New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 9:10 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 8:59 pm-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 8:51 pm-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 8:37 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 8:37 pm-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 8:09 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 8:04 pm-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 7:49 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 7:06 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Lucille Agatha Bremer
TémanyitásLucille Agatha Bremer
Lucille Agatha Bremer EmptyKedd Jan. 05, 2021 9:33 pm
Lucille Agatha Bremer

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Lucille Agatha Bremer
Becenevek:
Lucy
Születési hely, idő:
Pittsfield, 1990.06.22.
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
elveszve a roncsok között
Csoport:
kutatás és oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
 Cooper Union School of Art (BFA program), Archaeology at Columbia (MA) and application in progress for maritime archaeology at Flinders University (Australia)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
assistant curator
Ha dolgozik//Munkahely:
Intrepid Sea, Air & Space Museum
Hobbi:
könyvtárban való kuksolás, ógörög és az arab nyelv elsajátítása, múzeumlátogatás, akrobatikus sportgimnasztika, álomfejtés
Play by:
Shay Mitchell

Jellem
Lucy Pittsfieldben született és nőtt is fel. Édesanyja Priscilla Garcia, filippínó származású, apja pedig Arthur Bremer félig német, félig francia. Szülei a művészeti szakágakban helyezkedtek el, Priscilla archeológiát tanult a Dél-kaliforniai egyetemen, Arthur irodalomtanárként végzett a Columbián. Apai nagyapja a feleségével együtt vándorolt ki a hidegháború alatt, és telepedett le New Yorkban. Bátyja, Timothy csak két évvel idősebb Lucynál, és a család művészi vénájától eltérően a vizes sportokban találta meg a szenvedélyét, ezért is lett belőle roncsmerülő búvár.
Lucynak a vérében volt az archeológia iránti érdeklődés. Édesanyja Hawaii-in töltött majdnem két éve alatt testközelből tapasztalhatta meg, hogy milyen az élet egy régészeti táborban. Kislányként ecsettel és kis vésővel szaladgált, hozzáillő kalapban remekelt és olyannyira ragadt rá a nyelv, hogy megtanult latinul írni, és ógörög fordításokkal mulattatta az idejét, miközben a bátyja a búvárkodás alapjaival ismerkedett. Az intenzív gyermekkornak hála nyitottan állt a világ dolgaihoz és soha nem szűnő tudásvágyát ebbe az irányba ölhette bele. Megállás nélkül szélesíti a tudását, még harmincéves fejjel sem mondott le arról, hogy befejezze a tanulmányait. Magának való, nem feltétlen a társaság lelke, de ha olyan emberekkel van körülvéve, akiket ismer és a bizalmába fogadott, akkor nyitott könyvként lehet azonosulni vele. Ritkán pletykálkodik, de szeret tisztában lenni a környezetében élők titkaival. Empatikus vonásokkal rendelkezik, szívesen segít egy bajbajutott embernek, ahogyan az állatok sorsát is a szívén viseli. Erősen kötődik a családjához, ebből kifolyólag napi szinten tartja a kapcsolatot a szüleivel, sőt a bátyjával és annak legjobb barátjával él egy fedél alatt. A magánszféra fogalmára kényesen ügyel, nem szereti, ha idegenek mászkálnak a szobájában és a fürdőben is megvan a saját helye a használati tárgyainak. Romantikus alkat, nem feltétlenül a tipikus formában, de szereti, ha meglepik egy könyvvel, vagy olyan helyre viszik el, ahol feltöltődhet. A kötöttségek nélküli élet híve, jobban összpontosít a karrierjére, mintsem észrevegye a pasik jelzéseit.
Fojtogató szeretete sokszor méregnyílként funkcionál, ezért gyakori összetűzések színesítik a testvérével való viszonyát. Timo extrovertált, minden buliban résztvevő egyed, miközben húga szereti az egyedüllétet, a csendesebb és unalmasabb programokat, mint a múzeumlátogatás, vagy éppen a könyvtárban töltendő délutáni olvasások. Egyetlen sportos tevékenysége az ötéves kora óta fenntartott akrobatikus sportgimnasztika, melyet minden héten legalább két alkalommal űz és az egyik sportegyesület aktív tagja is. Elvárja, hogy a bátyja minden utazásáról számoljon be, hiszen tudja, hogy nem tarthat vele a víziszonya miatt. Hangulatingadozásai kimerítik a közvetlen életterében megforduló embereket, mert képes az egyik pillanatban még jókedvűen nevetni, aztán depresszív módon fordul magába és nem hajlandó indokot adni a változásra.

+ infók:

- Újabban a spirituális dolgok érdeklik, mint az álomfejtés, a reinkarnáció. Álomnaplót vezet három hónapja, miután intenzíven tapasztalta meg a fulladásos halál állapotát.
- Rendmániás, sohasem mindegy, hogy melyik sarokba helyezi le a sampont, a nappaliban melyik részen fekszenek a párnák.
- Az epres fagyik, sütemények és cukrok megszállottja, ha nem is mindennap, de egy héten legalább egyszer fogyaszt valamelyikből.

Múlt
A második világháború delelőjén épült komplexum, ami a Central Park és az East River között helyezkedik el, ad otthont rengeteg felbecsülhetetlen értékű festménynek és remekműnek. Alfred Bremer az a fajta öregember, aki holdkeretes szemüvege mögül les a szembejövő idegenekre, és veszik el a részletek megfigyelésében. A hatvanesztendős férfi nyugdíjas éveit már nehezebben éli meg, mint a munkás időszakot, mindig is szeretett aktívan tevékenykedni. Majdnem negyven évig dolgozott a Solomon R. Guggenheim Museum biztonsági őreként. Az épületet úgy ismerte, akárcsak a tenyerét. Bármelyik turista is tévedt be a világszerte ismert múzeumba, készségesen igazította útba őket, ajánlotta fel a segítségét. Jó barátságot ápolt az ott dolgozó tárlatvezetőkkel, személyzeti vezetőkkel, de még a kurátorok is név szerint ismerték őt. Büszkeséggel viselte az egyenruhát, egyetlen pillanatra sem lankadt le az ébersége, és mindenki melegszívűen nyilatkozott a bajuszos bácsiról a bejárat mellett. Nem várt sokat az élettől, miután megszületettek a gyermekei, és az unokái is szépen sorban jöttek, csak egy kis művészi szeretetre szomjazott és legkisebb unokájában talált cinkosra eme tettvágyban. Lucille nem idegenkedett a múzeumoktól, sokkal jobban élvezte a múlt által kiállított darabokat, mint a vidámparkokat vagy a játszótereket. A szülei elfoglaltsága miatt sok időt töltött az apai nagyszüleivel, és azok közül is a nagypapájával, aki minden hét péntek délutánján elvitte őt a régi munkahelyére egy kis nosztalgiázás céljából.
Modernkori és formabontó műalkotások kerültek a kiállítási térbe, ahol számtalan ember fordult már meg. A kis Lucy imádattal és ijesztő kíváncsisággal szemlélte a képeket. Nem igazán tudta értelmezni a mostani művészeket, de az volt a szép ebben a sétában közösen a papájával, hogy megoszthatta vele a legféltettebb és visszatartott kérdéseit és véleményét is. A családban, a legjobban a nagypapa eszméivel tudott összhangba kerülni. Alfred megértette, hogy az unokája nem szeret társaságban lenni, utálja, ha állandóan kérdezgetik. Szokásos menetrendjük szerint mindenki kiválaszthatott egy képet, vagy éppen egy szobrot és aköré találhatott ki egy történetet. Glenn Ligon művei ragadták meg a kis Lucy figyelmét, mert a képen látható írásokból nem sokat sikerült kiszednie és mégis áhítattal szemlélte az összemosódó tintákat, holott a nagypapa tudta, hogy mi volt a célja az alkotónak. A Prisoner of love sorozat köré mind a ketten saját fantáziájukkal megáldott meséket szőttek, és ennek a kis kalandnak lett a szerelmese a kislány is. Elképzelte, hogy hős szerelmese valamiért börtönbe kerül és más megoldás híján a börtön falára vési le a kínkeserves és megtépázó szerelmi vallomásait, hogy aztán ilyen módon őrizze meg az utókornak delíriuma zálogát.


2021.01.04. New York City Marble Cemetery

Lucille Agatha Bremer 323378099515201

Kövér esőcseppek lehetetlenítik el, hogy tisztán lássam az előttem történő eseményeket. Rezzenéstelen arccal állok a szüleim mellett, mintha érteném, hogy mi történik velem, velünk. A nagypapám arcáról nem sokat tudok leolvasni, de mindenképpen szívfacsaró élmény, hogy meg kellett élnie az unokája halálát. Anya némán zokog, apa verhetetlen és mindent kibíró válla is megrogy a teher alatt. Az első gyermeküket földelik el, nincs többé fiuk. Nekem mégis felfoghatatlan az a tény, hogy nincs többé testvérem. Timo hangja még most is éket ver a fülembe. Az utolsó telefonbeszélgetésünk pedig kimerevített képként játszódik le újra és újra a lelki szemeim előtt, pedig csak a hangját hallottam, és mégis úgy éreztem, hogy látom a kis gödröcskéket a szája szegletében, ha valamin elnevette magát, vagy amikor lehunyta a szemét és imát mormolt, hogy a megfelelő ételt rejtse a hordója. Imádta a hasát, mindent fel tudott volna falni. A bátyám egy félreérthetetlen baleset áldozata lett. Kérdések maradtak válaszok nélkül a halála után. Még most sem sikerül felfognom azt a néhány nappal ezelőtti hívást.

- Lucy… - Nolan hangja volt az első, amit meghallottam a vonal túlsó felén, amikor az ebédszünetemben a múzeum egyik eldugott zugában megkezdtem volna a szendvicsem elfogyasztását.
- Mi az…? – érdeklődtem kedvesen, mert tudtam, hogy éppen valami merülésen vannak a testvéremmel, ezért nem is akartam zavarni őket, mert úgy voltam vele, hogy este majd bejelentkezem facen és videón keresztül elmesélik, hogy mit hoztak fel a felszínre.
- Mondj már valamit. – förmedtem rá annyi várakozás után, hogy valami rossz előérzetem támadt. – Nolan. – kérleltem immár türelmetlenül, miután végre erőt merített és beleszólt a telefonba.
- Annyira sajnálom. – nem értettem, hogy mit kell sajnálnia.
- A kiöntött sampont? Ugyan már…vettem másikat. – hagytam hátra és a vállam felett pillantottam ki a Central Park erre néző részére.
- Timo… - hirtelen megfagyott a levegő is körülöttem, amikor a testvérem nevét hozta szóba.
- Mi történt vele? Adjad őt Nolan. – emelkedtem fel a helyemről és megigazítottam a hajamat, de immár csak a gombócot éreztem a torkomban.
- Baleset történt, a palack, nem is értem… - valahol félúton akadtak el a szavak, és esett ki a telefon a kezemből is.
- Lu…kérlek. – megdermedtem és egy világ omlott össze bennem. Meghalt.


Még most is mereven tekintek az összegyűlt tömegre. Mindenki feketében, ahogyan az eseményhez illik. A pillantásom elkalandozik és egy ismerős szempárral akad össze. A másodperc törtrésze alatt olvadok bele az övébe, és aztán már illanok is tovább. Abban a pillanatban benne volt a gyűlölet, a harag, és a megbocsátás hiánya. Nolan.


mind álarcot viselünk
Lucille A. Bremer
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lucille Agatha Bremer GucZ
Lucille Agatha Bremer Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Lucille Agatha Bremer Tumblr_n4jrrtbC0t1ts7f01o1_500

Unforgettable brother
★ családi állapot ★ :
Lucille Agatha Bremer Original

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lucille Agatha Bremer 7e753355affc030b60c1438a463d4cdf
★ idézet ★ :
Ilyen az élet. Mint a cigaretta. Lehet első osztályú vagy silány. Van, aki rágyújt és végigszívja, másnál kialszik félúton, megint más önként eloltja. Van, aki a félig szívott cigarettát újra meggyújtja, de nem bírja befejezni, vagy meggyújtja és küszködve végigszívja. Egyiknél véletlenül átnedvesedik, a másik egy fotelben hátradőlve kényelmesen élvezi. Van, aki erőset választ, más a könnyűt szereti, van, aki erőset szeretne, de csak könnyű jut neki, más meg épp fordítva, könnyűt szeretne, de csak erőset kap. Van, aki mélyen leszívja, más meg csak mímeli.
★ foglalkozás ★ :
assistant curator
★ play by ★ :
Shay Mitchell
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Lucille Agatha Bremer D8ec29b5f95ee5200242b04b3beeaefa
TémanyitásRe: Lucille Agatha Bremer
Lucille Agatha Bremer EmptyKedd Jan. 05, 2021 11:40 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lucille!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A családod által már gyerekkorod óta körülvett és motivált az a világ, ami még annyi szempontból felfedezésre vár. Aminek megvannak a maga titokzatosságai és érdekességei. És valahogy az idő múlásával a jellemedet olvasva valahol úgy érzem te magad is ilyenné váltál. Szeretsz elveszni a saját világodban, gondolataidban és az egyedülléttel is jó viszonyt ápolsz. Fontosak számodra a szokásaid és az, hogy a gondosan felépített rendszered töretlen maradjon. Ezzel szemben úgy veszem észre sikerült meglelned azt az egyéni társaságodat is, akik által felszabadulhatsz és önmagad lehetsz, ez pedig egészen jó dolog. Olykor szükségünk van arra, hogy az egyedüllét mellett olyan emberek közelében üssük el az időnket, akik jó hatással vannak ránk.Lucille Agatha Bremer 4146035580
Nagyon tetszett ahogyan felvezetted miképpen alakult ki Lucyban szépen-lassan a jövőképe és hogy kik voltak azok, akik ehhez hozzájárultak. Megmutattad kik inspirálnak még a mai napig is és a megfelelő élményekkel, tapasztalatokkal gazdagítottak ahhoz, hogy megleld mi az, ami nélkül már elképzelhetetlennek találnád az életedet.
Annyira jó volt olvasni a nagypapádról leírt jelenetet és megismerni egy darabot az ő múltjából is. Látszik a soraidból, hogy mennyire fontosak és meghatározóak számodra azok a pillanatok, amiket a közelében tölthetsz. Kell, hogy megtaláljuk a hétköznapok sodrásában azt a nyugalommal járó pontot vagy helyet, ahova szívesen térünk vissza és sose érezzük, hogy elég lenne belőle. Azok után ami veled történt pedig szükséged is lesz arra, hogy olyan személyekbe és elfoglaltságokba kapaszkodj, akik átsegítenek téged ezen a nehéz időszakon.Lucille Agatha Bremer 4146035580
Nagyon szerettem a történeted. Egy olyan érdekes világba és családi háttérbe repített el a soraid által, mely a végéig fenntartotta az érdeklődésemet. Lucille Agatha Bremer 2624752903 Kíváncsian várom mit tartogat még számodra a folytatás, ehhez pedig az kell, hogy végre elhallgassak és utadra engedjelek! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Lucille Agatha Bremer A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Lucille Agatha Bremer D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Lucille Agatha Bremer 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Lucille Agatha Bremer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Scott & Lucille McGrath
» Genevieve Lucille Dumarché

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: