New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 9:44 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:37 am-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:29 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13 am-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 9:12 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:11 am-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 9:11 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bad and Crazy
TémanyitásBad and Crazy
Bad and Crazy EmptySzomb. Ápr. 09, 2022 8:21 am
Valami Szép
Szabad

Play by
Wi Ha Joon
Születési hely
Ide
Kor
30+ kérlek
Lakhely
rád bízom
Szexuális beállítottság
te döntésed
Családi állapot
rajtad áll
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Kicsit sem ritka eset manapság az, hogy a nyomozókból valamennyire hiány van az ügyészségeken. Alapvetően elmondhatom azt a munkahelyemről, hogy nem gyakori a friss arcok érkezése, azonban sokan mennek el, mert belefáradnak abba, ami ezen a munkahelyen elvárt. Alapvetően így találkoztunk mi is: nyugdíjba ment az a nyomozó, akivel együtt dolgoztunk, és téged helyeztek ki helyette. Elsősorban meglepődtem magán a tényen, hogy ennyire fiatal vagy, és ennyit mosolyogsz, de nem akartam több nyomozó sztereotípiát felállítani a fejemben. Fegyelmezetlen vagy, a saját fejed után mész, de jól végzed a munkád. Én már legalább háromszor elmondtam neked, hogy rövid életed lesz, ha ezt így folytatod, de minden alkalommal kiröhögtél. Pofátlanul viselkedsz a dolgozókkal, illetve velem is, egyedül a főügyésznek adod meg a kellő tiszteletet. Mivel hiány van a nyomozókból, nem intézhetem el, hogy kirúgjanak, emiatt pedig frusztrált vagyok.
Nyilvánvalóan nem szoktam hozzá ahhoz, hogy valaki nemet mondjon nekem, te pedig képes voltál közölni velem azt, hogy csak a főügyész helyettese vagyok, ami miatt inkább munkatársként gondolsz rám, mint vezetőként. Ezt egészen addig tartottad is, amíg egyszer a főügyész úr nem maradt távol, és az én szavam érte a legtöbbet az osztályunkon.
Mindezek ellenére nem tudnám kijelenteni azt, hogy nem kedvellek, mivel valahol látom benned azt, ami engem is erre a pályára vonzott. Ugyanakkor minden esetben féltem az embereimet, ami miatt eléggé irritál maga a tény, hogy te úgy játszol az életeddel, mintha muszáj lenne. Nem tudom, hogy van-e feleséged, vagy családod, mert erről nem beszélsz soha, hogy élnek-e a szüleid, vagy milyen mindennapi problémákkal kell megküzdened. Ugyanakkor szeretném, ha nem öletnéd meg magad, mivel nekem kell elszámolnom azzal, hogy a meggondolatlanságod mit hoz majd maga után.

// hát nagyjából ennyit gondoltam a karakterhez. Ami a jellemét illeti, mindenképpen valaki olat szeretnék, aki nem veszi túl komolyan az életet, szóval konkrétan képes motoroskabátban munkába járni és flörtölni a titkárnőkkel, mert éppen olyanja van. Egy vidám jellemű személyt szeretnék, aki abszurd dolgokba keveredik, ezáltal felrázza az én karakterem életét is, a maga kis dolgaival. A kapcsolatukat illetően nyitott maradnék, felőlem össze is barátkozhatnak, de meg is romolhat végül közöttük a viszony, ezt bízzuk a jövőre. Jellemmel, történettel kapcsolatos megkötéseket nem szeretnék, mivel a kapcsolódásunk laza, tehát nyugodtan találd ki magad és értesíts arról, hogy pontosan mit és hogyan szeretnél. Bad and Crazy 2624752903 Az arcot illetően nem vagyok szigorú, lehet felőlem nem ázsiai is, ha belefér a kor kereteibe. Azért választottam Hajunt, mert vannak közös gifei Dongwookkal. Ha érkezel kérlek jelezz a kischaten, hogy itt vagy, mert nem mindig tudok bejelentkezni és figyelni, ezen kívül már csak annyit mondanék el, hogy nagyon várlak és gyere. Bad and Crazy 2624752903

livin' in new york



                          i will die for you
I don't wanna go, 'til everything comes crashin' down, you're the one I want, when everything comes crashin' down, for some reason, it feels like you'll be back
mind álarcot viselünk
Yoon Baek-ah
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Bad and Crazy Aja1OPT
Bad and Crazy VYNNkAP
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Good Bye is the word of love I can give to you
Of course I wanted to stay with you forever, but nobody can escape from goodbyes eventually? So I'm not gonna show my tears, sayonara baby
★ családi állapot ★ :
Bad and Crazy WKHdNnL
I want you to be my last, if I had to keep being separated from you like this, I choose you over three meals a day, if I had to keep being separated from you like this
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bad and Crazy KIHECrN
★ foglalkozás ★ :
főügyész helyettes
★ play by ★ :
Lee Dong Wook
★ szükségem van rád ★ :
Bad and Crazy ANwwKon
You are beautiful even when I close my eyes
When I wrap my arms around the one that is looking into me, even the wind is looking and waiting for you, I am wandering into the night like a spell was cast on me
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Bad and Crazy WDNybtN
 
Bad and Crazy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Welcome in my crazy mind
» you say you love me - I say you're crazy
» You drive me crazy!
» Gale x Sheena - Are you crazy?
» crazy friday night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: