New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Noel & Noah - we are bulletproof
TémanyitásRe: Noel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof EmptyVas. Júl. 02 2023, 14:04
Noel & Noah
"We don't have to change friends if we understand that friends change."
Azt szokták mondani, az egyke gyerekek egytől egyig vágynak egy testvérre, amíg nem fogják fel teljesen, hogy a testvéreket nem a gólya és még csak nem is a Mikulás hozza. Kétlem, hogy az én esetemben ez másképp lett volna, egyszerűen csak azt gondoltam, hogy Noellel az életemben én megkaptam ezt a testvért, még ha nem is vérszerinti, biológiai értelemben vett testvérként. Hiába a vitánk, vagy a tény, hogy évek óta gyakorlatilag egymás szülein - de kifejezetten az ő édesanyján - keresztül kommunikáltunk valamelyest, most úgy éreztem képtelen vagyok elmondani neki, hogy van egy ember aki elmondhatja magáról, hogy a testvérem, és nem pusztán azért mert úgy döntöttünk, hogy annak érezzük magunkat. Sokat beszélgettünk erről édesanyámmal, akinek ugyanolyan nehéz lehetett megbarátkozni azzal, ahogyan az élete, de különösen a házassága alakult, mint ahogy sokáig én sem tudtam elfogadni, hogy amit éveken át ismertem, a szemeim előtt hulott darabokra. De még mindig megvolt az az előnyöm, hogy itt voltak nekem ezek az emberek. Apám és anyám életben voltak, de kellett, mindenképpen tudtam valamelyikükhöz fordulni. Noel édesapja a munkája miatt nem volt túl ismerős abban a közegben amiben én a fiával felnevelkedtem, de úgy gondolom Bae anyuka legalább annyira saját fiának tudott tekinteni engem is, mint a sajátom a legjobb barátomat. Ezért sem esett nehezemre vállalkozni a feladatra.  Én magam is meg akartam bizonyosodni arról, hogy Noel rendben hazaérkezett, hogy nem beteg és legfőképpen hogy nem őrült-e még bele a magányba. Tudom, hogy viszonylag rövid időről volt szó, amit az otthona négy fala között kellett töltenie, de ha valaki ismeri őt, azt is tudja, hogy két hét bezártság az idegeire menne. Legalábbis azzal a Noellel biztosan így lett volna, akivel utoljára beszéltem és az igazat megvallva nem gondoltam, hogy az azóta eltelt idő drasztikusan megváltoztatta volna.
Nem úgy, mint a külsejét, ami a vékony középiskolás énjének mondhatni szöges ellentéte volt. Szívesen megkérdeztem volna, hogy kivel ment el tetováltatni, mert őszintén nem gondoltam, hogy egyedül vállalkozna egy ilyen feladatra. Támadt ugyan bennem némi féltékenység, ha arra gondoltam, hogy ő már teljesen továbblépett a mi barátságunkon és más lett olyan bizalmas, már-már testvér számára, mint ami egykor én voltam. Ugyanakkor azzal is tisztában kellett lennem, hogy a kapcsolatunk elromlása legalább annyira - ha nem csak és kizárólag - az én hibám volt, mint az övé. Hogy vagyunk-e már annyira felnőtt emberek, hogy ezt meg tudjuk beszélni és megegyezzünk abban, hogy nem sétálunk el egymás mellett idegenekként az utcán, annak most volt itt az ideje, hogy eldőljön. Olyannyira már nem mertem elragadtatni magamat, hogy a barátságunkat is visszasírjam.
- Szimpatikusabb, mintha mindenkire morogna és csúnyán nézne - jegyeztem meg félvállról, inkább a kutyának, mintsem a tulajdonosának. - Van neve? - Pillantottam újra Noelre, amikor visszatért a helyiségbe. Nem sok tapasztalatom volt a kutyákkal, mert sajáttal nem igazán rendelkeztem soha sem. Nem azért, mert ne kedveltem volna a négylábúakat, de talán egy macska sokkal jobban illett volna az én személyiségemhez és szokásaimhoz. Sok kutyához aktív tulajdonosra van szükség, én pedig a futáson kívül nem tudtam volna mást biztosítani egy kiskedvencnek. - Nem baj, hogy most nem tudod elvinni sétálni? Ha szükség van rá... El tudok jönni érte. - Hogy miért ajánlottam fel mégis ezt Noelnek? Mert én még mindig úgy tekintettem rá, mint a testvéremre.
Próbáltam ugyan elrejteni a meglepetésemet, a hirtelen rávillanó, elképedt és enyhén elkerekedett szemeim mégis elég árulkodóak lehettek. Pár másodpercbe telt csupán, hogy végül rendezzem a vonásaimat és némi torokköszörülés után szólaltam csak meg. - Ne haragudj. Nem tudtam. - Hogyan is tudhattam volna? Maia nem az én szerelmem volt, így semmi nem kötelezte arra, hogy hozzám szaladjon és elmondja a hírt, miután Noel szakított vele. Mégis, tisztában voltam vele, hogy a legjobb barátom mennyire odáig volt a lányért. - Ettől függetlenül biztos örülni fog neki, hogy itthon vagy. - A pöttöm nő nem tűnt valami bosszúálló típusnak - amiben száz százalékig tévedhettem is -, az ő egykori szerelmüket pedig gondoltam olyan erősnek, hogy most emberként tudjanak egymással viselkedni, ha netán összefutnak. De New York sokszor pont elég hatalmas ahhoz, hogy ne higgyünk a véletlen találkozásokban. Máskor meg meglepően kicsinek bizonyul, ha kerülünk valakit.
Levegőt vettem, hogy válaszoljak, de a szemébe pillantva hirtelen nem tudtam mit felelni. Miért is nem próbáltam vele beszélni az elmúlt napokban, amikor tudtam, hogy milyen egyedül lehet? - Nem voltam biztos benne, hogy van kedved a társaságomhoz - felelem végül. Ha már őszinte embernek tartom magam, akkor az olyanokkal legyek is az, mint Noel. - Tudom, hogy amikor utoljára beszéltünk... - megnedvesítettem az ajkaimat, keresve a szavakat. - Nem úgy váltunk el, ahogy szerettem volna. - Ebben talán egyet is értettünk. Nem az volt a tervem, hogy őt hibáztassam és úgy éreztem nem is tettem. Csak a tényeket közöltem, amelyek akármennyire kellemetlenek is így utólag, már nem lehet őket megváltoztatni. Foghatnám arra, hogy fiatalok és tapasztalatlanok voltunk akkor és ami azt illeti, fogom is. Kiannel már rájöttem erre, apámnak viszont még nem voltam képes megbocsátani. Ahhoz még a jelenleginél is felnőttebbé kell válnom.
- Megmondtam az igazat. - Feleltem egyszerűen. Még én, a magam szűkszavúságával sem úsztam volna meg, ha minden alkalommal, csak valamit benyögök arra vonatkozóan, hogy Noel biztosan jól van. Ő mindig nagyon könnyedén megosztotta velem mindazt, ami a szívét nyomta, vagy amiért lelkesedett, így ezeknek az apró részleteknek a hiányában lebuktam volna. Most pedig már azt sem tudom megosztana-e velem ilyen dolgokat.
- Noel... - Gyatra próbálkozás volt ez arra, hogy leállítsam őt. Végső soron joga volt elmondani mindazt, amit érzett és jobb volt, ha most tesszük ezt meg, mint hogy továbbra is fenntartsuk azt, amit egészen eddig csináltunk. Mert úgy kerülgettük egymást, mintha tojáshéjakon próbálnánk járkálni, miközben tudtuk miért tesszük. - Értem, és elfogadom, ha te nem akarsz már... - sóhajtva próbáltam megkeresni a megfelelő szót. - Kapcsolatban maradni. Talán nincs is jogom ezt mondani, de én nem neheztelek rád. - Lehet, hogy nem úgy beszéltünk egymással, mint ahogy az barátokhoz illett azon a ponton, de utólag megértem a sértettségét és azt, hogy miért tette. Én sem voltam vele a legmegértőbb.
- Rendben, maradok. - Bólintva egyeztem bele, miközben próbáltam visszaegyengetni a szám sarkában megjelenő görbületet eredeti állapotába. Véletlenül sem terveztem kinevetni őt ezért, sokkal inkább azért kúszott mosoly az arcomra, mert tudtam, hogy igaza van. Én pontosan azt a Noelt ismertem, akit ő most lefestett előttem a szavaival. Tehát igazam volt, nem változott meg.
- Nekem? - Váratlanul ért ez az információ, amit a felfelé szökkenő szemöldökeim is alátámasztottak. Amikor azonban hátrafordult "megfenyegetni" engem, halk nevetés tört elő belőlem. - Nem megyek sehová, ígérem. - Vele ellentétben én tényleg itt maradtam. Részben vártam arra, hogy beszéljünk, akkor is ha ő Kínában van. De láthatóan a szavaim és a vitánk jóval mélyebb nyomot hagyott a kapcsolatunkon, mint szerettem volna, vagy mint amennyire azt én felfogtam. Azt azonban még ma sem kockáztattam volna, hogy a végén egyáltalán ne álljon velem szóba. Így is nagy lépés volt, hogy beengedett a lakásába és beszélgetünk.
- Mind az enyém? - Kérdőn néztem fel rá, miközben előrébb húzódtam a kanapén, hogy a kezembe tudjak venni egyet a krémek közül. - Erre... Tényleg szükségem lesz még. Köszönöm! Azt is, hogy gondoltál rám. - Meghatott a gesztusa, amit egyébként sem tudtam volna megfelelően szavakba önteni, azt, hogy hátba veregessem viszont nem éreztem jelen pillanatban helyesnek.
Elfogadtam a felém nyújtott sört, mert bár eredetileg Noelnek hoztam őket, attól jó ötletnek tűnt meginni egyel. Talán akkor kevésbé nyom majd agyon minket a közöttünk lévő feszültség, aminek részben az én szótlanságom az oka.
- Persze, csináljuk. Nem lesz gond, hogy iszol? - A szemem sarkából pillantottam felé, miközben kinyitottam a korábban nekem ajánlott sört. - Mi a helyzet az asztmáddal? - Ami azt illeti, ha létezett volna olyan kínai gyógyszer, ami meggyógyítja, vagy legalább élhetővé teszi számára az állapotát, akkor azt reméltem, hogy megtalálta ezt, amíg ott tartózkodott.
- Hogy van az apád? - tettem fel a kérdést némi gondolkodás után. Nem lehetek olyan béna, hogy nem tudok normálisan beszélgetni az egykori legjobb barátommal, aki még mindig olyan nekem, mintha a testvérem lenne.


| 1317 | öltözet



More thousands of mistrust behind me
Countless stars, countless moons, I was wandering in the woods of questions, I followed the light in the dark
mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
Noel & Noah - we are bulletproof 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
TémanyitásRe: Noel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof EmptyKedd Aug. 23 2022, 09:27
Noah & Noel

Soha nem voltam biztos abban, hogy az emberek pontosan miként látnak engem. Anya egy aranyos, hiperaktív kisfiúként írt le még ma is, szerinte ártatlan vagyok és ez nem fog változni akkor sem, ha idősebb leszek a jövőben. Apa szerette volna, ha erős férfiként növök fel, aki a későbbiek folyamán alkalmas arra, hogy magára vállalja a szerepet, mint családfő, aki jó apa lesz, jó támasz a párjának, és mindenekelőtt két lábbal, szilárdan áll a földön, talpraesett és életképes. Anya szerint ennek a kettőnek az egyvelege lehetek most. A tény, hogy Kínában szinte egyedül boldogultam bizonyítja, hogy ha szükségem van rá, életben tudok maradni, viszont szerinte a szívem nem sokat változott az évek alatt. Állítása szerint a beszédstílusom az kiskorom óta ugyanolyan, jellegzetesnek írta le. Szerinte kevés olyan ember van, mint én és ettől különlegesnek lát, mint mindenki más a saját gyerekét.
Tinédzserként végig bizonytalanságtól szenvedtem, mind a baráti körömet, mind a szerelmi életemet illetően, amiben valószínűleg nekem volt igazam, mivel így vagy úgy, de elveszítettem őket egytől egyig. Ezt akkor realizáltam, amikor felszálltam a repülőre, és anya kérésére elindultam haza. Hogy gyakorlatilag őt leszámítva nem igazán van hova hazamennem, ez pedig több volt, mint rémisztő.
Noah és én világ életünkben olyanok voltunk, mint a tűz és víz, emiatt utólag belegondolva egy kicsit sem meglepő az, hogy végül mi ketten kioltottuk egymást. A szüleink úgy látták, hogy a barátságunk jó hatással van a másikra, hogy én komolyságot, rendezettséget tanulhatok Noah-tól, mellette egy olyan barátra találtam, aki szeret és tud hallgatni. Ő oldottabb lesz tőlem, megcsinál olyan dolgokat, amiket talán magától nem tenne, és általam talán könnyebben kifejezi magát. Kettőnk közül mindig én voltam az, aki az érzéseit képes volt az emberre zúdítani, akinek nem jelentett gondot kimondania az sz betűs szót, akár minden este az édesanyámnak, vagy az apukámnak, amikor skype-on beszéltünk. Mellette tanultam meg azt, hogy kontrollálnom kell magam, mert nem áraszthatok el mindenkit azzal, ami én vagyok. Vannak emberek, akiknek ez túl sok. Valószínűleg ő egy volt ezek közül, csak soha nem lett volna szíve az orromra kötni azt, hogy idegesítő vagyok. Összességében, ha visszagondoltam a múltra, én is annak találtam magam. Túlságosan ráakaszkodtam, végül emiatt veszítettem el, ami magában hordozta azt, hogy Maiával is elmérgedt a viszonyom. Vagy talán azt is mondhatom, hogy én varrtam el a szálakat, ami miatt az én Hellem fájdalmon ment keresztül. Akkor sem érdemelném meg őt még egyszer, ha újra akarná velem kezdeni.
- Rendben – csak egy bólintással nyugtáztam azt, amit mondott, aztán a konyha felé indultam, miután a kutyát biztonságban tudtam nála – Vigyázz vele, mert elég izgága és mindenkit szeret. Ha nem fogod rendesen, akkor ki fog fordulni a kezeid közül, de előtte még jól össze is nyal.
Az utóbbi napjaim gyakorlatilag azzal teltek el, hogy mindennap takarítottam az arcomról a kutyám nyálát, a szőrt próbáltam meg eltüntetni a kanapéról, vagy éppenséggel a kajámból szedtem elő, mert ténylegesen mindenhol ott volt az állat bundája. Ennek ellenére nem bántam a dolgot, mert legalább volt kivel játszani, meg valaki teljes törődéssel volt felém. Utáltam egyedül lenni.
- Nem volt miért meglátogatnia – úgy rántottam meg a vállam, mintha semmit sem jelentene nekem a dolog, de valójában soha nem voltam túl az első barátnőmön. Csak nagyon szerettem volna, ha ez idővel megtörténik, de képtelenség elfelejteni egy olyan lányt, mint amilyen Hell – Szakítottam vele mielőtt elmentem.
Ennek ellenére a döntésem részben azért történt, mert tudtam, hogy nem láncolhatom magamhoz. Voltam annyira romantikus, hogy higgyek a szerelem hatalmas erejében, ami képes tért és időt átvészelni, de ennek ellenére is azt gondoltam, hogy önzőség lenne valakit arra kárhoztatni, hogy egész életében rám várjon. Amikor elmentem, valójában egyáltalán nem akartam visszajönni. Az volt a tervem, hogy kiszellőztetem a fejem, ami máig nem jött össze, most pedig csak még nagyobb zavar volt bennem.
- Á – magam sem tudtam, hogy emiatt csalódottságot kellene-e éreznem – Sejthettem volna.
Egyrészt zavart a tény, hogy ezek szerint Noah magától nem jött volna, ugyanakkor jól esett, hogy legalább az érkezésemmel tisztában volt. Ha tényleg annyira utálna, akkor magától nem jött volna, ugye? Meg abban sem voltam biztos, hogy a sört is anya küldte, mert ő nem volt túlzottan híve az ivásnak és szerinte nekem sem tett jót. Nagyon aggódott a gyógyszereim miatt, hiába mondtam el neki minden alkalommal azt, hogy mennyi a felszívódási idő.
- Bejöhettél volna korábban is – ezt pont úgy mondtam, mintha tudnia kellett volna. Fordított esetben én sem mertem volna bekopogtatni nála, sőt. Valójában egész eddig próbálkozni sem akartam nála, mert túlságosan féltem attól, hogy el fog utasítani. Talán gyerekes hülyeségnek tűnik már most, felnőttfejjel az összeveszésünk, amit Noah nem gondolhatott komolyan. Én mégis úgy éreztem, hogy a szavaknak súlya van és nehezen szabadultam meg a szívemre nehezedő kődaraboktól úgy, hogy világ életemben arra a kevés rossz szóra emlékeztem a legélesebben, amit megkaptam másoktól.
- És te mit válaszoltál? – talán provokatív volt az általam feltett kérdés, de nem érdekelt. Azt akartam, hogy Noah érezze a helyzet súlyosságát. Meg kellett volna beszélnünk az egészet, én mégis képtelen voltam egyes dolgokat elengedni, amik fájtak. Lehet, hogy most ezzel teszem tönkre a kapcsolatunkat még jobban… Viszont abban sem voltam teljesen biztos, hogy ténylegesen újra kellene kezdeni bármit. Fel lehet melegíteni valamit, ami ennyire elromlott?
- Rendben – magam sem tudtam, hogy mire számítottam, hiszen én sem voltam túl nyitott Noah felé, ő pedig sosem volt az a fajta ember, aki könnyen kezelt volna bizonyos dolgokat. Abszolút annyit értem el az egész hisztimmel, hogy mind a kettőnk számára nehezebbé tettem az egész szituációt, már-már irreálisan. Valójában soha nem én voltam az kettőnk közül, aki kérette magát. Könnyen békültem, most mégsem ment.
- De az – éreztem, ahogy a pillantásom lassan megkeményedik – Mert nem vagyok benne biztos, hogy én csak úgy vissza tudok nyúlni bármihez, ami hozzád köt. Vagy ami egyáltalán ide köt. Ha nem lennél velem kedves, akkor könnyebben hoznék meg döntéseket bűntudat nélkül.
Mert akkor végig tudnám nézni, ahogy a kapcsolatunk teljes egészében tönkremegy és anélkül, hogy egy halott virágba próbálnék életet lehelni, elengedhetnék mindent, ami köztünk van. Ennek ellenére csak azon kapom magam, hogy nem csak a jövőmet, vagy a jelenemet, a múltamat is teljesen átértékeltem miatta. Mert utólag akárhány kört futok le, ugyanoda lyukadok ki. Hogy hiányzott nekem és nélküle olyan volt, mintha kiszippantották volna belőlem az életet.
- Ne menj – ezzel kapcsolatban határozott voltam – Ismersz. Tudod, hogy csak egy darabig tudok menekülni és a végén úgyis a sarkadban kötnék ki. Nem akarok én lenni az, aki végül utánad fut.
Nagyon szánalmasnak éreztem magam már attól is, hogy így beszéltem a bennem kavargó érzésemről. Mindig úgy éreztem magam, mint egy örökké lelkes, farkát csóváló kiskutya, akit akárhányszor raknak ki az utcára, mindig visszamegy a gazdáihoz. Ez egyre inkább kényelmetlenné vált a számomra, mert akaratlanul is magamat sajnáltam. Mintha mindig csak én akarnék visszajönni, vagy pedig egyszerűen képtelen vagyok olvasni a jelekből és nem veszem észre, hogy a gazdáim is szeretnek velem lenni. Végső soron önzővé válok és ettől letargiába esek, elutasítóvá válok, gyakorlatilag a saját tökéletlenségem miatt. Ez voltam én.
- Hoztam neked amúgy is valamit – még mielőtt bárhova mehetett volna, gyorsan visszafordultam, és az ujjammal kezdtem el fenyegetni – Ha most megpróbálsz elszökni csak azért, mert kínos velem, soha többé nem állok szóba veled.
Ezt pedig egy pillanat erejéig komolyan is gondoltam, amíg eltűntem a hálószobámban, ahonnan három hatalmas tégellyel tértem vissza és raktam le elé az asztalra.
- A válladra vannak – mind a ketten tudtuk már, hogy az nem fog csak úgy varázsütésre megjavulni, ezért nem kínos kezelni ezt a témát – Ha érzed a frontokat, vagy meghúzod, akkor be kell kenned, aztán befáslizni. Ehhez hasonlót itthon nem találsz, gyakorlatilag a kenyérre lehetne kenni és minden bajodat meggyógyítaná.
A kínaiak híresek voltak a különböző gyógyhatású balzsamokról, amiket készítettek és gyakorlatilag tényleg mindenre jók voltak. Mivel világ életemben sokat sportoltam, hamar felfedeztem az ottani barátaim miatt a kenőcsöt és egyszer csak azon kaptam magam, hogy eszméletlenül elkezdtem halmozni őket csak azért, mert Noahra gondoltam. Most pedig ahelyett, hogy kitettem volna a szűrét, ahogy sokan csinálnák azt, egyszerűen kivettem két dobozzal a sörök közül és az egyiket felé nyújtottam.
- Van kedved játszani ezzel valamit? – az egyértelmű volt, hogy mind a kettőnk számára könnyebb lesz ez a találkozó akkor, ha iszunk és nem vesszük túl komolyan az egészet. Tudtam, hogy ha én nem fogok nyitni felé, akkor ő még jobban befeszül és gyakorlatilag órákig csendben itt fogunk ülni, mert én nem engedném el csak úgy, ő pedig nem menne le, ha erre kérném.

1 393 szó || öltözet


You're my earth, wind & fire
Talk, I don't play no games, manners maketh man, I wanna hold her hand, a gentleman, you know that we could be golden, take you higher than the sky, you are my starlight

Noah Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noel H. Bae
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgWrpNp
Noel & Noah - we are bulletproof JgXJ5nn
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Carried your books from school
Playin' make believe you're married to me, you were fifth grade, I was sixth, when we came to be, walking home every day, over Bonnicut Bridge and Bay, 'til we grew into the me and you, who went our separate ways

my eyes adored you, though I never laid a hand on you, my eyes adored you, like a million miles away from me, you couldn't see how I adored you, so close, so close and yet so far
★ családi állapot ★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwPKox
―――――――――――――――――――
I close my eyes, pretending as clueless, by a drop of my selfish tear, everything is covered, I turn my back from the twisted knot, over and over, it might be my habit, the memory from yesterday has gone, the great despair, and the unhealed memory, I turn my head, pretending I know nothing, ashes piled up along the way, and the ashes covered my evеrything, is everything gone if I closе my eyes? With shots of liquor and smokes of cigarettes, today totally vanishes, I was too scared, the loneliness in the dead of night, and the quagmire of reality I encountered, my mind struggles on and on
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwQBzg
★ idézet ★ :
between you and I there is no need for thank you and I’m sorry
★ foglalkozás ★ :
kínai nyelv -és kultúratanár
★ play by ★ :
Cho Seung Youn "Woodz"
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwZ0wF
TémanyitásRe: Noel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof EmptyVas. Aug. 01 2021, 18:59
Noel & Noah
"We don't have to change friends if we understand that friends change."
Talán teljesen téves a gondolkodásom, amikor azt állítom magamról, hogy én igazán őszinte ember vagyok. Jellemzően nem vagyok az az alak, aki percekig kertel, mielőtt kimondaná, amit ténylegesen is akar. Hiszek benne, hogy nem pusztán abból áll az élet, hogy minden létező apróságot és történést kritizálnunk kelljen, vagy elégedetlennek lennünk vele, de nem vagyok az a típus sem, aki mindenhez pozitív módon áll. Van bennem egy egészséges bizalmatlanság mások felé, amin apám ügyei csak még inkább mélyítettek, de úgy hiszem, hogy ez az érzés akkor is fokozatosan erősödött volna bennem, ha szimplán ugyanolyan körülmények között növök fel, ahogyan kezdetben is. Ahhoz is határozottan tartom magam, hogy sokkal egyszerűbb lett volna apám részéről, ha kezdettől fogva őszinte. Nem lehet egyszerre két nőt szeretni és azt mondani nekik, hogy mellettük akar lenni, szimplán nem olyan világban élünk. Az pedig, hogy olyan dolgokban vétett hibát, amelyekre engem meg akart tanítani, egyszerűen hiteltelenné tett mindent részéről. Nem akartam többé rá hasonlítani, vagy eleget tenni az elvárásainak, még csak megbocsátani sem tudtam neki azok után, amilyen fájdalmat okozott nem csak nekem, hanem az anyámnak is, akit valójában sokkal jobban szerettem, mint ahogyan képes voltam kimutatni.
Mi ketten nagyon különbözőek voltunk. Míg én nem voltam a szavak embere, anyám bármilyen körülmények között és bármennyit képes volt beszélni, legyen szó akármiről. A kedvenc sorozatától kezdve a szomszédja unokájáig minden témában otthon volt és szerette ezeket megosztani másokkal. Könnyedén mondta ki a véleményét és emellé még határozott asszony is volt, aki sosem bánta meg, amit mondott, mert nem hagyta hátra az elveit - amelyek talán egyszerűek voltak, de annál könnyebben betarthatók.
Talán én magam is őszintének tartottam magamat, de sosem tudtam megállapítani, hogy pontosan milyen ember vagyok, összehasonlítva a szüleimmel. Noel és az én barátságom pedig épp olyasmi volt, ami akár segíthetett is volna eldönteni bennem ezt az örökké tartó dilemmát, ami évek óta foglalkoztat, eddig egyszerűen nem léptem azért, hogy meg is oldjam ezt. Most pedig, ha nem is feltétlenül teljesen önszántamból, de itt volt az alkalom, hogy foglalkozzam vele. Probléma talán csak ott akadt, hogy hiába adatott meg a lehetőség, a szavak attól még nehezen jöttek a számra. Ahelyett, hogy bármit hozzáfűztem volna tehát Noel köszönetnyilvánításához, egyszerűen bólintottam egyet.
- Köszönöm - jelentettem ki rögtön, amikor a papucs lekerült elém, amibe végül bele is nyomtam a lábaimat, amikor megszabadultam a saját cipőimtől. Olyan szokás volt ez, ami a szüleim házára emlékeztetett és arra az időre, amikor Noel és én még nagyon jó barátok - szinte testvérek voltunk. Furcsa belegondolni, hogy azóta pontosan hány év is telt el és hogy vajon alakulhatott-e volna másképp az életünk, ha jobban tartjuk a kapcsolatot, vagy számunkra mindig is csak a gimnáziumi évek lesznek igazán jelentősek.
- A víz tökéletes lesz. - Már fontolgattam, hogy elindulok a korábban mutatott irányba, amerre a nappalit sejtettem, de még mielőtt megtehettem volna, a kezemben landolt egy komplett kutya, amire előbb úgy pislogtam, mintha maga a faj is teljesen ismeretlen lenne számomra. - Aha, hogyne... - Magam sem voltam benne teljes mértékben biztos, hogy értelmes szavakat nyögtem oda Noelnek, aki már el is tűnt a konyha felé. Tanácstalanul pillantottam utána, végül a kezembe nyomott négylábúval együtt érkeztem meg a nappaliba, akit a biztonság kedvéért inkább magam mellé, a szőnyegre helyeztem, mintsem a kanapéra - lévén fogalmam sem volt róla, hogy pontosan mi van neki megengedve ebben a lakásban. Más volt ez, mint anyám azon szomszédjainál, akiknél valamiért mindig akkor kellett villanykörtét cserélni, amikor én hazalátogattam.
- Maia nem látogatott meg? - Lassan csúszik felfelé az egyik szemöldököm, miközben a pillantásom Noel és a kutya között jár, ami nagy lelkesedéssel hagy engem magamra és sétál oda jogos tulajdonosához. Megértem, biztosan nem figyeltem oda rá eléggé.
- Inkább édesanyádnak köszönd majd meg, ő küldött szinte mindig mindent, én csak elhoztam. - Nem vártam köszönetnyilvánítást, vagy vállveregetést azért, amit tettem. Szívesség volt, amit egy olyan kedves hölgynek, mint Noel édesanyja, simán hajlandó voltam megtenni, legfőképpen azért, mert pont úgy, ahogy a saját anyámat sem szerettem volna rohangálni látni ebben az időszakban, úgy az egykori legjobb barátom sem érdemelte volna meg, hogy egy ilyen betegségben veszítse el a számára egyik legkedvesebb embert. Külön pozitív volt, hogy ő maga sem betegedett le az elmúlt két hét alatt. - Mindenképp. Sokszor kérdezte, hogy vagy, szóval... - Ezen a ponton felpillantottam ugyan rá, de végül mély levegőt vettem és elfordítottam a pillantásomat, a pohár felé, amiért most oda is nyúltam. A benne lötyögő vizet néztem, amikor folytattam: - Majd átadom neki. - Legalább három különböző módon befejezhettem volna a mondatot, de mégis a legbiztosabb opció mellett döntöttem, ami talán megint nem volt túl jó döntés részemről. De van még jó néhány olyan dolog, amivel kapcsolatban elmondhatnám ezt.
- Az jó... - Megköszörültem a torkomat, mielőtt beleittam volna a vízbe, amit kértem. Ha egyébként nem is lett volna rá szükségem, egyre inkább kezdtem úgy érezni, hogy kiszárad a torkom a beszélgetés miatt - hiába nem mondtunk túl sokat egymásnak. Vagy szimplán az is lehet, hogy pótcselekvésnek akartam használni azt a néhány másodpercet, amíg kitalálok valami újabb témát, amivel folytathatnánk még pár percig ezt az egészet. Nem akartam kihasználni valaki olyan vendégszeretetét, aki érzékelhetően nem vágyott a társaságomra. Még nem jutottam konkrét eredményre gondolatban, amikor Noel megszólalt, ezért is lehetett kissé meglepett a pillantásom, amivel rá néztem.
- Eh... - Előbb értetlenné vált az arckifejezésem, aztán kínos nevetés tör ki belőlem. - Miért kellene másnak lennem? - Ráncok jelentek meg a szemöldökeim között, ahogyan összevontam őket. - Jó, hogy itthon vagy, szóval gondoltam segítek, ha tudok. Nem nagy dolog. - Hiába a megszakadt kapcsolat és a tény, hogy bizonyos értelemben olyanok vagyunk egymásnak, mint két idegen, mégis szívesen megtettem ezt érte, mert hittem benne, hogy fordítva is megtörtént volna, ha épp nekem van rá szükségem. De az is lehet, hogy csak azért akartam kompenzálni, ahogyan a saját féltestvéremre reagáltam. Hiszen egykor Noelt is szinte annak tartottam - a testvéremnek, még ha másik anyától is. - Mondd meg nyugodtan, ha zavarok. Akkor megyek... - Nem tudom mit mondhattam volna még, de akármennyire is meg akartam ezt beszélni vele, talán egyikünk sincs még felkészülve arra a beszélgetésre. Vagy épp ki kellene nyitnom a szemeimet és megragadni az alkalmat, hogy rendezzünk mindent, amit évekkel ezelőtt nem tudtunk.


| 1022 | öltözet



More thousands of mistrust behind me
Countless stars, countless moons, I was wandering in the woods of questions, I followed the light in the dark

Noel H. Bae imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
Noel & Noah - we are bulletproof 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
TémanyitásRe: Noel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof EmptySzomb. Május 29 2021, 18:01
Noah & Noel

Pontosan tudtam, hogy alahol én tettem tönkre a saját emberi kapcsolataimat. Hell esetében nem is volt kérdés az, hogy rajtam állt és múlt a kapcsolatunk jövője, mivel az elejétől kezdve én rángattam bele őt ebbe az egészbe. Ugyanez volt a helyzet Noah-val is. Talán jogtalan volt a részemről az, hogy áldozatnak éreztem saját magam is, és csak az élet kellemetlen fordulatára fogtam, ami velünk történt. Viszont így könnyebb volt elviselni az ő elvesztésük fájdalmát. A saját gyengeségem miatt okoztam nekik fájdalmat, amit az élet keményen visszaadott… Mert a családomon kívül nekem mindig ők voltak a legfontosabbak.
Maia-t sosem kellett volna megközelítenem. Sok olyan srác volt az osztályban, akik annak idején ácsingóztak utána és talán jobban bántak volna vele, mint ahogyan én. A szakításunk határozottan rányomta a bélyegét az életem további történéseire, mert azóta sem voltam képes magam mellett megtűrni hosszabb időre egyetlen nőt sem. Évek teltek el már azóta, hogy kimondtam a dolgokat, de még mindig élesen él bennem annak az emléke, ahogyan sírt… Mert görény dolgokat mondtam neki.
Mindez azért történt, mert képtelen voltam feldolgozni azt, hogy egy olyan barátságom ment tönkre, amiről tényleg azt hittem, hogy egy életre is szólhat. Sosem született testvérem, világ életemben magányos voltam csak anyával. Apát ritkán láttam, a korombéli fiúk nagy része furának tartott. Aztán jött Noah, aki a legkedvesebb srác volt a suliban, és szintén egyke, ráadásul kettőnk közül ő volt az idősebb… Tehát jogosan lovaltam bele magam a dolgokba és gondoltam rá úgy, mintha tényleg testvérek lennénk. Anya nagyon szomorú volt, amikor összevesztünk és azt mondtam neki, hogy már soha többé nem fogunk kibékülni.
Ez a tény nem változtat azon, hogy elmenekültem konkrétan egy másik kontinensre, mert itthon az életem minden pillanatában a fiút láttam, és gyűlöltem ezzel együtt élni. Annak idején fiatal és meggondolatlan voltam, ami miatt úgy éreztem, hogy egyszerűen képtelen vagyok tiszta fejjel gondolkozni Noah-val kapcsolatban. Helyesnek gondoltam azt, hogy utálom őt, mert ő nem bízott bennem eléggé… Emiatt végső soron így is cserben hagytam őt, de ezt magamnak is nehéz volt beismernem. Mert én voltam az, aki haragudott rá, de mégis, egyszerűen képtelen voltam az orrára csapni az ajtót, amikor megláttam magam előtt őt.
Mind a ketten felnőttünk, a külön töltött évek miatt pedig úgy peregtek a közös emlékeink előttem, mintha muszáj lenne nekik. Egy részem nagyon szerette volna újrakezdeni ezt az egészet vele, de összességében tudtam, hogy lehetetlent várok saját magamtól. Éppen ezért is döntöttem el azt, hogy beinvitálom a házba, ahol az elmúlt két hetet töltöttem, utána pedig elfeledkezek róla. Mintha sosem lettünk volna barátok. Egy akkora szakadékot, ami közöttünk keletkezett, már egyszerűen nem lehet átívelni csak úgy.
Furcsa volt ennyi év után ismét az egykori legjobb barátom szemébe nézni. Szinte biztos voltam benne, hogy az anyukáink keze van a dologban, ami miatt a sajátomat jogomban áll majd összeszidni, miután kiengedtem Noah-t a házból. Amikor megpillantottam a kezében a zacskót, egészen belesajdult a szívem. Ismerem őt már vagy ezer éve, éppen ezért nem volt szívem az orrára csukni az ajtót. Nagyon megbántam vele, de sosem mutatná ki ezt.
- Köszi – nem igazán tudtam, hogy mit fűzhetnék hozzá az egészhez. Kettőnk közül mindig én voltam az, aki lyukat beszélt a másik hasába, viszont ő jó hallgatóságnak bizonyult. Emiatt talán gondolhatná azt valaki, aki nem ismer minket, hogy jól kiegészítjük egymást, de esetünkben inkább arról volt szó, hogy Noah vastürelemmel rendelkezik; még egy olyan emberrel szemben is, mint amilyen én vagyok.
- Akkor azt arra találod, menj csak – gyorsan előkotortam egy papucsot neki. Már egészen megfeledkeztem arról, hogy itt be szokták engedni az embereket cipőstül a házakba, ha úgy van, mivel túl sok időt töltöttem Kínában. Mégsem akartam, hogy Noah-nak mezítláb kelljen mászkálnia.
- Kérsz inni valamit? Vizet, kávét, teát? Figyelnél a kutyára kérlek, amíg hozok neked inni? – magam sem tudtam pontosan, hogy miért ilyen olcsó trükkökkel próbálom elkerülni azt, hogy szóba kelljen elegyednünk, de a nyomatékosság kedvéért szerencsétlen állatot megint felnyaláboltam a földről és a kezébe nyomtam. Reményeim szerint ő pedig választani fog az általam felsorolt lehetőségek közül és ad egy kis egérutat addig, hogy összeszedjem egyáltalán a gondolataimat. Miről kellene beszélgetnünk ennyi idő után úgy, hogy teljesen megszakadt közöttünk a kapcsolat?
- Köszi – szigorúan vele szemben foglaltam helyet, mert az még mindig kényelmesebb volt, mintha mellé ültem volna. Így lehetőségem van a feje mögött levő, ronda festményt nézni, amit a nagymamám küldött el velem anyának. Nem csodálom, hogy végül az én lakásom falára került fel, mert egy ilyen posztmodern ocsmányságot szerintem senki sem lenne képes elfogadni.
- Hozzászoktam kicsit. Kínában is egyedül voltam – a hangom sokkal inkább volt óvatos, mint vádló. Tisztában voltam azzal, hogy ebben a világban mindenkinek megvan a maga helye, és nem hiszek abban, hogy egy embernek minden létező dolog eredendően megadatna csak azért, mert mondjuk jól viselkedik. Én pedig a szerelmemet és a legjobb barátomat tudásra cseréltem, emiatt pedig bele kellett törődnöm abba, hogy soha nem tudtam igazán beilleszkedni a szaktársaim közé. A karma határozottan működik, mindenkinek azt kell megennie, amit saját magának megfőz.
- Köszönöm – magam sem tudtam, hogy ezt csak azért mondja mert a tetoválásaim egy részét elfedték a ruháim, vagy tényleg komolyan gondolta. Noaht én annak idején őszintének ismertem meg, aki hazudni sosem hazudott, maximum nem mondott ki dolgokat. Furcsa volt így szemben állni vele, már felnőttként; én sem úgy emlékeztem rá, ahogyan most kinézett.
- Rendes vagy… Köszi – mint mindig. Emiatt megint csak elhatalmasodott rajtam a bűntudatom, amiért képes voltam őt ennyire csúnyán felhasználni arra, hogy a saját magányomat tompítsam. Határozottan most jött el az a pillanat, amikor nem őt, hanem a feje mögötti rusnyaságot tartottam szemmel. Minden túlságosan is normálisnak hatott, és ez valahol kicsit kikészített. A mi kapcsolatunk nem ilyen jó már.
- Majd add át neki, hogy üdvözlöm – ezen a ponton már képtelen voltam egyáltalán azzal foglalkozni, hogy a látóterembe kerüljön a férfi, akit egykor nem szimplán a legjobb barátomnak, sokkal inkább a bátyámnak vallottam. Talán túldramatizálom a helyzetet. Jellemző volt rám ez a fajta magatartás.
- Jó volt – ezen a ponton már a körmeim körüli elhalt hámsejteket hámozgattam lefelé, abban bízva, hogy majd ez az alkalom más lesz, mint a többi, és nem fogok az alkaromig tartó sebet okozni magamnak – Noah… Miért vagy ennyire kedves velem?


1 023 szó || öltözet


You're my earth, wind & fire
Talk, I don't play no games, manners maketh man, I wanna hold her hand, a gentleman, you know that we could be golden, take you higher than the sky, you are my starlight

Noah Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noel H. Bae
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgWrpNp
Noel & Noah - we are bulletproof JgXJ5nn
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Carried your books from school
Playin' make believe you're married to me, you were fifth grade, I was sixth, when we came to be, walking home every day, over Bonnicut Bridge and Bay, 'til we grew into the me and you, who went our separate ways

my eyes adored you, though I never laid a hand on you, my eyes adored you, like a million miles away from me, you couldn't see how I adored you, so close, so close and yet so far
★ családi állapot ★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwPKox
―――――――――――――――――――
I close my eyes, pretending as clueless, by a drop of my selfish tear, everything is covered, I turn my back from the twisted knot, over and over, it might be my habit, the memory from yesterday has gone, the great despair, and the unhealed memory, I turn my head, pretending I know nothing, ashes piled up along the way, and the ashes covered my evеrything, is everything gone if I closе my eyes? With shots of liquor and smokes of cigarettes, today totally vanishes, I was too scared, the loneliness in the dead of night, and the quagmire of reality I encountered, my mind struggles on and on
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwQBzg
★ idézet ★ :
between you and I there is no need for thank you and I’m sorry
★ foglalkozás ★ :
kínai nyelv -és kultúratanár
★ play by ★ :
Cho Seung Youn "Woodz"
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwZ0wF
TémanyitásRe: Noel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof EmptyCsüt. Jan. 28 2021, 00:08
Noel & Noah
"We don't have to change friends if we understand that friends change."
Mindig is tisztában voltam azzal a ténnyel magammal kapcsolatban, hogy nehezen vagyok képes a változtatásra. Anyám jellemzően sosem fáradt bele abba a ténybe hogy sok más rossz tulajdonságommal egybefűzve megpróbáljon engem erre emlékeztetni - majd pedig azon sopánkodni, hogy ha nem változtatok a hozzáállásomon, nem lesz boldog életem. Mind figyelembe vehettünk volna a tényt, hogy már gyerekkorom óta ilyen voltam, amikor eldöntöttem valamit és kiálltam mellette, akkor mindig is nehezen - sőt, talán egyáltalán nem - lehetett megingatni benne. Képes vagyok ugyan belátni, hogy vannak olyan helyzetek, amikor igenis szükség lenne a rugalmasságra, ami más területeken megvolt bennem. Az oktatás, a munkám például olyan dolog volt a szememben, ami nem csak a saját, de a diákjaim érdekében is előkelő helyet foglalt el, ha változtatásról van szó - legyen szó módszerekről, kutatott témákról, vagy azokról az írókról és költőkről, akikről beszélni szerettem volna a diákoknak. Az, hogy a munkámon kívül is beálljanak változások az életemben, talán azért tűnt lehetetlennek, mert minden változtatási kedvemet kiéltem a tanításban.
Nevezhetjük ezt makacsságnak, ami mindig elkísért. Ott volt a baseball, aztán az hogy annak ellenére sem akartam feladni, hogy nem tett igazán boldoggá. Ha babonás lennék, azt mondanám, hogy komoly következményeket kell elszenvednem minden alkalommal, amikor valamiben túl makacs vagyok. Makacsul kitartottam valami olyasmi mellett, ami nem tett boldoggá; a vállam néha a mai napig emlékeztet erre. Makacsul kitartok Nomi mellett, akivel a kapcsolatunk már korántsem olyan, mint az első években volt, ezzel pedig mindketten tisztában vagyunk, de mégsem mondjuk ki, hogy vége. Ki tudja miért és mi történik majd, hogy megtanítson mindkettőnket arra, hogy elengedjük egymás kezét és hogy lépni tudni kell.
Makacsul ragaszkodtam ahhoz az elképzeléshez is, hogy amikor középiskolások voltunk, Noel számára nem az az út volt megírva, amit én, vagy Nathan választottunk, hanem sajátot kellett keresnie. Amellett is próbáltam kitartani, hogy mi barátok vagyunk, de egy idő után a bárki feladná, aki nem kap visszajelzést a másik féltől. Ami nem jelenti, hogy ne segítenék neki - vagy közvetetten neki -, amikor szüksége van rám. Legalább annyit meg akartam tenni a mai napon, hogy ellenőrizzem, hogy jól van-e. Így nem csak az édesanyjának számolhatok be erről, de én magam is megnyugodhatok és talán elkezdhetem elfogadni, hogy Noel életében más fontos emberek veszik át az én helyemet.
Ha számítottam valamire, arra biztosan nem, akivel szembe találtam magamat - meg persze arra sem számít az ember, hogy kis híján hozzávágnak egy kutyát, de utóbbit sikerült megoldania Noelnek és az állatnak sem esett baja. Azzal viszont már tényleg nem számoltam, hogy beljebb leszek invitálva a lakásba, így a mozdulataim egészen merevek, amikor eleget teszek a hívásnak.
- Téged is. - A hangom ugyanolyan higgadt, mint a legelején, a pillantásom azonban sokkal bizonytalanabbul járja körbe a helyiséget. - Nem fontos körbe vezetni, nekem megfelel a nappali is. - A gondolataim már azon jártak, mi lesz ennek a beszélgetésnek a vége, vagy hogy pontosan hogyan magyarázhatnánk meg azt, ahogyan megszakadt közöttünk a kapcsolat.
- Semmi gond. Szép lakás. - Legszívesebben sóhajtottam volna egy nagyot, mert sosem voltam ugyan a szavak embere, de határozottan éreztem, hogy most mégis arra lesz szükség, hogy én magam kezdeményezzek beszélgetést, még ha nem is tudom mit mondhatnék - vagy épp hogy mondhatnám el, amit mégis szeretnék. - Gondolom... Attól még nem volt egyszerű két hetet bent tölteni egyedül. - A kutyából ítélve nyilván nem volt egyedül, de mégsem ugyanolyan, mint egy másik emberrel ragadnánk egy lakásban.
- Ezeket hov... - Gyorsan becsukom a számat, hogy értsem mit mond, ugyanis egyszerre szólalunk meg. Emiatt halvány mosoly kúszik az arcomra és leheletnyit előrébb billentem a fejem, ezzel elérve, hogy ne őt nézzem. - Köszönöm, te is. Jót tett neked Kína. - Nyoma sincs már annak a középiskolás fiúnak, akinek megismertem, erre pedig jó érzés rádöbbenni, mert legalább tudom, hogy nem kallódott el és már a saját lábán is megáll.
- Hoztam neked enni, plusz a gyógyszereid. -  A papírtáskákat a letakarított dohányzóasztalra tettem, Noel elé, hogy bele tudjon nézni. - Sört is vettem, de light. Nem erős. - Megköszörülöm a torkom, holott tudom, hogy csak attól kellemetlen a helyzet, mert mi magunk tesszük azzá. - Örülök neki, hogy nem vagy beteg. Anya is aggódott érted... - A tarkómhoz emelem a kezem és néhányszor beletúrok az oda lógó hajamba. - Milyen... volt Kína? - Egészen lassan jönnek ki belőlem a szavak, de igyekszem jól átgondolni, hogy mit mondok, csak mert volt már példa, hogy nem tettem meg; azóta vesztettük el egymást legjobb barátokként.


| 731 | öltözet

Noel H. Bae imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
Noel & Noah - we are bulletproof 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
TémanyitásRe: Noel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof EmptyVas. Dec. 20 2020, 23:18
Noah & Noel

Egészen le voltam döbbenve, amikor a kialakult vírushelyzet miatt arra jöttem haza, hogy anya becsukott egy albérletbe – aminek csak az első részletét és a kaucióját fizették ki nekem apával – egy kutyával (!!!) együtt, mintha maga a Sátán nemzett volna engem. Határozottan az lehetett a dologban, hogy anya tényleg félhetett a covidtól és nem akarta elkapni tőlem...  Elvégre hogyan gondoskodhatna rólam, ha valami baja esne neki? Az ő fejében ez így zajlott le, éppen ezért is döntött úgy, hogy elkülönít magától.
Őszintén szerencsésnek mondhattam magam, amiért nem nyeltem be ezt az egész betegség hülyeséget most, mivel elég sok emberről hallottam, aki hozzám hasonlóan asztmás volt és belehalt a betegségbe. Tény és való, hogy bármennyire igyekeztem figyelemmel kísérni a statisztikákat – már magam miatt is – hozzám hasonló korú halottak kevesen voltak. Ettől függetlenül anya nagyon megijedt, így a hatósági karanténban az aggódásával minden egyes pillanatomat megkeserítette. Hiába teszteltek le negatívnak, ő képtelen volt ennek ellenére is megnyugodni, szóval öt percenként hírt kellett adnom neki magamról... Viszont az egészben az volt a legrosszabb, hogy leordította a fejem, amikor meglátott, aztán a kezembe nyomott egy corgit, hogy ennek hatására majd megtanulok gondoskodni magamról. Mindezek után jött a kedvencem: az érzelmi zsarolás azzal kapcsolatban, hogy ő nem lesz itt mindig, apát pedig hiába nyugdíjazták már, egyes feladatokat még ellát a katonaságban, így ő sem tud majd idejönni hozzám. Szóval az elmúlt pár napom úgy telt, hogy minden nap ugyanabban az időpontban kopogott valaki az ajtómon – arra tudtam csak következtetni, hogy anyám – de ahhoz már nem vette a fáradtságot, hogy mondjuk meg is várjon, egyszerűen csak lerakta a bevásárolt ételt az ajtó elé, aztán eltűnt. Én épp ezért nem is nagyon vettem a fáradtságot arra mondjuk, hogy kiöltözzek, vagy minimálisan megpróbáljam csökkenteni a káoszt, ami időközben kialakult körülöttem. Pontosan tudtam, hogy a kutyán kívül senkivel sem beszélhetek, az pedig úgysem válaszol.
Éppen ezért is ment egyszerre a tévés híradó, illetve bömbölt a Spotify-ból valami Post Malone szám, miközben én üveges szemmel meredtem a képernyőre és tömtem magamba a nachost, mert éppen azt sikerült megbontanom a vásárolt snackek közül. Amúgy kifejezetten nem is élveztem annak a fogyasztását, mert a kapott sajtszószom már elfogyott, ezeknek a kukoricachipseknek önmagában pedig sok íze nem volt.
Tíztől számoltam vissza, a kopogás pedig pontosan akkor jött, amikor én is számítottam rá. Viszont ha valamire, arra határozottan nem voltam felkészülve, ami az ajtó mögött várt rám.
- Gyere, nézzük meg, hogy mit kapunk ma – egyszerűen felnyaláboltam az állatot a kanapéról, és a fenekénél, félkézzel tartva ügyeskedtem egy sort az ajtóval. Viszont amikor megpillantottam azt, hogy pontosan ki áll mögötte, majdnem el is ejtettem a kutyámat – eldöntöttem, hogy innentől kezdve csak az enyém lehet, ha már rám lett kényszerítve – szóval szegény állatot igyekeztem biztonságban letenni a földre és úgy meredni Noahra... Aki határozottan nem tűnt el az a pár másodperc alatt, amíg nem néztem őt. Nem ért túl szép véget a kapcsolatunk, éppen ezért sem értettem, hogy miért van itt.
- Szia – félreálltam az ajtóból és jeleztem neki, hogy gyorsan jöjjön be, még mielőtt kimegy a kutya. Hiába voltam magasabb – és most már valamivel testesebb is – nála, ebben a pillanatban úgy éreztem magam, mint egy öt éves kisfiú, aki még alig nőtt ki a földből. Mégis hogyan kellene viselkednem vele ebben a szituációban?
- Jó látni téged – nyögtem ki végül, de képtelen voltam a szemébe nézni – Körbevezesselek, vagy menjünk rögtön a nappaliba?
Tudtam, hogy nagyon paraszt és megúszós dolog lenne tőlem, ha egyszerűen elvenném a dolgokat, amiket hozott és kitessékelném az ajtót. Mivel már nagyon sok éve történtek közöttünk a dolgok, el kellett volna engednem az egészet. Ezt én nem tudtam megtenni, mert lényegében olyan volt ő nekem, mintha a bátyám lett volna. Viszont pont ugyanezért érdemli meg azt, hogy legalább meghallgassam és fogadjam az „otthonomban”.
- Nincsen túl nagy rend – vallottam be, ahogy lassan beljebb értünk a lakásba. Igyekeztem valamennyire lefoglalnom magam, hogy ne kelljen ránéznem, leginkább a dohányzóasztalról próbáltam elpakolni, meg lesöpörgetni a morzsákat. Sosem volt újdonság a rendetlenségem. Ha Noah nálam aludt, az ágyban az ő része mindig szépen be volt vetve, az én takaróm pedig úgy nézett ki, mintha össze lett volna turmixolva. Ellenben amikor én töltöttem náluk a hétvégét, akkor általában igyekeztem leutánozni azt, ahogyan a takarót hajtogatja. Sosem sikerült.
- Jól nézel ki – kicsit furán vette ki magát az, hogy én pont akkor igyekeztem ezt kijelenteni, amikor kétrét görnyedve szegeztem a pillantásomat a széthagyott kajás dobozokra. A sok hajlongástól a nyakamnál lejjebb is csúszott a felsőm, emiatt pedig kilátszódhatott a tetoválás is, amit ő még nem láthatott korábban. Emiatt pedig egészen vörös lett a fülem vége.

756 szó || öltözet


You're my earth, wind & fire
Talk, I don't play no games, manners maketh man, I wanna hold her hand, a gentleman, you know that we could be golden, take you higher than the sky, you are my starlight

Noah Song imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noel H. Bae
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgWrpNp
Noel & Noah - we are bulletproof JgXJ5nn
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Carried your books from school
Playin' make believe you're married to me, you were fifth grade, I was sixth, when we came to be, walking home every day, over Bonnicut Bridge and Bay, 'til we grew into the me and you, who went our separate ways

my eyes adored you, though I never laid a hand on you, my eyes adored you, like a million miles away from me, you couldn't see how I adored you, so close, so close and yet so far
★ családi állapot ★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwPKox
―――――――――――――――――――
I close my eyes, pretending as clueless, by a drop of my selfish tear, everything is covered, I turn my back from the twisted knot, over and over, it might be my habit, the memory from yesterday has gone, the great despair, and the unhealed memory, I turn my head, pretending I know nothing, ashes piled up along the way, and the ashes covered my evеrything, is everything gone if I closе my eyes? With shots of liquor and smokes of cigarettes, today totally vanishes, I was too scared, the loneliness in the dead of night, and the quagmire of reality I encountered, my mind struggles on and on
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwQBzg
★ idézet ★ :
between you and I there is no need for thank you and I’m sorry
★ foglalkozás ★ :
kínai nyelv -és kultúratanár
★ play by ★ :
Cho Seung Youn "Woodz"
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof JgwZ0wF
TémanyitásNoel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof EmptyVas. Szept. 27 2020, 11:21
Noel & Noah
"We don't have to change friends if we understand that friends change."
Anyám soha nem mulasztja el egy-egy hétvégi ebéd alkalmával kiosztott fejmosás mellé elmagyarázni nekem, hogy apámmal ellentétben ő mindig tudta, valójában mihez vonzódom inkább karrier terén. Azt szokta mondani, hogy aki kicsit is jobban ismer, a jellememből könnyen rájöhet arra, hogy milyen ember vagyok. Néha még tréfásan azt is a fejemhez vágja, hogy pont az irodalom iránt érzett vonzalmam miatt vagyok egy nyitott könyv, bárki számára, aki szeret olvasni. Állítólag sokat elmond rólam, hogy nehezen változtatok a megszokott dolgaimon, szokásaimon és a társaságon, akikkel rendszeresen összeülök. Ha leveszem a tudatosan hordott szemellenzőt és valamelyest belátást engedek a falak mögé, amelyeket magam köré emeltem, tulajdonképpen anyámnak igaza van. Ez persze korántsem meglepő bárki olyan számára, aki szerető és törődő szülőkkel nőtt fel, akik igazán odafigyeltek rá. Mivel sokkal többre emlékeznek, mint mi magunk, nem csoda ha olykor szinte jobban ismernek bennünket, mint mi saját magunkat.
A Nomival való kapcsolatom ékes bizonyítéka annak, hogy tényleg nem szeretem elengedni az olyan dolgokat, amelyeket már megszoktam. Habár a párkapcsolatom esetében néha az az érzésem, hogy sokkal kevésbé bánnám, ha a nő egy-egy kiakadása alkalmával egyszerűen csak a fejemhez vágná, hogy szakítsunk; amikor delfineket - a kedvenc állata - megszégyenítő magasságokban magyaráz nekem valamit arról, hogy a barátaink már rég a házasságon gondolkodnak, mi pedig még mindig nem vittük sokra... Nos, akkor legszívesebben addig tartanám csukva a szemem, amíg meg nem szűnik létezni a probléma. Mégis képtelen vagyok én kimondani, hogy el kellene engednünk egymást, mert valamilyen szinten igaza van. Úgy indultunk, hogy hivatásos baseball játékos leszek és nem irodalomdolgozatok között ragadt középiskolai helyettesítőtanár. Naomi és közöttem pusztán annyi a különbség, hogy én nem büntetésként fogom fel a jelenlegi munkámat és azt hogy közöm van az irodalomhoz. Ő talán már a középiskolában sem akarta meglátni, hogy valójában ki vagyok és mi akarok lenni.
Szeretném azt hinni, hogy a baráti köröm mégis tisztában volt ezzel és hogy a balesetem után a sajnálat helyett inkább valódi támogatással fordultak felém, amikor bejelentettem, hogy mit akarok hallgatni az egyetemen. Nathan részéről a kezdettől fogva csendes módon érkezett a támogatás. Noellel viszont egészen másképp alakult a kapcsolatunk, amit gyakorlatilag évek óta úgy tudnék leírni, hogy teljesen megszakadt. Az elején még próbálkoztam hívásokkal és üzenetekkel, mostanra ez már születésnapi és újévi üdvözlésekre korlátozódott. Ezért is lepett meg annyira, amikor éppen az anyukája keresett fel és hadart el valamit arról, hogy Noel hazaérkezett és maga sem tudja mit kellene tennie, mert félti őt. A második körben, amikor megkértem, hogy magyarázza el újra, kicsit lassabban, hogy mi történt, már sikerült felfognom az egészet, s furcsa - vagy talán mégsem olyan furcsa - mód izgatottságot éreztem, amiért tudtam, hogy Noel újra New Yorkban van.
A kötelező tizennégy napos karantén ideje alatt sajnos én magam sem tudtam többet tenni, mint Noel édesanyja, a telefon túloldaláról. Abban viszont mégis kifejezetten szívesen segítettem, hogy ha valamit küldeni akart a fiának, inkább én magam utaztam és hagytam ott a lakása ajtaja előtt. Egyedül arra kértem meg a nőt, hogy ne szóljon erről a fiának, hadd legyen meglepetés ez a mai nap, amikor az asztma gyógyszereivel és az édesanyja főztjével állítok be hozzá, váratlanul - meg egy pár sörrel, mert mégiscsak férfiak vagyunk, tizennégy nap a lakásban pedig elég idegőrlő lehet. A kapukódot már ismertem, a lakásba viszont nyilván csak Noelen keresztül juthattam be, így miután megálltam a már ismerős ajtó előtt, hátorozott mozdulattal bekopogtam. - Szia. - Köszöntem rá higgadtan, amikor kinyílt előttem az ajtó, s igyekeztem szemügyre venni a férfit, aki már nem ugyanaz a srác volt, akivel a gimiben összebarátkoztunk, de hiába teltek el évek úgy, hogy nem láttuk egymást személyesen, még mindig felfedeztem benne azt a Noelt, akit a legjobb barátomnak tartottam. Lehet, hogy tényleg vannak olyan dolgok, amelyeket képtelen vagyok elengedni az életemben.


| 616 | öltözet

Noel H. Bae imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
Noel & Noah - we are bulletproof 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Noel & Noah - we are bulletproof Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
TémanyitásRe: Noel & Noah - we are bulletproof
Noel & Noah - we are bulletproof Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Noel & Noah - we are bulletproof
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a way to you again ☐ Lana & Noel
» Noel Bosworth
» Rosalia & Noel
» Astrid & Noel
» Ophelia K. Noel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: