New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Brothers in crime
TémanyitásBrothers in crime
Brothers in crime EmptyHétf. Jún. 01 2020, 21:24
Andre ...

Play by:
Keith Powers (opcionális, de mindenképp poc arcot szeretnék)
Születési hely:
rád bízva
Kor:
22 év
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Amíg nem dolgoztunk együtt, nem is tudtuk, hogy a szüleink mindössze két utcára laknak egymástól Staten Island-en. A szüleid gazdagok, apád nagyot szakított az Amazon és Apple részvényeken, te mégis egy lepukkant pizzéria lánc, még lepukkantabb üzletében dolgozol, mint konyhás és felszolgáló. Mindig földhöz ragadt voltál, azt mondod, hogy hiába a vagyonotok, te meg akarod tapasztalni milyen az élet minden oldala; Én azonban tudom, hogy az egyetlen ok ami miatt még mindig az Olive Branch-nál melózol és nem apád pénzét költöd az az, hogy ő teljesen ki írt téged az örökségéből és a családi vagyonból. Nem tudjuk, hogy mit tettél az öreged ellen, hogy így megharagudott rád, hisz Emilnek és nekem is más történetet meséltél el...

Másfél éve ismerlek, az egyik legjobb barátomnak tartalak, de borzasztóan frusztráló, hogy keveset beszélsz magadról. Olyan vagy, aki minden hülyeségben benne van, de ahogy komolyra fordulna a légkör, el is tűnsz a terepről; Ráadásul azt sem engeded, hogy az ember segítsen rajtad. Egyszer eltörted a kezed meló közben és még akkor sem engedted nekünk, hogy egyáltalán bevigyünk a kórházba, mert majd te szépen elsétálsz oda. Remélem egyszer azért majd elmeséled, hogy mi van veled úgy igazából.


elkelt
Emil Dobroslav Bozovic

Play by:
Tom Webb
Születési hely:
Belgrád, Szerbia
Kor:
26 év
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Néha pont Andre ellenkezője tudsz lenni és túl sok mindent osztasz meg magadról. Lehet ez olyan jelentéktelen dolog, mint hogy mit ettél reggelire, vagy mit néztél a tévében, de a sokkalta személyesebb dolgok is látszólag súlytalan csúsznak ki szádon. Amikor megismertelek arra gyanakodtam, hogy mindez csak a "language barrier" miatt van, de az évek múlásával ráeszméltem, hogy te egyszerűen csak ilyen vagy.

Szerbiából jöttél Amerikába, egyetemi tanulmányaid közben megnyertél egy pályázatot, amivel egy nyarat teljes ellátással és munkával tölthettél el New York-ban... Csak aztán elfelejtettél hazamenni. Évekig nem volt zöld kártyád, hamis iratokkal dolgoztál és éltél az országban. Talán két éve tudtad elérni, hogy legálisan is itt tartózkodhass, hogy az okmányaidon immáron a rendes neved és nem valami kamu szerepeljen. Öt éve vagy New York-ban, ebből három éve az Olive Branch-nál vagy pultos/kasszás, de az erős akcentusod miatt néha még mi sem értünk, nem hogy a vásárlók.
Téged is jó barátomnak, ha nem a legjobbnak tartalak. Igazi aranyszíved van és mint a társaságunkban a legidősebb, beléd ragadt a legtöbb értelem is; Azt mondod, hogy rosszul hoztál döntéseket az életben, de nekem és Andrénak is próbálsz segítséget nyújtani, hogy ne járjunk úgy, mint te.
+ Egy Boris nevű horvát srác a lakótársad, de felajánlottad már rengetegszer, hogy én vagy Andre (vagy mindketten) beköltözhetnénk a helyére.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brothers in crime
Brothers in crime EmptySzomb. Dec. 05 2020, 20:20
Andre ...

Play by:
Keith Powers (opcionális, de mindenképp poc arcot szeretnék)
Születési hely:
rád bízva
Kor:
22 év
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Jessel nagyjából egyszerre érkeztetek a pizzériába, és már a második napon szimpatizáltam veletek. Nagyon emlékeztettetek a testvéreim mentalitására, és akkoriban éppen elég honvágyas korszakomat éltem, így kifejezetten szerettem a ti társaságotokban tölteni a kajaszüneteket, idővel pedig elmélyült a kapcsolatunk, ahogy a pszichológusom mondaná.
Te leginkább a bátyámra emlékeztettél, akinek legfőbb jellemzője a nagyképűség, ami a túlzott figyelem miatt fejlődhetett ki nála. Pár hónapig azt hittem, egy az egyben a kicsinyített mása vagy sötétebb bőrrel, de lassan kiderült számomra is, hogy te ennél bonyolultabb Rubik kocka vagy.
Kezdjük azzal, hogy követhetetlen éppen mit állítasz magadról és a hátteredről -, ami engem egyébként rettentően szórakoztat. Talán a kedvenc történetem az volt, mikor azt állítottad, hogy az apád azért tagadott ki az örökségéből, mert anyád pártját fogtad az „új csillár” vitában.
Folytathatnám azzal, hogy te amolyan most azonnal ember vagy, akinek, ha megtetszik egy ötlet, akkor rögtön véghez vinné -, hozzátenném, engem ez is kifejezetten szórakoztat, ahogyan minden más, ami tőled származik. Egy olyan figura vagy, akin nehéz kiigazodni, mert a neked feltett kérdésekre nincs helyes válasz, de létezik A B C D […] verzió, ami közül kedvedre válogatsz.  Én pedig határozottan imádom az olyan figurákat, akik nem a nagyközönség által elfogadott szabályok szerint játszák az életük, te pedig pont egy ilyen ember vagy. [/i]
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Brothers in crime
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My partner in "crime"
» My partner in "crime"
» Gabe & Bae - partner in crime
» Beautiful crime - Khaled & Jennifer
» Partners in Crime // Jennifer & Jules

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: