New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Emmett Shawn McCoy
TémanyitásEmmett Shawn McCoy
Emmett Shawn McCoy EmptyKedd Ápr. 14 2020, 19:00
Emmett Shawn McCoy

Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Emmett Shawn McCoy
Becenevek:
Em, Emmett, Shawn, Shawnie, McCoy
Születési hely, idő:
1992. 02. 16., Boston
Kor:
28
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Kapcsolatban
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
2010-2014.: New York University - Robert F. Wagner Graduate School of Public Service - katasztrófavédelem
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Hegyi - és lavinamentő
Ha dolgozik//Munkahely:
Ahol épp szükség van rám
Hobbi:

Szeretek  utazni, túrázni, új ételeket kipróbálni, de az olvasás, a zenehallgatás, és Bonnie rendreutasítása is a hobbijaim közé tartozik. Na jó, az utóbbival csak viccelek, rendes kutya. Illetve két éve Cynthia épségének megóvását, vagy az azzal való próbálkozást is ide lehet sorolni. Eddig még rendben vagyunk - életben van, tehát nem panaszkodom.
Play by:
Liam Hemsworth

Jellem
Mit is mondhatnék magamról? Empatikus, életszerető, családcentrikus vagyok. Igen, igen, jól hallottad. Tudom, hogy most valószínűleg csodálkozva, hitetlenkedve vonogatod a szemöldököd és a válladat, de hidd csak el, ez így igaz. Még akkor is, ha hihetetlennek tűnik, és nem igazán nézné ki belőlem gyakorlatilag senki. Nem az empatikusságra és az életszeretetre gondolok hiszen az a munkámból adódik. Vagy fordítva? Az empatikusság és az életszeretet vonzotta maga után a munkámat, méginkább hivatásomat? Mert ez nem csak egy egyszerű munka. Számomra egészen biztosan nem. Az előbb felsorolt tulajdonságaim viszont már kezdettől fogva velem, bennem vannak, amiből az következik, hogy azt, hogy olyan vagyok, amilyen, kétségkívül a jó génjeimnek köszönhetem. S ha most kicsivel nagyobb egoval rendelkeznék, akkor mondhatnám, hogy "van bennem három erény: okos vagyok, szép és szerény".
De nyugalom, ilyet senki nem fog tőlem hallani. Nagyon maximum poénból... meg ha esetleg kicsit felöntök a garatra, de olyan meg viszonylag ritkán fordul elő. Nem engedhetem meg magamnak az állandó készenléti készültség miatt, hiszen bármikor szükség lehet rám és akkor irány a terep. Nem, a fentebbi hármas talán meglepő eleme a családcentrikusság. Hogy lehet úgy valaki családcentrikus, ha állandó készültségben van, gyakran távol a családjától? Hogy van így idő gyakorlatilag bármire is? Megoldható. Tapasztalatból beszélek. Az én szüleim is ezt csinálták és csinálják még mindig - anyámra mindig támaszkodhatunk apával együtt, egyfajta hátországként áll mögöttünk.-, és én is ezt csinálom Cynthiával. Néha fárasztó, nem mondom, hogy nem, meg rossz, hogy ritkán tudunk találkozni, de ameddig működik és szeretjük egymást, addig egy szavam sem lehet. Márpedig szeretjük egymást... de tőlem aztán ne várjon semmi nagy, filmekben látható romantikus dolgot. Vagy ha vár, akkor sajnos hamar rá kell jönnie, hogy teljesen feleslegesen, az nem én lennék. De szerencsére nem is nagyon várja, hogy bújjak ki a bőrömből, és vegyem át a "Casanova" jelmezt... legalábbis nem mondja. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy hihetetlen nagy igazságérzetem van, talán túlságosan is nagy. Ez sem eredményez mindig pozitív kimenetelű helyzeteket, gyakran találom magam viták, néha verekedések kereszttüzében is emiatt. De nem teehtek róla, ilyen vagyok.
Minden éremnek két oldala van, nincs ez másként az enyém esetében sem. Nekem is megvannak a "nem szeretem" dolgaim, a negatív tulajdonságaim. Példának okáért iszonyatosan szétszórt vagyok. Persze, a komoly, tényleg fontos dolgokat nyugodtan rám lehet bízni, gond nélkül megcsinálom. De az, hogy most melyik ruhát hová kell tenni, és külön kell - e tenni a fehér pólókat a színesektől, hát... részemről sajnos, vagy nem sajnos, de teljes mértékben érdektelen. És mint a többi ilyen dolgot, ezt is félvállról veszem, aminek aztán persze az lesz a vége, hogy néha megkapom életem párjától, Cynthiától, hogy már megint nem bírom a helyükre tenni a ruháimat, de hát most mit csináljak? Ha ez lesz a legnagyobb bajunk, akkor semmi probléma. Életfilozófiámat tekintve a "mindenki megérdemel egy második esélyt", valamint a "sose lehet eleget segíteni, még akkor is, ha valaki nem biztos, hogy megérdemli" elvek alapján élem napjaimat, több-kevesebb sikerrel. Na meg az sem segít a helyzetemen, hogy a domináns, vezető személyiségem elég gyakran átveszi az irányítást - nemcsak fölöttem, de van, hogy mások fölött is megpróbálja... azért még igyekszem kordában tartani, így talán még nem okozott a szükségesnél nagyobb kárt. Már persze ha van olyan, hogy szükséges kár...

Múlt
1992. február 16án születtem Bostonban, Matt és Elisabeth McCoy első, és ezidáig egyetlen gyermekeként. Legalábbis legjobb tudomásom szerint nincs testvérem... aztán persze lehet, hogy tévedek, hiszen minden szülőnek lehetnek titkai a gyereke előtt, nem igaz? Egész életemben egy boldog, szerető, összetartó család vett körül, úgyhogy valahogy egyértelmű, magától értetődő volt, hogy én is egy ilyen családot szeretnék magamnak felnőttként, mint amilyen a miénk. Mindig, mindenben számíthattunk egymásra. Anya, mint valami hátország áll mögöttünk, hogy nyugodtan támaszkodhassunk rá, bármiről is legyen szó. Apa mögött, aki szinte folyamatosan úton volt, már gyerekkoromban is, és mögöttem, aki akkor még az átlagos gyerekkori problémákal küszködtem. Barátságok, szerelmek... a szerelmek miatti verekedések, ahol majdnem mindig én végeztem a földön. Nagyon pocsék volt, épp ezért kezdtem el sportolni már viszonylag fiatalon, hogy még véletlenül se kelljen többet átélnem azt, hogy összeverjenek. Vagyis inkább azt, hogy úgy vernek össze, hogy még csak esélyem se legyen védeni magam. Annyit még egy lány sem ér, hogy hagyjam laposra verni magam. Na jó, a nagy Ő talán mégis. De vele még nem találkoztam, vagy legalábbis nem vettem észre.

Gyerekkoromban sokszor kísértem el apát a különböző mentéseihez, így aztán egész közelről figyelhettem a hőstettei végrehajtása közben. Tényleg hősnek láttam őt, példaképnek,akire bárki, bármikor számíthat. Én is ilyen szerettem volna lenni, ezért is jelentkeztem a New Yorki egyetem katasztrófavédelmi szakára. Hogy aztán én is apa nyomdokaiba léphessek. Négy év kemény tanulás és edzés után sikeresen lediplomáztam, és viszonylag gyorsan elhelyezkedtem a hegyimentők között, és azóta is velük dolgozom. Velük, és a négylábú, gyönyörű, de bélpoklos segédemmel, a zsemleszínű labradorral, Bonnieval. Bonniet a szüleimtől kaptam a diplomaosztómra, akkor még kölyökként. Azóta együtt másszuk a hegyeket és mentjük a bajbajutottakat a hegyomlás és lavina alól.
Két évvel ezelőtt épp Chile hegyeiben őrködtünk Bonnieval a túrázók és hegymászók testi épsége felett, ekkor ismerkedtem meg életem szerelmével, Cynthiával - édesapjának hála. Azóta is együtt vagyunk, és ha rajtam múlik, akkor ez így is marad. Persze, kisebb összezördüléseink nekünk is vannak, de hol nincsenek? Nem az számít, hanem hogy a fontos dolgokban számíthatunk a másikra. Nem tervezek túlságosan előre, hiszen a munkám bármelyik pillanatban elszólíthat otthonról, de szerencsére elfogadja, támogat, és amikor csak lehetőségünk van rá, együtt töltjük az időnket. Nagyon szeretem, bár nyálas dolgokat ne várjon tőlem - ezt már a kapcsolatunk elején tisztáztam vele, nem árultam zsákbamacskát. Vagy jelen esetben zsákbakutyát. Egészen pontosan zsákbalabradort. Hogy mi történik még velünk, az a jövő zenéje, de úgy érzem, nem fogunk unatkozni, mert egyikünket sem kell félteni, ha kalandokról van szó.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emmett Shawn McCoy
Emmett Shawn McCoy EmptySzer. Ápr. 15 2020, 13:59
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Emmett!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az ember szereti a jó tulajdonságait kiemelni, azt, hogy miben tehetséges, mihez ért, mi az, amiért büszke magára. Te viszont nem titkolod a rossz tulajdonságaidat sem, amiért piros pont jár. Nyíltan elárultad, mik nem tartoznak a legjobb tulajdonságaid közé, amit általában az emberek inkább rejtegetni szoktak, de ahogy te magad is említetted többször: nem árulsz zsákbamacskát. Very Happy
Nagyon összetartó családban nevelkedtél, minek következtében te is elég családcentrikus ember lettél, bár kíváncsi lennék, mégis hogy sikerül ezt összeegyeztetni a munkáddal, mert tényleg elég nehézkesnek tűnik. Mindenesetre úgy gondolom, Cynthiával ennek ellenére számíthattok egymásra, hiszen ott vagy mellette, szereted, még akkor is, ha amúgy nem vagy egy romantikus fickó. Ha pedig ezt ő megérti és elfogadja, akkor minden klappol. Very Happy
Nagyon tetszik a kutyusod neve, nekem anno a nyuszikámat hívták így Emmett Shawn McCoy 2624752903 És imádom a labradorokat, benne van a top 5-ben nálam a fajta. Okosak, szépek, barátságosak, ennél több nem is nagyon hiszem, feltétlen szükséges. Very Happy
Mivel nincs semmi okom tovább feltartani téged, utadra is engedlek.

Színt és rangot admintól fogsz kapni hamarosan, de addig is szabad a pálya előtted. Emmett Shawn McCoy 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Emmett Shawn McCoy Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Emmett Shawn McCoy Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Emmett Shawn McCoy D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Emmett Shawn McCoy Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Emmett Shawn McCoy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raven McCoy
» Lilyan McCoy
» Dorothy & Emmett
» Shawn Howard
» Shawn Barlow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: