New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Kayline Faith Warren
TémanyitásKayline Faith Warren
Kayline Faith Warren EmptyPént. Jan. 08 2021, 21:27
Kayline Faith Warren

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Kayline Faith Malcolm Warren
Becenevek:
Kay
Születési hely, idő:
Honolulu, Hawaii, 1987. augusztus 13.
Kor:
33
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Válófélben
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
NYU – Történelem (régészet szakirány) + Művészettörténet /már végzett
Munkabeosztás:
Roncsvadász, mélytengeri búvároktató
Munkahely:
W. & M. Deep-sea hunters Co.
Hobbi:
Búvárkodás, olvasás, futás, főzés, rejtélyek felkutatása, túrák, utazás, történelmi regények, keresztrejtvény-fejtés.
Play by:
Nicole Scherzinger

Jellem
Világéletében az a lázadó típus volt, akitől az apák a falra másznának legszívesebben. Gyerekkorában szinte még a széltől is óvták, így aztán a tinédzser korszak igencsak megviselte a szüleit. Olyannyira, hogy az anyja lelépett, ő maga pedig még kicsapongóbb lett, rengeteg fejfájást okozva ezzel az apjának.
Mindig is fiúra vágyott a legidősebb Warren, így annak híján Kayből lett az első számú örökös. Megvolt a magához való esze, és elég korán felismerte már, hogy mi az, ami érdekli, tudta, hogy mit akar az élettől. Az pedig nem a családi vállalkozás volt, de nem ám. Saját életet akart, saját célokat kitűzni és elérni, méghozzá a pénz nélkül, önállóan. Csak ő egyedül, hogy az ő érdeme legyen és ne a nevéé, vagy az apjáé.
Mindent pontosan úgy csinált, hogy arra az útra terelje az életét, amerre szeretett volna menni. A kicsapongásai átváltottak céltudatosságba, és az apja minél erősebben szerette volna ráhagyni a cég vezetését a jövőben, ő annál keményebben ágált ellene. Nem kellett neki a pénze, nem kellett semmi más sem. Túl öntudatos, makacs és karakán nőszemély ahhoz, hogy elfogadja az anyagi segítséget. Két lábbal áll a földön – általában -, és az adrenalin az, ami hajtja, természetesen a rejtélyek felderítését leszámítva.
Mostanra eljutott oda, hogy a hobbija az élete, azzal foglalkozik, amivel mindig is szeretett volna. Nem erőszakos egyébként, de vannak dühkitörései és kissé hevesebb megnyilvánulásai, de ilyen a vérmérséklete. Látszólag könnyen vesz mindent, valójában azonban jól átgondolja mindig az adott helyzeteket, és mérlegel, hogy számára mi a legjobb, miből hogyan jön ki a végén. Nem számító, de előrelátó annál inkább. Kitartó, az esetek 90 százalékában eléri, amit akar. Ha nem, akkor pedig addig próbálkozik, amíg úgy nem lesz.
Egyébként szigorúan ragaszkodni szokott az elveihez, a kissé különös erkölcseihez. Ha valakit ki kell osztania, akkor nem rest megtenni.

Múlt

Már legalább két órája folyamatosan nyomatta nekem a magáét. Nagy dumás srác hírében állt, ezt eddig is tudtam. Már hetek óta másról sem hallottam a barátnőimtől, csak az új fiúról, aki most érkezett a Nyugati-partról, és állandóan beszél. És különben is, annyira sármos, és magával ragadó a modora. Tény, én is itt ültem már órák óta, és bárgyú mosollyal az arcomon hallgattam a történeteit.
- Mit gondolsz, szerinted a könyvtárban van erről valami? – hirtelen azt sem tudtam, hogy miről beszél. Annyira elmerültem a hangja orgánumában, hogy a szavak értelmét már nem sikerült maradéktalanul felfogni. Aztán lassacskán a tekintetem levándorolt a hevenyészett rajzra, amit összehozott itt nekem valami családi címerről.
- Hogy a könyvtárban? – kérdeztem vissza úgy, mintha félig süket, vagy legalábbis ostoba lennék. – Ja, igen, biztosan! – kapcsoltam hirtelen. Húsz éves csitriként az ember lányát azért képes lenyűgözni egy izmos kar, és egy borostás arc, arról nem is beszélve, hogy úgy tűnt, még nem is egy üres fejű idiótáról van szó.
- És hajlandó lennél elkísérni, hogy megnézzük? – kérdezte ártatlanul, én meg úgy bámultam rá, mintha a világ legnagyobb ostobaságát mondta volna éppen.
- Ez most egy próbálkozás arra, hogy az elhíresült sarokban te is ledumáld rólam a bugyit, vagy tényleg meg akarod nézni a könyveket? – vontam fel kacéran a szemöldököm, és láttam rajta, hogy most meg ő nem érti, én miről beszélek. Te jó ég, hát még naiv is lenne? Egészen hihetetlen kombináció.
- Persze, hogy meg akarom nézni, lehet, hogy… - szinte felháborodott azon, hogy azt feltételeztem, nem a könyv miatt akart odamenni. – Hogy milyen sarokról beszélsz? Van ilyen sarok? – az őszinte csodálkozást képes voltam kiolvasni a szemeiből, így aztán akaratlanul is elnevettem magam. Tényleg nem csajozási taktika volt, nem játszott rá.
- Van… - bólintottam végül, az épp csak kicsordulni készülő könnyeimet törölgetve.
- Nem tudtam, hogy arra is lehet pályázni nálad, de ha még… - mivel máris hevesen ráztam a fejemet, ezért be sem fejezte a mondandóját.
- Nem is, csak kíváncsi voltam, hogy te megpróbálod-e. – vigyorodtam el szélesen. – De, ha meghívsz egy sörre, szívesen megmutatom a könyvtárat. Messziről még azt a sarkot is, és elmesélem a sztorikat róla. – ígértem, végre felállva a több órás kiselőadása után. Egészen elgémberedtem, de nem bántam.


***

- Hidd el, Kay, a nevünk most fog bekerülni a történelemkönyvekbe! – Malcolm éppen olyan lelkes tudott lenni, mint akkor, amikor először vett rá a merülésre, nem sokkal a megismerkedésünk után.
- Hányszor hallottam már ezt tőled, Drágám? – a mosolyom negédes volt, szinte oda sem figyeltem rá. – És mennyibe is kerül nekünk ez a könyvekbe kerülés? – szerintem kettőnk közül valahogy mindig én voltam az, aki inkább két lábbal állt a földön. Ezért is derült ki elég hamar számomra, hogy hiába vagyunk látszólag jó páros, hiába működünk együtt pazarul a munka során, és az ágyban is, ha a világnézetünk ennyire különbözik. Sok kis apróság volt, ami bosszantott benne, de ez akkor cseppet sem zavart, amikor hozzámentem. Akkor jó ötletnek tűnt, és biztosan akkor is megvoltak ezek a szokásai, ezek a tulajdonságai, mégsem érdekeltek. Szerelmes voltam, és szemtelenül fiatal. Minden olyan izgalmasnak tűnt, mintha az egész világ a miénk lenne. Talán úgy is volt.
- Egyáltalán nem olyan sok, mint amire gondolsz… - emelte fel megadóan a kezeit, közben hevesen rázva a fejét.
- Miért, mennyire is gondolok szerinted? – csípőmmel nekitámaszkodtam a hajó egyik korlátjának, miközben ő a köteleket igazgatta.
- Nem tudom, de biztos, hogy sokkal többre, mint… - nem hagytam, hogy befejezze.
- Mint amit legutóbb is majdnem kockára tettél? – fújtam egyet dühösen. Nem mondom, hogy ostoba lett volna, de valamilyen szinten álmodozó az mindenképpen.
- De végül jól sült el, te is tudod! Meglett a hajó, és nem is volt olyan gáz a helyzet… - láttam ám rajta, hogy próbálta menteni a menthetőt.
- Majdnem odalett a felszerelésünk! – fakadtam ki, hiszen azóta is nagyon mérges voltam emiatt. Ugyan már jó pár hónapja, de nem tettem túl magam rajta.
- De csak majdnem! És most más lesz, kapnánk újat! – nem teljesen értettem, hogy miről is van szó.
- Miről beszélsz? Mégis honnan kapnánk újat? – ráztam meg gyorsan a fejem értetlenségemben. Biztosra vettem, hogy már megint valami ostobaságot csinált. Ha az álmait követte, akkor képtelen volt józanul gondolkodni, márpedig biztosan elhúzta valaki azt a bizonyos mézesmadzagot.
- Találtam egy befektetőt, hogy úgy mondjam. Pont nekik is ez a csoda kell! Hát nézz rá, gyönyörű! – mint az első találkozásunkkor, most is valamiféle címerrel hadonászott az orrom előtt. Ismertem már, nem most állt rá a témára, csak újra és újra előkerült az a fránya spanyol hajó.
- Aha, látom! És ez nekik miért éri meg? És nekünk? – próbáltam visszaterelni az észszerűség medrébe, de már láttam, hogy veszett fejsze nyele. Esélyem sem volt, ha így belelkesült, márpedig valaki más is tett róla.
- Nekünk hatalmas lehetőség és felfedezés, nekik meg… hát, gondolom nekik is emiatt. Hidd el Kay, ezúttal minden rendben lesz… - ígérte, a karomat markolászva. Túltengett benne a lelkesedés, és ez nála nagyon veszélyes tudott lenni.


***

- Malcolm azt ígérted, hogy ezúttal minden rendben lesz, de rohadtul nincs rendben semmi! – könnybe lábadt szemekkel néztem rá, ilyen dühöt már rég éreztem. Fekete ruhámat egyáltalán nem kedveltem, nem szerettem a sötét színt, még ha jól is állt. A temetés nem éppen az a fajta apropó, amire szívesen öltözik ki az ember.
- Sajnálom, Kay, de… - felemeltem a mutatóujjamat, ezzel fojtva belé a szót.
- Nem vagyok kíváncsi a magyarázataidra! Tudtam már kezdettől fogva, hogy valami bűzlik, de te annyira akartad, és a fenébe is, én is akartam, de egyszerűen… - jobb híján szipogtam egyet, és megrántottam a vállaimat.
- Ne csinálj úgy, mintha nekem nem fájna Gaile elvesztése! – fakadt ki sértetten, én meg dacosan elfordítottam a fejemet.
- Pedig te pontosan úgy csinálsz, mintha ez mindennapos lenne. A legjobb barátnőm volt! – akkora indulat dúlt bennem, amit már rég nem éreztem. Talán utoljára akkor, amikor évek múltán felbukkant az életemben az anyám, és úgy akart tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne köztünk. Naná, hogy elküldtem a francba!
- Nekem is a barátom volt, és borzalmas, ami vele történt, de csak bale… - dühösen megböktem a mellkasát, nem érdekelt, hogy hányan fordultak felénk megbotránkozva.
- Ki ne merd mondani ezt az ostobaságot! Ez nem baleset volt, és ezzel mind a ketten tisztában vagyunk. – tényleg így gondoltam, egyszerűen nem lehetett az. – Gaile ki volt akadva valamin, és el akarta mondani. Micsoda véletlen, hogy már nem volt lehetősége, mert pont utána történt a „baleset”! – még mindig teljesen kiakasztott a dolog, a tehetetlenség érzése.
- Szerintem rémeket látsz, és ezekkel a fickókkal tudod, hogy egyáltalán nem jó ötlet ujjat húzni… - igen, ebben legalább egyetértettünk, egyelőre ezért nem fordultam a rendőrséghez az elméletemmel. A végén még engem is érne egy szerencsétlen baleset.
- Tudom, de akkor sem hagyhatom, hogy megússzák! A papírokat pedig írd alá végre! – utaltam a válási papírjainkra. – Felesleges húznod az időt… - egy gyors mozdulattal letöröltem a lefolyt szemfestéket az arcomról, és feldobtam az orromra a napszemüvegem.
- Most zaklatott vagy, csak ezért mondod. – egyszerűen idegesített, hogy nem akar semmit tenni. Olyannyira sikerült egyik este felhúznom magam, hogy beadtam a válókeresetet.
- Te is tudod, hogy nem azért mondom… - búcsúzóul még mutattam neki egy aláírást imitáló mozdulatot a levegőben, aztán minél előbb szerettem volna távol kerülni ettől az egész helytől.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kayline Faith Warren
Kayline Faith Warren EmptyPént. Feb. 12 2021, 23:12
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Kayline!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Lehet egyszerűbbnek tűnik a mások által kitaposott ösvényt követni, hiszen nincs meg benne a teljes ismeretlennel járó bizonytalanság, ám te pont az ellenkezőjét akartad megtapasztalni. Felfedezni a világot a magad módján és úgy élni a saját életed, hogy visszatekintve arra ne érezd majd úgy, hogy egyetlen percét is megbántad volna. Kalandvágyó nőnek tűnsz, tele célokkal és nem félsz a veszélytől sem. Az elszántságod az ami visz előre és nem hagyja, hogy a hétköznapjaid unalmas percekkel teljenek el.
Olyan szépen indultak a dolgok a partnereddel és úgy tűnt, hogy ketten a világ meghódítására készültök - vagy talán egy kis szeletére, amivel boldogan beértétek volna. De mint általában minden kapcsolatba, úgy a tiétekbe is egy harmadik fél rondított bele, még ha nem is olyan formában, mint ahogyan azt sokszor láttuk már. A siker érzésével az a probléma, hogy megrészegíti a megtapasztalóját és néha ki sem szúrja mekkora kockázatot vállal, csak mikor már túl késő. Gaile elvesztése egy ébresztő volt mindkettőtök számára, ami pedig nem meglepő, hogy téged a válásra kényszerített. Néha tudnod kell hol az a határ, amelyet átlépni már nem fér bele az életedbe.
A veled történtek sok kérdést hagytak hátra benned, amikre remélem egyszer majd válaszokat is találsz. A korábbiakból leszűrve viszont ez is egy kockázatos terepnek tűnik, ám nem tartok én attól, hogy ne gondolnád át következő lépésként majd mit csinálsz. Kayline Faith Warren 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Kayline Faith Warren A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Kayline Faith Warren D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Kayline Faith Warren 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Kayline Faith Warren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kayline & Nolan
» Kayline Prescott
» Kayline & Khaine - The secrets of the mountains
» Faith Sutton Haynes
» Faith ain’t done sh1t for us

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: