fordítja a fejét, és elmosolyodik.
- Szomorú vagyok. Te szomorú vagy? - utánzom őt. Vállat vonok, a képernyőt nézem. Ő utánoz engem. Megböki az oldalam, mire én mosolyogva ránézek.
- Túl kell élni a turbulenciákat, amikbe az élet a gépeinket vezeti - szomorú vagyok.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Noreen Wesley
Noreen Wesley EmptySzer. Márc. 22 2017, 21:21

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Noreen! Very Happy
Először is hadd említsem meg, mennyire örülök neked, hogy itt vagy és hoztad a keresettemet. Nagyon vártam, hogy valaki megalkossa őt és úgy érzem, tökéletes kezekbe került általad :pls:
Nagyon tetszett a jellemleírásod, a hópihés hasonlat és oh az a rengeteg matek! :garfield: Én mindig is szerettem a matekot kivéve itt az egyetemen, így valamiért annyira közelinek éreztem ezt az egész egyenletesdit meg a szabályosságot a hópihékről, nagyon tetszett, ráadásul Eileen hópehelymániás, így már az elején levettél a lábamról. Imádom, ha valaki kilóg az átlagból, ha egyedi és a te lapodból ez annyira üvöltött, hogy nem találok szavakat, csodás vagy! :Noreen Wesley 1404455205:
Érezhető volt a leírásodban, hogy mennyire szeretted az anyukádat és sajnálom, hogy elveszítettétek őt. Próbáld támogatni az apukádat, neki egyre nehezebb, hiszen most veszítette el még az öccsét is, Eileen pedig biztos nagyon emlékezteti őt rá Sad
Nem szoktam áradozni a pb-kről, de a tiédet még sosem láttam, pedig annyira gyönyörű és egyedi, hogy tökéletesen illik a karakterhez, éppen ezért ne felejtsd el lefoglalni, és ha ezen túl vagy, akkor már rabollak is el egy játékra Noreen Wesley 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Noreen Wesley 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Noreen Wesley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noreen Wesley
» Noreen D. Wesley
» Simone Noreen Wesley
» Devon Wesley
» Erik Noreen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: