New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Kayline & Nolan
TémanyitásKayline & Nolan
Kayline & Nolan EmptySzomb. Feb. 27 2021, 17:27


We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.
kayline&nolan

A baleset pillanata óta minden egységesen tűnik szürreálisnak. Szinte felidézni sem tudnám egyetlen beszélgetésemet sem amelyet Delanoval vagy a csapattársaimmal folytattam. Az még rémlik, hogy Loretta az eset után leült velem beszélgetni és úgy körülbelül fél órát volt ott. Beszélt hozzám, szóba került Timo, az esélyek egy ilyen balesetre, de attól a pillanattól kezdve, hogy ekként állította be a barátommal történt eseményeket, valahogy a további mondanivalója nem tűnt fontosnak. Hinni akartam ebben és nem kilógni a sorból. Annyira könnyen akartam elkönyvelni magamban Timo esetét, ahogyan ők tették; semmilyen gyanú vagy megválaszolatlan kérdések nélkül. Ott akartam tartani ahol ők és nem megkérdőjelezni minden döntésemet, döntésünket, ami ehhez a ponthoz vezetett. De nem ment, mert minél tovább hagytam magamat elmélyedni a gondolataim és a fel nem tett kérdéseim útvesztőjében, annál nehezebben horgonyoztam le a többiek által hangsúlyozott gondolatoknál. Úgy éreztem ennél nekem több kell. Valami kézzel fogható bizonyíték, ami erősen alátámasztja azt, hogy a Timo Bremer életében egyszer hibát követett el a munkája során. Addig pedig bárki is győzködött az ellenkezőjéről, én csak a szentül hitt meggyőződéseimnek hittem.
Az itthonlét nem hagyott számomra unalmas perceket. Hol az étteremmel, hol Lucy bizalmának visszaszerzésével foglalkoztam, miközben a húgommal megromlott kapcsolatunkra is próbáltam megoldást találni. Jó volt a családom közelében lenni és úgy vettem észre, hogy anya is nyugodtabb volt, amiért naponta láthat anélkül, hogy a képem egy telefon képernyőjének csapdájából köszönne vissza rá. Ő sosem hagyta ki a lehetőséget, hogy megossza velem a munkám iránti aggodalmát, de a Timoval történtek után csak még inkább nyomatékosította a ellenzéstől túlcsorduló véleményét. Az egyetlen, akivel azonban őszinte beszélgetést folytathattam, az a legidősebb bátyám Clinton volt. Úgy éreztem mindenki várt valamit; hogy kiakadjak, hogy beszámoljak az érzéseimről vagy üvöltsek és tomboljak, mert igazságtalannak érzem a velünk történteket. Olyat akartak látni, ami talán mélyen belül ott szunnyadt bennem, de még nem érte el azt a fokozatot, hogy megmutassa magát a környezetemnek. Clintonnal megesett, hogy munka után kiültünk az étterem előtti padok egyikére, felbontottunk egy-egy sört és ha úgy éreztük hallgattunk, ha pedig úgy, akkor megosztottunk dolgokat egymással. A bátyám a Feliciaval lévő házasságának nehézségeit taglalta, én meg az itthonlétről tettem hozzá a véleményemet, majd valahol útközben megtaláltam azt az átmenetet, ahol magamról is őszintén beszélhettem. Ő volt a második (Lucy után) akinek bevallottam a kételyeimet az egész balesettel kapcsolatban, ahogyan azt is, milyen módon akarok ennek a végére járni. Habár vártam tőle egy atyai fejbekólintást és a józan eszem megkérdőjelezését, de cserébe egészen mást kaptam. Ahelyett, hogy most az egyszer komplett őrültnek néztek amiért egy tisztességes lezárást akarok a legjobb barátomnak, Clint csak annyira kért, hogy vigyázzak magamra és ha bármire szükségem van, szóljak neki. Ha mást nem, ezt a kettőt viszont maximálisan megígérhettem neki.
Az elmúlt pár nap telefonálgatásokkal telt mivel Floridaba átruccanni nem volt lehetőségeim az otthonnal járó kötelességeim miatt. Most, hogy túlléptük a bűvös egy hetes maradási időm határát, valahogy úgy éreztem többen is számítanak rám. A családom, a húgom, én pedig a kapcsolatunk zűrös állapotának ellenére sem akartam magára hagyni Lucyt. Számítottam arra, hogy valamikor majd talán újra szüksége lehet rám? Minden egyes nap. És úgy vártam felkészülten erre a pillanatra, mintha ez bármikor a közeljövőben bekövetkezhetne. Nem voltam abban jó, hogy csak úgy egyszerűen félredobjak embereket addig, amíg meg nem tettem mindent értük, amit csak emberileg lehetett. Ha pedig azután sem volt tovább, akkor továbbá nem nehezítettem meg senkinek sem a dolgát.
A telefonálások első két alkalommal süket fülekre találtak, miután kifejezték, hogy nem fognak előszedni nyomós bizonyíték hiányában újra egy lezárt ügyet, ezért az ő részükről nem várhattam túl sokat. Ezt követően kerestem fel Anthony Palmert, aki Clinton elmondása szerint az évek során járőrként dolgozott, ami merőben másabbnak tűnt az eredeti elképzeléseihez képest. Legutóbb színész akart lenni, így nagyon reménykedtem benne, hogy nem éppen más indokból járkált olyan szerelésben. A bátyám információ igaznak bizonyultak és az elkövetkezendő napokat az ő idegeinek cincálásával töltöttem el, míg végül egy nap ő hívott fel azzal, hogy nem csak én voltam az egyedüli, aki részéről hasonló bejelentés érkezett. Egy nő is akadt hasonló sztorival, így Palmer egy közös találkozót szervezett hármunknak, ám csak úgy, ha a feltételeket ő szabhatta meg.
A találkozóra a megbeszélt időpont szerint érkezek, majd ki is szúrom Palmert, mellette a számomra még ismeretlen nővel. Odaköszönök nekik miután közelebb érek hozzájuk, majd a bemutatkozás sem maradhat el.
- Nolan, ő itt Kayline. Kayline, ő meg Nolan. - hadarja el helyettünk is gyorsan Anthony a bevezető szöveget, miközben kezemet nyújtom a nő felé, hogy ezzel is megerősítsem az elhangzott név igazságtartalmát.
- Örvendek. - teszem hozzá gyorsan, mert nem ártana lépést tartanunk sem Palmerrel.
- Nincs túl sok időm, szóval tisztázzunk gyorsan valamit, mielőtt belekezdenénk. Csakis akkor fogom ezt az ügyet felhozni odabent, ha erős bizonyítékokkal szolgáltok nekem. Máskülönben senki sem fog még ránk nézni sem. - az egyik kinti asztalhoz tartozó padra ül le, én pedig követem a példáját.
- Melyikőtök kezdi? - egyszer rám, majd Kaylinere néz, én viszont hagyom, hogy előbb ő kezdje. Ha neki is hasonló sztorija van, az nem lehet egyszerűen csak a véletlen műve.




mind álarcot viselünk
Nolan Crowe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kayline & Nolan D8d9876fa24e2d1d70f15fd93f0e46100869ca0c
Kayline & Nolan Bd2ad031c349ac5585d6f5028a560f14ebfa49de
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Pearls don't lie on the seashore.
If you want one you must dive for it.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kayline & Nolan C93ab2c118ba1df4d12eee8357ec0d4a13a69eaa
★ idézet ★ :
Better to not know which moment may be your last. Every morsel of your entire being alive to the infinite mystery of it all.
★ foglalkozás ★ :
wreck diver
★ play by ★ :
RG.
★ hozzászólások száma ★ :
47
TémanyitásRe: Kayline & Nolan
Kayline & Nolan EmptyPént. Márc. 12 2021, 20:42

Nolan & Kay

A tehetetlenség érzése még mindig teljesen kikészített, és igazából a világon semmi mást nem utáltam annyira, mint amikor nem tudtam mit tenni. Főleg akkor volt bosszantó, ha rajtam kívül álló okok miatt alakultak így a dolgok, és most pontosan ez volt a helyzet. Annyira szerettem volna valamit csinálni, viszont nem ejtettek teljesen a fejemre, így a dühöm ellenére sem akartam ostobaságokra ragadtatni magam. Kénytelen voltam hát a heves vérmérsékletemet egy kicsit megzabolázni, és egy kevés időre türelemre inteni saját magam.
Nem volt könnyű dolgom, mondjuk úgy, viszont sajnálatos módon egy sok mindenre feljogosító jelvény sem fityegett a kabátom zsebében, így semmi jogom nem volt hősködni. Pedig imádtam világéletemben a rejtvényeket, a talányokat, és a kedvenc műfajom a könyveket illetően is a krimik voltak. A filmek nézése közben is mindig már előre kitaláltam, hogy ki a gyilkos, de amikor a valóságban történik ilyesmi az emberrel, az egy kicsit más tészta. Ezt még én is nyugodt szívvel bevallottam, még ha egyáltalán nem is volt ínyemre.
Nagyon jól tudtam én, hogy egyedül képtelen leszek utánajárni, és kideríteni minden apró részletet. Ezek a fickók nem az én súlycsoportomba tartoztak, bármilyen jó voltam is a céllövészetben, vagy tanultam el némi önvédelmet. Ide ez édeskevés lett volna, és különben is, akkora halom pénzen ültek, hogy bármit képesek lettek volna eltussolni. Ahogyan megtették ezt Gaile esetében is, és ahogy ez eszembe jutott, máris újra felment az a bizonyos pumpa bennem.
Az már igazán csak hab volt a tortán számomra, hogy Malcolm folyamatosan azt hajtogatta, hogy szerinte veszélyes, amit csinálok, és ne kockáztassam az életem. Örüljek annak, hogy én nem jártam úgy, ahogy a legjobb barátnőm. Egyszerűen nem fért a fejembe, hogyan gondolhatta ezt egyáltalán, hogy nem érezte, hogy elveti a sulykot, amikor kimondta ezeket a szavakat. Csak azért, mert neki egyszerűbb volt ölbe tett kézzel várni, hogy történjen valami – ami úgysem fog addig, amíg mi magunk nem teszünk az ügy érdekében -, én még nem voltam rá képes. Egy másodperc nyugtom sem volt azóta, hogy megtörtént a „baleset”, ráadásul a férjem iránti csalódottságom még szavakba is nehéz lett volna önteni.
Aztán hogy, hogy nem, jött egy váratlan kontakt egy olyan személytől, akitől nem is számítottam rá. Malcolmmal ellentétben az unokatestvére hajlandó volt segíteni nekem, ha már a kedves rokona képtelen volt erre. Akadt is egy ismerőse a rendőrségnél, aki miután előadtam neki a kis sztorimat, hajlandó volt nem teljesen őrültnek, és reménytelennek bélyegezni. Persze egészen addig nem történt semmi érdemleges, amíg elő nem bukkant egy másik ügy is a radarján. Azt mondta, hogy nagyon hasonló az enyémhez, és esetleg össze lehetne hozni egy találkát. Egészen eddig a pillanatig tudtam, hogy nem vett komolyan, csak szívességből tett úgy, mintha segíteni akarna, de azóta minden megváltozott, és egy kis részem ezt máris az első diadalként könyvelte el. Csak kár, hogy még olyan hosszú út állt előttem.
Szokásomhoz híven - és a férjemmel ellentétben – egy kicsit előbb érkeztem, mint a megbeszélt időpont, de Palmer már ott várt, így a pontosan érkező másik fickót már együtt vártuk meg. Ahogy figyeltem őt, ismerősnek találtam, de a neve az istennek se ugrott volna be, pedig elég jó a névmemóriám. Nem messze földön híres, de azért nem panaszkodhattam miatta.
- Üdv! – köszöntem elfogadtam a felém nyújtott kezet, és határozottan megráztam. – Mondanám, hogy örülök a találkozásnak, de jelen körülmények között azt hiszem, hogy furán hangzana… - mosolyodtam el halványan, mert azért nem voltam én olyan karót nyelt, és a gyász sem szippantott be véglegesen. Csak éppen nyugtot nem hagyott nekem, de ez már igazán mellékes, igaz?
- Nem hiszem, hogy olyan egyszerű lenne bizonyítékokat szerezni, de ezt már a múltkor is mondtam. – hívtam fel a rendőr figyelmét erre az apróságra. Ha tudtam volna bármit is bizonyítani, valószínűleg már rég rács mögött lennének azok a bizonyos „jóakaró” befektetők. – Oké, látom rám vár ez a nemes feladat… - nyugtáztam, miközben feltoltam a napszemüveget a hajamba, hogy ne legyek olyan bunkó. A téli napsütés esküszöm, hogy még jobban bántja a szememet, mint nyáron, így aztán kicsit hunyorogtam, de annyi baj legyen.
- Gondolom ezek szerint hasonló az érdeklődési körünk, úgyhogy gyanítom, hogy ti is belefutottatok valami nagy fogásnak tűnő roncsba. A mi esetünkben felbukkantak ezek a fickók, akiknek nagyon fontos volt, hogy felkutassuk, amit szeretnének. Arra még nem jöttem rá, hogy pontosan miért, de gyanúsan elkötelezettek voltak a dolog mellett. Mindenféle szépet és jót ígértek, adtak nagyon profi felszerelést, szponzoráltak mindent. Megkaptunk, amit csak kértünk, és ami szükséges volt a munkához. Aztán a csapatunk egyik tagja – nem mellesleg nagyon jó barátnőm – az egyik nap nagyon zaklatott volt, és mindenképpen beszélni akart velem. Soha nem derült ki, hogy mit akart, mert egy rejtélyes „baleset” következtében már nem jött velünk szárazföldre. Úgy gondolom, hogy valamire rájöhetett, amitől nagyon megrémült, csak éppen lehetősége nem volt arra, hogy beavasson. Mindenki azt mondja, hogy rémeket látok a gyász miatt, és tényleg balesetről volt szó, de nekem túl furcsa ez az egybeesés. – soroltam el szinte egy szuszra, és mikor a végére értem, még fújtam is egy nagyot, mint aki megkönnyebbült, hogy kiadta magából. Pedig nem most először adtam elő, és valószínűleg nem is utoljára.

~ Megjegyzés ~ Szószám ~zenecím ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kayline & Nolan
Kayline & Nolan EmptySzomb. Márc. 27 2021, 20:30


We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.
kayline&nolan

~ Florida, 2 héttel ezelőtt;
Timothy a motelszobánkban lévő egyik ágyon kényelmesedett el, feje mögött pedig egy párna lapult, ami még rendezetlenebbé változtatta barna haját. Egyik kezében a telefonját tartotta, másikat meg épp elmélyítette a mellette lévő chipses zacskóba, amit miután megszerezte belőle zsákmányát egyből felém csúsztatott.
- Egyél. Addig se nézel úgy, mint aki rémeket látott. - villantotta rám szokásos vigyorát, de én kevésbé voltam ennyire derűlátó.
- Nem bízok bennük, Timo. -
- Jézusom Nolan, még mindig itt tartunk? - teszi le a kezéből a telefont, mert bár unalmas perceiben egyből a készüléken lévő appok között váltogatott, de amikor valami probléma ütötte fel fejét közöttünk, akkor rá se nézett a telefonjára.
- Egyáltalán kik ezek? Mióta is ismered őket..egy hete? Delanot legalább egy hónapig szidtad, hogy mennyire sunyi alak. -
- Jó srácok, akiknek ugyanazok a céljaik, mint nekünk. Te is bírnád őket. Delano pedig mindig is az volt és az is marad és tudod te is, hogy ez az igazság. -
- Nem számít Timo, hogy én mit tudok és mit nem, egyedül az, hogy ismeretlenekkel teszed kockára az életedet.
Timo csak a fejét csóválja, majd kezeit összekulcsolja a tarkója mögött.
- Tudok vigyázni magamra... és amúgy is mióta lettünk mi szeretők, hogy indokolt legyen a féltékenységi rohamod? - úgy vigyorog, mint egy hülye gyerek, amit mindkettőnk érdekében figyelmen kívül hagyok.
- Mutass be nekik. -
- Micsoda? Minek?
- Ha annyira jó arcok akkor nem bánod ugye, ha én is megismerem őket? - állok fel az ágyamról és már szedem is elő a táskámat, hogy elpakoljam bele a szükséges szereléseimet. - Holnap veled megyek, aztán együtt merülünk.
- Megbeszélhetem velük, de tudod Delano sem szereti az utolsó pillanatos változásokat. Mindig össze-vissza cirkál, ha valami mégis közbejön és tiszta téboly.
- Akkor még szerencse, hogy ők nem olyanok, mint Howard, nemde? Aki miután megtudja mit műveltünk biztos kitekeri a nyakunkat, de jól fogunk szórakozni, Timo. - veregetem meg a vállát most már én is jobb kedvűen, miközben elemelem az ágyáról a chipset, amit szokásától eltérően most először szó nélkül hagy...
~ Másnap reggel
Egy üresen maradt szobatérfél és egy üzenet Timothytól: Bocs, a srácok szóltak, hogy egy órával előbb kezdünk. Próbáltalak bevonni, de azt mondták majd máskor. Sajnálom, haver. Délután beszélünk, T.
Ui: nagyon remélem, hogy ez még nem válóok.


Kayline az ő beszámolójának éppen a végére ér, minek hallgatása közben rengeteg emlék tódul fel bennem. Arcom bal felét dörzsölöm meg tenyeremmel és miközben sóhajtok egyet megpróbálok a jelenbe maradni anélkül, hogy hagynám eluralkodni újfent az idegességemet.
- Baleset. - nem túl őszinte mosollyal csóválom meg a fejemet. - Annyiszor hallottam már ezt, hogy szinte felfordul a gyomrom tőle. - szólok most már én közbe. Hallgatnom kellett volna akkor az ösztöneimre, de mit tehettem volna, ha úgy nézzük a társam játszott ki engem?
- A nagy fogást Timo is sokszor emlegette, de ennél többet soha nem mondott róla. Talán ő se tudta, bár kétlem, hogy volt annyira meggondolatlan, hogy ilyen tények ismeretében belemenjen vagy egyszerűen csak annyira a fejébe másztak a szövegükkel, hogy már ő is hinni kezdett benne. - vonok vállat tanácstalanul. - Utólag belegondolva belefuthattak egy védelem alatt álló roncsba, amihez legálisan hozzá se nyúlhattak volna és amikor megkapták amit akartak, akkor Timo se kellett többé. - még mindig nehéz ezt kimondanom, de ahhoz, hogy egyről a kettőre haladjunk muszáj lesz. Az meg hogy Palmer időt szánt egy olyan ügyre, amire mások csak legyintenek, pedig egy olyan lehetőség, amit nem szalaszthatnánk el.
- Többször is négy embert emlegetett, név szerint azonban sosem hozta fel egyiket sem. A csapatunk miatt Delanoéknak sokfelé futnak a kapcsolati szálaik, így egészen hihetőnek tűnt, amikor ennek fényében megbízták őt egy rutinmunkára. De bárhogy is pörgetem végig a fejemben, ez annyi szempontból megdőlő elmélet. Mármint sok befektetővel futottunk össze, ők viszont nem kerülték volna meg Howardot. - fejtem ki ezzel kapcsolatos véleményemet.  
- Szóval ha jól értem Nolan te nem találkoztál velük. - egy bólintással fejezem ki, hogy korrekt Palmer felvetése, majd Kayline felé fordul. - Kayline, a szavaidból ítélve ti viszont igen. Emlegettek neveket, helyszíneket vagy volt valamilyen tetoválás, talán sérülés rajtuk, amin elindulhatnánk majd? Azt is mondtad, hogy profi felszerelést kaptatok. Észrevettél rajta bármilyen márkát esetleg? - tesz fel kérdéseket a mellettem ülőnek, amitől én is a nő felé fordulok.
- Néhány bolt csak bizonyos márkájú felszereléseket árul és ez városok szerint változik. - hallatom most már én is a hangomat. - Bár sejtem ezzel te magad is tisztában voltál. - volt valami ebben a nőben, ami ismerőssé tette, de annyi emberrel találkoztam már az utazások során, hogy a beazonosítása egyelőre nem megy.




mind álarcot viselünk
Nolan Crowe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kayline & Nolan D8d9876fa24e2d1d70f15fd93f0e46100869ca0c
Kayline & Nolan Bd2ad031c349ac5585d6f5028a560f14ebfa49de
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Pearls don't lie on the seashore.
If you want one you must dive for it.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kayline & Nolan C93ab2c118ba1df4d12eee8357ec0d4a13a69eaa
★ idézet ★ :
Better to not know which moment may be your last. Every morsel of your entire being alive to the infinite mystery of it all.
★ foglalkozás ★ :
wreck diver
★ play by ★ :
RG.
★ hozzászólások száma ★ :
47
TémanyitásRe: Kayline & Nolan
Kayline & Nolan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kayline & Nolan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kayline Prescott
» Kayline Faith Warren
» Kayline & Khaine - The secrets of the mountains
» Nolan&Emery
» Tristan & Nolan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: