New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 97 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 10:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 09:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 09:49-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 09:44-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:37-kor
Luana Machado
tollából
Ma 09:29-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

you say you love me - I say you're crazy
TémanyitásRe: you say you love me - I say you're crazy
you say you love me - I say you're crazy EmptyVas. Szept. 20 2020, 17:21
Timothy .....

Play by:
a képen Tom Holland (Shawn Mendes-nek vagy Alberto Rosende-nek is ugyanúgy örülnék, de mást is javasolhatsz)
Születési hely:
rád bízom
Kor:
20-21
Lakhely:
Manhattan/ Brooklyn/ Queens ?
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diákok
Történetünk:

Kérlek ne ijedj meg a hálás üdvözlésemtől... De mi nem vagyunk barátok. Kezdetben szórakoztatónak tartottam, ahogyan Saffron körül csaholsz, mint egy kiskutya, de idővel egyre idegesítőbb lettél számomra. Cuki a kitartásod, de sok. Egyikünk sem kér belőled... Vagyis hát én határozottan nem, mert a számomra legszórakoztatóbb lányt próbálod meg elcsaklizni előlem. Nem igazán érzem azt, hogy egy szinten lennél velem. Már a kezdetektől fogva lenézlek téged, te pedig ezért egyáltalán nem kedvelsz engem. Ha mi most a Csontváros sztoriban lennénk benne, akkor határozottan én testesíteném meg Jace-t, te pedig Simont. Sosem fogunk kiegyezni, mert ugyanazt a dolgot akarjuk... És én nem szeretném lelkesen átnyújtani a tálcán azt a lányt a számodra, aki értem van odáig. Hiába tagadja, ezt tényként kell kezelni. Mindenesetre, ha te vagy a kedves és segítőkész, akkor én a rideg és titokzatos... Azaz te lennél Saffron számára a tökéletes pasi, de valamiért ő ezt bennem látja. Sok lánnyal ellentétben, pedig ő határozottan más nekem. Valamiért érdekel, hogy mi van vele és ebbe a képbe te egyáltalán nem illesz bele az én szemszögemből. Idegesít, amikor körülötte vagy és kedves veled, mert azt az időt nem mellettem tölti. Tehát lényegében csak azért utállak, mert rossz lányra vetettél szemet... Szívesen segítek másikat találni, vagy ha nagyon nem veszed a lapot, akkor még megismerkedhetsz az öklömmel is közelebbről.

// Én aztán főleg nem szeretnék megszabni semmit a hirdetéssel kapcsolatban... Tőlem aztán a nagy kakaskodás végére valami haverság szerűt össze is hozhatunk, bár nem ragaszkodom hozzá. Very Happy Mindenesetre a nőmnek szüksége van rád, szóval remélem megérkezel és velem is élvezetes játékokat tudsz majd lebonyolítani... Várunk szeretettel mind a ketten. Very Happy


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you say you love me - I say you're crazy IeiGynr
you say you love me - I say you're crazy JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
you say you love me - I say you're crazy G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
you say you love me - I say you're crazy 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
you say you love me - I say you're crazy EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
you say you love me - I say you're crazy ZmPt1C1
Témanyitásyou say you love me - I say you're crazy
you say you love me - I say you're crazy EmptySzomb. Szept. 19 2020, 21:47
Timothy .....

Play by:
a képen Tom Holland (Shawn Mendes-nek vagy Alberto Rosende-nek is ugyanúgy örülnék, de mást is javasolhatsz)
Születési hely:
rád bízom
Kor:
20-21
Lakhely:
Manhattan/ Brooklyn/ Queens ?
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diákok
Történetünk:
".... We're nothing more than friends
You're not my lover, more like a brother..."


Alig pár éve ismerkedtünk meg, az egyetemen. Mindketten nagyon be akartunk kerülni az NYU Media Lab csapatába, újoncként pedig kifejezetten sokat lógtunk együtt, főleg mert egymással könnyebb volt jobban megismerkedni, mint megpróbálni rögtön egy felsőéves barátjává válni. Azóta eltelt néhány félév és mi lettünk azok a bizonyos seniorok, akiknek nehéz a köreibe férkőzni. Különösen mert sokszor ahelyett, hogy a csapat többi tagjával is foglalkoznál, engem hívogatsz és velem akarod tölteni az idődet.
Barátok vagyunk, ezt hezitálás nélkül és teljesen őszintén ki tudom jelenteni. Én szociológiát hallgatok, ezért nagyon jól jött a te informatikával és médiatartalom szerkesztéssel kapcsolatos tudásod ahhoz, hogy igazán fejlődhessek. Néha még most is olyan kérdésekkel fordulok hozzád, ha szerkesztésről, vagy vágásról van szó, hogy valószínűleg totál hülyének nézel - de minden alkalommal csak kinevetsz és leültetsz magad mellé, hogy nézzük át újra, az elejétől.
Együtt lógunk a csapatépítőkön és van, hogy az ebédszünetekben is, sőt az egyetemi bulikban is összeülünk néha egy-egy italra. Te nem nézed jó szemmel, ahogyan egy olyan srác miatt harcolok az érzelmeimmel, aki talán csak játszik velem, én meg határozottan nem kérdeztem a véleményed, mert úgy hiszem, hogy ki tudok állni magamért, ha szükséges. Meg akarod nekem magyarázni őt, "mert te érted, mi van egy pasi fejében" és azt mondod, csak baráti kötelességből teszed.
Néha azonban olyasmit vélek felfedezni a pillantásodban, amit ha szavakba is öntenél, őszintén nem tudom hogyan tudnék reagálni rá úgy, hogy ne bántsalak meg. Én ugyanis sosem tekintettem rád többként, mint jó barát, vagy testvér. Szeretem a társaságod - habár néha az idegeimre mész, de sokakkal vagyok így -, jó a humorod és őszintén nem bánom, hogy akkor, a média laboros "karrierünk" kezdetén mi egymásra találtunk. Az egyenletnek talán csak annyi a hibája, hogy én ennél sosem gondoltam többre, te viszont nem adod fel.

// Nos, örülök, ha eljutottál idáig és remélem, hogy eléggé megtetszett a karakter ahhoz is, hogy megalkosd, én mindenképpen nagyon várlak. you say you love me - I say you're crazy 2624752903 Ahogyan fentebb is olvasható, egy kifejezetten viszonzatlan vonzalomról (/szerelemről) van itt szó, amit Saffron annak ellenére sem utasít vissza, vagy hűt le, hogy tisztában van vele. Ebből azt hiszem egészen aranyos, vagy éppenséggel frusztrált helyzetek is kerekedhetnek a játéktéren, az ötletelés persze közös lesz - én úgy gondolom rengeteg lehetőségünk van, de van aki erről azt hiszem másképp vélekedik, khm, Ah In. Rolling Eyes
A karakterek kapcsolatán és azon kívül, hogy egy egyetemre járnak igazából minden mást szeretnék viszonylag szabadon kezelni, a megalkotóra bízni. Kérdés, óhaj, sóhaj, ötlet, bármi esetén pedig várom a PM-et, na meg téged is, szóval gyere csak gyere! you say you love me - I say you're crazy 3874598021
mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you say you love me - I say you're crazy F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
you say you love me - I say you're crazy 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
you say you love me - I say you're crazy 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
you say you love me - I say you're crazy 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
you say you love me - I say you're crazy 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
 
you say you love me - I say you're crazy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
» "I love the way you walk, I love the way you talk"
» nothing to love about love -- leta & romilda
» Leo X Rain; you don't love her,, just love me down
» Bad and Crazy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: