New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 8:36-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 8:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 8:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 1:10-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 0:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

My partner in "crime"
TémanyitásMy partner in "crime"
My partner in "crime" EmptyPént. 23 Okt. - 15:26
Csodás neved

Play by:
Chris Pine
Születési hely:
Szabadon választott
Kor:
35+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Valószínűleg nőtlen
Csoport:
Bűnüldözés
Történetünk:

Nagyjából egy éve annak, hogy visszatértél New Yorkba, mint gyilkossági nyomozó, ennek ellenére már nem egy közös ügyünk volt. Azonban nem most ismertük meg egymást, már akkor volt szerencsénk a másikhoz, amikor szakértőként korábban bevontak más nyomozásba, még évekkel ezelőtt. Eleinte nem szimpatizáltunk, a kezdeti nehézségeinket azonban leküzdöttük, már amikor éppen nem marjuk egymást még most is.
Remekül tudunk együtt dolgozni, olyankor mindig egy hullámhosszon vagyunk, habár azt nagyon utálod, amikor önállósítom magam, és nem hallgatok rád. Mert nem szoktam, mert ilyen vagyok. Nyughatatlan, és makacs, akár egy öszvér. Mindig megyek a saját fejem után, pedig tudom, hogy csak meg akarsz védeni.
Most is ez történt, és az őrületbe kergetsz az állandó aggódásoddal, mióta megtámadtak. A széltől is óvnál, mire mindig hozzád vágom, hogy nem vagy se az apám, se a férjem, hogy parancsolgass nekem. Egyébként a viszonyunk jelenleg afféle barátinak mondható. Cukkoljuk egymást, beszólunk a másiknak, de ha baj van, lehet számítani rád, és te is számíthatsz rám. Azt hiszem, hogy kezdesz kiismerni, néha még egy-egy sört is megiszunk együtt, de egyelőre több még nem történt közöttünk. Talán jól is van ez így, de te is érzed néha, hogy a felszín alatt azért lappang valami több? Ott az a kis szikra, csak éppen egyikünk sem hajlandó teret engedni neki, hogy lángra lobbanjon? Vajon mi kell majd hozzá? Egy életveszélyes helyzet? Egy átmulatott éjszaka? Vagy egyszerűen csak meg kell érnünk rá, hogy túllépjük a saját korlátainkat? Ráadásul most célul tűzted ki, hogy megvédsz, és kideríted, hogy ki támadott meg engem.


// Semmi többet nem szeretnék megszabni a karakterrel kapcsolatban, csak a kettejük viszonyát vázoltam fel. Hogy mi a családi háttere, milyen tragédiák és csalódás érte őt az életben, azt már a kedves megalkotóra bíznám. Bármi egyéb egyeztetés, vagy óhaj-sóhaj esetén pm-ben nagyon szívesen ötletelek, ha esetleg megtetszene az úriember Smile Nem mondom azt, hogy kőbe van vésve, hogy idővel szerelmi szál legyen a dologban, de a levegőben lógva hagynám ezt a lehetőséget. Ha egy hullámhosszon vagyunk, akkor én nagyon örülnék neki, ha sok-sok játék után lassan szárba szökne valami, de ha más elképzeléseid vannak, vagy más mellett találod meg végül a számításaidat aktív játékosként, abból sem lesz harag. Csak kérlek, légy aktív és érkezz meg! *__* Izgalmas játékaink lehetnének szerintem!
Az előtörténetem elolvasása ajánlott, mert szerepel benne a karakter Smile Ha a pb-t szeretnéd cserélni, azzal sincs baj, meggyőzhető vagyok! //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
My partner in "crime"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My partner in "crime"
» Gabe & Bae - partner in crime
» Dana & Tiana - Partner in crime
» Brothers in crime
» Partner in cri- bromance

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: