New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 2:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 0:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 0:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 23:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 23:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 23:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Shawn Howard
TémanyitásShawn Howard
Shawn Howard EmptyKedd 10 Márc. - 19:51
Shawn Howard

Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Shawn Howard
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
Waimanalo, Hawaii, 1989. január 09.
Kor:
31 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Üzlet
Egyetem:

Harvard University / Economics - végzett
Columbia University / Biomedical Engineering - végzett
Munkabeosztás:
Financial Investment Advisor
Munkahely:
NYU Langone Health
Hobbi:
a munkám
Play by:
Matt Barr

Jellem

Mit tudsz tenni akkor, ha adott egy tehetős család, megáldva nem csak pénzzel, de ésszel és kapcsolatokkal? Építeni. Bábjátékosnak tartom magam, előszeretettel rángatva másokat azon a képzeletbeli szalagon, amelyről nem is tudnak. Nem csak a játékért teszem, hanem a pénzért. Azzal mindent megvehetsz: kapcsolatokat, befolyást, és ami kifejezetten akarok birtokolni: irányítást. Ezt sem mindegy, miként teszi az ember. Gyűjtöm a kapcsolatokat, mert ezen keresztül tudom igazán irányítani a környezetemet. Ezt ápolni kell, amit leginkább bulikkal, partikkal, rendezvényekkel, jótékonysági összejövetelekkel tudom megtenni, és kalandtúrákkal, ahová az olyan adrenalinfüggők járnak, akik a valós életben is mernek, nem ijednek meg a saját árnyékuktól. A szokásos kép lenne, ugyanakkor kevesen látnak bele ebbe a rétegbe és tudják, mire is van igényük. Félre ne érts, a munkámat megszállottan végzem, korántsem kötelességtudatból: élvezem, ahogy egymásra épülnek a kockák, kártyalapok és végül elindul a domino, ahogy megbököd. Ehhez idő kell, ugyanakkor gyors reflex és hogy tudd, mit is akarsz tenni, hiszen ha nem a megfelelő helyre teszed a dominót, el fog akadni egy helyen és akkor fuccs az egész munkának. Ezt élvezem.
Amit viszont rejtegetek a családom elől, az egy eléggé félresikerült Dél-amerikai kiruccanás. Rossz helyen voltam, rossz időben, nem gondolkodom ezen és ne is kérdezd, mi történt ott. Azóta viszont rémálmok gyötörnek, hogy újra kerülhetek abba a helyzetbe és hogy az csak ízelítő volt. A bosszú könnyebbik vége a dolgoknak, nekem azonban erőt ad, mert ha meg akarnak leckéztetni, azt rosszul veszem, és a sarokba szorítással egyáltalán nem a fuss technikával reagálok. Igen, piszkos ügyekbe lógatom a kezem, mert a tökeikre akarok lépni, megmutatni nekik, hogy szórakozzanak mással, és hogy eléggé rossz lóra tettek, mikor úgy döntöttek, elengedés helyett más mellett döntenek.
A frusztráció levezetésére még inkább az adrenalinfüggő sportokba temetkezem, ellensúlyozva azt a józangásot és mérlegelést, amit a munkámban mutatok.
Miként vélekedem a családom felől? Tele van hibákkal, de így szeretem őket. Olyan közegben nevelkedtem, ahol a konzervatív értékek a mérvadóak, s rajtam is látni, eléggé követem ezt a hagyományt. Mégis, mikor megtudtam, apám kit tervez férjük Beccának, saját érdekében, hallgattam minderről. Húgommal annyira nem követem a megszokott beidegződést, mondhat bárki bármit, megvan a magához való esze. De Jaiden... nos, legyen vele boldog, ha ugyan nem szalad el abban a pillanatban, mikor a család mélyen belerántja majd a saját életébe. Ha meg mer futamodni, én megyek utána és azt nem köszöni meg. Remélem, a szeretetük egymás iránt lesz akkora, hogy ezen túl tudnak lendülni.
Múlt

Elnézve a rendezvényt, a pavilonok hófehér vásznait, ahogy a tengerparti szél hullámokban játszik rajtuk, háttérben a méregzöld természet és a sötétkék tenger, fehér tajtékokkal, az idilli,  a paradicsomi állapot és az irigylésre méltó élet bukkanhat fel mindenki gondolatában.
Aki nem ide tartozik. Vegyük például Harmont, aki kedélyesen beszélget Elisával, aki hiába néz ki húszas hamvasnak, egyrészt ... nem húszas, másrészt... cseppet sem hamvas. Anyja üzletének egyik részlegvezetője, aki, ha ellent mersz neki mondani, úgy nyel le keresztben, hogy már az elején véged. És szépen csalta már az elején a vőlegényét, mert neki csak azért kell a házasság, hogy feljebb léphessen a ranglétrán. Harmon sem az a komoly üzletember, akit most adni akar neki. Szexfüggő, olyan szadista hajlamokkal, hogy pár rendőrségi ügye volt már belőle, amit szépen eltusolt. Hogy mi a leggyönyörűbb ebben? Mind a ketten tudnak egymás kis stiklis ügyeikről és egyáltalán nem zavarja őket, hogy nyélbe üssenek egy üzletet, vagy éppen felhasználják ezeket az információkat. A maguk javára és hasznára.
De ugyan mit lamentálok rajta, mikor én is megérem a pénzem? Éppen olyan egy órája lehettem szemtanúja, ahogy Becca, már nem is annyira jelenlegi, hogy is fejezzem ki magam, barátja, olyan távolságot tart a húgomtól, holott nem olyan régen még izzott közöttük a levegő? Egyáltalán nem az van a háttérben, amit gondolnál. Az én kezem van benne, igen. Nem hozzá való, főként annak fényében, hogy ez a szánalmas figura fényévekkel messze van a kiszemelt vőlegénytől, amit még mindig nem árultam el a húgomnak. És nem akarom, hogy összetörje valaki a szívét, mint velem tette az a kellemesen csicsergő Elyna, miután nevetve elmondta, már akkor mást szeretett, amikor először rebegtem el neki a szeretlek szót. És ez a figura tényleg nem hozzá való.
Szóval pár napja elhívtam egy kellemes vacsorai beszélgetésre Becca aktuális oldalbordáját és elé tettem minden stiklijét, amit szeretne a szekrénybe dugni. Amennyiben tovább marad Beccával ebben a kapcsolatban, véletlenül főcím lesz. Szégyenfoljta a családjának, és a részvényei úgy csúsznak majd lefelé, mint ahogy a jégdarabok törnek le az Északi Sarkon. A családomat védem csupán. És Beccát.
Erősebben markolva fonódik az ujjam a pohár köré, amikor egy pezsgős üveg dugója elpukkan. A szívem menten a torkomba ugrik és nehezebben jutok levegőhöz. Nincs rajtam nyakkendő, nem az fullaszt. Ez a hang felidézi azt a múltat, amit a családnak sem mondtam el, s azt sem, ez mivel jár, járt. Pár napja ismét rémálmaim vannak, de csak mert holnap hajós túrára megyünk, búvárkodni. Dél-Amerika partjainál is ezt tettük, mikor...
Megsimítom az arcom és inkább a cipőmre tekintek, s felpillantva, Mariettára mosolygok.
- Nem hiszem. Brendonék nem rendelkeznek azzal a biokémiai ismeretekkel, amivel ki tudná robbantani mindenzt. Kirúgatta Jamesont, márpedig ő egy húzóerő a laborban.
S már csak azért is, mert egyetemi tanulótársam volt, ismerem, tudom, mire képes. Azt már senki sem, hogy a kirúgatásához van közöm, mert csak így tudtam az egyik kutatói részlegbe betolni, ahol sokkal jobban tudja érvényesíteni a tudását, ezzel növelve a portfóliómat. Mert ne, ó nehogy azt hidd, pusztán felebaráti szeretetből tettem meg érte mindezt. Kőkemény profit és érdek.
- Emlegetett szamár.. - Marietta nem bírja Jameson önelégült természetét, így inkább az italba kortyolva, keres egy másik beszélgetőpartnert. Fanyar mosolya az érkező felé egyértelműen jelzi: hozzám ne szólj! Hohó, ezek jártak! Jamesont régebb óta ismerem és az a tekintet, ahogy végigszalad a tekintete a nőn, mindent elmond.
- Helló, öreg haver! - Fogok vele kezet, majd alaposan megropogtatva egymás bordacsontjait, megszokásból, üdvözöljük egymást. - Milyen az új hely?
Időjárás, labda, ház, meg ki tudja, mi a franc kommunikációs blabla, kezdőknek való. Jameson ehhez túl nyers. Ezért is utálják sokan. Rólam meg lepereg.
- Jobb is lehetne. Tudod, a szokásos - vág egy arcot. Ja, hát igen, az egoját kevesen képesek elviselni. Csak sajnos túl nagy ismerete és tapasztalata van. Kell.
- Ezért is kereslek, régóta akartam beszélni veled.
- Hogy megköszönd?
- Ha te lennél mögötte, se tenném - vigyorog rám, amire most kivételesen kedvem lenne egy bal horgot nekiereszteni. De érdekember vagyok, kivárom, míg elérkezik a valódi punch ideje, ha szórakozni mer velem. - Nem csak egy szuper asszisztensre van szükségem, aki hamarosan megérkezik...
- Szőke, bögyös pipi? - Vigyorgok rá a gyengéjére.
- Nincs elég nagy melled - néz rám.
- Pipi a nénikéd.
- Hogy neked ez a legnagyobb bajod... szóval... a Fontar egyik...
- A Fontar? De hiszen... - aztán megértem. - Hallgatlak - vonom arrébb magunkat.
Amit mond, azt viszont nem igazán akartam hallani. Iszonyatosan nagy üzleti lehetőség, olyan rövid idő alatt és hosszú távra ható irányítási lehetőséggel, hogy azután akár hátra is dőlhetnék. Mintha olyan típus lennék. Egy olyan aranybánya, amit ritkán kap az ölébe az ember. Kár, hogy sokaknak viszont katasztrófa lesz. Ez az élet. Vannak szükségszerű veszteségek. Érzéketlen vagyok? Nem. Befektető.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shawn Howard
Shawn Howard EmptyCsüt. 12 Márc. - 11:24
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Shawn!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemzésedből egy nagyon izgalmas fiatalember bontakozik ki, és a történeteddel is ügyesen alátámasztottad mindazt, amit rólad megtudtunk. Egyszerre vagy harcos és bábmester, aki élvezi azt az életet, amibe beleszületett, és alaposan kitanulta már az évek során, hogyan használja ki a legjobban a lehetőségeit, mindazt, amit az élet kínál neki.
Tudod azt is, miképpen vezesd le a nagy felelősséggel járó stresszt sportokban, azok extrém változataiban, de ezt meg is értem, hisz megteheted, és kell az izgalom. Ugyanakkor nem félsz visszavágni, ha valaki keresztbe tesz neked. Mégis ha a családról van szó, még ha a szeretteid nem is tökéletesek, nekik köszönhetően létezik egy érzékenyebb éned is. Emellett érzem, hogy bármikor, bárkivel szemben kiállnál értük, ha arra volna szükség.
Komplex személyiség vagy, és én az ilyeneket nagyon tudom csípni. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Shawn Howard Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Shawn Howard 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Shawn Howard 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Shawn Howard 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Shawn Howard 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Shawn Howard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ___ Howard
» Sean Howard
» Debra Howard
» Debra Howard
» ~Ella & Forrest~ Mr. Howard wants to see you in Monaco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: