New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 0:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Go flex | Braylen & Finn
TémanyitásRe: Go flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn EmptyCsüt. 9 Márc. - 9:04


Braylen && Finn

- Feljelentesz? – talán túlságosan is hangosan és lelkesen kezdtem el röhögni azon, amit mondott nekem. Én sem voltam biztos benne, hogy ezzel mennyire vívom ki Braylen haragját, de elképzeltem, ahogyan besétál a rendőrségre és előadja a magáét. Mondjuk ezzel legalább el tudnánk érni, hogy anya és apa meglátogassanak, mert muszáj lenne idejönniük, de összességében valószínűleg nem meghitt pillanatokat töltenénk el egymással, hanem agyon lennék csapva. Soha nem volt rendőrségi ügyem még, szóval nem most akarom elkezdeni ezt a dolgot.
- Honnan tudod, hogy én nem vagyok éhes? – nem lehet elindítani a napot evés nélkül. Soha nem értettem egyet azokkal, akik gyakorlatilag a testük megőrzésének érdekében kihagyták a reggelit, vagy összesen egy darab protein shake-et ittak meg. Értem én, hogy figyelni kell a vonalakra, meg kockás hasak szükségesek ahhoz, hogy felszedjük a csajokat, de én sosem áldoztam volna be ezért az egészségemet. A protein shake inkább vacsorának való, mint reggelinek, illetve tök jó snack azokon a napokon, amikor az ember nem bűnözhet. A mai nap viszont én normális reggelire vágytam, amit minden bizonnyal tökéletes állapotban kaphattam volna meg a Yang család konyhájától is. Szinte biztos vagyok benne, hogy az ő személyzetük sokkal jobbat tud holmi Starbucksos reggelinél, de ez nem azt jelenti, hogy mindig nem tudom, mondjuk kaviárra vágynék. Bár szinte biztos vagyok benne, hogy Bray egyáltalán nem eszi meg azt, csak összességében kicsit sem néznék furcsán, ha hirtelen megjelennének a Yang család szolgái egy rakás olyan étellel, amit jó eséllyel életemben nem láttam még. Ezen a ponton mindig rájövök arra, hogy teljesen mást jelent Európában felnőni egy jóléti társadalomban és összességében tisztában lenni a szerencsével és a bőség fogalmával, de szerényen állni az élethez. És ehhez képest Braylen élete idegen volt annak ellenére is, hogy valószínűleg nekünk is bőven lehetőségünk van pénzzel begyújtani a kályhában, hiszen Amerikában tudok tanulni a szüleim számlájára, ösztöndíj nélkül. Mondjuk valószínűleg a sportolói karrierem miatt egy pillanatig sem lett volna kérdés az, hogy felvesznek-e a Columbiára, vagy nem.
- Nem mindenki nevelkedik úgy, hogy a gyomra az gyerekkora óta egy feketelyuk legyen, ami mindent elpusztít – mutattam rá a tényre, ami talán egy kicsit rasszista volt az én számból. Mondjuk kezdjük ott, hogy szinte minden annak tűnhet, hiszen nem csak fehér, hanem nyáron még szőke férfi is vagyok, mint egy vérbeli náci. Más kérdés, hogy annyi közöm van a germán népekhez és a kereszténységhez, mint viking őseimnek volt kb. Elviekben a norvég evangélikus egyház tagja vagyok, gyakorlatilag utoljára akkor voltam templomban, amikor megkeresztelték a húgomat.
- Pont azért, amit te is mondtál – vontam meg a vállam – Én nem értek a laktózérzékenységhez, ellenben halat ettem egész életemben.
Nem túl meglepő, alapvetően a nemzeti konyhákat kulturális, társadalmi, de főként területi adottságok alakították ki. Mivel Norvégia tengerek mellett elhelyezkedő ország, kicsit sem meglepő, hogy a konyhánk nagy részét adják a halak és egyéb tengeri élőlények. Nekem mondjuk elég extra ízlésem van, mivel a rénszarvas hús, a homár és a bálna steak alkotják a kedvenc ételeimet, amik mind annyira drága alapanyagnak számítanak, hogy nem tudtam anyámat okolni azért, amiért nem csinálta meg nekem őket hetente mondjuk.
- Szóval ennyire számít, hogy mit gondol Clary? – vontam fel a szemöldököm – A fogadásról szól ez, vagy csak nem akarod elveszíteni a játékbabádat?
Nem gúnyolódni akartam a lányon, tényleg nem tehettem arról, hogy szabályosan úgy nézett ki az irreálisan vékony derekával és nagy fenekével, mint azok a Barbie babák, amikkel a húgom játszott kisebb korában. Emellett az, hogy szőke haja és nagy kék szemei voltak, már csak hab a tortán. Pontosan láttam azt, hogy miért tetszik Braynek, ugyanakkor mi ketten nem szimplán giccsesek, egyenesen undorítóak lennénk Claryvel egymás mellett. Bár összességében nem ez volt az egyetlen érv amellett, hogy miért ne írjam fel a listámra. Sosem feszegettem a határokat, de azt éreztem, hogy Bray meghúzta őket, ez pedig azzal jár, hogy én nem tehetem meg ugyanezt Claryvel. Mármint a meghúzást. És mivel alapvetően egy békés, megalkuvó személy vagyok, szívesen megdugom bármelyik másik jó nőt az egyetemen. Nekem nem a haveromé kell, ha már válogathatok is.
- Nem unnád magad halálra egy olyan országban, mint Norvégia? – pislogtam rá – Értem én, hogy művelődni és világot járni akarsz, de Oslo nem olyan, mint New York. Ebben a városban többen élnek, mint az otthoniak egész Norvégia területén.
Persze én nem voltam ellenére, hogy akár kettesben elutazzunk oda. Szívesen bemutattam volna a családomnak, mert már tudtak róla, és szerintem a szüleim kedvelték volna. Talán Braylen az a fajta srác volt, aki szerette játszani azt, hogy mennyire borzalmas, de attól még az illemmel tisztában volt, emellett egy olyan közegből származom, ami elfogadó. Nem volt okuk ferde szemmel nézni rá. Talán apa egy kicsit tartózkodó volt az elején, de az anyukám undorítóan hasonlított azokra a családanyákra, akik mindenkit szívélyesen fogadnak és naivan kedvelik az embereket, akiket a gyerekeik hazavisznek.
- Maga a tény is furcsa, hogy volt barátnőd – talán idiótának tűnt közöttünk a beszélgetés, mivel elröhögtem a mondat végét, de szerintem teljesen jogos volt a megjegyzés – És ő az oka annak, hogy már nem akarsz barnákkal randizni?
Valószínűleg csak arról van szó, hogy nem egy felszínes pöcs. Lehet arról beszélni, hogy kinek mi a zsánere és talán mi ketten most még nem akartunk megállapodni senki mellett, de se én, és talán Braylen sem gondolta volna nagyon menőnek azt, hogy negyven évesen még mindig egyedülállók legyünk és a húszévesek után rohangáljunk. Annyi idősen már a fiam szőke fejére akarom rakni a tenyerem, vagy éppen a lányommal akarok lenni, nem pedig azon gondolkozni, hogy gyorsan összeszedjek valakit magam mellé, különben egyedül fogok meghalni.
- Hát azt csak nem hagyná, hogy az utcára kerüljek – vontam meg a vállam, de nem vettem volna rá mérget, hogy a kijelentésem teljes egészében megállja a helyét. A legutóbbi buli annyira sült el rosszul, hogy szinte biztos voltam abban, hogy Isa nem látna szívesen a kanapéján. Sosem afelől érdeklődtem, hogy otthon él-e még, vagy már elköltözött, de ha az előbbi variáció áll fenn, akkor meg csak annyit tudok mondani, hogy én egyszerűen nem az a fajta srác vagyok, akit az édesapák szeretnének.
- Semmi – rántottam meg a vállam – Nem tudtam, mert nálunk nincs ámokfutó, ezáltal középső gyerek se. De most már Jesievel ketten vagytok középsők, nem?
Alapvetően is, mivel ikrek voltak, feleslegesnek éreztem úgy beszélni róluk, hogy szétválasztottuk őket. Nyilvánvalóan nem voltak egy személy, különböző nemmel és jellemvonásokkal is bírtak, de teljesen felesleges lett volna őket nem középsőként kezelni úgy, hogy Braynek megjelent a féltestvére és őt is a család részévé tették.
- Nekem egyáltalán nem meglepő az, hogy érte sem változnál meg – nyilvánvalóan a kérdés, amit benyögtem tényleg nem volt elég egyértelmű – De Clary miben más, mint a többi?
Jó ideje foglalkoztat a kérdés, de nem találtam rá választ összességében. Alapvetően először furcsa volt, hogy Clary nevét egyáltalán megjegyezte, aztán pedig annyit kezdte el hangoztatni, hogy már én is megtanultam azt, ahogy a szőkeséget hívják. Talán tetszett Braynek, hogy tudja bosszantani azzal, hogy Valerie-nek hívja, de nekem kifejezetten furcsa, hogy ennyi idő után sem veszítette el az érdeklődését a lány iránt, aki folyamatosan nemet mondott neki. Sőt, mintha csak egyre többet beszélne róla.
- Azért elég nyomorék lennék, ha rászorulnék a tanácsaidra ennyi idősen – nevettem el magam – Nem akarsz elmenni pick up artistnak? Szerintem bőven vannak olyan férfiak, akiknek segíthetnél.
Alapvetően durva belegondolni, de sokat számít az is, hogy az ember hogyan lövi be a haját, vagy egyáltalán veszi-e a fáradtságot erre. Én nem hittem abban, hogy létezik a tökéletes, kócos frizura, meg összességében nekem nem volt a stílusom az, hogy ápolatlannak tűnjek. Az összes srác, aki birtokolta a kócos haj erejét, az reggel szenvedett azzal, hogy úgy nézzen ki és meghódíthassa vele a kis alter picsákat. Ha az ember nem foglalkozik eleget a külsőjével és a belső fejlődésével, akkor soha nem lesz ahhoz elég önbizalma, hogy egyáltalán barátkozni merjen másokkal, nem pedig leszólítson még egy lányt is.
- Miért baj, hogy látott titeket? – egyre inkább kezdtem nem érteni, hogy mi zajlik közte és Clarissa között – Nem ez az első alkalom, hogy nővel látott.
Egyáltalán nem akartam találgatásokkal idegesíteni őt, vagy azzal, hogy belezúgott-e a csajba. Nem gondoltam volna cikinek tőle, amiért megkedvelt egy szép lányt, aki amúgy is érdekelheti, mivel sokkal több energiát fordít rá, mint bármelyik másikra, akivel közben együtt van. Nem az én dolgom beszélni az ő érzéseiről, majd elmondja nekem, ha akarja. Emellett az én feltételezéseim is lehetnek bőven tévesek.
- Nem adnád oda a kocsid – ez egy tény volt – Még a használtat sem vehetem meg.
Nem tudtam elítélni azért, hogy ennyire féltette az autóit, én sem szerettem, ha az otthoni kocsimba bárki használta volna az enyémet. Persze biztos vagyok benne, hogy anya és apa csinálják ezt, de rendben vagyok vele, mert legalább karban van tartva az autó.
- Persze, szerintem is így volt – nevettem el magam. Furcsa dolog ez a spiritualitás, hogy még Bray életét is mennyire átszőtte a neveltetéséből fakadóan. Ehhez képest én talán vaskalaposan híve voltam a realitásnak és eszembe sem jutott volna azon gondolkozni, hogy ki volt előző életemben a feleségem. Viccből sem, mert nem hittem benne, hogy rendelkeztem ilyennel korábban.
- De, pontosan arra számítok – vontam meg a vállam – Viszont valakitől azt tanultam, hogy ha kidobnak minket az ajtón, akkor be kell mászni az ablakon. Azt hiszem kezdem komolyan gondolni a dolgokat.
Magam sem tudtam, hogy hogyan kellene erről beszélnem neki, de ez így kimondva határozottan nem úgy hangzott, mint a fejemben, szóval inkább felálltam és az ajtó felé indultam.
- Ha menni akarunk valahová, akkor kezdhetnénk a napot mondjuk egy zuhannyal. Elcsórom a samponod – nem, nem menekülni próbálok a válaszadás elől. Csak segítek a királyfi kedvében járni.

1 580 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN7Js2V
Go flex | Braylen & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Go flex | Braylen & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Go flex | Braylen & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: Go flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn EmptySzomb. 19 Feb. - 16:58

Finn & Bray
- Feljelentelek különösön kegyetlenséggel eltervezett emberölés gyanújáért. - Kereken két és fél másodpercig sikerült teljesen komolyan vennem magamat és úgy fogalmazni, mint a családunkban nem Mona lenne az egyetlen jogi végzettségű ember. Őszintén szólva ha életem végéig jogszabályokat és rendeleteket kellett volna nézegetnem és kívülről beseggelnem, valószínűleg az első fizetésemből elutaztam volna egy lakatlan szigetre, nevet változtatok és sosem térek vissza. Nyilvánvalóan egy építészmérnök számára is megvannak azok a szabályok, amelyeket kénytelen követni, de egy ház megtervezésében még mindig több a kreativitás, mint az előre megírt és betartandó precedensjogban.
- Igen, de csak ha éhes lennék. - Kérdés nélkül a világ legrosszabb dolga, amikor a haverod, akinél dekkolsz, annyira belefeledkezik az előző éjszakai ivászat kiheverésébe, hogy még enni sem ad. Talán az volt az egészben a legrosszabb, hogy Finnel még csak nem is ittunk az éjszaka, mégis szüksége volt a társaságomra. Amivel abban az esetben, ha nem kelt fel, nem is lett volna semmi problémám. Legalább annyira megválogatom, hogy kikkel barátkozom, mint ahogyan azt is, hogy mit veszek fel, vagy mit vagyok hajlandó megenni. A kezdetleges Thor utánzat pedig, akivel nem csak a szobámat, de gyakorlatilag az ágyamat is megosztottam, az én aprólékos kiválasztási folyamatom eredményeként lett a legjobb barátaim egyike. Ergo úgyis elnézem neki, ha felkelt, akárhányszor tegye is meg, de ezt a részét szimplán nem osztom meg vele.
- Még jó, hogy csak te látsz és nem valamelyik csajom. - Jelen esetben a "csajom" kifejezés elég egyéni értelmezéssel bírt, mivel nekem nincs ilyenem, a klasszikus értelemben. Nem bírom azokat a csajokat, akik lépten-nyomon megpróbálnak rám akaszkodni és úgy csinálnak, mintha egy együtt töltött éjszaka után ők lennének számomra a világ legfontosabb dolga. Az nem az én stílusom. - Ez milyen fixáció nálad amúgy? Szőkék között nőttél fel, akkor hogyhogy nem jönnek be? - Nem véletlenül mondom neki mindig azt, hogy ha én Norvégiába születtem volna, valószínűleg soha nem akarok eljönni onnan. Az már tök mindegy, hogy Finn maga sem New Yorkban tervezett egyetemre járni, szimplán csak elcseszte és most muszáj elviselnie engem.
- Csak szeretnéd. Technikailag az apámé. - Ami nem okoz különösebb örömet sem nekem, sem a testvéreimnek, vagy az édesanyámnak. Akkor öröm itthon lenni, ha az öregem valami szar kifogással nem tölti itthon az éjszakákat. Persze teljesen felesleges lett volna ezt olyan embernek magyarázni, akinek a szülei normálisak. - Szóval mire hívsz meg? - Minden tekintetben igyekszem határozott véleménnyel lenni az engem körülvevő dolgokról és emberekről, ami nem kell, hogy azzal is járjon, hogy nem változtatom meg a véleményemet, amikor csak akarom.
- Ebben igazad van - vigyor költözött az arcomra, amikor az alvilági kapcsolataimat emlegette. - De hallod... Te honnan tudod hogy létezik olyan műsor, hogy Csókfülke, hm? - Gyanakodva pislogtam felé, miközben a szemeim is összeszűkültek. Rég volt már, hogy annyira lelkesedtem valamiért, hogy az utolsó hírig mindennel tisztában legyek a témával kapcsolatban. Ha egy ideig érdekeltek is a dolgok, elég hamar meguntam őket, ami miatt kezdett elveszni mindennek az eredeti értéke. Nem tudom megváltozik-e valaha a hozzáállásom, de muszáj hozzátennem, hogy jelenleg egyáltalán nem is célom megváltozni.
- Azt pedig semmiképp nem szeretném ugyebár. - Ezzel ő nyilván nem értett egyet, de ha már így felhozta... Az egész napomat Finnel kell töltenem, nehogy tényleg megtörténjen, amit épp az előbb vázolt fel. - Hogyhogy nem sikerült még megfektetned? - Ezt persze ugyanúgy kérdezhette volna tőlem, fordított esetben, csupán egy név lecserélésével, de nekem meglenne rá a válaszom, amit valószínűleg ő is tud. Gyerekkorom óta jó vagyok abban, hogy kimagyarázzam magamat bármiből, Mona diplomaszerzése óta pedig ügyvédem is van, aki megteheti ezt helyettem, ha tényleg komolyra fordulna egy zűrös helyzet.
- Ja, tudom. A legújabb trend hogy ha valami túl csípős akkor sajttal lehet enyhíteni. Szerintem meg aki nem bírja, az ne kezdjen faszméregetésbe. - Mi ázsiaiak azt hisze szimplán másképp lettünk bekötve. A fűszeres ételekből korlátlanul képesek lennénk fogyasztani, de egy kis tejcukor, és máris padlón vagyunk. Ki érti ezt? - Egy akkora cég, mint a Starbucks nem engedheti meg magának, hogy kicsesszen a laktózérzékenyekkel. Akkor szerinted miért van náluk ötféle alternatív tej, hm? - Mivel egyre több dologba kötöttem bele, rám lehetett volna fogni, hogy kezdek belejönni - vagy épp már nagyon is elememben vagyok. A helyzet az, hogy szerintem nálam ez az alapbeállítás.
- Túl közel áll Claryhez, nem működnénk. - Utóbbit legalább úgy közöltem, mintha járna mellé egy hajdobálás, és még húsz perc pletyka, ahogy a csajok csinálják. Habár ha teljesen őszinték akarunk lenni magunkkal, mi férfiak igenis sokkal pletykásabb népség vagyunk, csak nem vagyunk hajlandóak elismerni. - Ezzel egyébként egyetértek. Mégsem akarsz sose oda vinni. - Pedig sem a hideg, sem a síelés nem idegen számomra. Talán Finn csak attól fél, hogy túl nagy port kavarnék a szülővárosában, és idővel minden kis szőkeség utánam sírna. Ilyen tragédiát pedig még én magam sem akarhatok előidézni.
- Volt - felelem egyszerűen, hiszen ő egy kérdést tett fel és választ várt rá, nem pedig a részletek érdekelték. - Talán nem hiszed el, de az első barátnőmnek barna haja volt. - Barátnő alatt pedig nem azt a lányt értem, akivel először lefeküdtem, de ez is egy olyan részlete a magánéletemnek, amit szimplán nem teregetek ki mindenki előtt  - más dolgokkal ellentétben. Kell, hogy maradjon velem kapcsolatban valami misztikum, mint a nőknél, ha szexin akarnak felöltözni. Valamit hagyjunk a fantáziára is.
- Nagyon elmés. - Azt nem állítom, hogy bizonyos lányoknál nem működik ez a taktika, de abban már egyáltalán nem lennék biztos, hogy az olyan típusúaknál működik, mint Isabel. Még jó, hogy nem nekem kellett ezt kiderítenem, Finn pedig minél tovább húzza a dolgot, nekem annál több időm van megfektetni Claryt.
- Mi értelme állandóan jónak lenni? Ezt magyarázd meg nekem. - Tulajdonképpen rossz embert kérdeztem, mert nem hittem abban, hogy Finn is teljes mértékben jó fiú lenne. Talán jobban hallgat a saját szüleire, mint én az enyémekre, de ez már csak abból is adódik, hogy akik engem neveltek, teljesen más emberek, más közegből származnak, mint az övéi. Innentől kezdve pedig nem is volt mit csodálkozni azon, hogy mennyire másképp gondolkodunk bizonyos dolgokban. - Minden családban a középső gyerek a legnagyobb ámokfutó, nem tudtad? - Ezt az állítást egyébként rögtön meg tudtam volna cáfolni a nagybátyáimmal, de nem terveztem segget csinálni a számból, ezért nem is osztottam ezt meg Finnel.
- Most mondtam, mit ismételgessem magamat? - Felröhögtem, de tényleg nem voltam hajlandó magyarázkodni. Pontosan úgy gondoltam, ahogy mondtam a dolgot. Akármennyire rámenősnek tartottam Claryt a maga módján és tetszett, hogy nem fél a szemembe mondani, hogy egy parasztnak tart, attól még ő is nőből van. A nők pedig tök mindegy mit mondanak, mindig elhiszik, hogy akármilyen "rossz fiúval" van dolguk, az majd értük képes lesz - és hajlandó - megváltozni. Én viszont nem pártolom a tündérmeséket.
- Megosztom veled minden tudásomat, ha hivatalosan is nyertem. - Sok tekintetben különbözünk mi ketten, ezért nem gondolom, hogy majd az én tanácsomat megfontolva próbálná becserkészni Isabelt, de még mindig jó érzés volt azzal húzni az agyát, mintha többet tudnék nála, lévén, hogy mindketten elég büszke természettel vagyunk megáldva és sokszor magunkat tekintjük az okosabbnak. Ez persze eredményezhetne konfliktust is közöttünk, de Finnek olyan nyugodt természete van, hogy senkinek nem lenne kedve vele vitázni.
- Szerintem épp az ellenkezője. Be kellene záratni azt a helyet, azok után ami történt. - Jobban belegondolva, épp a korábban emlegetett alvilági kapcsolataim miatt talán képes is lennék rá. Ha jut rá némi szabadidőm, talán meg is kellene tennem. - És még Clary is látott minket - Elhúztam a számat, amikor hozzátettem ezt a - számomra - lényegi információfoszlányt. Ha úgy vesszük, hogy egyeseknél működik, ha féltékennyé vannak téve, mondhatjuk, hogy ez is egy taktika volt. Hogy bevált vagy sem, arra még nem jöttem rá, csupán idő kérdése.
- Ha odaadom a kocsim, több kedved lesz hozzá? - Van abban némi igazság, hogy a férfiak szívéhez a hasukon keresztül vezet az út, de saját tapasztalatom szerint egy kocsikulcs legalább olyan hatásos.
- Nem tudom. - Ezt pedig teljesen őszintén tudtam válaszolni, mivel szó sem volt arról, hogy megdobogtatta a szívemet, amikor először láttam őt. Ha azt mondom, hogy tetszik benne, hogy nem adja könnyen magát, akkor szimplán erőszakolónak tűnnék, amiért továbbra is rá próbálom erőltetni magamat, ha pedig azt mondom, hogy van benne valami különleges, akkor rögtön elhányom magam én is. - Biztos házasok voltunk előző életünkben, meg ilyenek. - Vigyorogva fejeztem be a mondandómat. - Ezt kérdezhetném én is tőled. Nem arra számítasz, hogy Isabel visszautasít? - Ha pedig ez az igazság, akkor valójában én meg Finn nem csak hogy egy ágyban fekszünk, de egy csónakban is evezünk - és ez az, amit már tényleg barátságnak lehet nevezni, nem?

1413 | öltözék |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Go flex | Braylen & Finn F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
Go flex | Braylen & Finn 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Go flex | Braylen & Finn Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Go flex | Braylen & Finn D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
Go flex | Braylen & Finn 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásRe: Go flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn EmptyCsüt. 14 Okt. - 11:18


Braylen && Finn

- Jól van nyugi már, baszd meg – nyilvánvalóan nem akartam őt sértegetni és csak poénból raktam hozzá az utolsó szót a mondandómhoz, de az biztos, hogy nem is mertem volna mást mondani neki. Úgy érzem, hogy az határozottan csak egy dolog, hogy az erőviszonyokat tekintve nagyjából egy kaliber vagyunk. Én magam határozottan hittem a testvériségben, és mivel összesen egy darab húggal rendelkeztem, szívesen tekintettem Braylenre úgy, mint egy fogadott kistesóra. Alapvetően, ha jobban belegondoltam, kettőnk közül határozottan én voltam az a srác, aki kevésbé érezte azt, hogy kifejezésre kellene juttatni az érzelmeit. Gondolok itt elsősorban arra, hogy kettőnk közül ismét én voltam az a személy, aki bár használta a baszd meg szót, ennek ellenére sem éreztem magam se frusztráltnak, se idegesnek még – Unatkoztam. Te is megtennéd velem ugyanezt, nem?
Talán nem kellene ennyire feltűnően szórakoztatnom saját magam. Pontosan tudom, hogy Braylen a Sátán seggéből mászott elő bébiként. Nem rossz dolog magával az ördöggel jó kapcsolatot ápolni, de ennek ellenére is sejtettem azt, hogy ha bizonyos szabályokat megszegek nála, vagy olyan határokat lépek át, amik miatt akár tiltólistára is rakathat, akkor meg vagyok lőve. Alapvetően ennek egyáltalán nem éreztem a súlyát, mivel bármennyire is nyálasan és undorítóan hangzik ez, mi ketten nem a semmiért lettünk barátok. És nyilvánvalóan nem kell annyira drámai módon kezelni az egészet, de neki hála, nem kellett azzal vesződni, hogy albérletbe költözzek. Ezért pedig határozottan hálás voltam akkor is, ha nem mutattam ki annyira az irányába, ami mind a kettőnk számára így volt a jobb… Egyikünk sem volt túl nyálas típus.
- El vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy jelenleg így nézel ki – nyilvánvaló volt, hogy csak szívatom, de az egoja érdekében hajlandó voltam hozzátenni a következőt – Legalábbis, jelenleg nem vagy az esetem. Tudod, hogy nem jönnek be a szőkék, veled ellentétben.
Ennek ellenére úgy kacsintottam rá, mintha legalábbis flörtölni készülnék vele. Mivel én tényleg nyomokban szőkének számítottam, szerintem tetszettem volna Braynek akkor, ha meleg lett volna. Ugyanakkor azt is tényként kell kezelni, hogy az én sötét haj és szem fétisem ugyanúgy érvényesülhetne, ha egy csapatban játszanánk. Talán az a legjobb megfogalmazás ránk, hogy mi együtt szeretjük a különbözőséget, és ettől lehetünk tényleg jó barátok.
- Nekem mindegy, a te házadban vagyunk – a rendelés felajánlás szimplán kompenzálásként szolgált volna azért, hogy felkeltettem őt. Nyilván a pénztárcám nem ürülne ki azért, hogy meghívjam őt egy kávéra, meg valami reggelire, de ha nem, hát nem. Nekem teljesen mindegy, hogy hol eszünk, az pedig tagadhatatlan tény, hogy a Yang házon belül konkrétan egy teljes étterem működik. Sokkal másabbnak tűnik ez a közeg, mint ahonnan én magam származom, pedig azért sokat elmond a családunk életszínvonaláról, hogy a szüleim finanszírozni tudják azt, hogy egy borostyán ligás egyetemen tanulhassak.
- A Netflixen már majdnem minden értelmes filmet megnéztünk – ezen a ponton elhúztam a szám – Legalábbis gondolom nem velem akarod megnézni a Csókfülke részeit. Illetve kettőnk közül neked vannak alvilági kapcsolataid, tudnod kellene, hogy mi van nyitva és mi nincs.
Az utolsó mondatot már ismét vigyorogva tettem hozzá. Azt a részét már elengedtem, hogy mi ketten épületeket fogunk tervezgetni, pontosan tudom, hogy az utolsó pillanat előtt nem fogom tudni rávenni őt a munkára. Mondjuk nekem se nagyon volt hozzá kedvem, hiába szerettem pepecselni például a makettekkel, voltak olyan pillanataim, amikor egyáltalán nem szerettem volna ilyesmivel foglalkozni.
- Ha kidobsz, akkor kénytelen vagyok írni Isabelnek, és megnyerni a fogadásunkat – elég magabiztosnak hangzott a számból a dolog annak ellenére is, hogy egyelőre nem igazán tudtam haladni a dologgal kapcsolatban. Szerencsémre mondjuk az ő lánya is ellenállt. Hozzátenném, hogy én alapból hátrányból indultam, de ha erről kezdtem volna el rinyálni, akkor az nyilván részben fapinás lett volna, meg kétlem, hogy meghatná őt.
- Az emberek nagy része nem tud semmit megenni sajt nélkül – úgy vontam meg a vállam, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne – És ti laktózérzékenyek sajnos kevesebben vagytok.
Én a magam részéről mondjuk határozottan belehaltam volna abba, ha nem kérhetnék mindenbe extra adag sajtot. Az pedig manapság még mindig nem elvárható, hogy tartsanak laktózmentes tejtermékeket minden vendéglátós egységben. Legalábbis szerintem kurva macerás lehet megoldani, hogy az semmilyen laktóz tartalmú termékkel ne érintkezzen, mivel az előkészítő felületek is logikusan beleszámíthatnak a helybe.
- Nem nekem van szőke fétisem – határozottan derűs volt az arcomon a mosoly – Láttam eleget az életem folyamán. Szerintem te lennél a legboldogabb ember Norvégiában.
Leszámítva azt az aprócska tényt, hogy sosem megy le teljesen ott a nap, neki meg mintha lételeme lenne a sötétség. Annyi pénzzel, mint amennyivel ő rendelkezik, pedig annak sem kellene problémát jelenteni, hogy hol vegye meg az alkoholt. Ugyanolyan könnyedén emelné le a bolti polcokról a piát, mint itt, pedig a röviditalt még én is a hajókon vásároltam meg.
- Neked volt már latin szeretőd? – fel mertem volna tenni az összes vagyonomat arra, hogy volt neki. Hiába állítja azt, hogy a szőkék a zsánerei, ennek ellenére is azt gondolom, hogy határozottan nem jelentene neki gondot az sem, ha egy gyönyörű, barna színekkel megáldott lánnyal kellene együtt lennie. Én is megdugtam a szőkéket, ha arról volt szó.
- Elhívom randizni – úgy vontam meg a vállam, mintha tényleg ennyire egyszerű lenne a dolog. Azzal már egy ideje tisztában voltam, hogy ha nemet fog nekem mondani, akkor addig kell ezt folytatnom, amíg meg nem gondolja magát. Ha egy idő után elég idegesítő leszek neki, akkor vagy eljön velem, vagy rám hívja a rendőröket. Bíztam benne, hogy ha az utóbbi történik meg, akkor maximum tárgytalanná válik a fogadásunk, mivel Bray jól fog szórakozni a helyzeten, de ahhoz, hogy ez ténylegesen megtörténjen, még egyszer el kell majd adnom neki a lelkemet.
- Szerintem ezzel nem érdemes szórakozni – finoman ráztam meg a fejem – Miért szeretsz ennyire veszélyesen élni?
Mondjuk elég egyértelmű volt, hogy minden bizonnyal megteheti a dolgot. Ha az én apám nem nevelt volna szigorúan mind engem, mind a kishúgom, akkor minden bizonnyal én is folyamatosan gátlástalanul azon agyalnék, hogy miként szeghetem meg a szabályokat. Most ilyesmi lehetőségem nincs, mert folyamatosan az öreg péklapát kezei vannak a szemem előtt.
- Mi az, hogy még érte sem? – én magam is éreztem, hogy sikerült kiragadnom a lényeget, de egy ideje már sejtettem azt, hogy nem véletlenül nem hagyja annyiban ezt a lányt. Arra mondjuk nem számítottam, hogy majd normális választ fogok kapni a kérdésemre, de egyszerűen kíváncsi voltam, hogy miért egy olyan személyben fogadott velem, aki egyáltalán nem akar vele lefeküdni.
- Nyugodtan elmondhatod. Megvannak a saját módszereim – egyszerűen csak megrántottam a vállam – Isa vörös barátnőjével sikerült szerezni a jó pontot?
Szerintem az a bizonyos este mind a kettőnknél csak a rossz pontokat gyarapította, de mindegy volt. Én már elkezdtem felállni az egészből, bár az is teljes mértékben igaz, hogy nem olyan egyszerű a dolog, mint ahogyan gondoltam. Vajon az állatvilágban is ilyen haragtartóak a nőstények?
- Tőlem aztán. De te döntöd el, hogy hova megyünk – lett volna tippem arra, hogy mit akar csinálni, de valami sokkal jobban érdekelt jelenleg – Miért pont Clarissa?

1 137 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN7Js2V
Go flex | Braylen & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Go flex | Braylen & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Go flex | Braylen & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: Go flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn EmptySzer. 7 Ápr. - 23:23

Finn & Bray
- Nyomkodd a sajátod, baszd meg. - Ha megengedhettem volna magamnak, valószínűleg hamarabb emlegettem volna valaki édesanyját, illetve azt, hogy Finn pontosan hova húzzon vissza. Viszont mivel az egyik legjobb haveromról volt szó, akit nem pusztán a házamba - házunkba -, de még az ágyamba is beengedtem, úgy éreztem ezzel én is túllépnék egy bizonyos határt. Én sem szerettem volna túlzottan, ha valaki az édesanyámat szidja, de jelen helyzetben voltam is annyira fáradt és kómás, hogy ne legyen ilyenekre energiám. - Mi a faszért keltettél fel? - Abban sem voltam teljesen biztos, hogy ez így történt. Ettől függetlenül tettem már olyan dolgokat Finnért, amelyeket meghálálhat annyival, hogy most nem ellenkezik és elfogadja, hogy a pokolba kívánom... Ami egyesek szerint sokkal inkább az én közegem. Ezeknek az embereknek viszont egyszer szívesen megmondanám, hogy bizony a mi skandináv barátunknak is épp eléggé kinyílt már a csipája ahhoz, hogy helye legyen mellettem odalent.
- Mint akik kilépnek az ágyból és két lépéssel arrébb magazin fotózásuk van. Barlangban éltél? - A hangomba ezúttal már vegyül némi pofátlan jókedv is, ami Finn számára már annyira ismerős lehet, hogy sokszor talán elege is van belőle. De mivel ő kezdte az egészet és még az anyját sem szidtam, most megérdemli, hogy legalább két percig az intelligenciáját kérdőjelezzem meg. Talán ha fenntartom ezt a hozzáállást, hamarabb úgy fogom érezni, hogy felkeltem, habár ez ténylegesen úgysem fog megtörténni egészen addig, amíg legalább a reggeli kávém illatát meg nem éreztem. Arról, hogy mekkora mennyiségű kalóriabevitelre van szükségem ahhoz, hogy elememben legyek, már ne is beszéljünk.
Ha választhatnék, szívesebben fordulnék egyszerűen a másik oldalamra, de sajnos a házunkban elszállásolt egyetlen bevándorló valószínűleg úgysem hagyná, hogy visszaaludjak. Egyáltalán nem Finn társaságával van bajom, vagy azzal, hogy már a saját szobámban sem hagy nekem öt perc nyugalmat. Gyakorlatilag ha tehetném, akárki mellett aludnék vagy tizenkét órát és bárkire meg is sértődnék, ha felkeltene. A probléma onnan kezdődik, hogy nem túl változatosak a lehetőségeink, ami a nap további részével kapcsolatos programokat illeti, hiszen egy világjárvány közepén vagyunk.
- Kávét főzni itt is tud a személyzet. - Ezt határozottan a párnámba motyogtam bele és nem is gondoltam teljesen komolyan. Végül is néha békén hagyhatom azokat, akik alap esetben kiszolgálnak és elvárhatom másoktól, hogy megtegyék ugyanezt.
- Az sokkal unalmasabb a Netflixnél. Nem 'tom. - Nagyot sóhajtok, miközben annyival megtisztelem a helyzetet, hogy a karom alá gyűrve a párnát felkönyökölök. - Szívesebben mennék el valahova, de mi van nyitva? Edzeni meg itthon is tudunk. - A tanulás egyértelműen nem volt opció. Amiért pedig Finn csöveskedik nálam és nem fordítva, én hozom a szabályokat, még ha íratlan is ez a megállapodás közöttünk. Nézhetném a vendégünk igényeit is, de a mi kapcsolatainknak is vannak határai.
- Kapd be. - Még a levegőben elkaptam Finn kezét és visszalöktem azt a saját térfelére. - Tudod nem véletlenül hívom ezt úgy... - Ezen a ponton a szabad kezemmel, amellyel épp nem a fejemet támasztottam, a szobám több része felé legyintettem. - Hogy az én szobám, szóval viselkedj, vagy a kertben alszol ma éjszakától. - Van egy olyan sejtésem, hogy valaki elbaszná az egészet és mégis beengedné őt, de addig is nagyon jól szórakoznék, ahogyan bentről nézem. - Rendelj valamit, de írd oda, hogy ne legyen benne sajt. Minden szendvicsükbe raknak, egészen nevetséges módon. Ez már akár kirekesztő üzletpolitikának is tekinthető. Megkérdezem Monát, hogy nem akarjuk-e beperelni őket. - Rögtön hasra vágtam magam és kinyújtottam a kezem, hogy elérjem az ágy melletti szekrényen fekvő telefonomat.
- Felőlem adhatsz neki, amit akarsz. - Nyilván nem vagyok skandináv Dávid-szobor, tehát nem tudhatom pontosan mi jár a fejében, de nem most akartam neki kiselőadást tartani arról, hogy nem csak a nőknek vannak megérzéseik és ha egy csaj nem jön be, akkor lehet rajta annyi nyílás amennyit az Isten ráteremtett, akkor sem fog nekem kelleni. Sabrine az én szememben már túl volt azon a ponton, hogy aranyosnak lehessen nevezni.
- Tudom, ezért akarsz latin szeretőt. - Félvállról magyaráztam csak neki, mert időközben tényleg azzal kezdtem el zaklatni a nővéremet, hogy millió dolláros ötletem támadt. Már csak válaszolnia kellett volna és akkor megnyugodhattam volna azzal kapcsolatban, hogy a nyugdíjas éveimet a Starbucks-per finanszírozza-e.
- És mikor volt neked akadály ez? Mi a terved? - Lezártam a telefonom, aztán a fejtámla felé hajítottam és oda sem figyeltem arra, hogy kicsi hiányzott ahhoz, hogy azon koppanjon egyet. Viszont ha betöröm a telefonom, legalább lett volna hova mennünk ma. Kár.
- Gondolom ha ráhívjuk az ICE-t nem vagyunk előrébb, mert lehet előbb tesznek ki téged, mint őt. - Ördögi kifejezés ült ki az arcomra, de persze én nem olyan ember vagyok, aki ilyesmit tenne. Gyerekként sem hívogattam csak heccből a 911-et, manapság pedig csak egy lehetőségem van arra, hogy Mona kihozzon engem a börtönből és azt nem Finn csaja miatt akarom elhasználni.
- Nem tartom hülyének Claryt, szóval azzal ő is tisztában van, hogy megváltozni nem fogok, még érte sem. - Ezen a ponton voltam hajlandó csak feljebb tornázni magamat és nyújtózni egyet. Megfordult a fejemben, hogy közben gondosan lerugdosom Finnt az ágyról, de jó rég kinőttem már az oviból és amúgy is biztos visszamászott volna. - Szerintem szereztem már nála legalább egy jó pontot, de ha megmondom mivel, akkor tőlem fogsz inspirálódni és az már csalásnak számít, szóval én nyertem. Megegyeztünk? - Persze, ha ez az egész ilyen egyszerű lenne, már rég kimondhattam volna, hogy én nyertem. De magában a versenyben sokkal több a potenciál jelenleg, hogy ennyire banálissá tegyük.
- Kaja után menjünk el valahová. Unom, hogy csak a te fejedet nézhetem. - Ha túl intenzív dózisban kaptam a családom társaságát, egyébként is szükségem volt arra, hogy megszabaduljak tőlük. Engem a négy fal között tudni huzamosabb ideig pedig olyasmi lehet, mint időzített bombával aludni.

935 | öltözék |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Go flex | Braylen & Finn F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
Go flex | Braylen & Finn 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Go flex | Braylen & Finn Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Go flex | Braylen & Finn D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
Go flex | Braylen & Finn 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásRe: Go flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn EmptySzomb. 27 Feb. - 13:30


Braylen && Finn

Valamiért nekem New York sokkal idegenebb helynek tűnt már a kezdetektől fogva. Kanada szimpatikusabb választás volt, gondolom az időjárási tényezők miatt, illetve jelen esetben gondolnunk kell arra is, hogy micsoda természeti csodák vannak ott. Első ránézésre senki nem gondolná rólam, hogy kifejezetten szeretek túrázni, de mi mind ilyenek voltunk. Engem kifejezetten feltöltött az, ha egy zöld területen lehettem a saját gondolataimmal. Szerettem a csendet és a nyugalmat magam körül, New Yorkban pedig, ha valamit, akkor ezt határozottan nehéz megtalálni.
Éppen ezért is lehet furcsa az, hogy a karantén beköszöntével én magam is úgy döntöttem, hogy mégis a nagyvárosban maradok. Ennek lényegében annyi volt az oka, hogy ez az egész vírushelyzet nagyon bizonytalanul hatott ki hát, ha úgy tetszik… Mindenre. Emiatt pedig senki sem tudta, hogy pontosan, hogy meddig fog tartani, meg mikor térhet már vissza minden a normális kerékvágásba. Ez több volt számomra, mint zavaró, így nem nagyon maradt lehetőségem azt illetően, hogy hol maradok. A kolikból ki lettünk pakolva, és ha most hazamentem volna, akkor talán nehéz lett volna azt újból kérvényezni, hogy visszajöhessek ide. Nem hiszem, hogy a tanulmányaimnak jót tett volna az, ha otthon kitalálnak valami kemény korlátozást és majd nem engednek visszarepülni, ezt pedig szerencsére a szüleim is így gondolták.
Már jó ideje bebútoroztam Braylen szobájába, és itt voltak a saját cuccaim is, de ennek ellenére is ha kedvem volt hozzá, egyszerűen eltulajdonítottam az ő ruháit, vagy használtam a Netflixét. Eddig nem jegyezte meg azt, hogy zavarná, én pedig nem akartam egész nap egyedül punnyadni a vendégszobában. Mivel sok időt töltöttünk együtt, szinte természetessé vált az, hogy már az ő szobájában aludtam el. Az elejétől kezdve csak a bőröndöket pakoltam be a vendégszobába, amit tőle kaptam. Mivel most nem tudtunk bulizni menni, az én kelési szokásaim visszatértek, bár szerintem, ha kiütjük magunkat is korábbi vagyok Braynél. Mint minden reggel, most is én ébresztettem fel őt, de ezt egyáltalán nem bántam. Egyrészt, mert innentől kezdve legalább unatkozni nem fogok, másrészt pedig határozottan sokat nyomott a latban az is, hogy vicces volt látni a mérges fejét, amiért ez megtörtént.
- Kinyomjam a szemed? – persze röhögve kérdeztem meg, a hangom viszont mélyebbnek és fátyolosabbnak hatott, mert én sem tértem még rendesen magamhoz. Azzal nála nem lehetett annyira próbálkozni, hogy majd úgy marad, az arca, mert minden bizonnyal mérgesen is tökéletesnek látja magát.
- Miért, hogy kelnek a filmsztárok? – gondolom ugyanúgy büdös szájjal, izzadtan, kócosan és hozzá hasonlóan zombisak is. Legalábbis az életben, az tény és való, hogy egyes romcomokban mindez egyáltalán nem játszik, mert mindenki tökéletes. Hála az égnek, hogy sosem voltam annyira szentimentális, hogy ilyen szarokat nézzek a nőimmel. Alapvetően a közös filmezés sosem opció egy párkapcsolatban, vagy bármilyen szituációban, ahol az egyik fél nő, a másik férfi, és nem testvérekről van szó. Nyilván a húgommal kénytelen vagyok Barbie meséket nézni, de az megint más. Kellene egyszer csinálni egy challenge-t abból, hogy ki bír végig nézni bármit egy nővel anélkül, hogy rámászna. Azt hiszem a legtöbb idő amit kibírtam az kőkemény negyven perc volt.
- Rendeljünk Starbucksból – jelentettem ki határozottan, és én magam is a telefonom után nyúltam – Én pedig állom majd. Ezért fogadtál be. Mert ilyen hálás vagyok érte, és megetetlek cserébe.
Az arcomon vigyor volt, miközben megnyitottam egy applikációt, ami ételkihordással foglalkozik. Már bőven nyitva vannak az éttermek és kávézók, tehát nem lesz probléma, de ettől függetlenül is várom Bray esetleges ellenvetését az ötletemmel kapcsolatban. Minden bizonnyal nem hülye szendvicsekre vágyik, mert ő maga annyira nem édesszájú, hogy lekenyerezhető legyen holmi sütikkel. Nekem a Mc reggeli is megteszi. El fogunk hízni a karantén alatt és bukjuk a fogadásunkat.
- Hát nem tudom, most a Netflix helyett toljuk az HBO Go-t? Jobb ötleted van? Gondolom tanulni nem nagyon akarsz – amióta ideköltöztem, én is jobban elengedtem az előadásokra járást, ami miatt kevésbé értettem az anyagot is, de hát… Valamit valamiért, nem? Minden bizonnyal voltak az ittlakásomnak feltételei, az egyik kimondatlan pedig biztosan az volt, hogy nem hagyhatom Brayt unatkozni.
- Akkor jó lesz a Starbucks? - kérdeztem, aztán ismét felé fordítottam a fejem - Rendelek egyet neked, Drágám. Nem szeretem amikor morci vagy.
Röhögve nyúltam a srác arca felé, hogy valami buzis simogatásszerűt véghez vihessek rajta, de szerintem még mielőtt megtehetném, meg fog akadályozni benne. Ezt én nem is kifejezetten bántam volna, mert homárkodni valahogy mindig kínos volt, de mi ketten akaratlanul is ugrattuk egymást hasonlóval.
- Hát akkor a szájába kell adni valamit, nem? – én magam sem értettem, hogy pont Braylenből miért hiányzik ennyire a kreativitás, ha már szinte küldetésként kezeli azt, hogy az összes valamire való, jól kinéző szőke lányt legalább egyszer a magáévá tegye. Sabrine pedig határozottan befért volna a keretben, ezért nem is értettem, hogy Clarissa mi az istenért érdekli ennyire. A másikat amúgy is könnyebb lenne megkapni, nem?
- Tudod, hogy én nem vagyok oda a te típusodért – azt már nem állítom, hogy rám jobban ragadnának a nők, mert egyikünk sem panaszkodhat, meg a barátságunkat amúgy sem hiszem, hogy az határozná meg, hogy ki szed fel több csajt. Meg mi alapvetően nem zárjuk ki az osztozkodás lehetőségét sem, bizonyos határokon belül. Nyilvánvalóan egy életre összevesznénk akkor, ha egy olyan nőt dugnék meg, akit öt alkalomnál többször maga mellett tartana. Azért én is tisztában vagyok az árulás fogalmával.
- Nem mondom, hogy rá teszek fel mindent – igyekeztem nagyon megválogatni a szavaimat – De nem tűnik annyira könnyen kaphatónak, tehát el kell játszanom a jófiút. Főleg, hogy már kaptam pár fekete pontot is, meg ott van az a kínai srác, aki most bezavar a képbe.
Aki nyilvánvalóan pasi szemmel is jól néz ki, nem véletlenül él a testéből a srác modellként. Bár szerintem akár hímringyóként is rommá keresné magát már csak azzal is, ha ránézne egyes nőkre. Mondhatnám akár úgy is, hogy határozottan megüti a mi szintünket.
- És a kis vadlovad betörésével, hogy állsz? – mert nem csak nekem volt miről beszélgetnem vele – Megszelídítetted már azt a rideg nőszemélyt? Tudod azt szokták mondani, hogy a rossz fiúkat nem lehet megváltoztatni. Szóval most azzal a technikával dolgozol, hogy elronts egy erkölcsös jó kislányt?

985 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN7Js2V
Go flex | Braylen & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Go flex | Braylen & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Go flex | Braylen & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: Go flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn EmptyVas. 15 Nov. - 16:56

Finn & Bray
Mások talán lehetőséget látnak abban, hogy otthon kell maradniuk és van idejük reflektálni, átgondolni mennyire voltak jó emberek, mi mindenen kellene javítaniuk. Mások talán értékelnék ezt az időszakot és minden szerencsétlenség ellenére is megpróbálnák kihozni ebből is a legjobbat. Én viszont nem vagyok mindenki más, így nem is kell rögtön azzal mentegetnem magam, hogy a bezártság jót fog nekem tenni. Különösen nem azokkal az emberekkel, akikkel kénytelen vagyok egy háztartásban élni. Más lett volna a helyzet, ha mondjuk könnyebben megoldható, hogy a karantén idejére egy hotelben maradjak, viszont mivel senki nem tudja, hogy pontosan mennyi ideig fog ez az egész tartani, nem volt különösebb ráció egy szoba kivételében. Nagyon egyszerű volt tehát a B terv. Ha én nem tudok elmenni, akkor másnak kell idejönnie. Mivel az én két drága nagybátyám potenciálisan idomult volna a szüleimhez, nem volt kedvem még inkább keresztbe szopatni magam, valaki olyan kellett, aki az én oldalamon áll. Finn egyértelműen tökéletes jelölt volt erre, mivel Felix-el ellentétben neki nem volt túl sok lehetősége azt illetően, hogy hol szálljon meg.
A szüleimnél határozottan nem kérdeztem rá, hogy maradhat-e nálunk az egyik legjobb haverom - tulajdonképpen ha akarom, addig rejtegetem valamelyik vendégszobában, ameddig csak akarom. Így viszont sokkal inkább arra igyekeztem koncentrálni az őseim előtt is, hogy tekintsék ezt lehetőségnek, mint ahogyan én is annak tekintettem, amikor éltem azzal, hogy én meg a nagy szívem megmentjük a szegény utcára került Mauseth-et. Amit viszont nem vártam tőle, hogy az én szobámban fog campelni. Még annak is jobban örültem volna, ha mondjuk Jesievel ismerkedik, mivel addig se mocorgott volna mellettem az ágyban, ami sok esetben azt eredményezte, hogy akaratom ellenére is kénytelen voltam azzal szembesülni: felébredtem. Alig emelem meg a fejem, még inkább traumatizálva érzem magam és nem csak a fény miatt. Nyögve támaszkodom feljebb, aztán félig nyitott szemmel nézek Finnre, mintha így meggyilkolhatnám. - Kuss legyen - jelentem be nemes egyszerűséggel. - Úgyis csak te látsz, nem mindegy? Ha nő lenne mellettem úgy kelnék, mint a filmsztárok. - Ehhez próbálok határozottan olyan fejet is vágni, mint a filmsztárok, akik egy pillantásukkal tönkreteszik a női szíveket. Ezt követően viszont előbb a hajamba túrok, hogy még véletlenül se csússzanak az arcomba a tincsek, majd a telefonomat kezdem keresni az ágy mellett álló éjjeli szekrényen, előbb anélkül, hogy odanéznék, aztán már a fejemet is odafordítom, mert az ujjaim a semmiben tapogatóznak.
- Egyelőre azt akarom kitalálni minek is fogadtalak be. Aztán hogy mi legyen a reggeli. - Nem mintha ne lenne tele a konyha kajával és ne lenne állandóan legalább négy opció, ettől függetlenül viszont kifejezetten élvezem, amikor olyasmit kérek a személyzettől, amire nem voltak felkészülve. Persze csak mértékkel, itt már nem a bébiszitterekről van szó, akikkel sportot űztünk a húgommal, hogy melyikünk tudja őket jobban kikészíteni, vagy egyenesen megríkatni. - Gondolom ha már ennyire konkrét gondolataid vannak, akkor volt időd kitalálni azt is, hogy mit akarsz csinálni. Szóval nyögd ki. - Vetek rá egy oldalpillantást, aztán feloldom a telefonomat. Az üzeneteim helyett előbb az Instagramra lépek fel, de mivel a teljes koncentrációm hiányában azt sem igazán fogom fel, hogy kinek a képei pörögnek előttem épp, hamar vissza is nyomom a billentyűzárat és ledobom a telefont a takaróra, majd én magam is visszahanyatlom a párnámra. - Ha már ilyen korán fenn kukorékolsz, legalább kávét hozhattál volna - sóhajtva emelem meg a karom és takarom le vele a szemeimet. Így legalább már egy zavaró tényezőt kizártam, a másik még dumál.
- Szerintem erre a kérdésre te is tudod a választ - hitetlenkedés érződik a hangomból, mellé pedig vetek pár megvetőnek szánt, de teljesen komolytalan pillantást Finn felé, a karom pedig felcsúszik a fejem fölé. - Túl sokat beszél. - Adom meg végül egyszerűen a választ, mintha ne lett volna épp elég egyértelmű. - Inkább az kérdés te miért nem dugtad már meg, ha annyi időt töltöttetek együtt. Ne mondd, hogy a latin szeretődre teszel fel mindent. Az nem te lennél. - Utóbbi már csak szimpla fennhangon való tanakodás. Lehet, hogy Finn sem viseli jól a karantént és azért gondolkozik csak egy nőben. Szomorú.

666 Go flex | Braylen & Finn 2648614545 | öltözék |


Never lose control, but I get close to it
I'm just tryna make the most of it Live each day like it's the last 'Cause you never feel the moment 'til it's passed Know, there's danger in the lesson learned Slow down before you crash and burn

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Go flex | Braylen & Finn F012df373b37aa979479dcf1d3f526ea6ebe39e7
Go flex | Braylen & Finn 9bd80a93f3aeba5a994c50764668577893e35754
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Go flex | Braylen & Finn Ab73b1a7e56c22d2576ef03c1a37b8c3eeced2ed
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Go flex | Braylen & Finn D32f1ea41b4052bb0bbf0b4729bbb20b5106680e
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
131
★ :
Go flex | Braylen & Finn 271b6acccf67bcd3ca75ed829d472e74a8f32590
TémanyitásGo flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn EmptyKedd 13 Okt. - 17:26


Braylen && Finn

A magam részéről nem annyira örültem ennek a karantén dolognak annak ellenére sem, hogy alapvetően szerettem Braylennel lenni. Lényegében tényleg ő volt az Államokban a legjobb haverom, hiába vett körül egy csomó ember, valamiért mégis úgy éreztem, hogy ha valakire, akkor rá biztosan számíthatok. Bárki bármit mond, az én tapasztalataim szerint megbízható embernek minősül... Csak elég őrült módon kell megfogalmazni a gondolatainkat.
Éppen ezért nem volt semmi meglepő abban, hogy miután kirúgtak a kollégiumból, lényegében ő volt az első ember aki a tudtomra adta: hozzá mehetek. És hiába van vagy ezernyi vendégszobájuk, én mégis az övét választottam. Nem vagyunk kisfiúk, hogy rinyáljunk annak a tényén, hogy mennyire ciki van nem ciki valakivel egy ágyban aludni. Részemről igazából egyáltalán nem releváns a téma ilyen szempontból. Amúgy meg az első alkalommal letisztázta, hogy a mi kapcsolatunkban ő a férfi, én pedig nem tudtam mit kezdeni ezzel tehát csak röhögtem rajta.
Alapvetően megtestesítjük mind a ketten a saját kis hazánkat, és hiába élek már jó ideje Amerikában, ettől függetlenül is korábban kelő típus vagyok, mint Braylen. Ilyenkor persze igyekeztem elütni az időmet mondjuk az Instagram pörgetésével, itt-ott elszórva a like-okat. Egyet Dee- nek, Egyet Isabelnek, és egy határozottan Sabrine bikinis szösszenetére is futotta. Ha tetszenének a szőke lányok, határozottan csinosnak találnám,  de számomra semmi különleges nem volt ebben a típusban. Ugyanígy voltam a vörösökkel is, Dániában egész gyakoriak a vörös lányok, mi pedig gyakran mentünk Koppenhágába csak úgy... Emlékeztetnem is kell majd magam arra, hogy megkérdezzem Brayt valamiről, ha felébred.
Nem tudom mennyi idő telhetett el pontosan, mire némi mocorgásra lettem figyelmes a magam melletti helyen, viszont mire odakaptam a fejem, már megemelkedett a srác és lényegében egy hatalmas szénaboglyát láttam csak belőle, ami a haja akart lenni. Éppen ezért nem is bírtam nagyon visszatartani a röhögésem.
- Hogy nézel ki? – néhány határozott mozdulattal kisöpörtem a tincseket a homlokából, aminek hatására a fejéből is láttam már valamit – Nem neked való ez a hosszú haj dolog. Hiába döglenek utánad, reggel egészen ijesztőnek tűnsz így.
Szándékosan tettem Star Wars utalást arra, hogy mégis kire hasonlít, mert azért szorult belém ennyi illem. Nem otthon vagyok, és ha ő utcára tesz, akkor kénytelen leszek más alvóhelyet nézni magamnak, ami talán nem lesz ennyire kényelmes a továbbiakban.
- Mi a mai terv? – pislogtam rá, és elnyomtam én is egy ásítást – Eléggé unom már a Netflixet. Nincs kedved kimozdulni?
Korlátozások ide, vagy oda, kezdett egy kicsit elegem lenni már. Mivel én nem tartoztam azon diákok közé, akik havonta hazalátogattak a szüleikhez, lényegében maradhattam New Yorkban akkor, ha teljes mértékben megszüntetem az ingázást. Így anyáékkal közösen arra jutottunk, hogy az egyetem fontosabb, tehát nem fogok passzív félévet csinálni magamnak csak azért, mert egy hülye vírus felütötte a fejét.
- Tényleg, akartam valamit kérdezni – egészen komolyan pislogtam rá – Ha Clary bejön neked, akkor Bree miért nem? Ő is szőke, pici vékony, törékeny. Mi a különbség kettejük között?

476 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN7Js2V
Go flex | Braylen & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Go flex | Braylen & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Go flex | Braylen & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Go flex | Braylen & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: Go flex | Braylen & Finn
Go flex | Braylen & Finn Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Go flex | Braylen & Finn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» awake; Braylen & Ah In
» Braylen Yang
» Braylen && Skyler ~ hello brother
»  Braylen & Mona - Siblings day
» red is not blonde. | Braylen & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: