New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 19:06-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:03-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 19:00-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 18:46-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 18:38-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:27-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:08-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Geoffrey Mohr
TémanyitásGeoffrey Mohr
Geoffrey Mohr EmptySzer. 20 Nov. - 21:19
Geoffrey Mohr

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Geoffrey Thomas Mohr
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
Holland/Michigan, 1966. január 13.
Kor:
53 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
munkások
Munkabeosztás:
Gépésztechnikus (önkéntes tűzoltó)
Munkahely:
Tiara Yachts
Hobbi:
bármi, ha azt az időt a lányommal tölthetem, különösen mostanában
Play by:
Jeffrey Dean Morgan

Jellem

Rengeteg jelzőt tudnál rám aggatni. Mégis, ha egy szóval (kettővel) jellemezne bárki is, az a szeretet és a hiányérzet.
Igazán klassz dolog megtalálni a nagy szerelmet. Elveszíteni a legrosszabb. A legrosszabb mégis az lenne, ha a lányom is elhagyna. Valahogy valaki mindig kilép az életemből. Igen, talán a harmadik szó, ami jellemezhetne, az az elengedés. Szeretetem Sharon felé töretlen, a mai napig. Ábrándot kergetek? Még ma is a régi Geoff szíve dobog fel, ha csak meghallom a hangját, vagy meglátom. Ennél jobban már csak akkor boldogabb, ha Ash van velem.
Szeretem Asht. Sokáig fogalma sem lehetett, mennyire is hasonlít anyjára, akiből még most sem voltam képes kiszeretni. Nehezen gyúlok lángra, sokáig is vártam vele és porig is égtem benne, a saját hibámból. Nem bánom. Ebből a hamuból született a lányom, aki főnixként ragyogja körbe számomra az eget. Elfogult volnék? Igen, valahol az vagyok.
Egy gyermeknek az anyjára is szüksége van. Főként rá. A mai napig rettegek attól, hogy azt a törődést, amit egy anya adhat a gyermekének, Ash nem kaphatta meg. S hogy én azt biztosan nem tudtam, nem tudom megadni. Ha lehetne valahonnan még több szeretetet kapni, hogy azt odaadhassam a számára, bármit megtennék. Sokkal jobbat, sokkal többet érdemel. Ezért is nyaggattam sokáig, mikor habozott, menjen-e az Almába. Tudtam, hogy egyszer el kell majd engednem a kezét, még akkor is, ha továbbra is kicsi Ash, szemem fénye marad számomra. Ez az élet, ami itt várt volna rá, nem neki való. Reméltem, hogy barátokat szerez majd ott. A boldogsága fontos, és bár hiányzik, azt látom, hogy ott boldog, nyitottabb és vidámabb. Ettől egyszerre vagyok vidám és szomorú. Vidám, mert végre boldog, úgy látom boldognak, ahogy szerettem volna látni itthon is. És szomorú, mert nem itthon láttam ezt benne.
Múlt

A telefont figyelem, ahogy lassan elhalványodik Ash fotója rajta. Minden nap várom, mikor beszélhetek vele, még akkor is, ha néha azon morfondírozok, mennyire lehetek teher a számára, hogy minden nap hallani vágyom a hangját, azt tudni, tőle tudni, hogy boldog és hogy jól van. Így megvan bennem az az illúzió, hogy mégsem ment el, hogy velem van.
Pedig változott. Mikor először jött el látogatóba, nem sokkal utána már nem reménykedtem, hogy egyszer majd visszaköltözik ide. Kötődni kezdett a városhoz és azt akartam, arra vágytam mindig, hogy megtalálja a boldogságot és az életet, amire vágyott. Ha ez nem itt van, legyen így. Mint világítótorony, világítani fogok a számára, ha az élet vihara utoléri, megtaláljon. Ugyanakkor nagyon büszke is voltam rá, hiszen sokan elvesznek a nagyváros forgatagában, magával rántja őket, kifacsarja és utána kiköpi. Ash nem tartozott közéjük. A város lüktetése volt benne, a lendület és az energiájának dübörgése.
Pedig mennyit könyörögtem neki, hogy menjen, mert nem akart! Még most is mosolygok, mikor előttem van az arca, mikor erről beszéltünk. Örülök, hogy a bátorságát megcsillogtatva, úgy döntött, belevág. Néha fejest kell ugrani az életbe, hogy megtanuljunk úszni benne.
Hiányzik. Azóta az első nap óta, hogy elutazott, egyre jobban. Ez hirtelen mélyült, mikor végül ráébredtem, Ash ott maradt. Kerestem, hol ronthattam el, miként tehettem volna másként, főként akkor, amikor láttam először hazalátogatni. Mardosott a bűntudat, hogy előbb is megtehettem volna mindezt. Megfogadtam, hogy nem megyek utána, s hozom haza, pedig legszívesebben már az első hónap után kocsiba vágódtam volna, hogy minden holmiját és őt magát hazapakoljam. De csak elővettem a fotóalbumot, és a fotómappát, inkább azt nézegettem. Megígértem valamit és ahhoz tartom magam.
Ez a kivárás eddig tartott. Mikor megtudtam, egy hónapra egyedül marad, mert Sharonnak megint eltűnni volt kedve, újra felidéződött bennem az a nap, mikor itt hagyott bennünket. Nem tehetem meg, hogy ott hagyom egyedül Asht, még akkor is, ha jobban ismeri a várost, mint én. Még fiatal. Nem akartam azt sem, hogy addig költözzön haza, hiszen neki már az élete ott zajlik.
Kaptam a lehetőségen, hogy a gyár továbbképzést tart, és az egyik éppen New Yorkban van. Már csak órák kérdése, és újra átölelhetem, karjaimban tarthatom és hallhatom a hangját, láthatom szemei csillogását!


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Geoffrey Mohr
Geoffrey Mohr EmptyCsüt. 21 Nov. - 10:43
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Geoffrey!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tudom, hogy a hirdetésben ez az avatár volt megadva, de be kell vallanom külön üdítő, mint ahogyan hasonló esetben másnál is a megszokott pszicho és szociopata karakterisztika helyett valami mást látni ezzel az arccal. Geoffrey Mohr 690269075  Bevallom én már régóta reménykedem, hogy szegény Jeffrey  Dean végre felbukkan errefelé valami recsegősen szelíd jellemmel, ami úgy vélem sokkal jobban passzol hozzá.  Geoffrey Mohr 1471401822  Elnézést a kitérőért de ezt nekem tényleg nagyon jól esett most leírnom, mert ez még külön hozzátesz az amúgy nagyon érdekesre és szívhezszólóra sikerült történetedhez. Szóval köszönöm, hogy ezt most elhoztad ide. Geoffrey Mohr 560292900

A jellem részednél az a két szó annyira mindent elmond. Geoffrey Mohr 3874598021  Szeretet és hiányérzet. Ez szinte keretbe foglal téged amelynek közepén ott az elengedés.Vannak emberek, nők akikről azt mondják, hogy szinte anyának születnek. A jellemüknél az alaptermészetüknél fogva. De nagyon ritkán hallani az apákról. Rolling Eyes  Arról, hogy ők mennyire tudnak ragaszkodni, mennyire tudnak szeretni és védelmezni. Hogy a kitartásuk és a törődésük igenis néha vetekszik az anyákéval, sőt gyakorta túlszárnyalja az övékét.  Geoffrey Mohr 2451935670 Ahogyan a te esetedben is. Mintha az a kilenc hónap amíg a kislányod növekedett az igenis neked járt volna. Neked és nem Sharonnak. Gyereket szülni egy nő tud, de egy férfi nem. De szeretni, és a gyermekéhez ragaszkodni egy férfi is tud. Geoffrey Mohr 1159569709  Ékes bizonyíték vagy. És te még tudsz mást is, amit a volt feleséged nem tud: felelősséggel ragaszkodni és elengedni. Szerintem vagyunk páran akik egy ilyen apáért a fél karunkat is odaadnánk.  Geoffrey Mohr 3874598021 Én mindenképpen, főleg mert én nem ismerem a sajátomat.

Annyira megható és gyönyörű lett a történetrészed.  Geoffrey Mohr 4142114136 Olyan hasonlataid, vagy éppen megfogalmazásaid vannak, ami felett elgondolkodtam pár percre.Például amikor világítótoronyként aposztrofálod magad, vagy amikor fényképeket nézegetsz, hogy csillapítsd a hiányát a lányodnak, holott éppen te szorgalmaztad, hogy lásson világot. Igen, aki igazán szeret az nem ismeri az önzést, az mindig azt nézi a másiknak mi a jó és nem azt, hogy neki mi lenne az.  Geoffrey Mohr 2591762830
Tudom, hogy nehéz volt megállnod, hogy ne menj utána….hogy a világítótorony mindig a helyén legyen, hogy a gyermeke bármikor visszatérhessen. De van amikor már nem ennek kell lenned. Van amikor már újra kell mindent gondolni, és védelmező bástyának kell lenned, ott lenni, és körbeölelni és vigyázni rá. Mert lehet, hogy már felnőtt, hogy saját döntései vannak, de mindig keresni fogja a menedéket, ha bántódás éri. Amíg a szüleink élnek, örökké gyerekek maradunk.Remélem, hogy sikerül boldogságot hozni a lányod életébe azzal, hogy ott leszel neki. Geoffrey Mohr 560292900

Hát tudod, én nagyon szeretem ahogyan írsz. Van valami megkapóan eredeti a fogalmazásodban, amit nem tudnék megmagyarázni, csak egyszerűen jól esik olvasni téged. Geoffrey Mohr 1471401822

A Tara-Plecsnit egy apró kis főnixmadár kabala kíséretében adom most át. Színt Admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Geoffrey Mohr
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ashley Mohr
» Ashley Mohr
» Geoffrey Polignac
» Geoffrey & Ashley
» Geoffrey & Mathias & Ashley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: