New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 20:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Ashley Mohr
TémanyitásAshley Mohr
Ashley Mohr EmptyCsüt. Ápr. 15 2021, 21:23
Ashley Mohr

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Ashley Mohr
Becenevek:
Ash
Születési hely, idő:
Holland, 2001. 06. 26.
Kor:
19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
kapcsolatban a regények főhőseivel, mert ők nem törik össze a szívem
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU (Tisch), photography & imaging /még tanul/
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Elmélyedni a romantikus regények világában, rajzolás, zenehallgatás
Play by:
Charlotte McKee

Jellem
Ashley egy végtelenül kedves és szorgalmas vidéki lány, azonban New York őt is megváltoztatta. Előtte nem voltak barátai, úgyis mondhatnám, hogy antiszociális volt, de erről nem ő tehet. Holland egy kis település. Túlzás lenne azt állítani, hogy mindenki ismer mindenkit, de a pletyka így is gyorsan terjed. Ashley és az édesapja sem úszta meg, hogy a szájukra vegye a helyi önkéntesekből álló hírszerző szolgálat. Gyerekkorában sokszor piszkálták Ashley-t, amiért az anyja elhagyta őt és az apját, pedig ez egyáltalán nem az ő hibája – hogy is lehetne az övé? Ezek után érthető, hogy miért lett visszahúzódó, miért esik nehezére az ismerkedés, valamint az, hogy miért fektette minden idejét és energiáját a tanulásba. Ennek ellenére nem hanyagolta el az édesapját. Hétvégeken gyakran mentek kirándulni. Mindketten nagy természetkedvelők.
Ashley egy vérbeli hollandi lányhoz híven él-hal a tulipánokért. Öt- vagy hatéves lehetett, amikor az apukája elvitte a Tulipán Fesztiválra, és teljesen lenyűgözte a virágtenger. Azóta ez hagyománnyá vált, és minden évben elmennek.
A tizennegyedik születésnapjára egy fényképezőgépet kapott az apjától, és ezzel meg is pecsételte Ashley sorsát. Ettől kezdve mindenhova magával vitte, kivéve az iskolát, mert félt, hogy baja esik. Az apa-lánya programok viszont nem érhettek véget úgy, hogy nem készült róluk közös kép. Ezzel el is érkeztünk a változás egyik állomásához, ami nem más, mint az, hogy New Yorkban sikerült olyan barátokat találnia – vagy inkább ők találtak rá, de ez nem is olyan fontos -, akikkel szintén szokássá tette a közös fotót. Az elején fenntartással kezelt minden közeledést, azonban idővel rájött, hogy semmilyen rossz szándék nem vezérli őket.
A barátai unszolására elkezdett bulikba járni, és igyekezett nyitni az emberek felé, ami néhány feles után nem is volt olyan nehéz, és rögtön cserfes kislánnyá vált. Szerencsére a Nagy Alma azért nem gyakorolt rá akkora hatást, hogy zülleni kezdjen, viszont néhány rossz tulajdonságát mégiscsak felszínre hozta – ez a változás második állomása -, mint például az akaratosságát vagy a makacsságát, a bosszúvágyáról nem is beszélve.
Amiben viszont egyáltalán nem változott az az, hogy imád enni, és New York remek lehetőség arra, hogy hódoljon e szenvedélyének. És ha már szenvedély… Reménytelenül romantikus alkat, legalábbis addig, míg Mathias össze nem töri naiv álmait.

Múlt
Holland, 2019 nyara:
Az utolsó dolgaimat pakolom a bőröndömbe, amikor megjelenik apa az ajtóban.
- Kész vagy, kislányom? – kérdezi óvatosan.
- Ha azt kérdezed, hogy végeztem-e a csomagolással, akkor a válaszom igen – felelem egy kissé ingerülten, miközben behúzom a cipzárt. Tudja, hogy semmi kedvem a nyarat az anyámnál tölteni. Végtére is miért akarnék egy olyan emberrel egy fedél alatt élni, aki mostanáig nem is keresett? Aztán egyik napról a másikra feltámadt benne az anyai ösztön, és rendbe akarja hozni a kapcsolatunkat. Nos, azt hiszem ezzel egy kicsit elkésett… Hogy pontos legyek, majdnem 18 évet.
- Ne haragudj! – nézek rá bocsánatkérőn, és odamegyek hozzá, hogy megöleljem. A haragom sokkal inkább anyámra irányul, mint rá. Tudom, hogy szeretné, ha megismerkednék vele, és jelen lenne az életemben, de erre elég kevés esélyt látok. Nem hiszem, hogy valaha is meg tudom bocsátani azt, hogy elhagyott minket. Az különösen fáj, hogy apa nem tudta elfelejteni őt, és hogy nem tudott továbblépni. Mindkettőnk életében egy jó nagy törést okozott, azonban eddig is megvoltunk nélküle, ezután is megleszünk.
- Nincs semmi baj – mondja, majd nyom egy puszit a fejem tetejére. – Tudom, hogy ez most nehéz neked, de hidd el, hogy csak jót akarok – teszi hozzá.
- Tudom, apa – válaszolom, és szorosan magamhoz ölelem, amit viszonoz. Csak az ölelésére van szükségem, semmi másra. Hiányozni fog, de el kell mennem, mert tudom, hogy ezzel boldoggá teszem őt. És semmi sem fontosabb a boldogságánál.

New York, 2020 július:
A történtek után semmi kedvem nem volt New Yorkban maradni. Épp eleget szenvedtem már mind Mathias, mind anyám miatt. Nem bírtam tovább, haza kellett jönnöm. Isa nem tudott róla – ahogy senki más sem -, hogy mit tervezek, és nem is mondtam el neki, mert tudtam, hogy csak lebeszélne. Nekem viszont időre és térre volt szükségem. Ki kellett tisztítanom a fejem, viszont ez ott nem ment volna. Mellesleg anyámat sem tudtam tovább elviselni, és apa is nagyon hiányzott. Tehát majdnem egy év után ismét bőröndöt pakolok, mert úgy döntöttem, hogy itt az ideje visszatérni a Nagy Almába.
Nemcsak azért, mert hamarosan kezdődik az egyetem, hanem azért is, mert nagyon szeretnék már találkozni Isával és a többiekkel. Nem szakadt meg a kapcsolatunk, viszont a videóhívások nem érnek fel a személyes találkozásokkal. Emellett hiányoznak a spontán összejövetelek, amikor filmet néztünk, vagy csak beszélgettünk. Ahogy New York előtt sem voltak itt barátaim, úgy most sincsenek – legalábbis nem olyanok, mint Isáék.
Most itt állok Isa bejárata előtt bőrönddel az oldalamon, és elfog a déjá vu érzése. Két évvel ezelőtt is ideges voltam, amikor New Yorkba jöttem, és most is – bár talán ez inkább izgatottság, mint idegesség. Senki nem tudott arról – apát leszámítva -, hogy visszatérek. Meg akartam lepni Isát. Nem tudom, hogyan fog reagálni, amikor meglát. Remélem, először örül, és csak azután kéri rajtam számon, hogy szó nélkül távoztam.
Léptek zaját hallom, azután a zár kattanását, majd Isát pillantom meg.
- Meglepetés!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ashley Mohr
Ashley Mohr EmptySzomb. Ápr. 17 2021, 19:45
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ashley!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szokták mondani, hogy nehéz megérteni a nőket... Nos, én azt hiszem - legalábbis nekem az a tapasztalatom -, hogy a férfiakat legalább annyira nehéz! Egy kívülről jól működőnek tűnő párkapcsolatban is rengeteg munka van, de amikor az egyik félnek titkai vannak a másik előtt, azt hiszem ott kezdődnek a valódi bonyodalmak. A Te helyzeted pedig, ha lehet így mondani, azt hiszem duplán, vagy triplán, de határozottan sokkal extrábbnak tekinthető. Ashley Mohr 3673325056
Egy kisvárosból bekerülni a nagyváros forgatagába és mindazon lehetőségek közé, amit egy New York típusú metropolisz tud ajánlani, elsőre talán letaglózó lehet . Neked határozottan kijárt a jóból, ha fogalmazhatunk így, mert viszonylag hamar olyan környezetbe kerültél, ahol volt lehetőséged támaszkodni olyanokra, akiknek már a vérében volt ez a város. Nagy kár, hogy valaminek - vagy épp inkább valakinek - hála mégsem sikerült teljes mértékben megbarátkoznod vele. Gondolok itt tulajdonképpen nem csak Mathiasra, hanem édesanyádra is, akinek a részéről elég elvetemült ötletnek tűnt már a legelején, hogy arra kért, maradj nála. Viszont ha nincs ez az ajánlat és apád unszolása, talán sosem ismered meg Mathiast... Nem tudom, Te hogy látod, megérte? Razz
Mindenesetre, ami biztos, hogy nem csak nagy meglepetést okoztál azzal, hogy mégis a visszatérés mellett döntöttél, hanem ideje lesz elbeszélgetnünk és kitalálni, hogy mi van, ha Mathias újra része lesz az életednek, a Nagy Alma nyújtotta minden más lehetőséggel együtt? Ashley Mohr 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Ashley Mohr Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Ashley Mohr Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Ashley Mohr 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Ashley Mohr 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Ashley Mohr 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Ashley Mohr
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ashley Mohr
» Geoffrey Mohr
» Geoffrey & Ashley
» Ashley & Mathias
» Ashley & Mathias

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: