New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Faith Sutton Haynes
TémanyitásFaith Sutton Haynes
Faith Sutton Haynes EmptyPént. Márc. 17 2017, 19:07

Faith Sutton Haynes

Life is like a toilet. There's always an asshole trying to shit on your day.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Faith Sutton Haynes
Becenevek: Fae, Kismadár
Születési hely, idő: 1998. november 7.
Kor: 19
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: egyedülálló (még!)
Csoport: diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Pratt Institute/ Department of Fashion Design (Divattervező)/még tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tanuló
Ha dolgozik// Munkahely: nincs külön munkahely
Hobbi: divattervezés, rajzolás, lázadás (ó de még mennyire)

F, mint finnyás: nagyon válogatós vagyok ha ételről van szó, már csak azért is, mert vegetáriánus vagyok.
A, mint akaratos: borzasztóan makacs vagyok, ami néha pozitívum és néha negatívum. Pozitívum, mert segít abban, hogy kitartó legyek és elérjem a céljaimat. Ezzel szemben negatívum, mert nem engedek a véleményemből még akkor sem, ha nem feltétlenül nekem van igazam.
I, mint illedelmes: bármennyire is nehéz elhinni, de igenis tudok illedelmes lenni. Nagyon is. Csak épp a megfelelő partner kell hozzá.
T, mint türelmetlen: ha van valami, amire várnom kell egy pár percnél is többet, akkor már robbanok. Hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy megkapom, amit akarok... időben.
H, mint humoros: véleményem szerint nagyszerű humorérzékem van... igaz kicsit sötét, de pont ezért passzol hozzám.


The rebel in me will never die.

Ha valaki megkérdezné tőlem, hogy milyen szerepet játszok a Haynes-ek életében az lenne a válaszom, hogy én vagyok a család szégyene. A szüleim, Lindsey és Grant Haynes igazán gazdag, jómódú családból származnak, és szüleiktől örökölve ezt a példát ők is azok lettek. Kezdetben azt akarták, hogy én is pontosan olyan legyek, mint ők, ha már egyszer én vagyok az egyetlen gyerekük, de ez a terv megbukott. Az ő álmuk egy szelíd kinézetű, engedelmes, szófogadó lány volt, aki remekül teljesít az iskolában, erre megkaptak engem. Engem, aki az álmuk kiköpött ellentéte. A testem tele van varrva -amit imádok-, piercing lóg az orromban és a rocker stílus büszke képviselője vagyok. Na és persze egy örök lázadó. Szerintem alig van olyan dolog a világon, amivel nincs bajom. Oktatási rendszer, politika, neveltetés, normák... az összes egy nagy kalap... nos hát öhm... tudjuk mi. Viszont nem értem, hogy a szüleim miért vannak ennyire meglepődve ezen. Folyamatosan tiltottak mindentől, nem mehettem sehova, nem lehetett normális szociális életem. Semmi! Aztán jött egy nap, amikor megelégeltem ezt az egészet és fellázadtam. Elegem volt az idióta szabályokból és elvárásokból. Ki akartam szabadulni abból a kalitkából, amiben tartottak. Kezdetben nehezebb volt számomra, hogy megbántsam őket, de mára már profi lettem benne. Eleinte próbáltam alkudozni, hogy kevesebbet fogok lázadni ha..., vagy nem csinálom meg ezt vagy azt ha..., de nem jutottam vele semmire. A magam ura lettem ők pedig lassan beletörődtek. Egy részem sajnálja, hogy ennyire megromlott velük a kapcsolatom, viszont, amikor suli után este még az utcákat járom és az alkohol mámorító hatása a fejembe kúszik, akkor nincs megállás. Tudom, hogy ez kell nekem. Tudom, hogy élnem kell. Szórakozni. Ez az, amit nekem szánt az ég. Persze azért van valami, amiért a szüleim még mellettem állnak és támogatnak (főként anyagilag): jól tanulok. Az fix, hogy totálisan kilógok a többi diák közül, de nem érdekel. A jegyeim jók, karrierem lesz és közben még élvezem is azt, hogy a világon vagyok. Kell ennél több bárkinek is? Szerintem nem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faith Sutton Haynes
Faith Sutton Haynes EmptyPént. Márc. 17 2017, 23:58

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Faith Faith Sutton Haynes 3874598021
Hát nem is tudom, mindig ezt mondom... de tudom! Szóval nekem először is a pb-d nagyon tetszik, bár kicsit soványka, de elég szép és karakteres. Tetszik az ilyen jellemzés, sok mindent megtudhatunk a karakteredről, hogy milyen és mit lehet tőle várni. Faith Sutton Haynes 4146035580 Benned minden megvan, ami bennem is, hasonlítunk, de tényleg, mondjuk én nem tudnék vega lenni, húst hússal! De örülök, hogy te nem eszel húst, nekem több marad. Razz Viccet félretéve, elég kellemes egyéniség vagy, elférsz a többi ember között. Very Happy
Ezek a szülők, ugye? Roger teljes mértékben megtudna érteni téged, mindig mindent ránk akarnak erőltetni. Azt akarják, hogy az ő álmaikat és vágyaikat éljük, próbálnak mindent ránk erőltetni, de rád nem lehet, mert egy erős egyéniség vagy, akit nem lehet elnyomni. Ez nagyon is értékelendő és jó dolog. Smile Tetszik, hogy nem törtél meg, nem hódoltál be az akaratuknak és hogy ilyen sok és remek tetkód van. Faith Sutton Haynes 4146035580 Nagyon klasszak és tetszenek nekem is. Na de jányom, menj és éld az életed! Faith Sutton Haynes 3874598021
Üdv köztünk! És menj gyorsan foglalózni! Wink


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faith Sutton Haynes 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Faith Sutton Haynes Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Faith Sutton Haynes Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Faith Sutton Haynes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Willa Sutton
» Sutton Ashford
» Daemon Haynes
» Haynes fam with another one -
» Jayla Haynes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: