New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 2:14 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 2:13 pm-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 1:46 pm-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 1:13 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30 am-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56 am-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Braylen Yang
TémanyitásBraylen Yang
Braylen Yang EmptySzomb. Nov. 02, 2019 11:43 am
Braylen Yang
Life is short, and men lie, women lie But a legend, he could never die

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Braylen Dae-Hyeon Yang
Becenév
Bray, vagy találj ki jobbat
Születési hely
Las Vegas, Nevada
Születési idõ
1999. november 3.
Kor
24
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
kapcsolatban van
Tanulmányok
Columbia Egyetem, építészmérnök hallgató
Foglalkozás
pain in the ass
Hobbi
sportkocsik után való ácsingózás, mások állandó jellegű kikészítése, bulik, a felső tízezer eseményein való unatkozás, edzőterembe jár, randiguru (szívesen Sky és Lay), tőzsdézik, élősködik a nagybátyjain, karórákat gyűjt, luxusmárka üzletekben vásárol (=szórja a pénzt), lovaglás
Moodboard

diák
csoporthoz tartozom

Jellem
Kedves szülők!

Braylen a mai napon nem akart részt venni a csoport matematika óráján. Amikor megkérdeztük, miért, azt válaszolta, hogy túl jól néz ki hozzá.

Elbeszélgettünk vele és megegyeztünk, hogy még a jóképű gyerekeknek is érteniük kell a matekhoz.

Reméljük, hogy a magabiztossága felnőtt korára is megmarad!

Ms. Aveyard



Kedves Mr. és Mrs. Yang!

A fiuk, Braylen valamilyen furcsa oknál fogva a barátaival avokádó napot szervezett holnapra az iskolába (ennek érdekében bátorító rajzokat is kihelyeztek az iskola területén). Az akció ártalmatlannak tűnik, de nem értjük az okát.
Örülnénk, ha segítenének az avokádók otthon tartásában.

Az esetlegesen iskolába behozott és zavart okozó avokádókat el fogjuk venni a diákoktól.

Előre is köszönjük az együttműködést! (Általános iskolások, igaz? Ilyesmit még mi sem találhatunk ki. De legalább péntek lesz!)

Köszönettel,
M. Bloomfield



Tisztelt Szülők!

A fiuk ma, április elsején bolondok napja alkalmából több osztálytársát is azzal ijesztgette, hogy a város vízellátó rendszere dihidrogén-monoxiddal szennyezett.

Braylen magatartása zavart okozott a tanulási környezetben, illetve a tanulók és jómagam figyelmét is megzavarta az órára való koncentrációban. Az osztálytársakat többszöri felszólításra sem sikerült lenyugtatni és meggyőzni arról, hogy ez nincs befolyással az egészségükre.

Habár értékeljük Braylen tudásvágyát a kémia iránt, a viselkedéséért nem volt hajlandó bocsánatot kérni. Kérjük Önöket, hogy beszélgessenek el vele a történtekről!

Továbbá ezúton értesítjük Önöket, hogy fiuk megrovásban részesül. Amennyiben a jövőben hasonló jellegű viselkedéssel zavarja meg az óra rendjét, az iskolában való megjelenésének felfüggesztése mellett igazgatói intőben is részesül.

Tisztelettel,
D. W. Allen



Tisztelt Mr. és Mrs. Yang!

Ezúton értesítem Önöket, hogy tudomásunkra jutott, hogy a fiuk, Braylen nadrág-tüntetést szervezett az iskola lány tanulói között, akik egyenruhájához nem tartozik hozzá ez a viselet. Braylen biztatásának hála azonban számos diákunk az iskolai szabályzat több pontját is egyértelműen áthágva mégis nadrágban jelent meg.

Amennyiben a szabályszegő viselkedésre való buzdítás nem lenne elég, a fiuk még több sajtóorgánum figyelmét is felhívta az általa "felháborítónak" és "hülyeségnek" titulált szabályzatra, amiről valószínűleg hamarosan értesülnek a helyi hírekből.

Az iskolában érvényes szabályokkal kapcsolatos kritikákat a diákönkormányzat ülésein fogadjuk, erről Braylen is értesítve lett. A legutóbbi, április elsejei viselkedése miatti megrovása fényében a fiukat egy hetes felfüggesztésben részesítem.

Tisztelettel:
D. W. Allen



Tisztelt Mr. és Mrs. Yang!

Braylen állítása szerint megunta a féléves történelem dolgozatot, és a feladatlap kitöltésének befejezése helyett az utolsó, esszéfeladatban panaszlevelet írt az iskola történelem tantárgy oktatásával, illetve az őt oktató tantestületi taggal kapcsolatban.

Amellett, hogy a dolgozata nem értékelhető és meg kell ismételnie a büntetésben töltött ideje alatt, javaslunk egy közös elbeszélgetést az illetékes tanárral és egy viselkedési zavarokkal foglalkozó szakemberrel is. Tekintve, hogy a Braylen és Mrs. Fitz között lezajlott beszélgetés során a fiuk az elfogadhatatlan viselkedésére tett megjegyzésre azt válaszolta, hogy szerinte a tanárnő viselkedése az elfogadhatatlan.

Ez súlyos nevelési hiányosságokat feltételez. Kérjük, beszélgessenek el Braylennel a történtekről!

Tisztelettel,
D. W. Allen


Hwang Hyunjin
arcát viselem

Múlt
- Mennyi? A szokásos? - Kérdő pillantásom lustán vándorol a srác arcára, aki kezeit mélyen a pulóvere zsebeibe süllyesztve néz körül a folyosón. Igyekeztem olyan helyet választani a találkozóra, ahol kevesen kaphatnak minket rajta az üzleten, és hogy egyszerre tűnhessen úgy is, mintha csak két fiatal egyetemista srác beszélgetne.
- A mennyiségtől függ. Mindig a mennyiségtől függ. - Rántja meg a vállát, mintha zavarná, hogy az árfolyamról kérdezem, holott ha csak egy kicsit is ismer, akkor tudná, hogy én csak az ő boldogulását akarom segíteni. Ha emelne az árain, mert úgy hozná a sors, bizony nem roppannék bele a plusz költségekbe. Főleg, hogy a hozzá hasonló srácoknak jól jön a plusz kereset. Valamit valamiért. Ő is segít nekem és én is segítek neki.
- Áh, azt mindig a helyzet alakítja! - Nem tudom mit vár tőlem, de az tuti, hogy nem fogom tudni neki előre megmondani, hogy hányszor fogom igénybe venni a szolgáltatásait.
- Hát.. a számom megvan. - Kinéz az ablakon, a zöldben pompázó campusra, ahol lézeng még néhány diák, akik feltehetően óráról késnek, vagy a könyvtárba készülnek, hogy bővítsék a tudásukat, még a közelgő vizsgák előtt.
- Nyilván. - Apatikus sóhaj tör ki belőlem, mert hiába csinálunk úgy, mint szűz lányok az első bulijukon, ismerjük már egymást, mert az előző félévben is nála vásároltam. Ha nem felelt volna meg az elvárásaimnak, már a második alkalommal sem hívtam volna fel. Na meg nem ajánlgatnám neki a jó szívemmel a bónuszt. - Nézd... - ráérősen nyúlok a kabátom belsőzsebébe, hogy előhúzzam a tárcámat. Normál esetben nem vagyok a készpénz híve, de ez a tranzakció olyasmi, amit nem szeretnék viszont látni a számlatörténetemben, mert nem vetne rám túl jó fényt, ha kiderülne a turpisság. Egy két plusz bankjeggyel pedig bárki száját be lehet fogni. - Az előleget már odaadtam múltkor. Bízom benne, hogy ezúttal sem csalódunk egymásban. - A tárcámba nyúlok és kihalászok belőle néhány bankjegyet, végül az eredeti árnál egy százassal többet nyújtok oda neki szó nélkül. A srác ujjai a bankjegyekre záródnak, én pedig nem várom meg, hogy átszámolja az összeget. Egyszerűen felállok, és a korábban általa a padra lerakott drága, fekete rajztartót felkapva ott hagyom a kihalt folyosón.
Más talán nem lenne olyan bátor, hogy az egyetem falain belül bonyolítson le egy ilyen üzletet, amikor nem csak a diplomája, de önmagában a hallgatói jogviszonya is múlik azon, hogy saját maga teljesíti-e a feltételeket... Én azonban nem izgulok túlságosan ezen. Ha lebuknék, még arra is van esély, hogy apám el tudná intézni a bennmaradásom, maximum a könyvtár bővülne egy újabb szárnnyal, vagy egy előadótermet kellene finanszíroznia. Yang-terem. Nem is hangzik olyan rosszul.


A mappát a tartalmával együtt a hátsó ülésen hagyom, a határidőig nem is akarok a tervrajzokra gondolni, amelyek elkészítése a jövőm lenne, ha szánnék rá annyi időt, mint amennyit a megfelelő emberek keresésével, akik megrajzolják helyettem. Úgy érzem nem arról van szó, hogy ne értenék a dologhoz, mert amíg még érdekelt az építészmérnöki szak, addig becsülettel megcsináltam a rajzokat. Aztán közbeszóltak a bulik és a lelkiismeretem, ami nem hagyta, hogy jó fiú módjára teljesítsek az egyetemen, mint ahogyan nem tettem soha korábban, már egészen az óvodától kezdve. Azóta meg egyszerűen elment a kedvem az egésztől. Rájöttem, hogy nem akarok órákig hülye rajzok fölött görnyedni és amíg van aki megcsinálja helyettem, nem is kell.
Ezt viszont apámnak nem kell tudnia, mert az én üzletem az egyetem. Nem mintha lenne ideje ilyesmivel foglalkozni. Velem azonban most muszáj lesz neki, mert hosszú léptekkel vágok át a parkolóházon a kék BMW-től a liftig.
Magam sem tudom pontosan miért jöttem ide, ez az érzés pedig csak erősödik bennem minden méterrel, amivel közelebb érek az idősebb Mr. Yang irodájához. Úgy érzem csak hab a tortán, amikor úgy sétálok el a titkárnője asztala előtt, hogy most nem próbál meg megállítani a negyvenöt kilós Barbie baba. Kopogás nélkül nyitok be, s bár valahol furcsa mód elégtételt érzek, amiért gyakorlatilag rögtön meghallom a titkárnő sikkantását, vonásaim mégis megkeményednek, amikor apámat látom, ahogyan keze lehull a titkárnő blúzának gombjai mellől.
- Braylen! - Hangjában meglepettség, de semmi bűntudat. Ha nem az apám lenne, eltörném az állkapcsát.
- Uram! Mr. Yang... Braylen... - A titkárnő azt sem tudja mit hebegjen, olyan ütemben igyekszik hosszú műkörmei hátráltatása mellett visszagombolkozni a jóízlés határáig.
- Az ajtónak van egy olyan funkciója, amivel legközelebb be is tudjátok zárni... - szólalok meg kimérten és bár undorodom a helyzettől, néhány lépéssel a helyiséget domináló íróasztal előtt álló fotelek egyikéhez sétálok és hanyag módon ledobom magam az egyikbe. - Neked pedig soha nem mondtam, hogy Braylenezhetsz - fordulok a titkárnő felé, aki az ajkait összepréselve, csendben bólint egyet, mielőtt vetne még egy-egy pillantást apámra, majd rám, végül pedig elindulna kifelé egy elmotyogott 'igen, Mr. Yang' kíséretében.
- Nem kellene így betörnöd. - Igazgatja az öltönyét, majd a haján is végigsimít, amiből egy szál sem állt félre. - Illemre tanítottunk anyáddal...
- Szerintem nem vagy abban a helyzetben, hogy illemről papolj. - Látom a felháborodást az arcán a stílusom nyomán, mégis csak egy sóhajtás a válasza, mert mindketten tudjuk, hogy igazam van.
-Miért jöttél?
Figyelem, ahogyan az asztala mögé sétál, megigazít néhány nyomtatványt, mintha csak keresne valamit - a felé tanúsított tiszteletemen kívül. - Nem látogathatja meg egy fiú csak úgy az édesapját? - A pimasz stílusom csak úgy fűti bennem az elégedettséget. Különösen kihangsúlyozom az életemben betöltött szerepét illető szót, csak hogy még inkább érezze, mennyire azt kívánom jelenleg; bárcsak ne ő lenne az apám. - Gondoltam emlékeztetlek rá, hogy ma van az évfordulótok anyával.
- Elég sok munkám van még, fiam.
- Kevesebb szünetet kellene tartanod. A túlságosan megerőltető testmozgás amúgy sem tesz jót a szívednek.
- Vigyázz, hogy beszélsz velem!
- Te akarod elmondani anyának amit láttam, vagy...? - Könnyelműen dőlök hátra a fotelban, kérdő pillantásom apám arcát vizslatja.
- Nem mondhatod el neki... Nem! Hadd fejezzem be. Amit láttál, csak egy botlás volt. Nem történt semmi.
- Miért ne mondanám el?
- Össze akarod törni anyád szívét? Braylen...
Egy háborút megjárt katona gondterheltségével egyenlő sóhaj szakad ki belőlem. Megfogott. Apám nagyon jól tudja mennyire szeretem anyát, és hogy soha nem lennék képes összetörni az álmát, amit a tökéletes családjában lát. Holott mindannyian feketék vagyunk, sárosak a bűneinktől.
- Hétvégén velem tarthatnál. Autóbemutató lesz. Biztos vagyok benne, hogy tetszene. - Nem hangzanak el a konkrét szavak, mégis tudom, hogy lekenyerezésről van szó. Mintha csak újra gyerek lennék, kapok valamit azért, mert hallgattam rá. Most azonban cukorka helyett már sokkal nagyobb tételekben játszunk. Nem vagyok jobb a srácnál, akit azért fizetek, hogy megrajzolja helyettem az összes egyetemi munkámat. Most a pénz az én számat fogta be.

livin' in new york

Jaden Emmaline Foster, Min Ye Na, V. Clarissa Larose, Finn Kristian Mauseth, Blayze M. Yim, Cleo A. Ballos, Seo Dan and imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Braylen Yang 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Braylen Yang Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Braylen Yang 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Braylen Yang B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Braylen Yang 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásRe: Braylen Yang
Braylen Yang EmptyPént. Nov. 08, 2019 8:41 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Braylen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hát fiam, te jó nagy... mókamester vagy! Azt hitted, mást mondok, mi? Smile De komolyan... nem lehetett egyszerű a tanáraidnak megbirkózni a cifrábbnál cifrább csínytevéseiddel. Nadrág-sztrájk? Meg avokádó-nap? Laughing Igazából szerintem abban a korban sokan szívesen lettünk volna az iskolatársaid, biztos nem volt unalmas melletted egy-egy iskolanap. Very Happy Mindenesetre borzasztóan tetszik, ahogy a leírás részt megoldottad. Egy újabb kreatív és szórakoztató megoldás. Braylen Yang 2624752903
Ám a problémás magatartásod ellenére nyilvánvalóan jól tanultál, és okos vagy, hiszen az építészmérnöki szak és a Columbia Egyetem nem piskóta. Very Happy Persze azt is megértem, hogy apád "botlásai" és lekenyerezései, meg az egyéb szülői példák mellett sem lehetett egyszerű megkomolyodni, vagy érettebben viselkedni.
Na de engedlek is tovább, várakoztattunk már így is épp eleget...  Braylen Yang 2451935670

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Braylen Yang Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Braylen Yang 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Braylen Yang 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Braylen Yang 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Braylen Yang 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Braylen Yang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» awake; Braylen & Ah In
»  Braylen & Mona - Siblings day
» Go flex | Braylen & Finn
» red is not blonde. | Braylen & Jade
» Braylen && Skyler ~ hello brother

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: