New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Shawn Barlow
TémanyitásShawn Barlow
Shawn Barlow EmptyVas. Ápr. 18 2021, 18:59
Shawn Barlow

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Shawn Barlow
Becenevek:
Torpedó
Születési hely, idő:
Vancouver (Kanada), 1980. 07.31.
Kor:
40
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
özvegy
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
CUNY John Jay College of Criminal Justice; NYPD Police Academy (S.W.A.T. unit)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
NYPD (S.W.A.T.) 70th Precinct
Ha dolgozik//Munkahely:
Brooklyn 70th P.
Hobbi:
sziklamászás, kutyakiképzés, alvás, grillezés, hátizsákos kirándulás; hótalpas túrák
Play by:
Ryan Reynolds

Jellem

Shawn igazi fenegyerek, aki szeret társaságban lenni, és a központi szerepet birtokolni. Egészen fiatalon kitűnt ama képessége, hogy csapatban érzi igazán jól magát. Óvodásként a karate adta meg a kellő löketet, aztán a középiskolai évek alatt a terepfutásban és a sportlövészetben élte ki magát. Két húga révén meg tanult felelősséget vállalni a tettei után, hétköznapokon ő vitte és hozta őket az iskolából, előfordult, hogy még a délutánok egy részét is azzal töltötte, hogy a kisebbekre vigyázott. Nem panaszkodott a szüleinek, hiszen tudta, hogy mennyire fontos a család és az abban betöltött szerepe. A szülei panziót vezetnek a hegyekben és mellette egy éttermet működtetnek a vendéglátáson belül. A nagyszülei a vidék elismert juharszirup termelői, saját fával is rendelkeznek, melyet szezonálisan csapolnak le, és adnak el a közeli piacokon. Az otthonát mindennél fontosabbnak tartja, még akkor is, ha ma már New York az igazi menedékvára a munkája miatt.
Párkapcsolataiban a hűség és a dominancia az uralkodó elv. Egyetlen kezén meg tudja számolni az életében résztvevő nőket. A gimnáziumban Raquel volt a nagy szerelem, összesen hat évig jártak, de az egyetemi évek és a költözés szétszakította őket. Később a rendőrségnél ismerkedett össze Amy-vel, akinek életfelfogása és határtalan szeretete úgy csavarta el a fejét, hogy egy éven belül el is vette feleségül. Amy túsztárgyalóként dolgozott a 67-es körzetben és néha terepen is bevetették, mint speciális segítséget a S.W.A.T.-nál. Házasságuk a kölcsönös megértésen alapult a túlórák, kihagyott ünnepnapok sokasága miatt. Igyekezett fenntartani a romantikát, a szürke hétköznapokban ragaszkodtak a randi napokhoz, ekkor kibéreltek egy szobát valamelyik szállodában, vagy elutaztak az isten háta mögötti erdős, hegyes területekre, ahol kettesben lehettek. Másfél évvel ezelőtt az egyik bevetés alkalmával a feleségét lelőtték, akiről a boncolás után derült ki, hogy hathetes terhes volt.
A barátai csak az „újrakezdőként” szólítják a háta mögött, mert eddig egyetlen trauma, félresikerült küldetés sem vette el az életkedvét. Másfél éve igazolt át a 70-es körzethez, ahol új kollégákat kapott, és belekóstolt a kutyás kiképzésbe is. Titan az egy éves németjuhász az állandó partnere, ha dolgoznia kell, de egy percig sem bánja az állat közelségét. Az élet apró örömeiben nyer vigaszt, viszont a felesége elvesztése óta gyakrabban van egyedül, a „randi napokat” a magányos túrák váltották fel, szeret a természet közelében lenni, egyfajta megnyugvást ad neki a zöldellő közeg. Erdőterápiának nevezi, ha felszívódik pár napra a városból.
Határozott jellem, nem ismer lehetetlent, ha küldetésen van, de szigorúan szabálykövető. Az eltelt években kialakult nem is egy idegesítő szokása.
1., Pontban reggel ötkor kel, és ez alól a hétvégék sem kivételek.
2., A szabadnapjaiból egy állandóan takarítással telik, szereti kigőzölni a függönyöket, portalanítani a polcokat, és pókháló mentesíteni a sarkokat.
3., Önkéntes véradó minden második hónapban.
4., A kávét feketén issza bármilyen édesítőszer, cukor nélkül.
5., Nem szeret párnával aludni, gyakran fordul elő, hogy a földön köt ki a kutyája mellett, vagy vele cserél helyet.
6., Esőben, szélben, hóban is fut, nem kifogás a rossz idő.
7., Kosárlabda fanatikus, minden alkalommal felveszi a meccseket és, ha van ideje rá, utána nézi vissza.

Múlt

Shawn Barlow Db0e02779105cdba79f503b450413881

A Vancouver-i kikötő berkében állok és mélyet szippantok az itteni levegő hideg öleléséből. Milyen más ez a környezet, ahol felnőttem, és amit a hátam mögött hagytam egy jobb élet reményében. A munkámat imádtam, el se tudtam volna képzelni az életemet másképpen, még akkor sem, ha közben veszteségek is értek. A pórázt jobban fogom át a csuklóm szélén és vezetem a másik felén lévő apróságot a jobb lábam mellé. Titan még új és a kiképzési időszakban vagyunk, azonban szabadságot kaptunk mind a ketten az egyik sikeres vizsga után. Anya a fülemet rágta már, hogy mikor látogatom meg őket, mert utoljára nyáron voltam itt. A hónapok csak úgy rohantak az áthelyezésem végett, de nem bántam meg a döntésemet, hogy váltottam. A csaholó eb egyik füle hátrakonyul és felpillantva rám vakkant egyet, jelezve, hogy ne vonjam el a figyelmemet róla.
- Neked is tetszik ez a környezetváltozás? – paskolom meg a feje búbját és azonnal felpattanna, de visszanyomom őt, egy kis türelemre intve. Akadnak még problémák vele, de bízom benne, hogy megérik a feladatra és folytathatjuk a közösen megkezdett utunkat.
- Nyughass Titan, tudod csak parancsra. – barna szembogarai értelmet sugároznak, tudom, hogy képes lenne rá, de izgatott akárcsak én. Az ismerős szürke terepjáró éppen ekkor kanyarodik be elénk, és az egyik húgom vetődik ki belőle esélyt sem hagyva rá, hogy hátráljak.
- Shawn végre itthon vagy. – Joanne a tipikus energiabomba, meg sem közelítem őt abban, ha valamit egyetlen nap alatt kell elintézni. A város egyik legmenőbb rendezvényszervezője, az ügyfelei kézről kézre adják a telefont, hogy időpontot tudjanak egyeztetni hozzá. Gesztenye barna haja a vállát súrolja már, legutóbb még alig ért a füléig. A legszembetűnőbb változás mégis a kerekedő hasa és a tudat, hogy nemsokára nagybácsi leszek.
- Nem kell összeszorítanod. – puszikkal halmoz el, de csak az egyik kezemmel tudom viszonozni a támadását, miközben a harmadik jelenlévő sem makacsolja meg a természetét és felugrik közénk, pontosabban a húgom két combján ágaskodik felfelé.
- Titan…. – mintha meg sem hallana, máris megcsalja és azt hiszem, hogy ezzel a hétvégére el is veszítettem a kutyámat.
- Istenem, de édes…miért nem mondtad, hogy vendégünk lesz. Milyen szép vagy. – guggol le hozzá Jo és máris a fülét kezdi el vakargatni, amiből aztán levetődés lesz és hasvakarás, mégis ki vagyok én, hogy szót fogadjon nekem?
- Összeszokási fázisban vagyunk, ezért nem hagyhattam otthon, de szerintem nem fog gondot jelenteni, hogy magammal hoztam ezt a rosszcsontot, de ha lehet, akkor ne nagyon rontsd el, mert nekem befellegzett. – figyelmeztetem a kisebbik húgomat, mire észreveszem, hogy nem egyedül jött, vele van a férje is.
- Colt…szia neked is. – intek egyet és feljebb rántom a pórázt, de hatástalan a kisördög ellen, mert a farka járásából ítélve a húgom lesz az első számú kedvenc.
- A lényeg az, hogy ő velem fog hátraülni, el is venném tőled. – ellenkezhetnék, de ki merne nemet mondani egy kismamának, ha ráadásul családtag? Eleresztem és közelebb megyek a sógoromhoz, hogy meglapogathassam a hátát. A férfiak szigorúan csak így köszönnek egymásnak, nehogy félreértés legyen belőle. Megmosolygom az autót, már akkor is ezzel jártak, amikor elvette feleségül.
- Hogy megy az üzlet? – vetem fel az első kérdésemet, de Colt csak a kezével jelzi, hogy ezt ne hozzam szóba.
- Nem akarom ott hagyni, szóval a szülés után egyből visszamegyek dolgozni. – hangzik az öblös felelet, így már értem, hogy miért nem akarta a sógorom, hogy felhozzam a témát.
- Nem gondolod, hogy egy kicsit lassíthatnál? – érdeklődöm tök ártatlanul, de már láthatatlanná váltam, mert éppen előttem csapja be a hátsó ajtót a húgom és a kutyával együtt foglalja be a helyet.
- A szüleid nem mesélték, hogy most lesz a szezonális bál…tele van a panzió, szóval, ha minden jól megy, akkor nálunk fogsz aludni. A vendégszoba készen áll akár kutyástul is, mert azt gondolom, hogy a húgod nem fogja ezt az apróságot kiengedni, nehogy megfázzon. – forgatja meg a szemeit, és éppen kinyitnám az ajtót, de előtte még átszól a kocsi felett nekem.
- Még van egy kis meglepetés…Raquel most jött vissza a városba, és a szüleid meghívták ma estére, ha már tiszteletedet tetted idehaza. Ne kérdezd, én azt mondtam rossz ötlet, de mindenki más támogatta. – megrázva a fejemet ülök be, és csatolom be a biztonsági övemet.
- Már tudod. – incselkedik a húgom hátulról, de nekem egyáltalán nem tetszik, hogy össze akarnak boronálni az exemmel. Máskor megfontolom, hogy mégis hova utazzak el…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shawn Barlow
Shawn Barlow EmptyHétf. Ápr. 19 2021, 09:03
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Shawn!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemed során átfogóbb képet kaphattunk nem csak rólad és a múltadról, de életed fontos szereplőiről és eseményeiről is, amik az utad alatt formáltak azzá, aki ma vagy. Megismerhettünk személyedben egy olyan férfit, akinek igazán fontos a családja és nem felejti el azt hogy honnan indult valójában. Aki nem csak az életében megforduló partnereihez, de a munkájához is ugyanúgy hűséges és aki inkább a stabilitást keresi az átmeneti dolgok helyett.
Olyan veszteséggel kellett szembenézned, ami alapjaiban forgatta fel az életedet és ennek folyamatában meg kellett tanulnod újraépíteni nemcsak önmagadat, de a megszokott hétköznapokat is, amik már soha nem lesznek ugyanolyanok, mint azelőtt. Mégis emellett úgy tűnik a kitartásod továbbra is töretlenül vitt előre a karrieredben és segített az újrakezdésben is egyben. Olyan munkát végzel, ahol az odafigyelés elengedhetetlen és érthető, hogy azokban a helyzetekben nem engedheted meg magadnak, hogy bármi is elterelje a figyelmedet.
Örültem, hogy többet megtudhattam a családodról, bár nagyon úgy tűnt, hogy négylábú partnered mellett esélyes, hogy idővel majd lecserélnek.  Laughing  Úgy gondolom Titan jó hatással lesz majd rád és egy plusz lendületet ad majd az életednek a társasága és a vele történő közös munka. Shawn Barlow 4146035580
Nagyon tetszett a sztorid és annak részletessége. Shawn Barlow 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Shawn Barlow A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Shawn Barlow D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Shawn Barlow 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Shawn Barlow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bellerose Barlow
» More than just right... - Petra & Shawn
» Shawn Howard
» Shawn Hawthorn
» Emmett Shawn McCoy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: