New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
TémanyitásRe: Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptySzomb. Feb. 04 2023, 23:09

Finn & Isabel
Nem mondanék igazat, ha azt állítanám, hogy teljesen ismeretlen számomra mindaz, ami egy átlagos New York-i egyetemen zajlik. Már ha egyáltalán lehet átlagosnak nevezni azt, hogy a hallgatók átlagosan húszezer dollárt költenek félévente pusztán arra, hogy előadásokra és gyakorlati órákra járhassanak. Elmondhatom magamról, hogy mindig is emberek vettek körül. Hol a saját jogon megismert sportolók, úszók voltak, akikkel az edzéseim miatt találkoztam, hol olyan fiatalok, akik apa ismeretségi körének gyerekei voltak. Nem volt ismeretlen belógni egy bulira, vagy épp egyetemistákkal szórakozni, még ha nem is alakult minden buli úgy, ahogyan előre elterveztük. Habár tény, hogy a legutóbbi elfuserált alkalom amire emlékszem csak és kizárólag Austinnak volt köszönhető, amit mostanra az agyam már épp eléggé beborított porral az emlékeim között, hogy ne menjen fel bennem a pumpa minden alkalommal, ha arra a majomra gondolok.
Úgy érzem elég jó megérzésekkel rendelkezem a srácokat illetően, hogy tudjam kivel érdemes szóba állni és ki az, aki nem éri meg. Három év párkapcsolat ide vagy oda, szerintem pont a Louval töltött időszak tanított meg arra, hogy hogyan tartsam meg őt és hogyan viselkedjek másokkal. Elvégre nem azért szakítottunk, mert megcsaltuk egymást. Finnt már az első találkozásunkkor is határozottan abba a kategóriába soroltam, akivel megéri szóba állni. Akkor még csak azt gondoltam róla, hogy jó lehet a társaságában lenni és szórakoztató tud lenni, mint ismerős, mert nagyon is lejött róla, hogy mennyire magabiztos. Engem pedig vonzanak azok az emberek, akik ki tudnak állni magukért és nem élnek csigaházban. Finn nem tűnt sem szégyenlősnek, sem olyan fiúnak, akit könnyen zavarba lehetne hozni és ez tetszett benne. Az első találkozásunkhoz képest megváltoztak bizonyos körülmények - többek között az, hogy szingli lettem -, épp ezért már másképp látom a dolgot és bár nem akarom rögtön beadni neki a derekamat, mint valószínűleg minden második lány akivel szóba áll, attól még szeretném élvezni a társaságát.
- Hm. Na és mik is ezek az értékek pontosan? - Őszintén pillantottam a szemeibe, várva a válaszát. A nagymama valószínűleg hozzám vágna valamit, amiért épp csak randira nem hívom Finnt, de egyrészt abuelita nincs most itt, másrészt egy buli kellős közepén nem is szeretnék rá gondolni. Majd otthon lefekvés előtt imádkozom egyet érte kárpótlásul, vagy valami.
- Tudod, ebben igazad van... - Leheletnyit lefelé billentettem a fejemet, így néztem fel rá a szempilláim alól, amikor a könyöke az én karomhoz ért. - De mi van, ha nem gondolom rólad, hogy tudsz unalmas lenni? - Kezdjük mondjuk azzal, hogy ma este nem otthon ül a tanulmányai miatt aggódva és egy házifeladat fölött roskadva, hanem itt van. Aminek én tulajdonképp csak örülni tudok. A tőle távolabb eső kezemet előre billentettem, hogy a mutatóujjammal úgy érintsem meg a karját, mintha puszta véletlen lenne.
- Mi vett rá, hogy HÖK elnök akarj lenni? - Ambíciók? Emberközpontúság, vagy mert szeret vezető szerepben lenni? Egyszerre tűnt nyitott könyvnek és idegen nyelven írt regénynek is, amit meg akartam fejteni és amiben ő olyan nyilvánvalóan nem volt hajlandó segíteni. - Na és az meg van engedve, hogy te, mint mérnök az olyan gólyáknak is segíts, akik nem egy karra járnak veled? Mondjuk, mint nekem legutóbb... - Előbb a pultos felé fordítottam a fejem, majd vissza Finnre, egy mosoly kíséretében.
- Feltétlenül. Tudom, hogy a reálos gondolkodású emberek nem szeretik az ilyen dolgokat, de ne legyél ennyire szkeptikus. - Finoman felé dőltem, hogy összeérjen a vállam az övével, mintha csak noszogatni akarnám arra, hogy higgyen nekem. - Nem gondolod, hogy bizonyos dolgok vonzzák egymást? - Az ellentétek, vagy a mágnes különböző oldalai, kinek hogy tetszik. Nem vagyok elfogult híve a manifesztálásnak és annak, hogy az univerzum jeleket küld nekünk, vagy hogy mindenki egyenlő a horoszkópjával, de könnyű ezzel magyarázni a dolgokat. Finn meg én már másodjára is úgy találkozunk, hogy nem görcsöltünk rá a dologra.
- Nem bánom ha lemaradok róla, ha én máson járathatom a szemem - mosolyogva pillantottam rá, megengedve magamnak, hogy a szemeim elkalandozzanak a száján. Egyfelől nem akartam neki beadni a derekam, mert nem vágytam kapcsolatra, másrészt azt sem szerettem volna, ha fejest ugrok vele egy éjszakába és gyakorlatilag felégetek minden hidat, amire együtt léphetünk vele.
- Ilyesmit nem kellene mondanod neki, mert nem lenne igaz - elnevettem magamat, miközben finoman megráztam a fejemet. - Szerinted csak olyanokkal beszélgetek, akik szépek? - Talán mások ennyire felszínesnek tartanak, talán igazuk is van. Én mindig úgy gondoltam, hogy több vagyok ennél, de attól még igaz, hogy buborékban nőttem fel mindenkivel, akivel gyerekkorom óta jóban vagyok. Az élet bizonyos oldalait sosem fogjuk megtapasztalni, pont azért mert kivételes helyzetbe születtünk. - Valami izgalmasabbat találjunk ki a kávézástól. Add meg a számod és beszélünk róla. - Ez több dolgot jelentett egyszerre. Én is tettem felé egy lépést, de semmi nem garantálta, hogy ha számot cserélünk, én leszek az első aki hívja.
- Ó, azzal még mindenképpen tartozol nekem. Olyan lány vagyok, aki ha nagyon akar valamit, azt nem tudja kiverni a fejéből. - Nem féltem elárulni magamat neki, mert tagadhatatlan a temperamentumom. Épp ezért felesleges lett volna játszani a szende kislányt, aki nem tudja mit akar tőle egy srác. Szerintem az a legtisztább, ha a kettőnk magabiztossága egyezik, különben félrecsúszna valami és végzetes hibákat ejtenénk, mert az évődés kötekedésnek hatna, ami közel sem olyan vonzó.
Újabb pillantást engedtem meg magamnak Finn szájára, amikor már egészen közel volt hozzám és segített hátra seperni a sötét tincseket a hátamra. Érzékeltem a keze melegét a derekamon, de nem bántam a közelségét, a csípőm pedig szinte automatikusa mozdult a zene ütemére. - Ha most azt mondom igen, úgysem fogsz nekem hinni. - A kezem végigcsúszott a vállán, egészen a nyakáig, amit talán nem is valami tudatosan de megcirógattam az ujjammal. - A szárazföldön még soha nem dicsértek meg, de elvileg van ritmusérzékem. - Egyértelműen elhallgattam a tényt a szinkronúszós múltammal kapcsolatban, de aki rám talált mondjuk Instagramon, nagyon hamar rájöhetett, hogy mivel foglalkoztam profi szinten majdnem egészen mostanáig. A szinkro pedig nem csak arról szól, hogy hosszan bírjuk a víz alatt és elég fittek vagyunk a gyakorláshoz. Ugyanúgy része a ritmusérzék, a tánckészség, a pontos mozdulatok... Szóval ha őszintén akartam volna válaszolni, azt mondom igen, tudok táncolni. De sokkal egyszerűbb volt, ha hagyom, hogy Finn magától jöjjön rá, ezért hagytam, hogy a fülemben dübörgő zene, amiről az előbb azt állítottam, hogy mennyire szeretem, átvegye az irányítást és Finnhez hasonlóan én is táncolni kezdtem. - Ha ebben jó vagyok, szerinted mi az, amiben nem? - Incselkedve tettem fel a kérdést, miközben a kezem, amivel eddig átkaroltam a nyakát, most visszacsúszott a tarkójára, így szinte egész közel tudtam húzni magamhoz az arcát.
Amikor érezni véltem, hogy valaki mögöttünk akar átjutni a tömegen, a másik karomat is megemeltem, hogy Finn vállára tehessem és még közelebb simuljak hozzá. Inkább vele szerettem volna három centiről farkasszemet nézni, mint hogy más taperolja le a fenekem. - Ki kellene találnunk... - Csupán pár másodpercnyi szünetet hagytam magunknak, miközben hátrébb húzódtam valamelyest, hogy a szemeibe tudjak nézni. - Hogy mit csinálunk együtt legközelebb. - A mosolyom, ami eddig a szám sarkában bujkált, most határozottan kiteljesedett, ahogyan farkasszemet néztem a sráccal, akire valószínűleg a fél egyetem vadászott, most mégis velem táncolt.
1163 | ne vigyorogj (túl szép vagy) Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptyCsüt. Júl. 14 2022, 07:17


Isabel && Finn

Alapvetően úgy gondolkodtam magamról, mint valaki, aki amúgy kurva jó fej – nyilván senki sem gondolja magát köcsögnek, félreértés ne essék – ugyanakkor tisztában voltam a feladataimmal is, és talán ez volt az, ami a magamfajta srácokkal kapcsolatban furcsaság lehetett. Első ránézésre, miután kimásztam egy általam rendezett buliból, valószínűleg sok ember azt gondolta, hogy csak lopni fogom a napot. Ennek ellenére büszke vagyok rá, hogy HÖK elnöknek lettem választva, a barátaim szeretnek, és jó eredményeket érek el mérnökként. Soha nem volt gond az önbizalmammal, de ez valamennyire megerősíti azt is. Nyilvánvalóan mindenkinek fontos az, hogy jó visszajelzéseket kapjon egy általa választott szakma iránt. Nekem pedig a mérnöki az nem egy b terv volt, vagy valami hasonló, tényleg ezzel akartam foglalkozni. A pénz nem számított, mivel abban nevelkedtem, hogy van, így nem tudtam ellenkező forgatókönyvet elképzelni. Tehát mondhatjuk úgy, hogy a hivatástudat motivált, amikor leszereltek a szolgálatból és jelentkeztem továbbtanulni.
Nyilvánvalóan a mérnökire járni nem játék és kacagás, ezt senkinek nem fogom előadni. Nem vagyok ász, aki tanulás nélkül képes lenne megállni a helyét, lényegében azt sem értem, hogy Braylen hogyan vészeli át ilyen lazán a vizsgaidőszakokat… Illetve maradjunk annyiban, hogy tudom és tartom a hátam, mivel a legjobb haverom lebukása egyet jelentene azzal, hogy sokkal kevésbé lennének jók az egyetemen töltött napjaim. Nem mintha minden alkalommal tolongana azért, hogy egyáltalán az épületbe beérjen, de ettől függetlenül a tény, hogy mi ketten szaktársak vagyunk és nem csúszunk el egymás mellől elegendő volt ahhoz, hogy semmiképp se sodorjon el minket egymás mellől az élet.
Valószínűleg az olyan remek fogadásokból maradnék ki, mint ami a mai is volt. Összességében nagyon is élveztem azt, hogy megtehetek dolgokat azzal pedig, hogy egyes lányok szívét összetörhetem… Nem igazán foglalkoztam. Megmondom őszintén, hogy soha senkinek nem ígértem holtig tartó szerelmet, szóval a lelkiismeretem minden alkalommal tiszta volt. Az nem az én hibám, hogy egy-egy csaj már azért az ágyama ugrik, mert jól nézek ki és kiejtek pár kedves szót a számon. Nyilvánvalóan ébren tartotta a vadászösztönömet az, hogy Isabel nem ilyen volt, de ettől függetlenül a fogadás még fogadás volt. Elsősorban az érdekelt, hogy a terv tökéletesen kivitelezve legyen.
- Nem foglak rákényszeríteni – a szám sarkai felkunkorodtak, de az arcomon a mosoly visszafogott volt, mintha csak előzékeny akarnék lenni – Tisztában vagyok a saját értékeimmel.
Talán öntelt duma volt ez, de arra meg jöhetek azzal, hogy ez nem több holmi egészséges önbizalomnál. Mivel összességében jó családból származok, ahol naponta elhangzott az, hogy szép, okos és tökéletes vagyok, egyáltalán nem volt gond a magabiztossággal részemről. Ezzel hencegni talán már nem szép dolog, de sosem állítottam azt, hogy túl jó fiú lennék, meg amúgy is… Ha Braylennel még találkozni akarok halálom után, akkor a Pokolba kell jutnom.
- Hamar unalmassá válnék, ha mindig a kedvedre tennék, és a végén keresnél egy hozzám hasonlót – le sem vettem a pillantásom az arcáról, miközben egy kicsit közelebb araszoltam hozzá a könyökömmel, ami már így súrolta az alkarját. Szimplán csak nem volt kedvem az orrára kötni azt, hogy a norvég nyelv mennyivel jobban használ bizonyos jelzőket és kevésbé hangzik egy-egy becézgetés nyálasnak, mint az angolban.
- HÖK elnökként érdekelniük kell – egyszerűen megrántottam a vállam – Elég hülyén nézne ki az, ha nem tudnák, hogy kihez forduljanak bizonyos kérések során.
Mert nyilvánvalóan én képviseltem sok embert az egyetemen. A fontos helyzetekben melléjük kellett állnom és kezdeményezéseket vezetnem, amit a dékán és egyéb igazgatók elé tártam. Sokkal könnyebb volt elérni egy-egy határidő kitolását vagy hasonlót, ha az én aláírásom is ott volt, de ez még nem jelentette azt, hogy mindenható vagyok az egyetemi ügyeket illetően. Nyilvánvalóan az instagram dm-eim között rengeteg olyan gólya van, akikről egyáltalán nincs fogalmam. De ez már részletkérdésnek számított.
- Persze, csak úgy összefutni – bólintottam egy nagyot – Majd, ha lesznek óráid az épületemben, akkor kérlek szólj. Nekem nincsenek abban, amit a múltkor együtt kerestünk.
Ez nem jelenti azt mondjuk, hogy nem ugranék csak úgy át, hogy semmi dolgom nincs ott, viszont ez egy olyan információ volt, amit nem kötnék szívesen az orrára. Minél jobban kiterítem a kártyáimat, annál érdektelenebbé válok. Piszkos üzlet még szerelembe esni is, nemhogy valakit felszedni egy éjszakára.
- Egyértelműen nem azt, hogy nem a hölgyeket stírölöd – ebben a pillanatban közelebb hajoltam, hogy halkabban folytathassam a következőt – Bár a haverom a csaj fenekét a Bugattijához hasonlítja, szóval valószínűleg te maradsz le ezáltal valami jóról.
Nem tudtam egyértelműen állást foglalni, mivel Clary nekem annyira nem volt az esetem, hogy soha nem vettem a fáradtságot arra, hogy egyáltalán megpróbáljam őt megbámulni.
- Talán egyszer, de semmiképpen sem most – elég egyértelművé vált, hogy húzom az agyát – A kávés ajánlatomat is hárítottad, szóval nincs mit tennem. Még érted se. Majd megmondom anyukámnak, hogy hazudott, amikor szépnek nevezett.
A hangomba csempészett csalódottság olyannyira nem volt valós, hogy még én is elröhögtem magam, miután kimondtam ezeket a szavakat. Sosem jelentett túl sokat az, hogy egy lány mit mondott nekem bizonyos dolgokról, mivel tudtam, hogy csak udvariasságból tiltakozik a legtöbb. Nem azt állítom, hogy bárkit meg tudnék dugni, de a majdnem mindenki már megállja a helyét. Isabelnél meg egyelőre nem tudtam, hogy hányadán állok, ami miatt tagadhatatlan tény volt, hogy érdeklődök iránta.
- Helyes – igyekeztem kellőképpen átható pillantással ránézni, aztán elmosolyodtam – Egyel több okot adtál arra, hogy egyszer eláruljam a becenevedet is.
A norvég nyelvben az volt a csodálatos, hogy elég germán hangzású ahhoz, hogy az emberek sokszor azt higgyék, hogy megértenek dolgokat, viszont voltak olyan írásjeleink, amikről valószínűleg az átlag amerikaiak vagy európaiak nem is tudtak. Emiatt pontosan tudtam, hogy képtelen lesz rákeresni, ha pedig nincsenek norvég haverjai, akkor tényleg megszívta. Talán egy svéd vagy egy dán tudna útbaigazítást adni, de kikértem magam, amikor az emberek egy kalap alá vontak random skandinávok gyerekeivel.
- Ugye? Én is így gondolom – valószínűleg hallotta a hangomon, hogy mosolygok. Ezzel talán nyilvánvalóvá tettem a számára azt, hogy egy kicsit játszok vele, de ha folyamatosan vakvágányon akarnám tartani, akkor szerintem is para lennék. Különben is olyan csajnak tűnt, aki bizonyos mértékig benne van ezekben a dolgokban.
- Örülök, hogy így gondolod – a kezeimet még mindig a derekán tartottam és közelebb léptem hozzá. Mikor a haját dobta hátra, kérdés nélkül segítettem azt hátra simítani az arcából, az ujjaim alig érezhetően simultak a bőrére.
- És egyébként jól táncolsz? – nyilvánvalóan csak incselkedni akartam vele – Úgy nézel ki, mint aki igen, de nem lehetsz mindenben jó.
Az ilyen partikban nyilvánvalóan megvan az a hat bevett mozdulat, amit a fiúk el szoktak sütni, ezeket sokszor én is alkalmaztam, csak nem olyan botláb technikával, mint ahogy a legtöbben csinálták. A tömeg miatt ritkán volt helyem kiteljesedni, éppen ezért most is csak lazán elkezdtem mozogni a zene ütemére, miközben a lányt közelebb húztam magamhoz.

1 095 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7Js2V
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptySzer. Júl. 21 2021, 00:34

Finn & Isabel
Ha összehasonlítanám magamat a húgommal, akkor az első és talán legnagyobb különbség az lenne, hogy míg nekem elemem az, hogy hetente másik bulin vegyek részt, akkor Anánál ez az eddigiekben egyáltalán nem volt megfigyelhető. Nem mondom, hogy olyan nagy probléma lenne ez, mert Ana nem lesz ettől sem kevesebb, sem pedig unalmasabb. Szimplán csak nagyon másak vagyunk mi, tehát el sem tudnám képzelni, hogy mondjuk a mai este együtt lépjük át ennek a szórakozóhelynek a küszöbét... Ami egyébként nem is történt meg, tehát valamilyen szinten teljesen felesleges volt azon gondolkodni, hogy mi lett volna, ha. Az utóbbi időben viszont nagyon sokszor tettem fel magamnak kérdéseket, részben azért, mert voltak emberek - legfőképpen a családom és a barátaim -, akiknek szemet szúrt, hogy mennyi időt töltök a lakáson kívül. Az ő véleményük szerint túlzásba viszem, amit csinálok és hiába lett vége a három éves kapcsolatomnak, amihez szerettem volna ragaszkodni és kihozni belőle a legjobbat, másképp kellene megbirkóznom az érzéseimmel.
Én erre mindig azt mondtam, hogy amíg nem más érzi át, vagy tapasztalja azt, ami a fejemben van, akkor egyszerűen ne szóljon bele. Nem akartam, hogy bárki arról papoljon nekem, hogy mit kellene tennem, vagy épp mit nem és hogy mi a helyes egy olyan lány részéről, amilyen én is vagyok. Egyáltalán nem éreztem magamat veszélyben, mert soha nem indultam el társaság nélkül és az esetek többségében ott volt Soren is, aki nem csak hogy szimpla társaság volt, de férfi is, tehát még inkább úgy éreztem, hogy mellette nem érhet baj.
Kellettek az új ismerősök, az átmulatott éjszakák és az állandó impulzusok, hogy ne érezzem magamat letörtnek és ne úgy készüljek az egyetemi éveim első félévére, hogy otthon ülök és sírok. Egyértelműen jól esett tehát Finn figyelme, de határozottan nem akartam úgy tenni, mintha ő lenne az egyetlen lehetőség, vagy éppenséggel várnék tőle valamit. Édes volt, ahogyan elirányított a nyílt napon és ahogyan azóta is követtük egymást különböző social media platformokon kisebb vagy nagyobb intenzitással, de én határozottan nem vagyok egyike azon lányoknak, akik első pillantásra képesek lennének szerelembe esni - vagy azt hinni, hogy ez szerelem.
- Most meg kellene dicsérjelek, hogy szép mentés volt? - Nevetve ráztam meg a fejemet, amivel egyben kifejeztem, hogy mennyire nem fogom megtenni, amit kérdésként vetettem fel neki - egyébként is pusztán költőinek szánva. A férfi egot mindig is kifejezetten veszélyes dolognak tartottam, épp ezért nem terveztem Finnét simogatni azzal, hogy a kedvére teszek - még ha csak szóban is. - Képzelem mennyire sajnálod. - Vigyorogva pislogtam pár pillanatig magam elé, aztán visszafordítottam a tekintetemet a srácra. Egyszerűen tagadhatatlan tényként kell kezelni, hogy Finn jól néz ki és szexi. Épp eléggé megvolt az a bizonyos kisugárzása, hogy az ember lánya óvatos akarjon lenni vele, ugyanakkor könnyű volt belefeledkezni a tekintetébe és elkapni a mosolyát, ami magával ragadott és képtelen voltam nem viszonozni azt.
Viszont azzal sem akartam álltatni magamat, hogy csak és kizárólag Finn van rám ilyen hatással. Hittem abban, hogy a világ egyszer jobb hely lesz a nők számára is, de nem voltam annyira elfogult és agresszív feminista, hogy zokon vegyem, ahogyan végigjáratja rajtam a pillantását. Én voltam az, aki így viselkedett, neki nem kellett semmire kényszerítenie. Ez mindig is kifejezetten határozottá tett; a tudat, hogy én magam engedek, vagy épp nem engedek meg bizonyos dolgokat.
- Igazságtalan vagy. Rávehetlek valahogy, hogy mégis eláruld nekem? - Kíváncsi pillantással néztem fel rá, miközben a szemöldökeimet is felvontam. Nem állítom, hogy annyira furdalta az oldalamat a kíváncsiság, hogy mindenképpen keresni akartam valakit, aki segít a szó megfejtésében - nyilván a legegyszerűbb opció egyébként is Finn volt, akit csak rá kellett vennem valahogyan, hogy mondja el. - Nem gondoltam, hogy ennyire érdekelnek téged a gólyák. - Ha valóban lekoptatásról is volt szó, megvolt rá az okom. A Louval való szakításom után pusztán csak nem akartam hamar fejest ugrani egy újabb kapcsolatban, akármilyen természetű legyen is az.
- Miért feltételes módban beszélsz? Ha egy egyetemre járunk, akármikor összefutnak és megtehetjük ezeket. - A közös kávézáshoz például még csak megbeszélnünk sem kell előre, elég ha mindkettőnknek van egy kis szünete két óra között, vagy az óráink után.
- Melyik részét tartod annak? - Újfent elnevettem magamat, miután feltettem a kérdést. Magam is tisztában voltam vele, hogy pontosan mire gondolhatott, amikor azt említette, hogy szomorú, mégis hallani akartam a szájából. A korábbi Instagramra feltöltött tartalmaimból egyértelművé válhatottak bizonyos dolgok, de jelen helyzetben nem lehettem azzal tisztában, hogy Finn milyen jellegű követő. Olyasvalaki, aki odafigyel minden részletre, vagy aki néha gondolkodás nélkül pörget tovább. A Louval közös képeim azóta már egyébként is lekerültek onnan, helyette pedig jelenleg azt igyekszem kommunikálni online, hogy mennyire elfoglalt vagyok. Ki akarok lépni abból a sztereotípiából, hogy a nők hónapokig sírnak egy szakítás után, még ha el is szomorított, ha Loura gondoltam.
- Tehát mégis hajlandó lennék megmondani egyszer... - Ezúttal nem kérdést tettem fel, a szemöldökeim mégis a magasba szaladtak. A szaván akartam fogni őt, mert akkor simán felhasználhattam volna ellene egy következő találkozás alkalmával, ha továbbra is úgy szólít. Ebben a pillanatban azt hiszem fel sem tudtam volna idézni a szó kiejtését, tehát nem is tudtam volna egymagam kideríteni. Az, hogy hogyan éreztem azzal kapcsolatban, hogy emiatt találkoznom kell majd még a sráccal, már egészen más kérdés.
- Nem ismerlek eléggé, hogy meg tudjam ezt állapítani. Ha nagyon kíváncsi vagyok a véleményemre, akkor kénytelenek leszünk változtatni ezen. - Már magam sem tudtam eldönteni, hogy melyikünk a szégyentelenebb ebben a helyzetben, de úgy éreztem épp erre van szükségem, erre a pezsgésre, amit a Finnel való beszélgetés okoz. A távolság, amit ő olyan könnyedén lecsökkentett közöttünk egyébként sem engedte volna meg a szemérmeskedést, vagy azt, hogy hirtelen ne legyen kedvem beszélgetni vele. Sőt, az lett volna az egészen furcsa, ha csak beszélgetni támad kedvem vele.
Mielőtt bárki bármi rosszra gondolna és a nagymamám sok száz mérfölddel távolabb rosszat álmodna rólam, kifejezetten arra gondoltam, hogy mivel Finn volt jelenleg a társaságom, ezért vele támadt a leginkább kedvem táncolni. Jade nem olyan lány volt, akit különösebben pesztrálnom kellett volna, tehát nem féltettem őt, vagy féltem attól, hogy ne találna meg, ha szüksége van rám. Vagy épp fordítva. Arra azonban nem számítottam, hogy a táncparkettre vezető úton Finn megragadja a derekamat, amikor tehát a mellkasának ütköztem, szinte az összes levegő elhagyta a tüdőmet és kicsivel hevesebben kezdett dobogni a szívem. A lehelete a nyakamat bizsergette, amikor hozzám beszélt, ami miatt talán - de tényleg csak egy icipicit - felmerült bennem, hogy mégis más is jó program lehet vele a táncon kívül... De türtőztettem magamat annyira, hogy a körülményekhez képest úri hölgy maradjak.
- Még jó, hogy te megmentettél. - Fogalmam sem volt róla, hogy igazat beszél-e vagy sem, habár az kétségtelen tény volt, hogy nem volt okom nem bízni benne - a férfiakkal szembe állított alapvető elvárásaimon és kétségeimen kívül. A saját kezemet az övére csúsztattam, ahol a derekamat fogta és úgy fordultam vele szembe, hogy közben egyértelművé tegyem, hogy nem feltétlenül kell elengednie. - Kezdek örülni neki, hogy te foglaltad el mellettem azt a helyet - mosolyogva fejeztem be a mondandómat, miközben  a hátam valamelyest ívbe hajlott, ahogyan a hajam összes tincsét a hátam mögé söpörtem. Egyrészt kényelmesebb volt, hogy nem lóg az arcomba semmi tánc közben, másrészt nem szerettem volna, ha a bőrömre tapad a nedves haj, ami a benti tömeg és a mozgás miatt elkerülhetetlen lett volna.

1200 | ne vigyorogj (túl szép vagy) Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptyHétf. Május 31 2021, 09:46


Isabel && Finn

A lányok határozottan furcsa lények voltak. A kishúgomon is tapasztaltam ezt mindig, mivel képes volt a világ leggusztustalanabb módján elfogyasztani minden létező ételt, illetve határozottan rettegtem tőle, amikor menstruált. Nem értettem az ilyen dolgokhoz, és határozottan nem is akartam, de ennek ellenére mégis megtörtént a dolog… Mert anya tudomásomra hozta azt. Hogy nem haragudhatok arra a szőke szépségre, csak szimplán megviseli a testi változása és, hogy jobb lesz neki, ha majd beáll a dolog.
Ha engem kérdez valaki – bár minden bizonnyal, nem egy hozzám hasonló, nyáron szőkülő vikingfajzat véleményére kíváncsiak az emberek – soha nem lesz könnyebb a nőkkel. Talán kegyetlennek tűnök, amiért ezt állítom, de mégis úgy gondoltam, hogy menstruáció ide vagy oda, aki ki tud igazodni rajtuk, azt minimum egy Nobel-díjjal kellene díjazni.
Jelen esetben itt van Isabel, aki ezer százalék, hogy szakított a csávójával. A lányok elég emocionális beállítottságúak, de sosem törlik le a pasijukkal a közös képeiket, csak szakításkor. Innentől kezdve pedig én találjam ki azt, hogy ő most továbblépett, vagy éppenséggel a depresszióját próbálja azzal álcázni, hogy hetente más csávóval posztol. Engem csak egyetlen dolog zavart igazán; hogy a lánynak egyetlen sztorijában sem jelentem meg.
Mivel én még sosem voltam olyan párkapcsolatban, amiből ne én lettem volna a hamarabb távozó fél. Általában engem szedtek fel a lányok anélkül, hogy komolyabb erőfeszítéseket tettem volna. Mivel én a magam részéről határozottan egy olyan srác vagyok, aki megteheti, hogy válogat, lényegében odaadtam azoknak a lányoknak a figyelmemet, akiknek tetszettem. Mivel nem egy vagy két ilyen volt, lehetőségem nyílt arra is, hogy előre kipróbáljam a lányokat, aztán végül az legyen a barátnőm, aki esetleg a legjobban teljesített, vagy éppenséggel a legszimpatikusabb volt.
E mellé persze tartozik az is, hogy igazán szerelmes sosem voltam, amikor meg egyetemistává léptem elő, már nem is akartam az lenni. Mert sokkal egyszerűbb volt néhány alkalmi viszonyt fenntartani annál, hogy barátnőt keresnék. Apa mindig azt mondta nekem, hogy ne legyek tapló a lányokkal, de ő is úgy gondolta, hogy egy korombéli fiúnak bizony ki kell élnie magát. Sokkal jobb, ha szingliként dugok meg random lányokat, és nem majd háromgyerekes apukaként lépek félre negyven évesen, csak azért, mert kapuzárási pánikom van. Nyilván vannak srácok, akiknek nincs igénye arra, hogy az alfát játsszák az én koromban, de a szex hiánya a mi generációnkban nem okos döntés. Ez egyenlő azzal, hogy majd később basszuk el a dolgokat.
- Jó látni téged, ne értsd félre – határozottan tartottam vele a szemkontaktust, de aztán végül mégis félrebillentettem a fejem és mosolyogva tettem hozzá a többit – De nem annyira, hogy az időm nagy részében utánad epekedjek.
Tagadhatatlan tény volt, hogy Isabel nagyon szép lány, de ettől függetlenül feleslegesnek éreztem azt, hogy elhitessem vele azt, ami nem igaz. Volt egy fogadásom Brayvel, amit nem akartam elveszíteni, ő pedig egy olyan személy a gépezetben, aki hozzásegít a győzelemhez. Ettől függetlenül tisztában vagyok azzal, hogy mennyire jó parti is ő, de ez nem jelenti azt, hogy jó szemmel nézem, ha elbízza magát.
- Szar neki – úgy vontam meg a vállam, mintha amúgy nem arra ment volna ki végig a játék, hogy a kis vöröskét leválasszuk róla csak azért, hogy kettesben maradhassunk – Kénytelen lesz ma estére más társaságot keresni.
Ezzel csak éppen annyira igazoltam a lány szavait, hogy reményeim szerint velem akar maradni majd. Illetve úgy, hogy háttal vagyok az illetőnek is meg tudom mondani azt, hogy minden bizonnyal sokkal jobban nézek ki nála, tehát amúgy sem kérdés, hogy Isabel végül kivel tölti az idejét. Hiába állította nekem Bray azt, hogy ő bizony biztos forrásból tudja azt, hogy „a hozzám hasonló szőke hercegek” nem jönnek be a lánynak, szerintem a kategóriámnak egy olyan képviselője vagyok, aki jobb esetben azért tetszik a lányoknak. Innen lesz majd édes a győzelem.
Mivel nem vagyok egy szégyenlős típusú srác, a tekintetem követte azt, ahogyan eltávolítja a haját a válláról, és még mindig vigyorogva húzódtam egy kicsit közelebb hozzá. Élveztem, hogy kedvemre lehetek pofátlan vele. És mivel határozottan flörtölt velem, én is úgy néztem végig az egész mutatványát, mintha nem lenne udvariatlanság nőket bámulni, amikor rövid ruhákat hordanak. Ha egy kicsit jobban megerőltetem magam, talán lehetőségem nyílik bepillantani a két lába közé, de sosem az érdekelt, hogy miféle ruhadarab tart vissza az esetleges célomtól.
- Mással sem zaklattál, szóval az a büntetésed, hogy nem tudod miként szólítalak. Mert minden bizonnyal le akartál koptatni, csak nem jött össze a dolog – ezt pont úgy mondtam, mintha tényleg elhinném a szavaim. El sem jött volna, ha nem lenne rám kíváncsi. Elég sok bulit tartanak ilyenkor a városban, szóval lényegében bármelyik másikba mehetett volna. Kétlem, hogy pont az ingyen jegyek hozták őt ide, bár valószínűleg arra fogná a dolgot.
- Mondjuk szívesen elmentem volna veled valami gyorsétterembe másnaposan – jelentettem ki határozottan – Vagy elhívnálak kávézni. De gondolom nincs ennek jelentősége.
Nyilvánvalóan verseny a fogadásunk tárgya, de nem ér az, ha ittasan adja oda magát Isa vagy Clary. Meg szerintem egyikünk sem olyan szociopata, hogy öntudatlanra itassunk valakit és úgy vegyük el a dolgokat. Ha Bray ilyen lenne, akkor minden bizonnyal soha nem fogadunk mi ketten.
- Hát ez elszomorító – azért megengedtem magamnak egy halk sóhajt – Na mindegy, majd elkapom vele a koliban.
Azt Isának nem kell tudnia, hogy ez pontosan mit jelent. Szerinem azzal a kiscsajjal akkor is képtelen lennék szexuális viszonyt létesíteni, ha rányitnék, miközben zuhanyozik. Ez pedig pont azért van, mert ő már annyira naiv és kedves, hogy egyszerűen képtelen lennék rávenni arra, hogy ez az egész megtörténjen. A végén úgyis kialakulnának az érzései, és koppanna. Kedvelem, de csak barátként.
- Ez csak természetes – még nekem is volt elképzelésem arról, hogy mennyire lehet önelégült a pillantásom – Ha elmondom, hogy mit jelent, akkor nem lesz okod többé gondolni rám és találkozni velem.
Azt már nem tettem hozzá, hogy ő az egyetlen lány, akit valaha így szólítottam, mert ennek nem is tulajdonítottam olyan szimbolikus jelentést, hogy fontos legyen. Még azokat a lányokat is csúnya dolog hülyíteni, akiktől az ember csak egy éjszakát vár.
- Azért, mert jó srác vagyok – ezen a ponton meg már megengedtem magamnak azt, hogy pár hajtincsét én simítsam hátra az arcából – Vagy te nem így gondolod?
A dübörgő zene ellenére is halkan beszéltem, mert alapvetően nem volt kenyerem az, hogy ordítozzak, éppen ezért is döntöttem úgy, hogy közelebb hajolok hozzá egy kicsit. Ezért minden egyes szó érthető volt a számára.
Egyáltalán nem volt kérdés az, hogy követni fogom őt a tánctérre. A legtöbb fiú amúgy is bátran csinál hülyét magából, most is felfedeztem néhány elég érdekes koreográfiát toló srácot. Néha sajnáltam azt, hogy én a magam részéről tudtam táncolni, sokkal jobb lenne a hangulat, ha ez nem így lenne. Viszont az is igaz, hogy Isabel egyáltalán nem készült fel arra, hogy ezzel lényegében kiszolgáltatta magát nekem, én pedig nem sokkal azután, hogy a parkettre értünk, egyszerűen megragadtam a derekát, és odarántottam őt magamhoz. Ennek különösebb okai nem voltak, mégis a következőt suttogtam bele a lány fülébe: - Valaki majdnem beléd jött hátulról.


1 138 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7Js2V
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptyCsüt. Feb. 11 2021, 22:16

Finn & Isabel
Ha továbbra is versenyszinten sportolnék, biztosan nem engedném meg magamnak, hogy egyik éjszakát a másik után töltsem mindenféle buliban és alkohollal tartsam magam ébren, amíg le nem ülepedig annyira az adott esemény, hogy már ne érje meg maradni - kisebb ugyanis az esélye annak, hogy olyan társaságra akadjak, aki miatt egyszerűen megérje otthagyni a bulit és később másoktól hallani viszont, hogy mi is történt, amikor én már nem voltam ott. Volt idő, amikor megérte, mert volt olyan társaság, akivel szívesen töltöttem volna az időmet ahelyett, hogy az este végére megsüketülök és még a hajnali órákban történő lefekvéskor is hallom, ahogyan a basszus a fülemben dobol. Viszont az életem azon időszaka ha nem is feltétlenül olyasmi, amit képes lennék már lezárni - tekintve, hogy a barátnőmnek igaza van és a jelenlegi akcióimmal talán tényleg kicsit üzenni akarok -, de nagyon is olyasmi, amihez hozzá kell szoknom.
Egyáltalán nem olyan egyszerű egy hosszú, három éves kapcsolat után újra szinglinek lenni, de úgy érzem olyan helyzetben vagyok, amikor egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, hogy arról szóljanak a mindennapjaim, hogy mennyire nem lelem a helyemet. Azután, hogy kiderült, hogy az egész családom hazudott nekem, hogy Lou és én szakítottunk és hogy az egyetemmel hamarosan egy teljesen új fejezete kezdődik meg az életemnek, gyakorlatilag olyan sok bizonytalanság volt az életemben, ami néha rettentő váratlanul ért.
A bizonytalanságnál pedig már az is jobb volt, ha inkább az volt nekem felróva, hogy azt sem tudjuk kinek a meghívása miatt vagyunk adott szórakozóhelyen vagy buliban. Egy dologban mindig biztos lehettem, az pedig az volt, hogy a húgom le fog tolni, amiért nem vigyázok eléggé magamra. Nekem viszont pont erre volt szükségem. És talán épp arra a társaságra, amelybe keveredtem, ugyanis Finn Kristian Mauseth volt az az ember, aki miatt sok olyan gondolatom támadt, amit egy magára valamit adó, de legfőképpen érett és felnőtt nő nem engedne meg magának, ha egy egyetemista férfiról van szó.
- Akkor mégsem vágytál a társaságomra annyira? - teszem fel csípőből a kérdést, miközben egy kiszámított, de egészen kacérnak nevezhető mosoly jelenik meg az ajkaimon. Hirtelen hátrapislogok a vállam fölött, majd tágra nyílt szemekkel a másik irányba hajolok és Finn mögött kezdek nézelődni. - Az, akit beelőztél talán jobb szeretné velem tölteni az idejét. - Természetesen nem gondoltam komolyan, ezt pedig egy határozott pillantással is megerősítettem, amivel ezúttal a fiú pillantásába fúrtam a sajátomat.
- Köszönöm - egészen kedves mosollyal az arcomon pillantottam rá. A következő mozdulatommal pedig az egyik vállamon előre bukó tincseket sepertem a hátam mögé, ami valamivel jobb rálátást is engedett a ruhámra. Habár egészen biztos vagyok benne, hogy a srácot nem a darab márkája fogja érdekelni.
- Valld be, hogy élvezed. - Egy pillanatnyi rosszallás suhan csak át rajtam, azt követően viszont ugyanolyan halvány mosoly ül meg az arcomon, mint korábban. Állom a pillantását és egyszerre élvezem is ezt a tapogatózó huzavonát. - Tudom, erre valószínűleg azt fogod mondani, hogy csak belemagyarázok a dologba, de én pont másképp látom. - Ezen a pont megemeltem az egyik lábamat és átcsúsztattam a másikon, hogy a térdemen vessem keresztbe. - Épp azért mondanálak annak - különlegesnek - mert téged nem unalmas egyetemi teendőkkel talállak be. - Talán minimálisan szégyellnem kellene magamat, amiért ennyire nyíltan képes vagyok vele flörtölni, mégis képtelen vagyok rá. A kérdésére viszont elnevetem magamat és kíváncsivá válik a pillantásom. - Miért, mit szeretnél tenni értem?
- Az a helyzet, hogy én nem a jelenlévő hölgyeket szoktam stírölni egy buliban. Nem tudom kire gondolsz - ártatlan pillantásomat hamar elfordítom róla és finoman megrázom a fejemet. A mosolyomat pedig, ami újfent igyekszik az arcomra kúszni, ezúttal visszafogom.
- És képes leszel úgy velem tölteni az időt, hogy tényleg nem mondod el mit jelent a szó? - Előbb várakozóan pillantok rá, de mivel a skandináv származása valószínűleg azzal is jár, hogy ha egy dolgot eldöntött, akkor ahhoz, hogy megváltozzon az álláspontja, egy komplett jéghegynek kelljen elolvadnia, szimplán csak elfogadtam a kezét és igyekeztem viszonylag kecsesen leszállni a bárszékről.
- Nem válaszoltál a kérdésemre... - jegyeztem meg mellette állva, miközben felpillantottam az arcára. Épp annyi különbség volt közöttünk az én cipőim magas sarka ellenére is ő volt az, aki felém magasodott, de nem éreztem kényelmetlennek a különbséget és azt, hogy fel kelljen rá pillantanom. - Miért is kellett volna téged keresnem? - Jókedvű mosolyra húzódik a szám, a válaszát várva azonban elkalandozik a figyelmem a zene váltása miatt és finoman rászorítok a kezére, amit még mindig nem engedtem el. - Szeretem ezt a dalt! Gyere! - Inkább a fejem billentésével és néhány a kezeinket viszonylag kifeszítő lépéssel próbáltam jelezni felé, hogy szeretnék közelebb kerülni a többi táncolóhoz, ugyanis abban egyáltalán nem hittem, hogy fizikai erő tekintetében én nyerhetnék ellene és szimplán magammal tudnám húzni.
772 | ne vigyorogj (túl szép vagy) Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptySzomb. Jan. 16 2021, 17:35


Isabel && Finn

A magam részéről megelégedet fejjel támaszkodtam a bárpulton, a tánctér felé fordulva. Braylen volt a jobbomon, a többi haverunk pedig valami nőért indult el, ki ilyen, ki olyan okból. Biztos vagyok benne, hogy legalább egy közülük valami fogadás miatt igyekszik annyira, amit Braylennel, vagy éppenséggel velem kötött. Lényegében mi mindig ilyenek voltunk... Igyekeztünk feldobi az unalmas hétköznapjainkat, amihez egy-két iszogatós est jelenleg kevésnek bizonyult. Viszont én személy szerint serényen raktároztam el minden egyes információt, amivel később majd kábítani tudom a fiaimat – mert nekem nem lesznek kislányaim az tuti – később pedig az unokáimat. Annak ellenére, hogy komoly és szigorú családból származom, apa minden alkalommal elmondta nekem, hogy soha nem vesztegethetek el egyetlen percet sem a fiatalságomból, mert amikor úgy igazán beindul az életemben a mókuskerék, ezekbe az élményekbe kell majd kapaszkodnom... Bármennyire is szeressem a munkámat, mindenkinek vannak olyan pillanatok az életében, amikor másokat a háta közepére sem kíván. Ugyanez igaz azzal a hivatással kapcsolatban is, amit egy teljes életöltőn keresztül tervezünk űzni.
A mai este is ilyen volt. Brayvel mi már ápolunk hülye picsákat megszégyenítően jó kapcsolatot, ami miatt két pillantás elég ahhoz, hogy egy teljes haditervet össze tudjunk dobni. Jelen esetben ez elég egyszerű volt: Mivel Claryt sehol sem látjuk, Bray elszórakozhat a kis vöröskével, amíg én – szintén a fogadásunk miatt – Isabelre ragadok rá. Mi pedig már jók voltunk a barátnők szétválasztásában, mert minden helyzetben csináltunk már ilyeneket... Gondolok itt arra, hogy felváltva leptük meg Dee-t és a barátnőit, akinek ezáltal legalább változatos lett a szexuális élete. Igazából elég egyszerű a képlet... Braylen vágyik arra, hogy alfa legyen, és ha te ezt elfogadod, akkor megosztja veled a zsákmányát. Sokan ezt undorítónak gondolnák, de szerintem ennyi még belefér. Jobb a kurvázásnál.
Amint a lány melletti székre sikerült szegődnöm – pont időben előztem be valakit, aki ezek szerint szintén szimpatizált vele – rögtön megszólítottam és egy határozott mozdulattal tettem le a pultra az addig fogyasztott vodkaszódámat. Ezzel jeleztem, hogy nem én leszek az, aki feláll innen és elhúzza a csíkot.
- Ilyet azért nem mondtam – a hangomban kihívás volt, a mosolyom pedig hirtelen pimasszá vált, amikor röviden szemrevételeztem – Jól áll ha sötétet viselsz.
A fényviszonyok miatt a ruha színét lehetetlen lett volna megmondani, illetve annyi ideig nem is néztem őt. Úgy voltam vele, hogy előttünk van az egész éjszaka és ha a dolgaim jól mennek, akkor talán azt is lehetőségem lesz megnézni, hogy pontosan mit rejt ez a ruha. Bíztam Braylenben, szóval a barátnője jó darabig – akár reggelig – nem fog előkerülni.
- Ez a dolog lényege – a tekintetem nem sokáig időzött el a nyakán, de odapillantottam és utána mélyen a lány szemébe néztem – Hogy ne értsd amit mondok. Ha már én nem voltam annyira különleges személy, hogy engem zaklass a továbbtanulási terveiddel, akkor mit tehetnék még érted?
Nyilvánvalóan több információt kaphatott attól a HÖK-östől, aki az ő szakán tevékenykedett, de egészen el voltam keseredve, amiért határozottan nem tűntem számára elég érdekes személynek ahhoz, hogy végül mégiscsak tőlem kérdezzen... Ha Braylen szavaival kellene élnem, akkor egy cinizmussal átitatott „szomorú”-val írnám le ezt az egész helyzetet.
- Ezt neked kell tudni, én elégedett vagyok magammal – csak finoman rántottam meg a vállam és még mielőtt még egyszer megpróbált volna becsicskítani engem, egy kicsit átvettem tőle a stafétabotot – Mondd csak nem láttál egy cuki és alacsony szőke csajt? Tartozom neki valamivel.
Vagyis inkább azzal a különbözettel, amit amúgy is át akartam adni neki, mert már megbeszéltük. Mivel a franciások vannak olyan kedvesek és mindig kisegítenek minket pénzügyileg, szinte alapvető volt az, hogy ha nyereségesre jönnek ki a bulik, akkor az nekik is jó lesz, mert megosztjuk velük a pénzt.
- Ha nem sincs baj – egyetlen húzásra tüntettem el a poharam tartalmát – Akkor a mai este folyamán veled fogok lógni.
Nem is nagyon szórakoztam, egyszerűen felálltam a bárszékből és felé nyújtottam a kezem a fejemmel pedig a tánctér felé integettem. Mivel a pasijával – gondolom exével – már lekerültek a képei, határozottan tudtam azt, hogy nem követek el olyat, amiért keresztapát csinálhatna belőlem.


653 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7Js2V
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72bqJ
TémanyitásRe: Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptyPént. Okt. 02 2020, 23:20

Finn & Isabel
- Melyik? - Tanácstalanul emelek meg két vállfára akasztott rövid ruhát, remélve hogy a barátnőm tud nekem segíteni abban, hogy inkább pirosban vagy épp sötétkékben kellene végigmulatnom az éjszakát. A húgom szerint inkább meg kellene már ülnöm a fenekemen egy kicsit és nem állandóan olyan bulikba járni, ahová azt sem tudom pontosan hogyan kerülünk és ki hív meg. Minden alkalommal megígértem magamnak is, hogy ez lesz az utolsó, de aztán elkezdett hiányozni a zene dübörgése, meg az, hogy a bulik végére már szinte fájt az arcom a nevetéstől, pont úgy, mint a lábaim a magassarkúimban.
Valószínűleg már nagyon is Jade idegein táncolok, amikor újra meg újra arra kérem, hogy menjünk együtt ezekbe a bulikba, de mégis sikerült viszonylag könnyen rávennem. A közös készülődés része pedig talán még a bulinál is jobban hiányzik, mert lehetőségünk van mindenről és gyakorlatilag bármiről csacsogni, ami épp a szívünket nyomja. Később pedig iszunk is rá, mint ahogyan a buli helyszínére érkezve is rögtön azt tervezzük, előbb csak találnunk kell olyan társaságot, aki legalább addig mellénk szegődik, amíg az italaink elénk kerülnek - hiszen a korunkból, de főleg Jadie korából adódóan mi még nem fogyaszthatnánk olyan mértékben, mint a jelenlévő egyetemisták.
- Nem láttam senkit, akit ismernénk, míg bejöttünk. - Egészen olyan hangsúllyal szólal meg mellettem a vörös leányzó, mint aki máris lemondott arról, hogy jó éjszakánk legyen.
- Hé, olyan nincs, hogy nem ismerünk valakit! - Felelem nevetve, miközben a karjára teszem a kezem, aztán legyintve igyekszem elhessegetni a kételyeit. - Jobb is, hogy eljöttünk, már kezdett tök unalmas lenni az instám - jelentem ki nagy műgonddal, elhúzva a számat.
- Fogadjunk csak üzenni akarsz arra a mú... Megbocsáss.. - Kíváncsi pillantással nézek a barátnőm háta mögé, ahogyan ő is hátrafordul, amikor egy srác úgy könyököl mellé a pultra, hogy közben finoman meglöki őt. Hamar rájövök viszont, hogy nincs szükség rá, hogy kimentsem Jade-et bármilyen helyzetből is, mert rövid időn belül látom, hogy bólogatva mond igent valamire, aztán még finoman megcsapkodja a csupasz térdemet, mielőtt távoznának a tánctér felé. Ebből pedig tudom, hogy nem csak én tartom jóképűnek az illetőt, aki miatt dobott engem.
Időm sincs kitalálni pontosan mihez kellene most kezdenem egyedül és hogyan találjak meg bárkit, akit ismerek a millió Columbiás hallgató között, viszont nem is kell sokáig törnöm a fejemet. Finoman összerezzenek, amikor kellemes férfihang és egyben a szavai ütik meg a fülemet. A hirtelen jött közelsége miatt egy pillanatra levegőt is elfelejtek venni, amikor pedig sikerül meggyőznöm magamat, hogy nem kell szívrohamot kapnom, óvatosan az ajkamba harapok. Így fordítom finoman oldalra a fejemet, hogy legyen valami fogalmam arról, hogy ki is az.
Amikor felismerem a srácban Finn-t, lassú, de sokatmondó mosoly ül ki az arcomra. Nem kapom el róla a pillantásom, még akkor sem amikor megszólalok. - Nem tudtam, hogy ennyire hiányozni fogok - jegyzem meg továbbra is mosolyogva, s finoman oldalra billentem a fejemet, hagyva hogy a hajam a hátam mögé csússzon, szabadon hagyva ezáltal a nyakam és a vállam. - Meg is mondod mit jelent a szó, amit használtál? Vannak hiányosságaim és a skandináv nyelvek pont azok közé tartoznak - halkan nevetve vonom fel a szemöldökeimet, miközben a szemeim kihívóan villannak.
- Hogy ítéled meg, ez is egy olyan jó buli lesz, mint amiről már meséltél nekem? - Mivel nem számítottam a megjelenésére - vagy csak titkon -, részemről erre a kérdésre máris nagyon egyértelmű a válasz.

552 | ne vigyorogj (túl szép vagy) Rolling Eyes | outfit


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Finn Kristian Mauseth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásIs that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn EmptyHétf. Szept. 28 2020, 22:24


Isabel && Finn

Magam sem voltam teljes mértékben biztos abban, hogy találkozni fogok még Isabellel, holott amióta a követőim közé csatlakozott ő is – és persze én is rendszerint csekkoltam az Instagramját, csak igyekeztem a like funkciót hanyagolni – még inkább szerettem hirdetni a Columbián tartott bulikat. Persze eddig egyetlen alkalommal sem szúrtam ki, és rögtön a találkozásunk után tiszta lett számomra az, hogy ő lényegében párkapcsolatban él... Ráadásul elég hosszú ideje. Bray-vel persze fogadást kötöttünk arra, hogy ennek ellenére az ágyamba tudom-e őt csábítani, de rögtön ezután inkább vissza is mondtam a dolgot. Egyáltalán nem a jó szívemről, vagy a hatalmas erkölcseimről volt szó, szimplán csak el kellett ismernem, hogy a pasijával elég kiegyenlítettek az erőviszonyok, én pedig határozottan utálok verekedni... Így nem nagyon maradt más választás, el kellett engednem ezt az egész dolgot.
Bray persze egész nyáron nagyon szívesen baszogatott emiatt, én pedig szerencsémre még az orra alá tudtam dörgölni azt a tényt, hogy eddig sem sikerült megdugnia Claryt, és nem áll túl jól a szénája. Persze ilyenkor mindig bizonygatta, hogy már be fogja adni hamarosan a lány a derekát, de ennek jelét egyelőre nem láttuk... De ha ő mondja én aztán elhiszem neki.
- Nem az a csaj Isabel? – majdnem visszakézből vágtam pofán a Sátán fattyát, amikor az oldalamba könyökölt, én pedig ettől kissé meg is ijedtem és majdnem levertem a kezemben forgatott vodkaszódás poharat. És hiába vihogott rajtam annyira könyörtelenül, meg tudtam bocsátani neki, amiért igaza lett; a lány a pultnál valóban Isabel volt. Én pedig nem tehettem ebben a helyzetben mást, minthogy feltűnően kezdtem el bámulni őt.
- Szerintem te pedig rábasztál – jelentettem ki, le sem véve a tekintetemet a lányról – Ugyanis Claryt sehol sem láttam.
Nem mintha Braylennek nehezére esett volna társaságot találni. Szerintem leginkább azt várta, hogy lepattanjak róla és megtalálja Dee-t vagy Mandyt, vagy éppenséggel azt a lányt, akit aktuálisan húzott meg. Az egészben az a gáz, hogy most én is a szobájában alszom és minden bizonnyal ki leszek dobva, ha ő oda akar felvinni valakit.
- Te magad mondtad, hogy Sabrine jön, nem? Akkor Clary is itt lesz valahol – úgy rántotta meg a vállát, mint akit nem izgat különösebben a dolog. Az én tekintetem pedig minduntalan visszatért Isabelre, és a mellette táncoló vörös kislányra... A francba is Claryvel!
- Lehet, hogy tudok neked egy jobb partit Dee-nél a mai estére – most rajtam volt a sor azzal kapcsolatban, hogy oldalba bökjem a srácot – Oda nézz!
Alapvetően tisztában voltam azzal a ténnyel, hogy Braylennek a szőke, törékeny lánykák az esetei, azzal a lánnyal pedig egyedül a hajszín nem stimmelt viszont szinte biztos voltam benne, hogy ettől függetlenül elnyerné a tetszését a srácnak legalább annyira, hogy egy tánc erejéig leválassza Isáról a csajt.
- Lesúgom neked az egyik vizsgádat, ha felszeded – néztem először a srácra, aki azonnal kiült az arcára a sátáni kifejezés és máris nyújtotta a kezét. Innentől kezdve megegyeztünk. Én a poharammal a másik irányba fordultam és megvártam amíg Bray szétszedi a lányokat, csak utána bukkantam fel Isabel háta mögött.
- Csakhogy idetaláltál – pasi ide vagy oda... Egészen közel hajolva a füléhez suttogtam bele a szavakat úgy, hogy a testünk között alig volt valamennyi távolság – Kjæreste.


519 szó || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7Js2V
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn JN72bqJ
 
Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you say you love me - I say you're crazy
» "I love the way you walk, I love the way you talk"
» nothing to love about love -- leta & romilda
» Leo X Rain; you don't love her,, just love me down
» Bad and Crazy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: