New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

noid ☆ Clary & Isa
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyVas. Jún. 04 2023, 17:49

Clary & Isa
Aki olyan családban, olyan körülmények között nő fel, mint én hamar megtanulja, hogy az emberek pusztán a létezésüknél fogva feljogosítva érzik magukat arra, hogy bármilyen néven illessenek, csak mert... Nem hiszem, hogy van ennek megmondhatója, vagy pontos oka, ha mégis nekem kellene megfogalmaznom, valószínűleg valami olyasmit mondanék, hogy az emberek szeretik a saját hibás döntéseik miatti frusztrációjukat másokon levezetni. Mennyivel egyszerűbb mások kritikusává válni, mint saját magunkba tekintve elismerni, hogy esetleg hibáztunk, rosszul szóltunk oda valakinek, vagy egyáltalán nem is kellett volna igent mondanunk bizonyos dolgokra. Nem mondhatom, hogy én nem cselekszem hasonlóan bizonyos esetekben, elvégre én is csak emberből vagyok, mint mindannyian. Senkire nem haragudtam még azért, mert olyasmit mondott a hátam mögött, amit a szemembe nem mert, vagy épp olyasmi került rólam írásba, amit egy velem egyidős, önbizalomhiányos fiatal lány nehezen viselt volna el. Az sem volt túl idegen tőlem, hogy voltak, akik szerettek kérdéseket feltenni, mégpedig azért, hogy első kézből értesüljenek bizonyos dolgokról. Gondolom az információnak is értéke van és van abban valami felvillanyozó, ha valaki tisztában van valamivel, mielőtt bárki másnak tudomására jutna az.
Clarissa és én valószínűleg még távoli ismerősöknek sem nevezhettünk volna egymást, olyannyira nem kommunikáltunk korábban egymással. Persze, láthattuk már egymást korábbi bulikon és valamilyen szinten biztosan volt tudomásom arról, hogy az ő életében milyen nagy szerelmi drámák befolyásolják az életét - Finn és én nem voltunk közömbösek egymás számára, az ő legjobb barátján keresztül pedig már egyenesen a szőkeséghez vezetett az út. Az egyetemisták pedig köztudottan szerettek pletykálni, rólam, vagy épp Clarissáról. A különbség talán csak az, hogy míg én lassan félvállról tudtam venni ezt, addig másnak nem volt ebben elég tapasztalata.
- Akkor ne viselkedj úgy. - Finom mosoly játszadozott az ajkaimon. Kis híján azt mondtam neki, hogy ha ezt már ki is kell jelentenie, akkor biztosan hülye picsaként fog viselkedni, de távol álljon tőlem, hogy lássam a jövőt, vagy épp meg akarjam jósolni mi fog történni tíz percen belül, ha végre tényleg felteszi a kérdését.
- Pont így gondolom én is. Senki másnak nem kell aggódni az én tanulmányaim miatt. - Finoman megrántottam a vállaimat. Ha a szüleimnek gondot jelentene, hogy fizessék az egyetemi tanulmányaimat, biztosan jelezték volna felém, én pedig megoldottam volna valahogyan. Egyébként sem terveztem örökké az ő jóindulatukból élni a saját életemet, a gondolataim szimplán nem ott jártak, hogy milyen helyen kellene gyakornoki állást szereznem, amikor olyan sok változás ment végbe mostanában az életemben.
- Ők ugyanezt szokták mondani azokról, akik bölcsésznek tanulnak. Szerintem meg csak mindkét félnek túl nagy az egója, hogy elismerjék, hogy mindkettőre szükség van. - Ez persze csak az én véleményem volt és így is volt elég adok-kapok közöttem és Finn között azzal kapcsolatban, hogy a sportmenedzsment minek számít. Én állítottam, hogy az üzleti tanulmányok egyértelműen a reál tanulmányokat folytatók közé sorolnak engem is, ő meg kiröhögött, amikor azt mondtam, hogy nekem is vannak számolgatós feladataim. - Te mit is tanulsz pontosan? - Lehet, hogy valaki valamikor már említette ezt nekem, de azért ennyire az én memóriám sem jó.
- Ne aggódj, ha szükség lenne rá, biztos lenne akitől kérhetek. - Lehet, hogy ahány barátom volt a középiskolában, annyifelé folytattuk az életünket, de attól ugyanolyan fontosak maradtunk egymásnak. A csoportbeszélgetéseink egyáltalán nem haltak el, amikor időnk és lehetőségünk volt, összefutottunk Milával, vagy épp Jennievel. Jade pedig akkor is örökre a legjobb barátnőm maradna, ha történetesen holnap felrobbanna a Föld.
- Nem tudtam, hogy ennyire a magadénak érzed ezt az egyetemet. - Halkan sóhajtottam, miközben próbáltam nem túlságosan irritált grimaszt vágni. - De azt gondolom jó, hogy most emlékeztetni tudlak, hogy nincs jogod sem figyelmeztetni, sem tanácsokat osztogatni nekem. Mindegy minek akarod hívni. - Finoman oldalra billentettem a fejemet, miközben mosolyra húzódtak az ajkaim. Az arcomon volt némi kíváncsiság azzal kapcsolatban, hogy vajon értjük-e egymást. Minél tovább folytatódott ez a beszélgetés, annál inkább egy nyelvet beszéltünk. - Én figyelmeztetlek, hogy nem szeretem azokat, akik meg akarják mondani, hogy mit tehetek meg és mit nem. - Egy igazi boszorkány voltam most és nem is éreztem úgy, hogy le kellene állnom. Ha valami mindig is jellemző volt a családomra, akkor az az volt, hogy egyikünk sem hagyta, hogy úgy beszéljenek vele, mint ahogyan nem érdemeltük meg.
- Szerintem Finn is elég nagyfiú ahhoz, hogy eldöntse mit szeretne és mit nem. - Vagy hogy történetesen én része vagyok-e annak, amit szeretne, vagy nem. Én nem bántam a dolgot, de nem is képzeltem bele olyan sokat, mert felesleges lett volna bedobni a szívemet valami olyanba, ami lehetett heti rutin a srác számára. - Nem gondoltál még rá, hogy azért nem hívnak fel másnap a fiúk, mert egy kiállhatatlan boszorkány vagy? - Félelem nélkül néztem a lány szemeibe, mert ezen a ponton valójában én kerülhettem volna az áldozat szerepébe, ha fogja magát és nekem esik, vagy épp rám borít valamit. Ha pedig megtette volna, megint csak nekem vált volna az előnyömre, hogy több emberhez mehettem volna panaszkodni, mint ő potenciálisan.
- Szóljak valakinek, hogy gondoskodjon rólad, hogy ne üsd feleslegesen más életébe az orrodat? - Ezen a ponton már képtelen voltam visszafogni magamat. Sosem voltam híres a türelmemről, mindig is inkább a tűzről pattant menyecskék közé soroltam magamat és soroltak mások is, mintsem azok közé, akik képesek higgadtan kezelni egy ilyen helyzetet. De azt hiszem azok után hogy már le is lettem ribancozva, tulajdonképpen jogom volt ehhez.
Késztetést éreztem rá, hogy ne csak félre álljak, amíg Clarissa valaki mást szolgál ki, hanem egyenesen itt is hagyjam ezt a beszélgetést, végül mégis arra jutottam, hogy ha megteszem, az menekülésnek tűnhet. Engem nem fog megijeszteni egy olyan lány, mint a szőkeség, mert nem félek tőle, függetlenül attól, hogy ő az idősebb. Ha valaki nem érdemli meg a tisztelet, csak azért mert felsőbbéves, vagy idősebb, akkor hiába veri érte az asztalt. Ez ilyen egyszerű.
- A barátaidnak és neked is ideje lenne megtanulni, hogy csak mert akartok valamit, az élet nem fogja tálcán kínálni. - Csak hogy még közömbösebbnek tűnjek az egész beszélgetés iránt, a hajamat kezdtem igazgatni, jó pár tincset a vállam elé igazgatva. - Ha Soren mással szeretne lenni, mással lesz. Nem az én tulajdonom. Mint ahogyan senki másé sem, csak mert meglátták és azt gondolják róla, hogy szép. - Azzal, hogy Soren mennyire vonzó, azt hiszem senki nem vitázhatott volna. Ha viszont Clarissa megvédheti a saját barátait, akkor én is meg fogom az enyémet. Márpedig csak azért mert Soren modellkedik, nem kell belőle tárgyat csinálni, akin veszekedni lehet, mint a buta tyúkok.
- Ó, kérlek... - hitetlenkedve nevettem fel. - Fogalmad sincs az érzéseimről. Ne tegyek másokat boldogtalanná, de csak amíg ez azt jelenti, hogy a te barátnőd megkapja Sorent, és Isten ments', hogy Finn és közöttem bármi történjen, mert persze ő is a barátod, akit alig öt perce még olyannak, akivel vigyázni kell. De ha ő bánt meg három másik lányt, mert nem vall nekik szerelmet egy éjszaka után, az az ő dolga és rendben van így? Szedd össze magad... - szemforgatva ingattam meg a fejemet. Azt hittem gyorsan túl leszünk ezen az egészen és az elején talán még kellemesnek is tartottam ezt a beszélgetést. Most mégis a feje tetejére állt az egész és egy kávétól és szendvicstől eljutottunk addig, hogy lassan egymásnak ugrunk az egyetemi büfé közepén. Ha valaki azt mondja így fog indulni az egyetemi karrierem, tuti hogy nem hiszek neki.
1194 | Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
noid ☆ Clary & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
noid ☆ Clary & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptySzomb. Aug. 06 2022, 16:11

Isa & Clary
Tökéletesen tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy sok mindent lehet rám mondani, de azt, hogy mondjuk simulékony jellemmel lennék megáldva, egyáltalán nem volt rám igaz. Persze annyira alter csaj sem vagyok, hogy utáljam az egész világot és septunt bökjenek az orromba, meg levágassam göndör szőke tincseimet és frufrut csináltassak. Tisztában vagyok vele, hogy minden bizonnyal úgy néznék ki, mint egy idióta. Összességében nem hittem azokban a dolgokban, hogy a külsőnknek tükröznie kellene azt, hogy mi pontosan milyen emberek vagyunk. Megvolt a maga stílusa, ami egy szelet volt belőlem, de ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy nem vagyok leírható két táskával, egy cipővel és három szoknyával. Valószínűleg azért szerettem nagyon a rózsaszínt hordani, mivel a világos bőrömet szépen kiemelte, jól állt a szőkeségemhez is, ugyanakkor ettől még csípős volt a nyelvem, ha egy-egy helyzet megkívánta azt. Tudom, hogy sokszor túl bizalmatlan és kemény vagyok az emberekkel, de nekem ez a technikám arra, hogy megvédjem magam azoktól, akik esetleg árthatnak nekem. Jelenleg egyszerűen túl sok anya is, apámmal és a húgommal a helyzet ahhoz, hogy bárkit közel merjek engedni magamhoz és kedveskedjek vele. Vannak olyan perverzióval megáldott emberek – alig gondolok Braylenre megint – akik még ezt is képesek szeretni bennem, szóval összességében rendben voltam a magam hűvös stílusával.
Nem tehettem róla, hogy mikor megláttam Isabelt, aki talán a filmekben megtestesítő mean girl-t hozza a mindennapokban – nem mintha én sokban különböznék tőle alapvetően – már el is ment a kedvem attól, hogy a mai napra bárkivel kedves legyek. Nyilvánvalóan nem boríthattam az arcába a kávét, de a fent felsoroltak mellett az is igaz volt rám, hogy ha valakinek megnyitottam a szívem, ahhoz ragaszkodtam. Jelen helyzetben pedig hiába néztem az ő arcát, folyamatosan Bree kiskutya tekintete volt előttem, ahogy a lány pasijánál? Haverjánál? Igazából fogalmam sincs, hogy kinél, de latolgatja az esélyeit. Ezen a ponton pedig Troy már csak azért kifogás – szerintem – hogy el tudja rejteni az összetört szívét.
A másik oldal sokkal idegesítőbb volt, ugyanis Braylen szerintem ösztönösen tudta, hogy mik azok a dolgok, amikkel az idegrendszeremet tropára tudja vágni, és valahol mélyen élvezheti azt, hogy én szenvedek. Nagyjából három hete hallgatom a sopánkodását arról, hogy Finn mennyire béna, hogy még egy nőt sem tud felszedni és már kezdett baromi unalmas lenni. Nem gondoltam Isabelt teljesen ártatlannak, de gyakorlatilag jelenleg az volt a helyzet, hogy olyan dolog miatt néztem rá csúnyán, amit mások idéztek elő.
- Előre leszögezném, hogy nem akarok hülye picsaként viselkedni – ennek ellenére nyilvánvalóan így fogok. Ha valaki ilyet mond egy beszélgetésben, akkor egyértelműen támadásra készül, nálam sem volt ez most másképp. Lényegében attól tartottam, hogy soha nem oldódik meg ez az egész, ha nem avatkozom közbe, akkor pedig nagyon is rossz barát lennék, ha csak Bibi vállát próbálnám meg veregetni, amikor épp a koliban vagyok.
- Rendben – nekem gyakorlatilag teljesen mindegy volt, hogy mibe fogom tölteni a kávét, amit megiszik, nem az én felelősségem. Jobb embernek sem fogom gondolni azért, hogy van egy pohara, amit olykor fel tud használni egy-egy kávé elfogyasztásakor. Mivel nem akartam azért én sem rögtön a fejéhez vágni a véleményem, egyelőre azzal ütöttem el az időt, hogy a kávégép tálcáján futtattam végig egy vizes rongyot. Meg esik az, hogy mellé fröcsköl a gép, vagy rosszabb esetben valami kiborul, szóval érdemes folyamatosan tisztán tartani.
- Te tudod – volt egy mosoly az arcomon, ahogy ezt kimondtam, de egyáltalán nem terveztem fejmosást tartani, vagy arról papolni neki, hogy minden bizonnyal igazságtalan, hogy ő neki nem kell a tanulmányai miatt aggódnia. Mindenesetre úgy voltam vele, hogy majd rájön és átértékeli az életét, az első félévek sosem arról szólnak, hogy az ember komolyan tudna állna a tanulmányaihoz. Nekem pedig nem volt tisztem más tárcájában matatni. Nála sokkal kompromittálóbb dolgok is vannak ezen az egyetemen.
- Minden értelemben őrültek – csak megrántottam a vállam – Olyanok, mint egy zombihadsereg. Szerintem alapvetően nem normális az, aki képes másfél órán keresztül komolyan foglalkozni a reál tárgyakkal.
Furcsa lehet ez pont az én számból, amikor talán a Columbia egyik legérzéketlenebb diákjának tartanak. Pontosan tudom, hogy sok pletyka van rólam és Braylenről meg összességében arról, hogy talán pont azért illünk össze, mert ő gondolkodás nélkül bárkit meg tud bántani, ha arról van szó, én pedig bele sem gondolok abba, hogy valakit esetleg megbánthatok. Talán közös bennünk, hogy túlságosan őszinték vagyunk és nem árulunk zsákba macskát, éppen ezért is voltam képtelen visszafogni a nevetésemet is, amikor Isabel megszólalt. Láthatóan nem ismerte még az itteni népszerű srácokat eléggé.
- Nem te mondtad ezt először nekem – csak megrántottam a vállam – De, ha mégis megtörténne, akkor nem árulunk zsebkendőt.
Isabelt pedig annyira nem ismertem, hogy következtetéseket vonjak le róla, de az alapján, amit eddig hallottam és tapasztaltam belőle – ha a fele is igaz a pletykáknak, ami valószínűleg nem így van – akkor ő lehet Braylen és Finn csak női kiadásban. Nekem ez mind rendben is lenne, ha éppenséggel nem valaki olyanra próbálna rámászni, akit az én barátnőm nézett ki magának. Azt pedig leszarom, hogy milyen kapcsolat van közöttük. Talán pont azért kellene meghúzni a határokat, mert elméletileg ők ketten csak barátok.
- Nem tanácsokat osztogatok – kicsit közelebb könyököltem hozzá, így néztem a szemébe – Figyelmeztettelek, érted? Nem ugyanaz a kettő. Ha idejársz, akkor minden bizonnyal érted a különbséget.
Nem volt célom az, hogy komolyan nekiugorjak, de ezen a ponton már nehéz volt magam türtőztetnem. Talán én álltam bele először és talán ugyan olyan arrogánsan viselkedek, mint ő is. De ettől függetlenül még inkább unszimpatikus lett a viselkedésével a lány. Valószínűleg ez kölcsönös volt, de már elegem van abból, hogy a csapból is lassan ő folyik és nekem kell hallgatnom.
- Mert nem kell adni alá a lovat – nyilván ezt könnyű volt mondani – És tenni neki a szépet, ha a végén úgysem fekszel le vele. Attól még nem leszel kevésbé ribanc.
Tudtam, hogy rendesen rázom nála a pofonfát, és ezen a ponton engem is lehetne bőven kritizálni azért a kis játékért, amit Braylennel űzök és titkon talán egy kicsit élveztem is. Ugyanakkor én nem próbáltam meg egyszerre két srácot hülyíteni, meg egy ideje már magam is egyre kevésbé voltam biztos abban, hogy nem kapja majd meg az a kis rohadék, amit akar. Ettől függetlenül még nem akartam végig nézni azt, ahogyan Bree teljesen a padlóra kerül, mert Troy egy idióta, amiért nem kell neki, aztán utána elkezd alakulni számára valami ideális és azt egy harmadik fél teszi tönkre.
- Valóban a kettőtök dolga, amíg egy harmadik fél nem jelenik meg – határozottan jelentettem ki ezt – Ha csak a haverod, akkor nem ártana kiszállni az ágyából, mert ezzel potenciálisan tönkre teheted az ő és más boldogságát is. Bár gondolom ez téged ezek szerint túlzottan nem érdekel. Félreállnál az útból?
Éppen érkezett valaki, akit gyorsan kiszolgáltam. Pontosan tudtam, hogy ennek a beszélgetésnek még nincs vége, szóval jó lett volna haladni a munkámmal. Miután a csaj lelépett, én is felkaptam egyet az elkészített szendvicsek közül és lehajtottam a papír csomagolását, hogy könnyebben hozzá tudjak férni.
- Az én dolgom az, hogy letörjem valakinek a szarvát, aki túl magabiztos nem az, hogy sírjak utána – ezen a ponton már minimálisan sem volt barátságos a hangom – Nem érdekel, hogy te mit csinálsz, de amíg a barátaim megsérülhetnek miattad, addig az én ügyem is a dolog.
Mindössze pár harapásnyi szünetet engedtem meg magamnak, aztán utána vetettem rá még egy pillantást és folytattam.
- Csak azért, mert szép vagy még nem szórakozhatsz mások érzéseivel. Tudod, a karma az működik – és valószínűleg én is megkapom majd a magamét, amiért undok béka módjára viselkedtem vele, de ennél többet nem tudtam tenni jelenleg Bibiért. Tudtam, hogy ő képes lenne kihátrálni az egészből és előadni, hogy minden rendben van vele, miközben megszakadna a szíve. Őt bántani pedig olyan, mintha az ember egy kölyökkutyának esne neki.

1 265 | öltözék |  noid ☆ Clary & Isa 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwXUJup
noid ☆ Clary & Isa JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX6oq7
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyVas. Dec. 05 2021, 01:01

Clary & Isa
Tisztában vagyok vele, hogy a külsőm nem feltétlenül olyan, mint egy ártatlan kislányé, akihez bárki szívesen odamenne az utcán, csak hogy segítsen átkelni neki a zebrán, ahol ott várja az édesanyja. A sötét hajam csak az egyik dolog, ami szigorúbbá teszi a megjelenésemet, még ha a kerekded arcom finomít is valamelyest rajtam. Furcsa belegondolni, hogy eddig mennyire nem foglalkoztam az arcformámmal, manapság pedig minden Dave-el töltött találkozásom alkalmával az jut eszembe, hogy mennyire hasonlít az arcformánk. Mindenesetre talán épp, amiért tisztában voltam azzal, hogy mások számára elég megközelíthetetlennek tűnök, igyekeztem a viselkedésemmel kompenzálni a dolgot. A szüleink arra neveltek bennünket Anával, hogy úgy viselkedjünk másokkal, ahogyan mi is szeretnénk, hogy kezeljenek bennünket. Ez pedig alapvetően egy olyan alapelv, amit mindenkinek illene betartania. Jellemzően én is csak azokra néztem sandán, akik meg sem próbáltak olyan emberséges szintet megütni velem szemben, amit minden embertársunk megérdemel. Nem arra van szükségem, hogy mindenki a lábaim előtt heverjen, vagy feleslegesen legyen velem kedves, majd a hátam mögött mondjon rólam olyan dolgokat, amiket a szemembe nem mer... Szimplán csak úgy érzem, ha toleránsak vagyunk másokkal szemben, az hosszú távon kicsivel jobb hellyé teheti a világot.
Az egyik része ennek az egésznek például az is, hogy normálisak vagyunk az olyan emberekkel, akik gyakorlatilag a mi kényelmünk érdekében dolgoznak - mondjuk épp egy olyan büfében, mint ahonnan a kávémat igyekszem beszerezni. Talán csak a buliban elfogyasztott alkohol utóhatása volt, de kezdtem úgy érezni a szőke lány viselkedéséből, hogy nem lehetek az esete - mármint abból a szempontból, hogy megérdemeljem azt az emberséges viselkedést, amit én igyekeztem felé megadni.
- Akkor hallgatlak - jelentem ki könnyedén, a mosoly pedig még mindig ott játszik a szám sarkában. Csak mert lett egy megérzésem, nem kell rögtön ráugranom és kirobbantani valamiféle cica harcot - amihez ma egyébként is túl fáradt vagyok. Maximum nem jövök többet ebbe az épületbe, ha nem muszáj.
- Köszönöm. - Jelentem ki könnyedén, majd gondosan a poharam tetejére nyomom a műanyag fedőt, amiért valamelyik zöld aktivista személyes poklában valószínűleg tíz évvel tovább égek más emberekkel ellentétben. Viszont nem voltam hajlandó eljátszani sem annak a gondolatával, hogy a végén leöntöm magamat. - Akkor legközelebb felkészülök. - Ha nem is végletekig menve, de én is egyike voltam azon embereknek, akik apró változtatásokkal, de szívesen tesznek azért, hogy a bolygónk élhető maradjon. Kezdve például azzal, hogy üveg és fém szívószálakat használok és eladományozom a ruháimat.
- Lehet, hogy így lesz. De alapvetően majd a vizsgaidőszakban kezdek el izgulni. - Újabb mosoly jelent meg a szám sarkaiban, habár nem volt kifejezetten őszinte. Nem tudom milyen gyakran osztogatnak másoknak tanácsot büfés lányok azzal kapcsolatban, hogy mennyit kellene inniuk, de eléggé szét lehet csúszva a sminkem, ha már nem csak a családom figyelmeztet arra, hogy össze kellene szednem magamat, hanem egy teljesen ismeretlen lány is. Legalábbis én határozottan úgy gondolom, hogy nem ismerjük elég jól egymást ahhoz, hogy ilyeneket mondjon nekem - de gondolom a kedves gesztusa miatt akár el is fogadhatom a kritikát, maximum nem hasznosítom.
- Milyen értelemben őrült? - Nem feltétlenül tudtam, hogy mire céloz a szavaival, de ha már olyan közlékeny volt, legalább egy magyarázatot megérdemeltem tőle. Belecsöppenni az egyetemi életbe pontosan olyan, mintha egy sorozat sokadik évadához csatlakoznék, mint új szereplő. Mindenki más már ismeri egymást, van múltjuk és azzal is tisztában vannak, hogy milyen ember a másik. Viszont ha mindenki csak a saját évfolyamtársaival lógna, akkor az egész egyetemi élmény baromi más élmény lenne. Nem bánom, hogy a Columbiát választottam és azt sem, hogy valamilyen szinten Finnel azóta is tartjuk a kapcsolatot. Ettől függetlenül fontos volt nekem az, hogy olyan ember is most kezdett velem, akit már ismerek és aki mellett biztonságban érzem magamat. Soren ilyen ember az életemben. - Lehet, hogy én is elég magabiztos vagyok, hogy ne fájjon. - Nem akartam belemenni abba, hogy pontosan miért nem félek az olyan pasiktól, mint amilyen Finn maga is. Főleg azért, mert ha nagyon a dolgok mögé nézünk, én vagyok az, aki bizonyos értelemben kihasználom őt. Más kérdés, hogy ő hagyja, sőt szorgalmazza is, ki tudja minek a reményében... De csak mert valaki potenciálisan a jövőben pofára ejthet, nem kell mimózaként élnem a saját életemet ma.
- Ha a neve sem érdekel, akkor nem igazán értem miért érdekel a magánélete. - Olyan kifejezéstelen arccal jelentettem ezt ki, hogy valószínűleg egy szobor is megirigyelte volna tőlem. - Arra pedig őszintén szólva a legkevésbé sincs szükségem, hogy teljesen ismeretlenek tanácsokat osztogassanak nekem. - A családomtól sem viseltem ezt el, így képmutatás lett volna, ha most megteszem és visszavonulót fújok. Nem éreztem úgy, hogy rálépek a lány lábára, ezért nem is feltétlenül értettem, hogy ő miért próbálkozik hasonlóval.
- Ahhoz talán hozniuk kellene valamilyen szabályt, hogy az elsőévesek nem vegyülhetnek a felsősökkel. - Viszont amíg ilyen nem lép életbe, nem látom értelmét annak, hogy bármilyen formában szabályozni próbálja bárki is a hallgatók szocializációját. Az egész felvetés ebben a kontextusban - ettől a lánytól - egyébként is csak szimpla féltékenységnek tűnt. - Most mondtad, hogy Finnel érdemes vigyázni. Akkor miért engem tolsz le a viselkedésem miatt? - Felvontam az egyik szemöldökömet, úgy vártam a válaszát. Az lett volna a legegyszerűbb és mindkettőnknek időt takarított volna meg, ha kimondja, hogy melyik srác jön be neki. Persze ez nem jelenti azt, hogy ha éppen Sorenről van szó, akkor lemondok róla a javára. - A kapcsolatom pedig a "haverommal" a kettőnk dolga. - Amit száz százalékban így is gondolok. Ha Soren mással akarna lenni, elfogadnám, mert vagyunk annyira jóban, hogy a legjobbat akarjam a számára.
- Csak mert gondolom téged már megbántott egy túl magabiztos pasi, ne félts másokat. - Mondhatjuk, hogy mindenki a saját hibáiból tanul, vagy hogy nem érdemes beleszólni mások életébe. Mindenki döntse el, hogy melyik a szimpatikusabb.

937 | Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
noid ☆ Clary & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
noid ☆ Clary & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyVas. Aug. 22 2021, 02:01

Isa & Clary
Amint jelezte nekem, hogy elég lesz a tejből, egy határozott mozdulattal állítottam meg a kezem, ennek hatására pedig egy cseppel sem csordult túl az. Már egy ideje itt dolgoztam, szóval volt némi gyakorlatom abban, hogy miként kell cseppre pontosan annyi tejet és kávét adagolni a vásárlóknak, amennyit kérnek. Ugyanolyan határozottsággal puffant a pulton a tejes doboz maga is. Talán az emberek azt hinnék, hogy ha így bánok a dolgokkal, akkor kiöntök és összetörök valamit, de a mozdulataimban legalább annyi precizitás volt, mint frusztráltság. A vendéglátás ás kereskedelem egyik határozott hátránya az is, hogy ki kell szolgálnom olyan embereket, akiket talán annyira nem akarok.
Sosem voltam egy olyan valaki, aki könnyen kimutatta volna az érzéseit, de ennek ellenére is, ha valakit meg tudtam szeretni, azt ténylegesen a szívembe zártam. Pont ezért is féltem valahol annyira attól, hogy esetleg ez megtörténhet majd olyan idegenekkel, akik bajt hozhatnak a fejemre. Ott van például Bibi, akit egyáltalán nem bántam meg, hogy megismertem, de összességében annyira más volt ő meg én, hogy egyszerűen képtelen voltam felfogni azt, hogy miként nem hánytam el magam instant attól a cukiságtól, ami őt lengi körül. Félreértés ne essék, ez nem a lány szegénységi bizonyítványa; sokkal inkább annak köszönhető az egész, hogy én egyre nehezebben találtam meg a közös hangot másokkal.
Pontosan tudtam, hogy ha valakivel, akkor ezzel a lánnyal nem kellene kedvesnek lennem, pont Bree miatt. Viszont valahol megijesztett az állapota, és kicsit tartottam tőle, hogy a nap közepén esetleg rosszul lehet. Én sem akartam másoknak rosszat, már csak anya miatt sem, de pontosan tudtam, hogy lesz hozzá pár olyan kérdésem, ami talán kényelmetlen lehet majd a számára. Nem számított ez az egész, mivel meg kellett lépnem a dolgot Bree érdekében. Ő sosem tenne hasonlót, én pedig jó barátnőként máshogy látom a helyzetet.
- Biztos vagyok benne, hogy tudsz majd válaszolni nekem – picit félrebillentettem a fejem. A hangom kedves volt, de a szemöldökömet eléggé felvontam, így néztem rá. Tisztában voltam azzal, hogy elég resting bitch fejem van, ha nem mosolygok, jelen helyzetben viszont ez eléggé jól jött. Aki azt állítja, hogy az egyetemeken kevésbé mennek a pletykák és a rivalizálás egymás között, az határozottan hazudik. Hiába vagyunk felnőttek, attól függetlenül még mindig emberből vagyunk, emiatt pedig bizonyos tulajdonságaink nem fognak megváltozni csak azért, mert elérjük a huszonegy éves kort.
- Parancsolj – egy laza mozdulattal adtam a kezébe a poharat – Persze, kiszolgálunk.
Én magam is jobban szerettem magammal hozni a saját poharam, mivel baromi nagy felelőtlenségnek tartottam azt, hogy ennyi papírhulladékot halmozunk fel. Ráadásul nálunk is az elviteles poharak teteje műanyagból van, emiatt pedig máris jóeséllyel termelhetünk egy csomó szemetet. Nyilvánvalóan ehhez nem akartam asszisztálni, és semmibe se került beszerezni egy – amúgy kifejezetten csinos – állandó kávés poharat.
- Ha elég időt töltesz itt, majd idővel megtanulod – vagy nem. A legtöbben nem sajátítják el ennek a tudását. Általában én jól mértéket tartottam, lényegében akkor ittam csak többet, amikor ténylegesen nagyon nyomasztott valami. Jól tudtam magam érezni a bulikon kevés alkohol elfogyasztásával is, de nyilvánvalóan mindenkinek más a tűrésküszöbe. Az én esetem is elég hullámzó volt, mivel a kedvem is nagyjából ilyennek volt a legjobban leírható, ha az egyetemi partikról volt szó. A legtöbbe elmentem, ha volt kedvem, de nem viselt meg lelkileg, ha úgymond lemaradtam párról.
Felvont szemöldökkel igyekeztem megfejteni az arckifejezést, illetve legfőképpen azt, hogy a mosoly és a mozdulat, amivel a füle mögé tűrte a haját vajon pontosan mit jelent. Nem lepődtem volna meg, ha mondjuk kedvelné Finnt, mert vitathatatlan tény volt az, hogy a lányok egy része tényleg nagyon odavolt érte. Én magam annyira nem ismertem, hogy ennek a mélységeire ássak, de abból kiindulva, hogy Braylen barátja, el tudtam képzelni róla azt is, hogy egy intelligens srác, ugyanakkor a srác pont az a típusú személy volt, akinek a baráti körébe teljesen jogosan tartozhatna akár egy proli állat is. Persze csak az a típusú, aki aranykanállal a szájában jött a világra.
- Tapasztalataim alapján, elég őrült egy-kettő – nem akartam belemenni, hogy pontosan mire alapozom ennek a kutatásnak az alapjait – Azokkal, akik túl magabiztosak, sosem árt vigyázni.
Ezen a ponton már ismét ellágyult a hangom, szimplán jó tanácsnak szántam. Pontosan tudtam, hogy voltak olyan menő mérnök srácok, akik nem egész nap a könyvtárban rohadtak, mivel amellett, hogy természetesen okosak voltak, baromi jól is néztek ki. És egy egészséges önbizalommal rendelkező, korunkbeli férfi ezzel már tökéletesen tisztában is van. Nyilvánvaló, hogy az összes azt vallja, hogy fiatalon kell magukat kiélni, ezért minden ujjukra jut egy lány, és ezt kihasználják.
- Nem jön be egyik se – elég határozottan jelentettem ki, és igaz is volt, amit mondtam – És legkevésbé sem érdekel a kínai celeb neve, azt elhiheted. Szimplán nem akarom végig nézni azt, ahogyan másoknak fájdalmat okozol, de a végén te is két szék közé fogsz esni.
Mivel nem voltak túl sokan a közelben rajtunk kívül, anélkül mondtam ki azt, amit pontosan gondoltam, hogy megválogattam volna a szavaim. Egy pillanatra vettem le összesen a tekintetemet a lányról, amíg a miniatűr mosogatóban található rongyot összeszedtem, és azzal töröltem át a pultot.
- Nem érdemes megbolygatni az állóvizet ezen az egyetemen – nyilvánvalóan azért mondtam neki, mert volt némi tapasztalatom a dologgal kapcsolatban. Gyorsan eltettem a tejet, aztán utána újra odafordultam hozzá – Döntsd el, hogy lefekszel Finnel, vagy felszeded a haverod. Mert talán mástól veszed el a boldogságot azzal, hogy mind a két srácot csak hülyíted.
Nem tettem hozzá, hogy a dolog minden bizonnyal rajtam fog csattani, mivel Finn iszonyatosan hisztis haverja kifejezetten szereti támasztani a pultot és olyan dolgokkal tömni a fejem, amitől ideges leszek. Nekem pedig jelenleg volt elég dráma az életemben ahhoz, hogy képtelen legyek rendesen lereagálni egy bizonyos helyzetet.

925 | öltözék |  noid ☆ Clary & Isa 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwXUJup
noid ☆ Clary & Isa JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX6oq7
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyKedd Május 18 2021, 20:02

Clary & Isa
- Köszönöm, elég. - halk sóhaj tör elő belőlem, miután kimondom a szót. Nem frusztráltságból adódik, sokkal inkább annak a reményében, hogy végre kávé jut a szervezetembe. Szeretném magamnak megfogadni, hogy máskor nem kerülök ilyen állapotba, tekintve hogy a másnap mindig rettenetes érzést kelt bennem és nem pusztán a fejfájásra, vagy fáradtságra gondolok. Jade és én is tisztában vagyunk vele, hogy sok esetben azokon a bulikon készült képek, amelyeken az utóbbi időben részt vettünk, jóformán pusztán jelzések akarnak lenni nem csak szimplán a külvilágnak, hanem egy bizonyos személynek arról, hogy pontosan hogy is érzek. Jellemzően a nőket mondják azoknak a személyeknek egy kapcsolat végeztével, akik előbb sírnak a szakítás miatt, aztán szép lassan képesek azt feldolgozni, míg a férfiak előbb mutatják, hogy teljesen rendben vannak és csak kis idő elteltével kezdenek belegondolni abba, hogy ha veszítettek is valamit, akkor pontosan mekkorát.
Én úgy érzem nem a személyes bosszúm részeként viselkedem úgy, hogy az egész családom - még Dave is - ki van rám akadva. Sokkal inkább azt próbálom elérni, hogy a gondolataim ne állandóan Lounál kössenek ki. Az, ami Soren és közöttem volt pont olyasmi volt, ami ebben a segítségemre volt, még ha olykor azt is vonta magával, hogy félálomban kellett kávét kérnem magamnak a büfében... Abban az épületben, ahol bármikor összefuthattam volna Finnel is. A tény, hogy több barátnőm döntött úgy, hogy nem folytatja a tanulást akár el is bizonytalaníthatott volna, nekem azonban épp az emlegetett fiúk voltak azok, akik egyfajta biztonságérzetet adtak az egyetemen is, mert nem éreztem magam teljesen egyedül.
- Akkor köszönöm a pozitív énednek. - Mosoly játszott az arcomon, amikor végül bólintottam és előbb az édesítős doboz felé nyúltam, majd amikor belepottyant egy a kávémba, az oldalra kikészített apró keverők felé. - Attól függ mivel kapcsolatban. Én sem értek mindenhez. - Miután kimondtam a szavakat, a keverőt a mellettünk álló kukába dobtam. - Megkaphatom a pohár tetejét is? Egyébként ha valaki a saját elviteles poharát hozza, abba is kiszolgáltok? - Kíváncsian vonom fel a szemöldökeimet. Végül is miért ne épp az egyetemen tanuló fiatalság lenne az, aki odafigyel a környezetére és arra, hogy ne generáljunk annyi hulladékot? Lehet, hogy ebben a pillanatban nem én magam voltam a környezetvédők kedvence az elviteles kávémmal, viszont hiszek abban, hogy ha eléggé odatesszük magunkat, mint értelmiségiek, akkor nem csak magunkra gondolunk, hanem arra is, hogy milyen életet élünk egyszerű emberként. Hiába tűnik úgy, hogy egy New York kaliberű városban is egyetlen apró tényezőként kevesek vagyunk ahhoz, hogy egy egész világ hozzáállását megváltoztassuk, viszont ha mindenki így gondolkozik, akkor soha nem valósul meg semmi, nem történik meg a példamutatás és az egész kezdeményezés feleslegessé válik. Lehet, hogy külön-külön csak apró eredményeket érünk el, de ha egyre többen próbálkoznak, akkor ezek a próbálkozások hosszútávon összeadódhatnak.
Úgy gondolom így van ez valahogy a kedvességgel is. Ha mi kedvesek vagyunk másokhoz, idővel talán mások is belátják, hogy nincs értelme hadakozni és elítélni valami miatt embertársainkat. Még ha épp elég jó helyzetbe születtem is ahhoz, hogy ne érezzem magam kirekesztettnek, vagy a társadalomból leszakadt egyénnek, attól még gyakran kellett figyelembe vennem azt, hogy mások miatt akarhatnak tőlem - pusztán a családi hátterem és viszonylagos hírnevem miatt. A büfés lánnyal kapcsolatban sem sikerült még teljes mértékben dűlőre jutnom, ugyanis az egyik pillanatban kifejezetten kedvesnek tűnt, a következőben pedig nem tudtam őt értelmezni. De lehet, hogy csak nem vagyok még elég éber ahhoz, hogy jól vegyem a jeleket.
- Azt nem lehet csak úgy kiszámítani. - Főleg úgy, hogy az én ismerősi körömre jellemző módon mindenkivel inni kellett, amikor összefutottunk. Számomra mindig az ilyen és ehhez hasonló bulikban derült ki, hogy pontosan hány ismerősöm is van. Talán rá kellene szoknom a koktélokra és arra, hogy csak azzal vagyok hajlandó koccintani, amikor új ember tűnik fel, akivel aznap este még nem ittam. Ez sokkal kevésbé drasztikus lépés, mint az, hogy soha többet nem iszom, amiről mindenki tudja, hogy hamis ígérgetés csupán.
- Igen, ismerem őt - halkan nevetek fel, majd a fülem mögé tűrök néhány tincset, a szabad kezemet pedig a kávés pohárra csúsztatom, amit a számhoz is emelek. Óvatosan kortyolok bele, nehogy leégessem a torkomat, mert az tényleg a nap legrosszabb történése lenne egy halom szenvedés tetejére. - Legalább megdöntik azokat a sztereotípiákat, hogy csak unalmas, könyvtárban és tervrajzok fölött ülő srácok járnak a szakra. - Nem tudom létezik-e ilyen előítélet, de egy építészmérnökről mindig az jut eszembe, hogy rengeteg elfoglaltságot jelenthet megoldani egy-egy kiadott feladatot, épp az emlegetett rajzolás miatt.
- Egyetemi pletykalapot is működtet a Columbia, vagy miért olyan fontos kérdés ez? - Finoman oldalra billentem a fejemet, miközben felteszem neki a kérdést. Nincs neheztelés a hangomban, inkább érzelemmentesnek tekintem azt, s talán egy kicsit fáradtnak is - érthető módon. Lehet, hogy vagyok annyira nyílt, hogy csak úgy szóba álljak a büfés lánnyal, de nem ismerjük egymást olyan szinten, hogy elkezdjem neki kiteregetni a magánéletemet, még ha a szavai alapján valószínűleg nem is olyan magán az. - Csak nem bejön valamelyikük? A kínai celebnek pedig neve is van, akarod tudni? - Ezen a ponton elmosolyodom és a szemöldökeim is felugranak. Határozottan úgy gondolom, hogy jobb tisztában lenni azzal, hogy pontosan milyen kapcsolatokkal is rendelkezik esetlegesen Finn az egyetemen belül, mert bár nem vagyok egy mintagyerek mostanában, a felesleges drámázástól mégis szívesen megkímélném magam. Ha pedig ez azt jelentené, hogy a skandináv szépfiú el kell engednem, elgondolkoznék rajta.
877 | Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
noid ☆ Clary & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
noid ☆ Clary & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyKedd Márc. 09 2021, 07:25

Isa & Clary
Anya állapotának a romlása, majd hirtelen javulása egy olyan dolog volt, amit az orvosok is csodának tartottak. Persze a kettő között elég sok idő telt el, amíg lényegében nem történt semmi, szimplán stagnált az, hogy hogyan is érzi magát, a szervezete erősnek és gyengének sem volt mondható, ugyanakkor egyáltalán nem mondhattuk azt, hogy azonos lett volna mindez a gyógyulással. Hiába vagyunk Alexel mind a ketten kifejezetten fiatalok, és hiába lett volna az a normális, ha nem minket kezdenek el ezzel terhelni, sajnos más mód nem nagyon maradt. Apa egyelőre képtelen volt ellátni a családfő szerepét, amiért eléggé hibáztattam, de ugyanakkor annak mégis örülni tudtam, hogy a húgomnak nem kellett mindazokon a dolgokon keresztül mennie, amik miatt én is szenvedtem.
Az orvosok mindenesetre megvillantottak előttünk egy lehetőséget, amire egyelőre sajnos nem volt úgy pénzünk, hogy azt csak lerakjuk eléjük az asztalra. Elmondták ennek a kockázatait, mivel nyilvánvalóan anya túlélési esélyei nem voltak a legjobbak, de ugyanakkor ő volt az a nő, aki felnevelt engem, és Alexet is a saját lányaként szerette korábban. Emiatt pedig határozottan tartoztunk neki annyival, hogy mindent megtettünk azért, hogy az életben töltött ideje lehetőség szerint kevésbé legyen fájdalmas. Én a magam részéről nem voltam biztos abban, hogy mi lenne neki a legjobb ebben a helyzetben. Az biztos, hogy képtelenek lennénk azért Washingtonba vagy más államba cipelni anyát, hogy alkalmazzák rajta az eutanáziát, illetve én magam sem tudnám csak úgy aláírni azokat a bizonyos papírokat vele kapcsolatban. Örültem volna neki, ha visszafordítható lenne a betegsége, de ugyanakkor nem jártam csukott szemmel a világban, igyekeztem magamat nem csak nyugtatni, hanem felkészíteni is a legrosszabbra.
Az biztos, hogy a közösségi életemre rányomta a bélyegét maga a helyzet is. Hiszen alapból sem vagyok az a fajta boldogságvírust terjesztő kiscsaj, mint amilyen mondjuk Sabrine, viszont az időm nagy részét most már tényleg edzésekkel és munkával töltöttem. Sok pénzre volt szükségünk, amit egyre nehezebbnek tűnt megszerezni.
Éppen ezért, most különösen nem hatott meg az érkező lány másnapos feje, bár ez lényegében soha semmilyen körülmények között sem volt igaz az itteni diákokra. Én is dolgoztam már így, vagy álltam be a büfébe egy másik munkatársamhoz, aki általában nem csak a kávémat készítette el, hanem kölcsönadta a szempillaspirálját is, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy összeaszott múmia. Ennek ellenére ez a lány sok szimpátiát már azért sem váltott ki, mert az én tündéri szobatársam – aki mellette talán az egyetlen barátnőm is volt – által kiszemelt pasit hülyítette. Tény és való, hogy, a srácról is megvolt a véleményem, aki láthatóan odavolt a csajért, és akkor még nem beszéltünk arról sem, hogy Finn is beugrott a képbe… Akit mondjuk igazán összeszedhetett volna ez a csajszi, mivel Bree naiv és aranyos hozzá. És bár hiába állította a lány folyamatosan azt, hogy pasija van, én akkor is LÁTTAM, hogy hogyan nézett az új srácra. Mindig mondtam neki, hogy a déli csődörével nem fenntartható a párkapcsolata, erre pedig lassan ő is rá fog jönni majd.
Arra csak bólintottam, hogy a lány pontosan miként issza a kávét és amint lefőtt, hozzáadagoltam némi tejet. Magabiztosan öntöttem bele, mert számítottam rá, hogy majd szól, amikor elég lesz neki. Túlzottan amúgy sem érdekelt az, hogy mi lesz, ha meglódul az innivaló, mert én is megihatom. Ingyen fogyasztásunk van, aminek a keretébe bőven belefér két kávé is akár.
- Van – határozott mozdulattal tettem le elé, majd finoman toltam egyet az elviteles poharon, amibe kitöltöttem neki. Voltak rendes csészéink is, de én nem szerettem őket használni. Minden bizonnyal azért, mert a mosogatás senki kedvenc házimunkái közé nem tartozik, de ez csak egy szimpla tipp tőlem. Én utáltam és az a lényeg, azokat a diákokat meg legszívesebben fellógattam volna a mosdóba, akik szándékosan ilyenbe kérték a kávékat vagy teákat. Otthon is lehet inni hasonlókat, ha bögrékre vágynak, akkor tegyék meg nekem azt a szívességet, hogy nem a büfében dobják be a napindítójukat, vagy pedig be is lehet ugrani mosogatni, ha már ragaszkodnak ehhez az ötlethez.
- Úgy néz ki, hogy a pozitív énem kelt fel ma, szóval semmivel – legalábbis olyan dologgal nem, ami pénzbe kerülne – Vidd el magaddal, hátha majd napközben megéhezel. Mondjuk talán lenne hozzád pár kérdésem, amire tudnál nekem válaszokkal szolgálni.
Az egyik szemöldökömet felvontam, amikor ránéztem. Talán túlságosan is sok időt töltöttem Braylen társaságában, hiába próbáltam a lehető legjobban minimalizálni azokat az alkalmakat, amikor egymásba botlottunk. Most mégis úgy egyezkedtem ezzel a csajjal, mint ahogyan ő szokott Finnel. Ennek elég sokszor voltam már a fültanúja, őket pedig pont azt szarták le magasról, hogy most engem érdekel-e a nyűglődésük, vagy pedig nem.
- Ugyan – csak rántottam egyet a vállamon, és már a nyelvem hegyén volt az is, hogy én magam is a felajánlom neki a saját sminkes táskám tartalmát, de az ötletet hamar elvetettem. Mivel Bree-ről volt szó, ez a lány jelen esetben ellenség, és határozottan csak bonyolítja az ittléte a dolgokat. Ettől függetlenül sem kívánom azt, hogy eltűnjön, de épp elég probléma volt számunkra Finn és Braylen, nem beszélve az újonnan felbukkant kis modell fiúról, aki minden bizonnyal túlzottan is elcsavarta a fejét a szőke barátnőmnek.
- Van rá mód – magamnak is készítettem időközben egy kávét a folyamat közben pedig pár egészen göndör tincs a vállamon előrecsúszott – Nem kell annyit inni.
Persze én magam is tisztában vagyok azzal, hogy az elsőévesek micsoda partikon mennek keresztül, ugyanakkor a munka miatt sosem voltam az összesnek a részese. Illetve én olyan szempontból voltam „könnyebb” helyzetben, hogy meg kellett tartanom az ösztöndíjamat, mert azt egy magánegyetemen nem osztogatják annyira bőkezűen, hogy bárki ide járhasson. Éppen ezért nagyon odafigyeltem a jegyeimre és az átlagomra. Nemhogy a csúszás, sok esetben a kitűnő átlagnál rosszabb teljesítmény sem volt számomra opció.
- A tegnapiról nem tudok nyilatkozni, de általában elég durvára sikerül az összes – és mivel a mérnökin nincsen sok csaj, mindenkit fűznek, hogy náluk vannak a legjobb bulik – Azért fura, mert egy hegylakó skandináv srác az elnökük. Úgy néz ki, hogy ilyen, ha valaki kiszabadul egy pezsgő városba a nyugiból.
Meg gondolom, hogy Braylen társasága is egy olyan dolog, ami kellőképpen gondoskodik arról, hogy az alanyok… Nyitottak legyenek. Nem voltam benne biztos, hogy minden szervezett buli csak Finn ötlete volt, ha pedig így van, akkor ők tényleg megérdemlik egymást, mint barátok, mert nagyon egy hullámhosszon lehetnek.
- De ha már szóba is került – kevertem párat a saját kávémon és némi kíváncsisággal néztem a lány szemébe – Nagyon érdekelne, hogy Finnt vagy pedig azt a kínai celebet akarod kifogni magad mellé. Úgy látom, hogy választási lehetőségeid vannak, és a lista talán még hosszabb lehet.
Nem fáradtam azzal, hogy tanácsokat osztogassak neki. Én magam sem éreztem azt, hogy a mértékletesség mintaszobra lennék, meg amúgy sem ismertük egymást annyira, hogy elkezdjem kioktatni őt. Ha most ilyenekbe belemennék, akkor határozottan szánalmasnak érezném magam.

1 107 | öltözék |  noid ☆ Clary & Isa 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwXUJup
noid ☆ Clary & Isa JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX6oq7
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyPént. Dec. 11 2020, 23:41

Clary & Isa
Egyáltalán nem volt tervben, hogy az egész egyetemet végig bulizzam és igyam, még ha ez jellemzően határozottan aktívan tartotta a social media fiókjaimat és azoknak a pletyka oldalaknak, amelyek eddig is foglalkoztak velem, egyszerűen én magam generáltam a felhasználható anyagot. Nem élvezem, ha fejfájástól szenvedve, félig az alvás és az ébrenlét határán kell megpróbálnom legalább minimálisan koncentrálva végigülnöm az óráimat. Odafigyelhetnék arra, hogy a bulis esték és az óraim ne ütközzenek és tegyék tönkre a mindennapjaimat, de mindenki, aki csak szeret egy kicsit is spontán lenni tisztában van azzal, hogy ez nem így működik. A szórakozást nem lehet előre betervezni - habár tény, hogy vannak nagyon is fix időpontok, mint például a szülinapok - és gombnyomásra aktiválni. Persze az sem volt tervben, hogy valami miatt egyáltalán "aktiválnom" kell majd ezt az üzemmódot és jól fog esni, ha vannak olyan napok, amikor nem kell a saját nyomoromra gondolnom és a tényre, hogy a három évet megélt kapcsolatom bombaként robbant fel és pusztított el mindent maga körül, amit addig ismertünk és szerettünk egymásban és kettőnkben Louval. Ha napról napra arra kellene gondolnom, hogy mennyire elárulva érzem magam, valószínűleg még kevésbé bírtam volna a saját bőrömben lenni. Inkább választottam hát a fejfájást és azt, hogy legalább az első kávéig gyakorlatilag úgy nézek ki, mint akit kimostak és elfelejtettek kiteríteni száradni.
Azt is megtehettem volna, hogy egyszerűen nem jövök ma be - azt követően pedig, hogy gyakorlatilag két percbe sem telt, hogy valaki megtaláljon a problémáival, csak erősödött bennem ez a meggyőződés -, ugyanakkor nem akartam már a legelején kihasználni a hiányzási lehetőségeimet. Nem akartam egy lenni azok közül, akik csak és kizárólag azért szereznek diplomát, mert ez tűnik az egyetlen útnak azok után, hogy a középiskolában jó tanulók voltak. Szerettem volna, ha értéke van annak, amit ezekben az években csinálok, de persze azzal is mélységesen tisztában vagyok, hogy egyelőre nem szolgáltam rá arra, hogy egyáltalán felvettek. Semmit nem tettem hozzá a tanulmányi eredményeimmel, a közösségben vállalt szerepemmel, de még csak sportteljesítményben sem. Határozottan elgondolkodtam azon, hogy talán csatlakoznom kellene az egyetemi úszócsapathoz, de egészen eddig túlságosan élveztem azt a fajta szabadságot, ami a szinkronúszás kiesésével fennmaradó idővel maradt nekem. Maradhattam volna tehát otthon is, de nem volt kedvem megkockáztatni, hogy az éppen otthon maradó szüleim, vagy húgom közül bárki is azzal álljon elő, hogy megpróbáljon megtéríteni, ami az elmúlt időszakban produkált bulik számát illeti. Talán összeszedem magam annyira itt bent az egyetemen, hogy ha hasonló beszélgetésre kerülne sor otthon, tudjam kezelni.
- Hosszút, kevés tejjel. - Határozottan nem az a célom ezzel a kávéval, hogy kiélvezzem az ízét és hosszan eliszogassam, lévén a büfében úgysem kapható olyan minőség, ami erre alkalmas lenne. Kifejezetten a benne rejlő koffeinre van szükségem és arra, hogy valami visszalendítsen a vízi hulla állapotból az élők sorába. - Nem kérek bele cukrot. - Talán annyira hardcore módon mégsem nyomom, mint azok, akik képesek meginni teljesen feketén a kávét, de jelen helyzetben ugyanúgy nem látom értelmét a cukornak, mint a nagy mennyiségű tejnek sem. Elveszi a kávézás céljának lényegét. - Egyébként is maximum édesítőt használok. Ugye van nektek is? - Kérdő pillantással fordítom a fejem a lány felé. Lehet, hogy az egyetemi büfék nem a világ legmenőbb helyei, de mi 2020-ban vagyunk és nem igaz, hogy a Columbia egyetem büféjében nem tartanak édesítőt...
Ezzel persze nem a lány munkáját akarom értékelni, hiszen nagy valószínűséggel köze sincs ahhoz, hogy miket szereznek be, amit később el kell adnia. Ettől függetlenül ő az egyetlen, akinek feltehetem a kérdéseim, így meg is teszem. Az pedig, hogy gyakorlatilag olyan dolgokat is elém tol, amelyekről egy szót sem ejtettek, kellemesen meglep. - Hű, igazán nem kellett volna. Inkább mondd, mennyivel tartozom. Egyébként sem tudom mennyit fogad majd be a gyomrom. - Kis túlzás, hogy annyira rosszul lennék, hogy viszont lássam azt a szendvicset, ugyanis azzal a csodás képességgel lettem megáldva, hogy bár a fejfájásaimmal megszenvedem az ivós estéket, de ezen és a fáradtságon kívül szerencsére nincs más jele a másnaposságomnak.
A kezembe veszem a vizes üveget és gyakorlott mozdulattal nyomom ki a gyógyszert a helyéről, amit gyorsan el is tüntetek a számban és néhány korty vízzel nyelem le. Az egész mozdulatsor legvégén, már akkor szólal meg újra a pult másik oldalán álló lány, amikor én épp iszom néhány kortyot. Megrándul a szemöldököm, majd lerakom az üveget és visszacsavarom rá a kupakot, nehogy véletlenül felboruljon és még nagyobb katasztrófa történjen, mint ez a nap önmagában. - Köszi, hogy szóltál - villantok rá egy mosolyt, majd előhúzom a zsebemből a telefonomat, hogy vethessek néhány pillantást magamra. - Kitalálhatnának valamit, hogy a buli utáni nap is legalább olyan szórakoztató legyen, mint maga az esemény. - Mélyet sóhajtok, miközben megigazítom annyira a szemeim környékét, hogy ne tűnjek rövid időn belül mosómedvének. - Az építészmérnökök mindig ilyen extra bulikat szerveznek? - Amint pedig felteszem a kérdést, vissza is fordítom a pillantásom a lányra.
798 | Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
noid ☆ Clary & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
noid ☆ Clary & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyHétf. Nov. 09 2020, 13:30

Isa & Clary
Soha nem voltak túl könnyűek a munkanapjaim, mivel általában nagyon korán kezdődtek, és egészen addig tartottak, amíg nyitva volt az egyetem. Alapvetően fél hétkor szoktam kinyitni a kis bódét, ahol a napjaim jó részét töltöm el, a héten akár három alkalommal is. Persze nem feltétlenül ez álmaim munkája, de amikor esetlegesen órái voltak a diákoknak, akkor voltak könnyebb pillanataim. Ilyenkor szoktam megejteni a szaktársaim felé, a „mi volt az xy órákon?” kérdéseket, mivel vannak napok, amiket sajnos ezen a ponton fel kell áldoznom a megélhetésem és anya kezelése érdekében. Az állapotában csodával egyenlő javulás lépett fel. Az utóbbi időben könnyedén visszaemlékezett a beszélgetéseinkre, és bár kihullot a haja a kezelésektől, ennek ellenére ismét felismert minket. Tudtunk beszélgetni, emiatt én is elkezdtem egy kicsit reménykedni a javulásban. Lényegében annyira felvillanyozott ez, hogy képes voltam keményebben dolgozni mindenen, mert akkor is volt anyának mit mesélnem és és szerettem volna boldoggá tenni.
Ezek pedig határozottan sokat segítettek nekem, amikor kora reggel tökéletesen fel kellett állnom a szendvicsekkel, fel kellett töltenem a hűtőt, ki kellett tennem a péksüteményeket. Mindenesetre jobban haladtam most, mint amikor úgy jöttem be dolgozni, akinek rohadtul nincsen kedve az egészhez. Nem hazudtoltam meg önmagam, tehát mosolytalanul fogadtam a legtöbb diákot, de a hangom ettől függetlenül is kedves volt. Sokkal kedvesebb, mint ahogyan általában szoktam beszélni az emberekkel. Lehetséges, hogy mondjuk ha Braylen látogatna meg a mai nap folyamán – amire mondjuk volt esély – akkor azt nem kezelném ennyire jól a helyzetet, de ő ilyen téren számomra más volt. Reménykedtem benne, hogy a mai nap folyamán vagy szimplán csak elkerül, vagy normális lesz. Ennek az utóbbinak az esélye pedig egyenlő volt a nullával. Nekem pedig pont ma sem lesz hangulatom kitalálni, hogy éppenséggel mi jár a fejében, vagy esetlegesen mentségeket keresni arra, hogy miért olyan amilyen. Nem hiszek abban, hogy valaki csak szimplán, születésétől fogva lehet gyökér, ő pedig ugyanakkor túl értelmesnek tűnt ahhoz, hogy egyszerűen rásüssem az idióta jelzőt.
Az első órák előtt pár perccel néhány diák beszállingózott hozzám, de pontosan tudtam, hogy a neheze majd tíz és dél között lesz... Illetve négy után. Sokan jártak az egyetemi büfébe annak ellenére is, hogy a környéken voltak egész jó éttermek és talán olcsóbban is hozzájutottak volna normális ételekhez.
Mindenesetre, mivel nagy forgalomra nem számítottam, elkezdtem egy kicsit rendet rakni a raktárhelyiségnek kialakított kis lyukban, hiszen több karton üdítőt kellett még bepakolnom. Pici és törékeny lánynak tűnök, de mivel az utóbbi időben elég sokat bokszolok, határozottan jobb lett a fizikumom és nem esett nehezemre összpakolni. Egészen meg is lepődött rajta a többi nő, ugyanis én voltam a büfések között a legfiatalabb és a legvékonyabb.
Az utolsó kartonnal küzdöttem meg, amikor meghallottam a halk kopogtatást a pulton, ezért a fülem mögé tűrtem az egyik, lófarkamból kiszabaduló göndör tincset, és a lányhoz fordultam, aki a pult másik oldalán állt. Nem kifejezetten állíthattam róla azt, hogy ismertem, de volt fogalmam arról, hogy kicsoda is ő... Még ha nem is túl kellemes az első benyomásom róla. Azért tisztában voltam azzal a ténnyel, hogy Bibire Finn hatással van, nem is beszélve arról a srácról, aki Isabellel szokott vonulni a folyosón. Már hallottam róla korábban is – nem is egyszer – de amikor a barátnőm arcát megláttam, elég egyértelműen tudtam, hogy ki is az a bizonyos srác, akivel mindig szó szerint összefut délutánonként. Az pedig, hogy a lány társaságában távozott az a vörös, akivel a leginkább idegesíteni akart Braylen a múltkori buliban – azóta is vallom, hogy eredménytelenül – még egy mínusz pont volt a lány rovásán.
- Presszót, vagy hosszút? Tejet kérsz hozzá? – én megfőzöm neki ihatatlanul erősre a lattét is, ha arról van szó. Lehet annak is duplázni a mennyiségét – Mennyi cukorral iszod?
A következő kérdésére nem igazán tudtam, hogy miként kellett volna reagálnom. Nyilvánvalóan ha az ember elsőéves, kiveszi a részét a buliból, ahhoz nekem pedig semmi közöm nincs, hogy ki milyen mértékben teszi ezt. Főleg úgy, hogy az utóbbi alkalmakkor szintén felöntöttem a garatra és sajnos vagy nem, de volt arra példa, hogy engem is két fiú vitt fel a szobámba, mert éppenséggel túlságosan el akartam lazulni. Viszont annyi bajtársiasság azért szorult belém, hogy a táskámhoz nyúltam és egy teljes levelet átnyújtottam neki, majd a hűtőből is kivettem egy vizet és egyszerűen elé toltam azt is... Sőt, valószínűleg túlságosan is jó kedvem lehetett, mivel egy szendviccsel a kezemben tértem vissza, amikor a kávéját is letettem elé a papírpohárban.
- A ház ajándéka – valószínűleg elég kasszapluszom lesz ahhoz, hogy ne legyen probléma ebből. Ő pedig úgy érzem, hogy elég sokat fizethetett már az előző estélyén – Egy kicsit elcsúszott a sminked.
Arra mertem következtetni, hogy talán az előző napi adagja lehet, ugyanakkor meg sem mozdultam annak érdekében, hogy segíthessek neki. Minden bizonnyal nem az én korrektoromra vagy pirosítómra van szüksége ebben az esetben.

782 | öltözék |  noid ☆ Clary & Isa 3258823782   | +


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwXUJup
noid ☆ Clary & Isa JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
noid ☆ Clary & Isa JwX6oq7
Témanyitásnoid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa EmptyHétf. Szept. 28 2020, 23:29

Clary & Isa
Nehezen tudok másra koncentrálni a fejem lüktetésén kívül, ami minden egyes apró, szúró alkalommal az elfogyasztott tequila mennyiségre emlékeztet. Vagy épp bármi másra, ami az éjszaka folyamán a poharamba került. Én magam sem értem ma miért készít ki ennyire, hogy buliban voltam, személy szerint csak és kizárólag arra tudnám fogni, hogy a hajnali lefekvést követően viszonylag korán kellett felkelnem, mert Sorennel hülye mód megegyeztünk benne, hogy bejövök vele, a korábban kezdődő órájára és már a campuson várom ki a saját előadásom kezdetét. Amire más esetben talán nem is lettem volna hajlandó bemászni, de egyrészt már tettem egy ígéretet Sorennek, amit akkor is képtelen lettem volna megszegni, ha fizetnek érte, másrészt meg a mostani alkalmon egyszerűen csak kötelező volt a részvétel. Nem jutott eszembe pontosan, hogy a vendégelőadó miatt, vagy mert az óra végén pozitív katalógust íratnak, esetleg épp ellenkezőleg és zh lesz... Viszont nem is nagyon igyekeztem azon, hogy a fejemet törjem és eszembe jusson, mivel már pusztán csak annak a gondolatára is még inkább megfájdult a fejem, hogy gondolkodnom kellene.
Már-már fájdalmas azon álmodozni, hogy maradhattam volna az ágyban is, hogy kialudjam azt a káoszt, amit újabban az életemnek nevezhetek és amivel az egyetemi éveim indulnak. Sosem voltak idegenek számomra a bulik, a hangos zene és a társaság. Jelen esetben a különbséget az jelentette, hogy akartam valamelyest a fejfájást, meg azt, hogy az emlékek kiessenek és legfőképpen, hogy ne érezzem úgy, hogy bennem van a hiba. Nem egy ember figyelmeztetett rá, hogy jobban kellene figyelnem, sőt, hogy alapvetően nem kellene így viselkednem. Azóta azonban, hogy Lou meg én szakítottunk, nagyon is képes voltam kiélvezni a 'live fast, die young' életérzését.
- Isa! - Az egyik ismerősöm szalad oda hozzám, amikor megfogja a karom, kis híján még össze is rezzenek.
- Igen? - Ha elengedné a kezem, valószínűleg a homlokomhoz emelném azt, így viszont képtelen vagyok megküzdeni a súllyal, amit a lány jelent, aki belém csimpaszkodik.
- Olyan jó volt látni téged este a buliban! Tudod említettem azt a programot, amit szervezünk... - Miközben Ms Cserfes megállás nélkül nyomja a szövegét valamilyen egyetemi délutáni elfoglaltsággal kapcsolatban, én igyekszem fókuszálni az arcára és ténylegesen is bemérni ki az.
- Figyelj, most nem igazán érek rá... - Színtiszta hazugság, de ha még egy percet muszáj vele töltenem, hát inkább kimászok az ablakon. Még a cipőim is megfelelőek lennének hozzá, mivel a szokásos, télen-nyáron valamilyen variációban hordott magassarkút ezúttal parkolópályára tettem. - De majd egyszer találkozunk és majd elmondod újra, oké? - Rá sem hederítve különösebben a válaszára, egyszerűen fogom magam és az ellenkező irányba indulok, betérve abba az épületbe, ahol jellemzően az építészmérnökök lófrálnak. Itt talán nem lesz olyan ismerős, aki az idegeimre akar menni, amíg nem kezdődik el az órám, pedig nyugodtan el tudok fogyasztani mondjuk legalább egy kávét, az egyébként nem feltétlenül stabil közérzetem miatt.
A büfébe érve, amit megelőzött az épületen kívüli, friss levegőn tett séta, már valamivel többet fogok fel a környezetemből, így már kifejezetten határozott - de láthatóan rettentő nyúzott - vagyok, amikor a pulthoz sétálok. Kilakkozott körmeimet kopogtatom rajta, míg meg nem jelenik valaki, aki ki tud szolgálni.
- Szia - köszönök rá a szőkeségre, miközben elnyomok egy ásítást. - Egy rettentő erős és nagy adag kávét szeretnék kérni. - Adom le gyorsan a rendelést, tudván, hogy talán az segíteni fog a másnaposságomon, amire egyébként soha nem hallottam még megfelelő ellenszert, vagy praktikát. - Plusz ha esetleg van egy fejfájás-csillapítód, azt is meghálálnám.
560 | Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

V. Clarissa Larose imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
noid ☆ Clary & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
noid ☆ Clary & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
noid ☆ Clary & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
noid ☆ Clary & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: noid ☆ Clary & Isa
noid ☆ Clary & Isa Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
noid ☆ Clary & Isa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kai && Clary - Buli RT
» know your worth | Clary & Emma
» Rae && Clary ~ double trouble
» Bree && Clary && Leah
» honey boo | Bray && Clary

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: