New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Stay young - Binnie & Henry
TémanyitásStay young - Binnie & Henry
Stay young - Binnie & Henry EmptyKedd Jan. 19 2021, 10:01

Yebi & Henry
"Do I not destroy my enemies when I make them my friends?"
- Ah, vedd fel, vedd fel, vedd fel! – szurkolok a kaputelefonnak, miután hallom, hogy elkezd kicsörögni. Utálom a telet és a mai napon különösen hideg van, így szeretnék mihamarabb bejutni melegedni. Toporogva várom, hogy végre beleszóljon valaki a túlvégén és amint ez megtörtén, két remegés közben bele is hadarom a készülékbe, hogy ki vagyok és miért jöttem. Szerintem kellett is egy kis idő, mire a vonal túlsófelén is értelmezni tudták, mert csak nagy sokára nyílt meg előttem a kapu. Én pedig rohanok is befelé, hogy még valamennyire meleg állapotba adhassam oda Binnie kedvenc koffein mentes kávéját és süteményét. Őszintén, elég ritkán jön el az a pillanat, hogy én vegyek neki valamit és ne tőle erőszakoljam ki azt, hogy meghívjon valamire, de most ezen ritka alkalmak egyikébe vagyunk. Bár nincs szökőév, talán ebbe az egy alkalomba nem halok bele, hogy a kedvében járjak. Fogalmam sincs, hogy itthon van-e Yena vagy sem, de kivételesen ezt most nem is azért teszem, hogy ő lássa. Inkább csak tényleg úgy érzem, hogy ideje valami jót is tennem annak érdekében, hogy Yebi ne akarjon lecserélni esetleg másra. Bár abban még mindig kételkedem, hogy lenne kire. Ha olyan nagyon tolonganának érte, biztos nem engem vállalt volna be, már csak a gimis tapasztalatai miatt sem. Most viszont igyekszem jobban dolgozni, mint anno azokon az unalmas csoportmunkákon.
Egyébként, tök fura, hogy már az egyetemet tapossuk. Sosem gondoltam volna meg, hogy majd pont én megyek tovább a felsőoktatásba, aki azelőtt még könyvet sem nagyon fogott a kezében. Itt a bizonyíték arra, hogy New York mennyire cseszettül elrontott engem! Egyébként, amióta megtudtam, hogy felvételt nyertem, alig vártam, hogy elkezdődjön az egyetem és végre részese legyek azoknak a nagy buliknak. Erre tessék, most kamerán keresztül megy az a haj de nagy buli. Miért van az, hogy minden, ami végre jól is indulna, annak is szar lesz a vége? Tényleg ennyi szerencsém van mindössze?
Egész vicces, hogy egy bolti lopásos bemutatkozástól meddig eljutottunk. Mikor Hailee suliba íratott és kiderült, hogy pont Yebi osztályába sikerült, kicsit aggódtam azon, hogy mennyire köp majd be, vagy sem. Mondhatni, akkor csak muszájból akaszkodtam rá, hogy valamelyest megbékítsem annyira, hogy ne legyen kedve Haileenek beköpni. Aztán már persze rájöttem, hogy egész használható is a gyerek és tulajdonképpen vannak jó pillanataink is. Bár igazából két teljesen különböző világ vagyunk, így a világnézetünk és a megközelítési taktikáink is teljesen mások. Ezért kicsit remélem, hogy attól, mert néha bunkó és akaratos vagyok vele, még nem veszi teljesen rossz néven és mélyen belül tudja, hogy eszembe sincs folyton haragban lenni vele, csupán nehezen fejezem ki magamat. Bár, ha nem tudná, akkor tartom valószínűnek, hogy már rég lekoptatott volna valahogy. Jó, tény, hogy nem egyszerű azzal ellentétben, hogy inkább beletörődik az ember a hülyeségeimbe, de azért csak nem hívott volna el, ha teljesen komolyan venné minden megnyilvánulásomat.
Túl sokat azért nem változtam az elmúlt időben. Talán néha már képes vagyok normálisabb beszélgetéseket is lebonyolítani, de lényegében maradt minden ugyanaz. Emiatt pedig kicsit sajnálom Yeye-t is. Képzelem mekkora sokk volt neki, mikor az első közös óránkon összefutottunk és mindenkit eltakarítva a környékéről huppantam le mellé. Nem terveztem kisajátítani, csak nem akartam, hogy legyen esélye ellenem gyűjteni pár szövetségest… Jó, talán kicsit bepánikoltam, hogy ha új barátokra talál, akkor engem elhagy és szerettem volna tenni ellene. De ezt persze soha nem vallanám be neki, mert nem vagyok meleg, hogy az érzéseimről beszéljek egy másik srácnak, fúj.
Az ajtó elé érve még egyszer le ellenőrzőm, hogy mindent hoztam-e, amit akartam, aztán kopogok is. A bejárónőt meglátva egyből igyekszek is egy barátságosabb mosolyt varázsolni magamra, majd beljebb lépve le is támadom pár kisebb szatyorral. – Megtenné, hogy a család női feleinek odaadja majd ezeket? – adom is oda a Yenának és az anyukájának szánt szatyrokat, amiben egy kisebb ajándék is van a számukra. Igazából csak pár kozmetikum, amiket remélhetőleg mernek is majd használni, annak ellenére, hogy nem kerülnek olyan sokba, mint azok, amiket feltehetőleg használhatnak. Igazából, szerintem Yena hamarabb fel is tudná használni, mintha múltkor valami hasonlót láttam volna nála. De persze, erről senki sem tudhat!
Aztán pedig csak kérek két tányért, hogy a hozott süteményekből tegyek rájuk, a többit pedig a bejárónőre bízzam. Esküszöm most többet költöttem rájuk, mint amennyit átlagban a saját családomra szoktam… pedig a kencéket ingyen hoztam el. A sütikkel és a kávéval felszerelkezve pedig veszem is az irányt a nagyságosúr felé, hogy aztán minden üdvözlés helyett, csak a kezébe nyomjam a nassolni valókat. – Tessék, a kedvenceid. – teszem is hozzá egyfajta köszönés képpen, majd huppanok is le, hogy a saját tányéromat biztonságos zónába helyezve, elővegyek minden a továbbiakban szükséges eszközt.
Ruha ¦ 755 ¦ ígérem jó leszek Stay young - Binnie & Henry 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stay young - Binnie & Henry
Stay young - Binnie & Henry EmptyHétf. Feb. 15 2021, 21:24

Henry & Ye Bin
"Enemies make better allies than frenemies."
Nem tudtam pontosan mire kellene számítanom azzal, hogy egyetemre megyek. Szerintem az amerikai diákok sok más országgal ellentétben már a gimiben is elég sok szabadságot kapnak, hogy ne váljon unalmassá számukra a tanulás, de ha lehet ilyet mondani, az egyetem talán még annál is szabadabb élménynek hatott. És ha már szabadság, vagy épp valamitől való megszabadulás... Sok olyan dolog van, amiről le tudnék mondani az életemben. Gondolok itt például arra, hogy nem feltétlenül élvezem azt a fajta figyelmet, amit az anyukámtól kapok, vagy éppenséggel azokat a tanácsokat amit tőle és apától kaptam azt illetően, hogy mi is lenne jó nekem a jövőben, hogy mit tanuljak, hogyan viselkedjek, kivel hogyan viselkedjek. Aztán ott voltak azok a kötelezettségek, amik néha a gyakornoki feladataimmal jártak, ezektől is szívesen megszabadultam volna sokszor. És ott van Henry, akinek a társaságára már gimiben sem vágytam, de végül az egyetemen is megnyertem. Ha nem is olyasmi volt ez, amitől meg akartam szabadulni, de minimum szerettem volna elcserélni. Legfőképpen abból az okból, mert egyszerre különböztünk nagyon és volt bennünk néhány közös dolog is; ha már csak arra gondolunk, hogy ugyanazon a szakon kezdtünk az egyetemen.
Azon az egyetemen, amire eredetileg nem is akartam járni, mert nem éreztem úgy, hogy a technológia világa olyasmi, amiben nem csak a vele járó játékokat és programokat használhatom ki szórakozás céljából, hanem ebben is kelljen dolgoznom. Nem sok embernek mondtam el, hogy nem érdekel az, amit tanulok, mert nem akarok csalódást okozni. Sokkal inkább érdekelt volna a zene és az, hogy ha nem is feltétlenül egyszerre zenéléssel és énekléssel foglalkozzam, de legalább az egyiket lehessen. Hittem is abban meg nem is, hogy jó is lennék benne, de azt hiszem ha soha nem próbálom ki magam benne rendesen, akkor nem is tudnánk meg. Legalábbis visszajelzést biztosan nem kapnék, ami azt illeti. Persze az is lehet, hogy ennek így kell lennie és nem kell bánnom olyasmit, ami el sem kezdődött igazán. Nem kellett azon izgulnom, hogy mások mit gondolnak a hangomról, vagy a tehetségemről, mert nem is igazán van, aki meghallgathatna.
Mint ahogyan arra sem számítottam túlságosan, hogy majd éppen Henry lesz az, akivel normálisan együtt tudunk majd dolgozni, ha már csoportmunkáról van. Nem csak azért, mert már az eredeti ötleteink is nagyban különböztek egymástól, hanem azért is, mert számítottam arra, hogy akármit mondok is neki, ő majd az ellenkezőjét akarja csinálni. De ha már egyetemen tanulunk - és nem is egy utolsó, világ végén található nevenincs intézményben - akkor minimum szeretném, ha jól teljesítenénk és jó jegyet kapnánk.
- Neked is szia. - Úgy köszönök rá a srácra, mintha minimum ő is megtette volna, de ha őszinte akarok lenni, akkor picit meglepett, hogy nem érkezett üres kézzel. Főleg, mert a megismerkedésünk is épp elég kalandos volt ahhoz, hogy ez a gesztus most meglepő legyen részéről. - Köszönöm szépen. De honnan tudtad, hogy ezeket szeretem? - Nem gondoltam, hogy olyan viszonyban vagyunk, hogy ilyen szinten ismerjük egymás kedvenceit. Én legalábbis nem lettem volna benne olyan biztos, ha meg kellett volna tippelnem Henry kedvenceit.
- Átgondoltad, amiket beszéltünk? - Teszem fel a kérdést, miközben a laptopomon matatok egy picit, hogy megnyissam a tantárgyunk tematikáját és azt, hogy pontosan mivel is kell haladnunk a jövőhétre. Amikor sikerül megtenni, úgy fordítom a gépet, hogy Henry is lássa. - Akarsz valamelyikkel előre dolgozni majd? Mert azt akár most is megbeszélhetnénk. - Akkor legalább biztos lehetnék benne, hogy nem lesz olyan feladat, amit teljesen véletlenül elfelejtünk megcsinálni. Habár még így is tartottam tőle, hogy nem lesz olyan élvezetes ez a csoportmunka, mint ahogyan elsőre annak tűnik. Nem nekem, de valaki számára biztosan. - Egyébként jutott azóta eszedbe bármi más? - Kíváncsi pillantással nézek ugyan Henryre, de nem bírom tovább azt, hogy megpróbáljak figyelmen kívül hagyni a dolgokat, amiket hozott nekem, ezért a kávé felé nyúlok és azt kóstolgatva pillantok újra a srác felé.

629 | feleslegesen ígérgetsz Stay young - Binnie & Henry 199984066 | öltözék (nyuszifülek nélkül) Rolling Eyes


I don't have courage, I'm sorry
Laugh at me as much as you like Everybody knows, I have one thing to tell you Listen to my heart, I get nervous in front of you Close your eyes, what shall we do? - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Min Ye Bin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Stay young - Binnie & Henry C05e4788ba7aafda2547a6f70dfc1046be970663
Stay young - Binnie & Henry JYiWWKd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Everyday that's given to me
gonna be my
best part
★ családi állapot ★ :
Stay young - Binnie & Henry SHJJMGU
it's love even without a word
You can tell from my eyes
★ lakhely ★ :
- Lincoln Square / Manhattan -
★ :
Stay young - Binnie & Henry CIJE5vF
★ idézet ★ :

New beginning are always exciting like I can overcome everything
★ foglalkozás ★ :
- NYU student / trainee -
★ play by ★ :
- Kim Seungmin -
★ hozzászólások száma ★ :
88
★ :
Stay young - Binnie & Henry CLZPYxm
 
Stay young - Binnie & Henry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» stay high, stay happy
» Binnie && Lay ~ awkward silence
» Lyn & Ben ~ when we were young
» you can STAY | Yebi & Kai
» I'd do anything to make you stay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: