New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Dream Hidalgo-Montoya
TémanyitásDream Hidalgo-Montoya
Dream Hidalgo-Montoya EmptyPént. Május 10 2024, 15:58
Dream Hidalgo-Montoya

Karakter típusa
Keresett / Saját → isis
Teljes Név
Dream Hidalgo-Montoya
Becenév
Dreamy, Mimy, Remy
Születési hely
Monaco - Monte-Carlo
Születési idõ
2003.02.14.
Kor
21 éves
Lakhely
New York → Staten Island
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
NYU - Média és kommunikáció
Foglalkozás
Influencer, blogger
Munkahely
Mindenhol a világban
Hobbi
autók, adrenalin minden mennyiségben, röplabda, foci, kosárlabda, utazás, tészta evés, edzés, hogy a tészta lemenjen, vezetés, repülés, ejtőernyő, ja igen adrenalin….

Csoportom:
Média

Jellem
Hadd mutatkozzak be, Dream Hidalgo vagyok, a nevem valójában egy kicsit hosszabb, de ennek egy őrületes sztorija van, amit majd a blogjaim során megosztok veletek. Minden ami veszéllyel jár, már egészen kiskorom óta követ engem, vagy én őt? Nos, ezt anyukám egészen biztos úgy mondaná, hogy én szaladok minden után, ami kinyírhat. Nem nagyon ismerek lehetetlent, és ha mégis valami elém gördül, nos akkor ott van a nővérem, aki simán megment, mint egy szuperhős.
Hirtelen típus vagyok, szóval ha valamit a fülembe ültettek kérlek, ne higyétek, hogy nem fogom megcsinálni, vagy megvalósítani, szóval csak csínján ezekkel. Mindent is át akarok élni, olyan életet élek,  ami vad, kalandos és egy cseppet sem unalmas. Egyszerűen utálom az unalmat, de komolyan. Én nem olyan ember vagyok, aki a négy fal között elvan a seggén, nekem mennem kell, még akkor is ha otthon kellene feküdnöm, mert a kezem eltört, de a lábaim még mozognak nemde?
Azt szeretem ha nem egyszerű valami, ha van benne kihívás, ha küzdeni kell érte, még akkor is ha belecsöppentem abba az életbe, ami szinte mindent aranytálcán nyújt. Nem mondom, hogy nem élek azzal amit a szüleim adtak nekem, de magamnak is képes vagyok bármit megteremteni kemény munkával és kitartással.
Egy valamit jó ha tudtok rólam, mielőtt ezt a részt befejezem, a családom mindennél fontosabb, a testvérem a legjobb barátom és ezért nem lehetek elég  hálás a szüleimnek, de sosem fogok olyan vlogot csinálni, amin a családi dolgaim benne vannak, az szent és én akarom megélni és nem másokkal akarom megélni ezt a részét, élvezzétek csak az utazásaimat és a versenyeket kedveseim.

Avataron:
Bianca Bustamante

Múlt
- Elhányom magam Mimy, elegem van nem ugrok ki. - siránkozik Lola mellettem, amikor már ki tudja hány láb magasan viszi a szél a hajunkat, alattunk a nagy semmi van és a hátunkon az ejtőernyő. Amikor lent voltunk még benne volt, elég elvetemült vagyok, hogy percek alatt vegyek egy ilyenre rá valakit, bár lehet nem kellene a szépen nézésemet bevetni, mert ez lesz a vége.
- És mi lesz akkor itt maradsz fent? Valahogy mindenképpen földet kell érned és azt mondták a repülő nem száll le csak ha a pilót benne van, a zuhanást választod komolyan egy ekkora gépben? - nem a legjobb motiváló szöveg, de tudom, hogy kell neki és nem akar maradni, túlságosan is bejött neki a cuki srác, akinek a hasára csatolva fog fejest ugrani a semmibe.
- Ezért még kapsz. - mondje idegesen és szinte ide hallom a süvítő szél mellett a szívdobogását, majdnem kiesik a helyéről, most, hogy attól, hogy a srác éppen magára veszi, no nem úgy, vagy az ugrástól már nem fogom megtudni, mert az én emberem ki is lök az ajtón és élvezem a nagy erővel ható szelet, ami az arcomat elkapja.
Hangosan visítok de nem azért mert félek, mert ez a félelem érzés, valahogy eltűnt belőlem olyan 7 éve koromban, amikor közölte velem a nagybátyám, hogy elvisz gokartozni. Olyan mélyen szántottam a gumifalat, hogy azt hitték mindenem eltör, még csak meg sem nyekkentem. Visítva ugrottam fel és elnevettem magam akkor is, hogy akkor itt az idő folytatni. Elvileg én egy vagány lány vagyok apu szerint és még azt is tudonm, hogy fiúnak láttak a monitoron még anyu hasában, szóval lehet innen ez a fene nagy bátorságom, és a tökösségem.

Amint földet érünk az arcom egyszerűen virul, a szél is kicsit megkapta tök piros, de az öröm, amivel az adrenalin még órákig feltölt az szinte levakarhatatlan rólam. Végignézel Lolán, aki ugyanilyen fejjel jön felém és megölelem.
- Elhívott randira mi? - kérdezem, mert már ismerem mint a tenyerem, hogy a mosoly, nem mindig annak szól, amire az ember amúgy gondolna. Ő csak vigyorogva bólint.

—-----------------

“Meg kéne látogatni a nagyit, ha már versenyhétvége van nem?” - küldöm el a köszönés nélküli minden előjel nélküli üzenetet a tesómnak. Monaco a mi otthonunk, csak éppen nagyon kevés időt töltünk ott, anyuék ott élnek, de ha hozzájuk megyünk, akkor valahogy sosem jutunk ki időben oda ahova amúgy indultunk és mindig megkapjuk, hogy csak a verseny miatt mentünk ki. Végülis igen, de a suli mellett rengeteg időnk van utazni, a levelezőn tanulás legnagyobb pozitívuma, mellette persze rohadt nehéz, de valahogy kibékülök vele, ha olyan életet élek, amilyet igazán akartam. Tudom, hogy egy elkényeztetett, pénzes csajnak látszom, aki nem csinál más mint költi apu pénzét, de nem így van. Vagyis részben így van, de anyuék megtanították nekünk, hogy milyen a kemény munka, milyen amikor el akarsz érni valamit és nem számíthatsz másra, nem az aranytollal a seggünkben nőttünk fel, bár kívülről ez látszik, de őszintén senkit nem érdekel ki mit gondol. A legjobb barátok arra vannak, hogy ismerjenek és ők tudják milyen a családunk, amit irigyelni lehet a Hidalgokon az az összetartás, ami a nevünkből is fakad. Anyu Montoya, apu Hidalgo, és nem akarta egyik sem, hogy megszakadjon a név egyik oldalról sem, így egy tökéletes egyezséggel Hidalgo-Montoya lett a család sarjainak neve, vagyis a mienk és a bátyánké. Szerintem ez sok mindent elárul a mi kis családunkról, kiegyensúlyozott gyerekek, boldogok vagyunk és mindent megteszünk, hogy sikeresek is legyünk, abban amit akarunk csinálni, sosem volt ránk erőltetve, hogy azzal dolgozzunk, amit a családunk jelenleg képvisel, ami a köreinkben ritka, és pont ezért annyira különleges.



livin' in new york

Bradley R. Fitzgerald and Kinsley Hidalgo-Montoya imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dream Hidalgo-Montoya
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Dream Hidalgo-Montoya Fb356ec2cc787414c696882f1b709af1

Dream Hidalgo-Montoya Bianca-bustamante-on-set-w-bubba-foreground-2-desktop
★ kor ★ :
21
★ családi állapot ★ :
You don't have the key to my heart... I changed the locks.
★ lakhely ★ :
New York --> Staten Island
★ :
Dream Hidalgo-Montoya 0f2dd79c5b542d17492bd79e86d53eadcb6c9aa9
★ play by ★ :
Bianca Bustamante
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Dream Hidalgo-Montoya
Dream Hidalgo-Montoya EmptySzomb. Május 11 2024, 05:54
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Dream!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is szeretném  megjegyezni azt, hogy mennyire tetszik a név választásod, szerintem igazán illik a karakteredhez és jelleméhez. Dream Hidalgo-Montoya 4146035580 Egy igazán vagány csajt ismerhettünk meg a személyedben, aki nem fél semmitől - látszólag legalábbis -, és ez szerintem igazán menő. Azonban, ahogyan a mondás is tartja: addig jár a korsó a kútra... Remélem, te sosem fogsz összetörni, és majd egyszer nem éppen a vakmerőséged lesz az, ami tönkretesz. Abban viszont igazad van, hogy unatkozni egyáltalán nem jó, szerintem sokunknak járja meg a fejét az, hogy kéne egy kicsi izgalom az életünkbe, ami majd még jobban a feje tetejére állítja azt Rolling Eyes  Én azonban abban is biztos vagyok, hogy ha te nem unatkozol, akkor melletted sem unatkozik senki. Valahogy olyannak tűnsz, aki pillanatok alatt képes feldobni akár egy sznob társaságot is és a feje tetejére állít mindenkit két szóval.  Dream Hidalgo-Montoya 3874598021  Ez igazából tök jó tulajdonság, de ne feledd: a kevesebb néha több! Én kívánom, hogy mindig maradj ilyen vidám, de azért óvatosan a fura, veszélyes szenvedélyeiddel. Abból a pár sorból , amiben be mutattad a családodat, azt merem feltételezni, hogy sokkal nagyobb szükségük van rád, mint hinnéd, így miattuk ígérd meg, hogy vigyázol magadra!  Dream Hidalgo-Montoya 2451935670  Nem is szaporítom tovább a szót, vár rád New York és az adrenalin!
Színt és rangot majd egy admin fog adni neked, addig pedig próbáld meg nem ki törni kezed-lábad Razz  szívecske

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Dream Hidalgo-Montoya imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dream Hidalgo-Montoya Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Dream Hidalgo-Montoya 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Dream Hidalgo-Montoya Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Dream Hidalgo-Montoya Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
121
★ :
Dream Hidalgo-Montoya Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Dream Hidalgo-Montoya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you spin around me like a dream
» you can't wake up, this is not a dream ♟ Da-ni & Yohan
» bad dream - Bora & Raphael
» teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: