New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Danton Hemingway
TémanyitásDanton Hemingway
Danton Hemingway EmptySzer. Jan. 20 2021, 14:35
Danton Hemingway

Danton Hemingway 4qqhmnfa0926xurfbqj7
Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Danton Hemingway
Becenevek:
Dan, de csak kevesen becézik
Születési hely, idő:
New York, 1985.09.17
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University, International Business Economics/ már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Tulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Hemingway Művészeti Galéria
Hobbi:
Olvasás, nagy ritkán festés, futás, úszás, lövészet, illetve a munkája
Play by:
Max Irons

Jellem
Egykor romantikus, almodozo srac voltam, aki meg azt is elhitte, hogy az elete majd pontosan a tervek szerint alakul. Ez a naivitas akkor szunt meg, amikor elhagytam New Yorkot. Vagy talan meg elotte. Mondjuk amikor Gretel Barryt valasztotta, fene sem emlekszik mar. A lenyeg, hogy az evek alatt megvaltoztam. Ha engem kerdeznek, jo iranyba.
Egy valami biztosan nem valtozott: a muveszetert meg mindig rajongok. Ezert is nyitottam  meg a Hemingway muveszeti galeriat, ami sikeresen befutott. Bar nagy ritkan meg mindig festek, mar joval ritkabban mint egykor. Imadok olvasni es kulonbozo sportokat uzni. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer meg loni is megtanulok majd, de meg Londonban apam egyik kozeli baratja elvitt a loterre. Ami meg ennel is meglepobb volt, hogy elveztem. Idovel mar egyedul is eljartam es megismerkedtem az ottani figurakkal, akik meglehetosen baratsagosak voltak.
Az uszast es a futast mar regota uzom szintén csak hobbi szinten.
Nagy allatbarat vagyok. Egy ideje mar tervezem, hogy orokbefogadok egy ebet, de jelenleg minden idomet lefoglalja a galeria.
Annak ellenere, hogy Hemingway vagyok, az irassal nem igazan foglalkozom. Ezzel inkabb gyerekkoromban kiserleteztem, aztan elengedtem.
Nagyon makacs tudok lenni, emellett onfeju is. Egyesek szerint jo a humorom, nem vagyok egy fapofa, kiveve ha a helyzet megkivanja azt. Kerulom a szar alakokat, ha pedig kifogok egyet es kimutatja a foga feherjet, mehet az utjara. Nem szokasom masodik eselyt osztogatni, nem vagyok en szeretetszolgalat.
Szeretek ismerkedni es ritkan vagyok seggfej. Nem mondanam magam agressziv embernek, a nyugodtak taborat erositem. Egy kezemen meg tudom szamolni, eddigi eletem soran hanyszor hoztak ki a sodrombol.
Huseges tipus vagyok, ha komoly kapcsolatra kerul sor. Viszont ujabban inkabb az alkalmikat, esetleg baratsag extrakkal bulikat preferalom, aminek termeszetesen megvan az oka.

***

-Nem akarok indiszkret lenni, de felhivtad mar Gretelt? - a kerdest hallva azonnal elkomolyodok.
-Miert kellett volna? - nem mintha ne fordult volna meg a fejemben, de megis mirol beszelhetnenk?
-Nem is tudom.. talan mert evekig baratok voltatok, aztan egy part alkottatok? - hangzik el a kerdes, mire emlekek ontenek el.
-Igy van. Utana pedig hozzament Barryhez. Errol az aprocska reszletrol megfeledkeztel - nyulok a poharamert, hogy leoblitsem a torkomat egy kis whiskyvel.
-Igaz, de.. - meg mielott folytathatta volna, kozbevagok.
-Nincs semmilyen de. Hazas no. Ilyen egyszeru - mondom ki a szavakat, mikozben teljesen mast gondolok.

Múlt
Mit is mondhatnek, szep gyerekkorom volt. Tehetos csaladba szulettem bele, igy semmit sem kellett nelkuloznunk. Mivel egyke vagyok, igy en voltam a szuleim szeme fenye, aki barmit szeretett volna, megkapta azt.
Evekig minden csodas volt, amig apam felre nem lepett egyszer, ketszer, haromszor.. Talan ha nem vitte volna tulzasba es esszel csinalja, nem bukik le. Mivel azonban ilyen rendkivul telhetetlen volt, anyam tudomast szerzett rola. Jottek a vitak, kulonbozo ertekes, torekeny targyak pusztitasa, es igy tovabb. Igyekeztem mindezt kizarni es nem foglalkozni a problemaikkal, de ez szinte lehetetlen. Mar csak azert is, mert veluk eltem. Hogy hibaztattam e apamat? Eleinte duhos voltam ra, amiert oda a beke, de kesobb megertettem miert tette. Egy parkapcsolat/hazassag ugye ket emberes melo. Az is igaz, hogy ha valami nem tetszik, inkabb ki kell lepni a kapcsolatbol, mint megalazni a masikat, de mindezek ellenere, nem ruhellem. Nem kellett sok ido, mig kilepett az eletunkbol es Londonba koltozott, ahol alapitott egy import-export ceget. Barmikor szivesen vart, de en maximum evi egyszer latogattam meg.
Edesanyamat sem feltettem, mindig eros no volt, biztosan nem egy ferfi fogja tonkre tenni. Na meg aztan ott voltam neki en, aki boldogitotta. Penzben ezek utan sem szukolkodtunk, ugyhogy majdnem sinen voltunk. Es egyelore ennyit a csaladrol.


Multam tovabbi ket fontos szereploje: Gretel Hampton es Barry Gressen. Egykor jo, sot legjobb baratok voltunk. Minden mar-mar tul szep volt. Fiatal, elvalaszthatatlan kolykok lettunk, akik megfogadtak, hogy sosem hagyjak odaveszni ezt a baratsagot. Ez egeszen addig sikerult is, amig ket evvel kesobb Barryvel bele nem szerettunk Gretelbe. A szavamat adtam neki, hogy ez sosem fog megtortenni, es megis.. Hogy bantam-e? Dehogy, hisz az enyem lett. Nem tudnam leirni, mennyire boldog voltam vele/mellette. Nem hiaba volt ez mar szinte gyanus, ugyanis evekkel kesobb Barryt valasztotta helyettem. Nem sirankoztam, nem kerdezgettem, csak elfogadtam a donteset, ahogyan azt is, hogy Barry, egykori legjobb baratom gyozott. Mindenki lathatta rajta mennyire boldog emiatt. Mar ekkor megfordult a fejemben a koltozes, de meg vartam. A nagy napjukon viszont elhataroztam magam. Apamhoz koltozok es segitek neki a ceg vezeteseben, ahogy azt mindig is akarta. Nem szeretek bucsuzkodni, 2015 junius 5-en megis kivetelt tettem egykori Napfenyemmel. Oszinten kivantam, hogy boldog legyen. Akkor is, ha jelenleg ugy erzem, belepusztulok. A szokasos mondassal nyugtattam magam, miszerint az ido minden sebet begyogyit. Nos, en ezt meg tudnam cafolni. Talan halvanyodnak a dolgok, de hogy teljesen begyogyuljon? Ez esetben biztosan nem jott ossze.

Szegeny anyam probalt marasztalni, de mindhiaba. Junius 7-en meg vetettem egy utolso pillantast a festmenyeimre, aztan magam mogott hagytam a fenyuzo New Yorkot, a multam egy reszevel egyutt. Legalabbis ezt hittem.

Mr Hemingwayt olyan boldognak szerintem meg sosem lattam, mint amikor megerkeztem es szoba jott a csaladi ceg vezetese. Tavol all az egykori almaimtol, de hat ez van. Meg az elso nap megismerkedtem apam uj szerzemenyevel, egy fiatal, csinos holgyel, aki korban jobban illett volna hozzam, mint az apamhoz.
Hosszu ideig csak az uzlettel foglalkoztam, neha felhivtam anyamat, sztorizgattunk egyet, a festeszetet pedig felretettem.
Meg hozzam is eljutott a hir Gretel elso regenyerol. Amint megjelent, be is szereztem es rekord gyorsasaggal olvastam ki. Ahogyan az azt kovetoeket is. Nem volt nehez magamra ismernem bennuk, de igyekeztem nem foglalkozni vele. Annak idejen meghozott egy dontest, amit akkor tiszteletben tartottam, ez pedig most sem fog valtozni.
Mivel a no az Istenert sem ment ki a fejembol, kalandokkal probaltam vigasztalodni. Egy ideig mukodott is, de aztan magadhoz tersz es ott marad a valosag.

Oszinten szolva mar kezdtem unni az itteni eletemet. Nem mintha hianyolnek barmit is, hisz mindenem megvan. Masnak ez lehet a tokeletes elet, nekem azonban keves. Pontosan aznap, amikor megfordult a fejemben, hogy hazakoltozom, megcsorrent a telefonom. Anyam neve viritott a kijelzon, aki kozolte, hogy egy rokonomnak mar csak hetei vannak hatra, igy talan nem artana ellatogatni a jo oreg Manhattenbe. Nem is kellett ennel tobb, csomagolni kezdtem, elinteztem nehany ugyet, elbucsuztam apamtol, akit nagyon nem boldogitott a dontesem, de nem tehetett mast, mint hogy elfogadja. Eroszakkal megsem tarthat ott.

Amint leszalltam a magangeprol, mely levegot vettem. Fogalmam sem volt arrol, mennyire hianyzott mar New York. Valahol melyen tisztaban vagyok vele, hogy szembe kell majd neznem egy-ket kellemetlen dologgal, de elnyomom magamban, felre teszem es masra koncentralok.
A temetes utan uj lakasba koltoztem, majd vettem egy Galeriat. Sokkal jobban illik hozzam, mint egy rohadt import-export ceg.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Danton Hemingway
Danton Hemingway EmptyCsüt. Jan. 21 2021, 19:14
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Danton!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Volt lehetőségem a minap Gretel szemszögéből is megismerni a ti történeteteket, így pedig csak még tisztábbá vált, hogy az akkor meghozott döntés mindkettőnk számára nem a lezárást jelentette, még ha akkor úgyis gondoltátok. Nagyon nehéz beérni bárkivel, ha egyszer már részese volt az életednek az a személy, akire szükséged van. Akaratlanul is egy láthatatlan falat húz közéd és azon személyek közé, akivel talán lehetőséged nyílna arra, hogy továbbléphess. A történtek után pedig megtudlak érteni, hogy nem akartál újra beleesni ugyanabba a hibába és a könnyebb utat választottad, ami azt hiszem kevésbé jár kötöttségekkel. Erre pedig úgy gondolom a szüleid példája is talán rásegített egy keveset.
Olyannak tűnsz, aki próbálja mindig is a maga útját járni és kitölteni a napját olyan célokkal, amik közel állnak hozzá. Nem vagy elveszett, ha az életedről van szó vagy arról, hogy alkalmazkodj az adott körülményekhez. Londonba költözésed egy egészen más fordulatot hozott az életedbe és egy olyan világ részese lettél, amiben ugyan feltaláltad magadat, de élvezni kevésbé élvezted. Inkább nevezném azt az időszakodat egy átmeneti megoldásnak, ahova történtek vezettek, melyektől próbáltál észrevehetően elmenekülni.
A visszatéréseddel bizonyosan emlékek is járnak és olyan akadályok, amikre ennyi idő elteltével kíváncsian várom miképpen fogsz reagálni. Szokták hangoztatni, hogy az érzelmeknek nehéz parancsolni. Vajon a te esetedben sincs ez másképp? Very Happy
Érdekes sztorival érkeztél hozzánk, én pedig nem is tartanálak fel tovább, hisz már bizonyára várnak rád. Danton Hemingway 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Danton Hemingway A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Danton Hemingway D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Danton Hemingway 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Danton Hemingway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Danton Hemingway
» Danton Hemingway
» After many years - Danton & Gretel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: