New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:02-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:01-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 05:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

• I don't want to ruin myself anymore •
TémanyitásRe: • I don't want to ruin myself anymore •
• I don't want to ruin myself anymore • EmptyVas. Feb. 18 2024, 21:55

Lou & Lilah
Az elmúlt hónapok történései szabályos arconcsapásnak hatottak számomra. Őzikének éreztem magamat a fényszórókba bámulva, fel sem fogva, hogy mi következik, mégis elkerülhetetlenül, másodpercekre létezve a haláltól. Túlzásnak tűnik, de megfordult a fejemben, hogy ez fog történni. Hogy nem voltam elég óvatos, valakinek a lábára léptem azzal, hogy megpróbáltam a lehető legvisszafogottabban élni az életemet. Mert soha nem vágytam mesés gazdagságra, vagy arra, hogy az emberek rám hallgassanak, én pedig olyan hatalommal rendelkezzek, ami nem illet meg. Azt csináltam, amit szeretek. A divatnak szenteltem a szabadidőm nagy részét és megpróbáltam visszaadni ennek a kedvtelésnek az érzését a butikban árult ruhákon át azoknak az embereknek is, akik hasonlóan gondolkodtak, mint én. Most valaki mégis úgy játszadozott mindezzel, mintha nem érne semmit. Ettől pedig bizalmatlannak és értéktelennek éreztem magamat. Meg akartam érteni, ami történik, de nem állíthattam be csak úgy a családomhoz Chicagóban, mintha semmi nem történt volna és tíz év után akár csak minimális magyarázattal is tartoznának nekem. Valójában abban sem lehettem biztos, hogy tudnak erről az egészről. Hogy odafigyelnek még rám, és sejtik, hogy min megyek keresztül. Vajon ha tudnak róla, egyáltalán törődnének még velem annyira, hogy megállítsák ezt az egész őrületet? Fájdalmas volt elismerni, de úgy éreztem nem jelentek már annyira a családomnak, akiket végső soron én tagadtam meg, hogy biztonságban tudjanak. Az egyetlen ember, akit most a családom részének tekinthettem az a fiú volt, aki olyan feldúltan és értetlenül állt az ajtóm előtt, mint ahogyan én is éreztem magamat, de... Azt hiszem én már megbarátkoztam ezzel az érzéssel. Fel voltam rá készülve. Együtt éltem vele.
- Nem tudtam, hogy itt fogunk kikötni, és hogy több közünk van egymáshoz, mint gondoltuk. Én sem tudtam semmiről... - sóhajtva sütöttem le a szememet, nem tudtam ránézni Louisra, amikor éreztem - szinte lesöpört a lábamról - azt, hogy mennyire érzékenyen érinti ez az eset. - Én is csak a nekem kézbesített nyomok alapján tudtam elindulni. - Sokat vívódtam azon, hogy megkeressem-e őt és elmondjam-e amit megtudtam, de végül mindig arra jutottam, hogy ha nem is kér belőlem, legalább figyelmeztetem arra, hogy valami történik, ami sokkal nagyobb nálunk. Bántam, hogy őt is bele kellett rángatnia valakinek ebbe és ezért ötlött fel bennem újra és újra, hogy nekem kellene elrendeznem ezt a rejtélyt, mielőtt túlságosan elhatalmasodna felettünk, vagy valamelyikünknek baja esne.
- Mert akármilyen furán is hangzik, én azt hiszem jelent valamit, hogy most elküldték nekünk ezeket a nyomokat és kiderült, hogy testvérek vagyunk... Féltestvérek. - Zavartan pislogtam, amikor kijavítottam saját magamat, pusztán azért, mert nem akartam valami olyasmit erőltetni, amit Louis egyértelműen nem fogadott el. Jelezni akartam neki, hogy megértem, hogy határokat akar húzni kettőnk közé - akár még azt is megteheti, hogy nem hisz nekem és megkér rá, hogy soha többet ne lépjek vele kapcsolatba. Elvégre nem erőltethettem rá valami olyasmit, amit nem akart. Szimplán csak őszinte akartam lenni vele, amennyire tehettem.
- Nem, tudom, hogy ez nagyon... Ijesztő és frusztráló. - Ha elmondhattam volna neki mindent, amin én az elmúlt hetekben keresztül mentem, talán sokkal jobban megértettük volna egymást. De nem tehettem. Nem zúdíthattam rá még több zavaros puzzle darabot, amitől csak még inkább megtépáztam volna az idegeit. Hiába nem ismerem őt, nem tartottam tőle, hogy komolyan fájdalmat tudna nekem okozni, vagy épp hogy bántana engem, még ha lehet, hogy egyszer ez a fene nagy bizalmam lesz is a vesztem. De egyszerűen nem tudtam volna azt gondolni, hogy ez a fiú - a féltestvérem - valaha is bántana valakit. - De nem mondhatok el neked mindent, mert még nagyobb bajba kerülnél, mint amiben most vagyunk mindketten. - Vajon segítek rajta ezzel? Vagy már így is túlságosan elrontottam mindent? Végtelenül hálás lettem volna, ha valakinek vannak válaszai a kérdéseimre, de ilyesmi soha nem létezett. Nem adnak útmutatót az élethez.
- Ha én azt tudnám... - olyan halkan, csupán levegővétel közben motyogtam ezeket a szavakat, hogy abban sem voltam biztos, hogy hallani fogja. Sóhajtva simítottam az ujjaimat a hajamba és igyekeztem rendezni a tincseimet, hogy ne lógjanak túlságosan az arcomba. - Azt hiszem a legtöbb, amit tehetsz, hogy nem veszel tudomást ezekről a nyomokról. Valaki fel akarja használni ezeket az információkat ellenünk. Pontosabban az apám ellen. -  Boldog lettem volna, ha más körülmények között ismerjük meg egymást, ha már gyerekkorunktól fogva testvérekként nevelkedünk fel és most egész más viszonyunk lenne. Ha nem nézne rám ilyen haragosan és nem érezném apám minden bűnét a sajátomnak is, amiért bántani akarta ezt a fiút. - Nem így van, ne hidd, hogy nem érdekel! - Megráztam a fejemet, miközben az ajkamba harapok. Az ő felfokozott érzései miatt én is úgy éreztem, hogy kezdem elveszíteni a kontrollt a sajátjaim között, de féltem tőle, hogy mi mindent mutatnék meg neki saját magamból, amit összetörhet, mint amikor kicsúszik a kezünkből egy váza.
- Tudom, hogy valószínűleg a hátad közepére sem kívánod ezt az egészet. - Egészen ellágyult pillantással emeltem rá a tekintetemet. Nem akartam, hogy úgy érezze, mintha sajnálnám őt, még ha legbelül így is volt. Sajnáltam, hogy bele lett rángatva ebbe. Nagyon. - A legjobb lenne, ha nem is akarnál még jobban belekeveredni az egészbe. - Bíztam benne, hogy nem változik meg a véleménye és tényleg nem akar majd további információkat megszerezni, mert akkor határozottan megüthette volna a bokáját. Elvégre egyikünk sem tudja kivel állunk szemben - még ha ez engem jobban foglalkoztat is jelenleg.
- Sajnálom... - Nem esett jól, ahogyan láttam legördülni azt a könnycseppet az arcán. Mióta belépett az ajtón, ezerszer kívántam azt, hogy bár ne történne ugyanaz vele is, ami velem. Talán az ő világa még az enyémnél is jobban fel lett forgatva, mert eddig fogalma sem volt róla kik a szülei. A helyzet pedig olyan sebet tépett fel benne, ami most többé vált puszta fantom fájdalomnál, amivel az ember megtanul élni évek alatt, ha nem is lehet megfeledkezni róla. - Tudom, hogy minden, amit elmondtam neked nagyon hihetetlennek tűnik és talán el sem kellett volna mondanom. - Néhány másodpercig lehunytam a szemeimet, hogy össze tudjam szedni a gondolataimat és tartani tudjam magamat, hogy ne sírjak én is. Amikor megnyikordult a szék a padlón, ahogyan Louis hátra tolja azt, kipattannak a szemeim és újra őt figyelem.
- Várj! - Utána léptem és még azt is megengedtem magamnak, hogy megfogjam a karját, hátha vissza tudom tartani őt és valamennyire megnyugtathatom. Ha ilyen állapotban elmenne, nem tudnék nem azon gondolkozni, hogy hazaért-e egyáltalán épségben. - Nem muszáj beszélned vele, nem foglak ilyesmire kényszeríteni, hidd el. Csak szerettem volna, hogy tudd, hogy van rá lehetőséged. - Nagyot nyeltem, magam sem tudtam mit kellene mondanom. - Rémes ez az egész helyzet... - sóhajtva hagytam, hogy visszaessenek a kezem a combjaim mellé. - Nem tudom megígérni, hogy ha elmondok mindent, akkor sokkal tisztább lesz a kép... Még nagyobb bajba sem szeretnélek keverni, főleg ha nem akarsz... - Kapcsolatban maradni velem? Még többet megtudni, hogy még inkább a feje tetejére álljon a világa? Ez csak rajta múlt. - A te döntésed - erősítettem rá, még ha legutóbb én is voltam az, aki csúnyán letámadta mindazzal, amit nekem felfedtek az üzenetek. A fejemmel újra a konyha felé intettem, ahol korábban ültünk, hátha újra le tudunk annyira nyugodni, hogy együtt próbáljuk meg kibogozni a csomókat, amiket az életünkre kötöttek.

1179 | öltözék


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
• I don't want to ruin myself anymore • D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
• I don't want to ruin myself anymore • 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: • I don't want to ruin myself anymore •
• I don't want to ruin myself anymore • EmptyVas. Május 28 2023, 23:17

Lilah &  Lou

Mostohának éreztem a helyzetet, amibe keveredtem, szó sem volt arról, hogy ne lenne így. Ugyanakkor képtelen voltam már egy ideje magammal és azzal a jellemmel harcolni, amivé az idő formált. Nem tudom, hogy mennyire jellemző az árva fiúkra az, hogy annyira forróvérűek lennének, mint amilyen én is vagyok, de összességében nem nagyon volt okom a panaszra. Olyan környezetben nőttem fel, ahol a gyerekkel kivételesen bántak. Nekem nem kellett attól félnem, hogy lelopják rólam a ruhákat, mivel folyamatosan foglalkoztak velünk. A cél a közösségek építése volt, ami nem egyenlő a leépítéssel. Talán nem voltak szüleim, de szerencsés voltam, mivel több nő is a saját gyermekeként szeretett, illetve olyan szerzetesek neveltek engem, akiket a testvérükre emlékeztettem. Ezáltal nekem is megvolt a magam családja, még ha ez nem is volt teljesen olyan, mint amit átlagos értelemben gondolunk családnak. Ettől függetlenül egészen addig nagyon boldog voltam, amíg a nyakamba nem szakadt a felnőttek élete és ezzel együtt a valóság is, amiben benne ragadtam.
A tény, hogy még az olyan embereknek is van családja, amilyen én vagyok, nem sokat segített rajtam. Úgy éreztem, hogy az életem most már egy merő káosz, hogy minden, amit magamról tudtam, talán sosem volt igaz. Hogy felnőttem valahogy, lett belőlem valaki, de onnantól kezdve, hogy én már Daemon Salerno voltam, nem pedig Louis Abraham York… Gyakorlatilag átéreztem, hogy milyen az, amikor egy életen át felépített épületet, ami tele volt emlékekkel benyomásokkal, élettel lerombolnak, és valami újat kell felhúzni a helyére. Jelenleg üresnek és jelentéktelennek tartottam saját magam. Mintha soha nem is lettem volna. Ez pedig kikészített és felidegesített.
Az utóbbi időben valahogy semmi nem úgy zajlott az életemben, ahogy az számomra ideális lett volna. Nem vagyok olyan személy, aki áltatná magát, pontosan tudom, hogy senkinek sem könnyű vagy habostorta az, amiben benne van. Nem kaptunk egyenlő lapokat, ezért a legtöbb esetben nem voltam féltékeny másokra. Még Sorenre sem, aki egyértelműen attraktívabb volt nálam, ha azt nézzük, hogy sokkal több pénze van, emellett a szülei megtanították viselkedni és történetesen ugyanabba a lányba volt beleesve, akibe én is… De bíztam Isában és abban, hogy ha a fiú eddig nem gondolta azt, hogy tönkre kell tennie mindazt, ami köztünk van, akkor a jövőben is így maradnak a dolgok.
- Lehet, hogy én vagyok az erősebb – úgy ráztam meg előtte a kezemben tartott bizonyítékot, mintha legalábbis azzal próbálnám megfenyegetni – De nem az én táskámat akarták ellopni a te közeledben, utána pedig nem én kerestelek meg azzal a ténnyel, hogy szerintem testvérek vagyunk.
Ez így kimondva még mindig nonszensznek tűnt. Világ életemben Stellát neveztem a nővéremnek, most pedig gyakorlatilag egy olyan nőnek nézek a szemébe, akinek, ha jobban megnéztem a vonásait, tényleg sok hasonlóságot láttam magunk között. A sötét szeme, és a bőrszíne, a haja mennyisége és az arcvonásai is jobban hajaztak az enyémre, mint bárki másé, akit eddig ismertem.
Amikor elnevette magát, én is éreztem, hogy a vonásaim megkeményednek. Talán ez a helyzet nem csak nekem volt idegen és ijesztő, de az biztos, hogy én voltam az utolsó, aki most képes lett volna így lereagálni ezt a dolgot. Még akkor is, ha teljesen önkéntelen volt a részéről ez a reakció.
- Talán te semmit – összeszűkültek a szemeim, ahogy közelebb sétáltam és rápillantottam – De mi a fenéért vagyok olyan érdekes, hogy ennyire az életem része akarj lenni?
Nem akartam feltétlenül minden olyan dolgot a nyakába varrni, amiről vagy nem tudott, vagy nem is tehetett. Attól pedig csak érezném magam szarabbul, ha most felsorolnám az életemnek azokat a pontjait, ami miatt tök sok hátrány érhetett volna. Végső soron az igazság, hogy szinten nincs senkim, attól még nagyon is ijesztő volt. Ha Isával szakítanánk, tényleg szinte magamra maradnék, úgy pedig már abban sem vagyok biztos, hogy lenne valami értelme a létezésemnek. Soha nem szenvedtem depressziótól, de az utóbbi időben felejthetőnek, haszontalannak éreztem magam az pedig, hogy a munkatársaim a barátaimmá váltak és előttük ugyanolyan derűsnek kellett lennem, mint amit megszoktak tőlem, nagy terhet rakott a vállaimra.
- Te pedig hülye kérdéseket teszel fel – még mindig dühös volt a hangom, de legalább nem kiabáltam – Egyetlen pillanatra képzeld magad a helyembe és mondd azt, hogy nem ugyanezt tennéd. Szétvet az ideg attól, ami körülöttem történik és minden szál hozzád vezethető vissza. Szerinted az normális?
Nagyon reméltem, hogy válaszokat kapok majd tőle a kérdéseimre, ugyanis az utóbbi időben egyre inkább kezdtem azt érezni, hogy elveszítem a józan eszem. Összességében nem voltam híres a hidegvéremről, de soha nem volt teljesen problémamentes az életem, mégis mindig mindent megoldottam. Az a tény, hogy ez a helyzet most más, talán már egy kicsit meg is őrjített, viszont nem használhattam ki a kapcsolataimat arra, hogy a nyakukba tegyem a problémámat.
- Akkor mit tehetnék ezzel az egésszel? – túl agresszív vagyok, tudom. Más kérdés, hogy nem tudok tenni ellene semmit – Üljek ölbe tett kézzel és várjam meg, hogy ne mondj el nekem semmit? Nekem éppen az életem hullik szét, mert féltestvérek vagyunk, de ezt te teljességgel leszarod.
Talán én is csak arról tudtam beszélni, hogy velem mi van, de az a tény, hogy erről nem beszélhetek senkinek megint csak azt erősítette bennem, hogy gyakorlatilag egyedül vagyok a világ ellen, mint ahogy azt már megszoktam. Ha Isa elől eltitkolom a dolgokat és feszültnek lát, az megint csak ellentétet szül közöttünk. Annak a gondolata, hogy a kapcsolatunk mennyire ingoványos lábakon áll jelenleg, gyakorlatilag azt eredményezte, hogy ha hallgatok Delilah-ra akkor elveszítem az embert, akit a legjobban szeretek. Ettől a gondolattól összeszorult a gyomrom és kiszáradt a torkom. Ha már Isa sem lesz nekem, akkor tényleg semmi nem marad abból, amit magamból ismerek.
- Én csak egy gyerek vagyok – ezen a ponton már túlságosan is nyugodt volt a hangom, és mivel már tényleg nehezen bírták a lábaim a súlyomat inkább leültem – Aki semmit nem tud. Akkor sem tudnának felhasználni, ha akarnának.
Az ujjaimat összefűzve támasztottam meg a fejem mellett, majd párszor beletúrtam az amúgy is kócos tincseimbe és halkan felsóhajtottam. Soha nem próbáltam meg elképzelni azt, hogy milyen a családom. Ahogy abba se gondoltam bele korábban, hogy a szüleim okkal mondhattak le rólam. Nem akartam engedékeny lenni velük pont azért, mert én az egész életemet képes voltam megoldani. Az pedig, amit Delilah mondott nekem, egyre inkább aggasztó volt. Mi van akkor, ha nem tudom kezelni azt, amibe annyival keveredtem bele, hogy egyáltalán megszülettem?
- Nekem nincs anyám – alig volt több a hangom suttogásnál, ezen a ponton pedig már képtelen voltam tovább türtőztetni magam, én is éreztem, ahogyan a szempilláim mögül kibuggyan egy könnycsepp és végiggördül az arcom – Ma tudtam meg, hogy pontosan mikor van a születésnapom, mert valaki otthagyott egy kukában. Eddig azon a napon tartottuk, amikor megtaláltak.
Képtelen voltam rá vagy a telefonra nézni, az agyamban még mindig a magáról elmondott információk visszhangoztak, közben pedig egy hangos sóhaj kíséretében igyekeztem összeszedni magam. Némi gondolkodás után felálltam és mégis vetettem rá egy pillantást.
- Én csak Louis Abraham York akarok lenni. Az egyetlen vágyam az, hogy átlagos lehessek – úgy töröltem le az áruló könnycseppet, mintha soha ott sem lett volna – Talán hiba volt idejönnöm, mert most már annyira sem találom a helyem a világban, mint eddig. Nem akarok beszélni vele, mert nem tudom mit kellene mondanom neki, vagy neked. Úgy érzem, hogy ez sokkal bonyolultabb és ennek ellenére sem válaszolsz a kérdéseimre.
Biztos vagyok benne, hogy nem volt túl felnőttes, ahogy ezt az egészet elintéztem mégis az ajtó felé kezdtem el szédelegni. Ezen a ponton már tényleg nem tagadhattam tovább a tényt, hogy utolért a sorsom. Mégsem voltam képes elfogadni azt, ami velem történik.

Outfit | Words: 1 234


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet

Delilah Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Y8zCwXe
• I don't want to ruin myself anymore • R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
• I don't want to ruin myself anymore • OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • HW9ZJxM
TémanyitásRe: • I don't want to ruin myself anymore •
• I don't want to ruin myself anymore • EmptySzer. Nov. 17 2021, 23:44

Lou & Lilah
Ha évekkel ezelőtt még fiatal fejjel nem volt teljesen egyértelmű, hogy miért is nincs helyem a saját családomban, akkor az manapság kristálytisztává válhatott bárki számára - de legfőképpen saját magamnak. Mindig is úgy éreztem, hogy a szüleim két nagyon különböző irányba húztak engem. Míg édesanyám olyan értékeket adott át nekem, amelyek könnyebbé tették, hogy más embertársaimmal kapcsolatot tudjak teremteni, addig apám épp ezeknek a kapcsolatoknak a jelentőségére - vagy épp jelentéktelenségére - próbálta felhívni a figyelmemet. Talán csak nem voltam eléggé befolyásolható, de úgy érzem inkább valamiféle belső iránytűnek köszönhető, hogy nem fogott meg az a világ, amiben apám mozog a mai napig. Képtelen lennék élvezni mások szerencsétlenségét, nem hogy bántani próbáljak másokat, akár fizikailag, akár lelkileg.
Végtelenül kifáraszt az a helyzet, amiben jelenleg vagyok és képtelen vagyok néha nem arra gondolni, hogy mi történhet azokkal, akik valamilyen módon kapcsolatban állnak velem. Kezdve azoktól az emberektől, akik segítettek nekem azzá a Delilahvá válni, aki ma vagyok, egészen addig a fiúig, aki most az ajtómban áll. Tagadni sem tudnám, hogy meglepett az, hogy megjelent nálam, ugyanakkor azt is érzem, hogy nem feltétlenül vagyok felkészülve érzelmileg arra a beszélgetésre, ami talán ránk vár. Nagyon egyértelmű volt velem legutóbb, én pedig a kérésének eleget téve nem is kerestem, hiába tudtam többet, mint a korábbi találkozásunk alkalmával.
Igaza volt akkor, amikor bevallottam neki, hogy úgy gondolom mi testvérek vagyunk: nem olyan körülmények között találtunk rá erre az információra, ami megkönnyíthetné, hogy megismerjük egymást. Még azt is megérteném, ha egyáltalán nem akarna engem megismerni, annak fényében, ahogyan az apám bánt vele - ha igazak azok a feltevések, amelyeket a nekem küldött nyomokból szűrtem le. Még az is lehet, hogy nem biztonságos, hogy most itt van nálam, a velem szemben érzett bizalmatlansága azonban megmosolyogtat.
- Nézd, kettőnk közül úgy gondolom te vagy az erősebb, szóval talán nekem lenne jogom bármit is feltételezni. - Még így is jócskán alaptalan volt a részemről a feltételezés, hogy bántó szándékkal érkezett hozzám. Részben mert hiszek abban, hogy ha így lett volna, akkor nem jelzi az érkezését azzal, hogy szabályosan ráfekszik a csengőre. De még ha manapság a betörők csengetnek is, akkor sem azzal folytatják, hogy magyarázatot követelnek valamire, amire nem is biztos, hogy választ találnak. - Egyedül vagyok - jelentettem ki higgadtan, közben pedig továbbra is az ajtó mellett vártam, hogy átlépjen a küszöbön. Ezen a ponton már egyáltalán nem éreztem úgy, hogy bármivel meg tudnám őt nyugtatni, vagy hogy lenne olyasmi, amit felajánlhatok neki, ami után kicsivel is jobban bízna bennem - de minimum abban, hogy nincs felé bántó szándékom.
Amikor újfent meggyanúsított, egyszerűen képtelen voltam visszafogni magamat, hitetlenkedő nevetés tört ki belőlem. Finoman megráztam a fejemet, ami miatt néhány sötét tincs átbukott a vállam fölött, majd mély levegőt véve hunytam le a szemeimet pár másodpercre. Valamivel nyugodtabban pillantottam fel Louisra, amikor sikerült visszafognom a reakciómat. - Szerinted mit csinálnék veled? - Magam is éreztem, hogy kezdtem cinikussá válni - viszonylag jogtalanul -, viszont tartottam magamat ahhoz, amit korábban mondtam. Ebben a helyzetben csak nekem van félnivalóm, és most vonatkoztassunk el attól, hogy rendelkezem fegyverrel, mivel eszembe sem jutna éppen arra a fiúra fogni azt, aki valószínűleg sorozatgyilkosnak, vagy szélhámosnak tekint engem engem a pillanatban. - Nem igazán számítottam rá, hogy jössz, szóval nem tervezlek túszul ejteni, vagy feldarabolni a fürdőszobában. - Belátom, hogy nem most van itt az ideje annak, hogy viccelődni kezdjek ilyesmivel, de nem igazán volt választási lehetőségem, amikor Louis hangjából olyan ellenszenv áradt felém, amit képtelenség lenne nem ugyanúgy kezelni - a másik lehetőség az volt, amihez gyakorlatilag én is folyamodtam, még ha a hangulatot nem is oldotta közöttünk.
- Gondolom ha most itallal kínállak azt is el fogod utasítani... - Ezen a ponton lágyult meg valamelyest a pillantásom és a hangom is. Az ujjaimat összefűztem magam előtt az asztalon, miközben gyakorlatilag figyelmen kívül hagytam a kérdéseit. - Nem ülnél le legalább? Így olyan érzés, mintha kihallgatást tartanál. - Kérdő pillantásom az arcát fürkészte. A szavain akár meg is sértődhettem volna, hiszen olyan embernek nézett, aki nem vagyok és soha nem is akarok lenni. Most azonban mintha még csak bizalomgerjesztő sem lennék.
- Őszinte leszek veled, a saját érdekedben a legjobb, amit tehetsz, hogy tényleg titokban tartod azt, ami történik. - Rendőrségre egyikünk sem mehet, de azzal mindkettőnknek tisztában kell lennie, hogy ha másokat is belekeverünk, ugyanúgy bajuk eshet, mint ahogyan nekünk is. Utóbbival én magam tisztában vagyok, mert tudom miről van szó nagy vonalakban, míg Lou azt sem tudja milyen ember Alton Salerno. Pontosan emiatt ítélek végül amellett magamban, hogy legalább a kérdéseire válaszoljak.
- Nem dolgozom együtt senkivel és a képek mögött sem én vagyok. Nem tudom kiről van szó pontosan, ugyanolyan tanácstalan vagyok, mint te. Mielőtt megkerestelek, fogalmam sem volt róla, hogy egyáltalán léteznek. - Ezen nem is feltétlenül van mit csodálkozni annak tudatában, hogy több, mint tíz éve már annak, hogy Chicagót elhagytam. - Talán te nem tartod elég értékesnek magadat, de ennek a valakinek igenis az vagy és fel akar használni. - Már csak azt kellett volna megmondanom neki, hogy pontosan mire. Ezzel viszont még én sem vagyok tisztában, hiába beszéltem telefonon anyámmal. Belegondolva az sem volt túl felelős döntés, hiszen egy ismeretlen telefonról volt szó, egy ismeretlen számmal, ami most ott pihen valamelyik fiókban, ahová elrejtettem.
- Azt akartad tudni, hogy én ki vagyok... - Mélyet sóhajtottam, majd teljesen őszintén néztem a szemeibe. - A nevem Dahlia Salerno. Legalábbis úgy tíz évvel ezelőttig az volt. Chicagóból jöttem, de azt hiszem ezt nem volt nehéz kitalálni. - Az általa hozott képen lévő szavakra böktem. - Hiába nem szeretnél az az ember lenni, aki ezen a képen van, attól tartok ez az igazság. - Egy pillanatra a nappali irányába fordítom a fejemet, miközben mérlegelem, hogy meg kellene-e mutatnom neki a telefont - mintha jelentene bármit egy olyan zaklatott srác számára, mint ő. Végül amellett döntök, hogy megosztom vele ezt a dolgot, a dobozzal együtt térek vissza és rakom le elé, hogy ő is lássa az apró papírt, rajta egy telefonszámmal és a készüléket. - Ez a telefonszám az anyánké. Nemrég beszéltem vele.

993 | öltözék


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Louis D. Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
• I don't want to ruin myself anymore • D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
• I don't want to ruin myself anymore • 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
TémanyitásRe: • I don't want to ruin myself anymore •
• I don't want to ruin myself anymore • EmptySzomb. Szept. 18 2021, 11:21

Lilah &  Lou

Amikor kisgyerekként próbáltam rájönni a világ rendjére és annak működésére, valahogy az tűnt nekem normálisnak, hogy a gyerekek, együtt élnek, csoportokban egy árvaházban. Furcsa volt, amikor odakerültek az idősebbek, mivel én gyakorlatilag amióta az eszemet tudtam, egy ilyen helyen nőttem fel. Az a szülőlátogatás, amit először tapasztaltam, eléggé megijesztett. Nem igazán tudtam, hogy miként kellene kezelnem a szituációt, de mivel kisgyerek voltam, azt a képet sikerült összerakni a fejemben, hogy valószínűleg a szüleink jöhetnek vissza értünk. Ez akkor kezdett árnyalódni, mikor Stella nem volt hajlandó elhagyni az épületet nélkülem, később pedig meghallottam arról beszélni az apácákat arról, hogy nagyon sok gyerek van, és már nem nagyon tudnak minket hova rakni, de bizonyos gyerekeket valamilyen oknál fogva nem akarják örökbe fogadni az embereket.
Egy voltam ezek a gyerekek közül én is. Magam sem tudom, hogy pontosan mi volt a dolog oka, de minden alkalommal, mikor tükörbe néztem, határozottan rájöttem, hogy a legjobb indulattal sem nevezhetem magam fehérnek. Emiatt pedig, most így felnőttfejjel már egyértelművé vált az, hogy pontosan miért nem vittek el magukkal annak idején. Idővel ezt a helyzetet megtanultam kezelni, azonban nem voltam jó az újdonságok befogadásában. Éppen ezért is éreztem elég nagy nyomást magamon a dolgok alakulása miatt. Miként tehetném rendbe magamban azt, hogy megtalált a testvérem, amikor én már hallani sem akarok a család fogalmáról? Megtanultam boldogulni úgy, hogy egész életemben magamra, és arra a kevés emberre támaszkodtam, akiket szerettem. Talán tehernek éltem meg azt, hogy a legtöbb embernek nem beszélhettem az árvaságomról, vagy nekem nem voltak családi sztorijaim, közös kirándulások, ebédek, nem volt ballagási vacsorám anyával és apával. Ugyanakkor valahol én magam is tudtam, hogy mindez egyfajta szükséges rossz. Boldog életem volt, ennyi kellemetlenséget el tudtam viselni annak érdekében, hogy a rólam alkotott kép ne sérüljön. Ez nem ugyanaz, mintha arról hazudnék valakinek, hogy az új hobbim az emberölés lett.
Talán elgondolkodtató volt a tény, hogy én magam kerestem fel a nőt. Főleg annak tudatában, hogy hallani sem akartam arról, hogy mi ketten testvérként próbáljuk meg élni az életünket. Ő és én nem fogunk tudni helyrehozni 20 elcseszett évet, és nem láttam annak értelmét, hogy ennek az illúzióját egyáltalán megpróbáljuk fenntartani. A végén mind a ketten meg fogunk sérülni, és csak rosszabbá tesszük egymás és saját magunk dolgait. Viszont, ha valamit nem tudtam megemészteni, azok a folyamatosan visszatérő gondolataim voltak, amik ugyanazt mantrázták a fejemben végig: Daemon Salerno, 1999. május 21, Chicago. Talán valahol mindig is tudtam, hogy nem teljes mértékben hülyeség az, amit Delilah állított nekem. Viszont nem volt kizárt az sem, hogy ezzel próbál magához édesgetni a nő, és valójában ő küldte az üzeneteket. Remegtek az ökölbe szorított kezeim, miközben próbáltam valamilyen szinten kontrollálni az érzéseimet, de aztán ez az áruló nőszemély ajtót nyitott… Nekem pedig meg kellett állapítanom azt, hogy hasonlítunk egymásra. És hülyének néztem magam, amiért korábban ezt nem vettem észre.
- Nem vagyok benne biztos, hogy jó döntés lenne csak úgy bemenni hozzád – mivel nem feltétlenül éreztem normálisnak azt, ami az elmúlt időszakban zajlott, határozottan megvetettem a lábam az ajtóban – Egyedül vagy? Akkor hajlandó vagyok bemenni.
Ha pedig nem fog igazat mondani neki, akkor akár az ő lelkén száradhat az életem. Jelen helyzetben nem voltam biztos abban, hogy a találkozásunkból egyáltalán mennyi volt igazi, és megrendezett, de kifejezetten zavarban éreztem magam attól a ténytől, hogy ennyi véletlen dolog történt velem mostanában. Valaki biztosan megszervezte ezt az egészet, de mi a fenét tudnék nyújtani bárkinek? A legdrágább kincsem egy Iphone X volt, amit a sportteljesítményemmel nyertem el évekkel ezelőtt.
Amint megkaptam a várt válaszom, rögtön beléptem az ajtón, de az előszobában megvetettem a lábam. Világ életemben makacs voltam, és ha már ki tudja milyen helyzetbe keveredtem, akkor szerettem volna legalább könnyű menekülési lehetőséget tudni magamnak… Vagy éppenséggel fegyverként használni az esernyőt, amit azonnal észrevettem az egyik sarokban.
- Ha bármire készülsz… - egészen fenyegető volt a hangom, ahogyan a fogaim között szűrtem a szavakat, ezzel pedig magamat is megleptem. Nem szoktam így beszélni másokkal, általában odafigyelek arra, hogy minden szituációban önmagam maradjak. Pontosan tudtam, hogy ilyenkor nem szimplán ijesztő, hanem szörnyű vagyok.
- Szerintem nagyon sok mindenre tudnál válaszolni – én magam nem foglaltam helyet a konyhában, egyszerűen megálltam az ajtóban, és onnan figyeltem a nőt – Ki vagy te, és mit akarsz tőlem? Miért találkoztunk mi ketten? Hidd el, ha valakinek, akkor nekem biztosan nem elég drága az életem ahhoz, hogy egyáltalán a kisujjadat megmozdítsd azért, hogy eltűnjek.
Ezen a ponton talán túl sokat beszéltem, és a filmekben ilyenkor szokták beverni az olyan alakok száját, mint amilyen én is vagyok most. Ennek ellenére nem éreztem azt, hogy félnivalóm lenne, mert lényegében igaz volt az, amit mondtam. Ha Daemon Salerno egyszer meg is született, és tényleg én vagyok ő, akkor sem jelent már túl sokat.
- Annyit tehetek érted, hogy a szavamat adom arról, hogy ezt az egészet titokban tartom – ennél jobb ajánlattal nem tudtam szolgálni – Nyugodtan szólhatsz a haverjaidnak, hogy tartsanak szemmel, de ígérem nem fogok gondot okozni, mert én Louis York vagyok, nem pedig Daemon Salerno. És szeretném, ha ez a jövőben sem változna.
Elég nyomatékos volt a hangom. Én részemről be is fejeztem ezzel azt, amit mondani akartam neki, de nagyon kegyetlen lett volna őt egyszerűen itt hagyni minden szó nélkül. Szóval nem tettem meg, inkább beljebb léptem a konyhába és vártam egy másodpercet. Ami épp arra volt elég, hogy egy picit jobban meg merjek bízni benne, mivel senki sem ugrott ki az ajtó mögül azért, hogy leüssön.


Outfit | Words: 896


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet

Delilah Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Y8zCwXe
• I don't want to ruin myself anymore • R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
• I don't want to ruin myself anymore • OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • HW9ZJxM
TémanyitásRe: • I don't want to ruin myself anymore •
• I don't want to ruin myself anymore • EmptyVas. Ápr. 04 2021, 11:57

Lou & Lilah
Az elmúlt időszak történései épp elég kérdést vetettek fel bennem, amin rágódhattam. Ez pedig kicsit sem segített az alapvető nyugalmi szintemen, mivel már a boltba menet is úgy jártam, hogy sűrűbben néztem a hátam mögé és minden idegenben a veszélyt láttam. Teljes mértékben kifárasztott az a fajta aggodalom, ami minden reggel elöntött és görcsbe rántotta a gyomrom. Nem tudhattam mi lesz a következő, vagy éppenséggel ki. Azok után, hogy megosztottam Louis-al a teóriámat, gyakorlatilag ő is potenciális célponttá vált. Sőt, valószínűleg már kezdetektől fogva az volt, lévén annak az illetőnek, aki nekem küldözgette az üzeneteit, voltak képei a fiúról. Olyanok is, amelyekkel én korábban soha nem találkoztam.
Kellemetlen volt az a tény, hogy a fiú elutasításával már-már rádiócsend állt be a nyomokat szivárogtató illető részéről is. A Haileevel és Kiannel való ismeretségem voltak azok a dolgok, amelyekből ebben a helyzetben bármiféle erőt tudtam meríteni és amelyek kicsit is segítettek abban, hogy ne őrüljek bele ebbe az egészbe. Néha viszont akaratlanul is azon járt az agyam, hogy ha ezúttal nem én kapom a jeleket, vajon Louis lett-e a következő célpont. Megkérdezni természetesen nem tudtam, mivel tiszteletben akartam tartani a döntését azt illetően, hogy látni sem akar.
Ha igazán bátor lennék, valószínűleg már el kellett volna döntenem, hogy én magam megyek Chicagóba. Mégsem éreztem magam eléggé felkészültnek ahhoz, hogy fejest ugorjak a probléma megoldásába és én magam rohanjak a vesztembe, amikor abban sem voltam teljesen biztos, hogy mire megy ki ez a játék. Ha apámnak igazán fájdalmat akarnak okozni, nem a tíz éve eltűnt lányával próbálkoznak, igaz? Én legalábbis hittem ebben.
Tisztában voltam vele, hogy félelemben élni talán a legrosszabb dolog a világon, de nem mertem megtenni a következő lépést, főleg mert rettenetesen nagy butaságnak tűnt. Pont úgy, mint áldozatként várni azt, hogy mi a következő lépés. Szinte ugrottam egyet, amikor megszólalt a csengő, élesen hasítva a lakás viszonylagos csendjébe, ahová csak az utcai forgalom zaja hallatszott be minimálisan a csukott ablakokon keresztül. Lehet, hogy nem tanultam semmit a filmtörténet legnagyobb alkotásaiból, amikor különösebb megfontolás nélkül nyitottam ajtót, de ezen a ponton már határozottan úgy éreztem, hogy ha valaki be akarna jönni a lakásomba, akkor megtenné az akaratom ellenére is. Ismertem apámat és azzal is tisztában voltam, hogy mire képesek az ismerősei.
Amikor azonban épp magát Louist pillantottam meg, a meglepettség rögtön ott volt az arcomon, az indulatosságának köszönhetően pedig gyakorlatilag az ajtó nyílásával együtt léptem hátra pár lépést. - Louis. - A kezembe nyomott borítékra pillantottam, majd vissza rá, végül a pillantásom a lépcsőház felé siklott és leheletnyit előre hajoltam, hogy ellenőrizzem, vajon követte-e valaki felfelé. - Gyere be, kérlek. Nem ez a legalkalmasabb hely arra, hogy beszéljünk. - Félreálltam, hogy meg tudja tenni, amit kérek tőle. Már a kezdetektől fogva nem akartam, hogy a lépcsőházban lakó bármelyik szomszéd megtudjon valamit arról, hogy az a Delilah Barker, akit ők ismernek, nem az, akinek ők hiszik.
Amint beljebb lépett, gondosan becsuktam utána az ajtót, de nem zártam vissza, mert fordított esetben rettenetesen éreztem volna magamat, ha tudom, hogy nincs menekülési lehetőségem, még ha azzal is tisztában vagyok, hogy mekkora hátrányban vagyok. - A konyha balra van. - Viszonylag félvállról jelentem ezt ki, ahogyan követem őt befelé, közben pedig kihúzom a borítékban rejlő képet és szinte rögtön lefagyok. Gyors mozdulattal fordítom meg, hogy elolvassam az oda írt sorokat és a nevet. Kell pár másodperc, hogy össze tudjam szedni magamat, végül én is helyet foglalok a konyhában álló asztalnál és magam elé csúsztatom a képet. - Én.... - Nagyot sóhajtok, aztán felpillantok a fiúra. - Nem igazán tudom, mit mondhatnék azon kívül, amit már tudsz. - Tény és való, hogy többet tudok azóta, de már én magam sem tudom, hogy meg kellene-e osztanom a fiúval. Főleg, mert az első alkalommal nem adtam meg neki a választási lehetőséget. Azóta pedig próbáltam elfogadni, hogy bár van közöttünk kapcsolat, ő nem kér belőlem.

631 | öltözék


and if my heart ain't breaking
Then why'd it lead me to your door And all this time we're taking to figure out what's wrong All I know, is if you're here tonight I'll ask you to stay just a little while longer You're the only one that keeps me inspired I just want to be all you desire · · · · · · · · · · · · ·

Louis D. Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Delilah Barker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Df1fda532a05c1ced9041710fcc17b39bfb03817
• I don't want to ruin myself anymore • D4b2e3396912bdd56393be1942d56bee8d8828aa
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Strangers in my head keep making me forget
Where I came from I feel a rush in my bones With all these shadows on our backs How can we take it back How can we love with our hearts on fire?
★ családi állapot ★ :
• I don't want to ruin myself anymore • 7a645587539c4d7525f8d80f7268232211289e49
I double dare to say it first
The only thing we've never heard I knew it from the day I met you I'd hang on your every word From our fingers to our toes There are secrets no one knows
★ lakhely ★ :
Tribeca • Manhattan
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Feb61eeac8c2a179a4e043853b892511570f7243
★ idézet ★ :
Does it make me WEAK, or rather just a HUMAN that I run away from the things the moment
I begin to love them ?
★ foglalkozás ★ :
butik tulajdonos
★ play by ★ :
Melisa Asli Pamuk
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • D3a3776c89a1079f85845eb7ff9cc637d3ff040a
Témanyitás• I don't want to ruin myself anymore •
• I don't want to ruin myself anymore • EmptyHétf. Feb. 15 2021, 20:41

Lilah &  Lou

Amint kiléptem a lakókocsink ajtaján, rögtön megpillantottam valamit, ami mintha az ajtó közül hullott volna a lábaim elé. A fehér borítéktól egészen összeszorult a gyomrom, nagyokat nyeldesve nyúltam érte. Az utóbbi időben lelkileg szörnyen megterhelő volt számomra, mivel sokkal inkább megviselt annak a ténye, hogy az állítólagos családom felbukkanhatott. Mivel árva vagyok, titokban elég sokszor elképzeltem azt, hogy egyszer tényleg elém fognak kerülni. Minden alkalommal megfogadtam magamban, hogy nem fog megviselni és gond nélkül el tudom majd őket utasítani, de már hetek teltek el a Delilah-val történt találkozásom óta, és még mindig ő jár az agyamban. Hirtelenjében, sok minden kezdett el bennem kavarogni, de leginkább az volt az ijesztő, hogy minden alkalommal amikor tükörbe néztem, egy-egy hasonló vonást felfedeztem magamon, ami a nőn ugyanúgy megvan. Ezek pedig egyáltalán nem hagytak nyugodni.
Az ujjaim remegtek, amikor a boríték után nyúltam, a félelem viszont akkor borított el igazán, amikor a saját érettségi tablómat találtam benne, a kép hátoldalára pedig a következő volt írva: Daemon Salerno ,1999. május 21. Chicago.
Pillanatok alatt csúszott ki a fénykép az ujjaim közül, én pedig csak próbáltam feldolgozni mindazt, ami valóban megtörtént ebben a pillanatban. Miért kell ezeken most keresztülmennem, ha egész eddig közöm sem volt a családomhoz? Teljesen jól megvoltam nélkülük is, és egyáltalán nem most akartam elkezdeni az ismerkedést.
Arra készültem, hogy a képet összetépem és kidobom a borítékkal együtt, viszont ugyanúgy észrevettem az arra írt címet, ami eddig elkerülte a figyelmem. Ebben a pillanatban pedig csak arra tudtam gondolni, hogy ha most nem teszek pontot az ügy végére, akkor lényegében cseszhetem az egészet.
Metrora kellett szállnom annak érdekében, hogy eljussak a megadott helyre, és még onnan is buszoztam egy darabig. Minél közelebb kerültem a telefonomban beállított, Google mapsen megkeresett címhez, annál jobban dobogott a szívem a torkomban. Utólag gondoltam át azt, hogy akár veszélyes is lehet idejönni, de mégsem hátráltam meg. Egyszerűen képtelen voltam már arra gondolni, hogy a szőnyeg alá söpörjem, mint azt a tényt, hogy Delilah akár a féltestvérem is lehet.
Gyors léptekkel szálltam le a buszról és indultam meg a lakás felé. Szerencsémre a lépcsőház ajtaja nyitva volt, így elkerültem azt, hogy felcsengessek. Valamiért fölényben éreztem magam amiatt, hogy most a meglepetés erejével tudok támadni, ez pedig adott némi magabiztosságot és erőt.
Amint megtaláltam a lakást, rögtön ráfeküdtem a csengőre, egy csepp türelem és jóérzés sem volt bennem jelenleg. Mivel csak arra vágytam, hogy választ kaphassak a kérdéseimre, ezt pedig egyetlen személytől kaphattam meg jelenleg… Aki az ajtó túloldalán volt.
Talán erős lenne azt állítani, hogy nem számítottam a nőre, viszont amikor megpillantottam az állítólagos családtagomat, köszönés nélkül nyomtam a kezébe a borítékot a fényképpel.
- Magyarázatot akarok, méghozzá most – a hangom természetellenesen nyugodtnak hatott, de ennek ellenére is iszonyatos feszültség érződött közte és köztem – Lehetőleg gyorsan.


Outfit | Words: 456


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet

Delilah Barker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Y8zCwXe
• I don't want to ruin myself anymore • R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
• I don't want to ruin myself anymore • OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
• I don't want to ruin myself anymore • HW9ZJxM
TémanyitásRe: • I don't want to ruin myself anymore •
• I don't want to ruin myself anymore • Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
• I don't want to ruin myself anymore •
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you are not my father anymore...
» Won't let you down when it's all ruin / Rebeca & Loz
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea
» There is nothing you dont know

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: