One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Archiválást kérek!

Scott & Lucille McGrath  EmptyHisui Shuusei
Today at 12:28 am

Játékpartner keresõ

Scott & Lucille McGrath  EmptyKenen MacKellar
Today at 12:27 am

Came on, game on

Today at 12:26 am

Elvitték!

Today at 12:21 am

Fortune útjai kiszámíthatatlanok

Scott & Lucille McGrath  EmptyMason Ford
Today at 12:16 am

Angel & Charlie | Step Up

Scott & Lucille McGrath  EmptyCharlotte M. West
Today at 12:15 am

Like the cat and the rat

Scott & Lucille McGrath  EmptyMilo Morris
Today at 12:13 am

Te minden szörnyet szeretni tudsz....

Scott & Lucille McGrath  EmptyChastian A. Wing
Yesterday at 11:54 pm

Cat and the mouse | Lana & Charlotte

Scott & Lucille McGrath  EmptyCharlotte M. West
Yesterday at 11:41 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 17
Diákok 25 20
Törvényszegők 11 17
Bűnüldözés 8 9
Hivatal 7 6
Üzlet 13 16
Oktatás 5 5
Munkások 10 7
Egészségügy 13 9
Összesen 109 107
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Elias Anderson, Nataael R. Norton, Savannah Chloe Farrow

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Scott & Lucille McGrath

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Scott & Lucille McGrath    Scott & Lucille McGrath  EmptySzer. Jan. 16, 2019 7:56 pm

Scott McGrath

Play by:
Taylor Kinney(de alkudható)
Születési hely:
Rád bízom
Kor:
28-33
Lakhely:
Rád bízom
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

Mr. Naptár, avagy a pasi, aki villámként csapott le az életemre. Igazából a társam, Lucille bátyja vagy, és tűzoltó. Mindig hívatlanul jelensz meg a helyszíneken, mert annyira félted a húgod. Eleinte még nem zavart, de most már kissé sok, mert nehezíted az én, és a húgod munkáját is. Egy dolog, hogy természetedből kifolyólag mindent irányítani akarsz, de ez már sok. Egy befolyásos képviselő egyetlen fiaként nem volt könnyű dolgod a tűzoltóságnál, de Te mindent önerőből értél el. Ezt becsülöm is benned, de a természeted már kevésbé. Makacs, határozott, segítőkész ember vagy, és bár utóbbi igen elismerésre méltó, nem könnyíted meg a munkám. Nem beszélve arról, hogy kettőnk között ott az erős kémia, amivel én sem vagyok képes megbirkózni. Egyik felem idegesítőnek tart, a másik pedig annyira vonzódik hozzád, hogy mindig elgyengülök a közeledben. Akárhányszor csak látlak, összezavarsz, és nem tudom, mihez kezdjek veled, és az állandó felbukkanásaiddal a gyilkossági helyszíneken.

Lucille McGrath

Play by:
Rád bízom.
Születési hely:
Rád bízom
Kor:
23- 25
Lakhely:
Rád bízom
Szexuális beállítottság:
Rád bízom
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

Az én új társam, és igaz barátom vagy. Nemrég végezted el a rendőr akadémiát, és az helyett, hogy járőrözni, vagy a szokásos próbaidőre küldtek volna, azonnal beosztottak mellém a gyilkosságiakhoz. Mindenki azt hiszi azért, mert az édesapád egy befolyásos képviselő, és igen, eleinte én is köztük voltam, de ma már tudom, hogy a tehetségednek köszönheted mindezt. Életemben nem láttam nálad ügyesebb rendőrt. Igazán megbízható, ügyes és rátermett vagy erre a munkára, én pedig habozás nélkül rád merném bízni az életem. Te sem örülsz annak, hogy a bátyád hívatlanul megjelenik a helyszíneken, de nem is nagyon tudsz ellene mit tenni, hiszen te is tudod mennyire makacs. Mégis remek kis csapat lettünk, én pedig örülök, hogy a társam lettél, és együtt szállhatunk szembe New York mocskával, megvédve az ártatlanokat, és igazságot szolgáltatva azoknak, akik védtelenek.

Nos, ennyi lenne az alap a két karakterhez. Smile  A név, és a PB-k változtathatók!  Smile
Szép számban van ötletem a játékokra, és természetesen a Ti ötleteik is várom már! Sok mindenben  alkudhatunk, amin esetleg változtatni szeretnétek! Az ET-mben is szerepelnek, ITT!
Mindketten fontos részei Alyssa életének szóval nagyon várom már őket! Kérlek gyertek gyorsan! Scott & Lucille McGrath  2624752903 Ha pedig itt vagytok, dobjatok meg egy- egy pm-el!  Scott & Lucille McGrath  87422597  
Vendég

Anonymous
Vendég

Scott & Lucille McGrath  Empty
Vissza az elejére Go down

Scott & Lucille McGrath

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal